>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Lekkoatletyka

successful 2,2M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Swoboda finał
Typ: miejsce 1-2
@1.40 Fortuna

Po Asher Smith główna faworytka do złota. Ewa jest obecnie w dużej formie i wszystko wskazuje na to, że medal powinien być formalnością. Sama zapowiadała, że pompować balonika nie chce, ale jej aspiracją jest medal. I to niekoniecznie w kolorze brązowym. Mam wrażenie, że sumienne treningi jakie niewątpliwie w ostatnim czasie przerobiła, pozwolą jej cieszyć się minimum ze srebrnego krążka.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2610
OnlineSniperTips 45,6K

OnlineSniperTips

Użytkownik
ME Rome

Nacheva/Derkach 2 (triple jump K) @ 2.52 4/10 STSbet
Henriksen/Bigot 1 (male M) + Honsel/Junnilla 1 (higher K) @ 1.6*1.57 = 2.51 4/10 STSbet
Perez/Cavalli 2 (1500m K) @ 1.75 5/10 STSbet

OK, i need a break. Sorry guys.
 
Ostatnia edycja:
pinio1111 145,6K

pinio1111

Użytkownik
N. Horowska uzyska w kwalifikacjach wynik 6,50m lub lepszy:
TAK 1,94 6,46m trochę zabrakło

Nikola to mega utalentowana lekkoatletka co udowodniła w ubiegłym sezonie. Jej życiówka z poprzedniego sezonu to 6,68.
Wiadomo że w tym roku wszystko podporządkowane jest pod igrzyska i forma jest budowana na ten okres czasu. Jednak te 6,50 nasza zawodniczka jest w stanie spokojnie osiągnąć. W tym roku już złamała tą linię kilkukrotnie, min. 26.05.2024 na mitingu w Budapeszcie skacząc dokładnie 6,50.
Nikola bazuje na szybkości rozbiegu, z racji tego że jest również sprinterką. Niestety przez to ma często problem z trafieniem w belkę.
Z pewnością stać ją na skakanie w okolicach 7m, tylko musi popracować nad rozbiegiem i zacząć regularniej trafiać w belkę.
Myślę że dziś na te 3 próby trafi minimum raz i te 6,50 złamie.

M. Krukowski uzyska w kwalifikacjach wynik 82m lub lepszy:
TAK 1,84

Marcin w końcu wraca do formy po dwóch latach walki z kontuzjami. Otwarcie mówi że celuje w medal IO. By to osiągnąć musi znacznie poprawić ranking, by na igrzyska się dostać, bądź rzucić minimum kwalifikacyjne 85,50m. W tej chwili jest 42 w rankingu a miejsc na IO jest 32. Dobry start w ME dałby mu sporo pkt i awans w rankingu. Ostatnio wygrał konkurs w Halle, osiągając 82,69m, więc widać że forma idzie w górę. Przyjechał do Rzymu wcześniej by zapoznać się z rozbiegiem na stadionie i twierdzi że wszystko jest ok, a to bardzo ważne, gdyż przez miękki rozbieg w Tokio, nabawił się kontuzji która ciągnęła się za nim prawie do teraz.
Gdyby ten zakład był na konkurs, a nie kwalifikacje to wchodziłbym w niego za max stawkę. Z uwagi że to kwalifikacje to daję 4/10.
 
Ostatnia edycja:
pezio 29,9K

pezio

Użytkownik
Polska v Irlandia 2 4x400m k

Kursów jeszcze na h2h w ziemniakach nie ma, ale sts ma @2,75 na win Polski i @3,50 na Irlandię zatem jak widać Irlandki będą lekki dogiem, co mnie dziwi dość mocno przyznam.
W półfinałowych biegach Polki wykręciły czas gorszy o blisko sekundę, a jedyna zmiana w składach jaka nastąpi (tak zakładam, ale nie widzę innej opcji) to włączenie Kaczmarek (najprawdopodobniej w miejsce Kingi Gacka) oraz Adeleke za Cadden. Zachowując zatem proporcję z tychże biegów, Natalia musiałaby zniwelować 0,8s straty do Rhasidat. Takiej różnicy między zawodniczkami nie ma.

Osobiście stawiam tu na walkę Holenderek (dołączą zapewne Klaver i Bol) z Irlandkami. Polki całkiem realnie mogą brąz wywalczyć. Ale to, że są wymieniane jako drugie w kolejności mnie zaskakuje, bo Becker, Healy, Mawdsley i Adeleke są bardzo mocne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +623
K 381

kinder-jajko

Użytkownik
Według bukmacherów walka o złoty medal rozstrzygnie się pomiędzy 2 zawodnikami.
Weberem i Vajdlejchem.
Z ciekawości podam zakłady H2H
Vadleich- Weber 1.70 - 1.98 Betclic
Weber Vadlejch 1.75 - 1.95 Totalbet
Jak dla mnie to jest spora dysproporcja.
Myślę, że zadecyduje 1 rzut. To bardzo Techniczna konkurencja. Może ktoś się wypowie kto lepiej się orientuję w tej dyscyplinie?
 
OnlineSniperTips 45,6K

OnlineSniperTips

Użytkownik
Ad Javelin: it is very close between Weber and Vadlejch, not worth betting on anyone really.

4x100m K - Great Britain 1.70 5/10 STSbet
British women have to be an overwhelming favorite today, with Hunt, Neita and Dina, they have 3 absolute world class relay performers and should go under 42 seconds today, only a bad handover or some injury could ruin their chances of victory because no other team is strong enough.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1081
jedrula 35,6K

jedrula

Użytkownik
Zrzut ekranu 2024-06-12 193610.png 2/10 skok w dal women,oszczep.4x400women,4x100 women
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +800
Do góry Bottom