>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Lekkoatletyka 2017

Status
Zamknięty.
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Która Nasza Pani awansuje do finału na 800m ? A może 2 panie awansują? Jak myślicie ? ???? Na obie Pani ponad 2 na awans do finału
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Masakra, strasznie kiepski występ Halasza. Chyba odpuszczę sobie już typowanie lekkoatletyki, bo jak na początku szło super, tak teraz wszystko w piach :/
@edit
i jaka niespodzianka w biegu na 3000m kobiet
 
bejrut 1,5K

bejrut

Użytkownik
No słabo dzisiaj... Dobrze że na koniec dałem jeszcze Reese ze Spanovic to jeszcze w miarę. Nie zdążyłem wkleić z typów dnia. Też chyba odpuszczę jutro żeby wszystkiego nie utopić co zarobiłem. Początek bardzo dobry, a im dalej tym gorzej.
 
M 75

marmas

Użytkownik
Dzisiaj się nie wychylałem i postawiłem tylko na Dafne po kursie 1.50 i dobrze zrobiłem. Wprawdzie nie wiele brakowało bo 0.03 s. i by wtopiła ale się udało i Koniec z obstawianiem Lekkiej na tych mistrzostwach bo to co się dzieje to nie jest za dobre dla nas. Co konkurencja to sensacja, dzisiaj skok w dal, i 3 km z przeszkodami i nie wiele brakowało i 200 m też by się okazało niespodzianką.
PS. Czy tylko mi imponuje uroda dafne schippers? Bardzo mi się podoba jako kobieta
 
maite-radar 23,9K

maite-radar

Użytkownik
A ja z kolei żałuję niesamowicie, że nie podałem tutaj typu Nowicki i Fajdek TOP2 - NIE @ 3,50 Unibet. Mimo całej sympatii do Wojtka, bo to naprawdę inteligentny gość, to.obok takiego kursu nie mogłem przejść obojętnie. Paweł się nie spalił, i chwała mu za to, ialr Wojtek uległ Rosjaninowi i sprawił, że wysoki kurs rozliczania na ✅. Była wyspkse value, i gratulacje dla wszystkich którzy z niego.skorzystli.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
T 0

tremorr

Użytkownik
Co myślicie o takim czymś za grubo ?
×
1-3 - 1.48
Kazmirek K.
klas.koncowa
×
V - 1.10
Mayer K.
klas.koncowa
×
V - 1.40
Farah M.
klas.koncowa
×
1-4 - 1.36
Licwinko K.
klas.koncowa
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Witam chciałbym podzielić się przemyśleniami na temat dwójki naszych lekkoatletów Ewy Swobody i Sylwestra Bednarka. Sylwester od kilku lat kreowany na wielką nadzieję skoku wzwyż zazwyczaj przegrywa jak stało się w eliminacjach londyńskich. Największe sukcesy to halowy tytuł mistrza Europy z Belgradu , ale wiadomo jak są obsadzone te zawody. Sylwester był nadzieją w 2009 roku czyli 8 lat temu gdy zdobył brąz mistrzostw świata w Berlinie później kontuzje. Nie rozumiem tego podbijania bębenka przy każdym starcie Sylwestra po prostu pewnego poziomu już nie przeskoczy i nie ma co na siłę robić z chłopaka gwiazdę skoku wzwyż.
Kolejny przykład Ewa Swoboda sympatyczna dziewczyna niestety media kreują naszą zawodniczkę na gwiazdę światowego sprintu, ale jej możliwości to maksymalnie półfinały Igrzysk i MŚ czyli około 20 miejsca na świecie. Natomiast każdy start Ewy to histeria komentatorów &quot;ochy i achy&quot;
W cieniu tych lansowanych gwiazd startują i zdobywają medale Adam Kszczot, Marcin Lewandowski, Wojciech Nowicki, Malwina Kopron czy Angelika Cichocka. Robią swoje i chwała im za to.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
S 440

straszaksam

Użytkownik
Co myślicie o takim czymś za grubo ?
×
1-3 - 1.48
Kazmirek K.
klas.koncowa
×
V - 1.10
Mayer K.
klas.koncowa
×
V - 1.40
Farah M.
klas.koncowa
×
1-4 - 1.36
Licwinko K.
klas.koncowa

Moim zdaniem Farah po 1,40 się kompletnie nie opłaca. Etiopczycy Edris czy Barega mogą z nim powalczyć i spokojnie pokonać.

Lićwinko 1-4 powinno być ok

O dwóch pozostałych się nie wypowiadam, bo nie wiem :wink:
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Witam Panowie a co myślicie o 4 x 100 m kobiet i mężczyzn ?
Jamajka niby faworyt w obu ale czy na pewno ? USA zwłaszcza mężczyzn pokazała, że mają wyśmienitych biegaczy, z jegnej strony Bolt, Blake z drugiej Gatlin i Coleman no i pozostało po 2-óch...
W Jamajce pewnie Forte oraz Givans? on jest słaby
W USA pewnie Belcher oraz .. no właśnie i kto ?
Jak myślicie Jamajka 2 razy?
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Kamila Lićwinko TOP3 1,60 MarathonBet / 1,80 Fortuna ✅
Kursy na Unibecie na medal to 1,45, a na STS 1,32 - rozrzut niezły. Patrząc na wyniki tegoroczne to Lasitskene w teorii poza zasięgiem. Lićwinko trzeci wynik na świecie ale skoków na poziomie 1,97, 1,96m ma kilka i wydaje się najrówniejsza z reszty rywalek. Tak się jeszcze nie zdarzało, bo albo miała dobre pojedyncze wyniki, albo z kolei rywalki przekraczały 2 metry. W eliminacjach spokojnie przeskakiwała kolejne wysokości bez zrzutek. Podoba mi się nastawienie psychiczne Polki, bo to chyba była do tej pory jedna z największych przeszkód do osiągania dobrych wyników na dużych imprezach. Tutaj spokojnie podchodzi do konkursu, a nie raz wydawało się, że ją nerwy blokują.
Co do walki o medale to buki przewidują rywalizację z Levchenko i Cunningham. Amerykanka potrafi skoczyć na podobnym poziomie co Polka, jej problemem jest jednak to, że bardzo często ma zrzutki już od poziomu 1,90, co przy równym poziomie będzie decydować o kolejności. Lićwinko jest bardzo stabilna i poniżej 1,95 strąca bardzo rzadko.
 
bejrut 1,5K

bejrut

Użytkownik
Vetter - Rohler 1 1,65 ✅
Lićwinko - Beitia 1 1,32 ✅
AKO 2,19 Fortuna
✅✅✅
Witam. Widzę że dzisiaj słabo, ostatnie dwa dni niezbyt udane... Miałem nie grać dzisiaj no ale wiadomo... Vetter to lider list światowych w tym roku z wynikiem 94,44. W kwalifikacjach rewelacyjny rzut na odległość 91,20 i to w pierwszej próbie. Ta odległość to zarazem czwarty wynik w tym roku. Jeżeli ktoś oddaje taki rzut w kwalifikacjach to nie jest to przypadek, musi być w mega formie. Rohler drugi na listach światowych, 93,90 ale uzyskane 5 maja więc trochę dawno, Vetter swoje 94,44 rzucił 11 lipca. Rohler w kwalifikacjach słabo, 83,87 i ja to widzę tak że ta forma już nie jest taka jak w maju i czerwcu, kiedy osiągał najlepsze wyniki. Vetter przeciwnie, najlepsze rzutu to lipiec no i rzut kwalifikacyjny. Rohler nie wyglądał mi w kwalifikacjach na kogoś kto może rzucić 90 metrów, a Vettera spokojnie stać na taki rzut. Lićwinko mówiła po kwalifikacjach że czuję się bardzo dobrze : To chyba były najmniej stresujące mnie eliminacje w życiu, nigdy tak dobrze się nie czułam. Zawsze się denerwuje, ale czułam się dobrze i ze skoku na skok się rozkręcałam. Było coraz lepiej, co raz pewniej. To mnie bardzo podbudowało przez sobotnim finałem - powiedziała 31-latka. - Czułam duży luz. W środę wieczorem emocje jakby całkiem ze mnie zeszły, dobrze też że pogoda się poprawiła. To mnie bardzo ucieszyło przed eliminacjami. Jakie nastawienie na sobotni finał? W piątek na spokojnie przeanalizujemy z Michałem (Michał Lićwinko - trener i mąż skoczkini) skoki i dopiero będziemy rozmawiać o nastawieniu na finał. - Jestem bardzo dobrze przygotowana, mam za sobą wiele udanych konkursów w tym sezonie, świetne treningi i chcę to potwierdzić. Michał ustalał wszystko tak, by najwyższa forma była właśnie w sobotę. Medal? Unikam myślenia o podium. Nie chcę się dodatkowo stresować, ponieważ już sama jestem dla siebie bardzo wymagająca. Co więcej dodać, wyniki w tym roku bardzo dobre, kwalifikacje bardzo dobre. Beitia z trudem weszła do finału, to już nie ta Beitia co kiedyś ,słaby sezon, słabe kwalifikacje, nic lepszego tutaj nie pokaże.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Niemcy - Trynidad i Tobago 1 @1,60 ✅ 1xbet
STS i Toto po @1,20, Niemki wygrany bieg w eliminacjach, Trynidad czwarte miejsce . Życiówka Niemek dużo lepsza w tym sezonie. Luckenkemper bardzo dobra forma, jest Pinto, na ostatniej zmianie Haase. U rywalek jest Lee Ahye, Baptiste, ale mam wrażenie, że Niemki są dużo bardziej zgrane, przekazywanie pałeczki wygląda lepiej. Ten bieg w eliminacjach wyglądał bardzo dobrze.

USA win kobiety sztafeta @1,65 ✅
1xbet
Amerykanki świetny bieg w eliminacjach, 41.84. Jamajki 42.50, przegrały z Niemkami. Nie biegły Bowie i Thompson, a więc najlepsze zawodniczki swoich reprezentacji. Amerykanki być może pobiegną jeszcze z Bartolettą. Są w formie, czas bez Bowie bardzo dobry, złoto bardzo możliwe.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Wiecie może czy Blake wystartuje w finale w Jamajce 4 x 100 m? Bo w eliminacjach nie biegł ? Jeśli nie to chyba śmiało można postawić na USA jak myślicie ?
 
N 269

nalewka-babuni

Użytkownik
Holusa-Lewandowski 1 1.60 foruna. Czech jest w życiowej formie. Czarny kon zawodów. w półfinale pobiegł rewelacyjnie. Jak przyspieszyl to rywale zostawał daleko w tyle. Znacznie lepiej prezentuje się od Lewandowskiego w tych zawodach i o dziwio finisz ma lepszy niz Lewy. Ja nie będzie żadnych przepychanek to Czech spokojnie wygra.
 
retoox 414

retoox

Użytkownik
Chód na 50km M 8:45

H.Arai
Top3 @7.00 2/10
Top6 @2,5 1,5/10

Wygrana @20 za drobne
efortuna
Wynik końcowy: 2 miejsce

Dla mnie są to znacząco przeszacowane kursy. Japończyk na IO w Rio brąz wcześniej na MS 4 miejsce. Przegrywał z Tothem i Tallentem których tu nie ma. Analityk mam wrażenie że robiąc ofertę sugerował się jedynie SB co akurat w tej dyscyplinie mówi niewiele. Prawidłowe kursy powinny być no najmniej o połowę niższe!!!

Dodatkowo mocno przeszacowane wg mnie są też te trzy pary:
Heffernan Robert - Augustyn Rafał 1 @1,7
pod h2h 11-2 na 20km i 2-1 na 50km (na50km Augustyn wygrał gdy Irol zaliczył DNF i było to w 2014)
Dunfee Evan - Ojeda 1 @1,6
Para pod SB a nie potencjał obu zawodników
Dunfee Evan - Augustyn Rafał @1,65
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Sztafeta 4x400m Mężczyzn
Hiszpania
- Polska 1,65 Unibet/1,50 STS ✅ 5-7
Hiszpani mają mocny skład w tym roku. Na ME halowych w Belgradzie w finale mieli aż dwóch zawodników. Tutaj na 400 startowało ich trzech, w tym Husillos półfinał zakończył z życiówką. U nas tylko Omelko biegał indywidualnie i również zakończył przygodę w półfinale. W eliminacjach Hiszpanie zdystansowali resztę stawki. W wynikach tego nie widać, bo na ostatniej prostej ostatni z nich mocno odpuścił, przez co dogonili go Omelko i Jamajczyk. Dziś już będzie mocne tempo do końca, tym bardziej, że Hiszpanie się bardzo wzmocnili i może nawet się włączą do walki o podium.
 
B 91

blacky777

Użytkownik
Sztafeta 4x400m Mężczyzn
Hiszpania
- Polska 1,65 Unibet/1,50 STS
Hiszpani mają mocny skład w tym roku. Na ME halowych w Belgradzie w finale mieli aż dwóch zawodników. Tutaj na 400 startowało ich trzech, w tym Husillos półfinał zakończył z życiówką. U nas tylko Omelko biegał indywidualnie i również zakończył przygodę w półfinale. W eliminacjach Hiszpanie zdystansowali resztę stawki. W wynikach tego nie widać, bo na ostatniej prostej ostatni z nich mocno odpuścił, przez co dogonili go Omelko i Jamajczyk. Dziś już będzie mocne tempo do końca, tym bardziej, że Hiszpanie się bardzo wzmocnili i może nawet się włączą do walki o podium.
Typ popieram , fortuna 1,82 do tego dolozylem nasze dziewczyny z Francuzkami 1,6 .
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom