>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Liga Mistrzów 2013/2014

Status
Zamknięty.
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Arkas-Berlin FT 1:3
Arkas 2.40 Marathonbet
⛔

Wydaje mi się, że taki kurs na Arkas w tym meczu to lekka przesada.
Na pewno ciągle bez Schmitta, czyli zastąpi go Sivula, w meczu z Lugano zagrał poniżej możliwości, często łapany blokiem, ale w jego przypadku czas działa na korzyść.
Rolę lidera przejął w tamtym meczu nieoczekiwanie Perrin, zagrał całkiem niezłe zawody, trochę słabiej niż można było się spodziewać Urnaut.
Jest problem z rozegraniem, pewnie znowu zacznie Ramazanoglu, który niestety preferuje bardzo schematyczną grę, w Szwajcari zmienił go 18-letni Gulmezoglu.
Na środku ostatnio grał Kamnik i to jest pewniak do składu, osobiście wolałbym, żeby grał Koc zamiast Dunge.
Jeśli chodzi o Berlin, to w meczu z Trentino sporo ryzykowali na zagrywce, dało to kilka punktów, ale też sporo oddali za darmo.
Para Touzinsky i Kromm trochę kaleczy przyjęcie, sporo pracy ma przy nich libero Krystof.
Shoji rozgrywa dość kombinacyjnie, Kmet i Lisinac mogą przy nim trochę pograć, ogólnie skuteczność w Trento była zadowalająca.
Arkas u siebie, tam jak wiadomo gra się na innych zasadach, kurs raczej za wysoki.



Galatasaray-Roeselare FT 0:3
Galatasaray 2.04⛔ Marathonbet


Galatasaray w Kędzierzynie długimi momentami pokazywał dość ciekawą i ułożoną siatkówkę, przegrali, bo prostu brakowało umiejętności, teraz zagrają z drużyną o nieco niższym potencjale.
O Roeselare pisałem przed pierwszym meczem, z Friedrischafen bardzo dobry mecz Tuerlinckx&#39;a, choć jest do złapania blokiem, Tarvaporttiego czy Coolmana.
Jeśli chodzi o Galatasaray to fajnie wyglądała ich gra na siatce, pomimo tego, że przegrali w trzech setach to utrzymywali niezłą skuteczność, trójka skrzydłowych Abdelhay, Bell i Tanik wyglądała całkiem nieźle.
Gorzej wyglądało przyjęcie, zagrywka i gra w bloku.
Podobnie jak w przypadku Arkasu spore znaczenie może mieć własna hala.
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Co sądzicie o Budejovicach, kursy naprawdę niezłe, a Reska udowodniła w Paryżu, że Francuzi to zespół co najwyżej przeciętny.
Czy jednak Czesi po odmłodzeniu składu nadal są w stanie postraszyć ? Widzę, że nie gra już np Novotny i Rojas Guevara, ale tutaj musiałby się wypowiedzieć ktoś bardziej obeznany.
 
akselek 552

akselek

Użytkownik
Co sądzicie o Budejovicach, kursy naprawdę niezłe, a Reska udowodniła w Paryżu, że Francuzi to zespół co najwyżej przeciętny.

Czy jednak Czesi po odmłodzeniu składu nadal są w stanie postraszyć ? Widzę, że nie gra już np Novotny i Rojas Guevara, ale tutaj musiałby się wypowiedzieć ktoś bardziej obeznany.
Według mnie ma sensu stawiać na Czechów. Tak jak już wspomniałeś ich skład sporo się różni od tego co był w poprzednim sezonie, nie ma też Platenika, który podobnie jak Novotny postanowił zakończyć karierę. Oglądałem ich mecz z Budvanska Rivjerą i nie mieli kompletnie żadnych argumentów by nawiązać walkę, zaczynając od przyjęcia co było ich najsłabszym punktem w tamtym meczu, tracąc punkty seriami (w żadnym secie nie wyszli z 20 punktów). Na krajowym podwórku niby wygrali 2/2, ale te zwycięstwa nie przyszły im z łatwością. Ostatnie spotkanie z co tu dużo mówić outsiderami Benatky tylko 3-2.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Arkas - Berlin​
Na początku miałem tutaj coś próbować w kierunku Arkasu, bo jednak 2.40 było lekką przesadą, ale po tych spadkach zagram na... Berlin. 2.02 na Niemców to jest po prostu za dużo.
Arkas jeśli zagra taką niemiłosierną patologie jak ze Szwajcarami to po prostu dostanie baty. W tamtym meczu praktycznie zerowa skuteczność Sivuli (przynajmniej od drugiego seta) i fatalna skuteczność środkowych. Ogólnie środek siatki zdecydowanie na korzyść Berlina.
Jeśli chodzi o skrzydła to myślę, że potencjał obu drużyna jest zbliżony. Sivula to podobny poziom do Carolla. Kromm po stronie Niemców możliwości ma potężne, ze strony Turków główym zagrożeniem będzie Perrin, bo Urnaut wiadomo jaki ma potencjał, ale chyba średnio obecnie z jego formą.
Co ciekawe na meczu Arkasu ostatnio pustki na trybunach, słabo im kibice pomagali. Teraz pewnie będzie podobnie.
Bez szaleństw ze stawką, ale po takim kursie próbuje:
▶ Berlin (2.02) Marathon ✅ zmiażdżyli ich
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
Arkasspor - BR Volleys 1 ⛔
Krótko, zwięźle i na temat:
Arkasspor przegrał dość nieoczekiwanie pierwsze spotkanie z Lugano i tym samym skomplikował sobie od pierwszej kolejki sytuację w grupie. Może nie do końca skomplikował, bo za porażkę w TB dostaje się punkt ale jednak.
Ta drużyna jest pretendentem do wyjścia z grupy i dziś zagra mecz, którego jeśli nie wygra to rzeczywiście skomplikuje sobie to wyjście.
O Niemcach dużo powiedzieć nie powiem. W pierwszej kolejce polegli w Trentino 3-1, co niespodzianką na pewno nie było. Porażka z Trentino spowodowała, że przegrali kolejny mecz w lidze i zaledwie 2 dni po tym znowu jadą w podróż do Turcji. Nie wiem kiedy mają łapać świeżość, bo 5 dni temu grali z Trentino, a 2 dni temu z Duren, oba wyjazdy.
O tym jak ciężko się gra w Turcji w każdej dyscyplinie chyba każdy wie.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Jastrzebski Wegiel vs Hypo Tirol.
Total Points: Under 160.5
Kurs: 1.55
✅✅✅

Szybko bo mecz za 30 minut.

Jastrzębie po porażce, jaką odnieśli w Turcji, stoją przed znakomitą szansą, aby odnieść zwycięstwo. Goście w swoim pierwszym meczu przegrali z Rumunami, wysokiego poziomu nie zaprezentowali, jeśli można mówić o jakimkolwiek poziomie. Zespół ten nie posiada jakiś ciekawych nazwisk, nie mają zawodników, którzy mogą zagrozić w Jastrzębiu.
Jastrzębski Węgiel jest mocno podbudowany zwycięstwem na Resovia, wyjdą zdeterminowani i głodni zwycięstwa w meczu.
Liczę na szybkie zwycięstwo małym wkładem sił, bo czeka ich ważne spotkanie z Kędzierzynem.
Stawiam na szybkie 3:0 przy małej stracie punktów.
 
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Resovia-Budva FT 2:3
Resovia (-2,5) 1.85 Betclic
⛔

Jeszcze można złapać w miarę przyzwoity kurs.
O Resovii chyba nie ma sensu za dużo pisać, meczu w Jastrzębiu jakoś nie brałbym pod uwagę oceniając ich formę, a ta wydaje się całkiem niezła jak na początek sezonu.
Bardzo fajnie wygląda gra Drzyzgi ze środkowymi, dobrze wygląda Konarski choć mógłby jeszcze poprawić zagrywkę, bo jest mocno nieregularny, bardzo dużo drużynie daje jak na razie Veres.
Do tego dochodzi własna hala, gdzie Resovia gra dużo lepiej niż na wyjazdach.
Budva skleiła nawet niezły skład, ale wydaje mi się, że na seta tutaj to będzie za mało.
Mają ciekawych skrzydłowych, Minic na prawym w pierwszym meczu wypadł bardzo dobrze, podobnie jak Cacic i Bojic na przyjęciu.
Rozgrywa Falaschi, w mojej opinii zawodnik bardzo przeciętny, gra prostą siatkówkę, czasami lubi długo przytrzymać piłkę w rękach, zobaczymy jak będą patrzeć na to sędziowie.
Na środku fajny Suljagic i Markovic, czyli jest w sumie kilku fajnych grajków, ale jakoś mi się wydaję, że na Resovię zabraknie.



Posojilnica-Macerata FT 0:3
Macerata (-2,5) 1.56 Pinnacle
✅

Różnica poziomów ogromna, trochę pecha miała Posojilnica w losowaniu.
W pierwszym meczu powalczyli, nie można im tego odmówić, ale robili zdecydowanie za dużo błędów.
Potrzebują lepszej gry Valdira, ich libero nie może być najgorzej przyjmującym zawodnikiem w drużynie, nawet fajnie zagrał nasz Wawrzyńczyk.
Macerata sezon zaczęła bardzo mocno, nawet bez Parodiego na sucho ograli Zenit, a już z Parodim wchodzącym na zmiany powtórzyli ten wynik w Latinie.
Siła na skrzdłach ogromna, Kurek dobrze wszedł w drużynę, Zajcev gra kapitalnie, Kovar z Zenitem grał słabo, ale w lidze już się poprawił.
Co raz lepiej rozgrywa Baranowicz, sporo piłek idzie na środek.
A całość uzupełnia Henno, który przyjmuje jak zawsze bardzo dobrze.
Pewnie Posojilnica będzie w stanie powalczyć w poszczególnych setach, ale jakoś nie widzi mi się tutaj coś więcej ugranego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Resovia-Budva
Poniżej (145.5)
Kurs: 1.85
⛔

O godzinie 18:00 Resovia Rzeszów podejmie Budvanską Rivijerą Budva.
Gospodarze jak i goście wygrali swoje pierwsze mecze nie tracą w nich ani jednego seta.
Budva w swoich szeregach nie posiada jakiś wielkich nazwisk, z lepszych zawodników to: Marco Falaschi, Marco Bojić i atakujący Aleksandar Minić. Było by na tyle. Na plus dlatego zespołu, to trudna i solidna zagrywka, którą mogą dziś sprawić małe problemy Rzeszowianom.
Podsumowując gości, to są o dużo słabsi od Resovii, kiepsko spisują się na meczach wyjazdowych oraz mają kiepską defensywę.
Jak kolega wyżej napisał, że nie ma sensu pisać o Resovii.
Zespół budowany z myślą o tegorocznej LM, a mają kim straszyć - Peter Veresa, Fabian Drzyzga, Dawid Konarski czy Nikołaj Panczew, ale to nie wszyscy, bo są jeszcze&quot;: Tichacek, Schops, Achrem, Lotman, Nowakowski, Ignaczak.
Na pewno gospodarze będą wyglądać lepiej pod każdym względem, grają w swojej hali, będą niesieni dopingiem swoich kibiców, którzy zrobią świetną atmosferę.
Liczę na pewne zwycięstwo 3:0 i poniżej 145 punktów.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Trentino - Lugano​
Widzę w tym meczu naprawdę spore value na 3:0 dla Trento. Lugano to drużyna bardzo cienka, kursy podbiła nam ich wygrana z dramatycznie prezentującym się do tej pory Arkasem.
Nie ma tutaj żadnych wątpliwości, jeśli Trentino utrzyma koncentracje to nawet nie zbliży się do straty seta ze Szwajcarami. Drużyna Lugano ma dramatycznie cienkie skrzydła, jak na standardy LM to jest to po prostu śmiech. W miare mocnym punktem tej drużyny jest środek siatki, gdzie Lehtonen i Simac wyglądają całkiem nieźle, ale cóż z tego skoro Trentino swoją świetną zagrywką (myślę, że po starej drużynie to jedyne co pozostało u nich na bardzo wysokim poziomie) porozbija ich przyjmujących.
Ciężko będzie Szwajcarom o seta.
▶ Under 160.5 (1.80) Marathon ✅
Olympiacos - Biełgorod​
Tutaj podobny typ do poprzedniego, tym razem nie liczyłbym na żadnego seta ze strony Greków.
Olympiacos drużyna z bardzo cienką kadrą, samo to, że prowadzili równe boje z takimi amatorami jak Ostrava jednak coś o nich mówi.
Biełgorod to doskonała drużyna do obijania takich zespołów. Jest to zespół z kapitalną zagrywką, tydzień temu z Maaseik wystarczyło praktycznie jedno wejście za serw Musera, czy Grozera i już robili 5-6 pkt serii. Oprócz tego świetne warunki fizyczne, słabo wyszkolonym zespołom bardzo ciężko jest grać z ich blokiem.
Raczej pewne 3:0 dla gości.
▶ Under 160.5 (1.70) Marathon ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
czerwonatruskawka 349

czerwonatruskawka

Użytkownik
Posojilnica - Macerata
Under 139.5 pkt. @ 1.70✅
Dla gospodarzy dzisiaj bardzo ważny dzień, przed własną publicznością zagrają w lidze światowej z utytułowana drużyną Maceraty. Niestety dla Posojilnica trafili do bardzo silnej grupy i zdobycie choćby seta z takimi drużynami będzie dużym osiągnięciem. Dzisiaj widze szybkie 3:0 a linia punktowa bardzo dobra.
 
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Tomis-Jastrzębie FT 1:3
Jastrzębie 1.533 Marathonbet ✅


W sumie dobry ten kurs.
Jastrzębie może nie gra jakoś rewelacyjnie jak do tej pory, ale jest raczej lepszą drużyną od Tomisu.
Tomis ma na pewno w miarę ogarniętego rozgrywającego Zhekova, trochę dla mnie to dziwne, że trafił do takiego klubu.
Ciekawym zawodnikiem jest atakujący Haikal, ma niezłe warunki, ale trochę nieregularny, na pewno poziom niższy od Łaski.
Na przyjęciu zagra Rodriguez, który ma spory potencjał w ataku i na zagrywce, ale słabo przyjmuje i często ma problemy zdrowotne, z nim w parze Bahov, słabo kojarzę.
Środek nawet solidny ze Spinu i Stancu i w miarę ogarnięty libero Ivanov.
Nie wiem jak wygląda sprawa z finansami w tym roku, z którą były problemy w tamtym sezonie.
Skład w sumie przyzwoity, ale tak żeby urwać seta Halkbankowi albo powalczyć o dwa z Jastrzębiem, o zwycięstwo będzie ciężko.

Stancu raczej nie zagra, z Halkbankiem wybił sobie bark.
To jeszcze lepiej ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
akselek 552

akselek

Użytkownik
Tomis-Jastrzębie
Jastrzębie 1.533 Marathonbet


W sumie dobry ten kurs.
Jastrzębie może nie gra jakoś rewelacyjnie jak do tej pory, ale jest raczej lepszą drużyną od Tomisu.
Tomis ma na pewno w miarę ogarniętego rozgrywającego Zhekova, trochę dla mnie to dziwne, że trafił do takiego klubu.
Ciekawym zawodnikiem jest atakujący Haikal, ma niezłe warunki, ale trochę nieregularny, na pewno poziom niższy od Łaski.
Na przyjęciu zagra Rodriguez, który ma spory potencjał w ataku i na zagrywce, ale słabo przyjmuje i często ma problemy zdrowotne, z nim w parze Bahov, słabo kojarzę.
Środek nawet solidny ze Spinu i Stancu i w miarę ogarnięty libero Ivanov.
Nie wiem jak wygląda sprawa z finansami w tym roku, z którą były problemy w tamtym sezonie.
Skład w sumie przyzwoity, ale tak żeby urwać seta Halkbankowi albo powalczyć o dwa z Jastrzębiem, o zwycięstwo będzie ciężko.
Stancu raczej nie zagra, z Halkbankiem wybił sobie bark.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Roeselare - ZAKSA​
Taki kurs na Kędzierzyn? :grin: Chyba kogoś poważnie pogrzało, że stawia tutaj w roli faworyta drużynę Roeselare.
Roeselare to tak naprawdę kadra Belgii, z tym, że osłabiona brakiem Depestele i Deroo... jednym słowem same przeciętniaki. Na rozegraniu Tervaportti, w kadrze Finlandii pełni funkcje zmiennika dla Esko, widziałem go wiele razy i w zasadzie to nic wielkiego o nim nie mogę powiedzieć bo jest sypaczem mega średnim. Jednym z bardziej wyróżniających się zawodników jest Tuerlinckx, warto na niego uważać.
Kędzierzyn kadrowo jest jakieś klase wyżej. Największym problem wydaje się być pozycja atakującego. Ostatnio fatalny występ Witczaka z JW, ale potem bardzo dobra zmiana Boćka, który rozegrał niezłe zawody. Atak z lewego skrzydła trzyma oczywiście Kooy, zawodnika nikomu przedstawiać nie trzeba. Chyba jedyne o co powinien martwić się Kędzierzyn to Zagumny, bo jeśli mu się coś przytrafi to mają lekki problem bo Pilarz jest kontuzjowany.
W zasadzie jedynym atutem Roeselare jest tutaj ich hala, nie sądzę aby był to na tyle duży atut aby wygrać z Kędzierzynem. Z Niemcami im się udało, ale więcej w tym było szczęścia niż rozumu (VfB było o mały kroczek od prowadzenia 2:0, potem się posypali) niż już powinni dostać baty.
ZAKSA (2.05) Marathon ⛔ kompletna kpina. Dwa sety uwalone na własne życzenie
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
&lt;b&gt;
Roeselare - ZAKSA​
&lt;/b&gt;
Taki kurs na Kędzierzyn? :grin: Chyba kogoś poważnie pogrzało, że stawia tutaj w roli faworyta drużynę Roeselare.
Roeselare to tak naprawdę kadra Belgii, z tym, że osłabiona brakiem Depestele i Deroo... jednym słowem same przeciętniaki. Na rozegraniu Tervaportti, w kadrze Finlandii pełni funkcje zmiennika dla Esko, widziałem go wiele razy i w zasadzie to nic wielkiego o nim nie mogę powiedzieć bo jest sypaczem mega średnim. Jednym z bardziej wyróżniających się zawodników jest Tuerlinckx, warto na niego uważać.
Kędzierzyn kadrowo jest jakieś klase wyżej. Największym problem wydaje się być pozycja atakującego. Ostatnio fatalny występ Witczaka z JW, ale potem bardzo dobra zmiana Boćka, który rozegrał niezłe zawody. Atak z lewego skrzydła trzyma oczywiście Kooy, zawodnika nikomu przedstawiać nie trzeba. Chyba jedyne o co powinien martwić się Kędzierzyn to Zagumny, bo jeśli mu się coś przytrafi to mają lekki problem bo Pilarz jest kontuzjowany.
W zasadzie jedynym atutem Roeselare jest tutaj ich hala, nie sądzę aby był to na tyle duży atut aby wygrać z Kędzierzynem. Z Niemcami im się udało, ale więcej w tym było szczęścia niż rozumu (VfB było o mały kroczek od prowadzenia 2:0, potem się posypali) niż już powinni dostać baty.
ZAKSA (2.05) Marathon ⛔ kompletna kpina. Dwa sety uwalone na własne życzenie
Myślałem podobnie jak Ty Dawid ale wczorajszy mecz w ktorym mimo wszystko stawiałem na Zakse utwierdził mnie w przekonaniu , ze Zaksa w tym sezonie może nawet nie walczyć w finale. Mimo wzmocnienia składu gra jest beznadziejna Zagumny gra coraz gorzej na rozegraniu moim zdaniem w reprezentacji jego czas minął również. Możdżonka i Głagyra dawno nie widziałem w wysokiej formie. Ruciak zmaga się z kontuzja i słabsza forma. Nowe nabytki Kooy i Bociek bez szału. Swiderski jako trener również nie pomaga. Moim zdaniem w tym sezonie Zaksa będzie mogła pomarzyć o finale Mistrzostw Polski. Chyba , że druga część sezonu przyniesie zgranie zespołu i wysoką formę. Na te chwile moga miec problemy z wyjściem z grupy Ligi Mistrzów.
 
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
Mimo wzmocnienia składu
ZAKSA się mocno osłabiła w porównaniu z ubiegłym sezonem. Fonteles jest niezastąpiony i Kooy nie wypełni tej luki. Również duża dziura na ataku, Bociek czy Witczak też jeszcze sporo gorsi od Rouzier, Ferens na przyjęciu to najwyżej na średniaki w PlusLidze się nadaje.
 
T 15,3K

tadzin

Użytkownik
Bociek czy Witczak też jeszcze sporo gorsi od Rouzier
Ta Rouzie to sobie moze, Bociek jesli w dalszym ciagu bedzie robil taki progres to taki Rouzie za miesiac bedzie mogl mu buty sznurowac. W zaksie fatalna postawa zagumnego i zenujace do potegi przyjecie, krycie na sile kooya ktore przynosilo wiecej szkody jak pozytku. gacek na swoim niskim poziomie. zawiedli &quot;podstawowi&quot; gracze (niesciagnieci w tym roku) tzn guma, ruciak i gacek.
 
19nowik45 19,7K

19nowik45

Użytkownik
Ja wybrałem się wczoraj do Belgii specjalnie na mecz, bo chciałem zobaczyć &quot;naszych&quot; w akcji. Pieniądze również postawione, a tu klapa. Widać wyraźny brak Fontelesa. Bociek na pałę do przodu, on będzie gotowy dopiero do gry na wysokim poziomie za około 1,5 roku, bo ciągle się rozwija. O Gacku się nie wypowiadam, bo zrobiliście to za mnie ???? . Zagumny wirtuoz, jednak bez przyęcia meczu nie wygra. Ruciak tylko i wyłącznie zagrywka. Inni zawodnicy, jak zauważyliście, wszystko w aut. Świder zwracał im parokrotnie uwagę na ten aspekt gry w przerwach - bez rezultatu. Bez przyjęcia wszystko nadziane na potrójny blok Belgów. 4 set - z 13:16 robi się 17:16, sędzia drukuje parę punktów, ale to wiemy, że ściany sprzyjają gospodarzom. Jednak nie będę na niego narzekał, bo z tą grą ZAKSA daleko nie zajdzie w Lidze Mistrzów. W swojej rodzimej lidze cudów również nie zwojują. Mam tylko i wyłącznie nadzieję, że Świderski coś z nimi zrobi. Acha i jeszcze jedno. Transfery... Totalna klapa. Na ✅ w tym meczu zasługują kibice. Pozdrawiam ???? .
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 1

mariona

Użytkownik
Trochę przykro było to oglądać. Obawiam się, że siatkówka w tym kraju niedługo zacznie przypominać grę naszych piłkarzy, a o światowej potędze będziemy mogli zapomnieć. Przykra sprawa. Pozostaje stanąć i zaśpiewać ; W stepie szerokim... Ostatnia przyjemność
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
rap3r 11

rap3r

Użytkownik
Co myślicie o meczu Paris - Budva ? Całkiem ciekawy kurs na czarnogórców jest .
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mariusso 67

mariusso

Użytkownik
Jak dla mnie kurs 2,7 na Budvanska Rivijera Budva jest jak najbardziej warty zagrania. Widziałem ich mecz z Resovią i widać było że to zespół poukładany dysponujący niezłym przyjęciem, siłą w ataku i agresywną zagrywką
Ciekawą opcją też się wydaję +1,5 seta za 1,85
na bwinie jest nawet 2,95
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom