>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Liga Endesa(Hiszpania) 2015/2016

Status
Zamknięty.
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
Barcelona - Real
typ: over 167.5
Podbijam overka. Linia jak na te zespoly dosc niska. W porównaniu do 1 meczu wzrosła tylko o 3 pkt. Po dotarciu do finału, było widac ze oba zespoły sa w swietnej formie strzeleckiej i potwierdził to pierwszy mecz 100: 99. Dzis tez powinni swoje rzucic i tą dosc niską linie pokryc ????
 
tsigalko 356

tsigalko

Użytkownik
Finał, mecz nr 1
Barcelona-Real

⛔:;/:Real @2,55 (czy to nie przesada z tym kursem?)
✅Real +7,5 @1,50
✅over 164,5 @1,90 (w ostatnich 6 meczach tylko 1 raz taka granica nie pękła)
Ach te końcówki w lidze hiszpańskiej w tym sezonie.
Zaczął Vives, później Burusis dokonał czegoś niemożliwego, a w 1. meczu finałowym okazało się, że w 3 sekundy można zagrać akcję na kilka podań ????

Dzisiaj Real to bierze:

Real @2,55✅
Real +7 @1,50✅
over 168,5 @1,90⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
tsigalko 356

tsigalko

Użytkownik
1 mecz 199 ptk
Masówka na over ptk
i kicha strzelecka
Miałem tez pograny over 162 czyli najnizsza linia
Widzieliscie końcówkę? Air-bole i nie trafione rzuty spod kosza? Stanęło na 160, jaja sobie robią
 
tsigalko 356

tsigalko

Użytkownik
o 15:00 na Sportklubie powtórka 2. meczu finałowego.
Można zobaczyć korupcję w czystej postaci. Ostatnie 2-3 minuty meczu.
Przypomnę, że buki wystawiły linię 168,5 ptk a minimalną 162,0 za @1,40
Gdy brakowało ok. 5 ptk do minimalnej linii nagle air-balle, nietrafione rzuty spod kosza a Abrines na 1:40 przed końcem nie trafił będąc sam na sam z koszem (!)
Z ciekawości zobaczcie.
Moderatora tego tematu proszę o nie usuwanie tego posta przynajmniej do momentu jak sam nie zobaczy o czym tutaj piszę.
Może to tylko teoria spiskowa ale sami zobaczcie. Pozdro dla kumatych!
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Najniższa linia była w Unibecie 159,5. Ale zgodzę się, że końcówka to kryminał. Niestety tzw. &quot;garbage time&quot; to zazwyczaj festiwal nieudolności i jeszcze na wzór NBA nie zagrali ostatniej akcji. Druga sprawa, że to Europa i poziom tu jest śmiesznie niski, tym bardziej jak wchodzą rezerwowi, więc nie szukałbym tu teorii spiskowych.
 
B 243

bede1991

Użytkownik
Real Madryt - Barcelona
Typ: over 167,5
Kurs: 1,71
Bukmacher: Bet365
Trzecie spotkanie i przenosimy się do Palacio de los Deportes. Jak nic dla mnie dzisiaj over. W pierwszym meczu drużyny zagrały ultra ofensywnie i nie było czego zbierać. W drugim spotkaniu było trochę gorzej tj. wiadomo nie tylko w odniesieniu do wyniku pierwszego meczu bo ten był kosmiczny, ale do pokrycia regularnej linii na over. Wg wynikło to z faktu, że jednak ucieczka w rywalizacji na 2:0 to jednak spora zaliczka i to jednak wpływa na taki obrót sprawy. Mimo wszystko do pokrycia linii nie brakło wiele, pod koniec &quot;popis strzelecki&quot; i się nie udało. Dzisiaj moim zdaniem Real zagra to co lubi najbardziej, a Barcelona popróbuje chwile szukać swojej defensywnej gry, jednak podda się warunkom narzuconym przez Real i zobaczymy ofensywne spotkanie.
2:1 czy 1:2 - obie drużyny są w stanie doprowadzić do remisu.Zaznaczyć trzeba, że Real nie zagrał w cale kosmicznych zawodów-Barcelona dała punktować się jak dziecko i jak dla mnie ugrają któreś z dwóch najbliższych spotkań. Kurs na Real za niski wg mnie, powinien oscylować w granicach 1,5. W moim typie obniżyłem lekko linie, wole stawiać typy dzieląc sobie statystycznie średnią ilość punktów na kwartę - w tym wypadku 42 - taki odchył ???? )) Powodzenia!
Niestety bukmacherzy śmieją się z takich jak ja, drugi mecz z rzędu takie jaja, no nic porażka max ---
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
zibi16 1,2M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Koszykówka - Superpuchar Hiszpanii - Półfinał
Godzina: 19:00
Spotkanie: Laboral Kutxa - Gran Canaria
Typ: 2
Kurs: 1,82
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Tydzień przed rozpoczęciem ligi ACB Hiszpania cztery najlepsze drużyny poprzedniego sezonu spotkają się w walce o superpuchar Hiszpanii.
W pierwszym półfinałowym pojedynku spotkają się Laboral Kutxa z Gran Canaria i to jest tylko przedsmak co nas czeka wieczorem o 21:00 gdzie spotkają się wieczni rywale Real Madryt z Barceloną ale wytypować ten mecz kto wygra jest dużo trudniej niż ten pierwszy półfinał, przynajmniej dla mnie.
W tym meczu parę dni temu faworytem bukmacherów byli gospodarze tego turnieju czyli Laboral Kutxa z czym się nie zgadzałem a teraz już kursy pospadały z 2,55 na 1,82 i teraz wydają mi się kursy zgodne czyli praktycznie 50/50. Moim faworytem w tym meczu jest drużyna &quot;gości&quot; czyli Gran Canaria i właśnie taki typ polecam.
Laboral Kutxa rozegrali 3 spotkania towarzyskie: pierwszy z nich przegrali nieznacznie lecz przegrali 70:73 z Murcia następnie ograli również nieznacznie 76:72 Tenerife by w trzecim pojedynku ulec 68:73 beniaminkowi. Laboral w tych meczach pokazał się ze słabej strony, rozegrali 3 pojedynki ze średniakami ligi (w tym jeden z beniaminkiem) i wypadli naprawdę blado na tle słabego rywala.
Gran Canaria rozegrała 4 spotkania towarzyskie i Oni wręcz odwrotnie wygrali wszystkie 4 spotkania pokazując się z bardzo dobrej strony. W pierwszym meczu ograli Tenerife 77:63 (gdy Laboral ograła ich tylko 4 punktami), w następnym meczu rozbili Unicaja 93:69, kolejnym przeciwnikiem był zespół Fuenlabrada które także rozbili 92:80 a w czwartym meczu rozbili zespół z Bilbao 105:81.
Po 1 mieli dużo trudniejszych przeciwników których pokonali dużo łatwiej, są w bardzo dobrej formie na początku sezonu i myślę, że mogą powalczyć tutaj o zwycięstwo całego superpucharu. Myślę, że spokojnie wejdą do finału, jedynie co przemawia za Laboral to ich własna hala ale i tą przeszkodę przejdą goście. Polecam grać zwycięstwo gości.
Powodzenia.
 
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
Baskonia - Murcia
typ: Baskonia -4.5 HT⛔ przespali 1 połowe
bet@ 1.83

Ekipe baskoni mało kto zna. Ale jak dodam ze nowa Baskonia to stara laborla, to juz tej ekipy nie trzeba nikomu przedstawiac. W tamtym sezonie słyneli z wyjatkwej skutecznosci u siebie. W tym roku graja tez w Eurolidze, teraz nie ma jeszcze Euroligi i pkt trzeba zdobywac ???? Murcia to taki ligowy sedniak i ciezko bedzie zatrzymac im baskonie u siebie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom