>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Liga Angielska 2010

Status
Zamknięty.
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
mecze bardzo trudne do wytypowania jedynym sensownym typem jak dla mnie jest Chris Harris +1 - Hans Andersen -1. Hansior ostatnio nie zachwyca może i dzisiaj 10 punktów zrobi ale nic więcej a Bomber to jest gość w lidze angielskiej śmiga aż miło, brak w tym meczu Krzycha Kasprzaka oznacza jedno że Harris pozostaje jedynym liderem tej drużyny więc wynik musi &quot;ciągnąć&quot;
Chris Harris +1 - Hans Andersen -1 ✅
e/ jak w masełko dzisiejszy żużel
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Typowaniem dzisiejszych spotkań 1x2, czy też handicapów się nie podejmuję. Moim zdaniem linie ustawione są całkiem poprawnie, a i swoich faworytów w tych potyczkach jakoś nie mam.
Sporo podtekstów ma spotkanie w Manchesterze, o których można poczytać w zapowiedzi Tomka Lorka (sportoweFakty). W pierwszym spotkaniu na torze Coventry zwyciężyły &quot;Asy&quot; jednak zwycięstwo zawdzięczają ... gościom zastępującym jeźdźców Chrisa Mortona (Nicholls za Andersena, Proctor za Kronera, Iversen za Karlssona), wtedy również skład &quot;Pszczół&quot; znacząco się różnił. Moim zdaniem trudno wskazać zwycięzce tego pojedynku, choć podobnie jak i bukmacherzy skłaniałbym się ku gospodarzom. Oni szczególnie dobrze radzą sobie na własnym torze i tutaj muszą usilnie poszukiwać jak największej ilości punktów. Wbrew pozorom brak Kasprzaka (ex jeździec Belle Vue) i wymiana na Iversena może wyjść ekipie Rosco na dobre, bo PUK tutaj czuje się całkiem dobrze, podobnie zresztą jak Harris, który z tego co pamiętam w ubiegłym roku poprowadził &quot;Pszczoły&quot; do wyjazdowego zwycięstwa w Manchesterze z kompletem punktów. Swoistym języczkiem uwagi może być postawa ulubieńca miejscowych kibiców James Wrighta, który na miejscowym torze jest w stanie zdziałać cuda, jednak ostatnio Brytyjczyk zaliczył solidnego &quot;dzwona&quot; i jego dyspozycja w dzisiejszym spotkaniu to spora niewiadoma. Jeśli pojedzie na miarę swych możliwości to &quot;Asy&quot; będą mieć z górki, jeżeli nie to &quot;Pszczoły&quot; mogą to skrzętnie wykorzystać. Dlatego lepiej przeczekać początek i podjąć się typowania live.
▶ Chris Harris over 9.5 @ 1.83 ✅
▶ Peter Karlsson over 8 @ 1.90 ⛔
Na to spotkanie pokusiłbym się o overy punktowe Harrisa i Karlssona. &quot;Bomber&quot; co prawda w ostatnim GP mocno zawiódł, to jednak w ligach, a szczególnie BEL radzi sobie bardzo solidnie. Owal w Manchesterze również wspomina bardzo miło, potrafił tutaj osiągać płatne komplety. Co prawda rywale silni, to jednak linia 9.5 wydaje się do przeskoczenia przez Harrisa.
Jeszcze niżej wyceniają bukmacherzy akcje Karlssona, na którego linia wynosi 8.5 punktów. Co prawda Pikej ostatnio na Wyspach nieco słabiej, problemem był sprzęt, zresztą podobnie jak w polskiej lidze. Wczoraj jednak doświadczony Szwed pokazał, że w Polsce już wszystko poskładał do kupy, więc liczę, że i na Wyspach będzie już okej. Chris Morton liczy na dobry występ Karlssona, ja również tym bardziej, że na własnym torze jeździć potrafi (średnia 2.053), bez rewelacji jednak taka linia i po takim kursie wydaje mi się całkiem apetyczna.
▶ Leigh Adams over 11.5 @ 1.90 ✅
Z drugiego spotkania w oczy rzucił mi się typ na Adamsa, kangur ostatnio w świetnej formie a na specyficznym torze w Wolverhampton zawsze przywoził dwucyfrowe wyniki, dzisiaj jako lider drużyny również powinien &quot;ciągnąć&quot; wynik, a jego pojedynki z Lindgrenem powinny być ozdobą meczu.
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
W jedynym dzisiejszym spotkaniu pomiędzy Poole Pirates a Lakeside Hammers dojdzie do jednej zmiany w awizowanych ustawieniach. Chorego Lee Richardsona (Lakeside) zastąpi Chris Harris. Tyle udało mi się ustalić, nie wiem do końca jak sprawa ma się z Jonasem Davidssonem, według jednych źródeł ma być stosowane za niego Z/Z natomiast według innych, że Szwed pojawi się na Wimborne Road.
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP

Pojawiła się oferta, więc coś wypadałoby zatypować. Skoro tak, to chyba zdecyduję się postawić na Poole z handi -23.5 po 1.80. Po pierwsze primo to &quot;Piraci&quot; są swoistym hegemonem tej ligi, nikt nie ma takiego składu. Po drugie primo to jadą na własnym torze, po trzecie Lakeside bez Richardsona i być może Davidssona, choć nawet jeśli Szwed się pojawi to nie sądzę by był w stanie nawiązywać skuteczną walkę z reprezentantami gospodarzy, już wczoraj pokazał, że jeszcze nie odnalazł się po kontuzji (raptem 1 punkt w trzech startach). Po czwarte primo dziś w Poole małe święto speedwaya, promotor &quot;Piratów&quot; Matt Ford ma nadzieję, że jego podopieczni dzisiaj punkt numer 48,500 w historii klubu (mają ich bodajże 48,454.5), mały jubileusz ma uświetnić swoim przybyciem na Wimborne legendarny pięściarz Joe Calzaghe (były zawodowy mistrz świata wszystkich czterech głównych organizacji bokserskich: WBC, WBA, IBF i WBO) oraz sześciokrotny mistrz świata na żużlu Nowozelandczyk Ivan Mauger. Po piąte primo &quot;Piraci&quot; mają w tym sezonie już na rozkładzie zespół Johna Cooka, pokonali ich i to jeszcze w jakim stylu - demolując rywala 70:24, była to jedna z najwyższych wygranych w historii klubu. Po szóste &quot;Młoty&quot; tracą sporo na wartości jeśli chodzi o spotkania wyjazdowe o ile dobrze spojrzałem, to odnieśli tylko jedno zwycięstwo (z Ipsiwch) oraz zanotowali jeden remis (z Eastbourne). Z kolei &quot;Piraci&quot; na Wimborne zwykli bardzo wysoko pokonywać przyjezdnych.
Reasumując to wszystko, dzisiaj powinniśmy być świadkami kolejnego pogromu. Osłabione &quot;Młoty&quot; nie powinny popsuć żużlowego święta w mieście z hrabstwa Dorset.
▶ Artur Mroczka - Jonas Davidsson 1 (-1) @ 1.83
Przyglądając się jeszcze ofercie myślę, że można się pokusić o postawienie na Artura Mroczkę w parze z Jonasem Davidssonem (o ile w ogóle Szwed pojawi się na torze ...).
Młodszy z braci Davidssonów dopiero wczoraj powrócił do ścigania po kontuzji twarzy, a konkretnie złamaniu kości jarzmowej. W swoim pierwszym starcie po kontuzji wywalczył raptem jeden punkt, a po trzecim biegu wycofał się z zawodów. Widać, że JD ma jeszcze problemy i nie jest jeszcze w 100% gotowy do ostrej walki na żużlowym torze. Artur co prawda już nie ma tak łatwych rywali jak wtedy, gdy był rezerwowym to niemniej jednak swoje powinien zrobić, tym bardziej, że dzisiaj &quot;Młoty&quot; nie powinny zbyt wiele ugrać.
 
bazyl83 0

bazyl83

Użytkownik
Bjarne Pedersen Total points Under 9 1.70 @ Tobet ✅
W jedynym meczu ligi angielskiej zmierzą się przedostatnia druzyna w tabeli Elite League z liderem rozgrywek Poole Pirates. Szczerze mówiąc skłaniałbym się ku gościom, lecz gospodarze wzmocnieni bedą Tomaszem Jędrzejakiem, który w polskiej ekstralidze nie błyszczy. We wtorek jechał on w lidze szwedzkiej i zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie i zdobyl duzo punktow przeciw Vetlandzie, aczkoliwek jechał w większości biegów bez Kolodziej, Hampela i Crumpa. Skłoniłem się, wieć na typ under/over. Bjarne jeździ naprawde róznie. Za przeciwnikow bedzie miał Klinga, który robi dwuzyfrowe wyniki na swoim torze oraz Zagara, myslę że jest szansa iż pojedzie nawet tylko 4 razy. Wszystko okaze sie podczas walki na torze. Byc moze jeszcze postawię na zwyciestwo Piratów..hmm
 
A 2

arti1985

Użytkownik
lecz gospodarze wzmocnieni bedą Tomaszem Jędrzejakiem, który w polskiej ekstralidze nie błyszczy. We wtorek jechał on w lidze szwedzkiej i zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie i zdobyl duzo
Jędrzejak jeżdzi dziś w półfinale IMP w Łodzi, ja nie widze dziś innego rozwiązania jak zwycięstwo Pool, dlatego mój typ Pool (-2) @ 2.0 365bet
 
bazyl83 0

bazyl83

Użytkownik
rzeczywiscie, nie dostrzeglem tego.. dzieki za info
więc reasumując moj wczesniejszy wywod tymbardziej stawiam na Piratów
Eastbourne - Poole 2 @ 1.82 Tobet ⛔
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Tonight&#39;s team news- Hammers - JK guests for Lee - Aces - Kyle Legault guests for Josh Grajczonek and R/R for Patrick Hougaard. Weather good
Josh Grajczonek not riding tonight, injured his knee on Monday. Kyle Legault in for him.
Lakeside Hammers = 00
1. Joonas Kylmakorpi (G) -
2. Kauko Nieminen -
3. Daniel Davidsson -
4. Jonas Davidsson -
5. Adam Shields -
6. Paul Hurry -
7. Stuart Robson -
Belle Vue Aces = 00
1. Hans Andersen -
2. James Wright -
3. Patrick Hougaard R/R -
4. Leigh Lanham -
5. Peter Karlsson -
6. Kyle Legault -
7. Ulrich Ostergaard -

Próbowałem znaleźć jakieś informacje na temat pozostałych spotkań i ewentualnych zmian kadrowych, ale poszukiwania nie były zbyt owocne, co może oznaczać tylko jedno - albo zmian nie będzie, albo jeszcze o nich nie wiemy ???? , więc trzeba poczekać ...
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Dzisiaj w Anglii, aż trzy spotkania, a tu taka cisza! To nie do pomyślenia :p
W takim razie jako pierwszy zaprezentuję moją wizję gry na dzisiaj.
Mam jakieś przekonanie, że dzisiaj na Wyspach na brak nudy nie będziemy mogli narzekać, toteż dodatnie handicapy na przyjezdnych.
1. Lakeside - Belle Vue Typ: Belle Vue +10 @ 1.90
2. Coventry - Poole Typ: Poole +5.5 @ 1.85
3. P&#39;borough - Swindon Typ: Swindon +9 @ 3.10
No to lecimy. Lakeside cały czas bez Richardsona, który ma jakieś problemy z kolanem w jego miejsce JK, który powinien sobie radzić na torze w Thurocku, jednak Rico byłby znacznie pewniejszy. Najbardziej mnie jednak martwi słaba forma Davidssona wśród &quot;Młotów&quot; i to właśnie jego postawa powinna być &quot;języczkiem uwagi&quot; jeśli chodzi o ten handicap, jeśli JD nie pojedzie na miarę swoich możliwości to powinno być ok, jeżeli pojedzie to szanse się zmniejszają.
W Poole miało zabraknąć podczas tego meczu Warda i Mroczki, ze względu na rywalizację w czempionacie do lat 21, jednak ostatecznie udało się obu ściągnąć na mecz z Coventry. Wczoraj &quot;Piraci&quot; dość niespodziewanie ulegli Eastbourne, dzisiaj więc będą chcieli zmazać plamę na honorze. Takich kursów na Poole w tym sezonie jeszcze chyba nie było, więc warto zaryzykować.
&quot;Rudziki&quot; co prawda bez Zengoty, ale powinni powalczyć z P&#39;borough. Co prawda Kenio i spółka zapowiadają ostrą mobilizację, to jednak mnie nie przekonują. Iversen cały czas narzeka na uraz nadgarstku. Ale dla mnie głównym czynnikiem dla których gram na przyjezdnych to para rezerwowych - Risager z Jonassonem nie powinni mieć kłopotów z pokonywaniem Francuza i Kościucha. A nawet jeśli, to zostają jokery i Adams ????

  1. Przemek Pawlicki - Darcy Ward Typ: Ward +3 @ 2.00
  2. Kenio Bjerre (suma punktów) Typ: over 12 @ 1.83

Korespondencyjny pojedynek dwójki rezerwowych. Darcy ma większe doświadczenie jeśli chodzi o jazdę na Wyspach i powinien ją wykorzystać, co prawda Kangur pod formą, to jednak w Anglii sobie jakoś radzi. Handi +3, wydaje się być do łyknięcia.
Kto może pokonać Kenia na Showground? Chyba pogonić może go tylko Adams, jednak czy da radę? Będzie mu ciężko, bo na Wyspach zawodnik z kraju Hamleta jeest piekielnie szybki.

To takie króciutkie &quot;argumenty&quot;, nawet tego tak nazwać chyba nie można. Ale lepszy rydz niż nic ????
 
biesy 10

biesy

Użytkownik
Coventry - Poole H(0.0 - 5.5) 1 2.00 Tobet
wczoraj Poole przegralo niespodziewanie z Eastbourne, przegrana 8pkt, wiadomo, ze kazdy mecz jest inny, ale uwazam druzyne Coventry za lepsza od Eastbourne, jest powracajacy do duzej formy Kasprzak, wczoraj wygrana w polfinale IMP, w lidze tez skutecznie, mozna powiedziec, lepiej pozno niz wcale, jest Harris, ktory powinien dwucyfrówke zrobic, Bridgera widzialem ostatnio w akcji, wygladal jakby pierwszy raz wsiadl na motocykl, ale moze wreszcie dzisiaj obudzi sie, Auty i Pawlicki kontra Ward i Doyle, jak dla mnie remisowo, para Kennett+Barker powinna przywozic te remisy w biegach, co do gosci to: nieprzekonujacy mnie Pedersen, Ward i Mroczka myslami pewnie juz na jutrzejszych zawodach, Holder, ktory rowniez jest nieobliczalny, moze wygrac GP, jak i nastepnego dnia zrobic zera w lidze polskiej, podsumowujac licze na podobna przegrana Poole jak we wczorajszym meczu.
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Coventry - Poole H(0.0 - 5.5) 1 2.00 Tobet
wczoraj Poole przegralo niespodziewanie z Eastbourne, przegrana 8pkt, wiadomo, ze kazdy mecz jest inny, ale uwazam druzyne Coventry za lepsza od Eastbourne, jest powracajacy do duzej formy Kasprzak, wczoraj wygrana w polfinale IMP, w lidze tez skutecznie, mozna powiedziec, lepiej pozno niz wcale, jest Harris, ktory powinien dwucyfrówke zrobic, Bridgera widzialem ostatnio w akcji, wygladal jakby pierwszy raz wsiadl na motocykl, ale moze wreszcie dzisiaj obudzi sie, Auty i Pawlicki kontra Ward i Doyle, jak dla mnie remisowo, para Kennett+Barker powinna przywozic te remisy w biegach, co do gosci to: nieprzekonujacy mnie Pedersen, Ward i Mroczka myslami pewnie juz na jutrzejszych zawodach, Holder, ktory rowniez jest nieobliczalny, moze wygrac GP, jak i nastepnego dnia zrobic zera w lidze polskiej, podsumowujac licze na podobna przegrana Poole jak we wczorajszym meczu.
ODWOŁANY, chyba nie wiesz co znaczyło niebieski kolor przy poście Verti
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Dwa mecze Elite League odbędą się w poniedziałek na Wyspach Brytyjskich. Najciekawiej zapowiada się spotkanie w Peterborough, gdzie miejscowe Pantery zmierzą się z liderem rozgrywek - Poole Pirates (na żywo w Polsacie Sport). Peterborough walczy o awans do fazy play-off i nie może sobie pozwolić na porażkę na swoim torze. Poole to jednak rywal z najwyższej półki. Pojedynki Bjerre i Batchelora z Holderem czy B.Pedersenem od godz 20:30 na antenie Polsatu Sport.
W innym meczu Belle Vue Aces podejmie The Lakeside Hammers. Młoty aktualnie znajdują się w czołowej czwórce. Asy chcą tam trafić, dlatego zrobią wszystko by wygrać
poniedziałkowe starcie.
W ćwierćfinałowym meczu EL KOC Wolverhampton Wolves podejmie Coventry Bees. Faworytem derbowego starcia są Wilki, które u siebie przegrały ostatnio w 2008 roku.
Elite League: Belle Vue Aces - The Lakeside Hammers, godz. 20:30
Belle Vue Aces: Hans Andersen, James Wright, Patrick Hougaard, Ulrich Ostergaard, Peter Karlsson, Josh Grajczonek, Leigh Lanham.
The Lakeside Hammers: Lee Richardson, Kauko Nieminen, Daniel Davidsson, Jonas Davidsson, Adam Shields, Stuart Robson, Paul Hurry.
Elite League: Peterborough Panthers - Poole Pirates, godz. 20:30
Peterborough Peterborough: Kenneth Bjerre, Krzysztof Buczkowski, Rory Schlein, Niels Kristian Iversen, Troy Batchelor, Mathieu Tresarrieu, Norbert Kościuch.
Poole Pirates: Chris Holder, Leon Madsen, Bjarne Pedersen, Artur Mroczka, Davey Watt, Darcy Ward, Jason Doyle.
Ćwierćfinał Elite League Knock Out Cup (1. mecz): Wolverhampton Wolves - Coventry Bees, godz. 20:30
Wolverhampton Wolves: Fredrik Lindgren, Tyron Proctor, Nicolai Klindt, Adam Skórnicki, Tai Woffinden, Matthew Wethers, Ludvig Lindgren.
Coventry Bees: Krzysztof Kasprzak, Lewis Bridger, Ben Barker, Edward Kennett, Chris Harris, Josh Auty, Przemysław Pawlicki.
Dość ciekawe dzisiaj mecze w lidze angielskiej myślę że razem coś wybierzemy. Więc zapraszam do dyskusji.
 
kamil307 0

kamil307

Użytkownik
Belle Vue leje Lakside, to typowe drużyny własnych torów wiec nie powinno być problemów. W 1 meczu tych drużyn na torze w Manchesterze górą byli gospodarze http://www.sportowefakty.pl/zuzel/2010/04/26/el-belle-vue-aces-lakeside-hammers-5738-dobry-mecz-kasprzaka/
W porównaniu do tamtego meczu zajdą łacznie 3 zmiany (Grajczonek,Ostergard w Belle Vue za Lawsona i Kronera oraz Richardsson za Kasprzaka w Lakeside).
W drugim meczu myślę ze Pantery pokonają u siebie Piratów z Poole. Iversen,Bjerre, Batchelor oraz Schlein to są zawodnicy konkretni na angielskie warunki, ich forma ostatnimi czasami jest wysoka (wygrana u siebie z v-mistrzami 57-36). Jeśli Pantery chcą liczyć sie w awansdo PO to muszą wygrać dziejszy mecz. Oczywiście ekipa z Poole, lider tabeli nie jest chłopcem do bicia tanio skóry nie sprzeda. Szykuje się świetny mecz który pokaże nam Polsat Sport.
Pozostaje nam tylko czekać na oferty od buków.
Napiszcie co sądzicie o dzisiejszych meczach
Pozdrawiam
 
rygiel99 12

rygiel99

Użytkownik
Co do pierwszego meczu myśle podobnie co kamil, wynik też powninen być podobny, Lee raczej nie powinien zbobyć wiecej punktów niż Kasprzak poprzednio, czekamy jakie dadzą handi..

Pantery owszem powinny wygrać, Piraci w miare słabo na wyjazdach jeżdzą, mecz powinien być na styku.

Co do ost meczu to hmm, w drużynie gospodarzy dobra forma Lindgrena, Skóry w ekipie gości Kasprzak, Harris, Pawlicki. Obstawiałbym deikatne zwyciestwo gosci.

Bedzie pełna oferta bedzie mozna dokładnie potypowac ;)
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Tobet tak nieśmiało dawał ofertę że myślałem że nie zdąży do rozpoczęcia meczy.
Oferta dość trudna mam jeden ciekawy typ K.Bjerre over 12 ✅
jeśli marzy się zwycięstwo gospodarzą z Piratami to Kenneth musi jechać na najwyższym poziomie,na swoim torze zawsze jest bardzo mocny, jest w dobrej formie może nie potwierdził tego w ost. meczu w Gorzowie ale podyktowany było to pewnie tym że Kenneth porostu nie lubi ścigać się na torze stali
niestety tak krótko bo muszę wyjść jak zdążę wrócić do rozpoczęcia spotkań to jeszcze coś dopiszę
edyta: Bjerre dzisiaj pokazał ile jest wart a typek izzi :cool:
a to jeszcze jedna zdobycz na dzisiejszy żużel niestety nie miałem czasu żeby podać na forum
 
kkazz 9

kkazz

Użytkownik
zdarzenie: Peter Karlsson Total points
typ: Over 8.5
kurs: 1,85
buk: Tobet
analiza:
Witam.Na dziś polecam zagrać na zawodnika Belle Vue Aces - Petera Karlssona over 8,5pkt,dlaczego??? Karlsson na wyspach prezentuje sie w miarę dobrze,ale ostatnio mu cos trudno wywalczyc spora ilosć punktów,w ostatnich dwóch meczach zdobywał mniej niż 8pkt :/ czy dziś się przełamie?myśle że tak,jest to stary wyjadacz ???? kibice Belle Vue Aces mogą liczyć na dobrą jego jazde,dzis zmierzą sie z jedną ze slabszych drużyn,no cóż wszystko okażę się o 20.30 !!!
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
W jedynym środowym meczu Elite League The Lakeside Hammers podejmie Coventry Bees. Będzie to wyjątkowe spotkanie dla Krzysztofa Kasprzaka. Lider Pszczół został w tym sezonie zwolniony z The Lakeside i przeniósł się do Coventry. &quot;Kasper&quot; zrobi z pewnością wszystko, by pokazać, jak duży błąd popełnili działacze Młotów, zastępując go Lee Richardsonem. The Lakeside zajmuje trzecie miejsce w tabeli, ale nie może być pewne udziału w play-offach. Pszczoły mają znikome szanse na załapanie się do &quot;czwórki&quot;, ale ewentualna wygrana
w Thurrocku &quot;za 4&quot; dałaby im nadzieję na play-offy.
W rewanżowym ćwierćfinałowym spotkaniu Elite League Knock Out Cup Poole Pirates zmierzy się na swoim torze z Belle Vue Aces. W pierwszym meczu
10 punktami wygrały
Asy. Patrząc na tegoroczną dyspozycję Piratów na swoim torze, nie powinni mieć oni problemów z odrobieniem strat i awansem do półfinału.
Elite League: The Lakeside Hammers - Coventry Bees, godz. 20:45
The Lakeside Hammers: Lee Richardson, Kauko Nieminen, Daniel Davidsson, Jonas Davidsson, Adam Shields, Paul Hurry, Stuart Robson.
Coventry Bees: Krzysztof Kasprzak, Lewis Bridger, Ben Barker, Edward Kennett, Chris Harris, Josh Auty, Przemysław Pawlicki.
Elite League Knock Out Cup: Poole Pirates - Belle Vue Aces, godz. 20:30
Poole Pirates: Chris Holder, Jason Doyle, Bjarne Pedersen, Artur Mroczka, Davey Watt, Darcy Ward, Leon Madsen.
Belle Vue Aces: Hans Andersen, James Wright, Patrick Hougaard, Ulrich Ostergaard, Peter Karlsson, Josh Grajczonek, Ricky Ashworth.
Zapraszam do dyskusji na temat dzisiejszych spotkań
 
rygiel99 12

rygiel99

Użytkownik
Jak dla mnie dzisiejsze spotkania padła łupem gospodarzy,. Co do pierwszego meczu, gospodarze są mocni na swoim torze co nie traz pokazali. Lee jezdzi dobrze, budzi sie Jonas, Shields też przyzwoita forma. Po przeciwnej stronie Kasprzak, Harris i nierówny Pawlicki, mimo wszystko zbraknie na gospodarzy. zobaczymy jakie buki dadza handi, fortuna nic nie dała na arzie, betsafe to samo.. Jednak mysle ze 10 pkt przewagi powinno być.
W drugi meczu gospodarze musza odrobić te 10 pkt straty, myslę ze spokojnie sobie poradzą, na swoim torze również są bardzo mocni. W ostatnim ich meczu było 18pkt przewagi w tym Watt po 1 biegu przestał jezdzić, takze mysle ze dzis bedzie ok tych 16-20 pkt. Dobra forma Warda, Holdera plus reszta solidnych jezdzów spokojnie pokona Hanse i spółke, tym bardziej ze na wyjazdach oprócz w/w i Karlssona to nikt za bardzo nie jezdzi ;)
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
The Lakeside Hammers - Coventry Bees
Zapowiada się świetne widowisko w
Thurrock. Faworytem tego spotkania są gospodarze ale to nie oznacza że zwycięstwo przyjdzie im bardzo łatwo. Tor na którym przyjdzie dzisiaj się zmierzyć jeźdźcom jest dużym handicapem dla Młotów (gospodarzy). Dobra forma Lee Richardsona i Adam Schieldsa pozwala myśleć o zwycięstwie. Zagadką jest dyspozycja Jonasa Davidssona sam jestem ciekawy jak zaprezentuje się Szwed w dzisiejszym meczu. Wyraźnie nie odzyskał jeszcze formy sprzed kontuzji chodź wczoraj w Elitserien zdobył 10 punktów jeżdżąc w parze z Hancockiem więc chyba powoli wraca na właściwe tory. Druga lina tej drużyny czyli Kauko Nieminen, Daniel Davidsson, Paul Hurry, Stuart Robson to zdecydowanie zawodnicy własnego toru więc i oni dzisiaj powinni dobrze zapunktować.
Coventry siła tej drużyny tkwi w tym iż każdy zawodnik może być liderem albo tzw. drugą linią w zależności od dyspozycji dnia. Jednakże w tym meczu zdecydowanym liderem pszczół będzie Krzysztof Kasprzak który doskonale zna ten tor. Zwolniony w tym sezonie z The Lakeside przeniósł się do Coventry i dzisiaj będzie chciał udowodnić działaczom młotów że zastąpienie go Lee Richardsonem było złą decyzją. Kolejnym zawodnikiem który będzie musiał &quot;ciągnąć&quot; wynik będzie Harris wczoraj w Elitseren zawiódł oczekiwania i zdobył tylko 7 punktów ale o tego zawodnika jestem spokojny i wierzę że dzisiaj solidnie zapunktuje. Pozostali zawodnicy czyli Lewis Bridger, Ben Barker, Edward Kennett, Josh Auty, Przemysław Pawlicki będą mili dość trudną robotę dzisiaj do wykonania ale wierzę że zrobią wszystko aby to spotkanie stało na najwyższym poziomie i liczę że o wyniku będzie decydował ostatni wyścig.
Moje typy do tego meczu:
Krzysztof Kasprzak Over 10.5 @2.0 ✅ 11
Kauko Nieminen Under 7 @1.70 ✅ 6
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Poole Pirates - Belle Vue Aces
W tym spotkaniu chciało by się napisać mecz do jednej bramki ale to nie piłka nożna. Więc trzeba trochę opisać to spotkanie. W pierwszym meczu pomiędzy tymi zespołami padł wynik 50-40 dla ekipy z Manchesteru.
Drużyna Gospodarzy to faworyt tegorocznej Ligi Angielskiej można powiedzieć drużyna gwiazd. Patrząc na obecną dyspozycję gospodarzy to nie powinni mieć dzisiaj najmniejszych problemów z pokonaniem drużyny Belle Vue. Dobra forma Holdera, Pedersena i Watta oraz świetna młodzież czyli Madsen, Ward i Mroczka. Do tego dochodzi jeszcze handicap własnego toru więc wszystko wskazuje że odniosą oni przekonywujące zwycięstwo i wywalczą pewny awans do półfinału.
Drużyna gości na wyjazdach to tylko Hans Andersen i długo długo nic. Peter Karlsson to już nie ten sam zawodnik co kilka lat temu więc ja nie widzę żadnych atutów po stronie gości chyba że dobrze wykorzystają Jokera wtedy może trochę zabraknie drużynie z Pole
do pokrycia handi.
Moje typy do tego meczu:
Poole - Belle Vue H(0.0 - 22.0) @ 1,85 ▶ 57-35
Hans Andersen Over 10.5 @ 1,85 ⛔ 9
Patrick Hougaard
- Ulrich Ostergaard H(0-1) @ 1,85 ✅ 6-2
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom