>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Legia Warszawa - Sporting Lissbon 16.02.2012 - Czwartek

Status
Zamknięty.
S 42

szuwi1

Użytkownik
Ciekawe informacje (za Weszlo), ze trener Domingos zostal zwolniony z funkcji trenera i zastapil go Ricardo Sa Pinto. Rowniez Maciej Rybus podpisal kontrakt z Terekiem Grozny (kosztowal 2,70 mln EUR). Zagra on jednak w pierwszym meczu LE ze Sportingiem, a byc moze i w drugim rowniez.
 
L 0

lukasz815

Użytkownik
Uważam że; Legia wyjdzie na ten mecz na pewno z Radu i Luboją .Sporting ma problemy ostatnio z wygrywaniem meczy ważnych na boiskach portugalskich ,a przecież mecz odbędzie się w Polsce ,,,temp -10&#39; . Legia jest naładowana i gotowa . Na 10 sparingów wygrała 9 to również jest plus dla niej bo trzeba je wygrać .Pełny stadion doping kibiców i zwycięstwo zostanie w stolicy . ps.trener Sportingu zwolniony ... bałagan w klubie:]@@@@@@@@@@@@ 2;0
 
J 1,3K

jasper

Użytkownik
Kolego jeśli mówisz o bałaganie w Sportingu, to co można powiedzieć o bałaganie w Legii!? Zarząd sprzedaje dwóch zawodników z pierwszego składu, a w zamian kupuje jednego zawodnika, który i tak miał być od początku przeznaczony do Młodej Legii! Po za tym podobno Skorża podał się do dymisji, bo zarząd świadomie utrudnia mu pracę! Mimo zapowiedzi przynajmniej jednego transferu zawodnika ofensywnego do klubu i co najmniej jednego transferu z klubu, to oni robią z tego człowieka jak i z Jóźwiaka jawną kpinę! Kolejna sprawa o wspomnianym wcześniej Jóźwiaku, sam potwierdził w wywiadzie, że wszystkie jego propozycje zawodników zostały odrzucone przez chorą biurokrację! Pomimo tego, że Jóźwiak i Skorża ich zaakceptowali! I pomimo tego, że wszystko z tymi zawodnikami było uzgodnione! Spodziewam się, że morale u Wojskowych są bardzo niskie! A poza tym zarząd woli zatrudniać po dwóch dyrektorów na JEDNO stanowisko! Więc kolego nie pisz mi tutaj o gładkim zwycięstwie Legii... Chciałbym, ale niestety najprawdopodobniej się to nie wydarzy!

Poza tym zapewne sprzedaliby i Radovica, ale pewnie sam zablokował transfer do drugiej ligi francuskiej!
 
nalokson 26

nalokson

Użytkownik
To nie będzie łatwy mecz dla żadnej ze stron. Legia jak wszyscy wiedzą w zimowym okienku znacznie osłabiła ofensywę, bo pozbyła się Borysiuka i Rybusa. Ten drugi podobno ma zagrać w meczu ze Sportingiem, ale kto wie, czy myślami nie będzie już w Rosji? Poza tym Radovic leczy kontuzję, a Ljuboja podobno nie jest w pełni dyspozycji. Cienko to widzę jeśli chodzi o ofensywę Legii.

Sporting mimo że na papierze jest zdecydowanie solidniejszym zespołem, to jednak w lidze nie osiąga ostatnio dobrych wyników. W Warszawie będzie jeszcze trudniej o punkty, bo przyjdzie im grać w ujemnej temperaturze, do czego portugalczycy chyba nie są przyzwyczajeni. Z drugiej strony zespół jest w trakcie sezonu, a to przemawia na ich korzyść.

Jeśli już musiałbym wytypować jakiś wynik, to byłby to UNDER. Spodziewam się raczej wyrównanego spotkania, z remisem bądź minimalnym zwycięstwem któregoś z zespołów. Nie pokuszę się o nic innego. Osobiście odpuszczam ten mecz ????
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Uważam że; Legia wyjdzie na ten mecz na pewno z Radu i Luboją .Sporting ma problemy ostatnio z wygrywaniem meczy ważnych na boiskach portugalskich ,a przecież mecz odbędzie się w Polsce ,,,temp -10&#39; . Legia jest naładowana i gotowa . Na 10 sparingów wygrała 9 to również jest plus dla niej bo trzeba je wygrać .Pełny stadion doping kibiców i zwycięstwo zostanie w stolicy . ps.trener Sportingu zwolniony ... bałagan w klubie:]@@@@@@@@@@@@ 2;0
Jedyny problem jaki ma Sporting jest taki że nie są Benficą ani też Porto, od tych dwóch drużyn można wymagać zawsze kompletów punktów, ważny mecz to mieli w pucharze krajowym który wygrali 1-3 (remis w pierwszym meczu u siebie) 16pkt straty do lidera, to 3 miejsca, o jakich ważnych meczach piszemy?
Legia jest gotowa i naładowana? Skąd to przekonanie? Wyniki w sparingach?Odsyłam do pamiętnych pogromów Dynama Kijów, równorzędnej walki z Arsenalem i wyników w ekstraklasie.Nowa miotła w zespole często pomaga.Nie odbieram szans Legii w tym meczu, wystarczy przeczytać poprzednią wypowiedź w tym temacie, na daną chwile nikt z zewnątrz nie jest w stanie określić w jakiej dyspozycji jest Legia czy Wisła, odnosząc się do twoich argumentów czarujesz jakby grali z jakimiś rezerwami z Armenii.
 
aptrade 24

aptrade

Użytkownik
To co w Legii się dzieje, nie robi dobrego wrażenia. Osłabianie się przed początkiem rozgrywek, budzi niepewnośc kibiców, trenera i za pewne zawodników. Wywnioskowac można, że celem zarządu jest wyprzedanie jak najszybciej wartościowych graczy, by w jak najkrótszym czasie zabrac nogi w troki, zebrac fanty na wyprzedaży i szukac potencjalnego inwestora. Chytre plany zarządu ale prawdziwe. Co do Pana Jóźwiaka, teraz robi z siebie kozła ofiarnego, że nic nie może i tak dalej. A kogo wcześniej sprowadził? No chociażby takie drewna jak Antolovica, Kneżevica, Mezengę, Manu...lista jest jeszcze długa. Roberta Lewandowskiego w Legii nie chciał, Radka Majewskiego również nie zauważył, można by tak pisac w nieskończonośc. &#39;Beret&#39; jednak sam Wie, że robota wisi na włosku i lada moment poleci, to teraz jedzie na zarząd póki można. Z tego wszystkiego najbardziej mi szkoda Skorży, który w temacie transferów w Legii, nigdy nie miał nic do powiedzenia. Zawsze wwalał się &#39;Berecik&#39;. Do gry pozostaje mu młodych to z jednej strony pozytywne, bo jest w Legii kilku chłopaków młodego pokolenia którzy mają szansę się rozwinąc i podnosic umiejętności. No tak ale jest 1/16 LE i na ten czas przydałoby się wzmocnic zespół a w zasadzie pierwszą jedenastkę. Wizja zarządu jest jednak odmienna jak wcześniej wspominałem. Liczę bardzo na Wolskiego, Żyro, Koseckiego, żeby oni się pokazali z jak najlepszej strony. Zastanawiam się jeszcze nad typem na to spotkanie..
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Legia Warszawa - Sporting Lizbona 2:2 ⛔
handicap 0-1
Typ: X
Kurs: 4,60

bwin
W końcu po zimowej przerwie zobaczę ekipę Legii warszawa w meczu o stawkę. We czwartek zainaugurują oni wiosenną część sezonu w meczu Ligi Europejskiej ze Sportingiem Lizbona. Ja jako kibic stołecznych stawiam w tym pojedynku na gospodarzy. Liczę na dobry występ Macieja Rybusa Reprezentant Polski w spotkaniu ze Sportingiem pożegna się ze stadionem przy Łazienkowskiej i napewno nie odpuści tego spotkania. Sprzedany został do Tereka Grozny czego osobiście nie rozumiem jeśli Legia walczyć ma w lidze o najwyższe cele. Cieszy też to że Daniel Ljuboja zagra w tym meczu a występ jego stał pod znakiem zapytania. Ze da się pokonać Portugalczyków to udowodnił już kiedyś Ruch Chorzów kiedy to jeszcze w Pucharze Intertoto zdołał ich wyeliminować. Sporting Lizbona przezywa ostatnio kryzys. W tym roku udało im się wygrać tylko dwukrotnie. Ponieśli porażki z Maritimo czy Sportingiem Braga. Remis ze słabiutkim Olhanense też dumy nie przynosi. Skończyło się to zmiana trenera. W czwartkowym meczu zabraknie też kluczowego Hiszpańskiego zawodnika Diego Capela. Osłabienie te napewno wpłynie na kreowanie akcji zespołu. Czy Legia wykorzysta słabość rywala i zbliży się do 1/8 finału Ligi Europy? Moim zdaniem tak.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Trwa dyskusja o Sportingu i nowym trenerze więc nieco postaram się przybliżyć sytuację jaka tam panuje. Sporting zmaga się z poważnymi kłopotami. Klub jest na skraju bankructwa (długi sięgają prawie 280 mln euro), a ostatnie fatalne wyniki w lidze zmusiły władze Sportingu do zwolnienia jak wiecie Domingosa Paciencię.
Postawiono na kompletnego trenerskiego żółtodzioba, jakim jest Ricardo Sa Pinto. Były piłkarz Sportingu i reprezentacji Portugalii to ekscentryczny człowiek, który ma za zadanie wstrząsnąć zespołem. Taktycznie nie ma zbyt wiele do powiedzenia, jeśli chodzi o motywację jest to kozak.

- Dla Legii źle się stało, że Portugalczycy przyjechali z nowym szkoleniowcem. Z Domingosem Paciencią można było liczyć, że w Warszawie znowu zobaczymy słaby, źle przygotowany i skłócony Sporting - mówi Mielcarski, który przez cztery sezony grał w FC Porto. - Byłem zaskoczony zmianą na Ricardo Sa Pinto, ale widocznie z drużyną było tak źle, że nie mogli dłużej czekać - dodaje.
Poza tym Sporting u siebie i Sporting na wyjeździe to zupełnie dwa odmienne oblicza. Na wyjazdach potrafią się zmobilizować i pokazać pazur, a czasami odpuszczają mecze z teoretycznie słabszymi.
Mielcarski doskonale zapamiętał Sa Pinto z rywalizacji na portugalskich boiskach. - To był furiat. Zaangażowaniem i podejściem do meczu, walecznością przypominał mi Piotrka Świerczewskiego. Jak mawiają piłkarze, padał i nie podnosił się dopiero, gdy ktoś mu wbił topór w plecy. Myślę, że tak samo impulsywnym będzie szkoleniowcem. Sporting potrzebuje mocnego wstrząsu. Sa Pinto to świetny motywator, taktycznie niewiele zmieni. Nie wymyśli nowego ustawienia, ale pobudzi drużynę - uważa Mielcarski. Ja myślę że piłkarze zagrają gości podobnie jak w swoich ostatnich meczach. Czyli bez pomysłu z przodu, chaotyczne ataki i dalekie podania.
Proponuję odpuścić mecz pod względem typerskim, jest tyle innych ciekawych spotkań LE w czwartek, bardziej klarownych.. Nie wiadomo podziała ta zmiana trenera podziała na zespół Sportingu, więc
NO-BET

Informacje w poście oparte na źródle: http://sport.wp.pl/kat,1752,title,Trener-Sportingu-Lizbona-to-furiat,wid,14253195,wiadomosc.html?ticaid=1ded8&amp;amp;_ticrsn=5

Typ dla zabawy: Ljuboja strzeli bramkę i Legia wygra mecz

Kurs: 7.00
 
aptrade 24

aptrade

Użytkownik
Nacho Novo piłkarzem Legii Warszawa
&quot;Potwierdziły się poranne informacje, że Legia Warszawa jest zainteresowana pozyskaniem hiszpańskiego skrzydłowego Nacho Novo. Jak informuje oficjalna strona internetowa warszawskiego klubu, 32-letni zawodnik związał się z Legią półrocznym kontraktem z możliwością przedłużenia na kolejny sezon.
Ostatnio Novo występował w hiszpańskim Real Sporting de Gijón. W latach 2004-2010 reprezentował zaś barwy szkockiego klubu Rangers FC.&quot;
Źródło:legioniści.com

Ciekawe jak będzie się prezentował. 32 lata to już wiekowo sporo, ostatnio w słabiutkim Sportingu Gijon na ławie, oby to coś pomogło Legii. Pamiętam występy Nacho w Rengersach, malutki i szybciutki :smile:Ciekawe czy zagra dziś ze Sportingiem...
 
aptrade 24

aptrade

Użytkownik
Legia Warszawa-Sporting Lizbona
Czy Janusz Gol zdobędzie przynajmniej jedną żółtą lub czerwoną karktę w tym meczu?
Typ: Tak ⛔
Kurs: 3,20
Buk: Unibet

Kto oglądał ten wdział, sędzia dla Janka był bardzo wyrozumiały.. ????

Długo się zastanawiałem nad obstawieniem tego meczu. Rozum mi mówi, że Sporting to powinien wygrac a serce mówi, że Legia tego nie przegra. Więc wyniku meczu nie będę typował, bo mi naprawdę ciężko. Idę więc w inną stronę. W miejsce Borysiuk w podstawie wyjdzie najprawdopodobniej Gol razem z Vdorljakiem. Janek dosyc często popęłnia głupie błędy jak Ariel, nie wymuszone faule. Z przewagą piłki będzie raczej Sporting i w środku pola to oni raczej będą prowadzili grę. Więc jest duże prawdo podobieństwo, że Legia w tej strefie będzie grała ostro, nie pozwalając na rozwijanie akcji gościom i faulując tym samym swoich rywali. Nie odbieram oczywiście umiejętności Janusza, ma ciekawe podania prostopadłe, ale coś czuję że środek pola będzie zdominowany przez Sporting, więc faule ze strony Legii są nieuniknione. Ja zaryzykuję , kurs 3,20 naprawdę dobrze wygląda. Poczekam jeszcze ostatecznie do zestawienia składów. Powodzenia
No transfer interesujący, ale ze Sportingiem nie zagra, bo do bodajże 1 lutego były zgłoszenia składów do Ligi Europejskiej ;)
Tak się właśnie zastanawiałem, bo transfer na ostatnią chwilę i to w dniu meczu LE, a to zbieg okoliczności. No ciekawe co ten Nacho zaprezentuje. A o ile pamięc mnie nie myli to on grał w Rangersach w ataku??
 
robson11 862

robson11

Użytkownik
Legia - Sporting 2 DNB | 1,65 | bwin
wynik: 2:2

Sporting lepszy kadrowo, to nie ulega chyba wątpliwości, Legia zaś pozbyła się Rybusa, który co prawda dziś jeszcze może zagrać i Borysiuka. W ekipie Maćka Skorży zabraknie także Miro Radovica, którego zastąpi najprawdopodobniej Rafał Wolski. Różnica między Radovicem, a Wolskim jest duża i brak Rado będzie zapewne widoczny.
Dla Legii dużym sukcesem jest awans do tej fazy rozgrywek. Warszawiacy już nie raz udowadniali, że potrafią ogrywać lepsze zespoły od siebie i grać bardzo dobrze. Nie raz jednak też zawodzili. Poza tym, w przeciwieństwie do Sportingu nie są w trybie meczowym - sparingi to jednak nie to samo. W ekipie z Lizbony najlepiej się może nie dzieje, ale w Warszawie wg mnie nie przegrają, a nawet bardziej skłaniałbym się do wygranej aniżeli remisu - 1.65 i zwrot w przypadku podziału punktów wygląda dość korzystnie i chyba warto pobrać.
Ponadto:
Legia - Sporting X2 | 1,35 | bwin ✅
Sporting strzeli ostatniego gola | 1,95 | bwin ✅
Sporting wygra 1:0, 2:0 lub 3:0 | 3,50 | bwin
⛔
Sporting wygra 2:1, 3:1 lub 4:1 | 6,00 | bwin ⛔
 
F 24

faulik

Użytkownik
Rzezniczak zolta kartka 3,6

Dzis Rzezniczak zagra jako defesywny pomocnik. Wiadomo ze to nie jego pozycja , gral kiedys na niej w Widzewie ale szalu nie robil. Dzis jest masa argumentow ze Rzezniczak dostanie zolta kartke. Po pierwsze trener Skorza ich na pewno nakreci na walke zeby nie odpuszczali żadnej pilki, po drugie Rzezniczak gra z reguly agresywnie + nowa pozycja, po trzecie Rzezczniak zawsze duzo gada z sedziami. Po czwarte wpis Jakuba na facebooku gdzie widac ze jest podniecony dzisiejszym meczem &quot; O już jutro!!! Koncentracja, mobilizacja, walka!!! do zobaczenia przy Łazienkowskiej!!!&quot;

Rzezniczak czerowna kartka - 20,0
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
D 120

dankas

Użytkownik
Legia Warszawa - Sporting Lizbona 1X @1,55
wynik: 2:2 ✅

Puszczone dzisiaj z rana, dopiero teraz mam czas napisać tutaj dlaczego gram tak a nie inaczej. Sporting jest w fatalnej dyspozycji. Grają bez ładu i składu. Brak poukładania. Początek sezonu niezły ze względu na wyśmienitą formę Ricky&#39;ego Van Wolfswinkela. Obecnie Holenderski snajper nie może odnaleźć swojej formy sprzed kontuzji. Oddano Valeriego Bojinova spowrotem do Parmy, Yannick Djalo po przygodach prawnych z Nice, ostatecznie wylądował w Benfice. Sporting przywiózł do Warszawy tylko trzech napastników - oprócz będącego bez formy van Wolfswinkela są to przeciętni/kiepscy Sebastian Ribas i Diego Rubio.
Jeden z moich najlepszych kumpli od paru lat kibicuje Sportingowi Lizbona - dlatego czasem dla towarzystwa oglądam ich mecze. W ostatnim meczu z Martimo (przegranym 0:2) grali jak Odra Wodzisław za swych najczarniejszych dni w Ekstraklasie. Tylko szczęściu, i Rui Patricio w bramce zawdzięczają &quot;tylko&quot; 0:2. Nawet owy kolega nie wierzy dzisiaj w triumf SCP.
Ponadto - temperatura. Obecnie w Warszawie jest -7 stopni, i oczywiście spada. Latynosi ze Sportingu na pewno nie będą przyzwyczajeni do takich warunków. Pachnie mi tutaj powtórką sprzed roku, gdy Lech Poznań ograł na śniegu późniejszego finalistę - SC Braga.
Sporting kompletnie bez formy, z ogromnymi kłopotami w ataku, i nowym trenerem. Zwolniony został Domingos Pacienca, a schedę przejął choleryk Ricardo Sa Pinto. Ktoś przypomni o efekcie nowej miotły, ale nawet ten efekt nic nie da dwa dni po zmianie szkoleniowca, i nie w sytuacji gdy nowy trener jest doskonale znany piłkarzom, bo pracował w klubie jako trener młodzieżówki. Sporting ma mocniejszą kadrę, ale ze wzgledu na formę, temperaturę, stan murawy, i potężne wsparcie od kibiców na Stadionie Wojska Polskiego, uważam że Legia tego meczu nie przegra.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
aptrade 24

aptrade

Użytkownik
Przyznam szczerze, że jestem pozytywnie zaskoczony grą Legii. W pierwszej znaczna przewaga, w drugiej połówce mecz się wyrównał. Mecz przyznam, że oglądałem z trybun więc w tv to może inaczej wyglądało ale bardzo podobała mi się gra Rzeźniaczaka. Chłopak zagrał pierwszy mecz o stawkę na defensywnym i szło mu naprawdę bardzo dobrze. Janek Gol w ofensywie bardzo ładnie, dużo podań otwierających. Vdorljak pewne odbiory, Daniel z przodu jak zawsze potrafi piłkę przy trzymac i dobrze rozgrac atak pozycyjny. Widziałem wiele pozytywów w grze Legii. W obronie troszkę słabiej ale wyniki i tak dla mnie jest zaskoczeniem na plus. W rewanżu Legia full ryzykownie powinna zagrac nic do stracenia i tak daleko zaszli. Brawo, przy odrobinie szczęścia, mógłby byc awans do kolejnej rundy ????
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Przyznam szczerze, że jestem pozytywnie zaskoczony grą Legii. W pierwszej znaczna przewaga, w drugiej połówce mecz się wyrównał. Mecz przyznam, że oglądałem z trybun więc w tv to może inaczej wyglądało ale bardzo podobała mi się gra Rzeźniaczaka. Chłopak zagrał pierwszy mecz o stawkę na defensywnym i szło mu naprawdę bardzo dobrze. Janek Gol w ofensywie bardzo ładnie, dużo podań otwierających. Vdorljak pewne odbiory, Daniel z przodu jak zawsze potrafi piłkę przy trzymac i dobrze rozgrac atak pozycyjny. Widziałem wiele pozytywów w grze Legii. W obronie troszkę słabiej ale wyniki i tak dla mnie jest zaskoczeniem na plus. W rewanżu Legia full ryzykownie powinna zagrac nic do stracenia i tak daleko zaszli. Brawo, przy odrobinie szczęścia, mógłby byc awans do kolejnej rundy ????
Jakby wykorzystali setki to byłoby po meczu ... tak zapewne jak wróci Radovic to Gol zostanie przesunięty na DEF POM bo gra ofensywna wychodzi mu raz na kilka spotkań .
Co do meczu to dobre spotkanie tylko ta murawa ... przypomina mi się Amica .
 
friday79 1

friday79

Użytkownik
Przyznam szczerze, że jestem pozytywnie zaskoczony grą Legii. W pierwszej znaczna przewaga, w drugiej połówce mecz się wyrównał. Mecz przyznam, że oglądałem z trybun więc w tv to może inaczej wyglądało ale bardzo podobała mi się gra Rzeźniaczaka. Chłopak zagrał pierwszy mecz o stawkę na defensywnym i szło mu naprawdę bardzo dobrze. Janek Gol w ofensywie bardzo ładnie, dużo podań otwierających. Vdorljak pewne odbiory, Daniel z przodu jak zawsze potrafi piłkę przy trzymac i dobrze rozgrac atak pozycyjny. Widziałem wiele pozytywów w grze Legii. W obronie troszkę słabiej ale wyniki i tak dla mnie jest zaskoczeniem na plus. W rewanżu Legia full ryzykownie powinna zagrac nic do stracenia i tak daleko zaszli. Brawo, przy odrobinie szczęścia, mógłby byc awans do kolejnej rundy ????
Również mnie zaskoczyła gra Legii, spodziewałem się lepszej gry po Sportingu, może to było też spowodowane murawą, po Sportingu widać było że ciężko im się gra na tej murawie, Legia dużo lepiej radziła sobie na tym boisku i wielka szkoda że Żyro oraz Ljuboja nie trafili tych znakomitych okazji, tak to gdyby Ljuboja trafił byłoby 2-0 i mecz mógłby się całkiem inaczej zakończyć, ale nie ma co gdybać ;) Choć jestem kibicem Wisły to chcę żeby oba polskie kluby, czyłi Wisła i Legia jak najdalej zaszły w tych rozgrywkach i również poprę twoje zdanie:&quot;W rewanżu Legia full ryzykownie powinna zagrac nic do stracenia i tak daleko zaszli.&quot;
 
death89 84

death89

Użytkownik
Ja, jak pewnie większość z Was widzę analogię do dwumeczu ze Spartakiem Moskwa. Sporting wczoraj nic nie pokazał, można było ich spokojnie pokonać. W rewanżu nie będzie nic do stracenia i wierzę, że to Lizbończycy będą w wielkich opałach;)
 
bender7 91

bender7

Użytkownik
Ja, jak pewnie większość z Was widzę analogię do dwumeczu ze Spartakiem Moskwa.
Taki sam jest tylko wynik, bo wtedy też było 2:2. Spartak moim zdaniem zaprezentował się dużo lepiej, w drugim meczu też prowadził już 2:0 i wtedy Legia nie mając nic do stracenia zagrała świetnie. Spartak prezentował moim zdaniem dużo wyższą klasę niż to co grali wczoraj Portugalczycy. Kurs na &quot;2&quot; w rewanżu kuszący - około 5,50 - 6,00 ????
 
japan93 30

japan93

Użytkownik
skoro kurs oscyluje w okolicach 6 to ciekawym rozwiązaniem byłoby postawienie 2x. Kurs też wysoki, a patrząc na to co pokazała wczoraj Legia, remis był tylko szczęściem portugalczyków. Najklarowniejsze sytuacje mieli pod koniec spotkania i zaprezentowali mniej niz 50% tego czego się spodziewano ! Przy 2;2 awans ciężki dlatego sam zagram 2x. Pozytywnym aspektem jest obecność Rybusa w rewanżu!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom