>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Liga Endesa(Hiszpania) 2015/2016

Status
Zamknięty.
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik



Bilbao(-1) 2.14 Pinnacle⛔
Ciężki to będzie mecz, oj ciężki.Murcia zrobi wszystko by w końcu coś ugrać na własnym parkiecie.Jak na razie spisują się słabiutko, szarpana gra bez pomysłu.A wszystko przez to, że stracili świetnego Neto który dyrygował ekipą w zeszłym sezonie.Bez formy jest Dragovic, Kelati również jeszcze na wakacjach, odszedł Bamforth a reszta jakoś nie powala.Bilbao dosyć niespodziewanie zostało ograne przez Ljubljane w tygodniu.Przypomne, że jeszcze tydzień temu dosłownie zmiażdżyli Malage u siebie.Dzisiaj zagrają naprzeciw swojemu byłemu coachowi, Katsikaris przecież jeszcze jakiś czas temu trenował Bilbao.Największą siłą ekipy Alonso jest doświadczenie i wieloletnie ogranie w acb.Ten zespół zna się doskonale, każdy uzupełnia się, nie ma tej dezorganizacji co aktualnie panuje w Murci.Bilbao musi dzisiaj postawić na defensywe, Murcia potrafi się wstrzelić u siebie a jest tam komu rzucać.Jestem ciekawy jakie wnioski wyciągną po porażce z Ljubljaną, wydaje mi się, że był to przypadek i dzisiaj powrócą ponownie do swojej normalnej dyspozycji.Murcia się przełamie u siebie ale nie dzisiaj.
Murcia dojebała trójkami, dramat.Bilbao to wciąż kelnerzy na wyjazdach.
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Bilbao 2.20 Pinnacle⛔????

Drugie podejście do ACB mam nadzieje, że trafne.Ponownie wale w Bilbao, dzisiaj grają szlagier z Valencia i wtym meczu wszystko jest możliwe ale jest jedno ale.
Valencia dzisiaj bez Dubljevica, niepewny jest też występ Sato.Nie dość, że Valencia ma dosyć wąski skład to jeszcze brak tej dwójki znacznie osłabia ich szanse w tym meczu.
Bilbao u siebie wiadomo, mogą dojebać każdemu.Tam wchodzisz na parkiet i dostajesz dodatkowego powera.Najgorętsza hala w ACB to 40% dodatkowej motywacji.Jak baskowie się wstrzelą a mają swoje klepki to Valencia nie pogra sobie.Spadki już są a powinny być jeszcze większe, bez Dubljevica Valencia traci naprawdę sporo.

Dwie dogrywki i spierdolili to na maksa, nie trafiony wolny w ostatnich sekundach 4q zadecydował.
 
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
Obie drużyny w świetnej formie strzeleckiej. Laboral w ostatnich spotkaniach punktował następująco =&gt; Dom - 94,90,92,77,96,82,86, Wyjazd - 67,78,107,74,76,85 Barcelona =&gt; Dom 107,67,72,97,77,78,84,80, Wyjazd - 89,85,82,97,62,88 jak widać Barca na wyjazdach rzadko spada poniżej 80, jedynie z Pinarem zdobyli 62 gdzie zaliczyli jedyną w tym sezonie wtopę. Laboral zapewne powalczy o końcowy sukces zatem koło 80 muszą koniecznie rzucić, bo Barca na wyjazdach gra często szybko i skutecznie, w domu często mocniej pracują w obronie gdzie nie pozwalają rywalom wyjść z 70 punktów. Liczę na szybkie tempo i sporą ilość punktów. Nie stawiam na Barcę ze względu na to, że Laboral w tym sezonie u siebie jeszcze nie przegrał, a grał min z Olympiakosem i Efesem.


Laboral - Barcelona =&gt; Over 154,5 =&gt; 1,54 ✅✅✅ 87:79
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Piękny, żeby nie powiedzieć - wspaniały kurs na Joventut dziś. Albo buki się połapały w związku z własną głupotą, albo ci sprytniejsi grają i słusznie, bo już doświadczyliśmy spadków. Początkowo było 5,00 obecnie stoi 3,65 ale mimo to wciąż do gry, bo dla mnie kurs tutaj wisieć poniżej 3,00 a wywindowany jest tylko dlatego, że to &quot;Real Madryt&quot;.
Joventut to doświadczona drużyna, posiadająca niezmienny trzon od 2-3 sezonów. Wielką robotę robi trener Maldonado, dzięki czemu ekipa z Katalonii rokrocznie robi progres. Dokonali ciekawych wzmocnień, przede wszystkim do zespołu dołączył Brandon Paul, wokół którego w dużej mierze kręci się ofensywa i solidny center z Chorwacji, występujący wcześniej w Cedevicie - Goran Suton. Ogólnie jest to drużyna z jajami, na ławce (w S5 zresztą też) mają bardzo doświadczonych zawodników, dzięki czemu zazwyczaj nie pękają. W tym roku w wyjściowej piątce na pozycji rozgrywającego Albert Sabat dzieli się minutami z 37-letnim Demondem Malletem, choć z ławki przeważnie zaczyna Amerykanin, dzięki czemu w drugim składzie wykreował się wyraźny lider i zawodnik z pewną ręką do rzutu. To wszystko ma wpływ na wyniki, bowiem record Joventutu dotychczas to 5-1, a ulegli na wyjeździe jedynie mocnej Valencii, która w tym roku nie zaznała jeszcze porażki (a pokonała także Real Madryt).
O Realu dość obszernie pisałem kiedyś wobec meczu Euroligi. Kluczowi zawodnicy grają bez przerwy i choć z drużynami przeciętnymi, żeby nie powiedzieć słabymi zazwyczaj się nie męczą i są w stanie wrzucić te 85-100 punktów, tak przeciwko drużynom solidniejszym zaczynają się problemy. Ogromne męczarnie z Bayernem, wręcz nieprzyzwoita porażka ze Strasbourgiem to wyniki poniżej oczekiwań. O ile, o tyle porażkę z Khimkami w Moskwie da się wytłumaczyć racjonalnie, tak porażka w Palacio w środę była sporym rozczarowaniem. Przewidywałem, że musi trochę upłynąć, aż zawodnicy ponownie złapią rytm, oddech, lekkość, świeżość, ale od początku sezonu w zasadzie niewiele się zmienia, czytaj - wygrywamy z ogórkami, z drużynami solidnymi+ zaczynają się schody. A niewątpliwie w kanon solidności wpisuje się Joventut Badalona. Dla mnie to czołówka ACB, zdecydowanie TOP5/6 w Hiszpanii.
W Katalonii gra się bardzo ciężko, o czym Real zdążył się już przekonać. Ostatnie dwa mecze to zwycięstwa Królewskich, aczkolwiek po ciężkich bojach, jedno 4-punktami, drugie zaledwie 1 punktem. W zasadzie opcja handicapu na to spotkanie to także dobra opcja, kurs bardzo przyzwoity i linia odpowiednia, w latach 10-15 w Katalonii rozegrano 6 meczów między obiema drużynami, Real jedynie dwukrotnie zrobił handi, w tym raz dosłownie wstrzelając się w linię (zwycięstwo +8, handi +7,5). Joventut w tym sezonie w trzech meczach nie został pokonany we własnej hali, z kolei Real przegrywał już trzykrotnie. Co prawda w Eurolidze i o ile, o tyle Fenerbahce i Khimki to wciąż wyższy poziom niż dzisiejszy rywal Królewskich, tak Strasbourg nie uważam za drużynę lepszą od Joventutu.
Zważywszy na okoliczności tego spotkania - kursu 3,65 aż żal nie spróbować. Królewscy w tym sezonie, jak napisałem przed chwilą, odnieśli już trzy porażki na wyjazdach. W lidze w delegacjach nikt ich jeszcze poważnie nie sprawdził, ponieważ rozgrywali spotkania do tej pory z trzema najgorszymi drużynami w lidze. Dziś pierwszy ciężki ligowy wyjazd. Nie mówię już o meczach z Khimkami, Fenerbahce, Valencią... ale jak pokazał Strasbourg czy Bayern Monachium - Real z pewnością jest do ruszenia, z pewnością na tym etapie sezonu.
Joventut Badalona - Real Madryt 1 @ 3,65 (Bet365) ⛔
Joventut Badalona - Real Madryt; Joventut +7,5 @ 1,9 (Bet365) ⛔

69:79
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Typ co prawda nie jest, jak nazwa tematu wskazuje, z ACB, ale to także koszykarska Hiszpania, więc najlepsze możliwe miejsce do napisania tej analizy.
Cóż mogę powiedzieć, typ &quot;długoterminowy&quot;, choć prawda jest taka, że jest to dla mnie lokata krótkoterminowa. Stawiamy dziś, odbieramy pieniądze jutro. Czyste value. Hiszpański Puchar Króla, Copa del Rey, na placu boju, spośród 8 uczestników, zostało czterech. Po jednej stronie Real Madryt i Caja Laboral, a więc półfinał, który był najbardziej prawdopodobny i nie był żadnym zaskoczeniem. Po drugiej - sytuacja zupełnie odwrotna! Barcelona, wicelider ACB, oraz niekwestionowany lider - Valencia poza rozgrywkami! Blaugrana dotychczas przegrała jedynie dwa spotkania (po dogrywce) w Hiszpanii, z kolei Valencia zaledwie jedno! Któż by przypuszczał...
Przyjrzyjmy się całej czwórce półfinalistom na chłodno i zadajmy sobie proste pytanie - kto jest w stanie zagrozić Realowi Madryt w sięgnięciu po trofeum? Tak, tak, półfinał z Cają, która w tym sezonie, ba, w tym roku już dwukrotnie pokonała Real... Różnica między tamtymi spotkaniami, a tym, które odbędzie się dzisiaj jest jedna. Mam tu na myśli osobę Sergio Llulla, który 3 stycznia w ogóle nie zagrał w Baskonii, a ostatnio w Eurolidze dopiero wracał po kontuzji. Obecnie Llull się już nieco &quot;porozciągał&quot; i z meczu na mecz wygląda coraz lepiej. Zresztą, wczoraj wieczorem Caja naprawdę mocno męczyła się z Obradoiro, ok, gospodarz, warunki takie, a nie inne, ale to wciąż zespół, który w lidze zajmuje 15. (!!!) miejsce ze współczynnikiem 0,300. I gdyby nie obsrał się w najważniejszym momencie bodajże Triguero to duże prawdopodobieństwo, że zobaczylibyśmy dogrywkę. Caja wymęczyła to zwycięstwo, obkupili ten mecz dużą utratą sił i gdyby nie Adam Hanga to ta wygrana w ogóle nie miałaby miejsca. Lubię Węgra, naprawdę super zawodnik, uniwersalny, ale odpowiedzmy sobie szczerze - jak duże prawdopodobieństwo, że dziś przeciwko Realowi powtórzy taki mecz, jak wczoraj? Przeciwko Obradoiro zaliczył, uwaga, 6/7 za trzy!!! 85%!!! Wyobrażacie to sobie? Dla mnie to coś wręcz nieprawdopodobnego i jestem pewien, że takiego wyniku nie powtórzy.
Z całym szacunkiem dla Bilbao i Gran Canarii, ale w ogóle nie przewiduję ich zwycięstwa w ewentualnym finale z Realem. Gran Canarię naprawdę świetnie się ogląda, szybki ofensywny basket, rewelacja tego sezonu w Lidze Endesa, ale z Realem jest analogiczna sytuacja co z Golden State Warriors - taka gra zwyczajnie przeciwko Królewskim nie przejdzie. Im to w graj. Im szybciej starają się grać przeciwnicy, tym lepsze tempo wrzuca Real, czego potwierdzeniem jest zwycięstwo 85:68 nad Gran Canarią 13 grudnia. Zresztą, najdobitniej pokazał to mecz ćwierćfinałowy z Fuenlabradą, która została zjedzona, przeżuta, zgwałcona 101:84 i nikt poza Llullem (31 minut) i Nocionim (21 minut) nie zagrał 20+ minut, a więc zawodnicy w zasadzie się nie zmęczyli. Aha, Bilbao przez Królewskich także zostało pokonane, 92:99 i to w Baskonii, gdzie Realowi gra się zazwyczaj ciężko, niezależnie od tego, czy mówimy o koszykówce czy o piłce nożnej.
Myślę, że Real Madryt jest z tych drużyn ekipą najrówniejszą, najsolidniejszą, z najbogatszą kadrą, zwyczajnie najlepszą. Początek sezonu nie był najlepszy, heh, &quot;nie był najlepszy&quot; to za mało powiedziane, był słaby, był beznadziejny, był wręcz tragiczny jak na możliwości tej drużyny. Spowodowane to było tym, o czym pisałem w analizie meczu z Khimkami - Real zdobył tryplet, kluczowe elementy układanki Pabla Laso, takie jak Llull, Chacho, Rudy Fernandez, Felipe Reyes mieli niewiele odpoczynku, po potem przyszedł Eurobasket i grali nonstop, do końca turnieju, a więc początek sezonu mieli &quot;wczesny&quot;, potem jeszcze Puchar Interkontynentalny... cóż, te mikrocykle zostały zaplanowane zupełnie inaczej niż w latach poprzednich, zrozumiały był fakt, iż Real nie wszedł w sezon w pełni formy. Zresztą, mam wrażenie, że Real szykuje petardę na finisz sezonu. Zauważmy - niedawno zwycięstwo na własnym parkiecie z Olympiakosem, wydarte zwycięstwo Khimkom w Moskwie, którzy są naprawdę mocną drużyną... Realowi coraz rzadziej będą się zdarzać głupie wpadki, które w pierwszej części sezonu były nagminne. Nie zapominajmy także, że to Real Madryt jest obrońcą tego trofeum. Zresztą, zdobyli je także w 2014 roku. Uważam, że w meczu z Cają Laboral buki mogą wystawić z 1,5 na Real, w finale to będzie co najwyżej 1,2, więc zagranie na zwycięstwo całego turnieju już teraz po kursie 2,00 jest zdecydowanie lepszą opcją. Największym zagrożeniem będzie wspomniana Caja, ale nie sądzę, że ich gra odmieni się o 180 stopni po wczorajszym ćwierćfinale. Mimo świetnej formy ostatnimi czasy myślę, że troszkę ich dyspozycja pada, co było widoczne wczoraj. W finale, niezależnie od tego, czy będzie to Gran Canaria czy Bilbao (a moim zdaniem Gran Canaria) duże znaczenie będzie miało doświadczenie. A Real najzwyczajniej w świecie potrafi i lubi grać ten trzy-cztero dniowy turniej.
Copa del Rey
Zwycięzca - Real Madryt @ 2,00 ✅
Betano
Real Madrid 86:80 Caja Laboral
Real Madrid 85:81 Gran Canaria
ASI, ASI, LA COPA ESTA AQUI!!!

 
Otrzymane punkty reputacji: +11
jejek2 0

jejek2

Użytkownik
Euroliga euroligą a tu trzeba grać ACB w niedziele.Real z Joventutem jako jedyny z 3 euroligowcow hiszpańskich musi grać w ten weekend ligę. Na pewno będą się oszczędzać i wygrać małym nakładem. Handi + 16 po 1.9na Badalonę to dobra okazja.Pograne zdecydowanie.
 
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
10, 12, 14, 17 i 19 Tak gral Real. Zwłaszcza ostatnie 2 mecze w turcji były ciezkie jak i sama podróz. A juz 19 czyli we wtorek mecz ostatniej szansy w Eurolidze. Teraz mamy +14 i to nadal jest dobra opcja, zapewne podstawowi gracze dostana wolne i wejda jedynie przy nie korzystnym wyniku. Mecz powinien byc na styk. Bo real jest zmeczony a za dwa dni czeka ich bardzo wazny mecz. Euroliga to prestiz i zrobia wszystko zeby nie dostac 3:0
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Już dziś o 12:30 Klasyk w Lidze ACB - Barcelona vs Real. I choć Królewscy dostali, co tu dużo mówić, wpierdolazo od Fenerbahce w Eurolidze, tak z pewnością nie można powiedzieć, że sezon jest stracony - wciąż jest o co grać. Sytuację Barcy porównałbym do tej, z którą musiała mierzyć się piłkarska sekcja Barcelony. Pewne miejsce w lidze, mecz zaległy, druga Valencia 2 GB, a więc sytuacja skontrolowana. Barca ma dużo ważniejszy problem od dzisiejszego Klasyku. Mianowicie - w czwartek oddali mecz Lokomotivowi w Palau Blaugrana i we wtorek zagrają decydujące starcie w Krasnodarze. Myślę, że to priorytet na tę chwilę. Między Barceloną a Krasnodarem jest 4 tysiące kilometrów, co także jest istotne. Zresztą, zobaczmy na ostatnie natężenie spotkań Barcy - 3.04, 7.04, 9.04, 13.04, 15.04, 19.04, 21.04, teraz 24.04 i 26.04 we wtorek. Natężenie spotkań niesamowite, aż 9 spotkań w samym kwietniu (dwa nadchodzące). Oczywiście w przypadku Realu wygląda to podobnie, ale Królewscy nie muszą martwić się przyszłotygodniowym starciem w Europie, a także mieli 4 dni przerwy, o 2 więcej od Barcelony. Real wciąż ma o co grać, jak już napisałem, wygrali w Pucharze Króla, a do zdobycia wciąż jest liga. Dzisiejszy mecz jest szansą dla Królewskich, aby nieco odbudować się mentalnie. Oczywiście na przestrzeni całego sezonu Barcelona (jak i druga Valencia) jest równiejsza i bardziej regularna, ale sądzę, że jutro może zwyczajnie &quot;chcieć się bardziej&quot; Realowi, bo mają więcej do wygrania, a w głowach koszykarzy Barcelony wciąż będzie siedział czwartkowy i nadchodzący - wtorkowy - mecz z Lokomotivem. Sam Real musi się w końcu zrehabilitować, pokazać pazur, naprawdę dużo analogii między piłką, a koszykówką w tym wypadku. O tyle, o ile w piłce nie było takiego natężenia spotkań pomiędzy oboma klubami (2 spotkania w lidze), tak Real z Barcą w kosza mierzyli się także w Eurolidze. Bilans - 0:3 w tym sezonie, oczywiście na korzyść Barcy, mniej więcej porównywalna hańba do wpierdolu 0:4 na Bernabeu. Real ma o co grać, Barca - przy w miarę spokojnej przewadze w lidze - niekoniecznie, oczywiście odsuwając nieco prestiż spotkania na bok. Wydaje mi się to naprawdę sensowną opcją, bo mimo niekorzystnego bilansu w tym roku, chwiejnej i nierównej grze Realu, rostery oba zespoły mają porównywalne i Real jak najbardziej jest w stanie nawiązać walkę, heh, nawiązać walkę to mało, Królewscy mają szansę to wygrać i, moim zdaniem, bardzo dużą.
Real Madryt @ 2,1 91:86 ✅
Bet365
Chacho, Thompkins, Carroll - jesteście wielcy!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
jejek2 0

jejek2

Użytkownik
Ciekawa analiza..ale czy nie uważasz że 2.1 na gosci to troche maławo, real ostatnio tez na kiepskiej skutecznosci(chocby z fener w g3), rudy nie trafia, ayon niemrawo,caroll pokryty(a grali u siebie). Dla mnie za małe kursidło. pozdr
 
S 0

szczepan1973

Użytkownik
Witam. Mam pytanko zastanawiam się nad meczem Fuenlabrada- Laboral Kutxa macie jakieś przypuszczenia kto wygra jakie są osłabienia itp jakby ktoś mógł mi pomóc z analizą tego meczu to z góry wielkie
Dzieki
 
jejek2 0

jejek2

Użytkownik
Anderson silva..przyznaj ze bylo ciepło do konca 3q....ja pograłem ich własnie na poczatku 3q bo gorzej juz sie grac nie dało. Także upuczone ale na plus..graty
 
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
Real - Laborla⛔
typ: Real -8,5 po 1.9
stawka 9.9/10

Bardzo wazny mecz dla realu w kontekscie walki o mistrzostwo Hiszpani, w przypadku wygranej wyprzedzaja valencje i awansuja na 2 lokate, a mają szanse nawet na pierwsza. Ostatnio forma bardzo dobra. A w srode beda miec bardzo ulatwione zadanie.
Po pierwsze Laborla juz o nic nie walczy w lidze ( zaklepana 4 lokata bez wzgledu na wynik ostatnich meczy) Po drugie w piatek i niedziele grali w berlinie gdzie zostawili mnóstwo sil. Praktycznie za tydzien zaczynaja się play offy gdzie beda grac z kanarkami i trzeba sie troche zregenerowac po eurolidze, więc jak dla mnie goscie przyjezdzaja jak na trening. Na pewno wiecej czasu dostana rezerwowi. Gram juz dzis bo linia poleci, a patrzac na to o co grają obie ekipy to prawidlowa linia powinna byc na poziomie 15 pkt. Taki maly prezent od buków

Laborla tak zaciekle nie grała w top 4 euroligi jak w koncówce z realem. Robili wszystko zeby uwalic handi, głupie faule realu przy rzutach wiolnych itp. Mam nadzieje ze ktos nie był chciwy jak ja i zamykał
 
W 30

wladyslaw50

Użytkownik
Real Madrid- UCAM Murcia
typ: Murcia + 16.5 pkt kurs 1.94
Największa niespodzianka fazy ćwierćfinałowej. Obecnie po dwóch meczach mamy remis 1:1, oba mecze bardzo wyrównane i na fantastycznej skuteczności szczególnie zespołu Murcii. Teraz mamy trzeci decydujący mecz w którym moim zdaniem Real ma 80% szans na wygranie, nie przekreślam zespołu UCAM dlatego handicap 16 pkt wygląda zachęcająco. Sam zagram jeszcze za drobne wygraną gości po kursie 14,9 ???? Coś czuje że mecz może być wyrównany do samego końca.
 
H 6

holmes

Użytkownik
Laboral Kutxa - Barcelona
Typ: Barcelona +2,5 pkt. hp. azjatycki /Pinnacle/ ✅
Stawka 8j/10j
Wynik: 63-85
Spotkanie nr. 4 Laboral Kutxa - Barcelona w Play-off hiszpańskiej ACB Ligi zapowiada się niezwykle elektryzująco. Gospodarze z Laboral w poprzednim meczu zaprezentowali się poniżej oczekiwań. W ich grze brakowało ikry, i mentalności wojownika. Na ich tle Barcelona była ich przeciwieństwem. Zbytnie rozluźnienie dało się we znaki w czwartej kwarcie spotkania gdzie Barca oddała przewagę 10 punktową zdesperowanym gospodarzom którzy fartownie tym samym doprowadzili do remisu &quot;akrobacyjnym&quot; rzutem Bourousisa w niespełna sekundę przed końcem meczu. W dogrywce lepsi byli gospodarze.

Swój typ opieram przede wszystkim na założeniu że Barcelona nie popełni kolejny raz tego samego mankamentu, i nie prześpi czujności w kontroli swojej gry. Poziom ich formy w moim obserwacyjnym odczuciu wydaje się znaczenie wyższa niż u Laboral. Liczę że jeśli po raz kolejny uda się gościom dzisiejszego meczu zdominować parkiet przeciwnika to tym razem to Oni wrócą z tarczą w tym pojedynku. Swoją propozycję asekuruję hp. azjatyckim +2,5 pkt w kierunku gości, po bardzo dobrym jak dla mnie kursie. Good Luck
 
tsigalko 356

tsigalko

Użytkownik
Finał, mecz nr 1
Barcelona-Real
Real @2,55 (czy to nie przesada z tym kursem?)
Real +7,5 @1,50
over 164,5 @1,90 (w ostatnich 6 meczach tylko 1 raz taka granica nie pękła)
Co wy na to?
 
L 63

l7

Użytkownik
Ogladalem w tegorocznych PO 2 mecze Barcelony i 2 mecze Realu. Wszytko w polfinalach i.... Barca wyglada po prostu lepiej, nie ma sladu po krotkim kryzysie ktory dopadl ta druzyne w koncowce RS i w trakcie rywalizacji z Lokomotivem.
Obie druzyny graja bardzo zbilansowana koszykowke i.zdecydowanie zasluzyly na final w tym sezonie. Dodatkowo przewaga parkietu i ide w strone Barcelony, aczkolwiek do przedmowcy hc 7.5 w strone Realu imo ma duzo sensu.

Barcelona - Real, typ 1, bwin, kurs: 1.55
 
H 6

holmes

Użytkownik
Finał, mecz nr 1
Barcelona-Real

Real @2,55 (czy to nie przesada z tym kursem?)
Real +7,5 @1,50
over 164,5 @1,90 (w ostatnich 6 meczach tylko 1 raz taka granica nie pękła)

Co wy na to?
W Betssonie linia punktowa jest o punkt mniejsza- 163,5 - , na ten moment po kursie 1.91.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom