>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Liga Mistrzów 2013/2014

Status
Zamknięty.
adi1006 14

adi1006

Użytkownik
Jak dla mnie kurs 2,7 na Budvanska Rivijera Budva jest jak najbardziej warty zagrania. Widziałem ich mecz z Resovią i widać było że to zespół poukładany dysponujący niezłym przyjęciem, siłą w ataku i agresywną zagrywką
Ciekawą opcją też się wydaję +1,5 seta za 1,85

na bwinie jest nawet 2,95
tylko oni nie każdy mecz tak dobrze grają jak z Resovią ;)
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Paris jest fatalne , ostatni ich mecz w lidze oglądałem i z taka gra w naszej lidze by się nie utrzymali, 0 defensywy , jedna opcja ataku, tylko ciekaw jestem czy Sidibe może zagrac
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Dla Pairs jest to mecz ostatniej szansy w dodatku przed własną publicznością. Z Resovia mimo porazki 0-3 to w dwóch pierwszych setach nie grali jakoś zle. Maja zawodników którzy spokojnie mogą im dzisiaj dać wygraną za 3 pkt. Budva na wyjazdach z reguły jest cienka. Z Resovią jakoś tak wyszło, że im sie udało. Ale nie przywiązywał bym do tego dużej wagi bo gra Resovi (pod przewodnictwem trenera który nie ma pomysłu jak wykorzystać ogromny potencjał tej drużyny) ostatnio zaczyna sięgać dna.
 
smoooke 44

smoooke

Użytkownik
Ale nie przywiązywał bym do tego dużej wagi bo gra Resovi (pod przewodnictwem trenera który nie ma pomysłu jak wykorzystać ogromny potencjał tej drużyny) ostatnio zaczyna sięgać dna.
*przywiązywałbym
* Resovii
I dlatego ten właśnie trener zdobył dwa mistrzostwa Polski. Interesująca logika. Może rozwiń ten temat, z chęcią wysłucham sensownych argumentów.
 
T 15,3K

tadzin

Użytkownik
*przywiązywałbym
* Resovii
I dlatego ten właśnie trener zdobył dwa mistrzostwa Polski. Interesująca logika. Może rozwiń ten temat, z chęcią wysłucham sensownych argumentów.
interesujaca to jest twoja antylogika, popatrz sobie moze na wyniki w lm resovi a nie na polskie podworko, rok temu u siebie wyczyniali takie cuda ze glowa mala, przyjechalo mocno oslabione lube, 3 sety pod rzad reska prowadzi 20-15 i 3 sety wpieprza i 0-3 i dziekuje, na wyjezdzie to juz byla deklasacja szkoda slow. przeciwko cuneo tez szybkie 0-3 i podziekowal. jak juz sie przyrownywac to do najlepszych dlatego wzialem akurat te mecze na widelec i wyszlo wtedy ze do najlepszych resovii jeszcze bardzo bardzo daleko. kowal dwa razy rzekomo zrobil forme na playoffy i wygral mp. no wygrał i co to o czyms swiadczy? z takim skladem jaki posiadal rzeszow rok temu i jaki posiada teraz nie mozna schodzic ponizej pewnego poziomu jak sie ma taka dluga lawke, ale okazalo sie ze kowal jednak potrafi, aczkolwiek to dopiero poczatek. resovia przeszla juz na na swoj poziom pusovii ktory utrzyma do konca fazy zasadniczej i takich znakomitych meczy jak przeciwko budejovicom czy budvie bedzie jeszcze pare w wykonaniu rzeszowa.
ps
nawrocki tez zdobyl mp i o malo co nie zdobyl lm. a trenerem jest zenujacym.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Dokładnie. Poza tym, że przez ponad dwa lata trenerki Kowala grę Resovii ogląda się bardzo ciężko, porady na czasach są mało merytoryczne, a zmiany robione są często na chybił trafił to nie można mu nic zarzucić.
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
*przywiązywałbym
* Resovii
I dlatego ten właśnie trener zdobył dwa mistrzostwa Polski. Interesująca logika. Może rozwiń ten temat, z chęcią wysłucham sensownych argumentów.
Podzielam zdanie Tadzna. W roku ubiegłym też zdobyli MP ale nie wiele by brakło a skończylli by sezon na 1/4. Prawie przegrali ze Skrą, która przegrywała w roku ubiegłym prawie z każdym z czołówki. Ktoś powie mieli najmocniejszego rywala w 1/4 a i owszem ale mieli takiego a nie innego bo dawali raz za razem dupy w sezonie zasadniczym. Dlatego jak dla mnie w poprzednim sezonie MP zdobyli fartem. KK walczyła do samego końca w LM i to też odcisneło swoje piętno na ich grze w finale.
A Rzeszów w EP nic nie osiąga z lepszymi drużynami nie potrafił nawiązać żadnej walki. Pomimo tego, że skład mają mocny. A są drużyny które mimo tego, że skład mają nawet słabszy od Rzeszowa, ławkę wąską to mimo wszystko potrafia czasem wygrać z mocnym rywalem w EP lub nawiązać wyrównaną walkę. Dlaczego ? A no dlatego, że mają bardziej rozgarniętego trenera który potrafi wyciągnąc z drużyny 100% a nie tak jak pan A.Kowal jakieś 50-60%. Jakie on ma doświadczenie trenerskie z drużynami z niższej półki ? Żadne. O niebo lepszymi trenerami od niego są moim zdaniem M. Kardos, A. Stelmach, R. Panas, J. Bednaruk to tak na szybko tylko wymieniłem tych którzy jako pierwsi mi przyszli na myśl z nasszeego podwórka.
Do tego można dodać fakt, że ani razu nie byli blisko wygrania PP a skład jaki posiadali ich do tego predysponował.
W tym sezonie pan A.Kowal nie bardzo potrafi się zdecydować kogo ma wystawić w pierwszej szóstce. Nie wie czy ma grać paca Veres - Akrem czy Vers - Penczew i tym podobne kombinacje, nie bardzo też jeszcze do końca wie czy lepiej aby rozgrywał Drzyzga czy Tichaczek.
 
smoooke 44

smoooke

Użytkownik
Jeżeli pojawiają się opinie o &quot;zdobyciu Mistrzostwa Polski fartem&quot;, to rozmowa nie ma sensu. To jest opinia na poziomie przedszkolnym. Jakakolwiek polemika pozbawiona jest sensu. Człowieku, Resovia pokonała Bełchatów, Delectę i Zaksę - trzy najlepsze drużyny sezonu w drodze po mistrzostwo a Ty piszesz, że fartem. Szkoda, że nie można prowadzić rozmowy na rzeczowe argumenty i wymieniać się opiniami. Pozdrawiam myślących.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Jeżeli pojawiają się opinie o &quot;zdobyciu Mistrzostwa Polski fartem&quot;, to rozmowa nie ma sensu. To jest opinia na poziomie przedszkolnym. Jakakolwiek polemika pozbawiona jest sensu. Człowieku, Resovia pokonała Bełchatów, Delectę i Zaksę - trzy najlepsze drużyny sezonu w drodze po mistrzostwo a Ty piszesz, że fartem. Szkoda, że nie można prowadzić rozmowy na rzeczowe argumenty i wymieniać się opiniami. Pozdrawiam myślących.
Skoro pozdrawiasz myślących to siebie już tym postem nie pozdrowiłeś.
Jesteś ślepo zapatrzonym kibicem Resovii i nie przyjmujesz żadnych argumentów.
Jeszcze raz uważnie przeczytaj co napisał Tadzin i co napisał Filip dopiero później napisz i nie ośmieszaj się.
Resovia miała i ma potencjał i skład żeby grać w FF Ligi Mistrzów ale z tym nieudolnym trenerem mogą wygrać co najwyżej tylko ligę bo kadrą są krok przed wszystkimi drużynami w Plus Lidze i każdy nawet pseudo trener musi wygrać ligę takim mocnym składem.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Paris - Budva​

Kurs na Paryż jest przesadzony i to sporo.

Oczywiste, że kursy podbiła nam wygrana Budvy z Resovią, ale tam Rzeszów się ośmieszył i zbłaźnił a Budvanska zagrała jakiś mecz życia.

Rivijera nie ma żadnego potencjału, aby grać z tego typu drużynami co Paris. Nikt mi nie powie, że nagle Czarnogórcy nauczyli się grać w siatkówkę, są takimi samymi leszczami jak i byli, a wygra z Resovią? niespodzianki się zdarzają.

Z Polakami świetne mecze Cacica i Minica, Bojic też całkiem nieźle. Ale jaka jest szansa, że takie przeciętniaki jak Ci dwaj (no wiadomo, że Bojic potrafi trochę więcej) zagrają drugi tak świetny mecz?

Paryż ma mecz o życie tak naprawdę. Mają własną halę, gdzie doping jest świetny, będzie im się na pewno dzięki temu łatwiej grało. Niewątpliwie kadrowo ta drużyna jest półkę, czy nawet dwie wyżej od Czarnogórców. Hernan, Ivovic, Kreek - całkiem solidna paczka.

Paris (1.50) Marathonbet ✅ że niby oni to mieli przegrać? ????

Piacenza - Marek​

No tutaj to zwycięzca jest już znany i jest to Piacenza, zobaczymy tylko jak bardzo zbiją Bułgarów.

Copra ostatnio bardzo ciekawy ligowy mecz z Modeną. Co najciekawsze przez dłuższy okres czasu na ataku grał Le Roux i pomysł to świetny, bo On naprawdę widać, że ma potencjał do gry na tej pozycji a Vettori jest w żałosnej formie na początku tego sezonu. De Cecco jak zawsze ogrom piłek na środek, gdzie swoje gwoździe wbijają Simon i Fei, środek siatki to niewątpliwie najgroźniejsza broń Copry.

Dupnista to drużyna bardzo marniutka, handicap na Piacenze jest bardzo duży, ale zdecyduje się go zagrać. Jak zagrają na pełnej koncentracji to wbiją ich w ziemie, nie zmienia to faktu, że typ raczej luźny bo handi jest ogromne i nie jest powiedziane, że aż tak ich Włosi zbiją.

Piacenza -20.5 (1.94) Marathon ⛔
Under 134.5 (1.70) B365
⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Jeżeli pojawiają się opinie o &quot;zdobyciu Mistrzostwa Polski fartem&quot;, to rozmowa nie ma sensu. To jest opinia na poziomie przedszkolnym. Jakakolwiek polemika pozbawiona jest sensu. Człowieku, Resovia pokonała Bełchatów, Delectę i Zaksę - trzy najlepsze drużyny sezonu w drodze po mistrzostwo a Ty piszesz, że fartem. Szkoda, że nie można prowadzić rozmowy na rzeczowe argumenty i wymieniać się opiniami. Pozdrawiam myślących.
Gdyby przegrali 5 seta 5 meczu ze Skrą do czego brakowało bardzo nie wiele to inaczej byś pisał. Przy składzie jaki miała Resovia półfinał z Delectą był czystą formalnością dla Rzeszowa. Skra była tak wszechpotęzna, że przegrywała w RS mecze z Delectą, KK x2 z Jastrzebie 2 lub 3 itd. Bełchatów na pewno w roku ubiegłym z tym co prezentował był zespołem gorszymi od JSW. Co świadczy o braku Twojej wiedzy na temat realiów panujących w Pluslidze.
Już pomijam europejskie puchary.
Podpisuje się też pod tym co napisał dawid.400
To by było na tyle z mojej strony. Dalszej dyskusji nie podejmuje.
 
T 15,3K

tadzin

Użytkownik
&lt;b&gt;
Paris - Budva​
&lt;/b&gt;
Kurs na Paryż jest przesadzony i to sporo.
Oczywiste, że kursy podbiła nam wygrana Budvy z Resovią, ale tam Rzeszów się ośmieszył i zbłaźnił a Budvanska zagrała jakiś mecz życia.
Rivijera nie ma żadnego potencjału, aby grać z tego typu drużynami co Paris. Nikt mi nie powie, że nagle Czarnogórcy nauczyli się grać w siatkówkę, są takimi samymi leszczami jak i byli, a wygra z Resovią? niespodzianki się zdarzają.
Z Polakami świetne mecze Cacica i Minica, Bojic też całkiem nieźle. Ale jaka jest szansa, że takie przeciętniaki jak Ci dwaj (no wiadomo, że Bojic potrafi trochę więcej) zagrają drugi tak świetny mecz?
Paryż ma mecz o życie tak naprawdę. Mają własną halę, gdzie doping jest świetny, będzie im się na pewno dzięki temu łatwiej grało. Niewątpliwie kadrowo ta drużyna jest półkę, czy nawet dwie wyżej od Czarnogórców. Hernan, Ivovic, Kreek - całkiem solidna paczka.
wg mnie paris to druzyna o 14 i pół półki wyższa i lepsza, maja samych bardzo dobrych znanych i klasowych graczy, ktorzy sa bez watpienia wszedzie bardzo latwo rozpoznawani i podziwiani. exsypacz Olsztyna Hernan, dzieki ktoremu Olsztyn siegnal dna to mozg tej ekipy, na młocie Sidibe tzw gracz typu &quot;walne ile wlezie moze sie uda&quot; (uboższa wersja Rouziera, gdyż jedzie na mniejszym farcie). O Trommelu moge powiedziec ze jest Holenderem (gdyz mam duza wiedze). Kreek exsrodkowy Azs PW, czyli co tu duzo mowi gracz bradzo znany, około 3,5 półki lepszy od vis a vis z Budvy. Ivovic młody Serb, najpradopodobniej przyszłość serbskiej siatkówki, chyba że skonczy jak Cupkovic. Ostatni sezon spedzil u Kebabów.
O Czarnogórcach nie można napisać dobrego słowa, sami anonimowi gracze, którzy zgrali sie w tegorocznej Lidze Europejskiej o mało co nie awansując do rozgrywek finałowych w Turcji. Prym w reprze wiedli wlasnie anonimowi Minic i Cacic, w klubie maja dodatkowo Bojica (jedyna gwiazda klubu znana z tego ze gral w REsovii dlatego dla co niektórych uzyskał status gwiazdy i zawodnika światowego). Czarnogórcy w LE wygrywali regularnei z Hiszpania/Czechacmi, druzynami kompeltnie anonimowymi dlatego nei nalezy brac pod uwage tych wynikow. Starty w tegorocznej LM i wygrane z anonimowymi Czeskimi Budejovicami i wygrana z anonimową stojąca 12 i ćwierć klasy niżej od Budvy drużyna rzeszowską również o niczym nei świadczą, gdyz teraz przyjdzie sie zmierzyc z ekipą francuską, stojącą 14 i pół klasy wyżej, z czego jasno wynika że Budva nie ma najmniejszych szans na seta, a nawet na ugranie overa 135,5.
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
M 17

mariuszkaka88

Użytkownik
Ja też stane po stronie tych, którzy uważają że Budva powalczy i ugra przynajmniej 2 sety z Paryżem..Takie mam przeczucie ???? niech boisko zweryfikuje ten dzisiejszy podział zdań forumowiczów! Podrawiam
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
wg mnie paris to druzyna o 14 i pół półki wyższa i lepsza, maja samych bardzo dobrych znanych i klasowych graczy, ktorzy sa bez watpienia wszedzie bardzo latwo rozpoznawani i podziwiani. exsypacz Olsztyna Hernan, dzieki ktoremu Olsztyn siegnal dna to mozg tej ekipy, na młocie Sidibe tzw gracz typu &quot;walne ile wlezie moze sie uda&quot; (uboższa wersja Rouziera, gdyż jedzie na mniejszym farcie). O Trommelu moge powiedziec ze jest Holenderem (gdyz mam duza wiedze). Kreek exsrodkowy Azs PW, czyli co tu duzo mowi gracz bradzo znany, około 3,5 półki lepszy od vis a vis z Budvy. Ivovic młody Serb, najpradopodobniej przyszłość serbskiej siatkówki, chyba że skonczy jak Cupkovic. Ostatni sezon spedzil u Kebabów.
O Czarnogórcach nie można napisać dobrego słowa, sami anonimowi gracze, którzy zgrali sie w tegorocznej Lidze Europejskiej o mało co nie awansując do rozgrywek finałowych w Turcji. Prym w reprze wiedli wlasnie anonimowi Minic i Cacic, w klubie maja dodatkowo Bojica (jedyna gwiazda klubu znana z tego ze gral w REsovii dlatego dla co niektórych uzyskał status gwiazdy i zawodnika światowego). Czarnogórcy w LE wygrywali regularnei z Hiszpania/Czechacmi, druzynami kompeltnie anonimowymi dlatego nei nalezy brac pod uwage tych wynikow. Starty w tegorocznej LM i wygrane z anonimowymi Czeskimi Budejovicami i wygrana z anonimową stojąca 12 i ćwierć klasy niżej od Budvy drużyna rzeszowską również o niczym nei świadczą, gdyz teraz przyjdzie sie zmierzyc z ekipą francuską, stojącą 14 i pół klasy wyżej, z czego jasno wynika że Budva nie ma najmniejszych szans na seta, a nawet na ugranie overa 135,5.
Liga Europejska? no, no grupa z Węgrami, Hiszpanią i Czechami bez Storka. No i na dodatek prawie wyszli, osiągnęli niebywały sukces i prawie wyszli z tej niezwykle mocarnej grupy
Wygrana z Budejovicami? nie wiem, czy pisząc o tej drużynie wojny i rozpaczy &quot;anonimowa&quot; użyłeś ironii .
a i jeszcze: błagam, ale nie porównujmy Sidibe, czy zawodników obytych w PlusLidze do Czarnogórców, którzy nie wychylają dupy ze swojej żenującej ligi bo są najwyczajniej zbyt ciency żeby to zrobić. To jest tak zwane porównywanie zawodników średnich, ale grających w swoim życiu w wielu poważnych meczach do ludzi, którzy pykają sobie w jakieś półamatorskiej lidze
a Budva/Czarnogórcy jak żałosna była tak jest i nie wiem co się tutaj zmieniło. Nie pierwszy raz grają w LM
To jest takie gadanie że np Budva gładko przegra, ale to jest sport co pokazują wyniki Resovii czy Zaksy ... Przeanalizowałem sobie trochę i pomyślałem że po kursie 2.52 (STS) warto się zabawić. Ja osobiście na kuponie zagrałem na Czarnogórców za bardzo średnia stawkę. Nie róbcie z Francuzów jakieś drużyny poza zasięgiem gości bo na szybkim 3-0 się dzisiaj nie skończy, liga francuska nie jest znowu taka &quot;mocna&quot; a oni tam tak nie dominują że nikt im nie podskoczy . Idąc sposobem rozumowania niektórych to powiedziałbym że to Budva jest lepsza od Francuzów bo to dzisiejsi goście wygrali z Czeska drużyna 3-0 a gospodarze 3-1 .Wszystko weryfikuje boisko !
No to chyba jest debilny tok rozumowani tych co grają na Budve &quot;bo wygrali z Resovią&quot;
tak liga francuska oprócz tego, że jest jakieś 2 klasy lepsza od czarnogórskiej to rzeczywiście nie jest taka mocna.
pomijając to, że to grać po 2.52 w STS z podatkiem to już trzeba mieć na bani, jak Marathon 2.90 daje
Tak to jest sport i wszystko się może zdarzyć, ale tutaj powinno być z 1.20 na Paryż, oczywiście i takie kursy czasem nie wchodzą. Nikt nie mówi, że Paryż na pewno dzisiaj wygra, ale w moim odczuciu na gospodarzy mamy dziś mega value

E; Skończyło się na 137 pkt, więc under Tadzina prawie wszedł . Tu mu się nie udało, ale 14 i pół klasy wyżej wymierzył idealnie, chociaż można było dostrzec jednak minimalnie większą różnicę między obiema drużynami ????
 
rap3r 11

rap3r

Użytkownik
To jest takie gadanie że np Budva gładko przegra, ale to jest sport co pokazują wyniki Resovii czy Zaksy ... Przeanalizowałem sobie trochę i pomyślałem że po kursie 2.52 (STS) warto się zabawić. Ja osobiście na kuponie zagrałem na Czarnogórców za bardzo średnia stawkę. Nie róbcie z Francuzów jakieś drużyny poza zasięgiem gości bo na szybkim 3-0 się dzisiaj nie skończy, liga francuska nie jest znowu taka &quot;mocna&quot; a oni tam tak nie dominują że nikt im nie podskoczy . Idąc sposobem rozumowania niektórych to powiedziałbym że to Budva jest lepsza od Francuzów bo to dzisiejsi goście wygrali z Czeska drużyna 3-0 a gospodarze 3-1 .Wszystko weryfikuje boisko !
 
johny35 194

johny35

Użytkownik
Ktoś ma informacje na temat składu jakim Arkas leci na mecz z Trentino? Trochę dziwią mnie tak niskie kursy na Trento. Wiem że Arkas w tym sezonie LM gra słabo, ale kurs 2,1 na over135,5 jaki wystawił bet365 to moim zdaniem okazja. Arkas w ostatnich meczach ligowych pokazuje że wraca na właściwe tory i ich forma idzie do góry. A Trento jakby łapało małą zadyszkę. Dodatkowo można próbować +18,5 ah na Arkas.

Trentino - Arkas
over135,5 @2,1✅136
AH +18,5 @1,7✅76:60
bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Novosybirsk-Macerata FT 3:1
Macerata 2.35 bet365
⛔
Kursy na Włochów poszły w górę, podejrzewam, że ze względu na ich długo mecz z Modeną i podróż, bo jadą w najmocniejszym składzie, jest Kovar, którego w lidze brakowało.
Macerata gra w tej chwili chyba najlepszą siatkówkę w Europie, ogromna moc na skrzydłach, super zagrywka co może być moim zdaniem ich największym atutem.
A to ze względu na nie najlepsze przyjęcie Novosybirska. para Divis-Camejo (Żilin) jest bardzo słaba w przyjęciu, choć wiadomo, że jest to spora siła ognia na skrzydłach, ale chyba Macerata jednak mocniejsza.
Atak w Novosybirsku to Moroz, czyli bardzo dobry siatkarz, ale w porównaniu do Zajceva wygląda bardzo przeciętnie.
Środek mniej więcej na zbliżonym poziomie, choć osobiście bardziej podoba mi się gra Serbów z Maceraty.
Rozegranie raczej na plus dla Lokomotivu, głównie ze względu na większe doświadczenie i zgranie Butki z drużyną, choć gra Baranowicza wygląda coraz lepiej.
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Ogólnie value to co piszę Johny. - Arkas ma w swoim składzie naprawdę bardzo dobrych siatkarzy i z racji braku limitów obcokrajowców może ich w LM wykorzystac bez ograniczeń.

Co prawda dostali u siebie z Trentino straszny wpierdol, ale... Trentino troszkę ostatnio męczy dupę. W bardzo dobrej formie jest Filippo Lanza, ale z drugiej strony poniżej oczekiwań gra Cwetan Sokołow.

W Arkasie są tacy zawodnicy jak Tine Urnaut, który ostatni sezon spędził w Vibo Valentii i napewno będzie chciał pokazac się przed włoską publicznością. Gordon Perrin oraz Urpo Sivula - a więc siła w ofensywie jest spora. - Nie twierdzę, że Arkas zdobędzie w PalaTrento jakieś punkty, ale zarówno over 135,5 jak i kilkunastopunktowy handicap to przesada i trzeba ten fakt po prostu wykorzystac.

33% w ataku przy 61% w ataku w pierwszym spotkaniu. Takie liczby w PalaTrento powtórzyc się nie mogą.

Ogólnie kolejka Ligi Mistrzów do typowania jest przeciętna. Widzi mi się jeszcze zwycięstwo Lokomotiwu Nowosybirsk nad Lube Banca Macerata czy też ugranie premierowego seta przez Galatasaray Stambuł z siatkarzami znad Jeziora Bodeńskiego, ale jak mówię - cienka oferta a kursy już poleciały.
 
cuprum_dlu 0

cuprum_dlu

Użytkownik
Spotkanie: Jastrzębski Węgiel KS - Tomis Constanta
Typ: 3:0
Kurs: 2.20
Czas na kolejne mecze ligi mistrzów w siatkówce panów. Z własnego podwórka Jastrzębianie ponownie wracają na europejskie salony. O godzinie 18:00 podopieczni trenera Lorenzo Bernardiego zmierzą się z rumuńską ekipą Tomis Contanta. Niespełna miesiąc temu zespół z Polski wygrał wyjazdowe spotkanie z Tomisem 1:3 (25:22, 19:25, 15:25, 20:25). Constanta w swojej lidze plasuje się na drugim miejscu,mając 3 punkty straty do lidera przy czym mają rozegrany jeden mecz mniej. Na 8 rozegranych spotkań wygrali 7 razy, a tylko raz schodzili z parkietu jako przegrani. W ostatnim meczu pokonali na wyjeździe bez większych kłopotów, Dinamo Bucuresti tracąc przy tym jednego seta 29:27. Jastrzębianie natomiast wygrali jako gospodarz z Warszawą po bardzo zaciętym i wyrównanym meczu 3:2,warto tutaj wspomnieć,że przegrywali 0:2 z Politechniką. Dzięki temu zainkasowali dwa punkty do tabeli ligowej co daje im 6 miejsce. Lecz nie ma się co oszukiwać Polska,a Rumuńska jakość to dwie inne bajki. Jeśli chodzi o sytuację w grupie F Ligi mistrzów to na pierwszym miejscu lideruje Turecki, Halkbank Ankara z dorobkiem 9 punktów, kolejno Jastrzębianie Rumini Rumuni są trzeci i zamyka grupę Austriacki Tirol Innsbruck z zerowym dorobkiem. Nie odkryję Ameryki jak napiszę,że zazwyczaj na wyjazdach gra się trudniej, kursy również to odzwierciedlają. W Rumuni wygrali za 3 punkty więc dlaczego na własnej hali nie mogliby zrobić tego samego nie tracąc seta ? Przeszkodą może być nowe wzmocnienie, reprezentant Słowacji Nemec Martin który gra na pozycji rozgrywającego. Jastrzębianie są skoncentrowani i bardzo im zależy na tym meczu co można zauważyć w wywiadach i komentarzach. Wierzę,że Łasko, Bontje i spółka wygra mecz nie tracąc seta.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom