>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Legia Warszawa w Lidze Mistrzów 2016/17 - dyskusja o meczach i całej otoczce

Status
Zamknięty.
duda 380

duda

Użytkownik
Ostatni mecz ze Sportingiem można wtedy skontrować grając na Legie ???? . Dziękuję jednak za uwagi i opinie.
W Totolotku identyczny zakład @3.60
Tylko żeby później nie było płaczu, jak wpadnie Legii jakiś farfocel w którymś meczu i zremisują, a może i wygrają ustawiając autobus w bramce i mając masę szczęścia.
Ktoś powie że to niemożliwe? To ja mu odpowiem, że mało wie o piłce nożnej.
Gra na zakład, że Legia przegra wszystkie mecze, to według mnie głupota - zbyt długi okres czasu, za dużo zmiennych, ogromne ryzyko, zupełnie nieadekwatne do kursu.
Oczywiście Legia jako świeżak ma nikłe szanse, żeby cokolwiek ugrać, ale zbyt dużo różnych cyrków już widziałem, żeby rzucać się na takie typy i na pewno wielką niespodzianką będą jakiekolwiek punkty, ale... dopóki piłka w grze...
A mam takie pytanie retoryczne, na które niech każdy sam sobie odpowie: Jakie szanse dawałeś Legii na awans, przed rozpoczęciem eliminacji?
????
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Nikt nie mówi, że to jakiś mega pewniak, ale po kursie 4,5 to się naprawdę opłaca. Oczywiście jak piszecie - długi okres czasu, może być autobus i jakaś gorsza forma. Piszesz Duda żeby nie było płaczu itd. Przecież nikt nie mówi, żeby to zagrać całym budżetem, po prostu zwykłą stawką, jak nie wejdzie to trudno, ale moim zdaniem value jak na najbardziej jest.
Przeanalizujmy wszystkie mecze:
14.09 Legia - BVB (1 kolejka Dortmund walczący o punkty, nie ma szans)
27.09 Sporting - Legia (U siebie to wstyd przegrać z Legią dla każdego)
18.10 Real - Legia (U siebie to wstyd przegrać z Legią dla każdego, a szczególnie Realu)
02.11 Legia - Real (Różnica poziomów)
22.11 BVB - Legia (U siebie to wstyd przegrać z Legią dla każdego, w tym także Dortmundu)
07.12 Legia - Sporting (No i tu rzeczywiście widzę zagrożenie dla zakładu, ale można ten ostatni będzie ewentualnie kontrować)
Także Panowie oczywiście długoterminówki to zawsze duże ryzyko, to oczywiście sport i wszystko może się zdarzyć, ale bukmacherka to ocena ryzyka i kursu, a mnie wychodzi, że po 4,5 to jest jak najbardziej do grania.
 
P 31

papa-lazarou

Użytkownik
Bardzo wnikliwa analiza, ale...
Wspomniał o tym @Szef Elity i naprawdę ma rację - grając w każdym meczu na wygraną przeciwników Legii na 99% uzyskasz lepszy kurs. Tak jest zawsze, tego typu zakłady, jaki tu proponujesz są obciążone większą marżą niż przedmeczowe. Jak już było wspomniane, można sobie obliczyć ten hipotetyczny kurs na 6 zwycięstw rywali Legii mnożąc te potencjalne kursy na poszczególne mecze:

14.09 Legia - BVB 1.36
27.09 Sporting - Legia 1.4
18.10 Real - Legia 1.08
02.11 Legia - Real 1.2
22.11 BVB - Legia 1.15
07.12 Legia - Sporting 2
1.36 x 1.4 x 1.08 x 1.2 x 1.15 x 2 = 5,67
Chyba nie przeceniłem możliwośći Legii po kontem ewentualnych kursów, ale oczywiście możesz uważać inaczej ;)
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Może i tak, ale nie wiem jak u innych buków, ale ja u swoich mam wyłącznie mecze na tą najbliższą kolejkę. Nie da się więc zrobić AKU ze spotkaniami do grudnia. W Bet365 albo Bah są mecze na wszystkie kolejki LM żeby tak zagrać ?
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Może i tak, ale nie wiem jak u innych buków, ale ja u swoich mam wyłącznie mecze na tą najbliższą kolejkę. Nie da się więc zrobić AKU ze spotkaniami do grudnia. W Bet365 albo Bah są mecze na wszystkie kolejki LM żeby tak zagrać ?
kursy na kolejne kolejki wystawiane są po rozegranych meczach danej grupy,
13 września wystawione będą kursy na mecze 2 kolejki grup A-D, które rozegrane zostaną 28 września itd.
Adamo80 o to mi właśnie chodzi, być grać singlami co kolejkę.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
kursy na kolejne kolejki wystawiane są po rozegranych meczach danej grupy,
13 września wystawione będą kursy na mecze 2 kolejki grup A-D, które rozegrane zostaną 28 września itd.
No czyli nie da się przecież zrobić tasiemki na wszystkie mecze Legii w LM bo po prostu nie ma oferty na inne mecze oprócz najbliższej kolejki, chyba, że chodziło ci o granie tego jako singli w każdym kolejnym meczu.
 
zibi16 1,2M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Wszyscy ci zawodnicy ktorych wymieniles to odrzuty
Rzecz polega na tym ze z Dortmundu ida na sprzedaj zawodnicy absolutnie perspektywiczni, u szczytu, osiagneli tam max co mogli, na absolutnym typie
Wracaja przezute i wyplute odpady, ktorych przygoda z naprawde wielka pilka skonczyla sie uderzeniem w mur. Tak sie sklada ze wszyscy ci zawodnicy zostali odpaleni z wiekszych klubow czyli zaliczyli porazke
Reus nie zagra z powodu kontuzji
Hmm czytasz sam siebie co piszesz ? ???? Kolega dobrze napisał Dembele najlepszy piłkarz Rennes młody to odrzutek ? ????
Guerreiro odkrycie euro młody piłkarz Nicei kolejny odrzutek ? ????
Bartra który rozegrał pare meczy z ekipie Barcelony dosyć solidnych .. a o Goetze czy Schurrle to nawet nie wspomnę bo to piłkarze o jakich Legia marzy ????
No Ale Reus nie zagra... ????
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
zibi16 szkoda czasu marnować na dyskutowanie z viren&#39;em, bo on pozjadał wszystkie rozumy. Zapraszam do wątku o Championship - tam dopiero zobaczysz jego kunszt ????. Każdy trener to pajac niedoświadczony, których zatrudniają ze względu na znajomości - jedynie viren byłby najlepszym szkoleniowcem ????. Widocznie koleś lubi, jak się o nim mówi, więc radzę zaprzestać.
Pozdrawiam.
 
L 40

liderforum

Użytkownik
Brawo dla wszystkich którzy biorą virena opis na poważnie.Nie widzicie że on tak to pisze żeby patrzeć na to przymrużonym okiem?Trochę prawdy w tym jest Borussia do meczu z Legia to nie będzie drużyna jak ta Borrusia ktora każdy zna.Co nie znaczy że nie wygrają ale te wasze analizy że lepsi i już to schowajcie dla siebie.
Będziecie plusi i minusy po meczu rozliczać moim zdaniem z Dortmundem Legia +1.5 handicap a Wam życzę powodzenia.
Jeszcze będziecie płakać jak to Borussia z Legia sie nie mogla przez mur przebić.
Polecam chusteczki zabrać na ten mecz bo na forum będzie wylew.
No i oczywiście będzie gadka jak to Dortmund dominowal i powinien te 4-5 brameczek wrzucić no ale skończy sie 0-0 albo 0-1 i gorzkie żale hehe uwielbiam peweczki.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Brawo dla wszystkich którzy biorą virena opis na poważnie.Nie widzicie że on tak to pisze żeby patrzeć na to przymrużonym okiem?Trochę prawdy w tym jest Borussia do meczu z Legia to nie będzie drużyna jak ta Borrusia ktora każdy zna.Co nie znaczy że nie wygrają ale te wasze analizy że lepsi i już to schowajcie dla siebie.
Będziecie plusi i minusy po meczu rozliczać moim zdaniem z Dortmundem Legia +1.5 handicap a Wam życzę powodzenia.
Jeszcze będziecie płakać jak to Borussia z Legia sie nie mogla przez mur przebić.
Polecam chusteczki zabrać na ten mecz bo na forum będzie wylew.
No i oczywiście będzie gadka jak to Dortmund dominowal i powinien te 4-5 brameczek wrzucić no ale skończy sie 0-0 albo 0-1 i gorzkie żale hehe uwielbiam peweczki.
Tak jak już Ci kiedyś pisałem - alkohol nie służy bukmacherce ???? Co ma znaczyć zdanie: Będziecie plusi i minusy po meczu rozliczać moim zdaniem z Dortmundem Legia +1.5 handicap a Wam życzę powodzenia.
Typerem nie jesteś złym, ale granie za wszelką cenę przeciw faworytom nie jest za mądre. Żeby postawić mur też trzeba umieć, a jeśli już za coś chwalić Legię to raczej za atak z Nikolicem. Owszem Pazdan jest, ale on jeden nie zatrzyma Dortmundu. Kto więc ma stawiać ten niby mur ? I uważasz, że w Bundeslidzie czy Pucharze, Dortmund nie nauczył się kruszyć takich &quot;murów&quot;. Oni pewno grając w Pucharze Niemiec ciągle mieli takich 2ligowców, którzy też stawiali mur. Nikt nie zna przyszłości i są czasami takie mecze, że słabszy zespół rozegra mecz życia, a silniejszy będzie miał slaby dzień i marną skuteczność. Może i być to 0:0, ale na tej zasadzie w ogóle nie warto nic grać i w ogóle dać sobie spokój z bukmacherką. W mojej ocenie jest większa szansa na to, że Borussia rozgromi ten &quot;mur&quot; Legii niż to pierwsze co pisałem więc granie na Legię +1,5 wydaje się także nierozsądne. Oglądałem te wcześniejsze mecze z Dundlakiem i ten wcześniejszy i nawet tam nie przeważali. Po prostu wygrali lepszą kondycją i jakością zawodników. Nie mówimy więc o tej Legii, która grała zdaje się 2 lata temu, wtedy kiedy była ta afera z Celtikiem. Wtedy owszem Legia mogła powalczyć i nie byłbym skory do grania bardzo wysoką stawką przeciwko Legii. Wtedy naprawdę przeważali, byli skuteczni, dobrze się to oglądało. Nie ma więc tak, że zobaczyłem Dortmund i z powodu nazwy tak gram. Jak już pisałem wiadomo, że co roku sprzedają wartościowych zawodników, ale też co roku wchodzą inni, którzy też się sprawdzają. I jeśli grali by np. z Napoli czy Lyonem czyli poziom średnich zespołów z ligi włoskiej czy francuskiej można by było brać pod uwagę te roszady w Dortmundzie, ale nie tutaj.
 
L 40

liderforum

Użytkownik
Adamo
To jest jak zawsze piszesz ze nie mądre a po meczu to ja liczę kasę hehe juz się przyzwyczaiłem ????
Bet na Dormund -1.5 wygląda z daleka słabo nie interesuje mnie czy Legia +1.5 wejdzie czy nie ja i tak bede do przodu.

Juz w dziale PD sie klocilem ilu to mnie w tym czasie zjechało że co ja pisze że sie nie znam że co ja robię na forum w ogóle itd.itp.

A kto na końcu wyszedł na tamtej kolejce na ✅ ????

Odpowiedź brzmi:

JA BO JESTEM NAJLEPSZY ???? ))
I zawsze jest to samo.
A ich juz nie ma bo jak zwykle czekają na nastepna kolejke jak mama da 50 zl.
Pozdrawiam.


Teraz napisze o Legii co mysle:

Legia na początku sezonu wyglądała fatalnie ale to nie ma znaczenia.Gorzej grać nie mogą niż był ten początek.Ja nie mowie ze to wystarczy żeby ograć Dortmund.
Ale niech się chłopaki zgraja jeszcze te 3 tygodnie.
Zagrają sobie na luzie w lidze.
A potem czeka ich najważniejsi mecz w karierze.Mecz w koszulce Legii gdzie cala Polska liczy na nich.Jest Pazdan jest Jodlowiec.
Są zaciagi z zagranicy ktore potrafią na pewno wiele więcej niż jakiś śmieszny Kosecki.
Jest Nikolic.
Borussia po przebudowie.
Nie po zmianach to jest przebudowa.
Żaden zespół nie odpala od razu ot tak.
Wiadomo roznica klas jest.
Ale Dortmund będzie miał piekło z trybun.
Nie jestem kibicem Legii.
Ale bet na nich +1.5 wygląda dobrze.
Perfect spot.
A każdy gra co chce.
Pozdrawiam.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Ja wcale nie uważam Cię za oszołoma. Ponieważ grasz zupełnie inną strategią niż ja, dokładnie to całkowicie odwrotną bo ja na faworytów, a ty na dogów, zawsze przeciwny argument bardzo się przydaje. Zresztą Twoja strategia jak i moja przynoszą nam sukcesy, a to najważniejsze.
Teraz co do samej Legii. Czy 3 tyg. starczą na zgranie ? Nie byłbym taki pewny. Piszesz o motywacji, patrzeniu przez całą Polskę - tak to jest dobry argument. Wiele razy widziałem kiedy słabsze zespoły spinały się na maksa grając w jakiejś prestiżowej imprezie czy z wielkim przeciwnikiem. Pytanie tylko czy motywacja zastąpi poziom. To ja jak pamiętasz wielokrotnie brałem poważnie pod uwagę motywację za co też często obrywałem. Motywacja jest chyba najsilniejszym 2 czynnikiem przy analizie, ale jednak tym zawsze najważniejszym będzie analiza czysto sportowa, a tu w każdym elemencie: wyszkoleniu, szybkości, kondycji Dortmund bije Legię na głowę. Sama różnica między ligą polską i niemiecką to nie nieznaczna różnica tylko przepaść. A Legia nie gra przecież z jakąś czerwoną latarnią Bundesligi tylko wicemistrzem. Tak więc czy motywacja starczy ?
Teraz Dortmund. Nie przesadzajmy z tym piekłem z trybun. To nie Turcja albo Kazachstan, że będą leciały butelki z trybun. Do tego Legia musi uważać bo już była karana za race i ma na pieńsku z UEFA. Z 2 strony zauważyłem, że akurat w LM to dla klasowych drużyn jak Borussia gra na wyjeździe nie ma takiego znaczenia. Oni co roku grają w LM i są przyzwyczajeni do tego. Piszesz nie o zmianach tylko przebudowie. Ok, niech będzie, ale oni również jak Legia mogą sobie pograć w lidze i się zgrać, ten sam argument co podałeś na Legię. No i argument o którym już pisałem. Legię to Dortmund musi ograć bo Real jest silniejszy, Sporting mniej więcej porównywalny więc to nie jest kwestia, że oni coś tutaj będą kombinować. Kombinować to może Real bo jemu jakby nawet nie wyszedł mecz z Legią tak czy inaczej odrobią, dlatego szybciej wziąłbym to Twoje +1,5 w meczu z Realem niż Dortmundem.
Pozdrawiam no i zobaczymy niebawem kto będzie miał rację.
 
tommy83 298

tommy83

Użytkownik
pieklo na trybunach - wyswiechtany frazes ; dortmund ktory gra na codzien przy 80 tysiacach kibicow ma sie przestraszyc krzykow/gwizdow z 30 czy 35 tysiecy gardel?
kwestia zgrania jest tez taka, ze dortmund sparingi przedsezonowe gral tym skladem - legia dokonuje transferow po rozpoczeciu ligi, teraz dochodzi przerwa reprezentacyjna i sie okaze ze pelnym skladem to oni potrenuja 10 dni i zagraja 2 pelne mecze.
no i najwazniejszy mecz w karierze to oni juz maja za soba - rewanz z dundalk i awans do lm - teraz to oni &#39;moga&#39; a nie &#39;musza&#39; jak w meczu el lm ;)
 
marcusgreen 784

marcusgreen

Użytkownik
Żadna drużyna, która przyjedzie do Warszawy nie przestraszy się trybun. Oby tylko nie było jakiejś zadymy, wrzucanie rac na boisko itp.
 
macio106 154,4K

macio106

Znawca - MMA
Kadra Legii na Ligę Mistrzów:
Bramkarze: 1. Arkadiusz Malarz, 33. Radosław Cierzniak.
Obrońcy: 2. Michał Pazdan, 4. Jakub Czerwiński, 5. Maciej Dąbrowski, 14. Adam Hlousek, 19. Bartosz Bereszyński, 25. Jakub Rzeźniczak, 28. Łukasz Broź, 52. Mateusz Wieteska.
Pomocnicy: 3. Tomasz Jodłowiec, 6. Guilherme, 7. Steeven Langil, 8. Vadis Odjidja-Ofoe, 9. Waleri Kazaiszwili, 15. Michał Kopczyński, 18. Michał Kucharczyk, 22. Kasper Hamalainen, 32. Miroslav Radović, 75. Thibault Moulin, 77. Michaił Aleksandrow.
Napastnicy: 11. Nemanja Nikolić, 26. Sandro Kulenović, 99. Aleksandar Prijović.


 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Miroslav Radović to duże wzmocnienie razem z Nicoliciem mogą być dosyć groźni w ataku. W obronie Pazdan. Ale właściwie tylko oni. No i jeszcze przez ten krótki czas muszą Radovic z Nioliciem się dotrzeć bo czasami 2 dobrych piłkarzy nie gwarantuje jeszcze sukcesu, ale w takim wypadku Sporting może być do ogarnięcia. Widać, że LM przyciąga jak magnes.A napisze ktoś może w jakiej obecnie Radovic jest formie. Jak mu szło w tych Chinach bo nie śledziłem jego kariery, a może to mieć duży wpływ na typowanie.
 
D 12

denison

Użytkownik
Witam, to jest tylko sport albo az sport - wszystko moze zdarzyc sie ale na ten moment to ja wroze Legii 0pkt. Osoby ktore twierdza ze radovic wzmocni legie to wielcy optymisci, na nasza wielka lige pewnie starczy ale to bardziej zawodnik juz zapchaj dziure w skladzie z calym szacunkiem dla niego ale mecze w partizanie to pokazaly. Typ numer jeden na pierwsza kolejke to legia nie strzeli bramki albo borusia wygra do zera. Cos czuje ze sa aubemayang moze nasza obrone rozjechac, zwlaszcza ze pazdan idzie na raz nawet na euro komentator hajto caly czas to powtarzal..
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom