>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Liga Europejska - ważne informacje, wydarzenia, dyskusja o typach długoterminowych

kamasutra10 531,9K

kamasutra10

Typer
Benfica Lizbona
Standard Liege
Glasgow Rangers
Lech Poznań




Bardzo udane losowanie pod względem szans na awans. Nie mają prawa ani kibice ani piłkarze czy działacze narzekać bo nie trafiła się nam żadna ekipa z Anglii , Hiszpanii , Włoch , Niemiec , Francji . Jeśli chce " Kolejorz" udowodnić coś więcej niz do tej pory to taki zestaw rywali wprost idealny. Ekipy z Belgii czy Szkocji jak najbardziej do ogrania w końcowym rozrachunku jeśli podtrzyma Lech dotychczasową dyspozycję ze spotkań kwalifikacyjnych LE , a i Benfica jakoś specjalnie nie błyszczy w tym sezonie.


Ciężko mówić o marketingu w dobie dzisiejszych zawirowań i atrakcyjności rywali dla kibiców gdyż i tak maks. 30% stadionu będą mogły kluby zapełnić tak więc pod tym względem Lech nie starci. Pozostaje zakasać rękawy i grać.
Ja jestem z tego losowania zadowolony. Grupa nie jest aż tak wymagająca jak mogło się zdarzyć. Trzymam kciuki.
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Uważam, że nie jest to złe losowanie, nie chciałam klubów z Hiszpanii czy Włoch albo Niemiec.
Z Liege czy Rangersami? Dlaczego nie. Techniczna Benfica raczej poza zasięgiem.
On The paper do Benfy i the Gers nie mają podjazdu i nie piszę tego złośliwie. Limit szczęścia został już chyba wczoraj wyczerpany. Cieszyłem się z wygranej Lecha ale w końcówce to Matka Boska im ewidentnie pomagała. I obym się mylił, ale może coś ugrają najwyżej z Liege...
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
...Cieszyłem się z wygranej Lecha ale w końcówce to Matka Boska im ewidentnie pomagała...
Trudno ocenić o jakim limicie szczęścia piszesz. Nie doszukiwałabym się w awansie kolejorza pomocy sił nadprzyrodzonych. Równie dobrze można uznać, iż Budda błogosławił Belgów, że przegrali tylko 1-2 a mogli znacznie wyżej. Obiektywnie patrząc to Lech stworzył więcej "setek" z kontry grając w osłabieniu. Słupki obijali jedni i drudzy. My mieliśmy lepszego bramkarza, który obronił to czego obronić prawa nie miał, zagraliśmy bardzo wyrachowanie co rzadko się zdarza w grze polskich drużyn. To wszystko składa się na sukces. Ja tu żadnej pomocy niebios się nie dopatrzyłam. ☺
 
Otrzymane punkty reputacji: +77
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Trudno ocenić o jakim limicie szczęścia piszesz. Nie doszukiwałabym się w awansie kolejorza pomocy sił nadprzyrodzonych. Równie dobrze można uznać, iż Budda błogosławił Belgów, że przegrali tylko 1-2 a mogli znacznie wyżej. Obiektywnie patrząc to Lech stworzył więcej "setek" z kontry grając w osłabieniu. Słupki obijali jedni i drudzy. My mieliśmy lepszego bramkarza, który obronił to czego obronić prawa nie miał, zagraliśmy bardzo wyrachowanie co rzadko się zdarza w grze polskich drużyn. To wszystko składa się na sukces. Ja tu żadnej pomocy niebios się nie dopatrzyłam. ☺
O takim, które Lech miał w ostatnich 20 minutach...
 
Otrzymane punkty reputacji: +92
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
W kazdym sporcie na wyniki jak i w zyciu w plywaja czynniki zewnetrzne jak naprzyklad: szczescie, losowosc czy warunki atmosferyczne , analizujac i tytpujac mecz nie jestesmy w stanie przewidziec co sie stanie pod czas meczu, moze sedzia zle wyciagnac wnisoki i wyciagnie kartke czerwona z rekawa czy karnego z kapelusza, moze byc kontuzja najlepszego strzelca juz w 15 minucie, moze byc ze napastnik sie posliznie majac pilke na czystej pozycji, moze deszcz spowodowac ciezkie warunki do grania - to jest wkalkulowane w ryzyko grajacego i na boisku i tego obstawiajacego to jest zycie, to jest wlasnie te szczescie/pech ktore ty musisz brac pod uwage kiedy stawiasz swoje pieniadze.( Za wsze jest margines szczescia i losowosci)

W NFL Chicago Bears ma 3-0 gdzie rowniez mogli miec 0-3 , szczesliwie w ostatniej kwarcie wrocili dwa razy z prawie przegranego meczu do wygranego a w jednym wygrali tylko dlatego ze Detroit dwa razy zgubili pilke lub nie zlapali pilki, przyczym przypadkowo zlapali gracze Chicago i tak dowiezli wygrana - Chicago 3-0 ciezko powiedziec ze wygrali te mecze dzieki dobrej grze ale to jest te 25% szczescia ale jak kazde szczescie kiedys sie skonczy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +162
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
W STS na samym początku kurs na awans Lecha Poznań do fazy grupowej LE był 20,00. Myślałem, czy by po takim kursie nie spróbować, ale postanowiłem poczekać, bo może ktoś inny da jeszcze wyższy kurs. Potem szybko spadło na 10,00 i odpuściłem. Teraz żałuję, że nie zagrałem jak było 20,00, bo to był dobry kurs, dla porównania tyle samo było na awans Legii do fazy grupowej LM.
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Potem szybko spadło na 10,00 i odpuściłem.
a ja odpuściłem 10,00 jak Jóźwiaka sprzedali i grali strasznie niepewnie w defensywie i ostatecznie dałem spokój, przed samym meczem z Hammarby a byłem dość mocno przekonany że zrobią awans ze Szwedami pomimo sztucznej i później walną kogoś z następnej dwójki. Pozostała jedyna nie wiadoma w postaci losowania ostatniej rundy a jak wszyscy wiemy wypadło dosyć dobrze. Na pewno łatwiej miał Piast Gliwice i Lech by spokojnie Duńczyków wyjaśnił, ale para Belgów i w słabej formie Partizana było jednak dobrym losowaniem. Heh, no 20 na pewno jeszcze bardziej żal ale i 10 było nadal okazałe.

Natomiast Legia i jej 1,70 na Awans hehe
 
W 1,1K

wojtekpln

Użytkownik
Czy to jest błąd buka czy ja źle coś rozumiem, szczególnie pierwszą pozycję?
Wg mnie tutaj jest mega value, szczególnie na bramki Lecha.
Wygląda mi to tak jakby było to wystawione przez 3 kolejką i nieusunięte.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +8
arass1 161,3K

arass1

Użytkownik
W poniedziałek w Nyonie rozlosowano pary 1/16 Ligi Europy.

Oto pary 1/16 finału Ligi Europy:
Wolfsberger AC - Tottenham Hotspur
Dynamo Kijów - Club Brugge
Real Sociedad - Manchester United
Benfica Lizbona - Arsenal FC
Crvena Zvezda Belgrad - AC Milan
Royal Atwerpia - Glasgow Rangers FC
Slavia Praga - Leicester City
Red Bull Salzburg - Villarreal CF
Sporting Braga - AS Roma
FK Krasnodar - Dinamo Zagrzeb
Young Boys Berno - Bayer Leverkusen
Molde - Hoffenheim
Granada - Napoli
Maccabi Tel Aviv - Szachtar Donieck
Lille - Ajax Amsterdam
Olympiakos Pireusa - PSV Eindhoven
 
Otrzymane punkty reputacji: +160
arass1 161,3K

arass1

Użytkownik
Wylosowano pary 1/4 finału Ligi Europy:
  • Granada CF - Manchester United
  • Arsenal Londyn - Slavia Praga
  • Ajax Amsterdam - AS Roma
  • Dinamo Zagrzeb - Villarreal CF
Pierwsze mecze ćwierćfinałowe zostaną rozegrane 8 kwietnia, a rewanże zaplanowano na 15 kwietnia. Poznaliśmy też potencjalne pary półfinałowe:
  • Granada CF/Manchester Utd - Ajax/AS Roma
  • Dinamo/Villarreal CF - Arsenal/Slavia
Spotkania 1/2 finału odbędą się 29 kwietnia i 6 maja. Formalnym gospodarzem finału będzie zwycięzca drugiego półfinału. Mecz ten odbędzie się w Gdańsku, 26 maja.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zgodnie z zaleceniami Komisji Rozgrywek Klubowych UEFA i Komisji Piłki Nożnej Kobiet, Komitet Wykonawczy UEFA zatwierdził dziś propozycję usunięcia tzw. zasady goli na wyjeździe ze wszystkich rozgrywek klubowych UEFA (mężczyzn, kobiet i młodzieży) od początku fazy kwalifikacyjnej do rozgrywek sezonu 2021/22.
 
R 0

RockyPeli

Użytkownik
Dążę do kwalifikacji do Ligi Europy. Gramy w Charlton Athletic w półfinałach Pucharu Anglii i jeśli wygramy, zmierzymy się ze ostrogami lub arsenałem, Spurs i Arsenal są również 3 i 4 w lidze, więc jeśli dotrę do finału i kończą w pierwszej czwórce, czy mam gwarancję futbolu w lidze europejskiej, nawet jeśli przegram w finale?
 

Załączniki

misiek_1212 10K

misiek_1212

Użytkownik
Kolejny błąd na oficjalnej stronie Uefa.


5' Pavlidis (AZ Alkmaar) hits the woodwork.

taki komunikat jest, a sytuacja wyglądała tak, że to bramkarz Hart obronił i piłka poleciała w słupek.
no i strzał jest zaliczony jako niecelny :)
Ostatnio napisałem o błędzie w meczu Young - Cluj i niestety nie zostało to poprawione i bukmacher rozliczył jako błąd.
Teraz następna sytuacja, ciekawe czy to jeszcze poprawią i mam nadzieje, że ten błąd nie zaważy na moim typie.
To już jest przesada, aby taka strona co chwilę błędy robiła i nie ma gdzie tego zgłosić. Do wcześniejszej sytuacji napisałem maila i bez odpowiedzi. Nigdzie nie ma z nimi kontaktu.
 
L 2,4K

lolekpolek

Użytkownik
Kolejny błąd na oficjalnej stronie Uefa.


5' Pavlidis (AZ Alkmaar) hits the woodwork.

taki komunikat jest, a sytuacja wyglądała tak, że to bramkarz Hart obronił i piłka poleciała w słupek.
no i strzał jest zaliczony jako niecelny :)
Ostatnio napisałem o błędzie w meczu Young - Cluj i niestety nie zostało to poprawione i bukmacher rozliczył jako błąd.
Teraz następna sytuacja, ciekawe czy to jeszcze poprawią i mam nadzieje, że ten błąd nie zaważy na moim typie.
To już jest przesada, aby taka strona co chwilę błędy robiła i nie ma gdzie tego zgłosić. Do wcześniejszej sytuacji napisałem maila i bez odpowiedzi. Nigdzie nie ma z nimi kontaktu.
Jeżeli myślisz, że wygrasz z bukiem obstawiajac takie cos to gratuluje optymizmu
 
misiek_1212 10K

misiek_1212

Użytkownik
Jeżeli myślisz, że wygrasz z bukiem obstawiajac takie cos to gratuluje optymizmu

Nie gram często celnych strzałów, bo skupiam się na innych typach statystycznych, które można dobrze opanować. Ale co do celnych strzałów to w tamtym sezonie lubiłem grać Bayern drużyna po 7-8 celnych i bardzo często do połowy, bądź tak do 60 min już było zrobione, a kurs 1.8. Tak, że można znaleźć bardzo dobre typy, tylko trzeba się na tym tylko skupić, bo nie da rady opanować goli, zwycięzców, kartki, rożne, faule i celne strzały. Strona Bundesligi jest najlepiej działająca ze wszystkich federacji, więc tutaj dodatkowy plus. Zapewne miałeś na myśli interpretacje takich sytuacji, ale oglądając mecze śledzę to skrupulatnie i nie ma z tym tragedii. Jeżeli chodzi o buka to w tych, których gram każdy bierze wyniki z oficjalnej strony, więc tu nie ma pola do popisu. Tak w ogóle to chyba nie ma buka, żeby brał wyniki z innej niż oficjalna :) Gram długo i takie błędy jak teraz na stronie Uefa się nie zdarzały, a jak były to zawsze była poprawka.
 
L 2,4K

lolekpolek

Użytkownik
Slavia Praga - Legia Warszawa

Nie spodziewam się tu pogromu ze strony gospodarzy, Oczywiście Slavia jest zdecydowanym faworytem, ale Legia również ma swoje atuty w postaci nieszablonowego Luquinhasa, Artura Boruca, czy trenera Michniewicza. Dodatkowo w tym sezonie Legia nie strzeliła gola tylko w jednym meczu. Kurs zachęcający, więc w tym meczu gram btts.

Obie gol @2.10 fortuna
Michniewicz to żaden trener, ale akurat w tym typie to mało istotne. Legia nie potrafiła u siebie zdobyć bramki ze słabiutkim Zagrzebiem gdzie to w tym tygodniu słabeusze z Mołdawii strzelili im 3 gole. Ja na twoim miejscu poczekałbym do 70min. gdzie pewnie będzie z 4:0 dla gospodarzy i trochę mogą odpuścić i pograć taki typ po wyższym kursie.
 
Do góry Bottom