>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Liga Angielska 2010

Status
Zamknięty.
unicaja 13,2K

unicaja

Użytkownik
Dzisiaj w Elite tylko jedno spotkanie. Już wiemy, że mecz w Eastbourne nie dojdzie do skutku z powodu opadów deszczu. Zatem emocje tylko w Ipswich, gdzie miejscowe Wiedźmy podejmą Wilki. Dla gospodarzy to ogromna szansa na podreperowanie dorobku punktowego. Dodam, że Wiedźmy wykorzystają dzisiaj przepis o zastępstwie zawodnika. Na rezerwie znajdzie się Linus Sundstroem, który utworzy parę wraz z Dawidem Stachyrą. Składy na mecz prezentują się następująco:
IPSWICH WITCHES = 00
1. Scott Nicholls
2. Olly Allen (or R/R)
3. Danny King
4. Ales Dryml
5. Robert Miskowiak
6. Dawid Stachyra
7. Linus Sundstrom

WOLVERHAMPTON WOLVES = 00
1. Freddie Lindgren
2. Ty Proctor
3. Nicolai Klindt
4. Adam Skornicki
5. Tai Woffinden
6. Joe Haines
7. Ludvig Lindgren
Jak na mój gust fajnie wyglądają poniższe zakłady:
Fredrik Lindgren | over 11.5 | @1.70 | tobet ✅
Linus Sundstroem - Nikolai Klindt (+3) | Typ:2 | @2.37 | bet365 ⛔ 5:1
 
unicaja 13,2K

unicaja

Użytkownik
Ben Barker - James Wright co myslicie o tym
Jak na mój gust jest to dosc ciekawy zakład. Co prawda klasa rywali powiedzmy mniej więcej zbliżona do siebie ale według mnie podstawą do oceny typu stanowic będzie głównie bezpośredni bieg w którym wezmą udział obaj zawodnicy. A z moich zapisek wynika, że pod taśmą na Monmore Barker z Wrightem staną w 5. gonitwie wieczoru. Oto pełna jego obsada (od krawężnika):
V. Barker, Tully, Wright, Stead
Widac już że niewątpliwy handicap należy w tym wyścigu do Bena bo porownywac pierwsze pole z trzecim nie ma sensu nawet i ja bym się skłaniał ku niemu w tym H2H. Inna sprawa że kurs w tobecie na Barkera wielce satysfakcjonujący nie jest, ale @1.60 zawsze można gdzieś przecież dorzucic. Tak bym to widział wstępnie.
Edit:
W b365 mamy win Bombera za 2.30 i Scottiego @2.50, nikt inny tego nie wygra moim zdaniem. Można pokombinowac zatem ????
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Masz rację. Nie widać nikogo kto byłby w stanie zagrozić Hot Scottowi i Bomberowi. Stead 3 faworyt ostatnio na torze w Wolverhampton nie jeździ zbyt dobrze, Kennett to tutaj chyba jednak też nie. Reszta stawki to zawodnicy z innej, zdecydowanie gorszej ligi.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Dzisiaj o godzinie 20,30 odbędzie się mecz Ligi Angielskiej pomiędzy Ipswich Witches a Swindon Robins. Według mnie fawortyta tego meczu jest ciężko wskazać minimalnie lepsi powinni okazać się jeźdźcy z Ipswich którzy powinni wykorzystać atut własnego toru. Składy obu drużyna oparte są na liderach takich jak Nicholls w Witches i Adams w Robins są to zawodnicy którzy w każdym meczu świetnie punktują i tak mój typ na dzisiaj to:
Scott Nicholls Total points Over 11 1,7 ✅
myślę że tą granice Scott powinien spokojnie przekroczyć jeśli chce aby jego team wygrał

P.S. ostatnio w lidze szweckiej podałem tylko &quot;suche&quot; typy ale miałem problemy z komputerem i nie mogłem napisać analizy

EDIT: wszystko zgodnie z oczekiwaniami mecz na styku 46-47 dla Swindon a Scott dzisiaj byl klasą dla siebie 13+2:grin:
 
unicaja 13,2K

unicaja

Użytkownik
Krótko i na temat bo czas już nagli. Moim zdaniem najciekawszy zakład na dzisiaj to:

Robert Miśkowiak (-1)
vs. Grzegorz Zengota @1.57 | bet365
Kurs nie rzuca na kolana ale 1.57 to zdecydowana przesada buka. Wystarczy rzut oka na ligowe statsy obu riderów. I co widzimy w dostępnym na Sportowych Faktach zestawieniu?
Misiek jako drugi po &#39;Hot&#39; Nichollsie jeździec Wiedźm legitymuje się srednią 1.78/bieg na torze w Ipswich, Zengi na wyjazdach cienki jak barszcz - 0,37/bieg mówi samo za siebie. W dodatku zielonogórzanin dzisiaj jedzie jako prowadzący parę, zatem nie jako rezerwowy i w związku z tym na łatwe punkty liczyc absolutnie nie może. Kurs absolutnie do pobrania, dla mnie ewidentnie źle oszacowana linia.

Brak słów na taką postawę Miśka :-|
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
W jedynym poniedziałkowym spotkaniu Elite League Belle Vue Aces podejmie Eastbourne Eagles. Asy w przypadku wygranej &quot;za trzy&quot; awansują na czwarte miejsce w tabeli, które gwarantuje udział w play-offach. Zespół z Manchesteru jest faworytem poniedziałkowego starcia. Orły wystąpią bez kontuzjowanego Dawida Lamparta. Asy w tym sezonie wygrały siedem z ośmiu meczów na swoim torze. Z kolei Eastbourne przegrało wszystkie wyjazdy. Początek spotkania o godz. 20:30. Portal SportoweFakty.pl zaprasza na relację LIVE z tego meczu.
Belle Vue Aces: Hans Andersen, James Wright, Patrick Hougaard, Tobias Kroner - ZZ, Peter Karlsson, William Lawson, Leigh Lanham.
Eastbourne Eagles: Matej Zagar, Lukas Dryml, Simon Gustafsson, Cameron Woodward, Joonas Kylmaekorpi, Ricky Kling, Chris Schramm.
Kwestia organizacyjna. W barwach &quot;Asów&quot; R/R mogą jechać Hougaard + rezerwy, z tego co się orientowałem to pod &quot;ósemką&quot; ma się pojawić też Josh Grajczonek. U goście za kontuzjowanego Lamparta jedzie Schramm, jednak w drużynie prawie na pewno zabraknie Camerona Woodwarda, za którego mieć będziemy Z/Z - jechać mogą rezerwy + Dryml.
Ja stawiam zdecydowane zwycięstwo gospodarzy (w bet365 -16 handicap) i taki biorę, bo pewnie niższego nigdzie nie znajdziemy na to spotkanie ????
&quot;Asy&quot; na własnym torze nie zwykły przegrywać, jedyną porażkę zanotowali w meczu z absolutnymi hegemonami tej ligi, ekipą Poole Pirates. Choć sam mecz ułożył się niesamowicie niekorzystnie dla miejscowych, już w pierwszych gonitwach Chris Morton stracił swoich liderów - Hansa Andersena oraz Petera Karlssona, którzy w dalszej fazie zawodów nie pojawili się już na torze. Dzisiaj obaj Panowie na torze się pojawią i tak naprawdę powinni być po za zasięgiem kogokolwiek. Choć pod małym znakiem zapytania stoi tutaj dzisiejsza forma szwedzkiego &quot;Okularnika&quot;, który wczoraj zaliczył groźnie wyglądający upadek. Jednak doświadczony &quot;Pikej&quot; to twardy zawodnik i już wiele w życiu przeżył, więc jego występ na Greyhound Stadium powinien obfitować mimo wszystko w spore zdobycze punktowe. Drużyna z Manchesteru ciągle musi szukać zastępstwa za Tobiasa Kronera, który powiedział &quot;stop&quot; występom na Wyspach Brytyjskich (bynajmniej w barwach &quot;Asów&quot;) - co prawda za Niemca cały czas sztab szkoleniowy Belle Vue może stosować zastępstwo zawodnika, to jednak tylko jeszcze przez tydzień, po kogo sięgnie Chris Morton? Na to pytanie póki co nie ma odpowiedzi. Pewne jest natomiast, że drużyna &quot;Asów&quot; radzi sobie kapitalnie na własnym podwórku, gdzie pokonać ich prawie nie sposób. &quot;Na własnych śmieciach&quot; bowiem świetnie radzą sobie nie tylko liderzy, ale również druga linia i rezerwowi, prawdziwą rewelacją i bożyszczem miejscowych kibiców jest James Wright, który wielokrotnie już pokazywał, że krótki, bo 285-metrowy owal jest dla niego nadzwyczajny. Błyszczy tutaj również 33-letni Brytyjczyk Leigh Lanham, którego specjalnością są dwucyfrowe zdobycze punktowe z rezerwy. Jakby tego było mało to również utalentowany młodzian, Patrick Hougaard oraz Wiliam Lawson też są w stanie tutaj objechać w zasadzie każdego. Taka charakterystyka zespołu z Manchesteru brzmi okazale, co prawda na wyjazdach wypadają nieco bladziej, to jednak dzisiaj areną zmagań jest dobrze znany im tor. Promotor zespołu Chris Morton powiedział przez zbliżającym się meczem :
- &quot;We took full points from last week&#39;s home match against Ipswich but it was close because it was by the minimum seven-point margin. Now we must do it again but I hope we wrap it up before the last heat this time.&quot; Co oznacza, że dzisiaj nikt z miejscowych zawodników nie odpuści. Zwycięstwo za trzy punkty da im bowiem możliwość przesunięcia się na czwartą pozycję w ligowej tabeli (jak wiadomo do PO awansują cztery drużyny) - co prawda do końca sezonu daleka droga, niemniej jednak komfort psychiczny to ważna sprawa ;)
Zespół &quot;Orłów&quot; nie wygrał jeszcze w tym roku na wyjeździe i nic nie wskazuje by ta niekorzystna passa miałaby zostać dzisiaj przerwana. Zespół dowodzony przez Martina Hagona jest trapiony przez kontuzje, jako pierwszy ze składu &quot;wyleciał&quot; Dawid Lampart, kilka dni później dołączył do niego Cameron Woodward. Brak tych dwóch jeźdźców powinien dać się we znaki Eastbourne. Wczoraj fatalnie w moich oczach zaprezentował się Matej Żagar, co prawda liga angielska to zupełnie inna bajka, jednakże trzeba przyznać, że &quot;Mr. Hollywood&quot; nie jest typowym liderem, jak chociażby w zeszłym sezonie w barwach Swindon. W tym sezonie co raz częściej przytrafiają mu się wpadki. Niestety, ale dla sympatyków zespołu z Arlington nie najlepszy sezon ma również Lukas Dryml oraz Simon Gustafsson. Nie zawodzi póki co Ricky Kling, jednak i młodemu Szwedowi zdarzały się już nie najlepsze występy (w szczególności na wyjeździe), co prawda Kling ma ułatwione zadanie, bowiem startuje z rezerwy.
W mojej opinii gospodarze bez najmniejszych problemów powinni się rozprawić z przyjezdnymi. Wszystko przemawia za nimi i de facto tylko świetnie wykorzystane &quot;jokery&quot; mogą zapobiec prawdziwemu laniu, jakie się szykuje na Greyhound Stadium dzisiejszego wieczora.
Teoretycznie wygląda to całkiem fajnie, jednak wszystko zweryfikuję tor - oby korzystnie ;)
Typ : Belle Vue Aces -16 @ 1.83 ✅ *
* Widzę, że bet365 już nie ma takiego handicapu, więc -17.5 po 1.80 w expie trzeba brać ...
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Matej Żagar powyżej 10.5 punktów @ 2.20 ⛔
Ipswich Witches - Belle Vue Aces 1 (-6) @ 1.95 ✅

Słoweniec wraca dzisiaj na świetnie znany sobie tor, w ubiegłym sezonie reprezentował barwy &quot;Rudzików&quot; i Abbey Stadium nie zwykł przegrywać, co prawda forma Mr. Hollywooda daleka od zeszłorocznej, jednak lider Eastbourne dzisiaj powinien ciągnąć wynik &quot;Orłom&quot;. Świetnie znany mu tor, powinien mu sprzyjać.
&quot;Asy&quot; przyjeżdżają bez Petera Karlssona. Na Foxhall ciężko się jeździ przyjezdnym, team Johna Louisa musi zacząć zwyciężać, bo póki co plasuje się na ostatnim miejscu - dzisiejsze zwycięstwo najprawdopodobniej pozwoli im opuścić ostatnią lokatę, więc chłopaki mają o co walczyć. Według mnie Nicholls i spółka powinni odprawić zespół z Manchesteru, co prawda mają w swoich szeregach Hansa Andersena (który swego czasu startował w barwach &quot;Wiedźm&quot;), jednak to może okazać się za mało, choć również jadący gościnnie Rory Schlein powinien solidnie zapunktować, gdyż na Foxhall spędził kilka lat. Jednak pozostali podopieczni Chrisa Mortona, to jednak typowi zawodnicy własnego toru i na wyjazdach nie radzą sobie najlepiej. Dzisiaj liczę na zwycięstwo &quot;za trzy&quot; miejscowych.
 
bazyl83 0

bazyl83

Użytkownik
Taki typ na dzisiaj, szkoda ze Tobet nie daje juz zakładów na riderów, dziwne .. aczkoliwek stawiam dzis na zwyciestwo gospodarzy, wydaje mi sie ze dzis bedzie istnial w druzynie wiedźm tylko Scotty. W Coventry Kasprzak, ktory ma coraz lepsza forme, szkoda ze nie ma Pawlickiego, no ale chyba wynika to z przygotowań do polfinalu IMSJ.
Coventry - Ipswich H(0.0 - 8.5) 1 @ 1.85 ⛔
Edit
Warto jeszcze pomyslec nad handi w meczu Lakeside - Eastburnena korzysc orłow, w druzynie młotów nie jedzie Jonas Davidsson z powodu kontuzji we wczorajszym meczu w Czestochowie. 4 czerwca mecz miedzy tymi druzynami zakonczyl sie bodajze 10 punktowa wygrana mlotów (Davidsson zdobyl wowczas 14 pkt).

Lakeside - Eastbourne H(0.0 - 13.5) 2 @1.80 ✅
 
biesy 10

biesy

Użytkownik
Tobet chyba rezygnuje, nie wiem dlaczego, zawsze dawal i pary, ilosc pkt,
dunska lige, a tu coraz gorzej,
juz zauwazylem dawno, ze jest slabiej, ale to co sie dzieje od kilku dni to juz masakra, teraz trzeba w expekcie grac

ja rowniez dzisiaj daje Coventry z hc
i pojdzie tez Peterborough z hc, troche hc duzy bo 15 pkt, a jak wiemy sa jokery, ale powinno byc ok, w BVA jest Andersen, ale reszta mnie nie przekonuje, licze na slabszy dzien Karlssona, cos ostatnio slabsza forma po tych upadkach
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Tobet chyba rezygnuje, nie wiem dlaczego, zawsze dawal i pary, ilosc pkt,
dunska lige, a tu coraz gorzej,
juz zauwazylem dawno, ze jest slabiej, ale to co sie dzieje od kilku dni to juz masakra, teraz trzeba w expekcie grac
Faktycznie marnie coś ostatnio.
Wczoraj mecz Częstochowy dali dopiero ok. 17:30... Godzinę przed meczem. Oferta gorsza od ziemniaka Millenium. Dali tylko hcp pkt i 3 way.
Może fachowiec od żużla jest na urlopie.
&quot;Wpadka&quot; z Rzeszowem może też to sugerować.
 
money 52

money

Użytkownik
Hmm z tego co widze to zaden bukmacher nie oferuje zakladow h2h a na zawodnikow ma tylko Expekt i to w znikomych ilościach,no nic trzeba poczekac na lige Polską napewno coś bedzie
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Coventry - Swindon 1 (-7) @ 1.90 ⛔
P&#39;borough - Lakeside 1 (-13) @ 1.83 ⛔
&quot;Pszczółki&quot; dzięki zakontraktowaniu dwójki Polaków (Pawlicki, Kasprzak) nabrali mocy, jeszcze przed sprowadzeniem Polaków bili rekordy pod względem braku zwycięstwa na własnym torze. Teraz rywale przyjeżdżający na Brandon muszą bać się ekipy Aluna Rossistera, bowiem &quot;Pszczoły&quot; mają teraz bardzo mocną ekipę. W dobrej formie jest Harris, równie dobrze spisuje się Kasprzak - co raz lepiej nowy tor rozumieją Bridger i Pawlicki. W obwodzie pozostają równy Kennett i utalentowany Barker. &quot;Rudziki&quot; to równie solidna ekipa, jednak na wyjazdach to nie to samo. Ronnie Russell w wyjazdowych potyczkach może liczyć tak naprawdę tylko na Leigh Adamsa, pozostali jeźdźcy z jego talii mają problemy z poradzeniem sobie z obcymi torami. Co najmniej połowę na swojej wartości po za Blunsdon traci Grzegorz Zengota, czy Thomas Jonasson. Słabszą formę w ostatnich tygodniach prezentuje też Simon Stead. Według mnie &quot;Pszczoły&quot; powinny rozprawić się z &quot;Rudzikami&quot; bez większych problemów, co prawda goście w przypadku niekorzystnego obrotu sprawy będą mogły skorzystać z jokera, jednak myślę, że na niewiele się to zda i w ostatecznym rozrachunku gospodarze wygrają &quot;za trzy&quot;.
Na Showground zapowiada się ciekawe widowisko, a raczej zapowiadało, bowiem w ciągu ostatniego tygodnia &quot;Młoty&quot; straciły dwójkę swoich zawodników - braci Davidssonów, którzy jakby nie było stanowią o sile zespołu z Thurrocku. Co prawda John Cook w ramach zastępstwa za Jonasa sprowadził do P&#39;borough innego Jonasa - Kylmaekorpiego, to jednak Finowi bardzo ciężko będzie w pełni zastąpić Szweda, co prawda ostatnio na Essax wykręcił 14 punktów, to jednak tor w Peterborough to zupełnie inna bajka. &quot;Pantery&quot; na Showground w tym sezonie jeszcze nie przegrały i nie zanosi się, aby dzisiaj miało się to zmienić - wręcz przeciwnie powinni spuścić tęgie lanie &quot;Młotom&quot;. W kapitalnej formie jest Kenneth Bjerre, który pobił (po raz kolejny w tym sezonie) rekord toru w miniony piątek. - Hej, Kenneth Bjerre, ten gość ale fruwa na East of England Showground, co? Głowa w dół i chłop leci, a rekordy pękają, kronikarze nie nadążają wymazywać ich z tabel. Jest szybki. I Buczek fajnie się ściga, do tego Niels, mój szalony rodak Troy, mający swój świat Francuz z okolic Bordeaux i mega mądry gość kochający speedway i rozumiejący żużlowców - Peter Oakes. Fajna armada - kończy Rory. To by było chyba na tyle, warto również odnotować, że &quot;Pantery&quot; przed przeszło trzema tygodniami rozbiły &quot;Młoty&quot; na ich torze 56-39, dlaczego nie miały by powtórzyć tego wyczynu na własnym torze? Oby tym razem było tak samo, tym bardziej, że ich lider - Lee Richardson również nie prezentuje wybornej formy.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Spotkanie:Wolverhamtpon Wolves-Ipswich Witches
Typ:Wolverhampton -18pkt
Kurs:1,90
Buk:Bet365
Analiza:
Dzisiaj o godzinie 20:30 rozpoczną się 3 spotkania żużlowe w Wielkiej Brytanii. Ja wybrałem spotkanie pomiędzy Wolverhampton, a Ipswich. Faworytem rzecz jasna są Wilki i nie powinny mieć najmniejszych problemów z pokonaniem Wiedźm. Gospodarze po odjechaniu 18 meczy są jak na razie na miejscu drugim. Ktoś by chciał powiedzieć tuż za prowadzącym Poole Pirates. Miejscami to się zgadza ale punktowo już nie bo Poole ma na koncie 49 &quot;oczek&quot;, a Wilki 36. Spora strata ale Poole w tym sezonie jeździ genialnie i nie ma co się dziwić, że nikt nie jest w stanie dotrzymać im kroku. Wilki dzisiaj nie będą mogły skorzystać z usług Adam Skórnickiego, który w poprzednim tygodniu po upadku właśnie w Anglii odczuwa dalej uraz twarzy, Co prawda wczoraj wystartował w barwach PSŻ Poznań ale był to występ bardzo słaby bo w 3 swoich startach nie zdobył ani jednego oczka. Właśnie ten mecz pokazał, że lepiej dla niego jakby sobie odpuścił to spotkanie a i również Wilki na tym skorzystają bo nie będą musieli się męczyć z nie do końca zdrowym zawodnikiem tylko zastosują za niego zastępstwo zawodnika. Wśród gospodarzy brylować powinien Fredrik Lindgren, który jest drugim zawodnikiem ligi jeżeli brać pod uwagę średnią biegową, która prezentuje się znakomicie-2,607, a jeszcze lepiej u siebie-2,744. Można powiedzieć, że wczoraj przecież zupełnie zawalił mecz we Wrocławiu Falubazowi i to jest prawda ale nie należy za bardzo się sugerować ligą polską gdyż inaczej jeździ się u nas w kraju, a inaczej na Wyspach. Po Lindgrenie jest długa przerwa jeżeli chodzi o zawodników Wilków w statystykach ale reszta zespołu to już są bardzo równi jeźdźcy, którzy może ne mają takiej średniej jak Fredka ale nie zawodzą. Tai Woffinden słabo spisuje się w Polsce ale w Anglii całkiem przyzwoicie i na niego będą mogli liczyć gospodarze. Tryon Proctor, Nicolai Klindt to zawodnicy ze średnimi 1,697 i 1,800 co może jakoś nie zachwyca ale u siebie obaj zawodnicy przekraczają już barierę 2 punktów na bieg co daje powody do optymizmu. Jest Ludvig Lindgren, który u siebie jeździ całkiem dobrze ale jak wyjeżdża poza Wolverhampton to jest już bardzo słabo ale nie ma się co martwić, bo przecież jedzie u siebe. Matthew Wethers nie jest sklasyfikowany w statystykach przez małą liczbę startów ale jak już jeździ to nie zawodzi więc wszyscy na Monmore Green i dzisiaj oczekują kilku &quot;oczek&quot; z jego strony.

Goście jak na razie są czerwoną latarnią Elite League i nie zanosi się by dzisiaj miało się to zmienić. Na wyjazdach odjechali 11 spotkań z których aż 10 przegrali i 1 zremisowali. Udało się jeszcze wywalczyć punkty przy dwóch porażkach gdzie nie przegrali wyżej niż 6 punktami. Ale aż 8 razy przegrywali 7 punktami i więcej co pokazuję słabość drużyny Wiedźm. W zespole zdecydowanym liderem jest Scott Nicholls, który jest 5 jeźdźcem ligi. On nie zawodzi u siebie jak i na wyjeździe. Dzisiaj również powinien jako jeden z nielicznych w zespole gości stawiać opór gospodarzom. Drugim najlepszym zawodnikiem zespołu jest Daniel King ale on jeździ dużo lepiej u siebie aniżeli na wyjeździe więc nie można być pewnym jego puktów tak jak punktów Nichollsa. Robert Miśkowiak to ligowy przeciętniak w Anglii ale dla niego nie ma różnicy czy jeździ u siebie czy na wyjeździe więc może on coś pokaże. Dawid Stachyra miewa przebłyski ale właściwie u siebie więc nie za bardzo można na niego liczyć. Carl Wilinson to będzie chyba najsłabszy ich zawodnik bo dotychczas odjechał 26 biegów i łączeni z bonusami przywiózł tylko 15 &quot;oczek&quot;. Ostatnim jeźdzcem jest Ricky Wells, który na co dzień jeździ w Stoke Potters ale dzisiaj jako gość z tego co wyczytałem na oficjalnej stronie Ipswich. No Ricky w Premier League jest średniakiem żeby nie powiedzieć cienkim zawodnikiem więc też na niego Pete Simmons nie ma co liczyć.

Opisałem obie drużyny i myślę, że to wystarczy do tego by dojść do jednego wniosku czyli wysokiego zwycięstwa Wolverhampton. Kurs na zwykłe zwycięstwo Wilków jest śmiesznie niski więc wybieram opcje z handicapem na nich.
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Kolejna dawka speedwaya, tym razem w wydaniu brytyjskim. Skromna zapowiedź pobrana z portalu sportowefakty.pl - tak dla rozruszania tematu : )
Trzy spotkania Elite League odbędą się w czwartek na Wyspach Brytyjskich. Przedostatnie w tabeli Coventry Bees podejmie The Lakeside Hammers. Pszczoły będą sobie musiały radzić bez Przemysława Pawlickiego, który startuje w Brązowym Kasku. W ekipie gospodarzy nie zabraknie natomiast Krzysztofa Kasprzaka. Młoty pojadą bez kontuzjowanego Jonasa Davidssona.
Ostatnie w tabeli Ipswich Witches zmierzy się z mistrzem Elite League - Wolverhampton Wolves. Czarownice nie mogą sobie pozwolić na stratę punktów na swoim torze. Gospodarze mają szanse na zwycięstwo, gdyż ostatnio w niezłej formie jest Robert Miśkowiak, a Dawida Stachyrę stać także na dobre
wyniki, szczególnie u siebie. Wilki wystąpią bez Adama Skórnickiego (ZZ).
W trzecim pojedynku EL Swindon Robins podejmie Eastbourne Eagles. Na torze zaprezentują się m.in. Grzegorz Zengota i Tomasz Jędrzejak. Faworytem spotkania są gospodarze, który cały czas pozostają w grze
o czołową czwórkę.
Elite League: Coventry Bees - The Lakeside Hammers, godz. 20:30
Coventry Bees: Krzysztof Kasprzak, Lewis Bridger, Ben Barker, Edward Kennett, Chris Harris, Shane Parker, Richard Sweetman.
The Lakeside Hammers: Lee Richardson, Kauko Nieminen, Daniel Davidsson, Jonas Davidsson - ZZ, Adam Shields, Paul Hurry, Stuart Robson.
Elite League: Ipswich Witches - Wolverhampton Wolves, godz. 20:30
Ipswich Witches: Scott Nicholls, Oliver Allen, Daniel King, Ales Dryml, Robert Miśkowiak, Dawid Stachyra, ?.
Wolverhampton Wolves: Fredrik Lindgren, Tyron Proctor, Nicolai Klindt, Adam Skórnicki - ZZ, Tai Woffinden, Matthew Wethers, Ludvig Lindgren.
Elite League: Swindon Robins - Eastbourne Eagles, godz. 20:30
Swindon Robins: Leigh Adams, Cory Gathercole, Grzegorz Zengota, Mads Korneliussen, Simon Stead, Morten Risager, Thomas H. Jonasson.
Eastbourne Eagles: Matej Zagar, Tomasz Jędrzejak, Ricky Kling, Cameron Woodward, Joonas Kylmaekorpi, Simon Gustafsson, Lukas Dryml.
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Powyższe składy niewiele mają wspólnego z rzeczywistością, także ja postaram się nakreślić zmiany zachodzące w składach:

  1. Coventry - Lakeside, w szeregach gości zabraknie awizowanego w składzie Lee Richardsona, który jak podał na swoim twitterze skręcił kostkę, podczas wojaży w szwedzkiej lidze. John Cook ze względu na absencję &quot;Rico&quot; zdecydował się na manewr z zastępstwem zawodnika za Brytyjczyka. Kontuzjowanego Jonasa Davidssona zastąpi Rory Schlein, który pojedzie jako gość. Jeśli chodzi o ten mecz, to chyba wszystko. Ah, w ramach R/R może pojechać każdy zawodnik z kadry &quot;Młotów&quot;.
  2. Swindon - Eastbourne, w składzie &quot;Rudzików&quot; nie wystąpi szwedzki zawodnik - Thomas Jonasson, który podobnie jak Richardson doznał kontuzji w szwedzkiej Elitserien. Miejsce młodego Szweda zastąpi zawodnik oczekujący ekipy Swindon, czyli Justin Sedgmen. Wszystko na to wskazuje, że przyjezdni nie będą mogli skorzystać z usług Camerona Woodwarda, za którego będzie stosowane zastępstwo zawodnika.
  3. Ipswich - Wolverhampton, tutaj zmian najmniej - poznaliśmy nazwisko partnera Dawida Stachyry, pod &quot;siódemką&quot; w barwach Wiedźm zagości Carl Wilkinson.

Oferty póki co nigdzie nie ma :/
Moje typy na dzisiaj (niestety nie uda mi się nic dopisać)
  1. Coventry - Lakeside Typ: Coventry -12.5 @ 1.85
  2. Ipswich - Wolverhamtpon Typ: Ipswich -4 @ 1.90
  3. R. Miśkowiak - T. Woffinden Typ: Miśkowiak @ 2.00
  4. Chris Harris (suma punktów) powyżej 11 @ 1.83
  5. Scott Nicholls (suma punktów) powyżej 11 @ 1.72
  6. Matej Żagar (suma punktów) powyżej 9 @ 1.90
  7. Adam Shields (suma punktów) powyżej 12 @ 2.25


Edit by Jacques
Jest w Unibecie
 
pierzakrys 178

pierzakrys

Użytkownik
no właśnie trochę to dziwne przynajmniej ze strony Tobet, który zawsze w miarę szybko wystawiał oferty. Miejmy nadzieje, że zaraz coś wystawią ????
EDIT: juz sa na Tobecie i bogatsza oferta na bet365
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Ipswich Witches-Wolverhampton Wolves

Fredrik Lindgren over 12✅
2,15
Bet365
Dzisiaj Wilki jadą do Ipswich na mecz z Wiedźmami. Obie drużyny znają siebie dobrze gdyż w poniedziałek był mecz taki sam jak dzisiaj tylko, że odbył się on w Wolverhamtpon. Tam Wilki wygrały różnicą 15 punktów. Wtedy Fredka zapisał na swoim koncie aż 14 &quot;oczek&quot; przegrywając ostatni bieg ze Scottem Nichollsem. Dzisiaj mecz będzie bardziej wyrównany, a nawet można się spodziewać tego, że to Wiedźmy będą w stanie wygrać kilkoma punktami. Tak więc jest prawdopodobne, że Fredka otrzyma dodatkowy start w postaci jokera. Wilki jadą dzisiaj bez Adama Skórnickiego za którego będzie stosowane zastępstwo zawodnika i to jest możliwość do kolejnego startu dla Szweda. Sądzę, że Lindgren może dzisiaj mieć problemy głównie z Nichollsem. Może uda się mu zagrozić komuś z trójki Allen, Miśkowiak, King ale nie sądzę żeby dzisiaj Fredrik nie zdobył choćby 13 punktów gdyż mecz będzie na pewno bardziej wyrównany niż ten w poniedziałek i Wilki powalczą o zwycięstwo w tym meczu albo taką porażkę, która da im jakiekolwiek punkty.
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Za nami już emocje związane z mundialem, więc dzisiaj w pełni będziemy mogli się rozkoszować zawodami na szlace. Szczególnie zapraszam do komentarzy, bowiem dziś relacja prosto z Manchesteru (w Polsat Sport oraz SkySports), gdzie miejscowe &quot;Asy&quot; zmierzą się z &quot;Pszczołami&quot; z Coventry. Emocji nie powinno zabraknąć, zresztą drugie spotkanie zaplanowane na dzisiejszy wieczór pomiędzy Swindon a Wolverhampton zapowiada się równie ciekawie.

  1. Belle Vue Aces - Coventry Bees, godz 20:30 -&gt; Zapowiedź.

&quot;Asy&quot;: 1. Andersen, 2. Wright, 3. Hougaard, 4. Lanham, 5. Karlsson, 6. Lawson, 7. Grajczonek.
&quot;Pszczoły&quot; : 1. Iversen (G), 2. Bridger, 3. Barker, 4. Kennett, 5. Harris, 6. Auty, 7. Pawlicki


  1. Wolverhampton Wolves - Swindon Robins, godz 20:30

&quot;Wilki&quot; : 1. F. Lindgren, 2. Proctor, 3. Klindt, 4. Skórnicki, 5. Woffinden, 6. Wethers, 7. L. Lindgren
&quot;Rudziki&quot; : 1. Adams, 2. Gathercole, 3.Zengota, 4.Korneliussen, 5.Stead, 6. Risager, 7. Jonasson.

O zmianach w składach póki co nie ma żadnych informacji, więc nie sądzę by miało się coś zmieniać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom