>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Liga Hiszpańska ACB 2009/2010

Status
Zamknięty.
A 8

adekwa5

Użytkownik
Koszykówka - Hiszpania
Malaga vs. San Fernando +10,5
Typ: 2
Kurs: 1,52
Bukmacher: Betsafe
Stawka: 7/10
Malaga vs. San Fernando
Typ: 2
Kurs: 3,65
Bukmacher: Unibet
Stawka: 1/10
Sobota nie wypadła zbytnio dobrze pod względem koszykówki. Czas na niedzielne spotkania. Mianowicie na dobry początek dnia zajrzymy do Hiszpańskiej ACB na parkiet Malagi, gdzie miejscowi będą podejmować San Fernando. Jak to bywa o 12:30 wyprawiają się różne ciekawe rzeczy w tej lidze. W tamtym tygodniu nie było czarów, a więc czas nadrobić co nie co. Mecz będzie nawet transmitowany u bukmacherów na live, a więc coś w tym jest jak na moje oko. Jak będzie przekonamy się…
Gospodarze widać, że złapali lekką zadyszkę i zaliczają spadek formy, a muszą dalej walczyć o playoff i ten mecz przydałoby się wygrać, ale będzie o to niezmiernie trudno, bo San Fernando naprawdę świetnie sobie radzi w lidze, a gospodarze mają napięty grafik i zmęczenie nie tyle meczami, ale samymi podróżami na pewno jest duże. Ok, są to zawodowcy, ale nie przesadzajmy są też ludźmi, którzy odczuwają też różne dolegliwości i nie widzę w tym meczu, znacznej przewagi gospodarzy. W klubie nie ciekawa sytuacja, bo podejrzany o doping jest Juan Dixon i nie zagra on w niedzielnym spotkaniu. Jest to bardzo duża strata dla gospodarzy, bo rzuca on około 17pkt na mecz. Kolejnym osłabieniem jest brak Joela Freelanda, cierpi na zapalenie ścięgna w lewym przedramieniu. Gracz podkoszowy, średnio 10pkt na mecz i 5 zbiórek. Jest trzecim strzelcem drużyny, a więc kolejne spore osłabienie. Z graczy, którzy rzucają ponad 10pkt na mecz zostaje jedynie Giorgos Printezis, ale czy on sam da radę zatrzymać rozpędzone San Fernando? Osobiście w to wątpię, bo naprawdę mieli ostatnio napięty grafik…
Goście ostatnio trzy wygrane z rzędu. Czy będzie czwarta? Bardzo możliwe. Kursy jakie bukmacherzy wystawili to według mnie spore value, bo w przeciwieństwie do gospodarzy trener Joan Plaza będzie miał do dyspozycji wszystkich zawodników i na pewno mają więcej świeżości niż gracze Malagi, a to w tym meczu się odbije. Bardzo dużo zależeć będzie od obrony, a w tym elemencie gościom ma pomóc nowy nabytek Ruben Douglas. Pochodzi z Panamy, a przeszedł z Włoskiej Romy. Ma 193cm wzrostu i doskonale porusza się na nogach, potrafi przewidzieć co stanie się w danym momencie, dzięki czemu notuje dużo przechwytów. Bardzo ciężko będzie go minąć rozgrywającemu gospodarzy Omarowi Cook. Tym bardziej, że jest od niego sporo wyższy, a wydaje mi się, że dostanie on właśnie za zadanie nękanie na całym placu zmęczonego Omara. Goście mają bardzo ciekawy i równy skład tacy zawodnicy jak: Earl Calloway, Tyrole Eblis, Tariq Kirksay, Miso Andres, Ivan Radenovic, Juan Jose Estruch Meadowlark i Mario Cabana powinni powalczyć w tym spotkaniu o zwycięstwo, a jeśli nie to chociaż powalczyć i przegrać po dobrej wyrównanej walce.
Podsumowując typ z handi naprawdę polecam zagrać, tym bardziej, że kurs jeszcze jest dobry, bo w bet365 dużo słabszy. Są to derby co dodaje dodatkowego smaczku. Gospodarze mają dwa spore osłabienia i do tego dochodzi zmęczenie. Joan trener gości to znakomity taktyk, doskonale się znają z trenerem Aito Garcia Renesesem, bo pracowali razem w latach 2003/2004 i 2004/2005 w zespole Badalony. Także będzie to nie tylko pojedynek pomiędzy zawodnikami, ale i trenerami, który okaże się lepszy? Serdecznie zapraszam do obejrzenia tego spotkania, bo naprawdę warto!
 
unicaja 13,2K

unicaja

Użytkownik
Powiem krótko i na temat: nie sposób się nie zgodzić z powyższą analizą. Co najmniej zadziwiające są kursy wystawiane przez bukmacherów na to spotkanie. Już pomijając przedstawione wyżej fakty (tj. brak Dixona i Freelanda) wystarczy spojrzeć na ligową tabelę aby przekonać się kto w obecnym sezonie gra po prostu skuteczniejszy basket. Goście z Sevilli mają w swoim dorobku bowiem aż o 3 wygrane więcej od chłopców Aito. W dodatku nowa postać w ekipie trenera Plazy powinna też swoje na parkiecie zrobić. Ogólnie to myślę sobie, że będzie to pojedynek, w którym defensywa zwyczajnie w świecie górować będzie nad atakiem. Dlatego sam spróbuję zagrać również under ale z tymi punktami różnie bywa więc w tym względzie bez szaleństw… Ale już handicap na gości polecam, nawet w normalnym wymiarze. Pamiętajmy, że mamy do czynienia z derbami o prymat w Andaluzji tak więc o motywację graczy obu drużyn obawiać się nie musimy. Tak na koniec to myślę sobie, że takie a nie inne kursy spowodowane są ostatnim euroligowym sukcesem graczy z Malagi. Pamiętajmy jednak kto był wówczas rywalem podopiecznych Renesesa. Dzisiaj czeka Unicaję zdecydowanie inny mecz, bardziej wyrównany i przede wszystkim z lepszym przeciwnikiem. Kończąc przychylam się zdecydowanie do typu poprzednika. Warto jednak pamiętać, że dla Malagi to ostatni mecz przed dłuższą przerwą – w przyszłym tygodniu Euroleague ma wolne a w Hiszpanii zostanie rozegrany Puchar Króla. Tak więc będzie czas na odpoczynek i leczenie kontuzji. Cajasol z kolei czeka w Bilbao przynajmniej jeden pojedynek ale już w ¼ finału mierzyć się będą z wielką Barceloną więc wielkich szans na triumf w pucharze nie mają. Mogą spokojnie skupić się na dzisiejszym spotkaniu derbowym.
 
Baqu 1,1M

Baqu

Forum VIP
W finale Pucharu Króla wielkie Gran Derbi!

Już dziś o godzinie 19.00 w finale Pucharu Króla zmierzą się ze sobą Regal FC Barcelona oraz Real Madryt. Katalończycy pokonali w półfinale Power Electronics Valencia (72:64), zaś Królewscy zdemolowali Caja Laboral (78:50). El Clasico w finale Copa del Rey! Emocje gwarantowane. Spotkanie będzie można zobaczyć za pośrednictwem strony ACB360.orange.es.

W półfinale z Power Electronics Valencia, Barça w dobrym stylu zrewanżowała się za niedawną porażkę w lidze ACB. Katalończyków do zwycięstwa poprowadziło dwóch zawodników - Fran Vazquez oraz Ricky Rubio. Center Barcelony rzucił 16 punktów oraz zanotował sześć zbiórek i asystę, zaś młody Katalończyk oprócz 14 punktów, zaliczył sześć asyst. Nerwowo było jedynie w drugiej kwarcie, kiedy Valencia odrobiła straty z pierwszej 10-minutówki.

P. ELECTRONICS VALENCIA 64
REGAL FC BARCELONA 72


Power Electronics Valencia (13+19+17+15): Perovic (14), Claver (11), Simeón (-), Lishchuk (5), Piquér (-), Marinović (-), García (-), Rafa Martínez (11), Pietrus (-), De Colo (4), Kelati (-), Nielsen (19).

Regal FC Barcelona (22+13+20+17): Ricky Rubio (14), Navarro (10), Mickeal (11), Lorbek (8), Ndong (6), Vázquez (16), Basile (-), Trias (-), Laković (-), Morris (2), Sada (3), Grimau (2).

Sędziowie: Hierrezuelo, Pérez, Redondo.
Najciekawsze fragmenty spotkania Regal Barça - Valencia
▶ http://acbtv.acb.com/video/2582

kursy oscylują w granicach 1.5-2.7 oczywiscie ze wskazaniem na balugranę
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Baqu pisze ze wskazaniem na Blaugrane a ja sie nie do końca z tym zgodze.Na poczatku warto przypomnieć,że Real już dwa raz poległ w tym sezonie w starciu z Barca.Oba spotkania to bezradny Real borykajacy sie ze sporymi osłabieniami.Nie grał przecież Lawrynek,Reyes,Hansen.W drużynie nie było też Jarica który jak sie teraz okazuje jest sporym wzmocnieniem.2 porażki to sporo,ogromny ból dla kibiców Realu,Realu który na ten sezon był budowany po to by zdetronizować Barce.Copa del rey to cholernie ważny element sezonu dla jednej i drugiej ekipy.Dzisiaj jest doskonała okazja do rewanżu,dzisiaj Real gra w pełnym składzie i szanse rozkładam na 50/50 bo tak naprawde to nie widze znaczacej przewagi na danych pozycjach.

Real+5 1.93 6/10 ⛔
Real ML 2.86 2/10 ⛔
 
unicaja 13,2K

unicaja

Użytkownik
vs
Spotkanie: ???? Suzuki Manresa – DKV Joventut /78:84/
Typ: Joventut Badalona ✅
Kurs: 2.10
Buk: sportingbet​


Bardzo fajnym typem na niedzielne wczesne popołudnie w lidze ACB wydaje mi się zakład na win Badalony. Nie dość, że ekipa prowadzona od niedawna przez „Pepu” Hernandeza, który na tym stanowisku zastąpił Sito Alonso po serii dotkliwych porażek teamu z Katalonii. Oczywiście - w tak krótkim czasie trudno stwierdzić czy rozgromienie przed tygodniem we własnej hali teamu z przedmieść Madrytu, tj. Fuenlabrady (96:69) to wynik powrotu na właściwe tory czy też może jednorazowy pozytywny wyskok DKV. Teraz jednak nie ma to wielkiego znaczenia…

W 26. kolejce rozgrywek czeka Badalonę wyjazdowy mecz z Manresą. Dlaczego proponuję zawierzyć swoje fundusze Joventutowi? Głównie kieruję się faktem że w ekipie tej ostatnio nikt nie narzeka na urazy, do gry powrócił ponadto Uros Tripković. Wszyscy doskonale znamy koszmary jakie nękają DKV na obcych parkietach, jednak chyba już czas najwyższy przestać się głupio tłumaczyć i zacząć grać na takim poziomie na jakim się grać potrafi. Warto uwzględnić w swojej analizie fakt, iż Badalonie dość dobrze gra się na parkiecie Manresy, przynajmniej w 2 ostatnich sezonach. Wygrane owszem mocno przekonujące nie były ale z całą pewnością punkty trzeba zdobywać bo play – off mocno zagrożony. Wiadomo też że zajęcie ósmego miejsca po fazie zasadniczej (na którym aktualnie znajduje się Tucker i koledzy) oznacza w praktyce zakończenie sezonu bo starcie w ćwierćfinale PO z wielką Barceloną. Żeby tego uniknąć potrzebne są kolejne zdobycze punktowe a w Manresie okazja do tego wprost idealna.

Jak na mój gust to taki kurs jedynie zachęca do gry na Badalonę, ale muszę również dodać żeby wszyscy mieli świadomość, że wyjazdowy horror może powrócić, w związku z czym stawkami bym operował jednak dość ostrożnie ;)
 
unicaja 13,2K

unicaja

Użytkownik
vs

Niby dzisiaj dopiero wtorek ale nie ma specjalnie na co zwlekać i zbyt długo się zastanawiać bo kursy zapewne pójdą ostro w dół. O jakim meczu mowa? Mam na myśli niedzielne spotkanie w ramach 28. kolejki gier w ACB, które odbędzie się na parkiecie w San Sebastian pomiędzy miejscową ekipą – Lagun Aro (jak kto woli Gipuzkoa Basket Club) a przyjezdnymi z Katalonii.

O Badalonie pisałem niespełna 10 dni temu, po pokonaniu Manresy przyszła porażka po niezłym meczu z Realem gdzie niewiele brakowało a pogoń graczy „Pepu” Hernandeza zakończyła by się powodzeniem. Warto zwrócić w tym momencie uwagę na fakt jak boleśnie odczuli to niepowodzenie zawodnicy DKV. Otóż wobec spokojnej wiktorii koszykarzy z Las Palmas, tj. „Kanarków” z GC spadli na 9.lokatę w tabeli ustępując miejsca w ósemce właśnie graczom Pedro Martineza. Zatem nie trzeba chyba dodawać jak ważne są kolejne mecze dla Katalończyków.

Z kolei Baskowie ostatnimi czasy spisują się coraz to słabiej. Kolejne porażki zepchnęły team Michała Ignerskiego aż na 16. (ostatnią bezpieczną) pozycję w ligowej klasyfikacji. W tej chwili zespół z San Sebastian od 17 Obradoiro dzieli zaledwie jedno zwycięstwo. Kryzys który wyraźnie trawi tę ekipę powinni spokojnie wykorzystać gracze Joventutu a już z całą pewnością tak jak wspomniałem na wstępie mojego wywodu kurs jaki oferują za ich ewentualny win bukmacherzy należy zaakceptować i nie grymasić bo nie ma ku temu najmniejszych powodów.

Jeszcze info o spotkaniach H2H. Jeśli kogoś powyższe słowa nie zachęciły, to już zapewne przekona takowego osobnika tenże bilans bezpośrednich spotkań. Jest on bowiem niezwykle korzystny dla Badalony, która wygrała oba spotkania grane dotychczas w SS, w tym ten w poprzednim sezonie 67:78.

Tak więc nie ma nad czym rozmyślać tak jak już wspomniałem, ja z całą pewnością zaufam DKV i dlatego analiza tak wcześnie zostaje wklejona ;)

Podsumowując moja propozycja na ten mecz to:

Joventut Badalona win @1.90 (bwin)
 
tomasz220289 135

tomasz220289

Użytkownik
Spotkanie: Real Madrid - Estudiantes
Typ: 2
Kurs: 5.25
Buk: Expekt
Analiza:
w sobote w madrycie dojdzie do arcyciekawego pojedynku pomiedzy 2 druzyna ligi acb realem madryt a zajmujaca 6 pozycje ekipa Estudiantes.. zwazywszy na okolicznosci ostatnich dni a mianowicie spotkania euroligi z barcelona smiem twierdzic ze przyjdzie gospodarza przelknac gorycz porazki z dwoch powodow: zmęczenie jak wczesniej wspomniałem oraz to że są to derby madrytu.. a jak wiemy derby rządzą się własnymi prawami.. goscie ktorzy aspiruja o byt w play offach z pewnoscią wyjdą do spotkania jak rowny z rownym.. ostatnie wyniki wskazywałyby na to gdyz w szesciu ostatnich spotkaniach wygrali 4 i to w imponujacym stylu a przegrane z valladolid i valencja w minimalnym stosunku.. po slabym poczatku sezonu ekipa ta pnie sie w górę tabeli i gra znakomita koszykowke.. ogladalem pare spotkan w tym sezonie i smiem twierdzic ze poziomem gry nie odstaja on czolowej 4.. czasem przegrywaja glupio koncowki spotkan ale jak mowie sama gra bardzo in plus.. Real moze miec podupadle morale co wplynie pewnie na ich postawe na parkiecie i mysle ze dojdzie do niespodzianki w ktorej zwyciesko wyjdą przyjezdni
 
olo 2,4K

olo

Użytkownik
Sory, ale takie gadanie, że Real jest zmęczony to z deczka przegięcie. To są gracze, którzy już nie pierwszy raz grają takie maratony. Czy to w NBA czy w Europie. Umiejętnościami czysto koszykarskimi przewyższają Estudiantes o głowę czy dwie. A to, że są to derby też niewiele zmieni, może wyjść wyjdą jak równi, ale boisko zweryfikuje wszystko, a na tym gracze Estudiantes nie mają szans.
 
K 9

kamis_145

Użytkownik
Spotkanie: Suzuki Manresa - Regal FC Barcelona (+10.5/-10.5)
Typ: 2
Kurs: 1.85
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza: W spotkaniu hiszpańskiej ligi koszykówki mężczyzn w meczu Suzuki Manresa - Regal FC Barcelona typuje na minimum 11 punktowe zwycięstwo drużyny gośći. Powód jest prosty. Walczą o mistrza a mają tylko jeden punkt przewagi nad swoim odwiecznym rywalem Realem Madryt. Gospodarze to drużyna z dołu tabeli. Nie powinni zagrozić dla Barcelony. Zajmują czternastą pozycję z dorobkiem 38 punktów ( mecze u siebie to 7-6). Natomiast Barcelona zajmuję pierwszą pozycję, jest liderem i posiadają 52 punkty (mecze na wyjeździe to 11-2), więc mój typ jest chyba pewny. Proszę zobaczyć dotychczasowe mecze tych ekip:
22/03-09 Spagnola ACB Suzuki Manresa vs. Regal Barcelona 71:71
122:117 (OT)
09/12-07 Spagnola ACB Suzuki Manresa vs. Regal Barcelona 64:77
15/01-06 Spagnola ACB Suzuki Manresa vs. Regal Barcelona 77:90
09/01-05 Spagnola ACB Suzuki Manresa vs. Regal Barcelona 91:75
15/02-04 Spagnola ACB Suzuki Manresa vs. Regal Barcelona 60:65
To trzy zwycięstwa Barcelony i dwa zwycięstwa Suzuki Manresa. Ale spójrzcie, że dwa zwycięstwa na trzy to powyżej 11 punktów. Myślę, że dzisiaj nie powinno być problemu z odniesieniem zwycięstwa z handicapem.
 
unicaja 13,2K

unicaja

Użytkownik
Walczą o mistrza a mają tylko jeden punkt przewagi nad swoim odwiecznym rywalem Realem Madryt.
Powiem Ci że nie mam pojęcia skąd wziąłeś informację że Barcę i &quot;Królewskich&quot; dzieli w tabeli jedno zwycięstwo skoro po wczorajszym rozbiciu &quot;Studentów&quot; team Ettore ma na swoim koncie 23 wygrane a Barca przed dzisiejszym meczem ma już 25 zwycięstw...
Druga rzecz to lekceważenie Manresy nazywając ją drużyną dołu tabeli. Tutaj się nie zgodzę, nie dość że Suzuki u siebie jest groźna dla każdego to wystarczy rzut oka na ligową tabelę aby wywnioskować, że Manresę od upragnionej lokaty w pierwszej ósemce dzielą zaledwie dwie wygrane.
I w końcu przypomnę Ci mecz sprzed roku, który skrzętnie pominąłeś w swoim wywodzie. Nie dość że ekipa Pascuala wówczas zeszła z parkietu pokonana to stało się to po 4 dogrywkach. Tak, tak było...
Ale z samym typem nie sposób się nie zgodzić. Już nie trzeba być wielkim znawcą tematu by wiedzieć że Blaugrana gra po prostu koszykówkę niedoścignioną dla pozostałych ekip w ACB i pokrycie handicapu nie powinno nastręczać większych problemów. Choć to tylko sport w sumie ;)
 
olo 2,4K

olo

Użytkownik
Powiem Ci że nie mam pojęcia skąd wziąłeś informację że Barcę i &quot;Królewskich&quot; dzieli w tabeli jedno zwycięstwo skoro po wczorajszym rozbiciu &quot;Studentów&quot; team Ettore ma na swoim koncie 23 wygrane a Barca przed dzisiejszym meczem ma już 25 zwycięstw...
Druga rzecz to lekceważenie Manresy nazywając ją drużyną dołu tabeli. Tutaj się nie zgodzę, nie dość że Suzuki u siebie jest groźna dla każdego to wystarczy rzut oka na ligową tabelę aby wywnioskować, że Manresę od upragnionej lokaty w pierwszej ósemce dzielą zaledwie dwie wygrane.
I w końcu przypomnę Ci mecz sprzed roku, który skrzętnie pominąłeś w swoim wywodzie. Nie dość że ekipa Pascuala wówczas zeszła z parkietu pokonana to stało się to po 4 dogrywkach. Tak, tak było...
Ale z samym typem nie sposób się nie zgodzić. Już nie trzeba być wielkim znawcą tematu by wiedzieć że Blaugrana gra po prostu koszykówkę niedoścignioną dla pozostałych ekip w ACB i pokrycie handicapu nie powinno nastręczać większych problemów. Choć to tylko sport w sumie ;)

Ale to są analizy do TD, to tak jak ja zwracałem uwagę kawałek wcześniej na analizę na Real na wczoraj.
Te analizy są na ustrzelenie kursu, to jest śmiech na sali.
 
tomasz220289 135

tomasz220289

Użytkownik
Spotkanie:Caja Laboral Baskonia - Granada
Zakład:1 lub 2
Typ: 2
Kurs: 7.05
Buk: Expekt
Analiza: na dzisiaj postanowilem wybrac typ z tak zwanych szalonych kursów pomiedzy zajmujaca 3 miejsce w lidze ACB drużyna Caja Laboral a 11 Granadą. Gospodarze maja pewną trzecia pozycje i nie sądze by zmienilo sie to z koncem tego sezonu zasadniczego.. jedynie ekipa z Valencji depcze im po piętach ale odstaje jak narazie o 3 oczka ale jak mowie.. nie sądze by na finiszu rozgrywek zdolala jeszcze im zagrozic.. ostatnie wyniki gospodarzy to trzy zwyciestwa i trzy porażki.. goście dysponuja nieco lepszym bilansem 4-2 gdzie nieznacznie ulegli zespolowi Barcelony a na wyjezdzie pokonali tak markowy zespol jakim niewatpliwe jest Jouventut Badalona.. oraz niezle spisujacą sie Gran Canarie..
Oczywiscie zdecydowanym faworytem tego spotkania sa gospodarze ale biorąc pod uwagę to iz Granada walczy wciąz o faze play offow mysle ze może pokusic sie na zakonczenie tej kolejki o małą sensację i pokonac wysoko notowanego rywala.. choc nie będzie z pewnoscią łatwo gdyz gospodarze bedą chcieli zmazac po sobie plame po czwartkowym wyeliminowaniu z Euroligi przez Moskiwskie CSKA i mogą wyjsc podwojnie zmotywowani
 
olo 2,4K

olo

Użytkownik
Caja musi póki co jeszcze grać i wygrywać, bo Valencia ma łatwiejszy terminarz i tutaj do końca będą walczyć o 3 miejsce. Odpuszczać to może będą ostatnie 3-4 kolejki prędzej jak już będą mieli na 100% 3 miejsce.
Granada wygrała ostatnio 2 spotkania to fakt, ale wygranie u siebie z Valladolid to żaden sukces nie jest. Z Joventutem grali ponad miesiąc temu, więc wgl to spotkanie nie ma znaczenia.
Poza tym Caja na 14 spotkań u siebie tylko jedna przegrana z Barcą ostatnio, reszta to wygrane. Czy przyjeżdżał Real (80-62) czy Valencia (69-67) czy Cajasol (73-66) czy markowy zespół z Badalony (104-79) to Caja wygrywała. Są u siebie mega mocni, widać ściany i kibice im pomagają, więc nie sądzę, że akurat Granadzie uda się wygrać. Zdecydowanie lepszym typem jest handi na Caję.
 
tomasz220289 135

tomasz220289

Użytkownik
zgadzam się nie były to wygrane z potentatami a tak jak mowisz zwyciestwo z Badalona miesiac temu gdy wtedy grali padake i nie powinna miec jakiejs przekładni na to z kim przyjdzie zmierzyc się im dzisiaj.. po prostu zweryfikowalem to jako czysta statystyke i nic wiecej.. Tau to klasowy zespol i pokazal to w grach na wlasnym parkiecie ktore przytoczyłeś i wpełni się zgadzam.. jestem ciekaw jak podziała na nich odpadniecie z euroligi gdzie to co zagrali w ostatnich 2 minutach wołało o pomste do Nieba..
Real wczoraj pokazał ze nie miało to na nich wpływu gdzie w meczu z Estudiantes doszukiwałem się niespodzianki a okazało się wrecz przeciwnie.. solidna wygrana gospodarzy troche mnie pogrążyła , Ty miałeś racje.. przyznaje.. ale liczyłem że euroligowe mecze odbiją sie na ich kondycji mentalnej i fizyczniej .Dzisiaj to tylko szukanie niespodzianki bo jak wiadomo faworyt mysle na 95% w tym meczu bedzie ekipa Gospodarzy ale czasami trafiam wysokie kursy gdzie druzyna jest z gory skazana przez bukmacherów na porażke i trafiam.. jak chocby w ostatnim meczu Eurocup gdzie postawiłem na Nymburk ktory uporał się na wyjeździe z Bilbao a kurs na gosci oscylował w granicach 6.00 w fortunie gdzie grałem w stacjonarnych buk placili 5.76. Lubie ryzyko a takie kursy stawiam jako zaklady SOLO zazwyczaj.. wczoraj trafilem Vive Kielce jak z pewnoscia slyszales ktora sprawiła mega sensacje pokonujac Hamburg na wyjeździe po kursie 11/ zobaczymy dzisiaj jak moje rokowania się sprawdzą chociaz jestem w pełni świadom i nie jestem laikiem w tej dziedzinie.. tylko tak jak mowie lubie polowac na wysokie kursy
 
shuygiven 2,8K

shuygiven

Użytkownik
Barcelona po dogrywce wydarła zwyciestwo Manresie ale mecz mógł się podobać.
A o pokryciu handi -10.5 mowy byc nie mogło! Bo to wszakże tylko sport! Pozdrawiam!
 
W 0

wolodia

Użytkownik
Koszykówka - Hiszpania godz. 18:00
spotkanie: Caja Laboral vs CB Granada ( handicap )
typ:CB Granada ( +6,5 )
kurs: 2,90
buk: Bet365
analiza:
Caja Laboral 3 miejsce w lidze podejmuje na własnej hali Granada ( 11 lokata ). Do końca zostało jeszcze 7 kolejek. Caja na pewno zagra w playoff o to są spokojni. Na pewno będzie im zależeć aby utrzymać 3 lokatę na koniec rundy zasadniczej. Granada natomiast będzie do końca walczyć o grę w playoff. Nie są oczywiście bez szans. W ostatnim czasie bardzo dobrze się spisują. Możliwe że tego spotkania nie wygrają ale nie wierze żeby wysoko przegrali. Caja teraz grała w Eurolidze między innymi. Na pewno są zmęczeni. Są również święta i nie każdemu będzie się nie wiadomo jak chciało grać. Moze postarają się o zwycięstwo, na pewno trochę będą się bawić. A Granada to też nie są chłopcy do bicia co pokazują zwłaszcza w ostatnich kolejkach. Caja od 20 marca rozegrała już 6 spotkań a Granada tylko 2. Przyjezdni będą bardziej wypoczęci. Jestem pewny że będzie w miarę wyrównany wynik dlatego stawiam na Granadę z handicapem +6,5. W ostatnich kolejkach pokonali takie ekipy jak Cajasol, Valladolid, Joventut czy Gran Canarie a więc dobre drużyny.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Alicante - Joventut 2,21 1/10

Stawka rekreacyjna. Juventut gra o play off, przed sezonem wydawalo sie, ze beda grac o miejsce 4-5 a tu prosze, zawirowania, kontuzje, zmiana trenera, slabo w pucharach, same klopoty. W tej chwili JUventut gra troche lepiej niz za Alonso ale nadal za duzo zalezy w ataku od jednego gracza. Swietny sezon ma Bogdanovic ale nie ma duzej pomocy od kolegow. Badalona to nieobliczalna ekipa, ma potencjal i moze wygrac z kazdym ale niestety rowniez moze przegrac z kazdym, tym bardziej na wyjezdzie daltego minimalna stawka. U nich nigdy nie wiadomo jak sie ulozy mecz, jak zle to juz nie potrafia tego zmienic ale szanse na wygrana sa duze wiec za 2,21 warto zaryzykowac. Alicante gra praktycznie o nic a Juventut walczy o 8.

Racja &quot;unicaja&quot; moj blad.
 
unicaja 13,2K

unicaja

Użytkownik
Alicante - Juventut 2,21 1/10
Przede wszystkim J o ventut!!
Ale typ wydaje się ok, rekreacyjnie w sam raz do grania. To już jest nawiasem mówiąc ostatnia szansa dla graczy &#39;Pepu&#39; Hernandeza na uratowanie PO. Nie zapominajmy jednak że Alicante u siebie jest mocne, ostatnia rozniesiona w proch i pył Walencja ale akurat z tego co widziałem to rzutowo mieli wówczas gospodarze dzisiejszego pojedynku przysłowiowy &quot;dzień konia&quot;.
Gra Badalony to przede wszystkim Luka i Clay, więc jak oni będą mieli dobry dzień powinno być dobrze.
PS. Musiałem wypomnieć ten Joventut z osobistej sympatii do klubu z Katalonii ;)
 
unicaja 13,2K

unicaja

Użytkownik
Spotkanie: ???? Lagun Aro - Granada
Typ: CB Granada -3.0
Kurs: 2.80 Bukmacher: bet365
Myślę że bardzo fajny pick a do Typów Dnia nadający się wprost idealnie ;) Jedno z dwóch spotkań kończących 32.serię gier w hiszpańskiej ACB. No właśnie, kończących… Mamy zatem pewną wiedzą wyniesioną ze spotkań granych wczesnym niedzielnym popołudniem. Wiemy już na 100%, że gospodarze, czyli ekipa z San Sebastian niezależnie od wyniku tegoż meczu utrzyma się w elicie, co było celem podstawowym postawionym przed tą drużyną w ostnich miesiącach. Z kolei ekipa z Granady wobec takich a nie innych rezultatów niedzielnych gier zachowała szansę na udział w play – offach. Ewentualna wygrana gości pozwoli im na zmniejszenie dystansu do 8.pozycji zajmowanej obecnie przez Gran Canarię do zaledwie jednego zwycięstwa. Poza tym Granada ostatnio gra naprawdę przyzwoity basket o czym może świadczyć minimalna porażka z Realem czy choćby ogranie na wyjeździe Manresy. Dodam też, że przed rokiem w SS górą była Granada która wygrała wówczas 80-87. Moim zdaniem taki kurs jest warty ryzyka.
Powodzenia!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom