>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Liga Angielska 2011

Status
Zamknięty.
M 3

molq

Użytkownik
Belle Vue - Lakeside Lee Richardson (Lak) Total Points over 9.5, 1.72✅
Wolverhampton - Eastbourne Ty Proctor (Wol) +0.5 1.75 (vs C. Woodward)✅
Expekt
Co do pierwszego zakładu nie mam raczej wątpliwości, gdyz Lee bedzie raczej puszczany wiecej niz 5 razy takze przekroczyc granice 9.5 pkt bedzie osiagalne, licze tez na to ze Lee bedzie liderem dzisiejszej potyczki ;)
Natomiast drugi zaklad jest ryzykowny, Ty ostatnio nic nie jedzie na Wyspach. Mam nadzieje ze ten mecz bedzie dla niego meczem przelamania sie, po fenomenalnym wystepie w Polsce powinna Proctorowi ruszyc ambicja i chec wywalczenia dobrej zdobyczy punktowej.
EDIT : Fakt sie machnałem :p
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
mam pytanko, wyjaśni mi ktoś jak działa r/r w EL?
myślałem, że wszystko wiem aż do wczoraj kiedy to nie wiadomo dlaczego Scotty Nicholls pojechał na zz za Steada (Nicholls najwyższy KSM w drużynie, Stead druga średnia). Do tej pory byłem przekonany, że na zz mogą jechać tylko zawodnicy z równym bądź niższym KSM-em...
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
mam pytanko, wyjaśni mi ktoś jak działa r/r w EL?
myślałem, że wszystko wiem aż do wczoraj kiedy to nie wiadomo dlaczego Scotty Nicholls pojechał na zz za Steada (Nicholls najwyższy KSM w drużynie, Stead druga średnia). Do tej pory byłem przekonany, że na zz mogą jechać tylko zawodnicy z równym bądź niższym KSM-em...
&quot;Jeśli z jakiegoś powodu zawodnik z podstawowej piątki nie może wystąpić w meczu, można za niego zastosować zastępstwo zawodnika (ang. rider replacement). Za zawodnika zastępowanego może startować każdy zawodnik raz meczu (za wyjątkiem rezerwowych, którzy nie mogą przekroczyć limitu siedmiu startów w zawodach), z zastrzeżeniem, iż musi mieć on niższą kalkulowaną średnią meczową (ang. CMA) od zastępowanego lub jest on o jedno miejsce wyżej od niego pod względem CMA w drużynie.&quot;
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
patol 29

patol

Użytkownik
Panowie proszę o szybka odpowiedź, dzisiaj jest RR za Steada, czy to znaczy, że Nichols może pojechać w 6 biegach?
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
@ Patol - przecież to wynikało jasno z mojego pytania, które było 2 posty wyżej...
@ Dawid.400 - dzięki + do repa poszedł ;)
Co do samego spotkania dziś - Swindon vs Birmingham. Długiej analizy nie będzie z powodu braku czasu, ale pokusiłem się zagrać handi -9.5 na gospodarzy. Jedzie Grajczonek zamiast Gathercola + Nicholls, Janowski/Klindt po 6 razy (wydają się być bardzo mocnymi ogniwami co pokazało wczoraj spotkanie w Poole). Jeśli cała trójka uraczy nas pokaźnymi, dwucyfrowymi wynikami to o handi nie ma się co bać. Wynik 50:40 w zupełności pokrywa stratę.
Swoją drogą bardzo ciekaw jestem gościnnego występu Dakoty North&#39;a - rewelacji Premier League.
Miłego wieczoru ;)
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Kenneth Bjerre over 11 punktów 2,00 Bet365 ✅✅
Dzisiaj na torze w King&#39;s Lynn miejscowe „Gwiazdy” podejmą „Piratów” z Poole. Po udanym po południu z Elite League trzeba iść za ciosem.. Nie rozglądałem się zbytnio wśród handicapów na to spotkanie, ale myślę, że goście maja szanse dzisiaj wygrać w King&#39;s Lynn stąd kurs 2,80 na nich chyba znacznie przesadzony... Ja wybrałem natomiast liczbę punktów Kennetha Bjerre, czyli lidera gospodarzy. Jeśli „Gwiazdy” myślą, dziś o wygranej to kto jak kto ale Bjerre musi dzisiaj punktować jak na lidera przystało. Z Darcym Wardem powinien sobie poradzić bez problemu, myślę, ze Holder i Watt też nie będą nie wiadomo jakimi rywalami dla „Kenia” na jego torze. Kenneth pojedzie w parze z Topinką, więc raczej tutaj straty punktów na korzyść kolegi z zespołu też nie powinno być. Najważniejsze, by nie zepsuł biegu 13 i 15, gdzie spotkają się najlepsi zawodnicy z obu drużyn czyli pewnie Kenneth a oprócz niego Iversen, Holder oraz Watt. Myślę, że to spotkanie będzie najlepszym spotkaniem z tych wieczornych. Podsumowując, gram na over punktowy Kennetha ponieważ u siebie nie zwykł przegrywać. W tym sezonie jeszcze mnie nie zawiódł, widać, że nowe tłumiki nie robią na nim większego wrażenia i jest bardzo dobrze przygotowany do sezonu, dlatego po takim kursie na własnym stadionie warto spróbować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
niccolo7 1,8K

niccolo7

Użytkownik
Dzisiaj w Anglii poszli na całość i urządzili sobie prawdziwy maraton żużlowy, bo postanowiono odjechać aż 7 spotkań! Jednym z nich będzie rewanżowe stracie Pszczół z Panterami. W Peterborough górą byli gospodarze, ale zwycięstwo zapewnili sobie dopiero w ostatnim biegu. Ich liderem jest oczywiście Duńczyk, Nicki Pedersen, który znów zapragnął ścigać się po brytyjskich torach. Wspomaga go Troy Batchelor, ale na razie nie jest to pewniak na dwucyfrowy wynik. Właściwie na tym kończy się lista zawodników, którzy powinni być godnymi przeciwnikami dla jeźdźców Coventry. Co prawda jest jeszcze Krzysiu Buczkowski, mający jakieś tam doświadczenie z jazdy na wyspach, ale na razie nie miał zbyt wielu okazji do pokazania swoich umiejętności. Na znanym sobie torze w Peterborough wykręcił nawet niezły wynik, bo przywiózł 8 pkt, ale mam wątpliwości czy będzie w stanie powtórzyć to na wyjeździe. Dużą przewagę po stronie Pszczół widzę na rezerwach, bo Morris i przede wszystkim Przemek Pawlicki spokojnie powinni pozostawiać w pokonanym polu Kościucha i Lawsona. Wzmocnieniem Coventry będzie również gościnna jazda Bombera Harrisa, który przecież w zeszłym sezonie jeżdżąc w barwach tego zespołu zdobył mistrzowski tytuł. Natomiast sporym zaskoczeniem in plus jest postawa Eda Kennetta, bo nie spodziewałem się, że wyrośnie na prawdziwego lidera. Solidnie wygląda również para z pozycji 3 i 4, czyli Fisher i Larsen, którzy na razie jeżdżą bardzo dobrze. Jedynym słabym ogniwem wydaje się McGowan, ale myślę, że jego wynik nie będzie miał aż tak wielkiego znaczenia w końcowym rozrachunku.
Reasumując, spodziewam się łatwego zwycięstwa Pszczółek, bo poza Nickim i Troyem nie widzę kogoś, kto mógłby znacząco punktować. Nawet ewentualne jokery nie powinny przeszkodzić w wygraniu meczu przez Coventry co najmniej 9 &quot;oczkami&quot;
Coventry Bees - Peterborough Panthers - Coventry Bees (-8,5) # 1,75 BetClic ✅ (54-38)
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
ma ktoś info czy w ofercie Tobet będzie jutro Elite League Pairs z King&#39;s Lynn? Jeśli tak to czy na live poleci? bo jest w tv... spytałbym na live chacie, ale nie wiem czemu nie łączy mi...
swoją drogą dziś Fredka Lindgren -5.5 po kursie 1.85 pykło z Bomberem.
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP


Już dzisiaj na Norfolk Arena w King&#39;s Lynn odbędą się mistrzostwa par klubowych Elite League. Punktualnie o 20:30 laweta wypełniona gwiazdami brytyjskiego speedwaya pokaże się mieszkańcom blisko 35-tysięcznego miasta w hrabstwie Norfolk. Oto skład tego finału:
Grupa A:
Wolverhampton Wolves:

1. Freddie Lindgren
2. Ty Proctor
Peterborough Panthers:
1. Nicki Pedersen
2. Troy Batchelor
Birmingham Brummies:
1. Daniel Nermark
2. Ales Dryml
King&#39;s Lynn Stars:
1. Kenneth Bjerre
2. Niels Kristian Iversen
Swindon Robins:
1. Scott Nicholls
2. Nicolai Klindt

GRUPA B:

Coventry Bees:
1. Ryan Fisher
2. Edward Kennett
Lakeside Hammers:
1. Adam Shields
2. Lee Richardson
Belle Vue Aces:
1. Chris Harris
2. Rory Schlein
Eastbourne Eagles:
1. Bjarne Pedersen
2. Jonas Kylmaekorpi
Poole Pirates:
1. Chris Holder
2. Darcy Ward

Trudno wskazać faworyta tej rywalizacji. O sporym pechu mogą mówić drużyny Wolverhampton, Birmingham oraz Coventry, które straciły swoich liderów - odpowiednio Woffindena (złamany obojczyk), Kasprzaka (dostał zakaz startów na Wyspach) oraz Andersena (kontuzja stopy). Szansę tych trzech drużyn spadają dość znacznie. Nawet jeśli na starcie skreślimy te drużyny (choć pary Lindgren &amp; Proctor bym nie przekreślał) to pozostaje nam 7 równorzędnych ekip! Co zwiastuje nam wielkie emocje! Groźna zapewne będzie para gospodarzy Iversen &amp; Bjerre. O kolejnym mistrzostwie marzą zapewne Piraci, którzy w ostatnich czterech latach, dwukrotnie sięgali po ten laur (2007 i 2009 rok). Na dobry występ liczy zapewne Nicki Pedersen, który wraca na Norfolk Arena po kilku latach przerwy. Warto zauważyć, że w przeszłości Duńczyk był liderem miejscowych &quot;Gwiazd&quot;. Przed rokiem w Ipswich triumfowała para &quot;Pszczół&quot; z Coventry - Andersen &amp; Kasprzak, w tym roku żaden z nich nie wystąpi, więc prawdopodobnie będziemy mieć nowo kreowanych mistrzów. Kto sięgnie po ten tytuł?
Oferta bukmachera Tobet.com

Zasady :!:
10 par rywalizuje w dwóch grupach (po 5 par) i rywalizują ze sobą. Po dwie najlepsze pary z każdej grupy spotykają się ze sobą w półfinałach. Zwycięzcy półfinałowych potyczek spotkają się w Wielkim Finale.
Punktacja: 1 miejsce - 4 punkty, 2 miejsce - 3 punkty, 3 miejsce - 2 punkty, 4 miejsce - 0 punktów.

Zapraszam do wyrażania opinii :!:
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
O 25

orchol

Użytkownik
Dwa zespoły powinny rozstrzygnąć miedzy sobą dzisiejszy finał par.
Gospodarze (King’s Lynn Stars Kenneth Bjerre,Niels Krisitian Iversen) oraz drużyna z Pool (Chris Holder Darcy Ward) według mnie stoczą wyrównany bój o zwycięstwo.
Nie tak dawno odbył się mecz pomiędzy zainteresowanymi drużynami, a w 15 wyścigu spotkali się Ci 4 zawodnicy i padł remis 3-3 15. Bjerre, Ward, Holder, Iversen 3:3
Mimo tego, iż gospodarzami turnieju jest Bjerre i Iversen to myślę, że Australijczycy pokonają ich dzisiaj i zdobędą tytuł.
Darcy fantastycznie prezentuje sie w ostatnich spotkaniach w Anglii (3. Darcy Ward - 13 (3,3,1,3,3) ; 4. Darcy Ward - 16 (3,3,2,6!,2) ) czy w Polsce gdzie na torze w Gdańsku wywalczył płatny komplet punktów(15. Darcy Ward - 13+2 (3,2*,3,3,2*)
Holder w Anglii standardowo jest liderem swojego klubu, a i w Polsce w drużynie Apatora nie przypomina niemrawego zawodnika z zeszłego roku. Walczy jak w Zg i Rzeszowie czego brakowało mu tak niedawno z naszej rodzimej lidze. Obaj są także bliskimi przyjaciółmi i mam nadzieje, iż dzisiaj poprowadzą Pool do zwycięstwa.
Liczę na ciekawe i zaskakujące zawody a typ wyłącznie z sympatii do &quot;naszych&quot; zawodników.
Elite League Best Pairs 2011 (Zwycięzca)✅✅✅
Poole 2.60
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Nie do końca zgodzę się z moim przedmówcą.. ;)
Dzisiaj na torze w King&#39;s Lynn odbędą się Mistrzostwa Par Elite League. Faworytem są bez wątpienia dwie drużyny, mowa tu oczywiście o gospodarzach czyli ekipie „Gwiazd” oraz o Vc Mistrzach Elite League czyli „Piratach” z Poole. Jedna z drużyn została drastycznie osłabiona, ponieważ przez słabe wyniki drużyny z Tarnowa zakaz startów na wyspach dostał „Kasper” czyli lider drużyny Brummies. Za gospodarzami przemawia na pewno tor który będzie dzisiaj ich atutem. Zwycięzce naprawdę ciężko mi wskazać, ale zawody zapowiadają się bardzo dobrze, ponieważ dziś na torze zobaczymy zawodników którzy „kręcą” na wyspach kapitalne wyniki, myślę tu Kennethie Bjerre, „Puku”, Holderze, Wardzie, „Fredce”, Nichollsowi, Bjarne oraz Nickim Pedersenie i wielu innych. Ja osobiście gram zwycięzce ale za malutką stawkę tak dla adrenalinki przed TV ;) Głównie wybrałem opcje, na zwycięzców obu grup...

Poole Zwycięzca swojej grupy 1,50 Bet365 ✅
King&#39;s Lynn Zwycięzca swojej grupy 1,66 Bet365 ⛔

Za mniejszą stawkę:
King&#39;s Lynn Zwycięzca turnieju 3,05 Sportingbet ⛔
Sportingbet zaszalał strasznie z tym kursem ????

Feekus nie zmienia to zdania co do moich typów, ponieważ &quot;Orzełków&quot; w ogóle nie brałem pod uwagę przy wyżej wymienionych typach, ale mimo wszystko to duże osłabienie dla nich ;)


 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
ja nawet pokusiłbym się o wytypowanie coś w rodzaju sure betu - zagrać nawet na Poole i King&#39;s lynn, bo innym ekipom szans raczej nie daję. Zawiodłem się trochę, że na livebecie nie będzie zwycięstw drużyn tylko indywidualne triumfy co wygląda mocno nie przewidywalnie, bonusy punktowe dla kumpli z teamu itp.
Poza Piratami i Gwiazdkami daleko na horyzoncie nie widzę innych faworytów. Nicki z Troyem? Nicki zawsze cenił bardziej SGP i jazdy w Polsce (większe pieniądze), a Anglia raczej z przymrużeniem oka, tym bardziej taki turniej. Troy beeeeznadziejny w Gorzowie i nie widzę go dziś jako mocno punktującego przeciw np. Kangurom z Poole... Fredka z Proctorem o zwycięstwie wg mnie mogą pomarzyć z prostej przyczyny - zasada punktowania jest taka, że mając ostatnie miejsce nie ma możliwości na nawet remis zatem sam Szwed nic nie poradzi.
FAWORYCI - POOLE VS KING&#39;S LYNN
z jednej stroni przyjezdni, którzy oboje bardzo pozytywnie zaprezentowali się w tym sezonie na Norfolk Arena. Z drugiej strony gospodarze, którzy przynajmniej teoretycznie powinni znać każdy zakątek owalu. Duńczycy versus Australijczycy, kto wyjdzie zwycięsko? Niewątpliwie na plus dla miejscowych jest pewna jazda Kenniego, lider z krwi i kości, widzę go nawet bez porażki dziś. Iversen objeżdża chyba sezon życia i to na każdym froncie, w Polsce baaaardzo na poziomie co nie zdarzało mu się wcześniej. Dla Kings przywozi niezwykle cenne punkty nie tylko w meczach u siebie i więcej przynajmniej dla mnie przemawia na ich korzyść. Ward? po ciężkiej kontuzji, objechał 5 spotkań (chociaż ja tego w Gdańsku nie liczyłbym jako mecz tylko jako trening). Efekt wiadomo, piorunujący, czołowe ogniwo. Warto zauważyć, że na Norfolk jechał z pozycji nr 4 co dawało mu bynajmniej teoretycznie jeden bieg dużo łatwiejszy. Holder równy od samego początku sezonu, jedyna niekorzyść w zestawieniu z Duńczykami to fakt, że na ich torze nie jechał aż tak bezbłędnie.
Ciężko skonfrontować czterech tak równorzędnych zawodników, zapewne będzie dziś decydowała dyspozycja dnia, nowinki sprzętowe i nie sposób przewidzieć to wszystko. Moje luźne typy na dziś za stosunkowo niewielkie stawki:
Freddie Lindgren jako zwycięzca biegu 1 (vs Peterborough) @ 2.3
Eddie Kennett jako zwycięzca biegu 14 (vs Eastbourne) @ 1.8
Scott Nicholls jako zwycięzca biegu 15 (vs Birmingham) @ 1.6
King&#39;s Lynn jako zwycięzca zawodów @ 2.5
/Lakeside vs Coventry @ 2.7 - pojawiło się to dodałem też, Lakeside tragiczny występ na Norfolk, a Fisher zna tor doskonale z Premier League!!
PS. W roli jokerów widzę Pszczółki z Coventry niedoceniani wg mnie przez wszystkich..
@Torretoo wg moich źródeł nie jedzie Bjarne tylko para Kylmakorpi/Woodward ????
@@Nawiązywałem do treści wypowiedzi, a nie typów ???? ????
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Gdyby decydowały biegi każdy z każdym to bez wahania stawiałbym na duet Duńczyków z King&#39;s Lynn. Bjerre na swoim torze nie powinien stracić punktu. Zwłaszcza jak znów w tym mieście decydować będzie tylko start i 1 ścieżka.
Decyduje jednak potem półfinał i finał i to już trochę loteria, bo wystarczy że Niels przyjedzie czwarty i dupa.
Według mnie jako że punktacja preferuje 2 i 3 miejsca w przypadku remisów to spore szanse na sukces ma duet z Lakeside. Rico i Shields to nie są jakieś wielkie indywidualności ale są w stanie z każdym &quot;zremisować 3-3&quot; ( w tym wypadku wygrać 5-4)
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Swindon Robins - Poole Pirates 2 1,60 Sportingbet ⛔
Swindon Robins - Poole Pirates (3-0) 2 1,90 Sportingbet ⛔

Ostatnia rozgrzewka przed sobotą... W Swindon miejscowi podejmą jednego z głównych pretendentów do Mistrzostwa Elite League. &quot;Piraci&quot; to zespół kompletny, dziś z tego co wiem, wystąpią w najsilniejszym składzie z Holderem, Wardem i Wattem na czele do tego Doyle, Andersson, to na prawdę silna ekipa. Po drugiej stronie Scott, Stead, Klindt oraz nasz &quot;Janoś&quot;. Dziś kluczowa może okazać się rezerwa która przemawia zdecydowanie za gośćmi, przynajmniej mam takie zdanie. Wczoraj para Holder i Ward pokazała jak mocni są na wyspach. Szczególnie zadziwia mnie Ward, który wrócił po kontuzji i kręci znakomite wyniki. Mam nadzieję, że to spotkanie będzie dobrym przetarciem przed sobotnim Grand Prix, i pozwoli stworzyć porządny kapitał na sobotni turniej.. :grin:
Verti / Dzisiaj nie jedzie Andersson w jego miejsce gościnnie Stuart Robson. Pzdr
O Steadzie oczywiscie wiedzialem, ale ogolnie przestawic chcialem sklad gospodarzy, natomiast o Anderssonie nie wiedzialem, ale mimo to podtrzymuje typ ????

 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
@Torretoo za Steadiego cały czas z/z co paradoksalnie podnosi siłę miejscowych. Robson jest solidnym zawodnikiem, ale czy będzie w stanie zastąpić błyskotliwego Szweda? Jest jeszcze kwestia Watt&#39;iego, który co tu dużo mówić.. ostatnio bez formy. Tylko to mnie nie przekonało, żeby grać na Piratów, ale mimo to uważam, że stać ich spokojnie na zwycięstwo 5-6 punktowe jeśli Renat zapunktuje.
Zdecydowanie jednak zgadzam się z Twoim ostatnim zdaniem, że przydałoby się przed GP troszkę zarobić.
Ja zagrałem drugi mecz - Peterborough z Eastbourne - z handicapem na gospodarzy (7.5). Dlaczego? Brak Bjarne (za niego Schlein), obniżka formy Woodwarda i Simona ostatnimi czasy, słaba dyspozycja wyjazdowa Drymla. Czekam z niecierpliwością na przebudzenie Dakoty North&#39;a oraz dobre spotkanie Nickiego, Buczka i Troya. Jeśli Linus dorzuci cenne oczka to nawet kolejny słabszy występ Gomólskiego nie zepsuje tej linii.
Pozdro!
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Dzisiaj korzystajcie Panowie z promocji jaką oferuje Bet365. Chłopaki się trochę &quot;zagalopowali&quot;.
Scott Nicholls (suma punktów) Typ: Poniżej 13 @ 1.72 ▶
&quot;Hot Scott&quot; to nie jest zawodnik, który będzie w stanie wygrywać wszystko jak leci, mając za rywali wyrównany team &quot;Orłów&quot; - Dryml, Kylmaekorpi, Gustafsson, Woodward czy Bridger na Arlington są piekielnie szybcy.
Być może linia ta byłaby do przeskoczenia, gdyby Nicholls pojawił się na torze sześć razy, bet365 jest przekonany, że tak się stanie. Ja mam jednak inne informacje, wg. Garry&#39;ego Prachetta skład &quot;Rudzików&quot; na ten mecz wyglądać ma tak: Nicholls, Morris, Ward, Janowski Z/Z, Batchelor, Sedgmen, Grajczonek. Zastępstwo zawodnika będzie stosowane za Janowskiego, który ma swoje obowiązki w Grand Prix w Lesznie (jest rezerwowym, dzisiaj trening itd), więc siłą rzeczy nie może być go w Eastbourne. Co zmienia postać rzeczy co do overu Scotta. Nie będzie mógł jechać jako Z/Z (za Steada mógłby, a tak pierwotnie było) - będą mogli wyjeżdżać jako zastępstwo Ward, Morris oraz rezerwowi. &quot;Hot Scott&quot; nie jest w najwyższej formie, a biorąc pod uwagę nieuwagę bet365 jestem niemal przekonany, że Scott nie wykręci więcej niż 12 oczek!
Polecam!
Na opisywanie innych typów nie mam już czasu. %%
Pzdr.
Zwrot, a gdyby dokończyli spotkanie to bym by wszedł, bo po dwóch biegach Nicholls miał 1,1. Info się sprawdziło, szkoda, że nie dało rady objechać całych zawodów.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Eastbourne Eagles - Swindon Robins (0-14) 2 2,00 Bet365 - ZWROT
Po wczorajszym feralnym dniu z Elite League, czas odrobić trochę pieniążków przed GP;). Z rozgrywanych dzisiaj dwóch spotkań wybrałem to w Eastbourne, gdzie miejscowe „Orły” podejmą „Rudziki” z Swindon. Goście dzisiaj sam nie wiem czy wystąpią wzmocnieni czy osłabieni, nie ma Monberga i Klindta ale za to jest w kapitalnej formie Darcy Ward oraz Nick Morris. Oprócz nich zobaczymy Scotta Nichollsa. Zabraknie dziś również Simona Steada za którego będzie stosowane zastępstwo zawodnika. Do tego nie zła rezerwa. Gospodarze, to liderzy Elite League, a zarazem obok Poole główny pretendent do Mistrzostwa Elite League. Bjarne, Simon, Joonas, Lewis to zawodnicy którzy są bardzo grożni szczególnie na owalu w Eastbourne. Do tego Lukas, nie obliczalny Cameron no i może słabe ogniwo Timo Lahti, ale od czego jest Bridger? ;) Mimo wszystko zaryzykuję dodatnie handi na gości, Darcy może pojechać jako Z/Z oraz jako joker, Scott jako tylko jako Joker, to powinno wystarczyć ;)
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Darcy Ward over 12 punktów 1,95 Bet365 ⛔⛔

Dzisiaj trzy spotkania w Angli pierwsze już o 16 w którym drużyna Belle Vue podejmie gości z Birmingham. Darcy Ward dziś wystąpi w drużynie gości za Kasprzaka, który nadal ma zakaz startów w Anglii przez słabe wyniki drużyny z Tarnowa. Darcy spisuje się kapitalnie w Anglii w barwach Poole oraz w Polsce w drużynie z Gdańska. Dzisiaj pojedzie najprawdopodobniej sześć razy ponieważ za Daniela Kinga będzie stosowane zastępstwo zawodnika. Dzisiaj na pewno menadżer gości oraz ich kibice liczą na to, że młody „kangur” zdobędzie bardzo dużo punktów dla ich drużyny, ponieważ bez jego dużej zdobyczy punktowej Brummies mogą dostać srogie lanie od „Asów”. Myślę, że Darcy zdobędzie dzisiaj co najmniej 13 punktów tym bardziej, że ostatnio zdobywa podobne ilości punktów ale wyjeżdżone w 5 startach... ;)
edit // feralna Anglia.. za słaby początek spotkania przez Warda :/
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
Dzisiaj warto grać na Asy. Mają atut własnego toru, a ich przeciwnik dysponuje słabym składem. Wyróżniają się tylko Ward i Nermark, ale we dwóch się meczu nie wygra, tym bardziej wyjazdowego. W drużynie gospodarzy punktować będą Schlein, Harris, Gjedde i Hougaard. Co prawda liderzy gości będą mieli po 6 startów, jednak nie należy zapominać, że z zastępstwa będą też jechać tacy zawodnicy jak Ales Dryml czy Joe Screen, którym nie daję dużych szans w pojedynku z Asami. Myślę, że zobaczymy przekonujące zwycięstwo potrzebujących punktów zawodników z Manchesteru.
Belle Vue (-9) - Birmingham 1 @1.875 Sportingbet ⛔ 1 punkcik... :p
Charlie Gjedde (-1) - Joe Screen 1 @1.90 bet365 zwrot
Sorry za wprowadzenie w błąd - Nermark nie jedzie... A najlepsze jest to, że Birmingham i tak wygrywa, bez komentarza. ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom