>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Lekkoatletyka 2015-2016

Status
Zamknięty.
sodzikksc 131

sodzikksc

Użytkownik
Betano na 200 m kobiet ustawiło 22.08 sekundy po 1.60 jeszcze 30 minut temu było 1.81, także jeszcze lepsza linia. Limit 618zł
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
19nowik45 19,7K

19nowik45

Użytkownik
Kobiety - skok w dal: Wygrana Ivana Spanovic @3,25 Bet365

Ja gram trochę bardziej ryzykownie, ale kurs jak dla mnie zawyżony i widzę w nim ogromne value. Wiadomo, faworytką jest Bartoletta (typowa sprinterka, dużo tutaj będzie zależeć od tego czy trafi na rozbiegu) i pomiędzy nią, a Ivaną moim zdaniem rozstrzygnie się walka o złoto. O brąz będą walczyć Nettey i Ugen, choć Proctor też może coś zdziałać. Ivana wygrała kwalifikacje. Tak jak napisał poprzednik, regularnie skacze w tym sezonie na odległość 6,70. Forma z dnia na dzień coraz lepsza. Nie sugerowałbym się tutaj występami z Diamentowej Ligi, bo jak dla mnie Spanovic budowała formę tylko i wyłącznie na główną imprezę sezonu. Ona na wielkich imprezach nigdy nie zawodzi. Szanse oceniam na 60 do 40 dla Bartoletty, więc po tym kursie, aż żal nie postawić za drobne. Z fartem!
 
egreg 942

egreg

Użytkownik
U ruskich h2h z McGrone 1.48 jest lepszą opcją, bo 1.50, gdy 2msca są raczej poza zasięgiem reszty jest przeciętne...
No sory ale takie zdecydowane faworyzowanie A. Smith czy to w h2h z McGrone czy to do miejsca na podium, chyba tylko na podstawie biegów eliminacyjnych, to grube nieporozumienie.
Mc Grone osiagnęła 1,5 miesiąca temu czas 22.08 i też jest na fali wznoszącej.
Często jest tak że ktoś, kto w takich zawodach uzyskuje swoje rekordowe czasy w eliminacjach, to w finale jest już gorzej, i to wyraźnie !
Obie zawodniczki mają równe szanse w walce o podium. Dla mnie typ McGrone @ 3.5 Uni ✅ w h2h z A.Smith jest dość oczywisty (duże value)

E: Tak przewidywałem, finisz był na styk, ale obie poprawiły swoje rekordy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Totomix
200m kobiet
Tarmoh v Simpson 1 @1,5 ✅
Tarmoh w półfinale 22,38, spokonie dobiegła na 2 miejscu za Asher-Smith. Simpson do końca ostra walka o 2 pozycję i czas 22,53. Wcześniej w biegu eliminacyjnym 22,52 co jest jej najlepszym rezultatem w tym sezonie. Tarmoh sb 22,23. Zdecydowanie większe możliwości Amerykanki.
Thompson v Asher-Smith 1 @1,35 ✅
Jak ktoś ma zagrozić Schippers to będzie to ona. Znakomity bieg w półfinale - 22,13 ale końcówa totalnie odpuszczona. Brytyjka również świetna robota, 2 razy biła życiówkę (22,12) ale tak jak wspomniałem, Thompson ma spore rezerwy. Jedyna, która postraszy Holenderkę.
110m ppł
Shubenkov v Martinot-Lagarde 1 @1,40 ✅ piękna 2 część dystansu ????
Francuz daleki od swojej optymalnej dyspozycji. W półfinałowym biegu 3 miejsce i awans z czasem 13,17. Rosjanin natomiast wygrany bieg i czas 13,09 ze spokojną końcowką. Obaj biegali 13,06 w tym sezonie ale Francuz końcem maja, a tutaj w Pekinie wyraźnie nie jest w formie. Shubenkov mój czarny koń na dziś i lekko spróbuję także jego złoto @4,50 Unibet ✅ bo ani Oliver mnie nie przekonał, a Merritt spokojnie do prześcignięcia. Koło medalu powinien się też zakręcić McLeod.
100m ppł
T. Porter v K. Harrison 1 @1,8 zwrot, Harrison falstart i DSQ
Zagrane jeszcze przed półfinałami. W eliminacjach Porter 12,73 i wygrany bieg na dużym luzie. Harrison 12,90 i 2 miejsce w swoim biegu, za Danielle Williams. W tym roku Porter 12,56, Harrison 12,50. Tiffany przekonała mnie biegiem w eliminacjach gdzie widać było rezerwy. Reprezentantka Wielkiej Brytanii to złota medalistka europy z Zurychu, Amerykanka jednak mniej doświadczona i to też może mieć znaczenie. Ze stawką jednak nie ma co szaleć.
Mihambo v Ugen 2 @1,80 ✅
Przepatrzyłem inne buki i dają mniejsze kursy na Ugen, sam też daje większe szanse Brytyjce. W eliminacjach 6,87, Mihambo 6,84 w pierwszej próbie co jest jej najlepszym rezultatem w tym roku. Ugen skakała już 6,92 w tym sezonie. Na papierze jest lepsza, forma wydaje się być dobra i może zakręcić się w okolicach podium bo stawka bardzo wyrównana.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
No sory ale takie zdecydowane faworyzowanie A. Smith czy to w h2h z McGrone czy to do miejsca na podium, chyba tylko na podstawie biegów eliminacyjnych, to grube nieporozumienie.
zdecydowanie tak... podobnie jak kurs niemal 5.00 na zwycięstwo thompson
 
P 104

pszczolka

Użytkownik
A co myślicie o Jamajkach na 4x400 kobiet. W finale 400m było ich 4 i zajęły miejsca od 3go do 6go. Po za tym jest ta Elaine Thompson druga na 200m 21,66, możliwe że ona jednak pobiegnie na 4x100. Dla porównania Amerykanki miały tylko dwie finalistki, jest co prawda Felix ale kurs na poziomie 1.28 na USA to chyba przesada. Na Jamajkę 3.50, reszta się nie liczy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
macio106 130,9K

macio106

Znawca - MMA
Chód 50km. Mężczyźni.
Wygra: Toth M. (SVK) @1.60 STS✅
Słowak w tym roku wychodził już 3:34:38, ostatnio został zdyskwalifikowany więc medalu MŚ jeszcze nie ma jutro najlepsza okazja, aby zdobyć do razu złoto bo w tym roku przewaga nad przeciwnikami spora.
Arai H. (JPN) - Miesjca 1-3 @2.00 STS⛔ 4...
Japończyk w tym roku drugi czas na świecie, więc czemu miał by nie zdobyć medalu?
R. Augustyn zajmie od 1 do 10 miejsca? TAK @1.75 STS 28! Fatalny chód Polaka.
Polak w tym roku wychodził 3:43:55, co daje realne szanse na miejsca od 1 do 10. Tym bardziej że Chińczyki w tym roku słabo chodzą.
Toth M. - Yu W./ 1 @1.20 STS ✅1-7
Kurs niski, ale do podbicia w sam raz. Słowak w tym roku 3:34:38, Chińczyk 3:46:57. Przewaga spora.
Arai H. - Yu W./ 1 @1.50 STS ✅ 4-7
Tak jak mówiłem Japończyk drugi czas w tym roku, a Chińczyki zawodzą.

800m. Kobiety.
Oskan Clarke S. - Jóźwik J/ 2 @1.80 STS⛔ 5-7
W półfinale obie pobiły rekord roczny. Polska 1:58.35, Angielka 1:58.86. W kwalach biegły razem i Polka była górą. Krótko Polka wykręciła lepszy czas raz już była szybsza to czemu nie może być drugi raz.

Dysk panów.
Zwycięzca uzyska przynajmniej 67.00? TAK @1.70✅ 67.40
Nie wiem skąd taki kurs jak w tym roku bariera 67 metrów była bita wiele razy i to przez wielu zawodników. Małachowski, Dacres, Harting. Są wstanie to rzucić i myślę że jutro to zrobią.
 
J 127

jester72

Użytkownik
Dysk panów.
Zwycięzca uzyska przynajmniej 67.00? TAK @1.70
Nie wiem skąd taki kurs jak w tym roku bariera 67 metrów była bita wiele razy i to przez wielu zawodników. Małachowski, Dacres, Harting. Są wstanie to rzucić i myślę że jutro to zrobią.
Jedna bardzo ważna uwaga - jutro w Pekinie możliwe są opady deszczu, a przy mokrym kole może być różnie z rzutami.
http://www.polskatimes.pl/artykul/3539565,robert-urbanek-brazowym-medalista-mistrzostw-europy-w-rzucie-dyskiem-malachowski-tuz-za-podium,id,t.html
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
egreg 942

egreg

Użytkownik
Jest jeszcze kilka innych fajnych &quot;typków&quot; z rzutu dyskiem :

h2h: Kanter-Harding - 2 @ 2,34 Marathon ⛔
Kompletnie niezrozumiałe faworyzowanie tego pierwszego, Kanter 13 (66.02) rezultat na tegorocznej liście, Harting 2 (67.93) ,
Chyba znowu buki i gracze sugerują się wynikami eliminacji (64,78 : 64,23), a nie wiedzą że Harting rzucał tylko raz , bo więcej nie musiał.

Urbanek podium - NIE @ 1,45 Marathon ⛔

Urbanek 11 na tegorocznej liście (66,31) , ale ponieważ w eliminacjach miał 5 rezultat (skromne 64,23) to już jest u buków wśród faworytów do podium (nawet przed Hartingiem ???? )
Oczywiście nie odbieram szans Urbankowi na medal (życzę mu tego z całego serca) , ale ten kurs to jednak duże value i powinno się go zagrać.

Harting podium - TAK @ 3 Marathon ⛔
Ten typ to konsekwencja tego co napisałem wyżej.
Dodam jeszcze że 2 na tegorocznej liście J. Morgan nie awansował do finału , co oznacza że o podium będzie łatwiej Hartingowi .

Edit:
Wielkie gratulacje dla Małachowskiego :jupi::spokodfhgfh::jupi:
Dziwny konkurs na niskim poziomie , tylko 3 zawodników przekroczyło 65 m. czyli minimum kwalifikacyjne :]
Harting rozkojarzony 4, spalone rzuty a Urbanek wykorzystał szansę i jednak zdobył medal :spokodfhgfh::browar565:.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
K 601

kromowidjojo

Użytkownik
1500 m M Asbel Kiprop wygra @ 1.70 STS ✅
Trzeci wynik w historii ustanowiony 17 lipca w Monako. Półfinał rozegrał jak chciał, jeżeli nie będzie nieprzewidzianych perturbacji typu potknięcie, popchnięcie powinien to dosyć pewnie wygrać.
5000 m M Mo Farah wygra @ 1.25 STS ✅
Na 5 km powinien czuć się nawet mocniej niż na 10 km. Można powiedzieć, że śledząc jego wyniki w tegorocznego lata, wrócił do wysokiej formy i w obecnej stawce ciężko szukać zawodników, którzy mogliby go obiec przy piorunującym finiszu jakim dysponuje.
5000 m K Genzebe Dibaba wygra @ 1.20 STS ⛔ spory błąd z mojej strony, Ayana trzeci wynik w historii w tym roku, nierzetelnie podszedłem do tematu...Kończę te mistrzostwa z jednym błędem, ale takim, który nie powinien się zdarzyć
Rekordzistka świata na 1500 m i 4ty wynik w historii na 5000 m - oba z lipca tego roku. Jedyna supergwiazda w Etiopskiej ekipie na tej imprezie. Obecnym sezonem wydaje się nawiązywać do takich tuzów etiopskich biegów jak siostra Tirunesh czy też Gebrselassie i Bekele.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
j.suli 6,4K

j.suli

Użytkownik
Sztafeta 4x100 metrów mężczyzn:Jamjaka wygra @1.75 marathonbet✅
Jamajka w półfinale zajęła pierwsze miejsce z czasem 37.41 s. biegnąc bez Bolta,ich najwięksi rywale czyli USA zajęli w swoim półfinale także pierwsze miejsce biegnąc w najsilniejszym składzie ale dopiero z czwartym czasem 37.91 s. lecz wyraźnie zwalniając na ostatnich metrach.Reasumując jeśli jamajczycy kręcą taki czas bez Bolta to z nim w składzie finałowym rywale nie będą mieli czego szukać.Nie wiadomo tylko czy Bolt był oszczędzany na finał czy poprostu jego nieobecność to pokłosie słynnego zamachu.Ja mysle że wyjdzie i będzie biegł na ostatniej zmianie.
Sztafeta 4x100 metrów mężczyzn
Francja-Wielka Brytania 1 1.78 marathonbet✅
Sztafeta 4x100 metrów kobiet:Jamajka wygra @1.53 marathonbet✅
Taka sama sytuacja jak wyżej,jamajki wygrały bieg półfinałowy z czasem 41.84s.biegnąc bez Veronici Campbell-Brown która w finale ma wystąpić.Amerykanki także wygrały półfinał osiągając czas 42.00 s.Myśle że Fryser-Pryce poprowadzi koleżanki do zwycięstwa.
Sztafeta 4x100 metrów kobiet:
Wielka Brytania-Holandia 2 @2.64 marathonbet⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
X 357

xxxl

Użytkownik
Sztafeta 4x100 metrów mężczyzn:Jamjaka wygra @1.75 marathonbet
Jamajka w półfinale zajęła pierwsze miejsce z czasem 37.41 s. biegnąc bez Bolta,ich najwięksi rywale czyli USA zajęli w swoim półfinale także pierwsze miejsce biegnąc w najsilniejszym składzie ale dopiero z czwartym czasem 37.91 s. lecz wyraźnie zwalniając na ostatnich metrach.Reasumując jeśli jamajczycy kręcą taki czas bez Bolta to z nim w składzie finałowym rywale nie będą mieli czego szukać.Nie wiadomo tylko czy Bolt był oszczędzany na finał czy poprostu jego nieobecność to pokłosie słynnego zamachu.Ja mysle że wyjdzie i będzie biegł na ostatniej zmianie.

Sztafeta 4x100 metrów mężczyzn
Francja-Wielka Brytania 1 1.78 marathonbet

Sztafeta 4x100 metrów kobiet:Jamajka wygra @1.53 marathonbet
Taka sama sytuacja jak wyżej,jamajki wygrały bieg półfinałowy z czasem 41.84s.biegnąc bez Veronici Campbell-Brown która w finale ma wystąpić.Amerykanki także wygrały półfinał osiągając czas 42.00 s.Myśle że Fryser-Pryce poprowadzi koleżanki do zwycięstwa.

Sztafeta 4x100 metrów kobiet:
Wielka Brytania-Holandia 2 @2.64 marathonbet

Jamajkę mężczyzn jeśli ktoś postawił przed półfinałami już można kontrować 2,2 - 2,10 złapałem

a u kobiet Jamajka nie tylko z Veroniką Campbell ale także z Elaine Thompson .....no mega mega skład - jesli nie zgubią pałeczki , nie skopią strasznie zmian , nie wiem co mogą jeszcze żle zrobić ...potknąc się ...powinny zdeklasować rywalki a z amerykankami zwyczajnie wygrać - najsilniejszy dzisiaj bet dla mnie z lekkiej
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
STS :

oszczep wszystkie medalistki powyżej 65m @ 1.62✅

Tu będzie zacięta rywalizacja, kilka pań ma szanse a minimum 6 stać na 65m.
Wzwyż wszyscy medaliści przynajmniej 2.33 @ 1.70✅
Barshim, Zhang, Bondarenko, Drouin, Kynard i 3 z nich miało by tego nie skoczyć ? A jeszcze ktoś śmiało może 2.33
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
4x400 m kobiet: USA wygra @1,33 W.Hill 8/10⛔tragedia..

Czekałem na trochę wyższy kurs,ale się nie doczekam.Sztafeta ma w sobie spory ułamek przypadku,w tym sensie że można zgubić pałeczkę albo zostać zdyskwalifikowanym na przekroczenie toru czy jakieś przepychanki.Dlatego nie daję 10/10;) Składów oficjalnych nie mam,ale tak na 90% ze składu eliminacyjnego Francis,Beard,Richard-Ross,McCorory wypadnie Beard a jej miejsce wskoczy niesamowita Felix.Najgroźniejsze będą Jamajki z czterema finalistkami 400 m.Ja jednak sądzę,że Amerykanki to spokojnie wygrają bo mają zawodniczki które potrafią zrobić różnicę w najważniejszym biegu.
 
J 127

jester72

Użytkownik
STS :

oszczep wszystkie medalistki powyżej 65m @ 1.62

Tu będzie zacięta rywalizacja, kilka pań ma szanse a minimum 6 stać na 65m.
Wzwyż wszyscy medaliści przynajmniej 2.33 @ 1.70
Barshim, Zhang, Bondarenko, Drouin, Kynard i 3 z nich miało by tego nie skoczyć ? A jeszcze ktoś śmiało może 2.33
Ważne info - wczoraj się udało i deszczu nie było ale dzisiaj w Pekinie leje
https://twitter.com/BritAthletics
A to sugeruje raczej granie na under w skoku wzwyż i w oszczepie i niespodzianki.
 
macio106 130,9K

macio106

Znawca - MMA
5000 Kobiety.
Wygra: Ayana A. (ETH) @ 5.00 STS✅✅ rozgromiła przeciwniczki.:cool:
Ja próbuję, że będzie niespodzianka a czemu? Ayana już rok temu na mistrzostwach Afryki pokonała Dibabę. W kwalach czas o niebo lepszy co Dibaba. Fakt że biegły w dwóch rożnych biegach, ale Ayana jednak szybciej. ;) Dwa w tym roku na 5 km najszybszy czas ma Almaz Ayana! Jak dla mnie ma realne szanse na medal wiec próbuję.

4x400m Kobiety
Wygra: USA @ 1.25 STS⛔ Jednak Jamajka
No co tu kombinować Amerykanki w tym roku są górą, kwale na lajcie wygrały. Jamajki im dziś nie zagrożą.

4x400m Mężczyźni
Wygra: USA @ 1.15 STS✅
To samo co u góry Amerykanom nikt nie zagrozi, można połączyć z paniami z góry.

Wszystkie sztafety uzyskają wynik lepszy od 3:00.00? TAK @1.80 STS (uwaga : zakład ważny tylko w przypadku, kiedy wszystkie sztafety ukończą rywalizacje)⛔
Już w kwalach każda z ekip pokonała barierę 3 metrów. Ok dziś pada, ale to jest finał to i tempo będzie wyższe, na moje 3 minuty każd z ekip powinna pyknąć. Tym bardziej że w tym roku bariera łamana wielokrotnie.

Skok w wzyż panowie
Zwycięzca uzyska przynajmniej 2.40? NIE @1.30 STS✅ 2.34
W tym roku tylko jeden raz ta bariera pokona, do tego dziś pada w Pekinie, nie da rady 2,40 to za dużo aby ktoś dziś skoczył.
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
macio106 130,9K

macio106

Znawca - MMA
O 20:00 jest diamentowa liga w Zurychu to jedziemy.
100m Kobiety wygra Shelly-Ann Fraser-Pryce✅ @1.20 Betsafe
Co tu pisać złoto w Pekinie, do tego w tym roku bardzo dobre wyniki, wszystkie 3 najlepsze czasy nalezą do niej.
400 m przez płotki Kobiety wygra Zuzana Hejnová✅ @1.15 Betsafe
W tym roku najlepsze wyniki, do tego w Szwajcarii nie startuje jej największa rywalka czyli Shamier Little.
Skok w dal - Kobiety wygra Tianna Bartoletta @1.95 Betsafe⛔ a Jednak Ivana Španović
W Pekinie w ostatnim skoku pokazała rywalką kto jest górą w tym roku 7.14 to świetny wynik, o ile będzie miała solidne rywalki Shara Proctor czy Ivana Spanovic to nie sądzę, aby którą coś tu zdziałała.
400 m Mężczyźni wygra Wayde Van Niekerk ⛔ @2.20 Betsafe Dopiero 3.
Typ trochę ryzykowany, ale w Pekinie świetny bieg młodego Afrykanera, rekord w tym roku. Jest najszybszym nie Amerykaninem, o ile rywali ma znowu silnych to w myśl zasady. Pokonał ich nie dawno dlaczego ma tego nie zrobić znowu?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom