>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Liga Angielska 2011

Status
Zamknięty.
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Kenneth Bjerre over 11 punktów 1,76 Bet365 ✅✅

Dzisiaj o godzinie 20:30 przed nami kolejne spotkanie angielskiej ligi żużlowej Elite League. W King&#39;s Lynn miejscowi podejmą drużynę z Lakeside Hammers. Goście na czele z Lee Richardsonem jak dotąd rozegrali w tym sezonie dwa spotkania, oba u siebie w których minimalnie ale zwyciężali. Natomiast gospodarze to drużyna na czele z Kennethem Bjerre, na inaugurację sezonu polegli z Belle Vue na wyjeżdzie by dwa dni później odgryżć się na własnym owalu pokonując ich, a w zeszłym tygodniu rozgromili drużynę z Swindon. Nie lubię grać handicapów dodatnich czy to ujemnych w speedway&#39;u a szczególnie w lidze angielskiej, dlatego przejżałem ofertę bukmacherów na zawodników, i najlepszą wydaję mi się linia na zdobycz punktową lidera gospodarzy jaką wystawił Bet365. Kenneth jak w tym sezonie zdobywał odpowiednio 10 oraz dwukrotnie 11 punktów, z tym, że raz było to spowodowane defektem, a dokładnie miało to miejsce w zeszłym sezonie w spotkaniu ze Swindon gdzie zdobył 11 punktów + bonus i w tym właśnie jeden defekt. Podsumowując, gram over punktowy w przypadku tego zawodnika.
edit // 3,3,3,2*,3 komentarz zbędny..:cool:
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
INFORMACYJNIE
Dzisiaj przypadkiem zaszedłem do STS i wielkie zdziwienie. STS wystawia ofertę na ligę angielską. I to całkiem dużo czasu przed meczem.
Znalazłem tam zakład :
3067 R.Schlein Poniż. 10.5 ... 1.80
Trochę później Tobet wystawił linię ... 7.5 punkta.
Poza tym kilka innych zdarzeń. Trzeba będzie chyba częściej zaglądać do STS.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Jutro (miejmy nadzieję, że pogoda nie pokrzyżuje szyków Elite League) odbędą się 2 spotkania na najwyższym poziomie rozgrywek angielskiego speedway&#39;a. W pierwszym na torze popularnych &#39;Rudzików&#39; gospodarze podejmą ekipę Gwiazd czyli przyjezdnych z King&#39;s Lynn. Druga konfrontacja to beniaminek z Birmingham ugości (tylko czy aby napewno będzie gościnny?:&gt;) Młoty. Oba mecze zapowiadają się arcyciekawie i ich rozstrzygnięcie możliwe, że zapadnie w ostatnich gonitwach spotkań. Bardzo dobrze się stało, że już dziś mamy potwierdzone składy na jutrzejsze spotkania, co daje możliwość dokładniejszej &#39;rozkminki&#39;.
Rzućmy okiem na osobowe zestawienia drużyn...
SWINDON ROBINS VS KING&#39;S LYNN STARS
SWINDON: Scott Nicholls, Grzegorz Zengota R/R, Tomasz Chrzanowski, Maciek Janowski, Simon Stead, Justin Sedgmen, Josh Grajczonek.
KING’S LYNN: Kenneth Bjerre, Ben Wilson, Olly Allen, Mads Korneliussen, Niels Kristian Iversen, Nick Morris, Filip Sitera.
Gospodarze generalnie w najmocniejszym zestawieniu nie licząc braku Zengiego, który od dłuższego czasu zmaga się z kontuzją i za niego będziemy oglądać Rider Replacement... Goście osłabieni brakiem Lasse Bjerre i Tomasa Topinki (kolidują spotkania Premier League z EL) powołali do swoich szyków kolejno Nicka Morrisa i Bena Wilsona. Jestem przekonany, że zmiennicy nie dadzą takiej jakości jaką gwarantowałyby najmocniejsze ogniwa Gwiazd. Czy ekipa beniaminków sprosta na wyjeździe słabo zaczynającym sezon zawodnikom Swindon?
BIRMINGHAM BRUMMIES vs LAKESIDE HAMMERS
BIRMINGHAM: Krzysztof Kasprzak, Ales Dryml, Ben Barker, Daniel King, Daniel Nermark, Theo Pijper, Kevin Wolbert.
LAKESIDE: Lee Richardson, Kauko Nieminen, Adam Shields, Piotr Swiderski, Peter Ljung, Robert Mear, Kyle Legault.
Tutaj składy kompletne w obu ekipach (nie licząc absencji Rene Bacha). Na pewno cieszy powrót Theo Pijpera i awizowany występ Kevina Woelbert&#39;a, który na własnym torze będzie w stanie spokojnie przewieźć kilka cennych oczek. Gospodarzom potrzebny jest dobrze jeżdżący lider w postaci KK oraz uzupełnienie tej pierwszej linii w osobie Bena Barkera, który może narzekać na olbrzymią ilość pecha w dotychczasowych występach. Dani King i Nermark powinni zapewnić ciekawe zdobycze punktowe na swoim torze. Na przeciw nim ekipa, która dostała sromotne lanie w poniedziałek i to na antenie SkySports. Czy Młoty będą w stanie podnieść się po takiej klęsce? Czy Lee i Adam poprowadzą Lakeside do odniesienia zwycięstwa na terenie najsłabszej ekipy EL (bo za taką należy uznać Birmingham Brummies)?
Tego dowiemy się już jutro jak i jutro na konkretnych kursach u buków postaram się przedstawić swoje typy i krótko je uargumentować. Liczę, że taki wstęp do nadchodzących spotkań okaże się pomocny dla użytkowników forum.
PS. Pogodo zlituj się i daj im objechać 15-biegowe zawody!
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Wygląda na to, że dzisiejsze mecze się odbędą.
Buki wystawiły swoją ofertę to i kilka słów ode mnie. Mecze pozornie wyglądają dosyć wyrównanie, rzucają się w oczy minimalne zwycięstwa gospodarzy..? Rozumowanie dosyć trafne, jednak handi (dla King&#39;s Lynn 6.5 i dla Lakeside 7.5 - Tobet) w tym wypadku bardzo ryzykowny i nie sposób przewidzieć kto z doliczonymi punkcikami na starcie mógłby odnieść taki triumf. Walka na pewno będzie do samego końca znając system punktowania spotkań. Nawet minimalna porażka wyjazdowiczów daje profit pokonanym... Zatem dziś handi odłożyłbym na bok.. Nasuwa się pytanie co zagrać?
Może warto skumulować czyste jedynki (1.30 i 1.25 = 1.63 @ Tobet) i oczekiwać triumfów miejscowych? Ja tak zrobię ????
Co do indywidualnych zakładów.. Wszystko też wygląda dość loteryjnie, ale moją uwagę przykuł typ Kasprzak -0.5 Richardson +0.5. Obstawiając, że Polak zrobi na własnym torze punkt więcej od słabo jeżdżącego ostatnimi czasy Anglika.. Klasa jeźdźców dosyć porównywalna, wczoraj dobry występ Kaspera w Krośnie zatem let&#39;s try.. ????
Podsumowując:
Swindon Robins vs King&#39;s Lynn Stars - 1 @ 1.30 Tobet ⛔
+
Birmingham Brummies vs Lakeside Hammers - 1 @ 1.25 Tobet ✅
AKO: 1.63
Kasprzak -0.5 Richardson +0.5 - 1 @ 1.72 Tobet ✅
Powodzenia ;)
//szkoda gadać co Stead i Chrzanowski wyprawiają... Morris wygrał mecz Gwiazdom, gratulacje Torretoo ;)
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Dokładnie o tych typach myślałem. Ale sam nie wiem czy granie tych czystych jedynek jest warte ryzyka..Ja chyba dziś odpuszczę,bo w przeciwieństwie do ligi polskiej,angielskiej nie mogę na razie rozgryźć w tym sezonie.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
No to i ja dodam coś od siebie. Widzę, że nikt handi na dzisiejsze spotkania nie ruszył to ja zrobię wyjątek, chociaż początkowo chciałem grać over &quot;Kenia&quot; lub Scotta.. ;)
Swindon Robins - King&#39;s Lynn Stars (0-9) 2 1,90 Bet365
✅✅
Dzisiaj o 20:30 w Swindon kolejny pojedynek Elite League między Swindon Robins a Kings Lynn Stars. Gospodarze to głównie Scott Nicholls, który szczególnie na owalu w Swindon jest bardzo grożny. Po słabszym początku sezonu gospodarze dzisiejszej potyczki zaczynają się napędzać, ostatnio z „Wilkami” na wyjeżdzie gdzie byli skazani na pożarcie ulegli tylko 6 punktami, a handicapy z tego co pamiętam wystawione były na około 13-15 punktów, dużo osób na tamtym spotkaniu straciło pieniążki.. Oprócz Scotta o sile gospodarzy decyduje jeszcze dwóch Polaków(Chrzanowski i Janowski) oraz Simon Stead, ale ta trójka od początku sezonu odstaje od Scotta znacznie pod względem zdobywania punktów. Natomiast goście to głównie „Kenio” i „Iver”, szczególnie ten drugi zaskakuje mnie na plus od początku sezonu, bardzo dobrze jak na siebie spisuje się na owalach w Anglii jak i Polsce. Kenneth na nowych tłumikach jeżdzi jak natchniony, widziałem spotkanie „Gwiazd” w poniedziałek, to naprawdę robił co chciał z przeciwnikami, świadczy o tym wynik 14+1. Jest jeszcze Mads, który tez kilka punktów dorzuci. Obie drużyny w tym sezonie już się spotkały i gospodarze dzisiejszej potyczki dostali srogie lanie od „Gwiazdy” (czyt. 58:37). Podsumowując, z taka formą Kennetha oraz Iversena, dodatkowo kilka punktów dorzuci Mads i reszta, no i jeszcze możliwe dwa jokery skłaniają mnie do tylko jednego, by grać dodanie handi na gości dzisiejszego spotkania. GL

edit // Bardzo dobry mecz &quot;Kenia&quot;, Madsa i Oliego stąd wygrana gości, a i mój stan konta się bardziej powiększył.. :cool:
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
No to i ja dodam coś od siebie. Widzę, że nikt handi na dzisiejsze spotkania nie ruszył to ja zrobię wyjątek, chociaż początkowo chciałem grać over &quot;Kenia&quot; lub Scotta.. ;)
Swindon Robins - King&#39;s Lynn Stars (0-9) 2 1,90 Bet365

Dzisiaj o 20:30 w Swindon kolejny pojedynek Elite League między Swindon Robins a Kings Lynn Stars. Gospodarze to głównie Scott Nicholls, który szczególnie na owalu w Swindon jest bardzo grożny. Po słabszym początku sezonu gospodarze dzisiejszej potyczki zaczynają się napędzać, ostatnio z „Wilkami” na wyjeżdzie gdzie byli skazani na pożarcie ulegli tylko 6 punktami, a handicapy z tego co pamiętam wystawione były na około 13-15 punktów, dużo osób na tamtym spotkaniu straciło pieniążki.. Oprócz Scotta o sile gospodarzy decyduje jeszcze dwóch Polaków(Chrzanowski i Janowski) oraz Simon Stead, ale ta trójka od początku sezonu odstaje od Scotta znacznie pod względem zdobywania punktów. Natomiast goście to głównie „Kenio” i „Iver”, szczególnie ten drugi zaskakuje mnie na plus od początku sezonu, bardzo dobrze jak na siebie spisuje się na owalach w Anglii jak i Polsce. Kenneth na nowych tłumikach jeżdzi jak natchniony, widziałem spotkanie „Gwiazd” w poniedziałek, to naprawdę robił co chciał z przeciwnikami, świadczy o tym wynik 14+1. Jest jeszcze Mads, który tez kilka punktów dorzuci. Obie drużyny w tym sezonie już się spotkały i gospodarze dzisiejszej potyczki dostali srogie lanie od „Gwiazdy” (czyt. 58:37). Podsumowując, z taka formą Kennetha oraz Iversena, dodatkowo kilka punktów dorzuci Mads i reszta, no i jeszcze możliwe dwa jokery skłaniają mnie do tylko jednego, by grać dodanie handi na gości dzisiejszego spotkania. GL
dokładnie, grałbym to gdyby na Tobecie była taka linia handi (jest 6.5), a z racji tego, że mam tylko tam finanse to byłem zmuszony kombinować z czymś innym. Iversen może nie błyszczeć wg mnie i do jokerów wcale dojść nie musi. Cały mecz może oscylować w granicach 4-8pkt różnicy. Duża przewaga Swindon na rezerwie plus brak Topinki i Lasse Bjerre zrobiło swoje, że Gwiazdy nie są faworytami tego spotkania. Przy handi 9pkt decyzja dobra, Bjerre raczej powalczy tylko z Nichollsem, Mads przywiezie pod dwucyfrówkę (znając jego koło 7-8pkt), Allen może być słabszy tego dnia. Na Wilsona i Morrisa szczególnie bym nie liczył, a Sitera nie bardzo ma z kim powalczyć. Będzie walka o duże punkty do samego końca!
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
dokładnie, grałbym to gdyby na Tobecie była taka linia handi (jest 6.5), a z racji tego, że mam tylko tam finanse to byłem zmuszony kombinować z czymś innym. Iversen może nie błyszczeć wg mnie i do jokerów wcale dojść nie musi. Cały mecz może oscylować w granicach 4-8pkt różnicy. Duża przewaga Swindon na rezerwie plus brak Topinki i Lasse Bjerre zrobiło swoje, że Gwiazdy nie są faworytami tego spotkania. Przy handi 9pkt decyzja dobra, Bjerre raczej powalczy tylko z Nichollsem, Mads przywiezie pod dwucyfrówkę (znając jego koło 7-8pkt), Allen może być słabszy tego dnia. Na Wilsona i Morrisa szczególnie bym nie liczył, a Sitera nie bardzo ma z kim powalczyć. Będzie walka o duże punkty do samego końca!
Nic dodać nic ując, dziś trochę buki przeceniły Swindon.. Dlatego za grosiki pograłem na &quot;Gwiazdy&quot; bez hand, a za normalna stawkę na hand. Ja myślę, że Iver zrobi cos kolo 10, pytanie jak pojedzie Stead &quot;Janoś&quot; i &quot;Chrzan&quot;? A jokery, masz racje mogą być nie potrzebne, a nawet jak będą to ten Bjerre mimo wszystko jest, może jeszcze rzeczywiście zagram over na jego 11 punktów po 1,80.. ;)
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Dawid Stachyra znalazł nowy klub w Wielkiej Brytanii. Żużlowiec Lotosu Wybrzeże Gdańsk podpisał kontrakt z zespołem Belle Vue Aces. W ekipie Asów Polak zastąpi Tomasza Piszcza, który zrezygnował z jazdy na Wyspach. Jeszcze w środę wychowanek lubelskiego klubu na łamach portalu SportoweFakty.pl powiedział: - Jestem już wstępnie po rozmowach i myślę, że to kwestia jednego, dwóch dni kiedy ta informacja będzie oficjalna ogłoszona. Mam nadzieję, że uda mi się dojść do porozumienia z jednym klubem i będę mógł wrócić do startów na Wyspach. Zapytany czy chodzi o zespół Belle Vue przyznał, że jest taka szansa.
W czwartek działacze drużyny z Manchesteru ogłosili, że to właśnie Dawid Stachyra uzupełni skład Asów. W poprzednich dwóch sezonach Polak zdobywał punkty dla Ipswich Witches.
Zmiana zdecydowanie &quot;in plus&quot; dla zespołu z Manchesteru.
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP

Coventry Bees @ Birmingham Brummies
Dawno nie zabierałem tutaj głosu, za co wypada mi przeprosić ;) Przejdźmy do rzeczy, czyli do speedwaya. O 21 na Brandon Stadium odbędzie się spotkanie pomiędzy miejscowymi &quot;Pszczołami&quot;, a gośćmi z Birmingham. Nie będzie to zwykły pojedynek, jakich wiele w Elite League. Będzie to pojedynek derbowy o prymat w hrabstwie West Middlands. A biorąc pod uwagę, że to pierwsze derby od wielu lat, to na pewno będzie emocjonująco. Ciężko jednoznacznie wskazać faworyta tego pojedynku. Teoretycznie są nimi &quot;Pszczoły&quot;, które w zeszłym sezonie wywalczyły mistrzostwo Wielkiej Brytanii. Od tego czasu jednak wiele się zmieniło i mało brakowało by zespół z Brandon w ogóle nie wystartował w Elite League. To jednak temat na dłuższą dyskusję, niemniej jednak włodarze klubu z Coventry i BSPA doszli do porozumienia. Z &quot;mistrzowskiego&quot; składu niewiele zostało. Odeszli Harris, Kasprzak, Barker, Barker, Bridger - ludzie stanowiący o sile zespołu. Wierni zespołowi z Brandon pozostali jedynie Auty (nie pojedzie dzisiaj ze względu na finał MIM Anglii w Lakeside), Pawlicki, Kennett i Sweetman. Skład komponowany przez nowego właściciela Avtara Sandhu pozostawia wiele do życzenia, ale nie ma się czemu dziwić skoro kompletowany był &quot;za pięć dwunasta&quot;, gdy wszyscy inni rywale mieli już gotowe kadry. Plany o mistrzostwie nowy szef raczej musi odłożyć na kolejny sezon, kiedy to &quot;poskłada&quot; porządny skład. Zakontraktowani Fisher, Larsen, czy Andersen to raczej nie zawodnicy gwarantujący walkę o mistrzostwo. Co prawda na lidera kreowany jest ostatni z nich, czyli Hans Andersen i takowym powinien być wśród &quot;niechcianych&quot;, bądź &quot;niepasujących&quot; do koncepcji innych drużyn zawodników.
&quot;Miśki&quot; to w opinii wielu najsłabsza drużyna w lidze. Do tego miana będą miały jednak solidnego rywala zza miedzy, czyli ekipę Coventry. Zespół z Perry Bar Stadium jednak powoli otrząsa się po szoku jakim przeżył na początku przygody z Elite League. Ekipa dowodzona przez Grahama Drury&#39;ego zebrała już frycowe (66-24 z Eastbourne) i chyba czegoś się nauczyła, bo wczoraj pokonała pewnie faworyzowane Lakeside (52-40). Na lidera zespołu wyrasta Krzysztof Kasprzak, który również dzisiaj powinien &quot;ciągnąć&quot; wynik przyjezdnym. KK na torze w Brandon ścigał się w ubiegłym roku i był liderem miejscowych &quot;Pszczół&quot;. Dzisiaj liczę na jego solidną zdobycz punktową.
Wychowanek leszczyńskich Byków w ubiegłym roku przywdziewał kevlar ekipy z Coventry, ale w przerwie zimowej przeniósł się do Birmingham. - Praca z Krzysztofem to była czysta przyjemność. Jestem pewien, że będzie on bardzo zdeterminowany, żeby pokazać jak dobrze potrafi sobie radzić na naszym torze - powiedział popularny &quot;Rosco&quot;.
Znajomość owalu w Coventry zapewne będą chcieli również wykorzystać inni jeźdźcy Birmingham. Mowa tutaj o Benie Barkerze oraz Aaronie Summersie, który dzisiaj pojedzie jako gość w szeregach &quot;Brummies&quot;. To powinno nieco pomóc gościom.
Przejdźmy niejako do wniosków. Poza Andersenem i Kennettem trudno doszukiwać mi się &quot;pewnych&quot; punktów w zespole z Coventry. Nie wiadomo jak pojedzie Przemek Pawlicki dla którego będzie to pierwszy mecz w Anglii (na nowym tłumiku itd), będzie mu ciężko. Larsen, Sweetman i Fisher to zawodnicy którzy z powodzeniem mogliby startować na pozycji rezerwowych, tutaj startują jako 1-5. Na pewno nie ułatwi im to zdobywania punktów. Nie można odmówić Larsenowi talentu, w zeszłym roku był gwiazdą w Premier League. Gościnnie też występował w BEL i nie były to delikatnie mówiąc oszałamiające rezultaty. Fisher to zawodnik na drugą linię w Coventry z konieczności kreowany na &#39;heat-leadera&#39;.
Zdaję sobie sprawę, że niewiele lepiej to wygląda u Birmingham. Ale jest kilka argumentów dlaczego na nich gram. Przede wszystkim to słabość miejscowych, nie są &quot;objeżdżeni&quot; - objechali tylko dwa mecze w ramach Hockey-Cockey Cup. Goście pokręcili już trochę kółek, co prawda ze zmiennym szczęściem, ale zawsze to jakaś przewaga. Kasprzak, Barker, Summers reprezentowali barwy Coventry w przeszłości, co na pewno stanowi swego rodzaju handicap dla przyjezdnych. Nermark, King, Dryml, czy Pijper na wyjazdach nie przyzwyczaili nas raczej do sporych zdobyczy punktowych, ale jakoś liczę na nich. King i Nermark jak na warunki angielskie to dobrzy zawodnicy. Przy derbach liczę na wyrównany mecz.
Oto moje typy na to spotkanie:

  1. Birmingham +11 @ 1.925 ▶ SportingBet ⛔
  2. K. Kasprzak over 11 @ 2.10 ▶ Bet365 ⛔
  3. H. Andersen over 10.5 @ 1.75 ▶ Expekt ⛔
  4. K. Kasprzak - E. Kennett 1 (-1.5) @ 1.85 ▶ Sportingbet ⛔

No to ładna kicha :|
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Myślę,że warto zagrać:
Kasprzak over 11 pkt
Z tym że u mnie,czyli w Tobet jest tylko 1,72 kurs niestety. Ale mimo wszystko wygląda pozytywnie to.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Verti co do tego meczu nic dodać nic ująć z tym, że patrzyłbym nieco bardziej optymistycznie na Coventry. Spadek raczej im nie grozi (wg mnie Swindon &#39;powalczy&#39; o to z Birmingham), Andersen w Hokey-Cokey na własnym torze pojechał bardzo dobrze co dobrze rokuje na mecze u siebie. Drugi lider drużyny - Edi Kennett na własnym torze pod dwycyfrówki będzie podchodził, bardzo solidny zawodnik. Fisher i Larsen są niesamowicie nieobliczalni, ale zeszły sezon w PL rewelacyjny (2 najlepsze średnie w 2010r.) Sweetman na własnym torze powinien te 5-6 oczek dorzucić, a rezerwy zdecydowanie mocniejsze u gospodarzy aniżeli u gości. Jednak przy każdej wyższej przewadze ma kto pojechać na jokerze w Birmingham. Linia handi tym razem ustawiona dość trafnie przez buków i spodziewam się 9-10 punktowej wygranej Pszczółek.
Jedyny pewny typ jaki mi się nasuwa to maksymalna stawka na czystą jedynkę @ 1.15 Tobet ✅✅✅
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Większość atutów za tym typem podał wyżej Verti ale i ja dodam coś od siebie, ponieważ gram to samo.. ;)
Coventry Bees - Birmingham Brummies (0-11) 2 1,92 Sportingbet ⛔⛔
Dzisiaj o 21:00 w Coventry miejscowe „Pszczółki” podejmą gości z Birmingham. O gospodarzach dzisiejszej potyczki trudno cokolwiek powiedzieć, bo jak na razie mają za sobą dwa spotkania z „Panterami” gdzie u siebie pokonali je 50:40 ale już na wyjeżdzie dostali srogie lanie, ulegając 60:30. Liderem gospodarzy jest Hans Andersen, znaczy czy jest to się okaże, na razie na wyspach zdobył 13 i 7 punktów ale za to w naszej rodzimej lidze Duńczyk zawodzi na całej linii.. Oprócz Hansa, sile gospodarzy powinni tworzyć Edward Kennet i nasz Przemek Pawlicki, po Fisherze, Larsenie i Sweetmanie wielu punktów dzisiaj bym się nie spodziewał.. Jeśli chodzi o gości, liderem jest na pewno nasz „Kasper” który ma już ze sobą stary dla miejscowych „Pszczółek” więc może to pomorze gościom w dopasowaniu się do owalu w Coventry. Poza Krzysiem w drużynie gości jest jeszcze Barker, Nermark, King, Dryml, Summers oraz Pijper, ten pierwszy również jeżdził już przeszłości z „Pszczółką” na plastronie. Jeśli cała drużyna pojedzie na równym poziomie, może trochę z tłumu wybiję się Krzychu to gości stać dziś na nawiązanie walki, jeśli nie, może dojść do pogromu jak to miało miejsce w Eastbourne, gdzie ulegli gospodarzom 66:24, w tamtym spotkaniu właśnie Krzychu zdobył tylko 3 punkty, a przecież jest liderem. Ale również nasuwa się pytanie jak pojada gospodarze, czy Hans dziś będzie prawdziwym liderem, jak zaprezentuje się Przemek który w tym sezonie ma mało okazji do startów na torze, przez to, że nie ściga się w żadnym Polskim klubie oficjalnie. Podsumowując, jako, że są to derby liczę na walkę dlatego gram mimo wszystko dodatnie handi na gości.. GL!
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Elite League, Eastbourne-Poole
Typ: Poole(+14,5)
kurs:2,00
Tobet
Mecz na szczycie ligi angielskiej. Lider podejmuje głównego kandydata do tytułu. Buki faworyzują gospodarzy zdecydowanie,a ja tu widzę zacięty mecz. Poole już dwa razy w tym sezonie wygrało na wyjeździe. Co prawda dziś jadą bez Anderssona(jedzie w IMŚJ),ale już z Wardem który formę potwierdził w turnieju indywidualnym w Somerset(13pkt). Do tego świetny na razie Holder,mocny Watt. Do nich dochodzą jeszcze Gafurov(może kilka pkt) i rewelacja z Premier League Dakota North. Nie gram czystej dwójki,choć wydaję mi się że szanse są dziś 50/50.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Nie jedzie North tylko Grajczonek, a za Doyla jest z/z czyli może jechać tylko Ward, Gafurow, Hefenbrock i Grajczonek właśnie. Było doczytać wcześniej ????
ja dałem Grajczonka -0.5 z Hefenbrockiem @1.85 ale nie jestem przekonany ????
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Faktycznie teraz doczytałem na jednej stronce,że Poole musi pojechać z Z/Z tak jak napisałeś. Ale moim zdaniem i tak handi jest zbyt wysoko ustawiony..
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Popieram typ Levego42, ale ja mimo wszystko dziś odpuszczę handicap na całe spotkanie..
Eastbourne Eagles - Poole Pirates (Po 8 biegach, 0-12) 2 1,90 Bet365 ⛔
Dzisiaj o godzinie 20:30 w Eastobourne miejscowe „Orły” podejmą „Piratów” z Poole. Gospodarze, jak na razie bez porażki w Elite League z czterema zwycięstwami na koncie przewodzą w tabeli wyżej wymienionej ligi. To spotkanie ma co najmniej jeden podtekst, poza tym, że jest to mecz na szczycie Elite League, to jeden z głównych filarów Poole z zeszłego sezonu teraz jest jednym z liderow „Orłów” mowa tu oczywiście o Bjarne Pedersenie. Poza Bjarne o sile gospodarzy stanowi również młodziutki Simon Gustafsson w parze z Cameronem Woodwardem, doświadczony Joonas Kylmaekorpi. Bardzo dobrze szczególnie na owalu w Eastbourne spisuje się Lewis Bridger, jestem przekonany, że ten zawodnik przywiezie dzisiaj znowu wiele punktów dla gospodarzy. Jeśli chodzi o gości, w zeszłym sezonie wydawało się, że to pewniak do Mistrzostwa a jednak na finishu „Pszczółki” okazały się lepsze, więc ten sezon na pewno traktują bardzo poważnie. Liderzy to na pewno Chris Holder oraz Davey Watt, obaj od początku sezonu pokazują, że nowe tłumiki nie przeszkadzają im w „kręceniu” pod kompletów co mecz, więc na nich dziś można na pewno liczyć. Wraca Darcy Ward, pytanie w jakiej formie, ale jeśli naprawdę jest gotowy na 100% to powinien również być silnym punktem gości. Brak Doyla i Andersena może być na pewno odczuwalny na gości, myślę, że z nimi mieli by szanse nawet na wygraną dzisiejszego wieczoru. Na koniec o rewelacji zaplecza Elite League, mowa tu o Dakotanie Northu, podobno ma „papiery na jazdę” i obecnie jest nazywany gwiazdą Premier League. Podsumowując, nie gram tym razem ani dodatniego ani ujemnego handicapu na całe zawody, przeanalizowałem pierwsze 8 biegów, i Poole spokojnie powinno być w kontakcie z gospodarzami, stąd gram dodatnie handi na gości po 8 rozegranych biegach... GL!
 
mietek_rzul 3

mietek_rzul

Użytkownik
Wolverhampton Wolves - Eastbourne Eagles
Będzie to drugie spotkanie między tymi drużynami w tym sezonie. W pierwszym meczu rozgrywanym na Arlington Stadium miejscowe &quot;Orły&quot; pokonały &quot;Wilki&quot; 57-38, na zwycięstwo w głównej mierze zapracowali Simon Gustafsson ( zdobywca kompletu 15pkt.) oraz Bjarne Pedersen (12pkt.), również pozostali zawodnicy, poza Dawidem Lampartem( 0pkt.) spisali się bardzo przyzwoicie: Lewis Bridger (9pkt.), Jonas Kylmakorpi (8), Lukas Dryml (7) i Cameron Woodward (6). W drużynie Wilków najlepszy był, słabo spisujący się w Polsce, Fredrik Lindgren (12pkt.) oprócz niego na wyróżnienie zasługuje 41 letni Peter Karlsson (8) i Ricky Wells (7), reszta zawodników bez rewelacji: Tai Woffinden (4), Tyron Proctor (3), Ludvig Lindgren i Tyson Brumeistes po 2 pkt. Ale jak to w żużlu własny tor to ogromny handicap o czym świadczą wyniki Eastboune u siebie:
Eastbourne Eagles 57:38 Wolverhampton Wolves
Eastbourne Eagles 54:36 Belle Vue Aces
Eastbourne Eagles 66:24 Birmingham Brummies
Belle Vue Aces 44:45 Eastbourne Eagles
Eastbourne Eagles 57:39 Poole Pirates
Po tych wynikach widać, że zespół Eastbourne potrafi pokonać najlepsze zespoły tego sezonu i to bardzo wysoko, ale jak będzie na wyjeździe? Rozegrali do tej pory tylko jeden mecz wyjazdowy z Belle Vue Aces, który minimalnie wygrali.
Zespół z Wolverhampton w tym sezonie nie radzi sobie zbyt dobrze:
Eastbourne Eagles 57:38 Wolverhampton Wolves
The Lakeside Hammers 48:45 Wolverhampton Wolves
Wolverhampton Wolves 42:51 Poole Pirates
Wolverhampton Wolves 48:42 Swindon Robins
Tylko jedno zwycięstwo ze słabiutkim zespołem Swindon Robins, który przegrał wszystkie cztery dotychczas rozegrane spotkania.
Liczę na dobry występ zespołu Eastbourne z skłaniałbym się do zagrania overa punktowego na dobrze spisującego się na wyspach Bjarne Pedersena.
Typ 1: ✅
Bjarne Pedersen over 9pkt. 12 pkt
kurs 1.95 (Bet365)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Tak patrze na ofertę Tobet i widzę ciekawy zakład:
Fredrik Lindgren -2.5 1,45
Bjarne Pedersen +2.5 2,55 ✅
Ja stawiam na Bjarne bo uwazam,że i kurs jest bardzo zachęcający i ogólnie zakład. Bo Lindgren musi zdobyc o 3pkt więcej abym przegrał zakład a ja w to poprostu nie wierze. Dzisiaj Pedersen pewnie 10-12pkt przywiezie więc zakład jest bardzo bardzo dobry do gry i polecam. Wiem że Fredrik jeździ u siebie ale nie wierzę aby zdobył o 3 oczka więcej. Pedersen jak narazie spisuje się bardzo dobrze w Anglii i dziś pewnie to potwierdzi. Ja gram póki kurs nie spada.
edit: Oboje po 12pkt i po dobrym kursie wygrana
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom