>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Liga Mistrzów 2011/2012

Status
Zamknięty.
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Siatkowka Liga Mistrzow Panów 18:00 21.12.2011r
CSKA Sofia - Noliko Maaseik
typ: 2/2
1.95
Gamebookers
Analiza
Dziś w spotkaniu czwartej kolejki fazy grupowej ligi mistrzow CSKA Sofia na wlasnym parkiecie podejmie belgijski Noliko Maaseik. Po trzech kolejkach sytuacja obydwu tych zespolow w tabeli grupy A ligi mistrzow jest zgola odmienna, CSKA Sofia z zerowym dorobkiem punktowym zajmuje ostatnie miejsce w tabeli, Noliko z dorobkiem siedmiu punktow piastuje obecnie pozycje lidera rozgrywek. CSKA Sofia przegralo wszystkie trzy spotkania na wyjazdach z Arkasem Spor 1:3 i Noliko 1:3, i u siebie z Iraklisem 0:3. Noliko wygralo dwa spotkania, przegralo na wyjezdzie z iraklisem 2:3, u siebie pokonalo sofie 3:1 i Arkas Spor w tym samym stosunku. Nie ulega watpliwosci, ze druzyna z bulgarii to zdecydowany outsider tej grupy. CSKa ma juz tylko iluzoryczne szanse na awans do dalszych gier, Noliko jako lider grupy musi wygrac spotkanie z najslabszym zespolem, aby zdecydowanie przyblizyc sie do awansu do dalszych gier, tym bardziej, ze belgow czekaja jeszcze ciezkie mecze z iraklisem i arkas sporem, w turcji. Belgowie to na papierze duzo lepsza druzyna, ktora w dzisiejszym spotkaniu powinna udowodnic swoja wyzszosc.
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Nie mam aż takiego ogromnego rozeznania w kwestii klubowej siatkówki, ale jedno co zauważyłem i czego się spodziewam, że Trentino w meczu o stawkę (1 miejsce w grupie) na pewno podejdzie do meczu z Zaksą maksymalnie skoncentrowane, a to oznacza tylko tyle, że Zaksa będzie miała ogromne kłopoty z zatrzymaniem włoskiego zespołu. Mało to patriotycznie, ale bardzo pragmatyczne podejście, sugerujące, że Trentino Volley powinno wygrać dziś z polskim zespołem. Zaksa walczy ambitnie, widać, że chce się pokazać z jak najlepszej strony. Jednak na mocne Trento, może już to być za mało - i tak czapki z głów za przywiezione punkty z Włoch. Dzisiaj, jestem o tym przekonany (zapewne nie tylko ja) to zespół Trentino będzie cieszyć się ze zwycięstwa, dlatego kurs, który jeszcze można złapać 1,4 wydaje się być rozsądną opcją.
Ponadto, Zaksa bez Patryka, który jednak robi istotną różnicę (zwłaszcza w bloku - najlepiej blokujący LM)
Zaksa Kędzierzyn Koźle - Trentino Volley typ: Trentino kurs: 1,40
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Trentino Volley​


ZAKSA w pierwszym spotkaniu zagrała bardzo, bardzo dobrze. Przede wszystkim znakomicie spisywali się w polu serwisowym. Kiedy po raz ostatni widzieliście tak regularnie zagrywającego Gladyra ? Właśnie w zagrywce Kędzierzyn miał znaczącą przewagę. Podopieczni Trenera Stelmacha w trakcie pięciu setów zepsuli tylko 11 zagrywek ! Poza tym przyjmujący potrafili zabezpieczyć przyjęcie i zagrywka Trentino nie wyrządziła im zbyt wielu szkód. Bohaterem spotkania był na pewno Rouzier, który zdobył aż 32 punkty. Otrzymał mnóstwo piłek w ataku i zanotował dobrą skuteczność.

Trentino nie grało swojej siatkówki. Oczywiście to nie jest najlepiej przyjmujący zespół na świecie, ale potrafią w tym elemencie spisywać się znacznie lepiej. W tym meczu zawiódł przede wszystkim Kaziyski, który zupełnie nie radził sobie z zagrywkami siatkarzy ZAKSY. Środkowi Kędzierzyna muszą uważać na Mitara Djurica, który bardzo często atakuje ze środka i robi to bardzo efektownie i efektywnie. Tak jak wspomniałem wcześniej zagrywka nie funkcjonowała wtedy najlepiej. A trzeba pamiętać, że to właśnie tym elementem zazwyczaj układa sobie grę Trentino.

Warto wspomnieć, że po stronie ZAKSY zabraknie Patryka Czarnowskiego. Kaźmierczak jest solidnym zawodnikiem, ale w ataku i w bloku według mnie spisuje się słabiej od Patryka.

Trentino nie jest przyzwyczajone do porażek (Zwłaszcza na własnym parkiecie.) i podejrzewam, że zawodnicy Trenera Stoytcheva zagrają na 150%. Będąc na szczycie musisz udowadniać to, że jesteś najlepszy. Ostatni mecz z ZAKSĄ im po prostu nie wyszedł (Powinni przegrać 0:3.). Potencjał mają jednak ogromny i jeżeli dzisiaj zagrają trochę lepiej w zagrywce i w przyjęciu to powinni spokojnie wygrać to spotkanie, zwłaszcza, że ZAKSA ostatnio nie zachwyciła w straciu z Olsztynem.

Typy:
Trentino Volley (-1.5 seta) @ 1.60 Unibet ✅
Trentino Volley (-8.5 pkt) @ 1.85 Betsafe ✅

Nie rozumiem pewnej rzeczy. Kurs na Trentino Volley (-2.5 seta) wynosi 2.70, a kurs na Trentino Volley 3-0 wynosi 3.30 ???? Oczywiście Betsafe. Myślę, że można spróbować.

Trentino Volley 3:0 @ 3.30 Betsafe ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
henry87 32

henry87

Użytkownik
W ten piekny grudniowy wieczor spotkaja sie dwie druzyny, ktore walcza o 1 miejsce w grupie najbardziej prestizowych rozgrywek klubowych w pilce siatkowej na swiecie, w Lidze Mistrzow. W poprzedniej konfrontacji pomiedzy Trentino Volley a ZAKSA Kedzierzyn-Kozle padl zaskakujacy wynik 2:3 dla naszej rodzimej druzyny. Ale wlasnie, czy zaskakujacy? Otoz nie! Statystyki mowia praktycznie jednoznacznie, ze to ekipa ZAKSY spisuje sie w obecnej edycji LM lepiej od bardziej utytulowanych przeciwnikow. Statystyki (glowna strona internetowa ZAKSY) mowia same za siebie, klub z Kedzierzyna-Kozle prowadzi z wloska ekipa pod wzgledem najlepiej punktujacego zawodnika, najlepiej blokujacego, najlepiej przyjmujacego oraz jedynie o jedno miejsce przegrywa Pawel Zagumny z Lukaszem Zygadlo (Trentino). Tak, to sa indywidualnosci, ale wlasnie z takich czynnikow rodzi sie zwycieska druzyna. Wszystkie atuty, takie jak brak presji, wlasne boisko, wyzsze morale po zeszlotygodniowym zwyciestwie bedzie sprzyjac siatkarzom ZAKSY i powinni oni wygrac ten mecz. Zapraszam na mecz, godzina 18.00.
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Trentino Volley 1 4.00 Bet365 (10/10),
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Trentino Volley 1 (-1,5 seta) 7.50 Betsafe (5/10),
gdzie 1/10 = 100zl.
Dziekuje, pozdrawiam!
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
W ten piekny grudniowy wieczor spotkaja sie dwie druzyny, ktore walcza o 1 miejsce w grupie najbardziej prestizowych rozgrywek klubowych w pilce siatkowej na swiecie, w Lidze Mistrzow. W poprzedniej konfrontacji pomiedzy Trentino Volley a ZAKSA Kedzierzyn-Kozle padl zaskakujacy wynik 2:3 dla naszej rodzimej druzyny. Ale wlasnie, czy zaskakujacy? Otoz nie! Statystyki mowia praktycznie jednoznacznie, ze to ekipa ZAKSY spisuje sie w obecnej edycji LM lepiej od bardziej utytulowanych przeciwnikow. Statystyki (glowna strona internetowa ZAKSY) mowia same za siebie, klub z Kedzierzyna-Kozle prowadzi z wloska ekipa pod wzgledem najlepiej punktujacego zawodnika, najlepiej blokujacego, najlepiej przyjmujacego oraz jedynie o jedno miejsce przegrywa Pawel Zagumny z Lukaszem Zygadlo (Trentino). Tak, to sa indywidualnosci, ale wlasnie z takich czynnikow rodzi sie zwycieska druzyna. Wszystkie atuty, takie jak brak presji, wlasne boisko, wyzsze morale po zeszlotygodniowym zwyciestwie bedzie sprzyjac siatkarzom ZAKSY i powinni oni wygrac ten mecz. Zapraszam na mecz, godzina 18.00.
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Trentino Volley 1 4.00 Bet365 (10/10),
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Trentino Volley 1 (-1,5 seta) 7.50 Betsafe (5/10),
gdzie 1/10 = 100zl.
Dziekuje, pozdrawiam!
Powiem tak, stawek nie podawaj, że 1/10 = 100 zł, bo póki nie wrzucisz screenów czy coś to i tak nikt nie uwierzy, a jestem przekonany, że i tak nie postawiłeś tego tak jak napisałeś.
Druga sprawa to brak presji ze strony Zaksy ? Nie do końca, właśnie zwycięstwo przed tygodniem rzuciło na nich presję, bo teraz maja jak piszesz atut własnego parkietu i głupio wygrać na wyjeździe, a przegrać u siebie ( wczoraj Muszyna swoje pokazała )
I właśnie po trzecie, spodziewam się meczu jak wczoraj Muszyny, czyli wyjazd wygrany dość pewnie, a u siebie też dość pewnie dziś po prostu Zaksa przegra.
Pozdrawiam
 
J 6

jukenduit

Użytkownik
Moze to porównanie siatkówki kobiecej do meskiej to troche przesadzone, bo wszyscy wiedza jakie cuda potrafia sie dziac w żenskiej siatkówce:razz:. Tak jak napisał Redwitz dzisiaj Trentino zagra na 150 % mozliwosci bo nie wyobrazam sobie 2 wygranych Zaksy z zespołem ze scisłej czołówki światowe. Może gdyby to spotkanie we Włoszech zakonczyło sie wynikiem 3-2 dla Trentino to upatrywał bym tu szanse dla Kedzierzynian ale w tym przypadku nie widze innej opcji jak zwyciestwo Włochów. No moze nie 3-0 ale 3-1,3-2. Ja pobieram czysta 2 do dubla.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
henry87
Posiłkujesz się stroną klubową Zaksy gdzie opierają swój artykuł na statystykach, bo racjonalnie myśląc to Trentino na każdej pozycji demoluję Zaksę, może oprócz rozgrywającego.
Zacytuję jedno prześmiewcze zdanie z tej strony:
Statystyki przyjmujących również wypadają na korzyść ZAKSY. Wśród najlepszych Michał Ruciak zajmuje 19., a Guillaume Samica 22. pozycję. Osmany Juantorena z Trentino jest 37.
Jeśli zdrowo myślący i interesujący się siatkówką, uważa że Ruciak jest lepszym przyjmującym od Juantoreny to nie mamy o czym rozmawiać ???? Albo nie widziałeś żadnego meczu tej drużyny i teraz aby zabłysnąć na forum próbujesz coś nam na siłę udowodnić.
Tak, to sa indywidualnosci, ale wlasnie z takich czynnikow rodzi sie zwycieska druzyna. Wszystkie atuty, takie jak brak presji, wlasne boisko, wyzsze morale po zeszlotygodniowym zwyciestwie bedzie sprzyjac siatkarzom ZAKSY i powinni oni wygrac ten mecz.
Panie jakie atuty są po stronie Zaksy :?:
Morale to podupadły tej drużynie po ostatniej porażce ligowej z Olsztynem.
Ja nie krytykuję typu bo to jest indywidualna sprawa każdego z nas, jeśli zagrałeś tak jak piszesz (ale nie zagrałeś) to ogromny szacunek. Ale to co napisałeś w analizie kompletnie nie odnosi się do drużyny z Kędzierzyna.
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Trentino Volley 1 4.00 Bet365 (10/10),
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Trentino Volley 1 (-1,5 seta) 7.50 Betsafe (5/10),
gdzie 1/10 = 100zl.
Mogłeś lepiej na jakiś dom dziecka tą kasę oddać :|
 
kamil081308 155

kamil081308

Użytkownik
Kędzierzyn Koźle - Trentino over 180,5 1,85
Pojedynek obecnie dwóch najlepszych drużyn w grupie C. ZAKSA w pierwszym spotkaniu tych drużyn niespodziewanie wygrała 3-2. Mimo tego, że dziś zagrają u siebie, przed kompletem publiczności to o zwycięstwo będzie niezmiernie ciężko.
W polskiej drużynie zabraknie Patryka Czarnowskiego, który dotychczas jest najlepszym blokującym w rozgrywkach.Niedzielna porażka w Olsztynie także nie wpłynie na drużynę najlepiej.
Włoska drużyna do Polski przyjechała żądna rewanżu za porażkę na własnym parkiecie. Zawodnicy Trentino zapowiadają maksymalną mobilizacje i grę na najwyższych obrotach.
Zdecydowałem się zagrać over 180,5, ponieważ nie sądzę, aby to spotkanie zakończyło się w 3 setach. Trentino jest w tym spotkaniu faworytem, ale ZAKSA zrobi wszystko, aby nie zawieść swoich fanów. Myślę, że bardzo prawdopodobny jest tiebreak.
Stawka: 5/10j | Bukmacher: sportingbet
 
nocnybelt 57

nocnybelt

Użytkownik
Dzisiaj o godz. 18 zmierzą się ZAKSA Kędzierzyn Koźle z Trentino. Tydzień temu we Włoszech padł bardzo zaskakujący wynik, ponieważ to drużyna z nad Wisły cieszyła się ze zwycięstwa 3:2.
Moim zdaniem nie ma sensu porównywać graczy ZAKSY do włoskiego giganta, ponieważ jest to kompletnie bez sensu. Tacy zawodnicy jak Kazijski,Bari,Birarreli,Stokr,Juantorena to klasa sama w sobie. Na każdej pozycji mają lepszych zawodników jedynie atakujący są w moim odczuciu na równym poziomie.
Szkoda, że nie pograłem tego dużo wcześniej, ponieważ kursy były zdecydowanie lepsze. Na dzisiaj wybrałem typ under 184,5 pkt po bardzo dobrym kursie 1,72. W tym meczu osłabiono Zaksa może ugrać jednego seta maksymalnie i spokojnie typ powinien siąść
Warto zauważyć, że mecz we Włoszech kosztował naszych siatkarzy bardzo dużo sił, ponieważ w weekend przegrali ze słabym Olsztynem. Natomias Trento wygrało mecz na szczycie z Cuneo.
Mój typ:
ZAKSA-Trentino under 184,5pkt @ 1,72 bwin✅ 0:3 Pogrom oczywiście spodziewałem się tego, więc nie jestem zaskoczonym gratuluję osobą które grały DW: 0:3
 
assassin84 119

assassin84

Użytkownik

Jednego zwycięstwa potrzebują siatkarze ZAKSY, żeby zapewnić sobie drugie miejsce w grupie C Ligi Mistrzów i tym samym awansować do kolejnej rundy rozgrywek. Kędzierzynianie z trzema zwycięstwami i ośmioma punktami na koncie zajmują drugie miejsce w grupie. Mecz z Hiszpanami u nich ZAKSA wygrała 3:1.
Hiszpanie plasują się na trzeciej pozycji. Odnieśli zwycięstwo za trzy punkty u siebie z Partizanem. Jeden punkt wywalczyli również w Belgradzie. Podopieczni Oscara Mozos Novillo teoretyczne mają jeszcze szanse na wyjście z grupy. Muszą wygrać w Kędzierzynie-Koźlu, a w ostatniej kolejce pokonać Trentino i liczyć na przegraną ZAKSY w Belgradzie. Reasumując ich szanse są bardzo nikłe, ale zawsze jakieś jeszcze są.
Podejście ZAKSY do tego meczu najlepiej przedstawiają słowa prezesa klubu: „Mamy jeszcze dwa spotkania w grupie. Potrzebujemy zwycięstwa, nawet dwóch punktów i awans będzie pewny. Chcemy to zrobić we własnej hali, żeby później nie było niepotrzebnych nerwów w Serbii”.
Kurs na zwycięstwo ZAKSy jest śmieszny (1,07-1,12) i nie warty grania, ale wygrana jest prawie 100% pewna, więc nic dziwnego.Spodziewam się wyniku 3:1, bo Hiszpanie będą na pewno walczyć i jednego seta mogą ugrać. Jeśli w ZAKSie wszystko zafunkcjonuje prawidłowo to powinno być 3:0. Proponuję typ dorzucić do jakieś taśmy, bo granie go samego dużego zysku nie da ;)
Kędzierzyn Koźle (-1,5) @1,25 (Sportingbet) ✅
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka (Liga Mistrzów)
Mecz: Kędzierzyn-Kożle v CAI Voleibol Teruel
Typ: Handicap punktowy: CAI Voleibol Teruel +16.5
Kurs: 1,725
Bukmacher: Sportingbet

Dzisiaj Zaksa Kędzierzyn-Koźle staje przed szansą awansu do fazy play-off Ligi Mistrzów, aby tego dokonać muszą wygrać z Hiszpańskim CAI Voleibol Teruel. Według mnie szansę na to mają dość spore ale przestrzegałbym na granie handicapów na polską drużynę. Już pierwszy mecz bowiem pokazał, że Hiszpanie to zespół naprawdę mocny, Zaksa co prawda wygrała tam 3-1 ale po naprawdę bardzo ciężkim meczu, o czym niech świadczą wyniki poszczególnych setów: 22:25, 16:25, 28:26, 24:26.
Postanowiłem więc dzisiaj zagrać na CAI Voleibol Teruel +16.5 punktów, według mnie Zaksa nie będzie wstanie pokryć tego handicapu. Hiszpanie bowiem mają jeszcze szansę na awans, muszą jednak wygrać dzisiaj z Zaksą i zapowiada się, że ekipa Oscara Mozos Novillo będzie walczyć w tym meczu o każdą piłkę. Co do Zaksy to nawet prezes Kazimierz Pietrzyk mówi, że jego zespołowi wystarczy w tym meczu nawet zwycięstwo za dwa punkty. Jest to według mnie po części docenienie klasy rywala, który ma naprawdę spory potencjał co pokazał w pierwszym meczu, ale również fakt, że już w niedziele jego drużynę czeka szlagier w Pluslidze czyli mecz ze Skrą Bełchatów.
Hiszpanie jak już wspomniałem to ciekawy zespół, mający ciekawych zawodników jak chociażby James Webber zdobywca 23 punktów w pierwszym meczu. Przypomnę również, że w pierwszym meczu Zaksa bardzo dobrze grała blokiem (20 punktów) a jest to element, który raz może funkcjonować lepiej a raz nieco gorzej, dlatego naprawdę nie przekreślałbym dzisiaj szans Hiszpanów na podjęcie równej walki z wicemistrzem Polski. Czy zwycięstwie? Raczej wątpię ale są wstanie na pewno rozegrać dobry meczu i napsuć sporo krwi ekipie Krzysztofa Stelmacha.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - CAI Teruel Under 180,5 @ 1,55 Bwin ✅ 129
Jeden typ z dzisiejszej Ligi Mistrzów mężczyzn. Spotkanie pomiędzy Zaksą Kędzierzyn Koźle a CAI Teruel. Faworytem tego meczu niewątpliwie jest Zaksa i każda inna wygrana niż za 3 punkty będzie sensacją. Zaksie do pewnego awansu potrzeba właśnie tych 3 oczek i wszyscy zgodnie o tym mówią że kwestie awansu chcą rozstrzygnąć w domu. Kędzierzynianie graja bardzo ciekawą i techniczną siatkówkę, co przy rywalu kasy Teruelu powinno spokojnie zdać egzamin. Jeśli trener i prezes zapowiadają walkę w tym meczu to skład będzie pewnie najsilniejszy. Rouzier i Samica w Puls Lidzie oraz w LM grają bardzo skutecznie w ataku. Do tego mocna zagrywka którą preferują wszyscy poza Pawłem Zagumnym więc wszystko przemawia za gospodarzami. U gości na szczególną uwagę zasługuje Webber. Under punktowy który gram ma szansę powodzenia nawet przy graniu 4 setów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
Asse Lennik-Friedrichshafen: 2 @1,50 Milenium ✅✅⛔✅ 1:3 ;] to się nazywa ogranie w pucharach :p
Drużyna z Niemiec aby już definitywnie zapewnić sobie awans, najlepiej musiałaby wygrać to spotkanie, niezależnie czy za 2 czy 3 punkty. Wszelkie argumenty są po stronie gości oczywiście, którzy tylko w Lidze Mistrzów smakują poważnego grania, dlatego też awans do fazy pucharowej przy takiej grupie jest niemalże wręcz obowiązkiem dla nich.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Euphony Asse-Lennik - VFB Friedrichshafen​


Zespół z Belgii jak na razie spisywał się średnio. Na pewno zaskoczyli w meczu z Kazaniem, kiedy to ugrali 2 sety. W pozostałych spotkaniach jednak nie błyszczeli. Nie będę ukrywał, że większość zawodników tego zespołu jest dla mnie anonimowa.

Friedrichshafen to naprawdę bardzo solidna drużyna. Zazwyczaj skupiają się właśnie na europejskich pucharach i spisują się w nich nieźle. Trenerem zespołu jest dobrze znany Stelian Moculescu. Kluczową postacią w zespole jest na pewno atakujący Oliver Venno. Młody zawodnik z bardzo dużym potencjałem i świetnymi warunkami fizycznymi (207 cm). Mocnym punktem powinni być środkowi Bohme i Joao Jose. Reprezentant Niemiec wykorzystuje na siatce swój wzrost (211 cm), a Portugalczyk dynamikę i ogromne doświadczenie. Ciekawym zawodnikiem jest doświadczony przyjmujący Idi, który w poprzednim sezonie występował w ZAKSIE. Dobrze wyszkolony technicznie, dynamiczny w ataku.

Friedrichshafen potrzebuje już tylko 1 punktu w dwóch ostatnich spotkaniach, żeby zapewnić sobie awans do dalszej fazy rozgrywek, ale Trener Moculescu zapowiada walkę o zwycięstwo. Pod znakiem zapytania stoi występ reprezentanta Serbii, libero Nikoli Rosica (Friedrichshafen). Na hali w Belgii na pewno będzie gorąca atmosfera, ale Niemcy to bardzo doświadczony zespół i mając w ostatniej kolejce mecz z Zenitem Kazań na pewno będą chcieli wywalczyć awans już teraz.

Typ:
VFB Friedrichshafen @ 1.55 Betsafe ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Szybko bo za chwile mecz. Pozwole nie zgodzić się ze zdaniem Redwitza , Lennik nie wypada gorzej od Niemców jak na razie w tej edycji LM , ostatnio ich bilans nie robi szału , ale głównie ze względu na dwa mecze z rzędu z Zenitem Kazań (w których udało im się urwać punkt niezwykle mocnej drużynie z Rosji) . Mecz Belgów z VFB na wyjeździe był niesamowicie wyrównany , przy większej dozie szczęscia to goście by to wygrali (chyba 3 sety na przewagi były z tego co pamiętam) , ostatni mecz Euphony z Zenitem wypadł bardzo pozytywnie i mimo że przez większość tego meczu nie grał Michajłow to można być pod wrażeniem gry dzisiejszych gospodarzy , szczególnie w polu serwisowym potrafili sporo uprzykrzyć życie rywalowi. Warto zwrócić uwagę na bardzo dobrego atakującego (leworęczny gracz) Robina Overbeeke w ekipie z Belgii. Lennik win (2.36) Pinnacle , Lennik +1.5 seta (1.72) Pinnacle E: Mecz się jeszcze nie skończył , ale już teraz śmiało można powiedzieć że ta drużyna ma frajerstwo we krwi , znów dwa sety przegrane różnicą dwóch punktów , czyli w dwumeczu z VFB mamy już cztery takie sety ???? . Może jeszcze ogarną bo mecz bardzo równy , ale naprawde szkoda nerwów na takie końcówki :?
 
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
Budvanska Rivijera Budva - ACH Volley Ljubljana Faworytem tego spotkania niewątpliwie są goście, którzy już kilkukrotnie udowodnili, że w Lidze Mistrzów nie są tylko dostarczycielami punktów, przeciwnie do gospodarza. W tym sezonie drużyna składa się prawie z samych młodych, nieogranych i niedoświadczonych zawodników, co niestety widać. Goście szans na awans raczej nie mają, ale na 3 lokatę zrzucającą ich do Pucharu CEV jak najbardziej i żeby sobie ją zapewnić, będą chcieli wygrać.
Typy:
ACH Volley Ljubljana @1,40 Milenium ✅✅✅ 0:3, aż szkoda, że nie zagrałem -1,5 ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Budvanska Rivijera Budva - ACH Volley Ljubljana​


Budva to zespół złożony w większości z młodych zawodników. Z bardziej znanych zawodników są środkowy Milan Markovic i rozgrywający Veljko Petkovic. Doświadczeni, solidni siatkarze.

Zespół ze Słowenii to solidna, europejska firma. W Ljubljanie jest kilku naprawdę ciekawych zawodników. Na pozycji atakującego występuje Alen Sket, który ma bardzo dobre warunki fizyczne i spory zasięg w ataku. Parę przyjmujących powinni tworzyć Kovacevic i Flajs. Warto zwrócić uwagę zwłaszcza na Urosa Kovacevica. Leworęczny, świetnie wyszkolony technicznie. Zarówno Sket jak i Kovacevic to jeszcze młodzi zawodnicy. Podobać się może również rozegranie, które proponuje Dejan Vincic.

Kluczem do zwycięstwa będzie przyjęcie Ljubljany. Jeżeli Lewis (libero), Kovacevic i Flajs utrzymają przyjęcie na dobrym poziomie to Vincic będzie potrafił zrobić z tego użytek.

Na papierze znacznie lepiej wypada zespół ze Słowenii. Budva nie ma w składzie zbyt wielu ogranych zawodników i to na pewno jest problemem. Pierwsze spotkanie Volley Ljubljana wygrała na własnym parkiecie 3:2. Słoweńcy źle weszli w ten mecz i przegrywali 0:2. Kolejne partie przebiegały jednak zdecydowanie pod dyktando podopiecznych Trenera Kolakovica.

Volley Ljubljana raczej nie awansuje do dalszej fazy LM, ale na pewno ten zespół będzie chciał nadal brać udział w europejskich pucharach, więc muszą zająć 3 lokatę w grupie. Dzisiejsze zwycięstwo może ich do tego przybliżyć.

Typy:
ACH Volley Ljubljana @ 1.35 Unibet ✅
ACH Volley Ljubljana (-1.5 seta) @ 1.72 Unibet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Trentino Volley - Partizan Beograd Under 130,5 @ 1,85 Betsafe ⛔ 131 jak żyć...
Typ ryzykowny, ale bez ryzyka nie ma zabawy. W tym tygodniu spotkania z Ligi Mistrzów nie przypadły mi do gustu bo ciężko cokolwiek wybrać. Spodobał mi się jeden typ a mianowicie under punktowy w meczu Trentino - Partizan. Każdy inny wynik niż 3-0 uznam za ogromną sensację. Trener mistrzów Włoch Radostin Stoychev zapowiedział że wyjdą dzisiaj w najmocniejszym zestawieniu, choć ja myślę że dzisiaj na parkiecie może pojawić się Della Lunga, Żygadło czy nawet Burgsthaler który dał niezłą zmianę w meczu z Monzą. Jednak ufam trenerowi bo to nie jest człowiek który rzuca słowa na wiatr i pierwsza 6 będzie najmocniejsza jaką dysponuje w obecnym momencie. Stojczew zapowiada również że chcą zdobyć dzisiaj 3 punkty a jakże by inaczej by być pewnym pierwszego miejsca w grupie, jednak będzie bacznie zwracał uwagę na koncentrację swoich zawodników bo dzisiaj tylko z tym mogą przegrać jego podopieczni lekceważąc rywala. Rozmowy motywacyjne chociażby w przerwie pomiędzy setami mają genialne, na bieżąco analizują błędy więc o ten czynnik jestem spokojny. Pierwszy mecz pomiędzy tymi drużynami zakończył się wynikiem 3-0 dla Trentino (sety do 18,14,19). Suma punktów w tamtym meczu wyniosła 126 i nie mam nic przeciwko aby dzisiaj się to powtórzyło. Partizan to zdecydowany outsider grupy, skład to głównie młodzi Serbowie którzy w obecnym momencie nie mają szans by zagrać jak równy z równym z najlepszą drużyną świata. Typ ryzykowny ale jak pisałem na początku warty tego ryzyka, bo drużyny dzieli różnica przynajmniej 2 dwóch klas jak nie więcej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
assassin84 119

assassin84

Użytkownik


Już teraz wiadomo, że Skra awansuje dalej, pozostaje tylko pytanie czy z pierwszego czy też drugiego miejsca. Zdecyduje o tym jutrzejsze spotkanie z francuzami. Bełchatowianie obecnie przewodzą w grupie. Francuska drużyna plasuje się natomiast tuż za nimi, z dwoma punktami straty. Dwie pozostałe drużyny nie są już w stanie im zagrozić. W pierwszy meczu Skra wygrała 3:1. Stracony trzeci set bełchatowianie tłumaczyli przestojem jak się wkradł do ich gry. Natomiast jak twierdzą: &quot;Celem we Francji jest tylko wygrana, nic nie kalkulujemy. Chcemy zakończyć grupę na pewnym pierwszym miejscu&quot;.
Według mnie Skra jest lepszym zespołem i stać ją na wygraną, jest fajny kurs na ich wygraną (strasznie musi kusi ;)), ale obawiam się jednego: w niedzielę grają z ZAKSĄ na wyjeździe i czy trener czasem nie będzie oszczędzać podstawowych graczy.
Ja zagrałbym tak:
Skra @1,55 (Betsafe) 2/10
Skra +1,5 @1,20 (Betsafe) 8/10

(i jestem ciekawy opinii innych forumowiczów ;))
 
K 32

kefol

Użytkownik
Assasin.. przecież oni grają o pierwsze miejsce w grupie, szybciej Nawrocki odpuści mecz z ZAKSA niż z Tour w LM, na którą tak w Skrze są napaleni.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom