>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Legia Warszawa - Sporting Lizbona [07.12.2016] - Środa

Status
Zamknięty.
D 85

dominiknd

Użytkownik
chyba niektorzy zapomnieli, ze sporting tu nie przyjezdza jak real czy bvb na sparing o punkty, ale o awans do ligi europy i zagraja tu na 100% a nie na 50 tak jak poprzednicy a to i tak wystarczylo zeby legi strzelic 8 (tak!) bramek w kazdej formacji sporting ma lepszych pilkarzy, a juz w szczegolnosci srodek pola, w lizbonie tez juz byl magiera, a legia tam nie miala kompletnie nic do powiedzenia
 
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
chyba niektorzy zapomnieli, ze sporting tu nie przyjezdza jak real czy bvb na sparing o punkty, ale o awans do ligi europy i zagraja tu na 100% a nie na 50 tak jak poprzednicy a to i tak wystarczylo zeby legi strzelic 8 (tak!) bramek w kazdej formacji sporting ma lepszych pilkarzy, a juz w szczegolnosci srodek pola, w lizbonie tez juz byl magiera, a legia tam nie miala kompletnie nic do powiedzenia
Real nie przyjechał do W-wy po punkty a po pewne trzy punkty zdobyte bez wysiłku. To ich zmyliło. Borussia nie wiedziała czego się spodziewać po Legii więc wyszli na mecz bez myśli o odpuszczaniu. Czas na Sporting... Powtórzę raz jeszcze, Legioniści zaskoczyli Real, zaskoczyli Borussię, ale czym mogą zaskoczyć Sporting? Moim zdaniem, pomysły się wyczerpały. Nie widzę innego scenariusza jak zwycięstwo Portugalczyków. Myślę, że jeżeli Legia dowiezie do przerwy remis, to Sporting w drugiej połowie pokaże Legii miejsce w szeregu. Jeżeli z kolei już w pierwszej połowie Sporting obejmie prowadzenie, to wtedy jedynie upatruję szans Legii na jakiekolwiek nawiązanie walki z rywalem.
Mimo to oczywiście, jeżeli Legia będzie miała realne szanse na zwycięstwo to nie będę zważał na moje sianko a wygra patriotyzm:grin:
 
rozmar 60

rozmar

Użytkownik
Ostatnio mój optimizm przy meczu z BVB grając na Legie z handicapem +2,5 troszkę mnie zawiódł. Ostatni mecz stołecznego zespołu nawet nie wiem jak go nazwać. Prowadzili 2:0 i nie dali rady dowieźć korzystnego rezultatu. Im dłużej człowiek patrzy na tą grę z boku i nie widzi na boisku Radovicia lub Guilerme to ta gra się ewidentnie nie układa. Przed przyjściem Rado do Legii byłem jednym z wielu osób, które na wieść o powrocie Serba na Łazienkowską kazałbym zarządowi popukać się w czoło. Wiadomo było, że Rado po mało udanej przygodzie z chińską piłka i krótkich przystankach w Olimpija Lublana oraz Partizanie Belgrad może nie przypominać tego samego zawodnika sprzed przenosin do Chin. Rado jednak w naszej Ekstraklasie odżył piłkarsko i tu bym upatrywał klucza do sukcesu. Mam nadzieję, że jednak przygoda z europejskimi pucharami nie skończy się już na jesieni.
Wiadomo, że przy obecnym układzie tabeli trzeba spiąć du*sko i walczyć o 3 punkty, które dadzą awans do LE. Sporting zadowoli nawet remis ale Legia musi wyjść i walczyć o każdy centymetr boiska.
Legia meczami z BVB oraz z Realem u siebie pokazała, że ma kim postraszyć uznane zagraniczne marki.
Sam gram czyste zwycięstwo Legii.
Legia Warszawa wygra - 4.38 Bet-at-home
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
intelowiec 68,4K

intelowiec

Użytkownik
Po takim kursie, jaki buki proponują na Legię, na pewno warto delikatnie spróbować (dla mniej odważnych można zawsze podeprzeć się remisem).
Kto ogląda dużo ligi polskiej i widział mecze Legii, ten łatwo zauważy, że odstają od innych zespołów organizacją gry, mają dużą swobodę operowania piłką. Magiera dobrze wpłynął na zespół, zawodnicy odblokowali głowy i nie podejdą jutro do meczu jako kopciuszek, tylko aby powalczyć na murawie o pozostanie w pucharach na wiosnę.
Udowodnił to dobitnie mecz z Płockiem, w którym Legia przy prowadzeniu 2:0 robiła wszystko, aby wygrać jak najmniejszym nakładem sił, mając w głowach środowy pojedynek. Nie wyszło, ale nikt nie płakał i wszyscy z niecierpliwością czekają na mecz ze Sportingiem.
Jedyne, o co się martwię, to zbyt duży hurraoptymizm w grze do przodu, bo jeśli nawet z Realem się udało i wynik poszedł w świat, to już bicie rekordu ilości bramek z Borussią średnio mi się podobało. Portugalczycy mogą i potrafią skarcić Legię za zbyt wesołą grę i może to się obrócić przeciwko nim.
Legia - Sporting 1 4,50 2/10 (patriotycznie)
 
Otrzymane punkty reputacji: +45
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
⚽ Legia - Sporting
Sporting ::: 1,79 ::: 1/3 Pinek ⛔
Spotkają się dwa różne klub jeżeli chodzi o bramki, Legia łącznie w LM 32 bramki w 5 meczach (średnia 6,4 :grin ???? , Sporting 12 bramek (średnia 2,4). W Portugalii padło 0:2 i na podobny wynik liczę w Warszawie. To będzie pożegnanie klubu ze stolicy Polski z LM, kto wie na jak długo - oby nie na kolejne 2 dekady.
Mecze Legii były fajne do oglądania, ale pod względem sportowym to był to benjaminek do typowego lania który czasami coś tam odszczekał. Skończyło się na 1 punkcie ugranym w cudowny sposób z Realem który prowadził już 0:2 i miał szanse w doliczonym czasie gry strzelić na 3:4 gdyby nie poprzeczka.
Tak jestem sceptycznie nastawiony do tego meczu, albo po prostu realnie na niego patrzę. Czołówka klubów z Portugalii (Benfica, Porto, Sporting) jest o 1-2 klasy wyżej niż nasza rodzima Ekstraklasa. Jedyne co może martwić w tym meczu to fakt, że gości zadowoli nawet remis.
Wynik: 1:0
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
P 0

pawelek1983

Użytkownik
Nie bedzie szału bo jedni i drudzy mają szanse na awans do LE, pewnie gra bedzie konczyc sie przed polem karnym z obydwu stron , Legia juz chyba sie nachapała goli i remis z Realem to sukces ale chocby jedna bramka w meczu da im awans

typ; under 1.5 gola

kurs ;4.76

Oddsring
 
jarza 66

jarza

Użytkownik
Czytam i czytam,ze liga Portugalska blabla.. a widzieliscie Porto? 2 razy remis z Kopenhaga,a to druzyna na podobnym poziomie jak Legia. Wiec Sporting to nie jest roznica 2 klas na pewno. Juz w 2012 obie druzyny ze soba graly i Sporting z duzym szczesciem ugral remis. Wiadomo sklady sie zmienily,ale pogoda podobna i tutaj bym szukal korzysci na Legie. Mysle,ze skonczy sie na 2-1 dla Legii i puchary na wiosne.
 
freddy-krueger 490

freddy-krueger

Użytkownik
Jedynym sensowny argument który przemawia na korzyść Legii w dzisiejszy spotkaniu są warunki atmosferyczne które panują w Polsce. Czytałem gdzieś wyżej o poukładanej grze w lidze i tego typu pierdoły który w dzisiejszym spotkaniu nijak będą się miały...Legia niema defensywy to nie przypadek że stracili już 24 bramki i praktycznie każdy wjazd w pole karne to ogromne niebezpieczeństwo utraty bramki. W pierwszym spotkaniu mogliśmy oglądać totalny minimalizm z strony Portugalczyków raz przyspieszyli grę, strzelili 2 bramki i póżniej już kontrola spotkania bez większego wychylania się...Dziś Legia musi się z minuty na minute coraz to bardziej otwierać z racji że remis im nic nie daje. Każdy kto oglądał wyjazdowe spotkania Portugalczyków zauważył że to niebezpieczny rywal który potrafi ukąsić z kontry przeciwnika, a mając na uwadze fakt że Legia gra bez defensywy to o bramki powinniśmy być spokojni. Sporting możemy zaliczyć do underowych zespołów i tutaj nie szukałbym zbyt wysokich overów w tym spotkaniu raczej spokojne zwycięstwo 0:1/0:2 dla Gości.
 
ibis 1,3M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:45 Legia - Sporting
Typ: 1X
Kurs: 2.07
buk: unibet
Wynik:​


Tak naprawdę ekipa Jorge Jesusa potrzebuje dzisiaj remisu żeby zostać na 3. miejscu w grupie, które da im awans do LE. Jednak nie będzie to takie łatwe. Legia może w dzisiejszym spotkaniu nie przeważa umiejętnościami, ale może odnieść zwycięstwo dzięki walce na boisku i charakterowi, który wprowadził Jacek Magiera. Takie zwycięstwo odniosła Legia z Realem remisując 3:3 i ładując cztery gole Borussii. Jestem zdania, że na tak mały klub jakim jesteśmy w LM jest to duży sukces. Ten sukces może przenieść dalej do LE, lecz trzeba dzisiaj wygrać z trudnym rywalem jakim jest Sporting. Przy pełnych trybunach, walce i pokazaniu swoich umiejętności jest to możliwe!. Najbardziej martwi to, że gospodarze w ostatnim czasie tracą dużo goli. W LM jest to norma, lecz nawet w lidze Legia pokazuje, że ma z tym ogromne kłopoty. Ja spróbuję zagrać 1X, które wydaje mi się że jest do ogarnięcia przez zawodników.
 
slimak9 185

slimak9

Użytkownik
W dzisiejszym meczu nie ma mowy o żadnym odpuszczaniu przez którąkolwiek drużynę. Liga Europy dla obu drużyn to dodatkowy zastrzyk gotówki, jak i sama wygrana meczu w LM. Wystarczy zobaczyć jak kluby hiszpańskie podchodzą do LE, a co dopiero kluby z biedniejszej ligi portugalskiej (gdzie samo Porto ma problemy finansowe). Zresztą wczoraj Dynamo nie grało o nic,a Besiktas o wszystko (i na co im był ten wspaniały comeback u siebie z Benficą?) i jak się skończyło większość pewnie poczuła na swoich typach (ja też ;)).
Co do samego meczu, ciężko wskazać, która drużyna zwycięży, bo będzie to zależało od gry obu zespołów. Sportingowi jak wiadomo wystarczy nawet remis. Dlatego skłaniam się ku paru overom w tym meczu. Powodzenie tych typów zależy w głównej mierze od Legii. Czy zagrają radosny futbol starając się strzelić więcej bramek czy może jednak na 0 z tyłu? Przeglądając ostatnie mecze Legii można spodziewać się jednak tego pierwszego, gdyż obrony Legii do solidnych zaliczyć nie można. W takiej sytuacji muszą postawić na atak jak Liverpool &quot;może i strzelą nam trzy bramki, ale za to my im cztery&quot; FC (nie licząc ostatniego meczu ???? )

Over 1,0 HT @1,675 zwrot ▶
Over 1,5 HT @2,5 ⛔ Całoroczny
Over 2,5 @1,7 ⛔

We wszystkich meczach Legii w tym roku w LM padały co najmniej dwie bramki w pierwszej połowie. W tym meczu prawdopodobnie będzie podobnie. Sporting będzie chciał jak najszybciej strzelić bramkę by mieć względny spokój, a to pozwoli otworzyć grę. Atak Legii też wstydzić się nie musi. Dlatego dla bezpieczeństwa pierwszy typ z podpórką
 
J 6

jedenniesiadl

Użytkownik
Może się komuś ta wiedza przyda, piszą o osłabieniach Portugalczyków: http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/liga-mistrzow/portugalskie-media-trudne-zadanie-sportingu-lizbona-w-warszawie/6ys4ze
Cytat za onet: &quot;Także dziennik &quot;A Bola&quot; uważa, że graczy lizbońskiego klubu czeka trudna przeprawa w Warszawie. Wskazuje na liczne kontuzje i kary za kartki w zespole wicemistrza Portugalii. Przypomina, że do Polski trener Jorge Jesus nie zabrał Joao Pereiry, Ezequiela Schelotto, Lukasa Spalvisa, Alana Ruiza, a także Joela Campbella.&quot;
 
maer 287,2K

maer

Typer A-League
Według mnie Legia co by nie pisać mając szansę na grę wiosną w Lidze Europejskiej zrobi wszystko aby jednak ten mecz z druzyną z Lizbony wygrać choćby nawet 1:0 i myślę że trener Magiera tak ustawi swoich zawodników żeby w końcu chociaż raz zagrali na zero z tyłu co może dać im LE Na wiosnę.
 
janek-bambo 136

janek-bambo

Użytkownik
Byłem sklony uwierzyć w wygrana Legii po ostatnich meczach ale jednak mecz z Wisłą Płock mnie obudził. Legia nie ma praktycznie obrony jako całości. Tak nie można grać trzeba nie tracić bramek a później myśleć o ofensywie. Było kilka takich szalonych zespołów które stawialy na ofensywę np wiesniaki z ligi niemieckiej swego czasu grali ultra ofensywnie ale tak się nie da cały czas. Las Palmas też tak gralo z początku sezonu. Obrona to jest podstawą a Wisła Płock momentami wchodziła jak w masło. Powtarzam Wisła Płock a nie Sporting Lizbona.
 
legia 122

legia

Użytkownik
Radzę wstrzymać się do podania składów...
Jeśli zagra Hlousek to będzie można przesunąć GUI wyżej, zapewne na lewą stronę tam gdzie wypadło dwóch prawych obrońców Sportingu !
W godzinie meczu wietrznie mroźno a temperatura odczuwalna -7, to zawsze jakiś lekki handicap w stronę Legii, w Portugalii +18 +20 ostatnio.
Kluczem do wygranej będzie pressing i walka na całej szerokości i długości boiska !
 
wawo 15,1K

wawo

Użytkownik
Umowmy sie Legia tego nie wygra, pewnie strzeli, ale nie wygra. Moze remis, ale raczej wygrana Sportingu.
Jedynym rozsadnym i mega pewnym typem na dzis jest over 2,5 gola po 1.72 bet365 grane jako LOKOMOTYWA, mega pewniak. Oba zespoly beda atakowac, legia cos tam u siebie wturla, ale wiadomo ze obrona legii jest slabiutka wiec straca, nie zdziwie sie jak zakonczy sie znowu wysokim wynikiem bo gra bedzie otwarta. Dla odwaznych mozna i zagrac statystycznie over 3,5 i 4,5 a tez beda duze szanse wygranej.
Kartki napewno tez sie posypia, bo Legii zalezy niemilsiernie na LE ale umowmy sie z czym do ludzi, hehehe. Jestem pewny ze nie awansuja z tymco prezentuja, to za mało.
 
W 82

wilshere

Użytkownik
Legia - Sporting 20:45
Jak wiadomo obie druzyny moga grac w LE, Portugalczykom wystarczy remis w tym spotkaniu aby grac w Lidze Europy, ale mysle ze Legia podejdzie do tego meczu dosc powaznie, na stole lezy gruba kasa, jesli Legia pouklada gre w obronie to nawet maja szanse na zwyciestwo w tym meczu, Sporting ma straszny szpital w skladzie.
Jednak to co bylo z Realem, mysle ze nie bedzie mialo duzego znaczenia w dzisiejszym pojedynku, Real calkowicie olal przeciwnika i do meczu podeszli jak do treningu i sie przejechali.
Sporting tez wie ze to nie bedzie latwy mecz, tak jak pisalem wyzej duze oslabienia w skladzie, ale dzis temperatura w stolicy ma oscylowac w granicach -3, gdzie w tym samym czasie w Lizbonie temperatura wynosi okolo +18 stopni. W tym pojedynku jest kilka argumentow przemawiajacych za Legia, ale ja zdecydowalem sie pobrac taki typ na dzisiejsze spotkanie.
Legia - Sporting BTTS i Over 2,5 @2,05 Bet365
 
Y 8

yulek

Użytkownik
A poco ma sie pchac legia do LE? moim zdaniem bez sensu marnowac kondycji na LE, jak w ekstraklasie tak słabo stoja... fakt ze to samo mozna powiedziec o sportingu. dla nich LE tez moze byc bezwartosciowy... i wola przerzucic siły na lige portugalska. ja ten mecz nie ruszam bo róznie bywa. jesli sporting chce to bez problemu awansuje.
 
paweltkwm 55

paweltkwm

Użytkownik
SPORTING -2AH @6.00 bet365​

Mecz dwóch wielkich dróżyn, mistrz i wicemistrz kraju, mecz o wysoką stawkę, 22 wirtuozów piłkarskich na boisku i tylko jeden zwycięzca..., a jeszcze z ciekawych meczów to Real-Borussia xD. Nie będe zbytnio analizował bo nie ma po co, oczywiste jest, że Sporting przyjedzie sobie postrzelać a fakt, że nie ma kilku piłkarzy 1 składy to + bo rezerwowi będą chcieli pokazać się trenetowi i kibicom.​
 
thejet 2K

thejet

Użytkownik
07/12/2016 20:45 CET
Legia Warsaw - Sporting Lisboa over 4.5 yellow cards asian
1.75 (bet365)
5/10
To w sumie bardzo dziwne, że w ostatnich trzech spotkaniach Legii padało tak mało żółtych kartek, bo w Madrycie było ich trzy, w meczu Legia - Real nie było żadnej i ostatni mecz w Dortmundzie z trzema żółtymi.
Legia gra wymarzoną grę na kartki, bo jest dużo wolnej przestrzeni i zawodnicy mogą się rozpędzać, co przy faulach często kończy się kartkami, ale ostatnie spotkania to odpuszczanie przeciwnika, brak przewinień, a potem dzięki temu masa goli. Myślę, że dzisiaj w końcu grają z presją i o coś i tym razem mecz będzie o wiele ostrzejszy i nie będzie takiego przepuszczania przeciwnika. Sędzia meczu jest gdzieś 50/50% na tą linię i nie będzie bał się wyciągać kartek. Myślę, że styl Legii i gra o LE spowoduje twardszy mecz i kartki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
P 53

pablos

Użytkownik
Legia Warszawa vs Sporting CP
Stawką tego meczu jest gra na wiosnę w Lidze Europy. Wbrew wątpliwościom, wydaje się, że nie tylko Legia, ale i goście z Lizbony są mocno zmotywowani by zagrać w tych rozgrywkach dzięki zajęciu 3. miejsca w grupie LM. Jak pokazały mecze Legionistów w Lidze Mistrzów, Elita a Polska Ekstraklasa to dwa inne światy. Legia w nienajmocniejszych rozgrywkach T-Mobile Ekstraklasy traci sporo bramek jak na zespół aspirujący do mistrzostwa. Jeszcze gorzej sytuacja wygląda w LM, gdzie należy pamiętać, że Legia w każdym meczu traciła co najmniej 2 bramki, a w meczach z Borussią i Realem na Bernabeu było tych bramek przecież znacznie więcej. Co więcej, Legii nie udało się jeszcze przetrwać ani jednej pierwszej połowy bez straconej bramki, dlatego trudno być optymistą przed dzisiejszym meczem. Należy jednak pamiętać, że wyłączając wyjazd do Lizbony i pierwszy tragiczny mecz z Dortmundem, Legii udało się strzelać bramkę. Jeśli chodzi o Sporting to od kilku meczów wyjazdowych (w lidze, LM czy pucharze) gra on konsekwentnie undery, jednak we wcześniejszych meczach ligowych potrafił zdobywać 3 i więcej bramek w delegacjach, a ponadto stawka dzisiejszego meczu jest duża, dlatego liczę, że Sporting nie będzie dziś grał na utrzymanie 0-0 i od początku meczu przystąpi do ataku. Ciężko jednoznacznie przewidzieć przebieg dzisiejszej gry, gdyż Legia grała w ostatnim czasie tak różne mecze, że nie sposób zgadnąć jakie oblicze zaprezentuje przeciwko gościom z Portugalii. Wydaje mi się jednak, że trend związany z szybko traconą 1. bramką przez Legionistów się utrzyma, ale i Legia nie pozostanie dziś bez zdobyczy bramkowej, nawet w przypadku porażki.
Typy:Sporting powyżej 0.5 gola w 1. połowie @1,75 forBET ⛔ (1:0)
Obie strzelą i powyżej 2.5 gola @1,95 ⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom