>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Liga Mistrzów 2017/2018

Status
Zamknięty.
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Trento nie jest kompletą drużyną, w dodatku ssą na potęgę w ważnych meczach, czy to Puchar Włoch czy sprawa awansu z Veroną prowadząć 2:1 13-12 i zaklepanie go. Kovacevic czy Kozamernik to nie są gracze do gry na takim poziomie, w sumie pozostali Włosi Vettori, Giannelli czy Lanza raz na czas zagrają dobry mecz.
Francuzi u siebie potrafili wygrać bez Boyera, Bet Tara zastępujący go , mimo że słabiej zagrał ostatnio z Nice, to na pewno z każdym meczem tylko będzie lepiej wyglądał.
 
M 150

mattanderson

Użytkownik
Trento nie jest kompletą drużyną, w dodatku ssą na potęgę w ważnych meczach, czy to Puchar Włoch czy sprawa awansu z Veroną prowadząć 2:1 13-12 i zaklepanie go. Kovacevic czy Kozamernik to nie są gracze do gry na takim poziomie, w sumie pozostali Włosi Vettori, Giannelli czy Lanza raz na czas zagrają dobry mecz.
Francuzi u siebie potrafili wygrać bez Boyera, Bet Tara zastępujący go , mimo że słabiej zagrał ostatnio z Nice, to na pewno z każdym meczem tylko będzie lepiej wyglądał.
Uros to nie jest zawodnik do gry na tym poziomie? Sorry Ted, szanuje to co robisz tyle lat w tym dziale, ale wydaje mi sie, że nie wyciągasz w ogóle wniosków z tego co tyle lat oglądasz. Gość ma nadgarstek na wybitnym wręcz poziomie, to jeden z najbardziej utalentowanych zawodników świata, ma czasami problemy z przyjęciem, ale bez jaj, że nie nadaje sie do gry na wysokiem poziomie, to brednia to co napisałeś. Trento ma kosmciznego środkowego edera, który co mecz dokłada kilka pkt z zagrywi, w ataku raczej bezbłędny, znakomitego rozgrywającego Gianelliego. Jedynym problem jest w zasadzie zerowy atakujący, przereklamowany chuderlak Vettori, który co mecz jest zmieniany na równie słabego Estończyka. Zespół naprawdę bardzo dobry, nie wybitny, ale u siebie z Chaumontem bez Boyera pojadą ostro i bez mydła
 
P 102

para00

Użytkownik
Co do lokat ... 1.20 na Trento we Francji ...
1.15 u siebie ....
Dla mnie to jedna z lokat...
0-3 18
1-3 11.5
2-3 9.4
tymczasem
 
S 1,5K

saruman27

Użytkownik
Francuzi najsłabszy zespół że wszystkich które awansowały, wydaje mi się że Jastrzębski mógł by powalczyć z Trentino szkoda że z Zaksą gra
 
karolew1908 10

karolew1908

Użytkownik
Koledzy powiedzcie mi jakie są zasady awansu? liczą się wygrane sety czy sam mecz np Jastrzębie wygrywa jutro 3 2 i co dalej?
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Licza sie punkty za wygranie. ZAKSA wygrała 3-1 za 3pkt wiec JW może tylko liczyć na złoty set przy 3-0 lub 3-1
 
M 150

mattanderson

Użytkownik
Berlin plus 10.5 pkt (1.65) fortuna
Nie wiem skąd tutaj takie faworyzowanie gospodarzy, obie drużyny o mega podobnym potencjale, 10.5 na taki mecz to wydaje sie być promocja
s90/ dopisz coś
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Berlin plus 10.5 pkt (1.65) fortuna
Nie wiem skąd tutaj takie faworyzowanie gospodarzy, obie drużyny o mega podobnym potencjale, 10.5 na taki mecz to wydaje sie być promocja
Czy o mega podobnym potencjale to bym nie powiedział, może w poprzednich sezonach tak ale nie w tym, 14 punktów przewagi w lidze mówi za siebie, grali ze sobą 4 razy w tym sezonie i wszystkie mecze wygrało Friedrichshafen, ponadto wygrali oni wszystkie (bodajże 33) mecze w tym sezonie, tylko dwukrotnie tracąc 2 sety, to chyba pokazuje, że kursy wystawione prawidłowo.
Czysta 1 do AKO jak znalazł po nie takim złym kursie 1.3-1.35 Fortuna
 
M 150

mattanderson

Użytkownik
Czy o mega podobnym potencjale to bym nie powiedział, może w poprzednich sezonach tak ale nie w tym, 14 punktów przewagi w lidze mówi za siebie, grali ze sobą 4 razy w tym sezonie i wszystkie mecze wygrało Friedrichshafen, ponadto wygrali oni wszystkie (bodajże 33) mecze w tym sezonie, tylko dwukrotnie tracąc 2 sety, to chyba pokazuje, że kursy wystawione prawidłowo.
Czysta 1 do AKO jak znalazł po nie takim złym kursie 1.3-1.35 Fortuna
grali ze sobą pare dni temu i mecz 50/50 typowy, każdy wynik mógł tam paść. nie wiem co trzeba mieć w głowie żeby to grać po 1.30
 
P 102

para00

Użytkownik
Może dlatego że w Skrze tez jest kilku zawodników ogranych na światowym poziomie i czy teoretycznie gdyby Skra weszła była by to super sensacja? raczej nie......1.3 za -1.5 seta to śmieszna propozycja
 
L 0

luminosity

Użytkownik
Nie polecam grać lube po tak marnym kursie. Wczoraj przy meczu zaksy z jastrzebiem komentatorzy wspominali o problemach u Włochów. Problemy ze zdrowiem ma juantorena. Jak dla mnie No bet. Ew Skra +2,5 seta
 
M 150

mattanderson

Użytkownik
Lube -1.5 seta @ 1.33
Nie wiem czemu nikt nie rusza tego meczu?
Dla mnie wyraźny faworyt - Lube które gra dziś u siebie i nie popełnia takiego błędu jak na wyjeździe gdzie rozluznili się trochę na początku meczu i dostali 2 sety w pupe (choć te sety na darcie skra wygrala), ale w dwóch pierwszych setach wychodziło im wszystko genialnie. Później Lube się spielo i widzieliśmy co było...
Dziś widzę 3pkt u gospodarzy i pełna kontrola gospodarzy.
jak nikt nie rusza, już dawno podałem typ na -12.5 na Lube. Oczywista formalność to powinno być, Skra to drużyna która bez najmniejszych problemów zostanie tutaj odprawiona. Bolączką drużyny z Bełchatowa jest niewątpliwie beznadziejne lewe skrzydło, sorry ale Bednorze i Ebadipoury to nie są ludzie którzy mogą pozwolić sobie na gre z takimi zespołami. Pójdzie rzeźnia, bez sensu pchać sie w -1.5 po takim kursie, dużo lepiej było atakować jakieś punktowe handi
nie polecam słuchać sie takich pseudoeskertów jak kolega nade mną, tutaj realny kurs na Lube to powinno być z 1.02 maksymalnie, 1.10 to spoko promocja, aczkolwiek tak jak mówie dużo lepiej handi punktowe
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
grali ze sobą pare dni temu i mecz 50/50 typowy, każdy wynik mógł tam paść. nie wiem co trzeba mieć w głowie żeby to grać po 1.30
W każdym z ich 4 meczy w tym sezonie wyniki były na styku jednak w każdym wygrywało Friedrichshafen a tylko raz w LM Berlin zdołał ugrać 2 sety. Co z resztą widać już po wyniku
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Pytanie jak dziś ZAKSA. Z Bielskiem bardzo słabo zagrali, na zasłonę to nie wyglądało, może bardziej znużenie. Fredrischafen mnie nie przekonuje, ale grają swoje i pewnie wygrywają. Będzie ciekawy mecz.
 
birminghamek 67

birminghamek

Użytkownik
Mi się wydaje, ze Zaksa, dobrze wiedziała, ze mecz będzie obserwowany przez niemiecka drużynę. Friedrischafen maja 37 ! zwycięstw z rzędu...27 w swojej lidze i 10 w LM. Co do meczu z Bielskiem - zasłona czy znużenie? Dla mnie to pierwsze...To jest LM i Zaksa powinna odpalić swoje działa w tym pierwszym meczu...Dlatego ich pograłem w dublu w handi...Obym się nie mylił i oby Zaksa przełamała ich dobra passe...Na pewno się zgodzę, ze będzie ciekawy mecz..
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom