>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Lekkoatletyka

Dr House 106,3K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
Mistrzostwa świata za nami.
Polska zakończyła rywalizację z dwoma medalami choć apetyt był na co najmniej 2 więcej. Największy przegrany? Bukowiecki. Chłop pcha regularnie 21,5+ po czym grzeje się i nie przekracza nawet 20,80. Sam po cichu liczyłem,że może brąz zdobędzie ale z ręką na sercu przyznaje się,że za bardzo to przeszacowałem. Największy wygrany? Dla mnie Sułek. Poukładała sobie te puzzle, poprawiła parę konkurencji i jak dobrze wszystko dalej pójdzie to w lecie w siedmioboju możemy mieć powody do radości.
Na koniec typersko.
Wyszło ogólnie na plus. Bukowieckiego skreślam już definitywnie. Musiałbym policzyć ale z 10 raz chyba psuje mi kupony. O ile porażkę z Romanim jeszcze bym przeżył o tyle przegrana z Haratykiem gdzie wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazywały jego zwycięstwo pozbawiła mnie kilkunastu stówek. Carmoy wzwyż oczywiście też w ostatniej próbie musiał 2,28 skoczyć psując typ na Kobielskiego bo byłby zwrot. Mimo zysku z tych mistrzostw pozostaje pewien niedosyt.
Ogólnie 9 , 3 , 1 zwrot.

Na koniec brawa jeszcze raz dla betfan za ofertę. Zdecydowanie najlepsza. Dalej fortuna,choć brakowało aktualizacji oferty po eliminacjach. Co do reszty buków to się nie wypowiadam bo nic szczególnego tam nie było oprócz kopiowania h2h od siebie.

Dzięki za dyskusje w temacie i do następnego! 🍻
 
Otrzymane punkty reputacji: +1431
Dr House 106,3K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
Mityng Gwiazd na Rynku Kościuszki w Białymstoku :coffee::coffee::coffee:

M. Haratyk uzyska przynajmniej 20.00m.? Tak---1,75
sts

Do jakiegoś dubla myślę, że śmiało można dorzucić. Linia 20m. jak na Michała jest zaskakująco śmieszna. Zawody miały się odbyć wczoraj ale ze względu na pogodę przeniesiono je na dzisiaj na 15.00
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1914
T 26K

trynek85

Użytkownik
Mityng Gwiazd na Rynku Kościuszki w Białymstoku :coffee::coffee::coffee:

M. Haratyk uzyska przynajmniej 20.00m.? Tak---1,75

sts

Do jakiegoś dubla myślę, że śmiało można dorzucić. Linia 20m. jak na Michała jest zaskakująco śmieszna. Zawody miały się odbyć wczoraj ale ze względu na pogodę przeniesiono je na dzisiaj na 15.00
W zeszłym tygodniu podczas zawodów w Suwałkach 3 razy przekroczył 20.00,warto też dać Bukowieckiego ponad 20,25(4 rzuty ponad ten limit również w Suwałkach)
 
T 26K

trynek85

Użytkownik
macie może panowie jakis link gdzie to sledzic ?
Post automatycznie złączony:

Guba-Koenig 2 2,46 niby zawody w Polsce, ale rywalka obecnie ma lepsze wyniki o 40-50 cm, po takim kursie warto w to wejść 17,62 Holenderki w 1 rzucie i chyba już po konkursie, Guba na tyle nie ma szans.... Czekamy na overki Haratyka i Bukowieckiego
 
Ostatnia edycja:
T 26K

trynek85

Użytkownik
już weszło super typ ;)
Dr House( i jego typy) jak zawsze w dobrej formie, ja czekam na over Konrada
Post automatycznie złączony:

Dr House( i jego typy) jak zawsze w dobrej formie, ja czekam na over Konrada
Oj Bukowieckiemu został ostatni rzut choćby na zaliczenie, żeby potem rzucić ponad 20 m.... Może być ciężko, och ten Konrad😡😡😡😡
Jednak dali rzucać dalej wszystkim i 21,09 zrobione✔✔✔✔✔
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +430
Dr House 106,3K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
Miting w Dessau :coffee::coffee::coffee:

J. Święty-Ersetic - N. Kaczmarek 2---1,87 51,96-51,23 zwycięstwo Natalii nie było zagrożone ani przez moment
forbet

Biegów jak wiecie grać nie lubię,ale od czasu do czasu coś tam w oko wpadnie. Dzisiaj w Niemczech miting w którym na starcie 400 m. dwie nasze zawodniczki. Kaczmarek już miała otwarcie sezonu na Diamentowej Lidze w Doha, potem bardzo dobrze pobiegła na 300m. w Suwałkach a ostatnio startowała na AMP w Poznaniu. Justyna sezon zaczyna, na początku roku mówiła, że brakowało chęci do treningów a teraz jest już lepiej. Po ostatnim zgrupowaniu powiedziała "Dwa i pół tygodnia ciężkiej pracy, ale jestem bardzo zadowolona. Jeszcze nigdy wcześniej nie zdarzyło mi się, by tak mocno pracować na wyjeździe. Jestem ciekawa, co przyniosą pierwsze starty." Po ciężkich obozach pierwsze starty zazwyczaj nie są najlepsze jeśli chodzi o wynik, Mistrzostwa Polski za 2 tygodnie z hakiem i tu trzeba będzie odzyskać świeżość, która w tym typie jest dla mnie decydująca. Na ten moment wydaje się, że bardziej "w sezonie" jest Natalia i to na nią dzisiaj stawiam.

Edit:
Po 10 minutach kurs już 1,50 :ROFLMAO: czytają czy co? :unsure:
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2173
K 1,7K

konradjerzy

Użytkownik
Miting w Dessau :coffee::coffee::coffee:

J. Święty-Ersetic - N. Kaczmarek 2---1,87
forbet

Biegów jak wiecie grać nie lubię,ale od czasu do czasu coś tam w oko wpadnie. Dzisiaj w Niemczech miting w którym na starcie 400 m. dwie nasze zawodniczki. Kaczmarek już miała otwarcie sezonu na Diamentowej Lidze w Doha, potem bardzo dobrze pobiegła na 300m. w Suwałkach a ostatnio startowała na AMP w Poznaniu. Justyna sezon zaczyna, na początku roku mówiła, że brakowało chęci do treningów a teraz jest już lepiej. Po ostatnim zgrupowaniu powiedziała "Dwa i pół tygodnia ciężkiej pracy, ale jestem bardzo zadowolona. Jeszcze nigdy wcześniej nie zdarzyło mi się, by tak mocno pracować na wyjeździe. Jestem ciekawa, co przyniosą pierwsze starty." Po ciężkich obozach pierwsze starty zazwyczaj nie są najlepsze jeśli chodzi o wynik, Mistrzostwa Polski za 2 tygodnie z hakiem i tu trzeba będzie odzyskać świeżość, która w tym typie jest dla mnie decydująca. Na ten moment wydaje się, że bardziej "w sezonie" jest Natalia i to na nią dzisiaj stawiam.

Edit:
Po 10 minutach kurs już 1,50 :ROFLMAO: czytają czy co? :unsure:
Oni tego nie czytają. To samo jest w boksie, czy speedwayu. Pewnie starają się zminimalizować straty już po 1 lub 2 wejściu w jakieś zdarzenie.
Jakieś tam alerty są mozliwe do ustawienia przy tylu meczach.
Ogólnie lubia bawić się kursami żeby zmylić zainteresowanych. Taka mają taktykę, często słuszna.
Kiedyś w tipico( Niemcy, duży punkt) zainwestowalem 200€w PLK(over/under). Tipico zablokowalo mecz po min a na końcu okazało się że moja inwestycja nie była słuszna. Poważny bukmacher który ogłasza się że wypłaca do 150 tys € a w tamtej sytuacji spanikowali na inwestycji 200e.
 
Dr House 106,3K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
Moje pytanie było retoryczne. Wiem jak to działa, niektórzy reagują natychmiast np. STS po zagraniu kuponu np. za 50 zł zrzuca kurs 😝 ostatnio kolega zagrał kupon za 100 i kurs z 2,8 na 2,46 spadł, po czym zagrał kolejny tym razem ako ze zdarzeniem przeciwnym do tego pierwszego i kurs wrócił na 2,8.
 
Dr House 106,3K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
Liese Prokop Memorial 2022

Traves Smikle - Mauricio Ortega 1---1,40
Oskar Stachnik - Róbert Szikszai 1---1,45
59,91-61,70 bardzo słaby występ Oskara...
forbet


Dzisiaj proponuję dubelka z rzutu dyskiem. Jamajczyk Smikle ostatnie 2 lata miał nieudane, teraz wraca i póki co prezentuje się nieźle. Co prawda zawsze mam sceptyczne podejście do wyników osiąganych za oceanem, szczególnie w krajach innych niż USA, bo potem weryfikacja na zwodach światowej rangi pokazuje, że dany zawodnik daleko jest od rezultatów osiąganych nie tak dawno. Ale do rzeczy. Smikle na Jamajce regularnie rzucał ponad 64,50m. Pierwszy europejski start był 2 dni temu w czeskim Turnovie a tak wyglądała jego seria: 59,07-59,06-62,36-62,42-61,01-X. Jeśli chodzi o Ortegę to wyniki z tego sezonu póki co kiepskie, SB na poziomie 61,60. Starty w Europie zaczął 15 maja we Francji, potem 21 w Niemczech i tak jak Smikle w 24 maja w Turnovie. Wniosek jest jeden, nie da się nagle w tydzień poprawić formy a ostatnie serie tj. Halle 61,60-X-59,40-57,86-X-X Turnov X-57,03-X-60,51-X-X pokazują aktualny poziom Kolumbijczyka, który nie powinien zagrozić reprezentantowi Jamajki.
Oskar Stachnik po raz kolejny puka do światowej czołówki, co prawda do najlepszych jeszcze trochę metrów brakuje, ale wyniki przez niego osiągane w ostatnim czasie napawają optymizmem. Na krajowym podwórku miał bodajże serie 4 wygranych w tym roku z Robertem Urbankiem co dało pewnego rodzaju pozytywnego kopa. Z tego co wiem dwa dni temu na treningach wyglądał bardzo dobrze i z przekroczeniem 61m. nie powinien mieć dzisiaj problemu. Węgier Szikszai podobnie jak Ortega jeszcze szuka formy. SB 60,70, ostatnio w Czechach tylko 59,32. Zaryzykuję stwierdzenie, że to nie jest zawodnik, którego można się obawiać. Wiem na co stać Oskara i to jemu daje większe szanse w tym pojedynku.

P.S
Dubel dostępny także na sts,ale kursy nieopłacalne.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +412
Dr House 106,3K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
Ostrava Golden Spike 2022 :coffee::coffee::coffee:

N. Ogrodnikova - V. Hudson 1---1,30
Z. Weir - M. Haratyk 1---1,50
N. Kaczmarek - A. Kiełbasińska 2---2,25

totalbet

Kaczmarek N.- Święty-Ersetic J. 1---1,50
Ogrodnikova N. - Spotakova B. 1---1,20
zwrot
Vilagos A. - Hudson V. 1---1,45
Vesely V. - Cakss G. 2---1,67

fortuna

Prawdopodobnie opisu nie będzie...


Edit: no nie powiem,wyszło dzisiaj chu.owo 😐
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +86
Dr House 106,3K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
Memoriał Ireny Szewińskiej :coffee::coffee::coffee:

M. Kopron uzyska przynajmniej 74.00m.? Nie---1,57
Kokhan M. - Frantzeskakis H. 1---1,50

sts

Kursy już zleciały,ale jeszcze sensowny dubel na podwojenie wychodzi. Malwina jeszcze bez odpowiedniej formy o czym sama mówi. Nie będę mówił o szczegółach, bo to sprawy prywatne, ale miała cięższy okres i nie pozwalało to na spokojne przygotowania. 74 m. biorąc pod uwagę jej formę to dla mnie zbyt przeszacowana linia, sam bym ustawił na jakieś 71,50. Początkowy kurs to 1,84 i taki złapałem, teraz będzie szedł już tylko w dół.
Drugi typ to pojedynek młodego Ukraińca z młodym Grekiem. Kokhan w czołówce światowej już jest, Frantzeskakis do niej puka.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +914
T 26K

trynek85

Użytkownik
Memoriał Ireny Szewińskiej :coffee::coffee::coffee:

M. Kopron uzyska przynajmniej 74.00m.? Nie---1,57
Kokhan M. - Frantzeskakis H. 1---1,50

sts

Kursy już zleciały,ale jeszcze sensowny dubel na podwojenie wychodzi. Malwina jeszcze bez odpowiedniej formy o czym sama mówi. Nie będę mówił o szczegółach, bo to sprawy prywatne, ale miała cięższy okres i nie pozwalało to na spokojne przygotowania. 74 m. biorąc pod uwagę jej formę to dla mnie zbyt przeszacowana linia, sam bym ustawił na jakieś 71,50. Początkowy kurs to 1,84 i taki złapałem, teraz będzie szedł już tylko w dół.
Drugi typ to pojedynek młodego Ukraińca z młodym Grekiem. Kokhan w czołówce światowej już jest, Frantzeskakis do niej puka.
Malwina w tym roku zmieniła swój macierzysty klub, co jest dość rzadkie wśród sportowców,lub coś nabroiła😊😊😊, co do Kokhana to jest to już top 5 młociarzy ale tegoroczne wyniki mają podobne.... Ogólnie sts wystawił w miarę dobrze doszacowane pary, liczyłem że ewinner strzeli jakiegoś babola, ale spokiował pary z sts(są tylko małe różnice w kilku kursach)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +507
B 29,7K

bartezgambler

Użytkownik
R. Lavillenie uzyska przynajmniej 5.60m 1.65 sts

Na Memoriale Pani Szewińskiej zaliczył 5.60 w drugiej próbie po czym skoczył 5.70 w pierwszej.
Myślę, że 5.60 będzie dziś easy.


domniemana kontuzja Szyszkowskiego podejrzewam, wywaliło dziesiątki kuponów, bo kurs spadał jak szalony.
tak często się kończą takie info
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +248
Do góry Bottom