>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
 • Polecamy się zapoznać
  Regulamin czatu

 • Nowy Projekt na Forum
  WASZE BETY - MOJE KUPONY!

 • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
  BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
  forBET EURO 2024 Expert
  W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

  Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

  Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

  Betters TUTAJ!
  forBET TUTAJ!
  Betfan TUTAJ!
  Betclic TUTAJ!
  Fortuna TUTAJ!
  Betcris TUTAJ!
  Fuksiarz TUTAJ!

Lekkoatletyka

successful 2,1M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Swoboda finał
Typ: miejsce 1-2
@1.40 Fortuna

Po Asher Smith główna faworytka do złota. Ewa jest obecnie w dużej formie i wszystko wskazuje na to, że medal powinien być formalnością. Sama zapowiadała, że pompować balonika nie chce, ale jej aspiracją jest medal. I to niekoniecznie w kolorze brązowym. Mam wrażenie, że sumienne treningi jakie niewątpliwie w ostatnim czasie przerobiła, pozwolą jej cieszyć się minimum ze srebrnego krążka.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2470
OnlineSniperTips 26,4K

OnlineSniperTips

Użytkownik
ME Rome

Nacheva/Derkach 2 (triple jump K) @ 2.52 4/10 STSbet
Henriksen/Bigot 1 (male M) + Honsel/Junnilla 1 (higher K) @ 1.6*1.57 = 2.51 4/10 STSbet
Perez/Cavalli 2 (1500m K) @ 1.75 5/10 STSbet

OK, i need a break. Sorry guys.
 
Ostatnia edycja:
pinio1111 136,8K

pinio1111

Użytkownik
N. Horowska uzyska w kwalifikacjach wynik 6,50m lub lepszy:
TAK 1,94 6,46m trochę zabrakło

Nikola to mega utalentowana lekkoatletka co udowodniła w ubiegłym sezonie. Jej życiówka z poprzedniego sezonu to 6,68.
Wiadomo że w tym roku wszystko podporządkowane jest pod igrzyska i forma jest budowana na ten okres czasu. Jednak te 6,50 nasza zawodniczka jest w stanie spokojnie osiągnąć. W tym roku już złamała tą linię kilkukrotnie, min. 26.05.2024 na mitingu w Budapeszcie skacząc dokładnie 6,50.
Nikola bazuje na szybkości rozbiegu, z racji tego że jest również sprinterką. Niestety przez to ma często problem z trafieniem w belkę.
Z pewnością stać ją na skakanie w okolicach 7m, tylko musi popracować nad rozbiegiem i zacząć regularniej trafiać w belkę.
Myślę że dziś na te 3 próby trafi minimum raz i te 6,50 złamie.

M. Krukowski uzyska w kwalifikacjach wynik 82m lub lepszy:
TAK 1,84

Marcin w końcu wraca do formy po dwóch latach walki z kontuzjami. Otwarcie mówi że celuje w medal IO. By to osiągnąć musi znacznie poprawić ranking, by na igrzyska się dostać, bądź rzucić minimum kwalifikacyjne 85,50m. W tej chwili jest 42 w rankingu a miejsc na IO jest 32. Dobry start w ME dałby mu sporo pkt i awans w rankingu. Ostatnio wygrał konkurs w Halle, osiągając 82,69m, więc widać że forma idzie w górę. Przyjechał do Rzymu wcześniej by zapoznać się z rozbiegiem na stadionie i twierdzi że wszystko jest ok, a to bardzo ważne, gdyż przez miękki rozbieg w Tokio, nabawił się kontuzji która ciągnęła się za nim prawie do teraz.
Gdyby ten zakład był na konkurs, a nie kwalifikacje to wchodziłbym w niego za max stawkę. Z uwagi że to kwalifikacje to daję 4/10.
 
Ostatnia edycja:
pezio 22,9K

pezio

Użytkownik
Polska v Irlandia 2 4x400m k

Kursów jeszcze na h2h w ziemniakach nie ma, ale sts ma @2,75 na win Polski i @3,50 na Irlandię zatem jak widać Irlandki będą lekki dogiem, co mnie dziwi dość mocno przyznam.
W półfinałowych biegach Polki wykręciły czas gorszy o blisko sekundę, a jedyna zmiana w składach jaka nastąpi (tak zakładam, ale nie widzę innej opcji) to włączenie Kaczmarek (najprawdopodobniej w miejsce Kingi Gacka) oraz Adeleke za Cadden. Zachowując zatem proporcję z tychże biegów, Natalia musiałaby zniwelować 0,8s straty do Rhasidat. Takiej różnicy między zawodniczkami nie ma.

Osobiście stawiam tu na walkę Holenderek (dołączą zapewne Klaver i Bol) z Irlandkami. Polki całkiem realnie mogą brąz wywalczyć. Ale to, że są wymieniane jako drugie w kolejności mnie zaskakuje, bo Becker, Healy, Mawdsley i Adeleke są bardzo mocne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +623
K 16

kinder-jajko

Użytkownik
Według bukmacherów walka o złoty medal rozstrzygnie się pomiędzy 2 zawodnikami.
Weberem i Vajdlejchem.
Z ciekawości podam zakłady H2H
Vadleich- Weber 1.70 - 1.98 Betclic
Weber Vadlejch 1.75 - 1.95 Totalbet
Jak dla mnie to jest spora dysproporcja.
Myślę, że zadecyduje 1 rzut. To bardzo Techniczna konkurencja. Może ktoś się wypowie kto lepiej się orientuję w tej dyscyplinie?
 
OnlineSniperTips 26,4K

OnlineSniperTips

Użytkownik
Ad Javelin: it is very close between Weber and Vadlejch, not worth betting on anyone really.

4x100m K - Great Britain 1.70 5/10 STSbet
British women have to be an overwhelming favorite today, with Hunt, Neita and Dina, they have 3 absolute world class relay performers and should go under 42 seconds today, only a bad handover or some injury could ruin their chances of victory because no other team is strong enough.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +874
jedrula 35,1K

jedrula

Użytkownik
Zrzut ekranu 2024-06-12 193610.png 2/10 skok w dal women,oszczep.4x400women,4x100 women
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +453
Do góry Bottom