>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Liga Angielska 2010

Status
Zamknięty.
S 310

slawek-80

Użytkownik
W meczu Poole-Belle Vue na bwin i tobet handi na mecz początkowo było wystawione na poziomie 12,5 pkt natomiast teraz na bwin wzrosło do 18,5 natomiast na tobet do -20,5 i to tylko po kursie 1,70. Kogoś w zespole Belle Vue zabraknie czy po prostu błąd buka przy początkowym wystawianiu handi ???
 
bzychol 0

bzychol

Użytkownik
Poole - Ipswich (Scott Nicholls Total points) typ Over 9.5 kurs 2.00 Tobet
Myślę ,że hot scott spokojnie zrobi 10 pkt mimo ,że jedzie na trudnym terenie. Jest on liderem Ipswich i musi ciągnąć wynik. Jego tegoroczny sezon w Anglii jest jak na razie bardzo dobry i myślę, że tą formę spokojnie podtrzyma i w tym meczu. Z mojego punktu widzenia to bardzo pewny typ i dziwie się że kurs jest tak wysoki.
 
K 5

kaczorrm

Użytkownik
Dziś 3 spotkania w elit moje typy:
✅Lingren over11.5 - jego wyniki zazwyczaj oscylują pomiędzy 11 a 14. Dziś 3 wyścigi z Bierre a poza nim nie widze zawodników z którymi może przegrać(nie wykluczam złośliwości rzeczy martwych ???? )
⛔Nicholls over 11.5 - na starych śmieciach zawsze podwójna mobilizcja. Widać że Scott chce coś udowodnic w tym sezonie. Myśle że stac go na 12
✅No i troche ryzykownie Davidsson -0,5 - Pedersen. Bjarne troche chimeryczy zwłaszcza na wyjazdach. Mam nadzieje że w 15 pojedzie Watt i Holder ????
Wszystko w AKO kurs 5,33 - masa kasy do wygrania
Powodzenia
edit: buk Expekt - kto gral single to zarobil
 
C 37

chmg

Użytkownik
Poole - Eastbourne
Eastburne +29 2.0⛔
bet365
W ekipie gości gościnnie pojedzie Wright zastępując Drymla, oboje nie jeżdżą na najwyższym poziomie, ale ten pierwszy lepiej się spisuje w tym sezonie na tle bezbarwnego Drymla. Za Madsa Korneliussena będzie zz, co jest gorszą wiadomoscią, lecz tak wysoki handi i tak jest w zasięgu Eastburne. Na dodatek u gospodarzy zabraknie Leon Madsen, który świetnie spisuje się w tym sezonie, jego miejsce zajmie emeryt Havelock, co troszkę obniży poziom zespołu.
Poole leje wszystkich u siebie na torze, pierwsze miejsce przed playoff mają zapewnione. Podejrzewam że kierownictwo klubu jest na tyle rozsądne, że nie chciałoby żeby księgowy czy tam skarbnik w połowie sezonu umarł na zawał, a klub po sezonie się rozleciał przez długi.
Zagar over 9,5 1.72✅
Expekt
Matej nie imponuje ostatnio formą, ale pojedzie co najmniej w 6 biegach, pewne moim zdaniem ma punkty na swoich kolegach z drużyny, a jako lider musi powalczyć o zwycięstwa biegowe.
Edit: Zagar i długo długo nic..
 
unicaja 13,2K

unicaja

Użytkownik
Dzisiaj 2 mecze w Elite League, jednak moją uwagę przyciąga zwłaszcza starcie Lakeside z Wolves. Moim zdaniem doś ć fajnie wygląda dodatnie handi +7.5 na Wilki @1.85 (tobet). Z tego co można zauważy ć to tor Młotów jak najbardziej pasuje podopiecznym Petera Adamsa. Mało tego, że w zeszłorocznych play offach Lindgren i spółka wygrali 44:46 to wyczyn ten powtórzyli już w tym sezonie triumfując 40:50.
Co o tym myślicie, może macie na ten temat odmienne zdanie?
 
bazyl83 0

bazyl83

Użytkownik
Myślę, że cos takiego mozna dzis ze spokojem zagrac. Pszczoły z Kasprzakiem powinny te granicę handicapu przekroczyć. Co prawda Krzychu nie błyszczy formą w tym sezonie, lecz tu ma też innych przeciwników (wczoraj komplet 14+1)

Coventry - Eastbourne H (0.0 - 12.5) 1 1.85 Tobet ✅
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
No ja podobnie jak kolega wyżej uważam, że &quot;Pszczoły&quot; dzisiaj zdeklasują rywala. Nie da się ukryć, że zmiany Coventry wychodzą zdecydowanie na plus. Kasprzak za Schleina oraz Bridger za Hefe. Siła ognia teraz zdecydowanie wzrasta i myślę, że trójka liderów - Harris, Kasprzak i Kennett będą swoje biegi rozstrzygać zwycięsko, a wzmocniona druga linia (Barker, Bridger) również tanio skóry nie sprzeda. Eastbourne na wyjazdach zupełnie nie przekonuje, co prawda jest Żagar - ale również i jemu przydarzają się wpadki, choć w gruncie rzeczy nie zwykł on zawodzić (vide 63-29 w Poole i 16 punktów Mateja - dzisiaj na powtórkę z rozrywki co prawda się nie zanosi, czyli na srogie lanie - niemniej jednak &quot;Orły&quot; tego meczu wygrać nie powinny). Słoweniec poszukuje wsparcia, jednak kto może być tym drugim? Kylmakorpi? Dzisiaj wraca po prawie dwutygodniowej infekcji i w zasadzie sądzę, że jego słaba postawa będzie gwoździem do trumny przyjezdnych. Może rezerwowi? Ale również i oni na wyjazdach nie prezentują się najlepiej. Kling jeszcze jako tako ujdzie, ale Lampart na wyjazdach nie błyszczał - ponadto nie najlepiej się ostatnio prezentuje. W zasadzie &quot;Orły&quot; to dla mnie taka tajemnicza drużyna bez wyrazu (z wyjątkiem Żagara) na tle przemeblowanej drużyny Coventry wyglądają naprawdę blado, no i &quot;Pszczółki&quot; u siebie.
Coventry -12 @ 1.83 ✅
Kennett - Kylmakorpi 1 (-2) @ 1.75 ✅
Również &quot;Młoty&quot; powinny rozprawić się bez problemu z &quot;Panterami&quot;, które radzić sobie będą musiały bez dwójki swoich duńskich liderów - Kennetha Bjerre (za niego Scott Nicholls) oraz Nielsa Iversena (Z/Z). &quot;Pantery&quot; pozbyły się Lewisa Bridgera, jednak dokonały dość (dziwnych?) niezrozumiałych transferów - zakontraktowały Francuza oraz Kamila Brzozowskiego. Przez co rezerwy Petera Oakesa prezentują się wedle mego mniemania wyjątkowo blado. Do pierwszej &quot;piąki&quot; wskakuje Buczkowski, o ile na Showground będzie punktował to na wyjazdach jest z tym raczej kiepsko.
Natomiast Lakeside tradycyjnie na własnym torze radzi sobie bardzo dobrze, specyficzny owal sprawia zawsze sporo problemów. &quot;Młoty&quot; zaczęły się odradzać po transferze Lee Richardsona. &quot;Rico&quot; ewidentnie pobudził zespół z Thurrocku, wysoką formę złapali również bracia Davidssonowie, ponadto jest solidny Shields. Mimo braku dziś Paula Hurry&#39;ego miejscowi nie powinni mieć problemów z pokonaniem gości z Peterborough.

Lakeside -13 @ 1.90 ✅
Shields - Schlein 1 @ 2.00
 
bazyl83 0

bazyl83

Użytkownik
Coventry - Swindon H(0.0 - 9.5) 1 @ 1.85 ⛔
Mysle ze dzisiejszego wieczora Charris, Kasprzak, Pawlicki poprowadza pszczoły do zwyciestwa. Sam Leigh dzis nie wystarczy na Coventry, moga mu troszke pomoc Jonasson i Stead. Jak dla mnie 10 punktami bez problemu wygra Coventry. Polecam!
dziwny mecz i szkoda, iz sie nie udało.. Verti mial nosa i zagral bez handi..
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Coventry - Swindon 1 @ 1.15 ✅
P&#39;borough - Ipswich 2 (+13.5) @ 1.85 ✅
AKO = 2.13 ✅
Hmm, Panterki po przemeblowaniach jakoś mnie nie przekonują. Dostali mocny oklep w Thurrocku, dzisiaj co prawda wracają na Showground no i przede wszystkim już z Keniem w składzie. No ale co z tego skoro reszta ekipy ewidentnie pod formą. Oakes teraz ma w składzie dwie dziury Brzozowskiego i Tresierrau - myślę, że to właśnie oni będą robić różnicę ... na korzyść przyjezdnych. Co jak co ale bardziej sobie cenie Stachyrę od dwójki nowych asów Panter. Po za tym Troy przywiózł ostatnio 1 punkcik w 5 startach, kryzysik? Rory to strasznie nierówny człowiek, na Wyspach solidny ale bez rewelacji. W zasadzie to wynik powinni ciągnąć Bjerre i Buczkowski, a dzielnie sekundować będzie im Schlein. Co zresztą? No właśnie tu pojawia się szansa dla &quot;Wiedźm&quot;, które wreszcie będą miały okazje zameldować się na Showground w pełnym zestawieniu z Nichollsem i Miśkowiakiem na czele. Co prawda Ipo nie jedzie rewelacyjnie póki co, jednak wyrównana ekipa może stawić zaciekły opór Panterom, które po ostatnich transferach straciły zęby ...
W zupełnie innym położeniu do Panter znajdują się &quot;Pszczoły&quot; z Coventry, które dzięki przybyciu do ich ulu Pawlickiego, Bridgera i Kasprzaka stały się drużyną zdecydowanie bardziej wartościową. Jeszcze nie tak dawno śrubowali oni niechlubny rekord prawie 230 dni bez zwycięstwa w lidze, teraz przechodzą swoistą metamorfozę i stają się jedną z mocniejszych drużyn. Jest trójka liderów - Kennett, Harris oraz Kasprzak oraz utalentowana młodzież z Bridgerem, Pawlickim i Barkerem. Taka mieszanka póki co daje spodziewany efekt, nie inaczej powinno być dzisiaj.
 
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP
Trochę zaśmiecę temat, no ale co tam. Dzisiaj drugi raz skorzystałem z podpowiedzi ekspertów z tego działu. No cóż, jeden z lepszych działów tematycznych na tym forum. Trzymać tak dalej chłopaki ????
 
bazyl83 0

bazyl83

Użytkownik
Lakeside - Eastbourne H(0.0 - 17.5) 1 @ 1.85 ⛔ 53:43
Lakeside bardzo mocne u siebie.. świadczą o tym ostatnie mecze na własnym torze z Peterborough wygrana 58:37, z Wolverhampton Wolves51:44 oraz z Poole 53:40. Poza tym Eastbourne na wyjazdach nie ejdzie nic. Jest Zagar i dalej praktycznie nic. Moim zdaniem Richardson, bracia Davidssonowie i Adam Shields poprowadza &quot;młoty&quot; do pewnego zywciestwa.
Dwa udane Jokery za 6 punktow dla Eastbourne zalatwiły sprawe :/
 
A 709

arkadiuszch

Użytkownik
Dzisiaj panowie co ? ????
Zaniedługo mecze, a tutaj cisza ????
Myślałem nad handi na Wilki, oraz Kenneth Bjerre over 11.5 ????
Wilki powinny ogarnąć -11.5, a jedynym, który powalczy dzisiaj o over 10 w drużynie Peterborough, może być tylko Kenneth ????
Z meczu Belle - Coventry raczej do 1 bym się skłaniał, ale odpuszcze ????
 
akselek 552

akselek

Użytkownik
Dzisiaj panowie co ? ????
Zaniedługo mecze, a tutaj cisza ????
Myślałem nad handi na Wilki, oraz Kenneth Bjerre over 11.5 ????
Wilki powinny ogarnąć -11.5, a jedynym, który powalczy dzisiaj o over 10 w drużynie Peterborough, może być tylko Kenneth ????
Z meczu Belle - Coventry raczej do 1 bym się skłaniał, ale odpuszcze ????
mecz Asów odwołany z powodu złego stanu nawierzchni.
 
unicaja 13,2K

unicaja

Użytkownik
I dobrze, że odpuścisz bo spotkanie w Manchesterze tak czy inaczej nie dojdzie do skutku na skutek złego stanu toru miejscowych &quot;Asów&quot;.
Też bym się skłaniał ku handi na Wolves, tylko że linia jest ustawiana różnorako dzisiaj. Przykładowo w tobecie mamy tylko 11.5 ale i kurs mały @1.60 zaledwie, w bet 365 -13.0 i @1.85, w unibecie z kolei jak ostatnio zerknąłem handicap wynosił 12.5 pkt przy @1.85.
Warto dodac, że składy podane na łamach SF mają się nijak do rzeczywistości. Tak naprawdę w Panterach dzisiaj pojedzie jako gosc Daniel King z numerem 5 a Z/Z stosowane będzie za Kamila Brzozowskiego - a nie Puka Iversena - który to zrezygnował ze startów na Wyspach.
Oto składy drużyn na to spotkanie na podstawie http://speedwayupdates.co.uk/:
Wolverhampton = 00
1. Fredrik Lingren
2. Ty Proctor
3. Nicolai Klindt
4. Adam Skórnicki
5. Tai Woffinden
6. Matthew Wethers
7. Ludvig Lindgren

Peterborough = 00
1. Kenneth Bjerre
2. Kamil Brzozowski R/R
3. Rory Schlein
4. Troy Batchelor
5. Daniel King (G)
6. Mathieu Tresarrieu
7. Krzysztof Buczkowski
8. Craig Cook
Jeszcze dodam, że obie ekipy spotkały się już ze sobą na torze Wilków a było to 17 maja. Padł wówczas wynik 55-40 dla gospodarzy.

Relacja z tego meczu dostępna jest tutaj
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
dzisiaj o godz. 20.30 odbedzie sie zalegle spotkanie ligi angielskiej pomiedzy Poole - Ipswich faworyt tego meczu jest tylko jeden czyli Poole
moj typ:
Poole - Ipswich H(0.0 - 28.5) ⛔
Piraci z takim skladem i z taka forma zawodnikow powinni spokojnie odrobic ten handicap w druzynie gosci nie widze zadnego zawodnika ktory moglby zdobyc chociaz 10 punktow dlatego pewna 1
 
biesy 10

biesy

Użytkownik
Poole - Ipswich H(0.0 - 28.5)

Piraci z takim skladem i z taka forma zawodnikow powinni spokojnie odrobic ten handicap w druzynie gosci nie widze zadnego zawodnika ktory moglby zdobyc chociaz 10 punktow dlatego pewna 1
ja jednak zaryzykuje 2 z kursem 2.00 ✅✅✅
Poole ma znakomity sklad, jednak z takim hc trzeba uwazac, zeby to weszlo musieliby wygrywac kazdy bieg 4-2, ok, stac ich na to, ale sa przeciez 2 jokery punktowane podwojnie, niech Nicholls z partnerem raz pojada na 8-1 to hc zostaje pokryty, sam jestem ciekawy tego meczu
 
vdv 66

vdv

Użytkownik
ja jednak zaryzykuje 2 z kursem 2.00
Poole ma znakomity sklad, jednak z takim hc trzeba uwazac, zeby to weszlo musieliby wygrywac kazdy bieg 4-2, ok, stac ich na to, ale sa przeciez 2 jokery punktowane podwojnie, niech Nicholls z partnerem raz pojada na 8-1 to hc zostaje pokryty, sam jestem ciekawy tego meczu
Ja również gram na dodatkowe handi, z tego powodu o jakim mówi biesy.
Będzie 8-1 i handi się pójdzie kochać. Po drugie zauważyłem, że takie handicapy pomiędzy zdecydowanym faworytem, a ligowym pionkiem nie wchodzą zbyt często. Dlatego gram +29,5 po kursie 1,72! ✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom