>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Liga Europejska - ważne informacje, wydarzenia, dyskusja o typach długoterminowych

legionista87 65

legionista87

Użytkownik
To Ciebie chyba boli że Legia i Wisła zawsze były i będą rozpoznawalne na arenie międzynarodowej nie jak Lech.Dla Europy to jest kopciuszek pokroju Ziliny Artmedi kiedyś itp itd.Zresztą co ja Ci będę tłumaczył jak ty żyjesz tym co jest teraz.Tzn dziś Lech za rok ktos inny i taki jestes kibic ????
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
To Ciebie chyba boli że Legia i Wisła zawsze były i będą rozpoznawalne na arenie międzynarodowej nie jak Lech.
Hehe ???? Ani troche mnie to nie boli ???? Jest mi to obojętne która z tych drużyn jest bardziej rozpoznawalna ???? Bardziej boli to jak bezsensownie przegrywaja osmieszajac Polske :]
Dla Europy to jest kopciuszek pokroju Ziliny Artmedi kiedyś itp itd.
Racja - tak właśnie jest ????
Zresztą co ja Ci będę tłumaczył jak ty żyjesz tym co jest teraz.Tzn dziś Lech za rok ktos inny i taki jestes kibic
Tak żyję tym co jest teraz ???? i po prostu kibicuje polskim drużynom w pucharach jak większość normalnych ludzi ???? Teraz piszesz, że taki teraz ze mnie kibic, a przed chwilą nazywałeś mnie Lechitą ?? ???? Zdecyduj się proszę :]
Coś jeszcze chcesz wypocić ??
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Mówcie sobie co chcecie ale to Lech na reprezentuje, Lech gra teraz Lech grał dwa lata temu, polska piłka jest na tak niskim poziomie, a wy jeszcze wybrzydzacie. Lech jest z Polski Lech gra dla polaków, a co do historii to trzeba o niej pamiętać, ale nie koniecznie nią żyć. I nie rozumiem waszych kłótni, nie cieszycie ze ktoś nas reprezentuje w Europie, wolelibyście oglądać jak wygrywają zagraniczne drużyny. Na razie Poznaniacy prezentują się nadspodziewanie dobrze i to jest powód do dumy anie do kłótni.
 
siarakks 0

siarakks

Użytkownik
To Ciebie chyba boli że Legia i Wisła zawsze były i będą rozpoznawalne na arenie międzynarodowej nie jak Lech.Dla Europy to jest kopciuszek pokroju Ziliny Artmedi kiedyś itp itd.Zresztą co ja Ci będę tłumaczył jak ty żyjesz tym co jest teraz.Tzn dziś Lech za rok ktos inny i taki jestes kibic ????
Już dawno się tak nie uśmiałem :]
Powiedz mi jeszcze że kibice w Hiszpanii czy we Włoszech wymienią całą podstawową 11-stke Legii :]

Każdy polski klub jest dla socios w Europie anonimowy.
Jednak przez ostatnie kilka sezonów moim zdaniem
to właśnie Lech ze wszystkich polskich klubów odnosił jak na polskie warunki sukcesy w Europie. A takimi meczami wyjazdowymi jak choćby ze Udinese Spartą czy z Man City kibice Kolejorza zapisali się na stałe w pamięci miejscowych kibiców.
Obiektywnie mówiąc to Legie mogą kojarzyć za ostatnie lata we Wilnie :]
Bez odbioru
 
stepic88 5

stepic88

Użytkownik
To Ciebie chyba boli że Legia i Wisła zawsze były i będą rozpoznawalne na arenie międzynarodowej
Pytanie czy sensem samym w sobie jest aby mówili czy mówili dobrze? Myślę, że na ten czas Ci &quot;zachodni kibice&quot; o Legii nie mogą powiedzieć nic, niektórzy pamiętają Wisłę, a obecnie większość kojarzy Lecha. Kiedyś na arenie międzynarodowej rozpoznawalne było Nottingham Forest, Stade de Reims czy reprezentacja Węgier. Rozpoznawalne może i są nadal ale dobre zdanie o nich zanika, bo brak im sukcesów.
Mogę np. powiedzieć, że Buraspor jest dla mnie rozpoznawalny ale zdanie o nim mam jako o najgorszym mistrzu Turcji od lat.. Tak samo polskim klubom wygrywanie MP nie wystarczy, żeby być dobrze postrzeganym a nie tylko rozpoznawalnym. Trzeba wygrywać w pucharach bo naszej ligi nikt nie śledzi.
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
Jeżeli mogę się wtrącic w dyskusje; kibice w Europie chyba nie kojarzą za bardzo Polskich klubów, a już na pewno nie w ostatnich latach, jedynie Wisła w dawnym Pucharze UEFA w sezonie 2002/2003 zaistniała na europejskich boiskach gdy wygrywali chociażby z Parmą, Schalke czy gdy dzielnie walczyła z Lazio. Jednak takie epizody sprawiają że w danym kraju głośno jest o Nich orzez moment a gdy teraz zapytasz 100 kibiców w Niemczech czy pamietają gdy 7 lat temu Wisła ograła Schalke w Pucharze UEFA pewnie gdzies 95 osób odpowie że nie... O ile nie więcej ;] Lech teraz bardzo dobrze reprezentuje nasz kraj na arenie miedzynarodowej, takie mecze jak 3:3 w Turynie z Juventusem czy ogranie 3:1 pretendenta do mistrzostwa Premier League pozytywnie przedstawiają nasz kraj jednak aby zachodnia publicznośc mogła coś wiecej powiedziec o polskiej piłce takich drużyn jak Lech jest potrzebnych więcej a już na pewno przynajmniej jedna w Lidze Mistrzów, jak na razie się to nie udaje jednak mamy nadzieję że to się zmieni ????
A o poczynaniach Legii a dokładnie jej kibiców na Litwie to chyba nie ma sensu przypominac bo każdy normalny kibic chciałby o tym jak najszybciej zapomniec ???? także ten temat lepiej odpuście juz teraz.
pozdrawiam.
 
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
Już dawno się tak nie uśmiałem :]
Powiedz mi jeszcze że kibice w Hiszpanii czy we Włoszech wymienią całą podstawową 11-stke Legii :]

Każdy polski klub jest dla socios w Europie anonimowy.
Jednak przez ostatnie kilka sezonów moim zdaniem
to właśnie Lech ze wszystkich polskich klubów odnosił jak na polskie warunki sukcesy w Europie. A takimi meczami wyjazdowymi jak choćby ze Udinese Spartą czy z Man City kibice Kolejorza zapisali się na stałe w pamięci miejscowych kibiców.
Obiektywnie mówiąc to Legie mogą kojarzyć za ostatnie lata we Wilnie :]
Bez odbioru
Ja nie mówię o wymienianiu całej jedenastki bo który kibic Polski wymieni Ci cała jedenastkę np Sampdorii Genua czy FC Sevilla????
Chodzi mi o to że jak zapytasz się Włoskiego czy Hiszpańskiego kibica z jakiego kraju jest Lech Poznań a z jakiego Legia Warszawa to prędzej odpowie trafnie na drugi zespół niż na pierwszy ???? Po za tym myślę że sporo kibiców z Turynu Hagi czy Salonik lub Bruggi powinno coś więcej wiedzieć o Legii niż to że są z Polski ????
 
bayern91 0

bayern91

Użytkownik
Ja nie mówię o wymienianiu całej jedenastki bo który kibic Polski wymieni Ci cała jedenastkę np Sampdorii Genua czy FC Sevilla????
Chodzi mi o to że jak zapytasz się Włoskiego czy Hiszpańskiego kibica z jakiego kraju jest Lech Poznań a z jakiego Legia Warszawa to prędzej odpowie trafnie na drugi zespół niż na pierwszy ???? Po za tym myślę że sporo kibiców z Turynu Hagi czy Salonik lub Bruggi powinno coś więcej wiedzieć o Legii niż to że są z Polski ????
Legia nie wydaje mi sie lepiej rozpoznawalna niz Lech do tego w tej chwili.
Legioniscie nie mieli okazji ostatnio pokazac sie w Europie odbija sie odrazu na renomie klubu.
Nie chce umniejszac dobrej postawy Legii w Europie , ale kiedy to bylo.....
A w tej chwili Lech jest calkiem rozpoznawalny dzieki takim meczom jak z City czy Juve. Taki wynik od razu idzie w swiat i odbija sie sporym echem.
 
D 22

di.canio

Użytkownik
Pany dawno tu nie zaglądałem ale po przeczytaniu kilku postów takiego (L)egionisty87 stwierdziłem że dużo tracę, dobrego humoru nigdy za wiele ????

Żeby nie było off-top, także jestem zdania że historia jest najważniejsza i nie można porównywać meczów z rezerwowymi ekipami MC czy Juventusu do historycznych spotkań z pierwszymi składami Levadii czy Vetry ????
 
Baqu 745,2K

Baqu

Forum VIP
Otrzymane punkty reputacji: +5
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
Pany dawno tu nie zaglądałem ale po przeczytaniu kilku postów takiego (L)egionisty87 stwierdziłem że dużo tracę, dobrego humoru nigdy za wiele ????
Żeby nie było off-top, także jestem zdania że historia jest najważniejsza i nie można porównywać meczów z rezerwowymi ekipami MC czy Juventusu do historycznych spotkań z pierwszymi składami Levadii czy Vetry ????
Zapomniałeś dodać fenomenalnej tego lata Sparty Praga i Intera Baku z którym mało kto wygrywa ale jak juz to po karnych ????
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
akurat Sparta Praga radzi sobie w Europie całkiem nieźle do tej pory, a w lecie oba zespoły przechodziły wyraźny kryzys
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
I co będziecie się teraz licytować; Legia czy Lech, a może Wisła, dajcie już spokój w Lech jest w tej chwili najlepszym polskim klubem i koniec tematu, Legia pewnie będzie miała szanse za rok pokazać się w europie to zobaczymy na co ich stać

Zapomniałeś dodać fenomenalnej tego lata Sparty Praga i Intera Baku z którym mało kto wygrywa ale jak juz to po karnych
Nie liczy się styl tylko wynik, jakoś przebieg tych spotkań nie wpłyną negatywnie bo Lech gra dalej

Faza pucharowa LE, to granica nie osiągalna dla Polskich klubów, Lech ją przekroczył, wiec nie rozumiem co mu zarzucacie, że w okresie przygotowawczym nie grał na 100%


Żeby nie było off-top, także jestem zdania że historia jest najważniejsza i nie można porównywać meczów z rezerwowymi ekipami MC czy Juventusu do historycznych spotkań z pierwszymi składami Levadii czy Vetry
Skoro historia dla ciebie jest najważniejsza to jakim cudem Real dostał lanie o Barcelony, przecież Real - najbardziej utytułowana drużyna na świecie

Jeśli mogę ci coś doradzić to zacznij oglądać spotkania Lecha, wtedy się przekonasz jakimi to rezerwami wychodzi MC i Juve; zwłaszcza Juve sobie odpuszcza w sytuacji kiedy gra o wszystko
 
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
Nie liczy się styl tylko wynik, jakoś przebieg tych spotkań nie wpłyną negatywnie bo Lech gra dalej
Faza pucharowa LE, to granica nie osiągalna dla Polskich klubów, Lech ją przekroczył, wiec nie rozumiem co mu zarzucacie, że w okresie przygotowawczym nie grał na 100%
Nic mu nie zarzucamy.Widać podeszli do pucharów bardzo poważnie nie jak np Juventus który puchary odpuścił na rzecz ligi.Awans stał się faktem lecz odpadniecie ze Sparta Praga która wtedy była słaba chluby nie przynosi.Dodam więcej.Odkąd zrobili nową Ligę Mistrzów z 32 drużynami to żadne Polski zespół nie miał tak słabych przeciwników jak Lech w tym roku jeśli chodzi o eliminacje
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Jak Legia dostaje sie do pucharów to jest jedna klapa równie dobrze daje sie ogrywac słabszym od siebie.A pozatym Wisła i Lech w ostatnich 10 latach zrobiły najwięcej dla naszej piłki.
 
siarakks 0

siarakks

Użytkownik
Ja nie mówię o wymienianiu całej jedenastki bo który kibic Polski wymieni Ci cała jedenastkę np Sampdorii Genua czy FC Sevilla????
Chodzi mi o to że jak zapytasz się Włoskiego czy Hiszpańskiego kibica z jakiego kraju jest Lech Poznań a z jakiego Legia Warszawa to prędzej odpowie trafnie na drugi zespół niż na pierwszy ???? Po za tym myślę że sporo kibiców z Turynu Hagi czy Salonik lub Bruggi powinno coś więcej wiedzieć o Legii niż to że są z Polski ????
to była aluzja z tą 11-stką. A Jak ty tak na poważnie bierzesz to wszystko to jestem ciekawy czy choć 1 piłkarza Legii znają w europie.
Co do rozpoznawania Lecha Poznań a Legii Warszawa w europie to nie musi być ktoś nawet kibicem żeby powiedzieć że Warszawa leży w Polsce chyba że nie zna stolic Europejskich :p idąc tym tokiem myślenia zapytaj się kogoś kto nie ma pojęcia o piłce skąd jest klub Juventus Turyn a np Lazio Rzym :p
Piszesz o tym że mecz z Interem Baku czy Spartą były kompromitacją ale już o Wilnie i Brendy nie pamiętasz.
Nie wiem czemu ma tu służyć twoja napnika o czytając twoje posty w każdym temacie jesteś nieobiektywny a to akurat w bukmacherce nie pomaga bo tu nie ma co się kierować miłościami i nienawiściami a jak chcesz się ponapinać to polecam kibice.net :]
Na każdym kroku siejesz zamęt i prowokujesz do kłótni ogarnij się trochę jeśli masz kompleksy to idź na Ł3 i śpiewaj sobie &quot;mistrzem polski jest legia&quot; chodź mistrza od 5 lat nie widzieliście!
 
djkruko 77,2K

djkruko

Mistrz Czterech Skoczni
Nic mu nie zarzucamy.Widać podeszli do pucharów bardzo poważnie nie jak np Juventus który puchary odpuścił na rzecz ligi.Awans stał się faktem lecz odpadniecie ze Sparta Praga która wtedy była słaba chluby nie przynosi.Dodam więcej.Odkąd zrobili nową Ligę Mistrzów z 32 drużynami to żadne Polski zespół nie miał tak słabych przeciwników jak Lech w tym roku jeśli chodzi o eliminacje
Może porównać mistrza Czech Sparte która grała w lidze mistrzów w tej dekadzie do Levadii czy VETRY wilno
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP
Pary 1/16 finału Ligi Europejskiej:




Jeśli chodzi o Lecha, to mogli trafić znacznie, znacznie gorzej:) Może nie będzie to jakiś atrakcyjny rywal np. jak Ajax, Live ale moim zdaniem Braga jest w zasięgu &quot;Kolejorza&quot;. Nie ma co gdybać. Kotorowoski dzisiaj w wywiadzie rano mówił, że chciałbym w Portugalii, bo tam ciepło;p Więc będzie wycieczka do Portugalii tak czy inaczej. Powodzenia dla Lecha!!
________________________________________
Edit Groven:
Faza pucharowa
W pierwszej rundzie pucharowej biorą udział 32 drużyny:
  • 24 zdobywców dwóch pierwszych miejsc w każdej z grup fazy grupowej Ligi Europy UEFA,
  • 8 zdobywców trzecich miejsc w każdej z grup fazy grupowej Ligi Mistrzów UEFA.

Są one dzielone na 16 par, w których drużyny rozgrywają między sobą dwumecze. Zwycięzcy awansują do kolejnej rundy i konsekwentnie – przez ćwierćfinały i półfinały – do finału, rozgrywanego na wybranym przez UEFA stadionie.
Na pierwszy rzut oka według mnie najciekawiej zapowiada się mecz Lille vs PSV, Sevilla vs Porto a także Rangers vs Sporting. Na łatwego rywala trafił natomiast Liverpool, Man. City oraz Zenit. Czarnym koniem jest niewątpliwie Lech Poznań a także Metalist który może tu namieszać.​
 
hardsystem 23

hardsystem

Użytkownik
Kolejorz trafił wg. mnie bardzo udanie pod względem rywalizacji sportowej, gorzej jeżeli chodzi o oglądalność. Wydaję mi się, że Braga to zespół który jest w stanie na tą chwile jedynie wymienić kilka ciosów z Lechem, a ta rywalizacja skończyłaby się remisem. Podobne umiejętności, podobny skład z niewielkim plusem dla Portugalczyków. Zatem zapowiada się przeciętny mecz, oczywiście im bliżej potyczki tym humory i emocje będą lepsze i większe. Lechici trafili podobnie jak 2 lata temu (Udinese). Podobny rywal, może nawet trochę słabszy. Czekamy na transfery...
 
Do góry Bottom