>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Legia Warszawa – Celtic Glasgow (III runda eliminacji Ligi Mistrzów) 30.07.2014

Status
Zamknięty.
ding 125

ding

Użytkownik
Rozumiem, że jeśli typuję dajmy na to ekstraklasę ale nie kibicuje żadnej drużynie, ponieważ nie ma tam żadnej z mojego miasta to w Twoim dziwnym rozumowaniu nie jestem typerem?
Napisałem to wcześniej. Przeczytaj wszystko raz jeszcze. Kibic to pojęcie szerokie. Jeżeli typujesz ekstraklasę to musisz mieć pojęcie co typujesz, musisz mieć wiedzę na ten temat.
 
duda 380

duda

Użytkownik
Mylisz pojęcia. Kibic nie musi posiadać żadnej wiedzy na temat danego sportu. W zasadzie typer też nie, ale nie będzie wtedy dobrym typerem.
Zgadzam się jednak ze stwierdzeniem, że każdy typer jest kibicem - zawsze kibicuję drużynie na którą stawiam.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Typer jest kibicem. Kropka. .
No to ja się wyłamuję. Nigdy nie byłem i nie zamierzam być kibicem. 2 lata temu kompletnie nie interesowałem się sportem i nawet nie wiedziałem, że istnieje LE. Uważam, że jakakolwiek nutka sympatii do jakiegoś zespołu potrafi psuć obiektywizm co jest zabójcze w bukmacherce. Ja poczułem taką nutkę sympatii do Barcelony i się przejechałem w poprzednim sezonie, uważam więc, że należy walczyć z kibicowatością ???? w sobie. Jedyna wartość kibiców na tym forum to znajomość absolutnie wszystkiego od podszewki o swojej drużynie.
Zgadzam się jednak ze stwierdzeniem, że każdy typer jest kibicem - zawsze kibicuję drużynie na którą stawiam.
No, ale jak się gra np under lub over to się kibicuje każdemu kto strzeli lub nie strzeli ????
 
john-smith 901

john-smith

Użytkownik
Napisałem to wcześniej. Przeczytaj wszystko raz jeszcze. Kibic to pojęcie szerokie. Jeżeli typujesz ekstraklasę to musisz mieć pojęcie co typujesz, musisz mieć wiedzę na ten temat.
gunwo prawda poczytaj o zielonym drewnie
 
chick3n 67

chick3n

Użytkownik
Panowie i Panie niby mecz dopiero w Srode ale czy widzieliscie kursy na Legie ? JA osobiscie biore bez zastanowienia. Wedlug mnie Legia ma okolo 33% na zwyciestwo. A buk dal duze value po wynikach jakie Legia ma w lidze. Ludzie na calym swiecie znaja klub Celtic i beda widziec kurs 1,4 na nich i myslec ze ta druzyna jest faworytem, nie wiedzac jak wygladal pierwszy mecz oraz widzac ze Celci graja z nie znana w europie Legia. Tydzien temu Celtic pokazal ze ma klopoty z przyjeciem pilki oraz nie jest w trybie meczowym. Wystarczy kontra i typ moze siasc. Osobiscie polecam za drobne
Legia DNB @ kurs 6
 
Z 619,9K
gunwo prawda poczytaj o zielonym drewnie
Panowie typowanie wynikow to loteriai żadne analizy tu niepomogą.Niemówie o spotkaniach które mają zdecydowanego faworyta.Jak siły obu zespołów są wyrównane to tylko fart i szczescie żeby trafić.Ja pilki u buków wogole nietypuje ponieważ wiele razy tam przegrałem.Gram teraz na live kosza i piłke ręczną i stale dochody.Ilosc koszy i handicapy i jest super
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom