>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Lekkoatletyka 2015-2016

Status
Zamknięty.
macio106 117,7K

macio106

Znawca - MMA
Diamentowa liga w Brukseli.

Kto wygra rzut oszczepem mężczyzn? Julius Yego (KEN) @1.90 ⛔ Jak się murzynie nie chciało rzucać to po co startowałeś?! Betsafe.
O Kenijczyku pisałem tutaj. Nikt na niego wtedy nie stawiał, tylko Ja i się nie myliłem. ;) Rzucił 92.72 przewaga była ogromna, moim zdaniem dzisiaj również nie da szans rywalom.

Skok wzwyż Kobiety.

Ruth Beitia - Kamila Licwinko⛔
Typ: 2 @1.85 Betsafe

Ja próbuje w stronę Polki po pierwsze w Pekinie to Polka była wyżej. Teoretycznie Polka ma jeszcze szanse na wygraną w cyklu diamentowe ligi. Więc nie odpuści. Z drugiej strony Hiszpanka ma bardzo sporo punktów bo aż 12 i może odpuścić.

Mariya Kuchina - Anna Chicherova ✅
Typ: 1 @ 1.65 Betsafe

Z wielkim bólem, ale muszę postawić na Mariya Kuchinę. Bo po pierwsze ona nadal ma szanse na wygranie cyklu diamentowej ligi. Wygrała w Pekinie, formę posiada, gdyż we wtorek w Zagrzebiu skoczyła 2.00m. I logika nakazuje zagrać także że:

Wygra: Mariya Kuchina @ 2.25 Betsafe✅

Jeszcze jak ktoś potrzebuje czegoś do tasiemki to niech dorzuci sobie Justin Gatlin (USA) wygra na 100m. @1.10 ✅Tutaj analizy chyba nie potrzeba.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Kilka wydarzeń z ostatnich dni czy tygodni:
...............
Sąd Najwyższy zmienił wyrok, Oscar Pistorius będzie sądzony za morderstwo

http://eurosport.onet.pl/lekkoatletyka/oscar-pistorius-bedzie-sadzony-za-morderstwo-reevy-steenkamp/2qgc50
...............
Julia Bałykina BRUTALNIE ZAMORDOWANA! Ciało lekkoatletki znalezione w lesie
http://sport.se.pl/inne-sporty/lekkoatletyka/julia-balykina-brutalnie-zamordowana-cialo-lekkoatletki-znalezione-w-lesie_730119.html
...............
IAAF bezlitosne. Rosja wykluczona z igrzysk olimpijskich!

http://www.sport.pl/lekkoatletyka/1,64989,19185747,iaaf-bezlitosne-rosja-wykluczona-z-igrzysk-olimpijskich.html
.............
Wykluczeni Rosjanie chcą wystąpić w Rio pod flagą olimpijską
http://www.przegladsportowy.pl/igrzyska-olimpijskie,rosyjscy-lekkoatleci-chca-wystapic-pod-flaga-olimpijska,artykul,621593,1,969.html
.....................
26 włoskim lekkoatletom grozi dyskwalifikacja
http://www.przegladsportowy.pl/lekkoatletyka,26-wloskim-lekkoatletom-grozi-dyskwalifikacja,artykul,626536,1,287.html
 
retoox 414

retoox

Użytkownik
edi8 same smutne tematy przywołuje w tym temacie więc pozwolę sobie przedstawić co wg mnie dziś jest lub było do gry w STS na Pedros Cup:
E. Swoboda uzyska wynik 7.12s. lub lepszy (rek.Polski)
(zabrakło 0,03s)
Typ: tak 4.15
(Pedros Cup w Łodzi (dotyczy biegu finałowego))

Talay A. - pozostałe +++
Typ: Talay A. 1.08
(Pedros Cup w Łodzi (uwaga : jeżeli obie zawodniczki nie zakwalifikują się do finału, pod uwagę bierze się lepszy wynik z biegu półfinałowego))
@3,95 0,5/10 STS (@4,48 z podatkiem)
Talay nie będę opisywał, jak pobiegnie normalnie a przynajmniej na 70% to tutaj wygra i to tak to dodałem żeby łatwiej łykali.
Swoboda obok Bukowieckiego to dwie najjaśniejsze gwiazdy lekkiej młodego pokolenia. Polka nie tak dawno 30 stycznia w Luksemburgu pobiegła 7.13. Co ważne sama przyznała, że miała wolną reakcje i słaby start i gdyby to wyszło mogłaby się poprawić jeszcze o 0,05sek. Dwa dni temu Polka biegała w Niemczech uzyskała 7.19 i 7.16 - to bardzo dobre wyniki zważywszy na to,że tartan w Dusseldorfie uznawany jest za dosyć wolny. Rok temu na Pedrosie Swoboda pobiegła 7.22, wynik może dziś nie robi wrażenia, ale wtedy miała 17lat! był to jej PB i HRPJ. Jest forma, fajna powtarzalność wyników, teraz dojdzie start przed własną publiką na bieżni na której już pokazała się z dobrej strony i wg mnie jakaś odrobinę większa mobilizacja. Polka jest jeszcze bardzo młoda o zakładzie zdecyduje max 5 setnych w jedna bądź drugą stronę ale po tym kursie wg mnie warto.
– Mam nadzieję, że wszystko mi jutro będzie sprzyjać, na pewno nie zawiedzie mnie atmosfera. Liczę przynajmniej na bieg w czasie 7,15 s - powiedziała niespełna 19-letnia wschodząca gwiazda bieżni.
dodatkowo
M.E. Barshim uzyska przynajmniej 2.33m. tak 1.45 ---
Barshim M.E. - Protsenko A. - kto lepszy ? 1 1.15 +++
E. Swoboda uzyska wynik 7.20s. lub lepszy tak 1.27 +++
Sobera R. - Wojciechowski P. - kto lepszy ? 2 1.90+++
Mikos M. - Regin A. - kto lepszy ? 1 1.15 +++
Haratyk M. - Bukowiecki K. - kto lepszy ? 1 1.62 +++
 
macio106 117,7K

macio106

Znawca - MMA
del Mar Jover M. - Irozuru A.✅ 7-6 (5.84 - 5.90)
Typ: 2 @1.90 STS

Typ raczej na czuja, do tego początek sezonu także bez szaleństw. Jednak Irozuru to zawodniczka z Brytyjskiego sytemu szkoleniowego. W zeszłym roku w hali skoczyła 6.73, co prawda w Sztokholmie tylko 6,16, ale widać że ta zawodniczka jest jeszcze młoda i ma potencjał. María del Mar Jover trochę bardziej doświadczona i w tym roku już skakała 6.30, ale w hali nigdy nie skakała tak daleko jak jej rywalka. Moim zdaniem dzisiaj Brytyjka się odpali i pokona Hiszpankę. Miting w Glasgow, więc Brytyjka przed swoja publicznością.

Jungfleisch M.L. - Amata D.✅ 4-6 (1.87- 1.87 za drugim podejściem)

Typ: 1 @1.50 STS

Jungfleisch w tym roku w hali 1.94 życiówka to 1.97. Amata w tym roku w hali 1.93 co jej jej życiówką. Niemka nigdy nie zdobyła medalu na żadnej znaczącej imprezie, ale potencjał ma o wiele większy.

Barber S. - Braz T.✅ 1-5 (5.89-5.60)
Typ: 1 @1.70 STS

Kanadyjczyk w tym roku skoczył 6 metrów, tak 6 metrów w hali. Brazylijczyk skoczył 5.93 czym ustanowił swoja życiówkę, ale na moje Kanadyjczyk dziś wygra.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
chapi 555

chapi

Użytkownik
Unibet w tej samej parze na Barbera proponuje 2.4 ;) Fajnie tam też wygląda para Joasia Jóźwik - Christina Hering z kursem 1.95 na Polkę. Niemka w hali przeważnie notuje rezultaty ok. 2 sekundy gorsze niż nasza zawodniczka.

Barber zdecydowanie wygrywa przed Brazem, Jóźwik w parze z Hering również lepsza. Siedzi ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
macio106 117,7K

macio106

Znawca - MMA
Dzisiejszy dzień na dobry plus. ;) Oby tak dalej. Gratulacja także dla Ewy Swobody za 3 miejsce! Tutaj macie wyniki:

http://www.britishathletics.org.uk/british-athletics-series/glasgow-indoor-grand-prix/event-schedule/

I na wieczór jeden typ z tyczki kobiet.

Payne D. - Morris S. ✅ Payne skoczyła 4.90!
Typ: 1 @1.70 STS

Payne w tym roku wykręciła życiówkę i skoczyła 4.88, jest młoda a taki wynik na początku roku to dobry prognostyk. Jej rywalka która również jest młoda. Zrobiła tylko 4.80. 8 cm to sporo więc Payne powinna to ogarnąć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Otrzymane punkty reputacji: +8
S 25,4K

sobolekk

Użytkownik
Dlatego ze Majewski ma 3 rezultat z polakow na listach w tym roku, i jest w slabej formie, aczkolwiek i tak ten kurs to przesada wiec w sumie mozna probowac Majewskiego
 
macio106 117,7K

macio106

Znawca - MMA
Są już HMŚ Portland 2016 więc lecimy z tematem.;)

Tyczka mężczyzn wygra Lavillenie R. (FRA) @1.40 STS.✅ 6.02 Każdy wie że to król tyczki i tyle. W tym sezonie w hali wyłapał 6.03 najwięcej na świecie coś tu trzeba dodawać?
Do tego Barber S. (CAN) miejsca 1-3 @1.35 STS⛔ 4 miejsce. Młody Kanadyjczyk robi postępy w tym roku ma już 6 metrów. Drugi wynik na świecie, startuje prawie u siebie. Podium tutaj całkowicie realne.

Tyczka pań wygra Suhr J. (USA) @1.75 STS.✅ 4.90 Jako jedyna ze startujących zawodniczek przekroczyła w tym roku 5 metrów. 5.03. Druga w kolejce ma 4.95. Rożnica spora.
Dorzucamy że Stefanidi E. (GRE) ✅3 miejsce zajmie miejsca 1-3 @1.75 STS. Osiągnęła trzeci wynik w tym roku, pobiła tym samym życiówkę. Jest jeszcze młoda, ale widać że w tym sezonie ma formę. Więc o medal powinna powalczyć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
macio106 117,7K

macio106

Znawca - MMA
400m kobiety.

Gordon Ch. - Święty J. ⛔ Rozliczone na minus, ale trochę jaja bo Jamajka była DNF. Polka 1.
Typ: 1 @1.35 STS

Polka nie ma tutaj żadnych szans. Polka w tym roku ledwo 52.30. Jej rywalka z Jamajki 51.69. Wnioski są jasne.

de Witte L. - Claxton G. ✅ 2-3
Typ: 1 @1.30 STS

Obie są młode i obie w tym roku wykręciły życiówkę. Holenderka 52.49 Portorykanka 52.89. Skoro Holenderka w tym roku jest szybsza to i dziś też powinna wygrać.

Hołub M. - Razor B.⛔ 2-3 ajć 10 setnych.
Typ: 2 @1.75 STS

Obie w tym roku wykręciły życiówkę. Która jest praktycznie taka sama. Różnica 4 dziesiętne, ale to Rumunka szybciej biegała 400m na otwartym obiekcie, więc liczę że dzisiaj pobije jeszcze swój rekord życiowy w hali.


1500m kobiety.

Seyaun D. - Martinez B. ✅ 1-3
Typ: 1 @1.50 STS

Młoda Seyaun w tym roku wykręciła 4:00.28. Jej rywalka nigdy nie zbliżyła się do tego czasu. Nie ma innej opcji młoda Etiopka z nią wygrywa.

Embaye A. - Arafi R. ✅ 2-6
Typ: 1 @1.70 STS

Embaye w tym roku co prawda tylko 4:06.11, ale jej życiówka to 4:02.92. Arafi w tym roku 4:09.27, a jej życiówka to ledwo 4:07.91.


Kula mężczyzn

Roberts K. (USA) ⛔ Ostatni jaka padaka zwalić dwie próby a potem 17....miejsca 1-3 @1.30 STS. Ziomek w tym orku najlepsze wyniki na świecie, normalnie bym typował jego wygraną, ale w stawce jest paru zawodników którzy mogą dzisiaj z nim ostro powalczyć. Także nie był bym pewny wygranej, ale o medal jestem spokojny.
 
D 0

defantasy

Użytkownik
Nie polecam grania lekkiej w stsie ;-) Nie wiem, jak jest w innych bukach, ale tutaj w przypadku H2H i gdy będzie taka kuriozalna sytuacja jak w 3. biegu na 400 metrów to zakład jest przegrany, gdy zawodnik nie ukończy biegu. Sytuacje rzadkie, ale się zdarzają i moim zdaniem powinien to być zwrot.
 
M 837

marcios

Użytkownik
U nikogo nie ma zwrotu w takiej sytuacji i nigdy nie było ???? A co do STS to na LA ma najlepsza ofertę na rynku licząc wszystkich bukmacherów ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom