>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Lekkoatletyka 2017

Status
Zamknięty.
M 75

marmas

Użytkownik
Panowie tak jak pisałem wcześniej, to co odstawia LVbet to jest niebywałe ja nie wiem kto tam pracuję ale to są parodyści jak nie wiem. Od rana mają wystawione kursy z kosmosu na te 200 m mężczyzn, potem zwroty, Gdyby mieli szerszą oferte i nie było podatków do doświadczeni gracze z tego forum grali by tylko u nich
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Wie ktoś co się stało z Diazem w tróskoku? Pograłem z Martinezem h2h, Diaz 17.13 lekko, Martinez ostatnie miejsce, a nagle po 4 skokach już dalej nie skacze Diaz a STS rozlicza jako minus.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Wie ktoś co się stało z Diazem w tróskoku? Pograłem z Martinezem h2h, Diaz 17.13 lekko, Martinez ostatnie miejsce, a nagle po 4 skokach już dalej nie skacze Diaz a STS rozlicza jako minus.
Nic, skoczył 6 skok... a powinno Ci zaliczyc na plus bo tak czy tak to byl wyżej od Martineza
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
M 75

marmas

Użytkownik
****** LVBet cały dzień kursy widniały po ponad 2.10 na Jamajkę a jak ludzie stawiali to robili zwroty, potem zmienili na 1.6 na całe szczęście udało mi sie połapac to 1.6 ale z podatkiem to nie to samo. Co za ***** te bukmachery Polskie zero zasad i honoru jak przegrywasz to fajnie ale jak więcej ludzi korzysta z ich głupoty to już nie fajnie i trzeba robić ludzi w Ch*ja
 
S 30,4K

snickers69

Użytkownik
****** LVBet cały dzień kursy widniały po ponad 2.10 na Jamajkę a jak ludzie stawiali to robili zwroty, potem zmienili na 1.6 na całe szczęście udało mi sie połapac to 1.6 ale z podatkiem to nie to samo. Co za ***** te bukmachery Polskie zero zasad i honoru jak przegrywasz to fajnie ale jak więcej ludzi korzysta z ich głupoty to już nie fajnie i trzeba robić ludzi w Ch*ja
Polskich bukmacherów jest sporo, STS Fortuna Totolotek nie stosują takich praktyk, a bynajmniej nie słyszałem. To LVBet zawinił.
 
M 75

marmas

Użytkownik
Kebab dzisiaj zaszalał, Panowie gdzie obstawiacie po zmianach w przepisach? Jak wypłacacie kase skril?Bo już nie mam sił godzinę po zdarzeniu a ja nie mam rozliczonego zakładu to jakaś parodia
 
S 277

stepinski

Użytkownik
Wojciech Nowicki uzyska przynajmniej 79 m w finale? tak kurs: 1,80 STS ⛔⛔⛔ co to było Wojtek?

Dzisiaj finał mistrzostw świata w rzucie młotem. Dwóch naszych reprezentantów z których jeden ma większy potencjał (Fajdek) a drugi jest stabilniejszy (Nowicki). Nie oszukujmy się - Polacy są zdecydowanymi faworytami do pierwszych 2 miejsc na podium. Inny wynik byłby niespodzianką. We wszystkich powaznych zawodach w tym roku byli na pierwszych miejscach- Fajdek przed Nowickim. Tylko na MP niedawno rozegranych wygrał Nowicki. Czemu o tym pisze odnośnie mojego zakladu?
Ponieważ żeby być w dwójce trzeba będzie rzucić te 79 m. Wojtek jest w wielkiej formie. Umie sobie poradzić z presją. na pewno chce rzucić ponad 80m. Wszyscy zawodnicy szczytową formę przygotowywali na ms. Dla mnie jest to dosyć pewny typ.

Bigot Halasz 2 kurs 2.35 ⛔
Lingua Pronkin 2 kurs: 1,50 ✅ główny kandydat do brązu konta Lingua który sukcesy odnosił 10 lat temu
Cichocka w finale? tak kurs: 3,20 grzechem nie spróbowac ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Y 8

yulek

Użytkownik
Panowie, wczoraj na 200 m Schippers w tak slabym grupie startowala? Ostatni 50 m juz nawet nie biegala, tylko patrzyla na bok ze gdzie sa rywalki.
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Panowie, wczoraj na 200 m Schippers w tak slabym grupie startowala? Ostatni 50 m juz nawet nie biegala, tylko patrzyla na bok ze gdzie sa rywalki.
Oglądałem ten bieg. Może 50m to przesada, ale w końcówce bardzo zwolniła. Rywalki nawet nie miały podjazdu. Różnie może być, ale obecnie kursy na poziomie ~1,50 na zwycięstwo to jednak słabe. Jakby dochodziło do 1,80-2,00 to możnaby brać. Tak myślę.
 
S 277

stepinski

Użytkownik
Mam też chyba pewny kurs tylko prosiłbym o jeszcze jakaś propozycję do dubla bo nie wiem do czego dorzucić
Rozmys awansuje do finału- będzie medal dla zawodnika spoza Afryki? nie kurs: 1,30 STS ✅
A poniżej tekst z wywiadu:
- Nie dopisało zdrowie. Walczę z chorobą. Boli mnie gardło i mam stan podgorączkowy. Dałem jednak radę i to jest najważniejsze - mówił Rozmys, który zdradził, że przy obiedzie rezygnację z występu w tym biegu proponował mu trener. - Powiedziałem jednak, że wolałbym już Tamizę przepłynąć wpław niż nie stanąć na bieżni.
 
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
Proponuję Asher Smith z Emmanuel za 1,32 - dwa razy biegły razem i oba zdecydowanie na korzyść Brytyjki, która widać, że formę przygotowała na MŚ.
I Spanovic z Klishiną 1,25 na Serbkę, która z dwoma Amerykankami powalczy o złoto.
Kursy z STS
 
S 277

stepinski

Użytkownik
Proponuję Asher Smith z Emmanuel za 1,32 - dwa razy biegły razem i oba zdecydowanie na korzyść Brytyjki, która widać, że formę przygotowała na MŚ.

I Spanovic z Klishiną 1,25 na Serbkę, która z dwoma Amerykankami powalczy o złoto.
Kursy z STS
Prawda to są dobre propozycję ???? Asher Smith z Emmanuel juz rano pogralem na innym kuponie wiec nie ponawiam, ale Spanovic jak najbardziej spróbuję. Dzięki
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom