>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Legia Warszawa - Sporting Lizbona [07.12.2016] - Środa

Status
Zamknięty.
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik



Sportingbet



Czy Legię stać na sprawienie niespodzianki i awans do fazy pucharowej LE? Po ostatnich spotkaniach w LM z Realem i Borussia i bardzo dobrej grze w lidze - jest na to szansa. A jak Wy to widzicie?

Zapraszam do dyskusji!​
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Parę słów z mojej strony - nie mam zamiaru z nikim dyskutować, wyrażam tylko swoje zdanie na temat tego spotkania. Moim zdaniem Legia ma szansę powalczyć o ten awans, jestem pełen optymizmu widząc ostatnie mecze w wykonaniu Legii. Na pewno niepokoi gra defensywna, bo jeśli powtórzy się sytuacja z Dortmundu, to nie będzie o co walczyć, bo ofensywa to nie wszystko. Wczoraj we Wrocławiu Pazdan z Rzeźniczakiem spisywali się dobrze i to jest optymalna para, która powinna bronić defensywę Wojskowych, bo w Dortmundzie katastrofalnie zagrał Czerwiński i bardzo słabo Cierzniak - jednak oni na pewno nie zagrają ze Sportingiem, jeśli zdrowy będzie Pazdan, Rzeźniczak i Malarz. Kursy na Sporting lecą w dół, tego akurat nie rozumiem, bo Legia z dnia na dzień gra co raz to piękniejszy dla oka futbol, o niebo lepszy niż w przegranym w Lizbonie 2:0 meczu. Nie ma się co również zastanawiać, czy Sportingowi zależy na LE, bo na pewno tak jest i tego meczu nie odpuszczą. Polski zespół prawdopodobnie zagra w najsilniejszym składzie - do meczu jeszcze tydzień, ale do pełni zdrowia powinien już dojść Hlousek i miejmy nadzieję, że nikt nie nabawi się kontuzji w piątkowym starciu z Wisłą Płock, odpoczną Radovic i Guilherme za kartki. W drużynie gości pauzować za kartki będzie dwóch podstawowych zawodników, jak z kontuzjami to przedstawimy bliżej spotkania. Sportingowi wystarczy remis do awansu, jednak po powrocie z Warszawy czeka ich w najbliższy weekend derbowe starcie z Benficą, więc nie wiadomo jakim składem udadzą się do Warszawy i czy zagrają na 100%, derby to jednak derby i to z najgroźniejszym rywalem w walce o mistrzostwo. Na pewno duży plus dla Legii w postacie pogody, bo przyszły tydzień zapowiada się w Polsce zimowy, a w takich warunkach wręcz nie sa przyzwyczajeni do gry zawodnicy gości. Nie chcę tutaj tylko podawać samych argumentów przemawiających na Legią, bo Sporting to mimo wszystko półeczka wyżej i doświadczenie w grze w pucharach. Jednak ostatnia gra Wojskowych daje promyk nadziei na awans, skoro można było zremisować z Realem, to jest szansa na wygraną ze Sportingiem. Oczywiście, duża presja przed Legią, jednak ja mam nadzieję, że zagrają bardzo dobry mecz i awansują do LE. Typuje zwycięstwo/remis gospodarzy, bo buki trochę przesadzają z szansami Sportingu. Do Boju.
Legia Warszawa 1x 2.10 Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
bula3411 143

bula3411

Użytkownik
LEGIA WIN to musi sie udac ten klub wszedl na poziom wyzej w polskiej ekstraklasie odkad Jacek Magiera przejal legie wszystko zaczelo grac no obrona jeszcze troche do poprawy najbardziej mnie cieszy to ze legia po stracie gola podnosi glowe i wali dalej nie cofa sie przed rywalem i to jest plus ofensywa odnajduje sie podaniami z pierwszej pilki i widac ze maja niezle schematy i je cwicza bo przyznajcie kontry w meczu z realem lub dortmundem byly szybkie i skuteczne i tu jest plus poza tym legia po meczu z wisla plock bedzie miec dzien wiecej odpoczynku niz sporting mecz z wisla bd latwy wygraja 2;0 do pierwszej polowy a potem bd komtrolowac gre za to sporting wieczorny mecz z setabul kture nie jest wcale takie slabe w portugalskiej lidze mysle ze mecz bd zaciety moze wejsc nawet plus 3,5 bramki ale czuje ze bedzie cos kolo 3;1 lub 3;2 dla legionistow no i dodajmy w koncu beda KIBICE i to tez napewno napedzi legie
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Życzę Wam jako Polak Polakom tego awansu, zebrania doświadczenia i scementowania składu, ale nie ma się co na niego napalać. Kurs jest wystawiony kusząco, ale adekwatnie. Odkąd odszedł Hasi, Legia gra bardzo ładną, ofensywną i odważną piłkę. Kilku kopaczy prezentuje swój prawdziwy potencjał i od kiedy pojawił się trener z charyzmą, to pokazali, że w tych ciasnych bokserkach noszą jednak coś na podobę jaj. Jednakże OBECNIE każdy (szczególnie pucharowy) mecz tego klubu, jest lekko jak loteria w wesołym miasteczku, gdzie strzelasz w miśka po pijaku, a trafiasz w Pana ze straganu. Takie jest obstawianie Legii w LM, a jedynym pewniakiem są wysokie overy bramkowe.
Celowałbym bardziej w remis jeśli już, niżeli w win Legii, bo obrona raczej na pewno coś wpuści, a ofensywa strzeli, więc jedyny pewniak to moim zdaniem over, bezpiecznie 2,5, dla odważnych może nawet 5,5, bo tu nie będzie już czasu na szachy. Wóź albo przewóz w walce o LE.
Proponuję popatrzeć na ten mecz obiektywnie, bez gorącej głowy i przeanalizować również stronę Portugalską. Bo tu nie będzie grać tylko Legia ;) Oni też chcą na wiosnę polatać po Europie i nie położą się w Polsce, a są o klasę lepszym piłkarsko zespołem.
Za Legią przemawia publiczność, chłodna temperatura podczas meczu, to że Sporting dostanie na rozgrzewce śnieżkami w łeb, dobra forma ofensywna zespołu, trener z pomysłem na grę, zaangażowanie, motywacja, rosnąca pewność siebie i fakt, że można strzelić każdemu, jak się tylko chce.
Za Sportingiem - doświadczenie, zgranie, technika użytkowa, szybkie skrzydła, dobry bramkarz, Czerwiński( na 80% nie zagra) Cierzniak( na 99% nie zagra ) Jodłowiec i Rzeźniczak w złym humorze.
Reasumując - Jeśli publika pomoże i będą grać na 500% to można łapać 1x, można łapać wysoki over, bo szachy będą do pierwszej bramki (obstawiam, że do 15 min) Później pójdzie ogniem piekielnym akcja za akcję i brameczki będą się sypać jak z karabinu.
PS. O lata świetlne Legia odskoczyła finansowo, ale piłkarsko jest w lidze kilka zespołów, które potrafią zagrać piękną piłkę, a ich niektóre mecze chce się oglądać. To do któregoś posta wyżej.
Wisła, Lech, Lechia mająca dobry dzień, czy Jaga. Obiektywnie ;) Mniej obiektywnie - Wisła jeszcze wszystkich zaskoczy piłkarsko w tym sezonie, jeśli znajdzie się hajs, a mafia z młyna do końca nie rozdupcy naszego klubu;)
Nie pisałem nic od 5 lat, to się mogę rozpisać jak mi się nudzi, a co! Amen ;)
Legia +1 @2,10 4/10
Over 2,5 @1,66 9/10
Over 3,5 @2,75 5/10
Over 4,5 @5,50 2/10
Over 5,5 @11,00 1/10
BTS i over 2,5 @ 2,05 9/10
Czerwona kartka - brak kursu (będzie oscylował koło 3,50 do 4,00)
Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +46
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Legia Warszawa - Sporting CP x kurs: 3,70 buk: forBET
Legia Warszawa (1x) - Sporting CP kurs: 1,75 buk: forBET
Powiem krótko. Wierzę głęboko, że 06.12 będzie w Warszawie remis, który zadowoli wszystkie strony. Sporting będzie miał LE i to nakładem małych sił, Legia wyjdzie z rozgrywek LM mimo wszystko z bardzo dobrym wrażeniem bo co by nie mówić największy blamarz był tylko z BVB na samym początku, a potem ta gra wyglądała coraz lepiej. Można zganiać a to, że Real bez formy i zlekceważył, a to, że BVB zagrało 2 składem, ale należy też docenić warszawski zespół, który mimo ciągłych błędów w defensywie umiał nadrabiać w ataku. Wracając do 06.12 - Sporting gra bardzo minimalistycznie co było widać już w pierwszym meczu. Grając na wyjeździe postawią sobie za cel nie przegrać. Możliwe też, że w ogóle im będzie średnio zależeć na LE i &quot;oddadzą&quot; to Legii i stąd gram również 1x. Jeśli jednak zagrają o LE to nawet jeśli by prowadzili myślę, że Legia wyrówna. Przestrzegałbym też przed wchodzeniem w overy. To nawet statystycznie po meczach z Realem i BVB nie wychodzi, ale najważniejsze, że Sporting ma ogromną koncentrację w defensywie i przypomnijmy mecz z Realem. Myślę, że to może być dość nudne widowisko na poziomie 0-0 czy 1-1.
 
kowal1980 35

kowal1980

Użytkownik
Ja nie jestem optymistą, Legia nie ma obrony, Sporting pomimo, że też dostał 4 z 5 meczy, wiadomo oprócz meczu z Legią, to stracił tylko 7 bramek, a Legia 24 ????
W lidze portugalskiej również nie traci za dużo a ich liga jest o wiele lepsza od naszej choć jak wiadomo underowa. Od kiedy Legie przejął Magiera jest ogromna poprawa ale coś mi się nie wydaje że Sporting nie strzeli tu gola lub dwóch a to może być ciężko nadrobić bo pewnie Sporting nie wyjdzie rezerwami tak jak Borussia która grała pół meczu bez kilku podstawowych grajków. Dlatego wydaje mi się że Legia tego nie wygra.
typ: BTS
kurs 1,70
Bet365
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Gracie na Legię gracie overy a będzie dokładnie odwrotnie.
Magiera nie zagra już wesołego meczu o awans do LE.
Tu będzie nuda i moim zdaniem under i Sporting win.
Legia jest za słaba piłkarsko naprawdę.
W cyrku dawała sobie radę ale w poważnej grze wymięknie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Mecze z udziałem Legii Warszawa to w ostatnim czasie to gwarancja gradu bramek. Chcecie przeżyć na żywo niezapomniane emocje? Chcecie zobaczyć na żywo mecz, który może dać awans &quot;Wojskowym&quot; do Ligi Europy?

Bukmacher Fortuna daje wam tą możliwość. Wystarczy wylicytować bilet na naszej aukcji. Ty zobaczysz fantastyczny spektakl, a rodzina otrzyma pomoc. Całość z wylicytowanej aukcji jest przeznaczone na pomoc rodzin w akcji &quot;Pomagamy Wygrywamy III&quot;

Link do aukcji: http://allegro.pl/bilet-na-mecz-legi...628945005.html

p.s jeśli Ty nie jesteś zainteresowany to może wśród Twoich znajomych są osoby, które chętnie zobaczą to spotkanie na żywo. Podeślij link dalej!
Więcej o forumkowej akcji charytatywnej: Pomagamy Wygrywamy III - Informacje ogólne i dyskusje
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Gracie na Legię gracie overy a będzie dokładnie odwrotnie.
Magiera nie zagra już wesołego meczu o awans do LE.
Tu będzie nuda i moim zdaniem under i Sporting win.
Legia jest za słaba piłkarsko naprawdę.
W cyrku dawała sobie radę ale w poważnej grze wymięknie.
A dlaczego taka zmiana stanowiska od pamiętnego meczu z BVB kiedy to pisałeś, że wszyscy potopimy kupony ? Wtedy kiedy Legia miała fatalnego trenera, sporo kontuzji (np. Pazdan), nie za fajną atmosferę w szatni pisałeś, że nie przegra z BVB. Teraz kiedy ta gra nie jest taka tragiczna wieścisz dokładnie coś odwrotnego. Sporting absolutnie tego nie musi wygrywać, wystarczy mu remis do wejścia do LE więc typy na 1x wydają się całkiem sensowne bo rozumiem, że pamiętasz o tym, że zapis 1x oznacza, że Legia wygra LUB zremisuje.
 
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
Tuż po pojawieniu się kursów na Bet365 na ten mecz, wrzuciłem trochę siana w wygraną Sportingu. Dołożyłem także kilka innych spotkań na podbicie kursu (które póki co wchodzą w 100%)... Kurs wtedy wynosił @1.90.
Legia odżyła dzięki Magierze. Legioniści zaczęli grać skutecznie w ofensywie. Legioniści potrafią grać z kontrataku przeciwko trudniejszym rywalom. Legioniści zagrają u siebie. Ok.
...ale Sporting to zespół, który: postawił się Borussi, postawił się Realowi, vicemistrz Portugalii, nie traci dużo bramek.
Legia, której kibicuję w takiej sytuacji całym sercem, uważam, że nie jest drużyną, która zasługuje na grę w Lidze Europy. Real zlekceważył Legię, Borussia nie spodziewała się takiej skuteczności Legii w ataku. Czym w takim razie Lega zaskoczyć może Sporting?
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Adamo

Nawet najlepsi popełniają błędy ale wiesz najlepszych od najgorszych różni to że potrafią wyciągać wnioski a nie grają jak ostatni mecz czyli jak wiatr zawieje.

Nie rozumiem za bardzo dlaczego Ty zawsze wracasz do moich nie trafionych typów widzę nieźle cofnąłeś się w czasie szkoda że z poprzedniego sezonu jakiegoś meczu Borussi nie wyciągnęłeś.

To że grałem na Legię to znaczy że co mam na nich grać do końca sezonu bo zbili Wisłę czy inną Jagiellonię?
Sporting to trochę inna półka i gra w roli gospodarza nie za wiele tu pomoże bo brakuje umiejętności.

Tak swoją drogą Adamo przyznaj Ty to lubisz potrolować mnie co nie? Jest ta fazka co
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Ja tam też się wyjątkowo zgodzę z Konarem25 odnośnie przewidywania przebiegu meczu. Dla mnie będzie to mecz underowy, popatrzcie choćby na ich pierwszy mecz - szybkie 2:0 i potem nuuudy, przez co wiele osób potopiło over 2,5 Sportingu. Ktoś wcześniej pisał, że Legia się czuje dobrze w kontrataku. Problem jednak jest taki, że tu musi zaatakować, bo remis im nic nie daje. Sporting będzie się bronił i sam wyprowadzał kontry. Jeśli strzeli jedną bramkę, może skończyć się zabawa, ewentualnie na 2:0 strzelą i tyle. Sporting nie pójdzie tu na wymianę ciosów, bo mu się to zwyczajnie nie opłaca. Podobnie Legia - ofensywę mają konkretną, ale przy grze jak w Dortmundzie nie wierzę, żeby strzelili więcej bramek niż Sporting.
Szanse jednak mają i jedni i drudzy, nie typowałbym tu 1x2, bo w żadnym kursie nie widzę value, podobnie w sumie jeśli chodzi o bramki, gdyby był troszkę wyższy kurs, pograłbym na under 3,5.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Adamo
Nawet najlepsi popełniają błędy ale wiesz najlepszych od najgorszych różni to że potrafią wyciągać wnioski a nie grają jak ostatni mecz czyli jak wiatr zawieje.
Nie rozumiem za bardzo dlaczego Ty zawsze wracasz do moich nie trafionych typów widzę nieźle cofnąłeś się w czasie szkoda że z poprzedniego sezonu jakiegoś meczu Borussi nie wyciągnęłeś.
To że grałem na Legię to znaczy że co mam na nich grać do końca sezonu bo zbili Wisłę czy inną Jagiellonię?
Sporting to trochę inna półka i gra w roli gospodarza nie za wiele tu pomoże bo brakuje umiejętności.
Tak swoją drogą Adamo przyznaj Ty to lubisz potrolować mnie co nie? Jest ta fazka co
Akurat tym razem nie chodziło o trollowanie ???? Po prostu zespół Legii w mojej ocenie gra lepiej niż było na początku, Sporting jest o klasę niżej niż BVB więc nie wyszło mi, że 2+2=4. Ja się zgadzam, że nie będzie overu, tylko nie sądzę aby Sporting się zbytnio wysilał. Wystarczy im remis. Dla mnie scenariusz tego meczu może mieć 2 oblicza: Legia będzie naciskała i uda jej się coś strzelić, a potem Sporting wyrówna i będzie bronił wyniku, albo Sporting się tak zastawi, że Legia nic nie strzeli lub straci bramkę po kontrze i znów Sporting będzie bronił wyniku, ale wiedząc, że i tak remis wystarczy może sobie odpuścić i Legia coś tam ok 80 min ukłuje.
I trzeba przyznać, że jednak trybuny też coś dadzą. Legia ma naprawdę totalnych kibiców i naprawdę nie sądzę aby Sporting chciał się popisywać. Kurs na remis - 3,70 jest moim zdaniem wart gry nawet jak moja teoria się nie sprawdzi.
 
mobilny 260

mobilny

Użytkownik
Taka mala ciekawostka. W srode w Warszawie przewidywalna temperatura to -3 natomiast w Lizbonie temepratura caly czas oscyluje w granicach 18. Tak wiec mamy 21 stopni roznicy, pilkarze Sportingu beda w lekkim szoku ????
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
No właśnie. To jest bardzo ważny aspekt. Zawsze w kontekstach meczów CSKA Zenitu itp mówi się, że to ciężkie tereny do grania bo zimno bo Rosja a tu jest bardzo podobnie. To czy kibicie pomogą legionistom to ja się nawet nie zastanawiam bo żyleta jak i cały stadion będą po prostu latać. W pierwszym spotkaniu ze Sportingiem coś tam pokazywali a od tamtego czasu zagrali szalone mecze z Realem i Borrusią oraz przejechali się po Śląsku Wrocław. Morale w szatni muszą być super a hajsik za LE i potencjał na kolejne fazy to ogromna motywacja. Granie w stronę Legii odbiega w tym przypadku od czystego patriotyzmu i ja z przyjemnością pobieram Legię z podpórką.

Legia lub remis @2.15 bet365
✅
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
W takim meczu standardowo serce za Legią, rozum za Sportingiem. Szkoda dywagować jak Legia grała w ostatnich meczach, jak Sporting grał na wyjazdach, bo ten mecz będzie zupełnie inny.
Ta jak już wyżej zostało napisane - Legia strzela i traci dużo bramek, więc dobrze zagrać na strzelone gole:
over 3.5 gola - @2.65
 
szyma2 22

szyma2

Użytkownik
O ile sam na forum analiz nie pisuję tak czytając posty części użytkowników w tym temacie nie mogę nie zabrać głosu. Nie wiem czy to ostatnie wyniki Legii w Ekstraklasie, remis z Realem czy patriotyzm przysłoniły wam rzeczywistość ale to co wypisuje część z was jest niedorzeczne.
No ale od początku po pierwsze Legia straciła 24 bramki w 5 meczach co daje prawie 5 straconych bramek na mecz, na poziomie ligi mistrzów jest to bilans, który lepiej pozostawić bez komentarza. Ktoś powie, że sami strzelili jak na drużynę z Ekstraklasy aż 8, no dobrze tylko co z tego skoro pozwoliły one na zdobycie zaledwie jednego punktu w meczu, którego wynik poszedł w świat i Legii może przynosić dumę tylko, że gdyby Legia zagrała z Realem kolejne 100 spotkań to pewnie 99 by przegrała, jedna jaskółka wiosny nie czyni a Wy chyba zachłysnęliście się tym &quot;sukcesem&quot;.
Sporting aktualnie zajmuje 2 miejsce w lidze zdecydowanie mocniejszej od naszej co pokazuje tylko, że są w tym momencie w bardzo dobrej dyspozycji. Sporting nie zagra wesołego futbolu jak Real czy Borussia i jeśli Legia w ogóle strzeli bramkę to będzie to można uznać na sukces.
O poprawie gry po przejęciu drużyny przez Magierę też ciężko już słuchać, no ludzie przecież chyba gorzej już być nie mogło po tym co wyczyniał z nią poprzedni szkoleniowiec. Legia ma obecnie tak silną kadrę (jak na polskie warunki), że w lidze powinni przeciwników rozjeżdżać więc wygrana kilku spotkań to żaden wyczyn.
Temperatura powietrza czy atmosfera na trybunach owszem może nieco pomóc gospodarzom jednak przypominam, że to piłkarze biegający po murawie są odpowiedzialni za strzelanie bramek a nie kibice siedzący na trybunach. Mógłbym wstawić tutaj statystyki z meczów Legii w LM ale chyba każdy może sobie to sprawdzić sam i na chłodno przeanalizować czy w którymkolwiek meczu mięli oni szanse na lepszy wynik aniżeli te które osiągnęli. Jedyna szans jaka widzę dla Legii to olanie przez Sporting Ligi Europy albo zamurowanie bramki i modły aby przez 90 min piłka nie wpadła do ich siatki.
To tyle moich przemyśleń kurs na WIN Sportingu jak najbardziej do gry:
Sporting 1 @ 1.80 bet365
 
maciuniuniu 180

maciuniuniu

Użytkownik
To czy kibicie pomogą legionistom to ja się nawet nie zastanawiam bo żyleta jak i cały stadion będą po prostu latać.[/b]
Trochę z przymrużeniem oka, ale jak ostatnio Żyleta była w LM to się 0:6 skończyło ;)

Szczerze mówiąc to poczekam do składów, nie wiadomo jak Sporting traktuje LE, ale jeśli okaże się, że chcą walczyć to nic innego jak win Sportingu. No ale poczekamy, zobaczymy.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Sporting gra na codzień z klubami które nie mają grosza przy duszy a na mecze ludzie chodzą tylko dlatego ze ceny biletów pospadały. Od czasu do czasu zasmakują wielkiej piłki jak przychodzi zagrać z Benficą, Porto czy Bragą. Mimo to ktoś zainwestował w ten klub i na zwrot tej kasy raczej nie ma co liczyć więc chyba oczywiste, że i o LE zagrają na serio. Z resztą w fazie pucharowej zaczyna się już poważne granie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom