>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Mistrzów 2011/2012

Status
Zamknięty.
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Stade Poitevin Poitiers - Generali Unterhaching 1 @ 1,80 expekt ✅ 3-1 bajka ;)
Jeden typ na dzisiaj z siatkarskiej Ligi Mistrzów, a mianowicie mecz pomiędzy Poitiers a Generali. Moim faworytem i to zdecydowanym jest ekipa z Francji. Co prawda przed sezonem odszedł najlepszy zawodnik Rouzier do Zaksy, ale w jego miejsce gra wielki talent Czarnogórskiej siatkówki Milos Ćulafić, swój potencjał potwierdził w pierwszym meczu LM przeciwko Ceske Budojewice, gdzie był najlepiej punktującym meczu. Dobrze w przyjęciu spisuje się Marechal, a na środku gra bardzo doświadczony Kieffer. W rodzimej lidze Poitiers obecnie na drugim miejscu ale mają jedno spotkanie rozegrane mniej. Z tego co wyczytałem na stronie Ligue A to chyba dzisiaj dość poważnie traktują swój mecz i liczą na drugie zwycięstwo w tegorocznej LM. Generali pierwsze spotkanie przegrało 3-1 u siebie z Cuneo. Patrząc na statystyki dobrze wtedy grał Duennes. Szczerze mówiąc to nie interesuję się ligą Niemiecką i nie bardzo kojarzę wszystkich zawodników. Ale myślę że dzisiaj nie powinni zagrozić Poitiers. Myślę że nawet warto zagrać handi -1,5 ale już nie będę wariował i zagram tylko czysty win gospodarzy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Będzie Tie Break 3.115 Pinnacle
Jihostroj Ceske Budejovice +1.5seta 1.794 Pinnacle
W czeskich Budejovicach - dojdzie do ciekawego spotkania, które z jednej strony jest wielką szansą dla Mistrza Czech a z drugiej strony ostatnią szansą dla Niemców - aby grać dalej w Europejskich Pucharach w roku 2012. Zarówno Czesi jak i gracze Haching, nie przegrali w tym sezonie spotkania w swoich rodzimych ligach. - O ile zespół Jakuba Novotnego - nie ma w swojej lidze uznanych przeciwników, o tyle siatkarze Haching pokonali u siebie Friedrieschafen 3:1 oraz wygrali na wyjeździe z SCC Berlin 3:0. Myślę, że motywacja po jednej jak i drugiej stronie będzie ogromna, Czesi stoją przed szansą wyjścia z grupy a Niemcy chcą przedłużyć swoje szanse na dalsze rozgrywki w ramach Europejskich Pucharów. Po jednej stronie: Petr Zapletal, Jakub Novotny i Rojas Guevara a po drugiej stronie: Denis Kaliberda, Branislav Skladany i Max Gunthor. - Arcyważny mecz, wielkie emocje w wypełnionej po brzegi Sportovniej Hali w Budejovicach i ogromna stawka meczu. - Liczę tutaj na 5setową batalię, jednak jeżeli miałbym się skłaniać ku typowaniu zwycięscy - to większe szanse dawałbym Czechom - potrafią grać konsekwentnie i efektywnie w siatkówkę - patrz zwycięstwo nad Cuneo 3:0.

Noliko Maaseik -2.5seta 1.917 Pinnacle
Wszyscy dobrze wiemy jak ciężko gra się w Belgii - wszyscy dobrze wiemy jak ciężko gra się w Bułgarii... Mistrzowie Polski nie lubią wycieczek do Roeselare, natomiast Zaksa poległa w ostatnim sezonie 0:3 w Sofii... Zarówno drużyna z Masseik jak i gracze ze stolicy Bułgarii to siatkarze własnej hali. - Tym razem Mistrzowi Bułgarii przyszło zagrać w Belgii - gdzie Noliko jest niezwykle groźne. Po sezonie 2010/2011 doszło w zespole Noliko do kilku roszad, jednak zostali tacy gracze jak: Jelte Maan, Yannick Van Harskamp, Kevin Klinkenberg czy przyjmujący rodem z Kamerunu - Nathan Wounembaina. W młodej drużynie CSKA - największą gwiazdą zdaje się być libero... Teodor Salparov, jednak mocną opcją w ataku jest Ivaylo Stefanov, do którego kierowanych jest większość piłek. Moim zdaniem ekipa z Sofii nie ma większych szans na ugranie czegokolwiek w tym spotkaniu - przegrali pierwszy mecz 1:3 z Arkassporem, by w następnej kolejce doznać porażki u siebie 0:3 z Iraklisem Saloniki. - Grupa jest chyba najsłabsza ze wszystkich w LM - jednak wyrównana - i w takich spotkaniach jak to gracze Noliko Masseik nie mogą pozwolić sobie na chwile rozluźnienia i tracić głupio setów - a co za tym idzie punktów.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Będzie Tie Break 3.115 Pinnacle
Jihostroj Ceske Budejovice +1.5seta 1.794 Pinnacle
W czeskich Budejovicach - dojdzie do ciekawego spotkania, które z jednej strony jest wielką szansą dla Mistrza Czech a z drugiej strony ostatnią szansą dla Niemców - aby grać dalej w Europejskich Pucharach w roku 2012. Zarówno Czesi jak i gracze Haching, nie przegrali w tym sezonie spotkania w swoich rodzimych ligach. - O ile zespół Jakuba Novotnego - nie ma w swojej lidze uznanych przeciwników, o tyle siatkarze Haching pokonali u siebie Friedrieschafen 3:1 oraz wygrali na wyjeździe z SCC Berlin 3:0. Myślę, że motywacja po jednej jak i drugiej stronie będzie ogromna, Czesi stoją przed szansą wyjścia z grupy a Niemcy chcą przedłużyć swoje szanse na dalsze rozgrywki w ramach Europejskich Pucharów. Po jednej stronie: Petr Zapletal, Jakub Novotny i Rojas Guevara a po drugiej stronie: Denis Kaliberda, Branislav Skladany i Max Gunthor. - Arcyważny mecz, wielkie emocje w wypełnionej po brzegi Sportovniej Hali w Budejovicach i ogromna stawka meczu. - Liczę tutaj na 5setową batalię, jednak jeżeli miałbym się skłaniać ku typowaniu zwycięscy - to większe szanse dawałbym Czechom - potrafią grać konsekwentnie i efektywnie w siatkówkę - patrz zwycięstwo nad Cuneo 3:0.

Noliko Maaseik -2.5seta 1.917 Pinnacle
Wszyscy dobrze wiemy jak ciężko gra się w Belgii - wszyscy dobrze wiemy jak ciężko gra się w Bułgarii... Mistrzowie Polski nie lubią wycieczek do Roeselare, natomiast Zaksa poległa w ostatnim sezonie 0:3 w Sofii... Zarówno drużyna z Masseik jak i gracze ze stolicy Bułgarii to siatkarze własnej hali. - Tym razem Mistrzowi Bułgarii przyszło zagrać w Belgii - gdzie Noliko jest niezwykle groźne. Po sezonie 2010/2011 doszło w zespole Noliko do kilku roszad, jednak zostali tacy gracze jak: Jelte Maan, Yannick Van Harskamp, Kevin Klinkenberg czy przyjmujący rodem z Kamerunu - Nathan Wounembaina. W młodej drużynie CSKA - największą gwiazdą zdaje się być libero... Teodor Salparov, jednak mocną opcją w ataku jest Ivaylo Stefanov, do którego kierowanych jest większość piłek. Moim zdaniem ekipa z Sofii nie ma większych szans na ugranie czegokolwiek w tym spotkaniu - przegrali pierwszy mecz 1:3 z Arkassporem, by w następnej kolejce doznać porażki u siebie 0:3 z Iraklisem Saloniki. - Grupa jest chyba najsłabsza ze wszystkich w LM - jednak wyrównana - i w takich spotkaniach jak to gracze Noliko Masseik nie mogą pozwolić sobie na chwile rozluźnienia i tracić głupio setów - a co za tym idzie punktów.​
Czesi są tak konsekwentni że patrz 1-3 Poitiers. To że udało im się jakimś przedziwnym zbiegiem okoliczności wygrać z Cuneo nic nie znaczy. Co do konskewcji są na tyle konsekwentni że wygrana z Cuneo była ich pierwsza wygraną w LM w ich historii.
ciekawe info ale nigdzie nie moge znalesc potwierdzenia tego, na officjalnej nic o tym nie pisza, wiec dla mnie win maceraty:grin:
Zaczerpnij pierw trochę wiedzy z ostatnich meczy ligowych. Macerata w ostatnich dwóch kolejkach grała z powodzeniem z Kovarem na przyjęciu zamiast Savaniego który dostał od trenera kilka dni wolnego po PŚ. Co nie onzacza że w tym meczu nie zagra.
 
T 16,4K

tadzin

Użytkownik
Co do konskewcji są na tyle konsekwentni że wygrana z Cuneo była ich pierwsza wygraną w LM w ich historii.
Jak dla mnie to tym bardziej premiuje Czechów, bo nie dość że to bylo ich pierwsze zwycięstwo to na dodatek rozbili Cuneo grając na wyjeździe i to 3-0.
Co do drugiego wpisu to nie wiem po co komentujesz wpis z przed 1,5 miesiaca.
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Na główny ruszt szykujemy spotkania naszych przedstawicieli w Siatkarskiej Lidze Mistrzów - czyli Skry Bełchatów z Mistrzem Słowenii - Ach Volley oraz Zaksą Kędzierzyn-Koźle w pojedynku z Trentino Volley.
PGE Skra Bełchatów - Ach Volley Ljubljana
Mistrzowie Polski - tak jak wyczytałem dzisiaj w Przeglądzie Sportowym - powinni zacząć ten mecz z Michałem Winiarskim i Konstantinem Cupkovicem na przyjęciu - oszczędzając na razie narzekającego na lekki uraz Bartka Kurka. - Trener Nawrocki, chce wygrać ten mecz za 3 punkty - aby móc w następnych kolejkach Ligi Mistrzów &quot;trochę poeksperymentować&quot;. Mecz będzie się rozgrywał przy komplecie ponad 9 tysięcy kibiców w Łodzi - więc o atmosferę możemy być spokojni. Poza tym - Mariusz Wlazły oraz Cupko - odpoczywali podczas sezonu reprezentacyjnego - tak samo jak Miguel Falasca. W meczu z AZS Olsztyn - odpoczywali Kurek, Magneto, Winiarski wszedł na kilka piłek, a libero w tym spotkaniu w miejsce Zatorskiego - był nominalny przyjmujący Milczarek. - Myślę, że pomimo występu Winiarskiego czy lekko chorego na gardło Możdżonka - to para Cupkovic i Wlazły zrobią w tym spotkaniu różnicę. Jeżeli coś będzie szwankować - Skra ma szeroką ławkę i myślę, że nie będzie miała większych problemów aby pokonać młody zespół ze stolicy Słowenii.
Trentino Volley - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Natomiast w Trydenckiej hali PalaTrento dojdzie do bardzo ciekawego pojedynku - mimo wszystko Dawida z Goliatem. - Konstelacja gwiazd stanie na przeciwko dobrze skomponowanej drużynie z Opolszczyzny. Jednak ważnym szczegółem w tym pojedynku jest brak jakichkolwiek roszad na pozycji przyjmującego - ponieważ w miejsce czy to Samiki czy Ruciaka - może wejść jedynie przeciętny jak na skład personalny Zaksy - Serhiy Kapelus. Na środku podobno ma być już gotowy do gry Jurij Gladyr, jednak po tak długiej rozłące z siatkówką - wydaje mi się, że lepszym posunięciem byłoby wystawienie do podstawowego składu pary: Czarnowski &amp; Kaźmierczak. Drugim ważnym aspektem, który premiuje szybkie zwycięstwo zespołu z Trydentu - jest poziom zmęczenia poszczególnych graczy w obu zespołach. Gwiazdy Trentino miały wakacje, szczególnie świetnie spisujący się ostatnio Osmany Juantorena, czy też Matey Kazijski - są wypoczęci i głodni gry. Na Puchar Świata polecieli tylko środkowy Birarelli oraz Żygadło - który wydawałby się lepszą opcją w tym spotkaniu aniżeli występ Raphaela. - Do tej pory Łukasz grał w obu spotkaniach w Lidze Mistrzów i w każdym z nich poprowadził Trentino do szybkich zwycięstw po 3:0. Reasumując - siła ofensywna na skrzydłach zespołu Trentino bije naszych &quot;malutkich&quot; o jedną klasę. - Jedynym zagrożeniem dla Klubowych Mistrzów Świata może być wspaniały występ Antka Rouziera - dla którego będzie to chyba pierwszy mecz z takim przeciwnikiem. Jednak jeżeli coś zablokuje się w naszym przyjęciu ( a Trento ma bardzo mocną zagrywkę - Juantorena, Kazijski, Stokr ) to podopieczni Radostina Stojczewa mogą przejechać się po siatkarzach Zaksy.
Na dzisiaj także łatwe zwycięstwa CAI Teruel oraz Belgów z Roeselare. W tych spotkaniach widoczna jest co najmniej różnica klasy, w Hiszpanii gra się bardzo ciężko, a drużyna Partizana Belgrad jest chyba najsłabszą drużyną w obecnej edycji Ligi Mistrzów. - W skrócie - jest to mecz o pozostanie w europejskich pucharach na przyszły rok - jeżeli Teruel wygra z Serbami za 3 punkty - po Nowym Roku będzie występować w ramach rozgrywek o Puchar CEV.
W Pucharze CEV pojedynek dwóch belgijskich klubów - trzeciego Roeselare z szóstym Aquacare Halen. - Co ciekawe, oba wyżej wymienione zespoły spotkały się w ostatniej kolejce belgijskiej VolleyLigi i w tym pojedynku górą byli siatkarze Knack wygrywając go dopiero po TB - choć przegrywali już 0:2. Tym razem powinno być zupełnie inaczej - jeżeli goście dobrze wejdą w mecz nie powinni mieć problemów, aby wygrać ten mecz w co najwyżej czterech partiach.
Propozycje:
CAI Teruel - Partizan Belgrad 1.222 9/10
Aquacare Halen - Knack Roeselare 1.356 8/10
PGE Skra Bełchatów - Ach Volley Ljublana 3:0 2.060 6/10
Trentino Volley - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 3:0 2.100 4/10
* Kursy - bukmacher Pinnacle.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Iraklis Saloniki - Arkas Izmir​


Iraklis to już nie jest ten sam zespół co kilka lat temu. W tegorocznej edycji Ligi Mistrzów spisuje się jednak bardzo dobrze. Kluczową postacią jest oczywiście atakujący Andrej Kravarik. W wyjściowym składzie powinien się zameldować dobrze znany z występów w Olsztynie, turecki przyjmujący Sinan Tanik.

Kadrowo trochę lepiej wygląda zespół z Turcji. Na pozycji atakującego występuje Liberman Agamez, którego chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Na przyjęciu występuje dobry przyjmujący z Brazylii Joao Paulo Bravo, który jest świetnie wyszkolony technicznie. Za rozegranie odpowiada reprezentant USA Kevin Hansen, ale nie wiem czy jest to atut zespołu z Izmiru.

Dlaczego gram na Iraklis ? Jak na razie w Lidze Mistrzów nie zawodzą. Dwa mecze i dwa zwycięstwa. Jest to zdecydowanie zespół, który potrafi wykorzystywać atut własnego parkietu. Turcy pewnie są przyzwyczajeni do specyficznego dopingu, ale w Salonikach może być kocioł na trybunach, który czasami może paraliżować.

Typy:
Iraklis Saloniki (+1.5 seta) @ 1.65 Betsafe ⛔
Iraklis Saloniki @ 2.25 Betsafe ⛔

Trochę zawiódł Iraklis, bo miał w tym meczu swoje szanse. Zwłaszcza w trzeciej partii.
Brawa dla kolegów, którzy zagrali na Arkas ;)
 
P 10

piskor770

Użytkownik
no,ale nie podałeś istotnej rzeczy,nawet bardzo istotnej,a mianowicie w zespole gospodarzy nie zagra dwóch zawodników: Konstantinos Prousalis i Ansis Medenis(pierwszy jest bardzo ważną postacią w zespole Iraklisu) stąd mój typ Arkas Izmir @ 1,68
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
toudi 715

toudi

Użytkownik
Dokładnie, za Iraklisem przemawia właściwie tylko własna hala i fanatyczni kibice. Lepszym składem dysponuje Arkas a do tego jeszcze Iraklis dosyć znącząco osłabiony.
Arkas 1.75
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Budvanska Rivijera Budva - Tours VB​


Zespół z Czarnogóry ma przede wszystkim bardzo przeciętny skład. Nie ma tam zbyt wielu znanych i dobrych zawodników. Wiodącymi postaciami są doświadczeni siatkarze. Za rozegranie odpowiada Veljko Petkovic, a na środku siatki prym wiedzie Milan Markovic.

Tours ma w swoim składzie kilku naprawdę bardzo dobrych zawodników. Parę przyjmujących powinni tworzyć Kubańczyk Cala Gerardo i Serb Milos Terzic. Kubańczyk występował na włoskich parkietach i jest to zawodnik nastawiony przede wszystkim na ofensywę. Terzic zupełnie mnie nie przekonuje i dla mnie jest to tylko przeciętny zawodnik, choć z dobrym flotem. Na rozegraniu występuje były zawodnik Resovii, Rafael Redwitz. Po przekątnej z Brazylijczykiem występuje zmiennik Stokra z reprezentacji Czech, David Konecny. David dysponuje potężnym serwisem i jest naprawdę skuteczny w ataku. Mocnym punktem powinien być również doświadczony libero Alexis Gonzalez.

Zespół Tours ma doświadczony i przede wszystkim mocny skład. Budva nie wygrała jeszcze spotkania i podejrzewam, że tak na razie zostanie. Francuzi mają zdecydowaną przewagę chyba na wszystkich pozycjach. Inny wynik niż komplet punktów zdobyty przez Tours będzie sporym zaskoczeniem.

Typy:
Tours VB @ 1.40 Betsafe ✅
Tours VB (-1.5 seta) @ 1.80 Betsafe ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
rumak57 271

rumak57

Coach
podzielam zdanie przedmowcy :
jeszcze kilka wiadomosci ode mnie :
Budvanska Rivijera - Tours
Typ: 2 ( -1.5 seta)
Kurs: 1.8
Buk: Betsson
Stawka: 7/10✅

Chyba nikt nie wyobraza sobie innego scenariusza jak latwe zwyciestwo w tym meczu ekipy francuskiej...? NO wlasnie ja tez nie. Z tego co udalo mi sie znalezc to dzis Tours przyjezdza w najsilniejszym skladzie do czarnogory aby zmierzyc sie z outsajderem tej grupy. W tym roku Budva w LM zdobyla 1 pkt przy przegranym 3-2 meczu z ACH Volley. Dzisiaj mi sie wydaje ze nei poprawi swojego dorobku gdyz Tours nie ma zamiaru odpuscic a napewno siatkarsko przewyzszaja swoich rywali. Mimo ze Ci w lidze bez straty pktu przewadza w tabeli.... ale no wlasnie w lidze czarnogory . Tours natomiast plasuje sie tuz za Poiters w lidze ze strata pokico jednego oczka . W LM rowniez sa na 2 miejscu za sprawa SKRY. Mysle ze dzisiaj obejrzyy tutaj jednostronne widowisko a wynik 1-3 to maksymalne osiagniecie jakie moze zdobyc budwanska riviera
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
rumak57 271

rumak57

Coach
ACH Volley Ljublana - Skra Belchatow
Typ: 2
Kurs: 1.43
Buk: Sbet
Stawka: 9/10
✅
Perelka na jutro mysle ze buki zmniejsza kursy narazie tylko sbet wystawil kursy polecam:
&quot;Siatkarze PGE Skry po raz drugi w przeciągu tygodnia zmierzą się z zespołem Volley Ljubljana. Podopieczni Igora Kolakovica w pierwszym spotkaniu rozegranym w Łodzi pokazali, że na pewno nie są przysłowiowym &quot;chłopcami do bicia&quot;.


Po trzech spotkaniach podopieczni Jacka Nawrockiego z ośmioma punktami zajmują fotel lidera grupy F. Po pewnym zwycięstwie nad Budvanską Rivijerą i francuskim Tours VB w spotkaniu ze słoweńską drużyną, siatkarze Skry musieli się sporo natrudzić aby osiągnąć zwycięstwo. Dwa pierwsze sety padły łupem podopiecznych Igora Kolakovica, chodź należy podkreślić, że niewiele zabrakło, aby to zawodnicy z Bełchatowa prowadzili 2:0. Obie partie rozstrzygały się w samej końcówce. Na szczęście siatkarze PGE Skry, w odpowiednim momencie się przebudzili i ostatecznie środowy pojedynek rozstrzygnęli na swoją korzyść, wygrywając 3:2. Mimo straconego punktu, aktualni mistrzowie Polski prowadzą w tabeli i są coraz bliżej zajęcia pierwszego miejsca. Jutrzejsze zwycięstwo za trzy oczka znacznie przybliży Marcina Możdżonka i jego kolegów do realizacji tego scenariusza.
O triumf we wtorkowym pojedynku nie będzie jednak łatwo. Mistrzowie Słowenii podczas spotkania w Pałacu Sportu w Łodzi pokazali, że są młodym i nieobliczalnym zespołem. W pierwszych dwóch spotkaniach tegorocznej edycji Ligi Mistrzów zdobyli zaledwie dwa punkty, by w spotkaniu z mistrzem Polski, być o krok od odniesienia zwycięstwa. Na uwagę zasługuje bardzo dobra postawa zwłaszcza w ataku Urosa Kovacevica. Przyjmujący zespołu z Ljubljany swoimi różnym formami ataku często do rozpaczy doprowadzał polskich broniących.
Siłą zespołu Skry w tym pojedynku może być blok, który bardzo dobrze funkcjonował w poprzednim spotkaniu tych drużyn. Optymizm można również opierać konkursy na postawie środkowych. Mimo braku Marcina Możdżonka, Daniel Pliński, a zwłaszcza Karol Kłos utrzymywali wysoką dyspozycję w ataku. Jeżeli do tego wysoką skuteczność zaprezentują Mariusz Wlazły i Bartosz Kurek, mistrzowie Polski są w stanie sięgnąć po komplet punktów w Ljubljanie. Zawodnicy z Bełchatowa w przeciągu kilku dni rozegrali dwa pięciosetowe spotkania. W sobotę dopiero po tie-breaku pokonali na wyjeździe drużynę Farta.
Czy siatkarze PGE Skry zdobędą kolejny komplet punktów i umocnią się na pierwszym miejscu w tabeli? Czy podopieczne Igora Kolakovica po raz kolejny będą w stanie stawić czoła zdecydowanym faworytom? Czy podopieczni Jacka Nawrockiego sprawią sobie i swoim kibicom świąteczny prezent w postaci pewnej wygranej? Na te i inne pytania będzie można znaleźć odpowiedź już jutro. Początek spotkania w Ljubljanie o godzinie 20:30.
&quot;
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Nie jestem jakoś szczególnie przekonany do tego typu na Skrę. Dlaczego ?

1. Pierwsze spotkanie w Łodzi pokazało, że Volley Ljublana grać w siatkówkę potrafi i na pewno na własnym parkiecie będą groźni.
2. Mecz Skry z Fartem pokazał również, że podopieczni Trenera Nawrockiego nie są w optymalnej formie.
3.
Zaraz po meczu w Kielcach siatkarze PGE Skry wsiedli do autokaru i wyruszyli w drogę do Lublany. Noc z soboty na niedzielę spędzą w hotelu w Czechach tuż przy granicy z Austrią. W Lublanie nie zagrają Marcin Możdżonek, którego nie było też w Kielcach oraz Michał Winiarski. Trener Jacek Nawrocki uznał, że obaj powinni odpocząć.
Co to oznacza ? Winiarskiego i Możdżonka nie będzie z zespołem Słowenii. Chyba wszyscy wiedzą jakie problemy w przyjęciu miała Skra w meczu z ZAKSĄ (W tym meczu brakowało Winiarskiego.). Kurek i Cupkovic przyjmują słabo. Pozostaje jeszcze Bąkiewicz, ale w jakiej on jest formie to nie mam pojęcia.

Tak to wygląda z mojej strony.
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Nie jestem jakoś szczególnie przekonany do tego typu na Skrę. Dlaczego ?
1. Pierwsze spotkanie w Łodzi pokazało, że Volley Ljublana grać w siatkówkę potrafi i na pewno na własnym parkiecie będą groźni.
2. Mecz Skry z Fartem pokazał również, że podopieczni Trenera Nawrockiego nie są w optymalnej formie.
3.
Co to oznacza ? Winiarskiego i Możdżonka nie będzie z zespołem Słowenii. Chyba wszyscy wiedzą jakie problemy w przyjęciu miała Skra w meczu z ZAKSĄ (W tym meczu brakowało Winiarskiego.). Kurek i Cupkovic przyjmują słabo. Pozostaje jeszcze Bąkiewicz, ale w jakiej on jest formie to nie mam pojęcia.
Tak to wygląda z mojej strony.
Dokładnie jestem tego samego zdania, po 1.43 ten typ jest w ogóle nie warty grania. Za to skłaniałbym się tu ku. +2,5 seta lub +1,5 seta na gospodarzy, w ostateczności dobry może być też over 180,5 pkt jak będzie bo szykuje nam się co najmniej 4 setowy mecz, a widzieliśmy jakie pierwsze 2 sety były zacięte w pierwszym meczu.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
ACH Volley Ljubljana - PGE Skra Bełchatów​


Wydaje mi się, że będzie to kolejne bardzo ciężkie spotkanie dla ekipy z Bełchatowa. Dlaczego ?

- Skra w ostatnich spotkaniach gra średnio. Stracony punkt z zespołem ze Słowenii, a potem kolejny zwycięski TB w meczu z Fartem Kielce to na pewno nie jest to, na co liczył Trener Nawrocki.
- Brak Możdżonka i Winiarskiego. Możdżonka w pierwszym spotkaniu udanie zastąpił Karol Kłos (Karol zdobył najwięcej punktów w swoim zespole.), ale w starciu z Fartem już tak dobrze nie było. Skrę bardziej powinien &quot;zaboleć&quot; brak Winiarskiego. Wszyscy wiemy ile dla zespołu znaczy Winiarski. Michał jest świetnie wyszkolony technicznie, bardzo pewnie przyjmuje. Poza tym jest również bardzo solidny w ataku. Nie wiem jaką parą przyjmujących zamierza wyjść Trener Nawrocki. Cupkovic - Kurek raczej nie wchodzi w grę. Najprawdopodobniej będzie to Kurek - Bąkiewicz, ale w jakiej formie jest Bąku to dla mnie zagadka.
- Volley Ljubljana pokazał w Łodzi niezłą siatkówkę. Bardzo pewnie w ataku czuli się młodzi Sket i Kovacevic (Ogromny wachlarz zagrań Serba.). Brakowało trochę gry środkiem, zwłaszcza Simac rzadko uczestniczył w ataku.

Podsumowując kurs na Bled zachęcający. Jeżeli nie przestraszą się Skry (Raczej nie powinni się przestraszyć po pierwszym meczu.) to powinno być dobrze. Zespół ze Słowenii w siatkówkę grać potrafi i jeżeli Skra będzie źle przyjmować to spokojnie podopieczni Trenera Kolakovica zgarną jakieś punkty.

Typ:
ACH Volley Ljubljana (+1.5 seta) @ 1.90 Unibet ⛔

Słabiutko. Pierwszy set wyrównany i mógł się naprawdę różnie potoczyć. Kolejne partie już zdecydowanie pod dyktando Mistrzów Polski.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Nie zgodze sie co do typu na Ach Volley , jak dla mnie to tak wysoki kurs na Skre to zupełna pomyłka bo nasz team jest o pare klas wyżej od gospodarzy. Myśle że ugranie dwóch setów przez Słoweńców w pierwszym meczu było wynikiem dekoncentracji Skry na początku spotkania , w dalszych partiach wyższość naszych nie podlegała dyskusji. Nie przecaniałbym więc dzisiejszych rywali Skry , ich poprzednie mecze pokazały że są po prostu słabi i baty od Francuzów czy męki z beznadziejną Budvańską to potwierdzają w 100%. Co do osłabień Skry to brak Możdżonka to żadne osłabienie , Winiar co prawda trzyma całe przyjęie tej drużyny , ale Cupkovic to też nie jest byle kto i na pewno jest zawodnikiem lepszym od każdego z siatkarzy z Ljubljany.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Na nieszczęście mam takie samo zdanie jak DawidBarca :-|

Ach Volley Ljubljana - PGE Skra Bełchatów
2 @ 1,588 Pinnacle ✅ 0-3 szybko, łatwo i przyjemnie
Miałem odpuścić to spotkanie, ale obok takiego kursu nie mogę przejść obojętnie. Skra do Słowenii pojechała bez Miśka Winiarskiego i Marcina Możdzonka. Osłabienia spore szczególnie brak Winiarskiego będzie rzucał się w oczy. Bo to właśnie Misiek wraz z Zatorskim trzymają w tej drużynie przyjęcie. Już na początku sezonu mówiłem że Skra zapłacze za Antigą i moje słowa się sprawdzają. Natomiast taki zawodnik jak Michał Bąkiewicz zapewne nie jest w najwyższej dyspozycji bo on poprostu nic nie gra. Jednak braki w defensywie Skra podwójnie może nadrobić w ofensywie bo tam ma kim straszyć, Bartek Kurek, Mariusz Wlazły, czy nawet Cupković. Jeśli Mariusz zagra przynajmniej na podobnym poziomie jak w Kielcach (70% skuteczności w ataku). Jeśli przyjęcie będzie przynajmniej na 40% to Skra to spotkanie wygra. W Ach Volley Bled występuje dobrze znany Bełchatowianom Dean Lewis. Spory potencjał ma Milan Rasic i Kovacević, jednak doświadczenie i ogranie na tym szczeblu rozgrywek jest po stronie Skry. Ja mam nadzieję że podopieczni trenera Nawrockiego zrobią swoje i wygrają to spotkanie i spokojnie spędzą święta. :wink:
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Na nieszczęście mam takie samo zdanie jak DawidBarca :-|
Zręczne , widzę że ćwiczyłeś ostatnimi czasy ????
Lokomotiv - Fenerbahce​
Kolejny fajny do typowania mecz , nie sposób przejść obojętnie obok tego spotkania. Drużyna z Nowosybirska prezentuje naprawde ciekawą siatkówke w tej edycji LM , tydzień temu rozbili Turków 3:0 na ich terenie i nie widze powodów dla których teraz miałoby być inaczej. Rosjanie mają kilka gwiazd sporego formatu w swojej ekipie , chodzi tutaj m.in o jednego z najlepszych graczy świata na swojej pozycji Biriukowa , jest też znany z Polskich parkietów Ryan Millar czy też również mający za sobą przygodę w Plus Lidze Lukas Divis , warto również wspomnieć o rozgrywającym Butko reprezentującym na ostatnim Pucharze Świata Rosje . Głównym atutem Rosjan jest na pewno fenomenalny serwis , jak mają swój dzień to potrafią wygrywać mecze tym elementem gry. Gospodarze tego starcia mają za sobą bardzo udane mecze , jak do tej pory zlali Turków i Tirol a także do pewnego momentu grali znakomicie w meczu z gigantem Włoskiej siatkówki Maceratą. Fener jak to mówią z dużej chmury mały deszcz , skład niby kapitalny , ale jak na razie to pokazali się dobrze tylko w jednym meczu (z Maceratą ) , ostatnio koszmarnie słabo zaprezentowali się na swoim parkiecie w meczu z Nowosybirskiem , beznadziejnie zagrał gwiazdor drużyny Ivan Miljkovic i równie cienko kolejna gwiazda Kubańczyk Leonel Marshall . Warto zwrócić uwagę że ta drużyna opiera się na dwóch zawodnikach , jeśli duet Kubańsko - Serbski zawodzi to mają katastrofe. Typ oczywiście na gospodarzy , kurs 1.45 to znakomita propozycja.
ZAKSA - Trentino​
Jeszcze jednym meczem na którego warto zwrócić uwagę jest spotkanie Polskiej ekipy Zaksy Kędzierzyn Koźle z najlepszą drużyną świata Włoskim Trentino , w pierwszym meczu sensacyjny wynik i zwycięstwo &quot;Francuzów&quot; , teraz kolejna porażka Trento raczej nie wchodzi w gre. Buki bardzo podpaliły się z tymi kursami , tutaj nie powinno być więcej niż 1.20 , to prawda że Trentino dało dupy w pierwszym meczu , ale nadal jest to team który jeśli tylko chce i jeśli tylko gra na 100% możliwości to ekipy pokroju Zaksy nie mają z nim szans. O naszej drużynie nie ma co się rozpisywać , wiadomo że całą gre robi tercet Rouzier - Zagumny - Samica , nieźle też wygląda środek. Trentino ma za sobą szlagier we Włoszech , wygrali bardzo ważny mecz z Cuneo , warto zwrócić uwagę że ten mecz stał na genialnym poziomie , serwisy i ataki jakie prezentowały nam oba teamy to coś niezwykłego . Absolutną gwiazdą ekipy z Trydentu jest Osmany Juantorena , w moim odczuciu zdecydowanie najlepszy siatkarz świata , Kubańczyk do pary z Kaziyskim i Stokrem tworzą skład który jest nie do zatrzymania , oczywiśćie zdarzają im się wpadki , ale jak przychodzi co do czego to nawet naszpikowany gwiazdami Zenit Kazań kapituluje w starciu z Włochami. Siłe gości zna każdy , osobiscie nie rozumiem kursu jaki wystawiły buki i z wielką chęcią gram na Trentino po 1.45
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
ZAKSA - Trentino
Jeszcze jednym meczem na którego warto zwrócić uwagę jest spotkanie Polskiej ekipy Zaksy Kędzierzyn Koźle z najlepszą drużyną świata Włoskim Trentino , w pierwszym meczu sensacyjny wynik i zwycięstwo &quot;Francuzów&quot; , teraz kolejna porażka Trento raczej nie wchodzi w gre. Buki bardzo podpaliły się z tymi kursami , tutaj nie powinno być więcej niż 1.20 , to prawda że Trentino dało dupy w pierwszym meczu , ale nadal jest to team który jeśli tylko chce i jeśli tylko gra na 100% możliwości to ekipy pokroju Zaksy nie mają z nim szans. O naszej drużynie nie ma co się rozpisywać , wiadomo że całą gre robi tercet Rouzier - Zagumny - Samica , nieźle też wygląda środek. Trentino ma za sobą szlagier we Włoszech , wygrali bardzo ważny mecz z Cuneo , warto zwrócić uwagę że ten mecz stał na genialnym poziomie , serwisy i ataki jakie prezentowały nam oba teamy to coś niezwykłego . Absolutną gwiazdą ekipy z Trydentu jest Osmany Juantorena , w moim odczuciu zdecydowanie najlepszy siatkarz świata , Kubańczyk do pary z Kaziyskim i Stokrem tworzą skład który jest nie do zatrzymania , oczywiśćie zdarzają im się wpadki , ale jak przychodzi co do czego to nawet naszpikowany gwiazdami Zenit Kazań kapituluje w starciu z Włochami. Siłe gości zna każdy , osobiscie nie rozumiem kursu jaki wystawiły buki i z wielką chęcią gram na Trentino po 1.45
- Podzielam Twoje zdanie. Trento zapewne zbroi się na ten pojedynek - może nie zagrali wspaniałego spotkania w szlagierze z Cuneo - jednak o wiele lepiej aniżeli miało to miejsce w poprzednich spotkaniach zagrał Matey Kazijski, który zresztą dostał statuetkę MVP za postawę w spotkaniu przeciwko Cuneo. Brak Czarnowskiego - myślę, że nie będzie aż tak widoczny, na pewno Kaźmierczak ma o wiele lepszą zagrywkę - często bezpośrednio punktuje - także jeżeli chodzi o absencje Patryka - to nie widzę tutaj osłabienia. Szkoda, że Polsat nie pokazywał spotkania AZS Olsztyn - ZAKSA KKoźle - mielibyśmy w tym momencie większy ogląd na sprawę aktualnej formy, która zapewne spowodowana jest nakładającym się zmęczeniem. Patrząc po statystykach - znowu cały czas grali podstawowi przyjmujący - Ruciak&amp;Samica. - W jakim spotkaniu można dac odpocząc jednemu z nich - i wpuścic Kapelusa - jak nie w spotkaniu z Olsztynem, kiedy za kilka dni mamy ważne spotkanie w LM z Trentino Volley. No, ale cóż - to nie ja jestem Panem Stelmachem. Wydaje mi się, że Trento mocno zmobilizuje się na to spotkanie - i wjadą do Kędzierzyna z pełnym zaangażowaniem - chcąc udowodnic, że &quot;tamto&quot; spotkanie to wypadek przy pracy. Można pokusic się nawet o wygraną za 3punkty dla Trentino. - A występ podopiecznych Radostina Stojczewa powinien byc demonstracją mocy. Osmany z Kazijskim zapewnią wysoki % na skrzydłach - Stokr gra ostatnio dosyc niemrawo - ale bardzo dobry występ zaliczył ostatnio Sokołow, więc tutaj Trento ma dwie równorzędne strzelby, a ZAKSA...
Reasumując - zdecydowane zwycięstwo Trentino Volley - tak to widze.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Kedzierzyn-Kozle - Itas Diatec Trentino 2 @ 1,45 Expekt ✅ 0-3 luźno :wink:
Smuda by powiedział - TSSSOOO 1,45 na Trentino. To taka sama perełka jak wczoraj Skra. Trentino to najlepsza drużyna na świecie i nie podlega to żadnej wątpliwości. Ostatnio przegrali dość sensacyjnie w LM z Kędzierzynem 3-2 prawdę mówiąc mecz powinien się skończyć w 3 setach dla drużyny z Polski bo sędzia ewidentnie wydrukował ostatnią akcję i nie tylko w 3 secie. Ale cóż stało się i Trento potrafiło wygrać dwa kolejne sety by w TB ostatecznie przegrać 3-2. Trentino dwa ostatnie mecze ligowe to wygrane 3-1 z Romą, gdzie było sporo kuriozalnych wydarzeń, między innymi prześmiewcza zagrywka ze strony Juantoreny :wink: W ostatni weekend 3-2 z Cuneo. Rewelacyjną formę utrzymują obaj przyjmujący Kazijski i wspomniany już Juantorena. Dobrze gra Stokr, fajnie rozgrywa Raphael czy nawet Żygadło. Środek funkcjonuje jak należy więc wszystkie atuty są po ich stronie. ZAKSA po wygranej w LM przegrała z Olsztynem 3-1 to pokazuje ile ich kosztowało to zwycięstwo we Włoszech. O powtórkę będzie bardzo ciężko. Myślę że granie ujemnego handicapu w stronę Trento nie jest nawet głupim pomysłem, jednak ja wybiorę bezpieczniejszą wersję i gram &quot;tylko&quot; na wygraną Mistrzów Włoch.
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
Popieram zdecydowanie typ na Trento. Myślę, ze Włosi troche zlekcewazyli Kędzierzyn w pierwszym spotkaniu, chyba nie byli dobrze przygotowani taktycznie do tego meczu. Blok Trento grał bardzo słabo jak na jego potencjał, nie czytali rozegrań zagumnego ani ataków Rouzier. Kędzierzyn wręcz przeciwnie, było widać, ze Stelmach i reszta sztabu świetnie rozpracowała Trento, poczynając od skrótów na zagrywce w Kazijskiego, które Bułgar słabo przyjmował i które utrudniały mu atak. Blok bardzo dobrze czytał Stokra a nie jest to łatwa sprawa bo tego zawodnika moze zatrzymac tylko idealnie ustawiony blok, uderza piłkę na takim zasięgu i z taką siłą, ze nawet minimalnie niedokładny blok powoduje, ze piłka po bloku wylatuje w aut. Tak jak juz pisałem, Trentino było pogubione taktycznie w tym spotkaniu ale jestem przekonany, ze do jutrzejszego meczu przygotują się znacznie lepiej, mecz ligowy grali w niedzielę więc czasu sporo. Do tego moim zdaniem bardzo duzym osłabieniem Kędzierzyna jest brak Patryka Czarnowskiego bo w ataku bije on zdecydowanie pozostałych środkowych Kędzierzyna, którzy zresztą nie są wirtuozami w jakimkolwiek elemencie (najsłabiej obsadzona pozycja). Trentino to druzyna zbudowana zgodnie z aktualnie dominującym trendem w siatkówce czyli na zawodnikach wysokich, silnych i z potęznym zasięgiem. We współczesnej siatkówce ta koncepcja zazwyczaj wygrywa z koncepcją dominacji techniki, którą reprezentują tacy gracze jak Samica czy Rouzier i myślę, ze tak tez się stanie w czwartek.

Trentino 1.45 9/10✅✅✅
Trentino -1,5 seta 1.90 5/10✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom