>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Liga Angielska 2011

Status
Zamknięty.
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Eastbourne podejmie dziś Belle Vue Aces o 20.30. Może na początek propozycja Tobet:
Over/under Schlein 8.5 kursy po 1.85
handi -15.5 do Asów
Player handi - Harris -0.5 vs Schlein +0.5 - 1.5 i 2.4 - wg mnie warto zagrać, pewniakiem raczej jest to, że Bomber zrobi punkt więcej od nierównego na wyjazdach Schleina.
nie pokuszę się obstawić końcowego wyniku spotkania - u gości jedzie gościnnie Schramm, ponadto BV w swoich szeregach mają ex jeźdźca Eastbourne - Klinga, którego stać na poważną zdobycz punktową. Zakładając udanego Jokera w wykonaniu liderów Asów handi może być niepokryty ???? czekam na Wasze opinię.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Eastbourne – Belle Vue

Nie uśmiecha mi się zbytnio grać handicapu na „Orły” tym bardziej, że linia wysoka bo około -15 punktów, a z kolei „Asy” też mogą handicapu nie obronić, jeśli tylko „Bomber” będzie istniał dzisiaj na torze w ekipie gości. Dlatego gdy przejżałem ofertę bukmacherów znalazłem dość ciekawe zdarzenie, na ilość punktów jaką zdobędzie lider „Asów”. „Bomber” dwa dni temu w King&#39;s Lynn zdobył 13 „oczek” plus jeden bonus, tylko w pierwszym starcie uległ liderowi tamtejszej drużyny czyli Kennethowi Bjerre, w następnych biegach już notował same zwycięstwa poza biegiem 11 gdzie zjawił się na mecie za swoim kolegom z drużyny. Dzisiaj przed „Bomberem” ciężkie zadanie, ponieważ „Orły” to nie chłopcy do bicia, co już pokazali w spotkaniu z Wilkami, gdzie rozgromili ich 21 punktami. Szczególne kłopoty „Bomber” może mieć z Simonem, Jonasem oraz oczywiście Bjarne.

Chris Harris over 10 punktów 1,75 [Bet365] ⛔⛔
edit // Skandal! Harris (3,3,3,0,0)!!
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Dzisiaj widzę dwa dobre typy:
F.Lindgren under 12,5 - 2,02 ✅
Lindgren -2,5 - Holder +2,5 typ:2 2,40 ✅
Oba typy z Tobet.
Po wczorajszym &quot;super&quot; starcie Lindgrena gdzie w 3 startach zdobył 3pkt jakoś nie wierze aby dziś zdobył więcej niż 13pkt bo Holder na początku jest w gazie i 10 oczek napewno zdobędzie. Typy wydają mi się dosc dobre a kursy zachęcające. Wiem że Anglia to co innego niż Polska jednak Holdera warto zagrać bo i w Angli już nieźle pojechał i wczoraj w Zielonej Górze.
2/2 izzi✅:cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Dokładnie Lindgren na wyspach to całkiem inny zawodnik, ale linia wysoko ustawiono więc chyba lepiej odpuścić. Tym bardziej że może oddać czasami punkty partnerowi z drużyny no i może też przegrać z Holderem. Nie chce mi się przeglądać ofert innych buków bo strasznie mi net zamula ale coś z Denisem Andersonem można grać jakiś over byłby najlepszy. Ma tak słabe biegi że nie mam pytań a w formie jest. No i over 9.5 Holdera wygląda dobrze.
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Wolverhmapton Wolves - Poole Pirates
Drugie w tym sezonie spotkanie z cyklu &quot;SkySports Meeting&quot;, czyli po raz drugi w poniedziałkowy wieczór zamiast tradycyjnego &quot;M jak miłość&quot; na &quot;dwójce&quot;, czy innego tasiemca siadamy przed TV i odpalamy Polsat Sport lub Sky Sports (chyba tylko z tego względu choć trochę lubię poniedziałki).​
Spotkanie szlagierowe. W zeszłym sezonie obie drużyny wiodły prym w Elite League. W tym sezonie powinno być podobnie, toteż mecz nie bez powodu elektryzuje całą żużlową Anglię.​
Obie drużyny mają jednak swoje problemy. Zespół dowodzony przez Matta Forda przyjeżdża na Ladbroke Stadium osłabiony brakiem kontuzjowanego Darcy&#39;ego Warda oraz Rafała Dobruckiego, który zrezygnował ze startów na Wyspach ze względu na &quot;aferę z tłumikami&quot;. &quot;Wilki&quot; natomiast nieudanie &quot;weszły&quot; w sezon, na inaugurację sromotnie przegrali na Arlington z Eastbourne, by kilka dni później ponieść porażkę z &quot;Młotami&quot;. Były to jednak mecze wyjazdowe i dzisiaj Lindgren i spółka zapewne mogą myśleć o pierwszym zwycięstwie.​
Niby to problemy Poole wyglądają na poważniejsze. Może i faktycznie tak jest, ale ja odbieram to nieco inaczej i dzisiaj zdecyduję się postawić na &quot;Piratów&quot;. Głównie dlatego, że tegoroczny skład &quot;Wilków&quot; mnie nie przekonuje. Trójka liderów jest mocna - Karlsson, Woffinden i Lindgren, ale czym straszyć dalej? Młody Lindgren byłby ciekawym zawodnikiem ale na pozycji rezerwowego, na pozycjach 1-5 sporo traci. Proctor zdaje się, że mocno się pogubił z nowymi tłumikami. Również Woffinden nie może się zbytnio cieszyć z funkcjonowania nowego sprzętu. W meczu z Eastbourne pożegnał się z jednym silnikiem, a drugi ledwo co uszedł z życiem, dopiero na pożyczonym sprzęcie od Frediego Lindgrena udało mu się &quot;wykręcić&quot; jedyne punkty w meczu (w, d, d, 4!). Do Karlssona i Lindgrena przyczepić się nie można. Choć odnoszę wrażenie, że tegoroczny &quot;Fredka&quot; to nie ten sam, który w ubiegłym roku był nie do ugryzienia na Wyspach. No i zostają jeszcze rezerwowi. Jedni z słabszych w lidze. Burmiester i Wells w starciu z parą &quot;Piratów&quot; - Andersson &amp; Hefe, nie powinni mieć wiele do powiedzenia, mimo iż jadą na własnym torze. Właśnie w tym upatruję szansy gości z Wimborne na wygraną. Andersson powinien dać im sporą przewagę nad swoimi vis-a-vis z rezerwy, zresztą Niemiec też jest zawodnikiem teoretycznie lepszym od zawodników &quot;Wilków&quot; z rezerw. Jeśli tu &quot;Piraci&quot; zarysują swoją wyraźna przewagę to zawodnicy z pozycji 1-5 są w stanie dowieźć im wygraną. Trójka Australijczyków wspierana Gafurowem na pewno jest w stanie nawiązać równorzędną walkę z &quot;Wilkami&quot;. Rosjanin co prawda o nowych tłumikach wypowiada się bardzo niepochlebnie i widać, że ewidentnie mu na nich nie idzie. To liczę na &quot;armię zaciężną&quot; z Antypodów Matta Forda, czyli Watta, Holdera i Doyle. Dwóch pierwszych wiadomo na co stać, natomiast Doyle u progu sezonu prezentuje się świetnie. Dzisiaj to on może być swoistym &quot;języczkiem u wagi&quot; - jeśli pojedzie tak jak dotąd w tym sezonie zespół z Wimborne realnie może myśleć o wygranej, jeśli zawiedzie to o zwycięstwie goście mogą pomarzyć. Liczę na ciekawy mecz, który rozstrzygnie się w ostatnim biegu.​
Typ: Poole Pirates +7 @ 2.00​
Stawka 3/10 w Bet365 ✅
Dennis Andersson - Tai Woffinden Typ: Andersson @ 1.70 (8/10) ✅
Davey Watt - Tai Woffinden Typ: Watt +1 @ 1.83 (3/10) ✅
Dzisiaj liczę na słabszą postawę Woffindena. W meczu z &quot;Orłami&quot; miał problemy sprzętowe, a inne jego wyniki mnie nie przekonują w tym sezonie. Poza tym skazany jest raczej na tylko cztery biegi, bowiem &quot;pewniakami&quot; do ostatniej gonitwy dnia z zespołu Petera Adamsa jest duet Szwedów - Karlsson i Lindgren. W związku z Z/Z stosowanym za Warda przed liderem &quot;Piratów&quot; Wattem otwiera się szansa na sześć startów. &quot;Daisy&quot; pokazuje, że jest w dobrej formie. W turnieju pożegnalnym Marka Lorama pozostawił w pokonanym polu chociażby Crumpa czy Hancocka. Przy dwóch startach więcej i jeszcze dodatnim handicapie nie zawaham się postawić na to, że zgromadzi więcej punktów od Taiskiego. Andersson z kolei na rezerwie ma rywali raczej miernych, powinien dzielić i rządzić tam. On może wystartować nawet w siedmiu gonitwach, a co przy dość korzystnym układzie biegów powinien skrzętnie wykorzystać. Jak dotąd w każdym z meczów na Wyspach gromadził wyniki w granicach ~ 10 punktów. Na Taia to powinno wystarczyć. Jak dla mnie świetny typ!​
 
lysy-16140 268

lysy-16140

Użytkownik
popieram typ RADULI na Holdera 2.40 to kolejna promocja jaką nam Tobet wystawia, dobrze Lindgren inny zawodnik na wyspach, ale na początku sezonu to Holder prezentuje dobrą formę i taki kurs to przesada, jak dla mnie gramy panowie!
✅ kolejne plusikowe od Tobetu, prosimy o więcej ????
 
S 4

sledziu

Użytkownik
tobet liga agnielska
c holder ponad 11,5 1,85 kurs dobry holder jest bardzo wysokiej formie
Kenneth Bjerre -1.5 Niels Kristian Iversen +1.5 1,72 bjerre nie bedzie mial problemu z pokonaniem iversena Chris Holder -0.5 Fredrik Lindgren +0.5 2,00 na holdera kurs bardzo dobry a holder lepiej pojechal od lindgrena w ostatnim meczu na wyjezdzie
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
King&#39;s Lynn Stars vs Swindon Robins
zdecydowanie handi 10.5 dla Swindon jest za niskie (Tobet). Koło popołudnia czekałem na coś w okolicach 16.5 lub 18.5 - to handi jest zdecydowanie za nisko ustawione i warto grać maksymalną stawką. Dlaczego? Rezerwowi o wiele gorsi, gościnny Lyons, słaby Chrzanowski, a Janowski i wielka niewiadoma Nicholls nie zapewnią aż tylu punktów, aby obronić handi. Nie ma się co zastanawiać tylko grać!
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Na dzisiaj mam 2 propozycje:
King’s Lynn - Swindon H(0 - 10.5) 1 1,60 ✅
Uważam,że to spotkanie zakończy się spokojnym zwycięstwem gospodarzy i to ponad 10 pkt. Kenneth Bjerre,Mads Korneliussen,Niels Kristian Iversen,Lasse Bjerre ta czwórka dzisiaj poprowadzi gospodarzy do wygranej.Goście za bardzo nie mają kim straszyc...Ok jest Janowski ale kto dalej?Nicholls jeździ w kratkę a i Chrzanowski za wielu pkt pewnie nie przywiezie. Dlatego warto grać na gospodarzy którzy handi pokryją bez wiekszych problemów.

Poole - Wolverhampton
Na to spotkanie miałem dwie propozycje i wsumie nie wiem na co się zdecydowac:
Renat Gafuorv under 7,5-2,00 w ostatnim spotkaniu obu ekip zdobył tylko 3 oczka dzisiaj patrzyłęm z kim jeździ i jakoś nie wierzę w to aby więcej niż 7 pkt zdobył
Chris Holder over 11,5-1,85 Holder naprawdę początek sezonu ma pioronujacy i dzis to on powinien poprowadzić gospodarzy do pewnej wygranej.W poniedziałek zdobył On 14 pkt i to na torze rywala więc dzisiaj te 12 oczek powinien spokojnie pojechać. w parze jedzie 3 razy z Gafurovem i raz z Wattem gdzie w każdym z biegów minimum po 2 pkt zdobywa co daje już 8(chociaż szczerze nie wierzę aby nie wygrał żadnego z biegów) do tego bieg 15 i over wchodzi;) Raczej wybieraj over Holdera niż Under Gafurova.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Poole - Wolverhampton (0-17,5) 2 1,80 [Tobet] ✅✅✅
Dzisiaj o 20:30 w Poole odbędzie się spotkanie o „Tarczę Elite League”, w którym miejscowi „Piraci” podejmą „Wilki” z Wolverhampton. Dwa dni temu „Piraci” pokonali „Wilki” na ich torze różnicą 9 punktów, „ojcem” tamtej wygranej był bez wątpienia „kangur” Chris Holder zdobywca 14 punktów, uległ tylko w 11 biegu Karlssonowi. Dziś to już zupełnie inne spotkanie, na pewno goście podrażnieni tą porażką będą bardzo zmotywowani by się „odgryżć”. Kiepski występ w tamtym spotkaniu zanotował „Fredka” Lindgren, rzadko temu zawodnikowi udaję się wygrać tylko jeden bieg w spotkaniu na własnym torze, a tak było w poniedziałek. Pirates przedwczoraj tworzyli drużynę czego nie można powiedzieć o Wilkach, był lider wspomagany przez resztę, może trochę Gafurow odstawał od reszty. Fani „Wilków” na pewno dzisiaj najbardziej liczą, że w końcu „Fredka” pojedzie tak jak w zeszłym sezonie, czyli można rzec, że był „gladiatorem” torów Elite League, oraz na Petera Karlssona, 42 letni zawodnik gości, nadal wygląda dobrze kondycyjnie i z powodzeniem ściga się w Anglii, oraz w naszej rodzimej lidze broniąc bardzo Częstochowskich „Lwów”. Podsumowując, gdy zobaczyłem handicapy to po prostu nic innego mi nie pozostało jak zagrać na gości.. Liczę, że „PK” i „Fredka” dziś nie zawiodią.GL
edit // kurs 5 minut po tym jak zagrałem spadł o 4 punkty, wynosi teraz +13,5 ... ???? ????
edit // Dali radę chłopaki, szkoda, że tak nie równa jazda PK, Tajskiego i Fredki, bo mogło być jeszcze cieplej, ale bez dwóch zdań, to że tym wszedł zawdzięczam tej trójce.. ;)
 
niccolo7 1,8K

niccolo7

Użytkownik
Początkowo zastanawiałem się nad dodatnim hc na Wilki, ale biorąc pod uwagę możliwości ich zawodników na pozycjach 6 i 7 myślę, że nawet dwa jokery mogłyby nie wystarczyć, by obronić ten handicap. Stąd tez moją uwagę przykuł drugi mecz, gdzie również zapowiada się łatwa wygrana gospodarzy. Jednak zamiast ujemnego hc wybrałem pojedynek h2h pomiędzy młodszym z braci Bjerre a Maćkiem Janowskim. W Polskiej lidze Maciek by zdeklasował Duna, ale dzisiaj przyjdzie im walczyć na brytyjskim torze i wynik ich pojedynku nie jest już tak oczywisty. Do atutów po stronie Lasse zaliczyć trzeba przede wszystkim większą znajomość toru i pozycję, z której przyjdzie mu startować, bo nie jest tajemnicą, że jadąc z rezerwy łatwiej jest zdobywać punkty, bo przynajmniej dwa razy ma się teoretycznie najsłabszych rywali. Poza tym młody Bjerre błysnął w niedawnym meczu przeciwko Asom z Belle Vue, kiedy to przywiózł aż 9 &quot;oczek&quot;, a przeciwników nie miał najłatwiejszych. Z kolei Janowski nie pokazał zbyt wiele w Manchesterze, bo w 5 biegach zdobył tylko 8 pkt (4 jadąc jako joker). Na pewno brakuje mu jeszcze objeżdżenia po specyficznych brytyjskich torach i przede wszystkim obycia z nowymi tłumikami, które używa się w Elite League. Stąd tez i mój typ, trochę ryzykowny, ale z dużymi szansami na wejście.
Lasse Bjerre - Maciej Janowski - Lasse Bjerre (+1,5) # 2,1 Sportingbet ✅ (11,5-9)
 
bazyl83 0

bazyl83

Użytkownik
Renat Gafurov under 7.5 @ Tobet 2.00
Wydaję mi się że Renat nie uzbiera aż tylu oczek. Dlaczego? Ostatnie dwa występy na wyspach były wręcz fatalne w jego wykonaniu. Poza tym tor w Pool handicapem dla niegop również nie będzie. No i na koniec ma dosc silnie obsadzone biegi.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Lakeside Hammers vs Belle Vue Aces
bardzo dobra oferta buków w większości (Tobet, Sportingbet) niestety na naszą niekorzyść. Handi wydaje się oscylować w granicach rozsądku, ale i tak postanowiłem zagrać na gospodarzy, że zwyciężą minimum róznicą 11pkt. Dlaczego? Mocna piątka i konkurencyjni juniorzy, a na przeciw nim tylko 2 ogniwa bardzo mocno punktujące (Bomber i Schlein) + 1 średniak (Hougaard). Po kontuzji Lee nie widać ani śladu co pokazał wczorajszy sparing ze Swindon. Indywidualnych zdobyczy punktowych nie pokusiłbym się wytypować, bo zdecydują o wszystkim biegi 13 i 15. Pojadą w nich najprawdopodobniej Lee, Bomber, Schlein i Shields/Ljung/Nieminen.
Warto za nieco niższą stawkę spróbować zagrać na Młoty z handi 1.72 kurs oferuje nam Tobet.
Udanych zakładów życzę ????
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP

Lakeside Hammers - Belle Vue Aces Typ: Belle Vue +12 @ 1.90 ✅
Na dzisiaj zaplanowano tylko jedno spotkanie w Elite League. Buki mocno ospale wystawiają ofertę, a że czasu do meczu co raz mniej (start o 21) postanowiłem zagrać już teraz.
Do Thurrocku przyjeżdża dzisiaj lider, czyli ekipa &quot;Asów&quot; z Manchesteru. Mecz zapowiada się niezwykle pasjonująco, a ozdobą spotkania powinny być pojedynki dwóch najlepszych angielskich żużlowców - Richardsona i Harrisa. Faworytami są &quot;Młoty&quot;, jednak linia handicapu dodatniego +12 na ekipę Chrisa Mortona wygląda całkiem rozsądnie. Dlaczego? Co prawda na Arenie Essex miejscowi nie zwykli przegrywać, to jednak liczę na dobrą jazdę przyjezdnych. W zespole z Manchesteru ma kto punktować. U progu sezonu świetnie prezentuje się dwójka liderów - Schlein i Harris. Ta dwójka powinna stanowić gwarant dwucyfrowych zdobyczy punktowych. Sekundować winni im Skandynawowie, na czele z świetnym Hougardem. Słabiej spisują się Gjedde i Kling, ten pierwszy w tym sezonie wraca po poważnej kontuzji, a mimo tego prezentuje się całkiem przyzwoicie. Kling z kolei jak narazie zawodzi. Może jednak na dobrze znanym torze w Londynie obudzi się? W końcu w przeszłości reprezentował barwy &quot;Młotów&quot; przez bodajże dwa lata. Czuję, że &quot;języczkiem u wagi&quot; będzie postawa rezerwowych. A według mnie tu przewagę mają przyjezdni. Smith i Piszcz są w stanie pokonywać Mear&#39;a i Tomicka. Smith pokazał, że może być mocnym punktem ekipy z Manchesteru w spotkaniu z &quot;Gwiazdami&quot; w King&#39;s Lynn. Piszcz również pomału rozkręca się. Z drugiej strony ostatni występ Tomicka stanowi odzwierciedlenie sytuacji całego czeskiego speedwaya, czyli beznadziejności. Gospodarze to mocna ekipa, szczególnie u siebie. Ale dzisiaj ma u mnie zbyt dużo znaków zapytania. Pierwszy to postawa &quot;Rico&quot;, niby wczoraj w meczu z &quot;Rudzikami&quot; pojechał bardzo dobrze, sam jednak był zdziwiony tak dobrą postawą. Zobaczymy jak będzie dzisiaj. Drugi to forma Świderskiego. W Anglii na nowych tłumikach jeszcze nie jeździł i dzisiaj to będzie jego pierwszy raz. W wywiadach które udzielał &quot;Świder&quot; można wyczytać, że nowy sprzęt Piotrkowi ewidentnie nie leży. Jeżeli jednak przewaga &quot;Młotów&quot; wynosiła &gt;10 punktów, to zawsze &quot;Asy&quot; mogą skorzystać z dżokera, a tu w roli &quot;killerów&quot; winni wystąpić Schlein i Harris. Myślę, że handicap +12 jest jak najbardziej do pokrycia przez zespół Chrisa Mortona.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
@Verti
wg źródła (http://www.belle-vue-speedway.co.uk/live-results/11082-lakeside-v-belle-vue-ela.html#post242825) w Lakeside pojedzie Kyle Legault na pozycji nr 7, a nie Lubos Tomicek, który wczoraj gościnnie zastąpił w/w zawodnika, bo ten jechał w Premier League z bardzo dobrym skutkiem, a ten zawodnik może być kluczowym w tym spotkaniu ???? analiza trafna, ale bardzo trudny do oszacowania mecz. Zobaczymy kto będzie górą, good luck!
Verti / Patrzałem po SU i Twitterze i zmian niby nie było. No, ale jeżeli faktycznie Kanadyjczyk pojedzie dzisiaj to szansę na korzystny rezultat &quot;Asów&quot; spadają znacznie.
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP

Eastbourne Eagles - Birmingham Brummies Typ: Eagles -17 @ 1.925 ▶ Sportingbet ✅


Krzysztof Kasprzak (suma punktów) Typ: Over 10 @ 2.10 ▶ bet365 ⛔
Jednak nawet KK nie potrafił nawiązać walki ...

Na zakończenie tygodnia z Elite League zaplanowano jedno spotkanie. Na Arlington Stadium spotkają się &quot;Orły&quot; z Eastbourne oraz beniaminek ligi z Birmingham. Mecz zapowiada się na mocno jednostronny. Ale czego się można spodziewać, gdy do hrabstwa East-Sussex przyjeżdża jedna z najsłabszych (o ile nie najsłabsza) drużyn w lidze. W zgodnej opinii jaka panuje na brytyjskich forach żużlowych, goście mogą liczyć jedynie na jak najmniejszy wymiar kary. Ja również przychylam się do tych głosów. &quot;Orły&quot; dzisiaj powinny &quot;przejechać&quot; się po Kasprzaku i spółce. Na 275-metrowym torze &quot;Orył&quot; czują się jak ryby w wodzie. W rozkręcającym się dopiero sezonie, zdążyli odprawić z kwitkiem z Arlington już faworyzowane &quot;Asy&quot; (54-39) oraz na inaugurację &quot;Wilki&quot; (57-38), czyli zespołami de facto znacznie silniejszymi od dzisiejszych rywali Eastbourne. Mocny, wyrównany team szczególnie dobrze radzi sobie właśnie na własnych śmieciach. Naprawdę trudno przyczepić się do któregokolwiek zawodnika z pozycji 1-5. Jest tam w końcu Pedersen, Dryml, Gustafsson, Woodward, Kylmaekorpi - każdy z nich przy Arlington spisuje się znakomicie. Pierwszy z nich po przejściu z Poole stał się prawdziwym liderem &quot;Orłów&quot;. Pozostali raczej nie zawodzą oczekiwań Martina Hagona i lokalnych kibiców. Ponadto na rezerwie jest kapitalny Lewis Bridger, który zapewne niejednokrotnie jeszcze przechyli szalę zwycięstwa na korzyść Eagles. Jazda na pozycji rezerwowego Bridgera to spory handicap dla miejscowych. Jedynym znakiem zapytania w szeregach gospodarzy, to postawa Lubosa Tomicka, który dzisiaj gościnnie pojedzie w ich szeregach. To taki średniak, jak na warunki Premier League - a co to w ogóle mówić o Elite League. Na jego szczęście rywali nie będzie miał powalających, bowiem rezerwowi &quot;Brummies&quot; - Masters i Hughes prezentują zbliżony poziom do Czecha. Kilka wskazówek od liderów Eastbourne powinna mu jednak pozostawiać w pokonanym polu parę rezerwowych gości, może jakiś klubowy &quot;osiołek&quot; przygotowany dla Lubosa? W każdym razie o wynik rezerw Eagles jestem spokojny, skoro na pozycji nr 6 startuje Bridger. Na pozycjach 1-5 rysuje się już znaczna przewaga gospodarzy. Wspomniałem już, że ta &quot;piątka&quot; na własnym torze prezentuje się bardzo dobrze, to u gości straszyć nie ma za bardzo kim. No może za wyjątkiem Krzysztofa Kasprzaka, który na torze w Arlington czuje się świetnie. Poza tym forma &quot;Kaspera&quot; również jest wysoka, toteż na niego uważać muszą najbardziej miejscowi. Kto poza nim? Dryml czy Barker mają problemy z solidnym punktowaniem na własnym torze. King czy Nermark nie powinni stanowić większego zagrożenia dla liderów gospodarzy. Szwed cały czas na nowo poznaje angielskie tory. Ponadto zespół z Perry Bar Stadium nie może skorzystać dzisiaj z Woelberta i Wrighta, którzy muszą odjechać swoje mecze w Premier League (zapewne zobaczylibyśmy Woelberta na pozycji rezerwowego, a Wright może wymieniłby Drymla). Dodatkowo po kontuzji nie wrócił jeszcze do pełnej sprawności Claus Vissing. Naprawdę nie widzę tu żadnych argumentów przemawiających za zespołem z Birmingham. Co prawda Kasprzak powinien &quot;kąsać&quot; gospodarzy, ale w ogólnym rozrachunku raczej na niewiele to się zda.
BEL&#39;2011 (9/3)
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
King i Nermark przede wszystkim na własnym torze będą solidnym uzupełnieniem Kaspera, ale dziś nie widzę dla nich większych szans. W każdej parze gospodarzy rysuje się duża przewaga, szóstka równorzędnych zawodników i handi prawdopodobnie zostanie pokryty - Tobet 19pkt w moim wypadku. Co do punktowych dywagacji to raczej ciężko przewidzieć, bo jeden defekt bądź błąd na dystansie dyskwalifikuje obstawiony event.
Eastbourne -19 @ 1.85
 
niccolo7 1,8K

niccolo7

Użytkownik
Przyznam szczerze, że jestem mile zaskoczony tegorocznym podejściem Sportingbetu do zakładów żużlowych. Nie dość, że oprócz standardowych 1x2 i hc pojawiają się również zakłady h2h, to jeszcze oferta pojawia się bardzo szybko. Jedynym ⛔ pozostaje niemożność łączenia zakładów h2h z innymi zdarzeniami, ale mam nadzieję, że i z tego w końcu zrezygnują.
Teraz do rzeczy. Dzisiaj czekają nas aż 3 mecze Elite League. Transmitowane jest co prawda starcie Gwiazd z Młotami, ale mnie bardzie interesuje pojedynek Belle Vue z Eastbourne, bo według mnie to spotkanie zapowiada się na bardziej wyrównane widowisko niż starcie w King&#39;s Lynn. Orły rozpoczęły sezon w znakomitym stylu, bo od 3 zwycięstw i to bardzo wysokich. Po trosze jest to zasługa specyficznego toru w Eastbourne, bo ma on niesymetryczne łuki, ale myślę, że bez dobrej formy zawodników nie udało by się tak gładko wygrywać. Trzeba przyznać, że drużyna gości wygląda niezwykle solidnie. Tak na prawdę nie mają w swoim składzie wielkich żużlowych nazwisk, a co więcej, ich siłę stanowią jeźdźcy, którzy na polskich torach na razie sobie nie radzą ( Bjarne Pedersen, Simon Gustafsson, Lewis Bridger ). Jednak Anglia to całkiem inna bajka i ocenianie możliwości zawodników, biorąc pod uwagę ich wyniki u nas zupełnie nie zdaje egzaminu.
Asy również nie miały złego początku. Skład wygląda nienajgorzej, bo są dwaj liderzy Bomber i Schlein, a i Hougaard zgłasza poważne aspiracje do bycia ważnym ogniwem. Natomiast Belle Vue w porównaniu z Orłami ma &quot;dziurę&quot; na pozycjach 6 i 7, bo ani Piszcz ani Cook nie mogą równać się z Bridgerem.
Ogólnie rzecz biorąc to ten mecz widzi mi się jako tzw. close game, więc hc +8 to bardzo dobra opcja, z której skorzystałem. Nie sądzę, by gospodarzom udało się tak zdominować przyjezdnych, a gdyby nawet, to w odwodzie pozostają przecież dwa jokery.
PS. Po napisaniu analizy spotkała mnie niemiła niespodzianka, bo hc z początkowego +10, który jeszcze udało mi się zagrać, zmniejszył się na +8. To trochę komplikuje sprawę, ale nadal uważam, że nie będzie dziś łatwego zwycięstwa Asów.
Belle Vue Aces - Eastbourne Eagles - Eastbourne Eagles (+8) # 1,925 Sportingbet ✅ (44-45)
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Lidgren under 13 - 2,00 tobet
Fredka po kontuzji, wczoraj nawet nie jechal w Polsce, linia ustawiona za wysoko jak dla mnie mimo ze to mecz ze slabiutkim swindon...
Powinien stracic chociaz raz punkty na Karlssonie, moze brata dowiezie raz i licze ze Nichols raz pokusi sie o wygrana w biegu z Fredka.. 4/10
King&#39;s Lynn- Lakeside+9,5 - 2 - 2,00 tobet
Bardzo ciezki mecz do wytypowania ale pokusilem sie &quot;podwojenie&quot; jak inne buki daja 1,9.. Lee, Shields i Swider nie powinni dac sie rozgromic druzynie beniaminka gdzie na uwage zasluguje Bjerre i Iversen. Topicek, Allen i Lasse to nie sa zawodnicy ktorzy moga dac gospodarza wysokie zwyciestwo. 3,5/10
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
za wiele czasu nie mam także typy i krótkie wyjaśnienia.
Wszystkie zdarzenia powered by Tobet:
King&#39;s Lynn Stars vs Lakeside Hammers H (0-9.5) - 1 @ 1.72 ✅✅
Co tu dużo mówić, dwóch solidnych jeźdźców w postaci Iversena i Kennetha Bjerre gwarantuje wysokie zdobycze punktowe. Możecie mówić, że Iversen nierówny, ale wczoraj na niezłym poziomie w Gorzowie, a dziś na własnym torze ma dużo łatwiejszych przeciwników do objeżdżania. Dziwi mnie, że nikt nie wspomniał o pozostałych Duńczykach - Lasse i Mads uzupełnić powinni bardzo przyzwoicie dwie główne gwiazdy. Ciąg dalszy tego meczu przy następnym typie..
Lee Richardson Under 10.5 @ 1.7 ✅✅
Anglik na obcym torze, wczoraj blady występ w Lesznie (co nie jest żadnym wyznacznikiem, bo na Smoczyka ciężko się ściga przyjezdnym) oraz nie przekonuje mnie na angielskim podwórku - podobnie jak Harris nieco słabszy początek sezonu. Naprzeciw 3 spotkania z K.B i Iversenem dają mu baaaaardzo trudne zadanie dziś.
Belle Vue Aces vs Eastbourne Eagles H (0 - 8.5) @ 2.0 ✅✅
Buki chyba troszkę nie docenili Orłów i rodzi się ciekawy typ. Stawka co prawda delikatna, ale jak najbardziej prawdopodobny event. Eastbourne z niesamowicie równą szóstką zawodników (wg mnie żadna ekipa z EL nie może się pochwalić taką solidnością) rozpoczęło świetnie sezon. W Belle Vue poza świetnym Schleinem i niezłym Harrisem nie widać &#39;mocarzy&#39;. Zatem handi wydaje się być bardzo ciekawy ????
Bjarne Pedersen under 10.5 @ 1.7 ⛔
Obcy tor, konfrontacje z Harrisem (3) i Schleinem (bodajże też 3 jeśli dobrze pamiętam program) pozwalają przypuszczać, że Duńczyk nie uciuła jedenastu punktów. Słaby mecz wczoraj.

Dosyć słabe te argumentacje, ale jak już pisałem z powodu braku czasu. Życzę powodzenia ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom