>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Legia Warszawa vs Real Madryt [środa 2.11.2016 r]

Status
Zamknięty.
jacksparrrow 486

jacksparrrow

Użytkownik
A dasz sobie rękę uciąć, że Legia nie nabije tych rożnych ?
Tylko kurs na gola realu jest 1.01 a kurs na rozne legi 11 wiec mozna pograc kontre jezeli krolewscy strzelą szybko 5 bramek i będą się bronić przez 90 min w co jednak szczerze wątpie. Mecze gdzie faworyt po kursie 1.10 remisowal 0:0 bo przeciwnik sie bronil w 11 się zdarzają i to nie tak rzadko jakby wskazywal na to kurs 1.01
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
To nie Magiera pokazał jak grać z Realem tylko Real jak grać z Legia i nie tracić sił. Real oddał im piłkę by później przeprowadzać kontry. Wielokrotnie Legia miała przewage gdy wyprowadzała atak , praktycznie bronili tylko obrońcy. Legia grała tak jak Real chciał. Wszyscy się podniecali jak to Legia dobrze zagrała , a guzik prawda bo piłkarze Realu nawet się nie spocili.
I to jest właśnie właściwy komentarz. Nic dodać, nic ująć. A wszyscy Ci co się podniecali, że Legia grała super to chyba patrzą patriotycznie bo zespół z PL grał. Dziś będzie podobnie i łapczywi na gole CR i Morata mogą nastrzelać. Niech Legia atakuje, lepiej dla Realu nawet. Ja przewiduję handi -2.5 na luzie dla Realu pograny w bet36 już dawno temu.
 
ciunek 335

ciunek

Użytkownik
Całoroczny daje darmowy zakład do 100 zł. Regulamin myślę, że większość zna. Wymyśliłem coś takiego, że jako zakład przedmeczowy dam over 0,5 gola (otwierają taki rynek kwadrans przed meczem) a jako zakład ryzykowny dałbym Legia x1 - kurs 7 z kawałkiem. W 0:0 nie wierzę, coś Real wciśnie. W to 1x też specjalnie nie wierzę, ale chyba przyjemniej mi się będzie oglądało.

Co sądzicie, może jakieś inne propozycje?
Ja zagrałem przedmeczowo, że Real wygra po 1.10 co wydaje mi się dość oczywiste, więc byłoby +10, a na live w pierwszej minucie łapię BTSa po 2.00. Moim zdaniem dużo bardziej prawdopodobne i lepsza stówka do przodu niż pajacowanie ;) Ale oczywiście próbować warto, to tylko sport ;)
 
lukas88 415,5K

lukas88

Forum VIP
02.11.2016 g. 20.45 Legia- Real Madryt
-
Typ: 2 (-1) HT
Kurs: 1,73
Bet 365
Stawka 8j

Real nie przyjechał do Warszawy aby położyć się na murawie i wąchać trawkę na Łazienkowskiej, Zizou wystawił piekielnie ofensywny skład z dwoma napadziorami Benzema + Morata, do tego na skrzydłach CR7 + Bale. Co tu dużo mówić, od pierwszej minuty będzie huragan pod bramką Malarza, a kurs na to zdarzenie świetny. 1-0 dla Realu do przerwy to minimum z minimum jakie Real osiągnie. Myśle że pędzie 0-2 HT to dobry wynik dla Legii.
Na FT warto pograć:
Real -2,5
Kurs: 1,9
Pinnacle
6/10
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Legia Warszawa - Real Madryt pow. 4,5 goli kurs: 2,15 buk: forBET ✅✅✅
Legia Warszawa - Real Madryt pow. 5,5 goli kurs: 3,35 buk: forBET✅✅✅
LEGIA SZACUN !
Jak widać po składach Real gra właściwie 1 składem. Ustawienie mega ofensywne - tercet Ronaldo-Bale-Morata. Być może to dzisiaj tak pograją żeby CR7 sobie postrzelał. Ale też w Legii widać chęć pogrania czyli wbrew zapowiedziom nie wydaje się aby było murowanie, zresztą Legia i tak tego nie potrafi. Wystarczy spojrzeć ile goli traci i strzela. Te overy może pokryć sam Real, ale liczę i na Legię choć nie na tyle by ryzykować BTS.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Wszyscy powtarzają, że mecz przy zamkniętych trybunach to dla Legii nowość, a ja przypomnę wam ten mecz. Tam był gangbang do ht i finito dziś może być podobnie.


https://www.youtube.com/watch?v=U6Aj-RbZL8Q

over 1.5 do ht 1.70 w pre✅✅✅✅✅✅
wszędzie

Pamiętacie jak to też w pierwszym meczu na wyjeździe obiecująco wyglądło? Dzisiaj powtórka z rozrywki?
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
marcin8901 0

marcin8901

Użytkownik
No co za pech.Chciałem nabić gol Realu przed 20;00 ale nie zdążyłem bo kursy wsztrzymane bo Bale musiał już w pierwszej minucie strzelić.Postawiłem na drugiego przed 30 i nie udało się...I tyle z darmowego zakładu na żywo.
 
julek 421

julek

Użytkownik
Rado strzeli @8
Kuchy strzeli @8
Vadis strzeli @12
Legia over 1,5 @6,5

Wg. mnie skład powinien być podobny do tego z Madrytu. Granie z Nikolicem nie ma sensu ze względu na jego szybkość,a raczej brak . Wieczorem powinniśmy zobaczyć otwarty mecz obfitujący w bramki. Real na 20 ostatnich spotkań zachował 3 czyste konta. Legia miała okazje w Madrycie i liczę na to, że będzie mieć je w Warszawie. Kursy na zdarzenia, które podałem zachęcają do grania.
✅
zwrot
✅
✅
dziękuje za emocje i za wygraną ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +53
marcin8901 0

marcin8901

Użytkownik
,,Są na tym świecie rzeczy o których się fizjologom nie śniło &quot;

Niemożliwe stało się faktem.Legia zremisowała bo postawiłem 100 na Real przed meczem.
 
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
Bardzo fajny mecz ???? pomimo przepie**olenia 600zł cieszy mini &quot;wygrana&quot; Polskiego klubu i daje nauczkę przed konstruowaniem kolejnych kuponów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
J 15

jogabonito

Użytkownik
Brawa dla Legii za mecz. Po dwóch bramkach Real myślami był już w Madrycie, a po kolejnej godzinie był o krok od kompromitacji, chociaż w oczach wielu zapewne i remis można do tej kategorii zaliczyć. Przed meczem chciałem postawić na Real @1.11, ale miałem w głowie wczorajszy mecz Atletico i wymęczone 2-1, a kurs również był podobny, więc dałem remis zwrot, bo to była formalność, żeby otrzymać zakład bez ryzyka. Zakład na żywo oczywiście przegrany, więc przy okazji mam pytanie, czy jeśli nie zwrócili mi jeszcze stówki za zakład to mam się czegoś obawiać i pisać do supportu (Bet365), czy to normalne, że trzeba czekać trochę dłużej?
 
A 20

a-303

Użytkownik
Jak wam pisałem, że Legia strzeli gola i że potopicie kasę na braku btsu, to skasowaliście mój wpis - pogratulować tylko!
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
S 245

sparks88

Użytkownik
czy jeśli nie zwrócili mi jeszcze stówki za zakład to mam się czegoś obawiać i pisać do supportu (Bet365), czy to normalne, że trzeba czekać trochę dłużej?
Regulamin mówi o czasie do 3 godzin. Wystarczy czytać uważnie.
 
4 0

4cmc

Użytkownik
Ja wygrałem po pierwszej połowie 65 zł na czysto live przed meczem miałem 100 zł na real więc w plecy i w drugiej połowie przy stanie 1:2 dałem 165 na real -1.5 ???? plecy plecy plecy no ale mecz super . Heh tak sobie myślałem przed meczem ze jeżeli zakład bez ryzyka to może postawić 1X dla emocji , szkoda że siebie nie posluchalem
 
bakusiowy 9

bakusiowy

Użytkownik
Ja głupi znowu puściłem że Legia nie strzeli, miałem nadzieję że to w końcu będzie TEN mecz kiedy Real zagra na zero z tyłu - a jednak :/
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom