>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Liga Mistrzów 2013/2014

Status
Zamknięty.
ivvan 2,8K

ivvan

Użytkownik
Dawid o ile z typem dyskutował nie będę bo dla mnie ten mecz może się zakończyć w każdą ze stron o tyle muszę trochę przystopować twoją analizę. Zenit potencjalnie jest zespołem lepszym i zdziwię się jak polegną w tym dwumeczu, ale w takim meczu atut własnego parkietu to naprawdę dużo. Macerata też ma skrzydła, świetną zagrywkę itp, itd, a została odprawiona przez Piacenzę. Może to złe porównanie, ale Zenit jeszcze szuka formy i jak dla mnie nie jest to zespół na który można stawiać w ciemno w takim pojedynku. Zagrywka Piacenzy też wygląda świetnie. Vettori i Simon w tym elemencie grają niesamowicie, swoje dołoży Kaliberda i De Cecco. Jedyne co może martwić to brak Zlatanova, ale popatrzmy na to z innej strony. Papi z Kaliberdą lepiej przyjmują zagrywkę jak dla mnie, a wiadomo co to oznacza przy genialnym Argentyńczyku. Dla mnie ten mecz to jedna wielka niespodzianka, ale i uczta dla kibiców. Nie podejmę się typowania choć jednak kierował bym się troszkę bardziej w stronę Piacenzy.
 
niewidzialny 238

niewidzialny

Użytkownik
Dyscyplina:Siatkówka
Mecz:Asseco Resovia Rzeszów- Jastrzębski Węgiel
Typ: Jastrzębski Węgiel ✅✅✅ ( kto nie grał niech załuje )
Kurs: 2,7
Bukmacher:Unibet
Analiza: Juz po raz trzeci atakuje na zespoł z Jastrzębia , poprzednie dwie analizy w których grałem JSW były trafne i wydaje mi sie ze ta będzie kolejną ???? . Zaczne moze od mistrza Polski , który jednak w tym sezonie nie gra juz tak dobrej siatkówki , co prawdą są na 1 miejscu w naszej lidze, wygrali grupe LM, ale do ostatniej kolejki musieli walczyć o awans, polegli dwa razy z zespołem Budvanskiej Rivijery. U siebie 2:3 oraz na wyjezdzie 3:0 . Widać ze zespoł nie jest juz tą ekipa co rok temu , Veres nie gra tak dobrze jak sie zapowiadało , w 1 meczu było widać zdecydowany brak energi i orazy obron zespołu z Rzeszowa , brak Ignaczaka jest bardzo widoczny , a młody Masłowski czy nominalny przyjmujący Penczev , nie zastąpią znakomitego Igły . W ostatnim meczu z AZS Częstochowa nie zagrał rownież Konarski , rowniez z powodu kontuzji , więc ekipa z Rzeszowa troche sie kruszy. Wracając do meczu z Częstochowa, Resovia sie męczyła i to strasznie , co prawda wynik 3:0 , ale w 1 i 3 secie wyniki wygladały następujaco 27:25 i 25:23 , jedynie w drugim wynik był bardzo pewny 25:16 , jezeli Resoviacy tak męcza sie z ekipa AZS to co będzie z niezwykle mocnym Jastrzębiem. Czas na zespoł JSW , który w ostatnim czasie gra niesamowicie , wygrywa wszystko , jak chce i z kim chce , w ostatniej kolejce spokojna wygrana z Effectorem Kielce i kolejne pewne 3 punkty w tabeli . Praktycznie cała 6 ma znakomitą forme , Masny , Kubiak , Gierczynski , Czarnowski , grają siatkówke na bardzo wysokim poziomie , a szczegolnie Kubiak i Masny , ktorzy miedzy sobą rozgrywaja przedziwne akcje , ale co ważne dla nich bardzo skuteczne. Powrót do pierwszego składu Michała Łasko , który rowniez bardzo dobrze zagrał w 1 meczu z Resovią i widac ze wraca powoli do swojej normalnej dyspozycji , a jesli nawet bedzie zawodził w obwodzie jest Marschal . Mecz będzie twardy i zacięty, ale nie widze tutaj innej opcji niz wygranej Jastrzębia . A wiec przewiduje następujace zestawienia

JSW: Masny , Łasko, Gierczyński , Kubiak, Czarnowski, Pajek , Wojtaszek(L)

RESOVIA: Drzyzga, Schops, Achrem , Veres, Nowakowski, Perłowski , Penczev ( L)


_______________________________________________________
Pomogłem, Kliknij Dzięki
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
hogan 1,4K

hogan

Użytkownik
Trentino - Belgorod under 179.5 @1.925 Marathon✅

opisywałem ten mecz tydzień temu i dzisiaj stawiam (zanim poleci linia) praktycznie to samo. Tydzień temu nie było stresu o typ nawet przez momencik, w czwartek przewiduję podobnie. Trentino po stracie Sokołova, dość że dostało ostatnio baty od słabiutkiego na wyjazdach Cuneo to jeszcze stracili Szabo. Nie wiem kogo tam teraz przeniosą na atak, w każdym razie widzę to z ich strony bardzo słabo. Belgorodu opisywał nie będę, wydaje mi się (i mam taką nadzieję), że przynajmniej dwa pierwsze sety zagra pierwszy skład z Muserem i Grozerem na czele, a potem możliwe, że wejdzie rezerwa, jednak nawet rezerwa powinna sobie spokojnie poradzić. A to dlatego, że chociaż ruskie będą mogli sobie odpuścić to jednak bardzo wątpię, że Trentino będzie szarpało się o wynik przy 0-2. Każda kolejna kontuzja w zespole pogrąży ich jeszcze bardziej i naprawdę nie będzie sensu patrząc z ich perspektywy walczyć jakoś przekonująco o tego honorowego seta(sety?). Na szczęście Marathon dał nam taką linię która może wejść przy 4 setach o ile nie będą bardzo wyrównane, coś czuję, że przynajmniej jeden zakończy się dość wysoko. Jedyne czego się obawiam to to, że ruscy będą mieli wyj*bane, ale w to też wątpię ponieważ upokorzenie 6-0 w setach drużyny o takiej renomie jak Trentino będzie niewątpliwym prestiżem (mimo tego, że teraz został shit nie drużyna).
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
berciq89 473

berciq89

Użytkownik
Resovia - JSW
Już dziś, mecz na który w Rzeszowie czekamy od tamtej środy.
Zacznę od Resovii. Nadal zabraknie Igły, co by nie mówić spore oslabienie, zastapią go znowu Penczew z Masłowskim.Zabraknie również Konarskiego co moim zdaniem jest sporym wzmocnieniem bo uważam że nie jest to ten rozmiar kapelusza na drużynę mistrza polski.Wielokrotnie blokowany, kilka autów też zaliczył w ostatnim meczu w Jastrzębiu.Schoeps powinien rozwiązać sprawę i zagrać po prostu równiej.
JSW ostatnio znakomite wyniki, wszyscy zdrowi. Kubiak w niezłej dyspozycji. Michele Lasko uporał się z kontuzją. Ale czy to wystarczy by w jaskini lwa wyszarpać przynajmniej dwa sety?


Od 18.12.2010 r żadna z ekip nie zdobyła hali rywala. w 2011 r Prowadzeni przez Bernardiego jastrzębianie, awansowali do Final Four LM w ten sposób na wyjeździe z belgijskim Noliko Maaseik.
Również po złotym secie ???? Nic dwa razy sie nie zdarza :cool:
Atut własnej hali jak dla mnie będzie argumentem który przeważy szalę zwycięstwa na korzysć Sovii.

- W pierwszym spotkaniu presja była po stronie Jastrzębskiego, ale w Rzeszowie to my będziemy musieli się z nią zmierzyć, i to z o wiele większą niż dotychczas. W naszej hali gra się nam o wiele lepiej, a w połączeniu ze wsparciem kibiców powinniśmy wznieść się na wyższy poziom
- zaznaczył Johen Schoeps
Nie wiem jak Wy ale ja dzisiaj na Podpromiu oglądam złotego seta.
Nie kieruję się tutaj żadnymi sympatiami, po protu statystyki oraz historia spotkań przemiawiają za takim a nie innym typem.
Typy:
Resovia -1,5 @ 2.22 Pinnacle ⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔
Rachunek po pierwszych dwu setach: 2:0 @ 2.6 Betcity ⛔⛔⛔⛔ minus jak z tąd na Kube do Leona
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
B 81

bartek_em

Użytkownik
I ja dodam swoje 3 grosze ???? . Kurs na czystą jedynką śmieszny. Wiadomo statystyki statystykami , ale na Jastrzębie u siebie był dużo wyższy. Jeżeli bym coś próbował to Awans JW. Ale takiego rozwiązania nie widzę a nawet gdyby gdzieś było to coś czuje po nieatrakcyjnym kursie.. Na wygranie dwóch setów przez JW jest 1.85. Wiec na awans by dali pewnie z 1.5. W ostatnich meczach optycznie lepiej się spisuje drużyna z Jastrzębia. Grają na dużym luzie i widać w nich pewność siebie. W Resovi tego nie widać. Brak Ignaczaka w ostatnim meczu był widoczny. Parę piłek mógł by podbić gdyby grał. Dobrą wiadomością dla Rzeszowa jest brak w składzie Konarskiego. Koleś gra naprawdę przeciętnie w tym sezonie. Dla mnie nie zrozumiałe jest ze Kowal go wpuścił w ostatnim meczu w pierwszej 6, gdy ten w ostatnich meczach grał niezwykle słabo. Co do wyniku. Moim zdaniem są dwa scenariusze. Resovia wejdzie w dobrze mecz nie popełniając za dużo błędów. Mecz jak choćby ze Skrą. Jak pierwszy set wygra Jastrzębie a kolejne sety będą na stykach to moim zdaniem na 99% awansuje. W Resovi moim zdaniem brakuje tego co miała rok temu. Przyjdą ważne piłki decydującego o życiu i nie będzie takiego gościa jak Bartman który nie będzie się bać wżąć wszystkiego na siebie. Jastrzębie ma takiego gościa, chyba nie muszę pisać nazwiska ???? . Moim zdaniem drugi scenariusz jest bardziej prawdopodobny. Jastrzębie z meczu na mecz gra co raz lepiej i powinni spokojnie doprowadzać do wyrównanych końcówek a wtedy dużo większe nerwy będą towarzyszyć gospodarzą.
Biorąc pod uwagę drugi scenariusz można pokusić się o zagranie takiego typu. Jastrzębie +.8.5 pkt kurs 1.75 bet365✅ .Może wejść nawet i po przegranej w 3 setach.
ps. Wszyscy wspominają ,że w rywalizacji Jastrzębia z Rzeszowem wygrywa gospodarz. Pragnę zauważyć,że ostatnio już było blisko. Rzeszów wygrał dopiero po tiebreaku. Wiadomo,ten mecz był po długiej przerwie i oba zespoły zagrały przeciętnie.. No ale to było całkiem nie dawno i myślę ze mimo wszystko lepsze wspomnienia z tego meczu będą mieli jastrzębianie. Jeżeli będą coś wspominać to to ze da się tam powalczyć a nie o meczach z wcześniejszych sezonów w których nie zdobywali nawet seta. Zresztą, Jastrzębie na przestrzeni ostatnich lat w tym momencie ma najlepszą drużynę i bardzo dobrą okazję aby przełamać tą zasadę ???? .
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Resovia Rzeszów - Jastrzębski Węgiel​

Resovia na pewno w trudnej sytuacji przed rewanżem. Najbardziej widoczny oczywiście będzie brak Igły. Wszyscy widzieli, że w pierwszym meczu bardzo brakowało obrony. Do tego dochodzi brak Konarskiego. Chociaż przynajmniej jest pewność, że rozpocznie Schops.
Jastrzębski w tym sezonie naprawdę może się podobać. W trakcie sezonu zrobili spory postęp. Doskonale grę prowadzi Masny, kapitalny sezon rozgrywa Kubiak, który wskoczył na naprawdę wysoki poziom. Do tego wrócił Łasko i trener Bernardi ma wszystkich zawodników do dyspozycji.
Resovia u siebie przegrywa rzadko. Z Jastrzębskim Węglem od kilku sezonów układało się tak, że Rzeszów wygrywa na własnym parkiecie i JW wygrywa na własnym parkiecie.
Dzisiaj na Podpromiu będzie piekiełko. Doping może pomóc, ale też może sparaliżować. Jeżeli Resovia dobrze zacznie spotkanie to o &quot;złotego seta&quot; jestem spokojny.
Typy:
Resovia Rzeszów @ 1.55 Marathonbet ⛔
Resovia Rzeszów (-1.5 seta) @ 2.30 Expekt ⛔
 
M 374

medalikarz

Użytkownik
Redwitz zapomniałeś dodać o dobrym wykorzystaniem Pajenka. Na początku naśmiewałem się z Jastrzębia ale teraz grają na prawdę fajną siatkówkę. Resovia dla mnie taka bezpłciowa, wygrywają ale ta gra ich wygląda mozolnie. Jak na moje dzisiaj Jastrzębie przypieczętuje awans. Moja opinia a reszty nie pisze bo wszystko napisał Redwitz. A co do atmosfery wydaje mi się że sparaliżuje.
Resovia - Jastrzębie 2 @2.75 bet365 ✅
Resovia - Jastrzębie (+1.5) 2 @1.86 bet365 ✅
Jastrzębie 2:0 (po 2 setach) @5.5 bet 365 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Zenit Kazań - Copra Elior Piacenza​

Dzisiaj rewanż w zdecydowanie najciekawszym pojedynku PlayOff 6.
Pierwszy mecz zakończył się pewnym zwycięstwem ekipy z Kazania. Mecz stał na bardzo wysokim poziomie, wyniki w poszczególnych setach były zacięte, ale to jednak Rosjanie kontrolowali przebieg spotkania.
Przede wszystkim podopieczni trenera Alekny doskonale zagrywali i przyjmowali. Trochę błędów w polu serwisowym popełnili, ale z drugiej strony zagrali aż 9 asów. Świetny mecz rozegrał Siwożelez. Bardzo dobrze rozgrywał Grbic (na minus na pewno współpraca z Michajłowem).
Piacenzie brakowało Zlatanova, który pojawił się w składzie na dzisiejszy mecz. Papi i Kaliberda grali całkiem dobrze, ale brakowało kogoś kto pociągnąłby zespół w trudnym momencie, brakowało kogoś do sytuacyjnych piłek. Ciężko powiedzieć czy dzisiaj Zlatanov będzie gotowy do gry.
Zdecydowanym faworytem do awansu jest Zenit. Swoją drogą ciekawy jestem czy będą w stanie powtórzyć swoją grę z Piacenzy. Jeszcze w czasie Pucharu Rosji Alekno twierdził, że są bez formy.
Piacenza nie ma nic do stracenia. Seta powinni urwać, o coś więcej będzie ciężko.
Typ:
Over 3.5 seta @ 1.50 Betsafe ⛔
 
C 54

cp-company

Użytkownik
Zgadzam się z przedmówcą, nie ma co się rozpisywać. 1 mecz we Włoszech pokazał, że Zenit nie powinien mieć żadnych problemów dzisiaj. Skoro na wyjeździe wygrali nie tracąc nawet seta i nie będąc faworytem to u siebie powinni również zwyciężyć. Jest o co grać, podejdą na pewno zmobilizowani. Jak ktoś gra grubo to w Pinnacle mamy kurs 1,33 który uważam za świetną lokatę. Ewentualnie do dubla
 
andvari1x2 1K

andvari1x2

Użytkownik
Diatec Trentino - Belogorie Belgorod
Wynik po 2 secie: Belogorie @ 1.65 Unibet ✅ (0:3)

Problemy zdrowotne w ekipie Trentino. Sokolov nie będzie grał przez około cztery tygodnie. Kapitan zespołu Birarelli ma problemy z kolanem. Nie pojawił się w 12 na mecz. Na pozycji środkowego Serniotti ma do dyspozycji młodego Alberto Polo. Szabo, który miał zastępować Sokolova nabawił się urazu Achillesa. Gabriele Nelli rocznik 1993 ma być alternatywą w ataku.
składy
Trzy porażki z rzędu (od niepamiętnych czasów), kontuzje nękające zespół i bardzo słaby ostatni mecz z Cuneo nie wróżą nic dobrego, przynajmniej w najbliższej perspektywie. Przeciwko mistrzom Rosji będzie bardzo ciężko o pozytywny wynik. Z drugiej strony Belogorie zadowoli się nawet 2 wygranymi setami i prawdopodobnie w sytuacji, gdy je zdobędą na resztę meczu Shipulin wypuści zmienników. Jednak ci zmiennicy już nie raz udowodnili, że wypadają porównywalnie do pierwszej szóstki. Typ na wygrane dwa pierwsze sety przez rosyjski zespół to jedna z ciekawszych opcji na to spotkanie i bardziej ryzykowna propozycja w PinnacleSports: Belogorie -2,5 seta po 2.40
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
W sobotę 2 meczyki:

Belogorie - Zenit Kazan
Jastrzębski Węgiel - Halkbank

Zastanawiam się czy nie grać na Jastrzębie z handi +1,5. w grudniu wygrali z rywalem 3:2 i wydaje mi się, że powalczy o zwycięstwo i jeśli przegra to w time breaku.
Ja myślę zupełnie odwrotnie i traktuję kurs 1.38 na Halkbank traktuję jako dobrą lokatę i zastanawiam się czy nawet grubiej nie przyłożyć -1,5 seta po 1.80. Meczu w Jastrzębiu wcale nie musiał wygrać Węgiel, przypomnij sobie piłkę meczową i atak Juantoreny metr przed linią, a sędzia pokazuje aut. Gospodarze skład mają piekielnie mocny: Juantorena, Kazijski, Raphael, Djuric (niestety kontuzjowany - nie zagra). Na papierze są zdecydowanie silniejsi od Jastrzębskiego. Nie wiem jak Węgiel zagrał w niedawnym finale Pucharu Polski, ale porażka z obecną ZAKSĄ to mimo wszystko trochę wstyd. Dodatkowym atutem gospodarzy z pewnością będą fanatyczni Tureccy kibice.
Typ Halkbank 1.38 Betclic
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
K 13

kermitzaba

Użytkownik
A może z ZAKSĄ poprostu testowali różne rozwiązania już na LM? i dlatego przegrali? Wiesz rozgrywki w lidzeto nie to samo co LM, ile razy to np. w piłce świetne drużyny w ligach przegrywały mecze ze słabeuszami by potem w LM obrać inną swietną ekipę.
 
B 81

bartek_em

Użytkownik
Obecna Zaksa się odrodziła i wcale nie było wstyd z nią przegrać.. aczkolwiek Jastrzebie zagrała dużo słabsze spotkanie w finale. Co do testowania wariantów.. no tak oddali by finał PP bo coś sobie testowali.. szkoda komentować takie hipotezy ???? . Plusem tego pucharu było napewno przetracie się z najlepszymi z naszej ligi przed zagraniem z potentatami swiatowej siatkówki. Co do typowania.. w Meczu jastrzebia jedynie co bym sie odważył to na dodatni hendi w strone Jastrzebia.. choć już mocno spadł. Jeszcze jakiś czas temu było z 12.5 i kurs w okolicach 1.8, 1.9. teraz jest 8.5 w bet365. Na papierze wszystko ładnie wygląda ze Ankara musi to wygrać.. raz mają skład, grają u siebie, jest cisnienie na wygranie LM. Moim zdaniem jak Jastrzebie zagra swoje maksmimum to na pewno nie są bez szans. Z tych meczów co widziałem Ankare to mają świetny atak. Szczególnie Kazijsi. Djuric? w meczach LM grał przeciętnie, zwłaszcza w meczu w Jastrzębiu. Tak przypomnę tylko ze w meczu w Jastrzębiu nie grał Łasko a Malinowski ???? . A mecz wygrali. Rapahel dobry rozgrywacz lecz co dało się zauważyć w sytuacjach stykowych juz tylko gra lewe prawe lewe prawe.. choć nie musi to przynieść przewagi Jastrzębskiemu przy takim ataku jakim dysponuje Ankara.. TO jest jeden mecz.. może słabszy dzień którejś gwiazdy z ankary.. może ktoś źle wejdzie w mecz. Nie wiadomo. Może Jastrzebie zagra znowu dobry mecz w obronie. A w kontrach są bardzo skuteczni.Na papierze Ankara ale ja osobiście az tak pewny ich bym nie był. Wolał bym obstawić na Belgorod. Parę meczów ich widziałem i te grane przeciwko Zenitowi.. Moim zdaniem faworyt do wygrania LM.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Powiem szczerze, że mimo że nie jestem wielkim fanem Jastrzębia to w ich obecnej dyspozycji granie przeciwko nim nigdy nie nazwałbym lokatą. W ostatnich 2 miesiącach w sumie jeden mecz im nie wyszedł i to głownie za sprawą Michała Lasko który się posypał. Mają bardzo dobrą atmosferę w drużynie, rozgrywający na podobnym poziomie co w Ankarze a do tego z większym wachlarzem zagrań bo nie jest jego gra tak schematyczna jak lewe,lewe,lewe Rafaela. Środki na korzyść Jastrzębia, gra w defensywie również. Tylko ta para przyjmujących po stronie Halbanku najwyższego światowego formatu... Przyjęcie Kazyiski i Juantorena to mają co najwyżej średnie, ale dwublok nieszczególnie im przeszkadza. Martwi mnie że będą nam nad Myszkinem śmigać ;/ Więcej moim zdaniem będzie zależeć od przyjęcia Jastrzębia niż od przyjęcia Halbanku. Jak K. i J. odpalą armaty w zagrywce to nie widzę szans na ugryzienie. Jak nie będzie im wychodzić to im dłużej będzie trwał mecz tym większe szanse Jastrzębian.
Reasumując gorąco polecam granie Live bo myślę że już przy 2 przerwie technicznej będzie widać jak ten mecz się potoczy.
Dla chcących koniecznie grać przedmeczowe to polecam wybrać wysokie kursy i grać albo w stronę Ankary 3:0 albo win Jastrzębia. Oba z kursami powyżej 3
 
tmlmrf 193

tmlmrf

Użytkownik
Warto jeszcze dodać o możliwej absencji Djuricia. Bez niego Halkbank może mieć naprawdę ciężko na skrzydłach
 
profeta 79

profeta

Użytkownik
Turkom do tej pory udało się wszystko kupić w tym sezonie. Najpierw wykupili całe Trentino, potem dokupili jeszcze awans do fianl four LM. Teraz nikt im już niczego nie sprzeda (mam taką nadzieje). Zwycięstwa trzeba będzie odnieść na boisku. Atuty zespołu są znane, duetu Kazijski Juantorena nie trzeba opisywać. Problem może stanowić kontuzja Djuricia jeśli info się potwierdzi mocno ograniczy to możliwość rotacji Stojczewowi. Zagrają pewnie na 3 przyjmujących z Subasim. Problemem może być również mała ilość meczów z drużynami prezentującymi europejski poziom. Prześledziłem ich wyniki z zespołmai które prezentują europejski poziom.
Halk Bankasi - Belediyesi I. 1-3
Belediyesi I. - Halk Bankasi 0-3
Halk Bankasi - Fenerbahce 2-3
Fenerbahce - Halk Bankasi 0-3
Halk Bankasi - Jastrzebski 3-1
Jastrzebski - Halk Bankasi 3-2
Nie wygląda to imponująco na pewno nie jest to maszynka do wygrywania. Rok temu Zaksa była blisko awansu do finału LM, po walce ulegli Cuneo. JSW również powinno nawiązać wyrównaną walkę. Forma w ostatnim okresie jest wysoka. Do maczu z Zaksą wygrywali wszystko. JSW jedzie do Ankary bez presji. Ze wszystkich zespołów biorących udział w ff JSW daje się najmniejsze szanse na zwycięstwo. Mecze drużyn z polski i turcji zwykle są bardzo wyrównane. Poziom obu lig również jest bardzo zbliżony. gram over 181,5 1.90 bet365
Przedwczesny finał. Spotkają się dwie najlepsze obecnie drużyny na świecie. W tym sezonie obie drużyny spotkały się już 3 razy, wszystkie mecze w Biełgorodzie. Za każdym razem wygrywał Biełgorod, dwa spotkania zakończyły się 5 setami. Zenit stać na nawiązanie walki w tym meczu. Takie kursy były wystawiane na Biełgorod w meczach które były rozgrywane w ich hali. Kursy nie są ustawione prawidłowo. Wystarczy spojrzeć na tabelę ligi rosyjskiej, gdzie oba zespoły dzieli zaledwie jeden punkt po 17 rozegranych kolejkach. gram Zenit +1.5 1.81 pinnacle
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Wszelkie teorie: Jastrzębie przegrało z Zaksą bo testowało cokolwiek, Ankara jest silniejsza na papierze trzeba wsadzić między bajki i skupić się na aktualnych faktach. Moje główne spostrzeżenia na temat Halkbank:
-gospodarze bez Djuricia (prawdopodobnie), więc grać będzie Subasi, słabszy, trochę zagadkowy
-informacja (nieoficjalna), że problemy ma Juantorena (z barkiem), co powoduje ograniczenia w ataku jak i w zagrywce
-Kazijski cały sezon słabo (jak na niego), nic ciekawego nie pokazał, więc pytanie czy uda mu się wspiąć na swój wysoki poziom gry w FF
-libero, środkowi - tutaj Jastrzębie może szukać aspektów po swojej stronie
-odnośnie kibiców, Jastrzębie nie będzie osamotnione, np. http://www.plusliga.pl/news/id/8831 , więc swoje poparcie na trybunach będą mieć
-zła wiadomość dla Stoytchev&#39;a http://www.worldofvolley.com/News/Latest_news/Turkey/29291/tur-m-halkbanks-middle-blocker-to-miss-cl-final-four.html
Jastrzębie ostatnio na fali wznoszącej, wpadka na finale PP ale wtedy po półfinałowym sukcesie Zaksa grała świetnie. Pytanie tylko czy cały zespół kolektywnie zagra swoje. Jak miałbym coś grać to wg mnie lepiej na live łapać kursy, mając potwierdzone absencje przeciwnika.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
dani222 144

dani222

Użytkownik
Halkbank - Jastrzębie over 181,5 pkt 1.85 fortuna ⛔
To dobra linia bo a nawet wyższej oczekiwałem do grania.
Halkibank - bez Djuricia.
Z paroma gwiazdami z Trydentu ale reszta odstaje, to nie gra Trentino...Szybko zbudowany zespól w 1 sezon, nie ma okazji grać na tle poważnych przeciwników w przeciętnej lidze tureckiej, (w Lidze Mistrzów Skra pojechała rezerwami i odprawiła czołowy zespół z Turcji szybko 3-0) czy tak zbudują formę na finały? Jastrzębie gra w silniejszej lidze polskiej, często z dobrymi zespołami europejskiego formatu. Polski zespól ma stabilny, równy skład i jest w formie, można powiedzieć że akurat w lidze Zaksa słaba, Resovia zawodzi a Bełchatów w przebudowie, przegrany finał Pucharu Polski z Zaksą( ale to tylko prestiżowy mecz, beż większych korzyści i nie był ich celem ) ale i tak Jastrzębie wykorzystują swój potencjał, gra teraz najlepszą siatkówkę od 3 lat ! W bezpośrednich spotkaniach 1 mecz LM w Turcji przegraliśmy 1-3 ale wtedy mieliśmy słaby okres, pózniej forma wzrastała i w kolejnym meczu w Polsce wygrana 3-2 z gwiazdami Halkibanku, a nie grał Łasko. Oba spotkania zacięte i długie sety. W tym sezonie Ligi Mistrzów to Jastrzębie lepiej grało na tle rywali grupowych niż Turcy, do tego gra dużo więcej wymagających meczów z rywalami na poziomie. Powinni powalczyć.
-------------------------------------------------------
Gładkie 3-0, żaden z zawodników nie zagrał na swoim poziomie, za łatwo, ale czy można było pokaże mecz finałowy.
3 miejsce, to wielki sukces ograć Zenit cokolwiek się mówi o tym zespole.
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
przegrany finał Pucharu Polski z Zaksą( ale to tylko prestiżowy mecz, beż większych korzyści i nie był ich celem )
Nie no jak nie teorie spiskowe, to opinia idioty za przeproszeniem, wiem, że obrażam ale takie coś pisać to żałosne po prostu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom