>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Lekkoatletyka

Dr House 106,5K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
Dzisiaj zaglądamy do Szwecji.

Pettersson-Urbanek 1---1,30
Ceh-Stunes Isene 1---1,20
Okoye-Firfirica 1---1,40 zwrot
Stahl-Gudzius 1---1,20


fortuna

Pettersson "u siebie",poza tym zdecydowanie stabilniejszy od Roberta. Ceh ma swoje 5 minut, myślałem że miał jednorazowy wyskok ale nadal utrzymuje równą formę. Isene swój czas miał w tamtym sezonie, aktualnie nie prezentuje niczego szczególnego. Okoye z tym co rzuca to spokojnie pokona Rumuna,o którym pisałem już nie raz. Stahl z Gudziusem ostatnio wygrał,ale różnica była niewielka. Dzisiaj liczę już na zdecydowane zwycięstwo.

Urbanek-Stunes Isene 1---1,70
Stahl-Gudzius 1---1,30

ewinner

Fajny dubel. Stahl po 1,30 stoi gdzie wszędzie poniżej 1,20, Robert przewiduje,że między 63,5-64,5m się zakręci a to wystarczy na młodego Norwega,który powinien nie dorzucić do 63m.

P.S
Jak coś jeszcze znajdę to podam w tym poście.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +159
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Memoriał J. Kusocińskiego

Zrzut ekranu 2020-08-25 o 09.09.58.png
Zrzut ekranu 2020-08-25 o 09.10.06.png

Zapraszam do dyskusji, pisania komentarzy
i podawania swoich typów z analizami


 
Otrzymane punkty reputacji: +13
Dr House 106,5K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
N. Kobielski uzyska przynajmniej 2.22m.? Tak----1,84
K. Lićwinko uzyska przynajmniej 1.85m. ? Tak---1,70
K. Bukowiecki uzyska przynajmniej 20.25m.? Nie---1,84
Borys P. - Nowakowska A. 1---1,55
Bekh Romanchuk M. - pozostałe 1---1,20
Furmanek K. - Fiodorow J. 1---1,60
Holzdeppe R. - Wojciechowski 1---1,35
Vloon - Wojciechowski 1---1,62
Haratyk M. - Storl D. 1---1,35
Mihaljevic F. - Storl D. 1---1,40
Łukszo S. - Mazur Sz. 1---1,35
Bukowiecki K. - Szyszkowski J. 2---2,08
Nowicki W. - Kokhan M. 1---1,50
Halasz B. - Fajdek P. 1---1,55
Krukowski M. - Mrzygłód C. 1---1,20
Wegner D. - Herman T. 2---1,84
Chmielak H. - Kwaśniewski M. 2---2,01
Herman T. - Chmielak H.1---1,60

ŻNIWA!!! 🔥🔥🔥

sts


Mistrzostwa Polski juz w ten weekend więc trzeba liczyć, że forma już gotowa. Kobielski 2,22 musi pokonywać a że forma dobra to raczej nie bedzie z tym problemu. Lićwinko ostatnio nie wiem, chyba za bardzo chciała a jak się tak chce to nie wychodzi. Odkupienie win przed publicznością i chyba przed samą sobą musi przyjść dzisiaj. 1,85 to nie ukrywajmy nisko jak na tego typu zawodniczkę. Bukowiecki ostatnio mnie przewiózł i dzisiaj nie mam zamiaru iść w jego kierunku. Ma jakiś tam problem z dłonią, ale przede wszystkim z formą, której nie ma. Dlatego typy na ponizej 20,25 m i wygrana Szyszkowskiego, który jest ostatnio regularniejszy na poziomie 20 m. W skoku w dal do Maryny nikt nie ma podjazdu, nie ma co pisać nawet. Furmanek złapała formę, najpierw rekord życiowy powyżej 70 m. a potem bardzo regularna seria. Ostatnie 73,61 w Kielcach to potwierdza. Fiodorow po zabiegu bardziej szuka startów niż wyników. Jesli Kasia nagle się nie zablokuje to Aśka nie ma szans na jej pokonanie. O Wojciechowskim pisałem więc nie powtarzam, 5.50 to max co może skoczyć, co dla rywali nie powinno stanowić problemu. Zarówno Haratyk jak i Mihaljevic powinni pchnąc poza 21 m., Storl pomimo zwyżkującej formy do tej granicy się nie zbliży. Łukszo ostatnio bardzo fajnie pcha, podobno ostatnie treningi też dobre. Mazur 18 z kawałkiem i tyle, tutaj powinien byc z 1 m różnicy. Kokhan zaskoczył bardzo pozytywnie dlatego tez takie pary h2h w dzisiejszym memoriale. Powinno się skonczyć jak kilka dni temu na Węgrzech. Krukowski to na zbicie podatku, tutaj nie ma nawet co pisać.
To jeszcze stabilny Herman w parze z Wegnerem i Chmielakiem. No i Kwaśny lepszy od Chmielaka, konsekwentnie to gram.

P.S
Tradycyjnie jak coś jeszcze znajdę to podam w tym poście.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +275
M 12,8K

michael1910

Użytkownik
Paweł Fajdek uzyska przynajmniej 77.50 m- TAK 2.16 S sts

78.05 w 2 próbie :)


Dziś na Stadionie Śląskim odbędzie się 66 memoriał Janusza Kusocińskiego. Na starcie zobaczymy wielu czołowych lekkoatletów z Polski,ale również pojawią się zagraniczni zawodnicy. Zdecydowałem się zagrać na rzut młotem mężczyzn i ciekawy zakład jaki proponuje STS- czyli Paweł Fajdek rzuci co najmniej 77 m 50 cm.

Na liście startowej rzutu młotem oprócz Fajdka m.in Wojciech Nowicki,Bence Halasz czy Marcel Lomnicky. Paweł Fajdek jest 4-krotnym Mistrzem Świata, raz był Mistrzem Europy. Jest też rekordzistą Polski z wynikiem 83.93 m. Rzut na taką odległość zmierzono mu na Memoriale Janusza Kusocińskiego w 2015 roku rozgrywanym na stadionie w Szczecinie. Na liście najlepszych rzutów polskich młociarzy 22 wyniki należą na przemian Do Fajdka(16) i Szymona Ziółkowskiego(6). W swojej karierze młot na odległość powyżej 80 metrów posyłał już ponad 50 razy. Linia zaproponowana przez STS to 77,5 metra. Taki wynik miał już setki razy w karierze. Tylko w zeszłym sezonie było to kilkanaście rzutów. Jednak ten rok jak wiemy jest zupełnie inny. Brak IO w Tokio,odwoływane zawody i opóźniony start sezonu. To sprawia,że Paweł nie jest jeszcze w swojej najlepszej formie. Jednak wydaje się,że idzie ona do góry. Startował już kilka razy. Kilka tygodni temu w Spale miał wynik 76.77, na Węgrzech w zeszłym tygodniu 76.08. Jednak w sobotę wygrał zawody w Chorzowie ze swoim najlepszy wynikiem w sezonie 77.83.

Memoriał Janusza Kusocińskiego rozgrywany jest od 2018 roku na Stadionie Śląskim. Fajdek najpierw był 2,a przed rokiem wygrał zawody. W 2018 jego wynik to 80.04,a w 2019 80.87. Każda z 7 mierzonych prób to wynik powyżej 78,5 metra. Liczę,że Paweł Fajdek będzie uzyskiwał lepsze rezultaty i dziś poprawi swój najlepszy wynik sezonu. Dodam jeszcze,że po 12 latach latach Paweł zmienia swój klub. Przenosi się z Agrosu Zamość do AZS AWF Katowice.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +183
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
N. Kobielski uzyska przynajmniej 2.22m.? Tak----1,84
K. Lićwinko uzyska przynajmniej 1.85m. ? Tak---1,70
K. Bukowiecki uzyska przynajmniej 20.25m.? Nie---1,84
Borys P. - Nowakowska A. 1---1,55
Bekh Romanchuk M. - pozostałe 1---1,20
Furmanek K. - Fiodorow J. 1---1,60
Holzdeppe R. - Wojciechowski 1---1,35
Vloon - Wojciechowski 1---1,62
Haratyk M. - Storl D. 1---1,35
Mihaljevic F. - Storl D. 1---1,40
Łukszo S. - Mazur Sz. 1---1,35
Bukowiecki K. - Szyszkowski J. 2---2,08
Nowicki W. - Kokhan M. 1---1,50
Halasz B. - Fajdek P. 1---1,55
Krukowski M. - Mrzygłód C. 1---1,20
Wegner D. - Herman T. 2---1,84
Chmielak H. - Kwaśniewski M. 2---2,01
Herman T. - Chmielak H.1---1,60

sts


Mistrzostwa Polski juz w ten weekend więc trzeba liczyć, że forma już gotowa. Kobielski 2,22 musi pokonywać a że forma dobra to raczej nie bedzie z tym problemu. Lićwinko ostatnio nie wiem, chyba za bardzo chciała a jak się tak chce to nie wychodzi. Odkupienie win przed publicznością i chyba przed samą sobą musi przyjść dzisiaj. 1,85 to nie ukrywajmy nisko jak na tego typu zawodniczkę. Bukowiecki ostatnio mnie przewiózł i dzisiaj nie mam zamiaru iść w jego kierunku. Ma jakiś tam problem z dłonią, ale przede wszystkim z formą, której nie ma. Dlatego typy na ponizej 20,25 m i wygrana Szyszkowskiego, który jest ostatnio regularniejszy na poziomie 20 m. W skoku w dal do Maryny nikt nie ma podjazdu, nie ma co pisać nawet. Furmanek złapała formę, najpierw rekord życiowy powyżej 70 m. a potem bardzo regularna seria. Ostatnie 73,61 w Kielcach to potwierdza. Fiodorow po zabiegu bardziej szuka startów niż wyników. Jesli Kasia nagle się nie zablokuje to Aśka nie ma szans na jej pokonanie. O Wojciechowskim pisałem więc nie powtarzam, 5.50 to max co może skoczyć, co dla rywali nie powinno stanowić problemu. Zarówno Haratyk jak i Mihaljevic powinni pchnąc poza 21 m., Storl pomimo zwyżkującej formy do tej granicy się nie zbliży. Łukszo ostatnio bardzo fajnie pcha, podobno ostatnie treningi też dobre. Mazur 18 z kawałkiem i tyle, tutaj powinien byc z 1 m różnicy. Kokhan zaskoczył bardzo pozytywnie dlatego tez takie pary h2h w dzisiejszym memoriale. Powinno się skonczyć jak kilka dni temu na Węgrzech. Krukowski to na zbicie podatku, tutaj nie ma nawet co pisać.
To jeszcze stabilny Herman w parze z Wegnerem i Chmielakiem. No i Kwaśny lepszy od Chmielaka, konsekwentnie to gram.

P.S
Tradycyjnie jak coś jeszcze znajdę to podam w tym poście.
 
kacper091097 198,2K

kacper091097

Użytkownik
N. Kobielski uzyska przynajmniej 2.22m.? Tak----1,84
K. Lićwinko uzyska przynajmniej 1.85m. ? Tak---1,70
K. Bukowiecki uzyska przynajmniej 20.25m.? Nie---1,84
Borys P. - Nowakowska A. 1---1,55
Bekh Romanchuk M. - pozostałe 1---1,20
Furmanek K. - Fiodorow J. 1---1,60
Holzdeppe R. - Wojciechowski 1---1,35
Vloon - Wojciechowski 1---1,62
Haratyk M. - Storl D. 1---1,35
Mihaljevic F. - Storl D. 1---1,40
Łukszo S. - Mazur Sz. 1---1,35
Bukowiecki K. - Szyszkowski J. 2---2,08
Nowicki W. - Kokhan M. 1---1,50
Halasz B. - Fajdek P. 1---1,55
Krukowski M. - Mrzygłód C. 1---1,20
Wegner D. - Herman T. 2---1,84
Chmielak H. - Kwaśniewski M. 2---2,01
Herman T. - Chmielak H.1---1,60

sts
Dzięki wielkie za typy, które podajesz i gratuluję bardzo wysokiej skuteczności!!!
 

Załączniki

megeczupal 10,6K

megeczupal

Użytkownik
N. Kobielski uzyska przynajmniej 2.22m.? Tak----1,84
K. Lićwinko uzyska przynajmniej 1.85m. ? Tak---1,70
K. Bukowiecki uzyska przynajmniej 20.25m.? Nie---1,84
Borys P. - Nowakowska A. 1---1,55
Bekh Romanchuk M. - pozostałe 1---1,20
Furmanek K. - Fiodorow J. 1---1,60
Holzdeppe R. - Wojciechowski 1---1,35
Vloon - Wojciechowski 1---1,62
Haratyk M. - Storl D. 1---1,35
Mihaljevic F. - Storl D. 1---1,40
Łukszo S. - Mazur Sz. 1---1,35
Bukowiecki K. - Szyszkowski J. 2---2,08
Nowicki W. - Kokhan M. 1---1,50
Halasz B. - Fajdek P. 1---1,55
Krukowski M. - Mrzygłód C. 1---1,20
Wegner D. - Herman T. 2---1,84
Chmielak H. - Kwaśniewski M. 2---2,01
Herman T. - Chmielak H.1---1,60

ŻNIWA!!! 🔥🔥🔥

sts


Mistrzostwa Polski juz w ten weekend więc trzeba liczyć, że forma już gotowa. Kobielski 2,22 musi pokonywać a że forma dobra to raczej nie bedzie z tym problemu. Lićwinko ostatnio nie wiem, chyba za bardzo chciała a jak się tak chce to nie wychodzi. Odkupienie win przed publicznością i chyba przed samą sobą musi przyjść dzisiaj. 1,85 to nie ukrywajmy nisko jak na tego typu zawodniczkę. Bukowiecki ostatnio mnie przewiózł i dzisiaj nie mam zamiaru iść w jego kierunku. Ma jakiś tam problem z dłonią, ale przede wszystkim z formą, której nie ma. Dlatego typy na ponizej 20,25 m i wygrana Szyszkowskiego, który jest ostatnio regularniejszy na poziomie 20 m. W skoku w dal do Maryny nikt nie ma podjazdu, nie ma co pisać nawet. Furmanek złapała formę, najpierw rekord życiowy powyżej 70 m. a potem bardzo regularna seria. Ostatnie 73,61 w Kielcach to potwierdza. Fiodorow po zabiegu bardziej szuka startów niż wyników. Jesli Kasia nagle się nie zablokuje to Aśka nie ma szans na jej pokonanie. O Wojciechowskim pisałem więc nie powtarzam, 5.50 to max co może skoczyć, co dla rywali nie powinno stanowić problemu. Zarówno Haratyk jak i Mihaljevic powinni pchnąc poza 21 m., Storl pomimo zwyżkującej formy do tej granicy się nie zbliży. Łukszo ostatnio bardzo fajnie pcha, podobno ostatnie treningi też dobre. Mazur 18 z kawałkiem i tyle, tutaj powinien byc z 1 m różnicy. Kokhan zaskoczył bardzo pozytywnie dlatego tez takie pary h2h w dzisiejszym memoriale. Powinno się skonczyć jak kilka dni temu na Węgrzech. Krukowski to na zbicie podatku, tutaj nie ma nawet co pisać.
To jeszcze stabilny Herman w parze z Wegnerem i Chmielakiem. No i Kwaśny lepszy od Chmielaka, konsekwentnie to gram.

P.S
Tradycyjnie jak coś jeszcze znajdę to podam w tym poście.
Dzięki tobie niebiescy oskubani na 850 zł . Dziękuje i oby tak dalej
 
Dr House 106,5K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
Zaczynamy 96 Mistrzostwa Polski we Włocławku.

Jako, że ziemniaki jeszcze śpią to na początek ewinner (kursy nie powalają,ale na podwojenie jak znalazł).

Kamila Lićwinko - Paulina Ligarska 1---1,20
Malwina Kopron - Katarzyna Furmanek 1---1,25
Joanna Fiodorow - Aleksandra Śmiech 1---1,25
Norbert Kobielski - Adrian Kordoński 1---1,15
Ewa Swoboda - Magdalena Stefanowicz 1---1,15


Aktualne kursy podaje, bo udało mi się zagrać Fiodorow po 1,40 i Swobodę po 1,20.
Kamila jest faworytką tych zawodów i chyba tylko katastrofa taka jak w Bydgoszczy może pozbawić jej złotego medalu. Z tego co widze to zawody powinny skończyć się na 1,83m, bo żadna z jej rywalek nie powinna tyle skoczyć. W młocie sytuacja jasna, podium bd wyglądac następująco: Kopron, Furmanek, Fiodorow. Malwina te 73m. z hakiem powinna rzucić, Kasia jak dobrze pójdzie to 71m. a Fiodorow jak ostatnio było widać cieszy się jak pobije SB i ten poziom 67-68m. powinna na spokojnie osiągnąć. Ola Śmiech jak dla mnie max 65m. Wzwyż Kobielski jeszcze się dobrze nie rozgrzeje a już mistrzostwo bedzie miał zapewnione. Na 100m Ewa nie ma sobie równych, nawet jak specjalnie się nie przygotuje.

Ziemniaki się budzą, bedę dodawał w tym poście kolejne typy.

Nowicki W. - Fajdek P. (+2.50m.) 2---1,47
Fiodorow J. - Śmiech A. (+2.0m.) 1---1,70
Hoffmann K. - Świderski A. 1---1,84
K. Lićwinko uzyska przynajmniej 1.83m.? Tak---1,40
Miąso W. - Borys P. 2---2,22
Szóstak A. - Bednarek A. 2---3,15


sts

Niby faworytem Nowicki,ale Fajdek aż o 2,5 m. gorszy nie powinien być, Fiodorow jak pisałem 67m+ rzuci, Śmiech max. 65m. Co do Hoffmanna to będzie tutaj walka, ale wyżej cenie jego niż Adriana. Kamila jak 1,83m. nie pokona to już w ogóle wstyd. Paulina Borys ostatnio 2 srebra na MP. Kurs zawyżony i trzeba korzystać. Śmiech ostatnio 1,75 i życiówka ale już na 1,70 się męczyła. Dodatkowy plus za większe doświadczenie dla Borys. No i na końcu nie można nie zagrać Bednarek po kursie 3,15. Kursy w necie spotkacie odwrotne (1,55, 1,65). Szóstak start 2 tygodnie temu. Bednarek złapała formę czego potwierdzenie tydzień temu w Aleksandrowie Łódzkim i 13,45 choć ze zbyt dużym wiatrem.

P.S
Kursy paranoja w tym momencie. Rzeczywiście nie wiem czy jest sens coś podawać,bo tak zbiją kursy że się odechciewa.

Podsumowanie dnia:
Wyniki w młocie nieco rozczarowały, choć bardziej same odległości. Dziwnie się to oglądało po pierwszych kolejkach,tak jakby dziewczyny coś blokowało. Dzisiejszy dzień dniem ostatnich prób,bo w kilku konkurencjach właśnie ostatnie kolejki decydowały o kolorze medalu. Malwina nie miała komfortu od 1 kolejki i z każdą następną widać było nerwy bo trzeba było gonić. Ostatecznie przegrała z Furmanek co położyło wydawało się pewny kupon z ewinnera.
Trójskok kobiet i mężczyzn to już w ogóle rollercoaster.
Limit "minusów" mam nadzieję wyczerpany.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +12
megeczupal 10,6K

megeczupal

Użytkownik
Zaczynamy 96 Mistrzostwa Polski we Włocławku.

Jako, że ziemniaki jeszcze śpią to na początek ewinner (kursy nie powalają,ale na podwojenie jak znalazł).

Kamila Lićwinko - Paulina Ligarska 1---1,20
Malwina Kopron - Katarzyna Furmanek 1---1,25
Joanna Fiodorow - Aleksandra Śmiech 1---1,25
Norbert Kobielski - Adrian Kordoński 1---1,15
Ewa Swoboda - Magdalena Stefanowicz 1---1,15


Aktualne kursy podaje, bo udało mi się zagrać Fiodorow po 1,40 i Swobodę po 1,20.
Kamila jest faworytką tych zawodów i chyba tylko katastrofa taka jak w Bydgoszczy może pozbawić jej złotego medalu. Z tego co widze to zawody powinny skończyć się na 1,83m, bo żadna z jej rywalek nie powinna tyle skoczyć. W młocie sytuacja jasna, podium bd wyglądac następująco: Kopron, Furmanek, Fiodorow. Malwina te 73m. z hakiem powinna rzucić, Kasia jak dobrze pójdzie to 71m. a Fiodorow jak ostatnio było widać cieszy się jak pobije SB i ten poziom 67-68m. powinna na spokojnie osiągnąć. Ola Śmiech jak dla mnie max 65m. Wzwyż Kobielski jeszcze się dobrze nie rozgrzeje a już mistrzostwo bedzie miał zapewnione. Na 100m Ewa nie ma sobie równych, nawet jak specjalnie się nie przygotuje.

Ziemniaki się budzą, bedę dodawał w tym poście kolejne typy.

Nowicki W. - Fajdek P. (+2.50m.) 2---1,47
Fiodorow J. - Śmiech A. (+2.0m.) 1---1,70
Hoffmann K. - Świderski A. 1---1,84
K. Lićwinko uzyska przynajmniej 1.83m.? Tak---1,40
Miąso W. - Borys P. 2---2,22
Szóstak A. - Bednarek A. 2---3,15


sts

Niby faworytem Nowicki,ale Fajdek aż o 2,5 m. gorszy nie powinien być, Fiodorow jak pisałem 67m+ rzuci, Śmiech max. 65m. Co do Hoffmanna to będzie tutaj walka, ale wyżej cenie go niż Adriana. Kamila jak 1,83m. nie pokona to już w ogóle wstyd. Paulina Borys ostatnio 2 srebra na MP. Kurs zawyżony i trzeba korzystać. Śmiech ostatnio 1,75 i życiówka ale już na 1,70 się męczyła. Dodatkowy plus za większe doświadczenie dla Borys. No i na końcu nie można nie zagrać Bednarek po kursie 3,15. Kursy w necie spotkacie odwrotne (1,55, 1,65). Szóstak start 2 tygodnie temu. Bednarek złapała formę czego potwierdzenie tydzień temu w Aleksandrowie Łódzkim i 13,45 choć ze zbyt dużym wiatrem.
Sts ewidentnie czyta twoje posty bo kursy juz nie do gry
 
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Zaczynamy 96 Mistrzostwa Polski we Włocławku.

Jako, że ziemniaki jeszcze śpią to na początek ewinner (kursy nie powalają,ale na podwojenie jak znalazł).

Kamila Lićwinko - Paulina Ligarska 1---1,20
Malwina Kopron - Katarzyna Furmanek 1---1,25
Joanna Fiodorow - Aleksandra Śmiech 1---1,25
Norbert Kobielski - Adrian Kordoński 1---1,15
Ewa Swoboda - Magdalena Stefanowicz 1---1,15


Aktualne kursy podaje, bo udało mi się zagrać Fiodorow po 1,40 i Swobodę po 1,20.
Kamila jest faworytką tych zawodów i chyba tylko katastrofa taka jak w Bydgoszczy może pozbawić jej złotego medalu. Z tego co widze to zawody powinny skończyć się na 1,83m, bo żadna z jej rywalek nie powinna tyle skoczyć. W młocie sytuacja jasna, podium bd wyglądac następująco: Kopron, Furmanek, Fiodorow. Malwina te 73m. z hakiem powinna rzucić, Kasia jak dobrze pójdzie to 71m. a Fiodorow jak ostatnio było widać cieszy się jak pobije SB i ten poziom 67-68m. powinna na spokojnie osiągnąć. Ola Śmiech jak dla mnie max 65m. Wzwyż Kobielski jeszcze się dobrze nie rozgrzeje a już mistrzostwo bedzie miał zapewnione. Na 100m Ewa nie ma sobie równych, nawet jak specjalnie się nie przygotuje.

Ziemniaki się budzą, bedę dodawał w tym poście kolejne typy.

Nowicki W. - Fajdek P. (+2.50m.) 2---1,47
Fiodorow J. - Śmiech A. (+2.0m.) 1---1,70
Hoffmann K. - Świderski A. 1---1,84
K. Lićwinko uzyska przynajmniej 1.83m.? Tak---1,40
Miąso W. - Borys P. 2---2,22
Szóstak A. - Bednarek A. 2---3,15


sts

Niby faworytem Nowicki,ale Fajdek aż o 2,5 m. gorszy nie powinien być, Fiodorow jak pisałem 67m+ rzuci, Śmiech max. 65m. Co do Hoffmanna to będzie tutaj walka, ale wyżej cenie jego niż Adriana. Kamila jak 1,83m. nie pokona to już w ogóle wstyd. Paulina Borys ostatnio 2 srebra na MP. Kurs zawyżony i trzeba korzystać. Śmiech ostatnio 1,75 i życiówka ale już na 1,70 się męczyła. Dodatkowy plus za większe doświadczenie dla Borys. No i na końcu nie można nie zagrać Bednarek po kursie 3,15. Kursy w necie spotkacie odwrotne (1,55, 1,65). Szóstak start 2 tygodnie temu. Bednarek złapała formę czego potwierdzenie tydzień temu w Aleksandrowie Łódzkim i 13,45 choć ze zbyt dużym wiatrem.

P.S
Kursy paranoja w tym momencie. Rzeczywiście nie wiem czy jest sens coś podawać,bo tak zbiją kursy że się odechciewa.
Sts już nie dał żadnych perełek tak jak to było w innych zawodach,pary dobrane w miarę równo(wyjątek Szóstak-Bednarek)lub dał handicapy gorszym.Pobrałem Twoje typki z ewinnera,choć bez Swobody(to jest bieg i wystarczy że raz zrobi falstart i po kuponie),reszta par pewns tak na 80%
 
D 20,9K

daayvit

Użytkownik
Analizy to chyba trzeba pisać w stronę przeciwną do gry, by zwiększyć kursy swoich zakładów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Myślę, że to bardzo prawdopodobne już kiedyś zdarzało się tak, szczególnie, że ostatnio typy mu weszły ze skut 16/17. Druga możliwość to, że ktoś zagrał to za grubą stawkę i dlatego obniżyli.
no to tak nie jest i nie trzeba grac za gruba stawke tej dyscypliy sportu... doswiadczeni gracze obserwuja ten temat a nie ekstraklase... przeciez temat ma pelno obserwujacych i mnostwo wyswietlen... zasada jest prosta 'kto pierwszy ten lepszy' i wcale nie jest to gosc z sts... typy sa dobre analiza tez...
 
Otrzymane punkty reputacji: +43
Do góry Bottom