>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Legia Warszawa – Celtic Glasgow (III runda eliminacji Ligi Mistrzów) 30.07.2014

Status
Zamknięty.
boromir 134

boromir

Użytkownik
legia warszawa (Pol) - Celtic (Sco) 2
Kursik: 2.5

Oglądałem wszystkie mecze szma.. tzn legii w tym sezonie i cieszy mnie poziom jaki reprezentują, zwłaszcza tragiczna młodziutka obrona która miała olbrzymie kłopoty z chłopakami z Irlandii. St. Patrick miał mnóstwo sytuacji i gdyby tylko troszkę więcej było doświadczenia w ich szeregach mielibyśmy konfrontację irlandczyków ze szkotami. Tak czy siak nie ma co płakać bo będzie można zarobić na jutrzejszym meczyku. Celtic nie zachwycał w sparingach, ale testowali wielu nowych zawodników, a nowy trener sprawdzał eksperymentalne ustawienia. W ostatnim meczu LM chyba już wszystko ustalone bo wynik 4:0 z islandczykami to najmniejszy wymiar kary. Jestem spokojny o awans celticu w 2 meczu, ale ja jednak pójdę krok dalej i zaatakuje bardzo atrakcyjny kursik. Więc serce irlandzkie z przed tygodnia zamienia się jutro w szkocką koniczynę, i gorąco liczę na ośmieszenie gospodarzy!!

GO GO CELTIC!!!!!
Niedobrze kiedy kompleksy biorą siłę nad rozsądkiem ???? ogladając Twój avatar jak i oglądając poczynania drużyny z avataru na Twoim miejscu nie wypowiadał bym się w ogóle na forum.Jestes jednym z tych ludzi którzy będa sciskac kciuki za obcymi druzynami ale gdy Polska drużyna awansuje dalej to powiesz że zawsze kibicujesz Polskim drużynom w pucharach ????

Masóweczka sie robi z meczu i wcale się nie dziwie pacząc na poczynania Legii w ostatnich spotkaniach. Ale mecz z Celtickiem to bedzie zupełnie inny mecz niz z amatorami z Irlandii.Według mnie Legii będzie sie wtym meczu gralo lepiej i ja bym ich nie przekreślał tym bardziej w meczu w Warszawie bo Celtowie na wyjazdach są drewniani....
 
shuygiven 2,8K

shuygiven

Użytkownik
Tak czytam i czytam to marudzenie, narzekanie, wylewanie żółci... Prześciganie się w niedorzecznych argumentach. Jakie jest moje stanowisko? Wierzę w awans Legii, wierzę w ambicję tych chłopaków. Nie dajmy się zwariować legendzie Celticu. Można z nimi powalczyć. Jestem przekonany, że Radović i Duda mogą być właściwym bodźcem w jutrzejszym spotkaniu. Więcej pewności siebie, wiary w drużynę. Zdaję sobie sprawę z atutów gości, ale to jest sport, a Legia lubi grać z pozycji nie-faworyta! Głód Ligi Mistrzów mamy duży, ale najwyższa pora przestać żyć przeszłością. Możemy awansować.

Ja gram na awans Legii!
 
trzeci3 54

trzeci3

Użytkownik
Legia Warszawa -Celtic Glasgow FC ✅✅✅
Typ:1
Kurs: 2,88
bet365

Co on zgłupiał? Stawiać na wygraną Legii z Celtikiem? To niedorzeczne!.... Na tym forum padło wiele głosów/analiz z różnych stron. Porównywaliście lige polską do szkockiej, irlandzkiej i islandzkiej. Pisaliście o zawodnikach, formie itd. Zgadzam się, że Legia nie jest faworytem do awansu. Ba! nie jest nawet faworytem w tym meczu. Zarówno według mnie, większości z was i większości bukmacherów (za wyjątekiem Totomix, który w 1x2 ciut niższy kurs przyznał Legii). To dlaczego taki typ? Jak spojrzycie na lewo pod moim awatarem skąd jestem to zrozumiecie dlaczego. Na ten mecz się wybieram, bilet kupiony i co? Obstawie under 2,5 a przy 1:1 nie będę kibicował gospodarzom bo stracę u bukmachera? Typ przeciwko wszystkim statystykom, nawet przeciwko rozumowi. Ale zgodny z sercem i duszą Legionisty.

P.S.
Oczywiście że za drobne, dla podgrzania atmosfery ???? (L)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
Trzymam kciuki za Legionistów, ale bądźmy realistami, tam cała gra opiera się na piłkach do Radovicia, Dudy, a Ci jeśli nic nie wymyślą to gra siada. Media oczywiście pompują balonik, a potem będą same szydzić z Warszawian. Logicznie Legie stać na sprawienie miłej niespodzianki, przy bardzo dobrej grze w obronie i jakichś kontrach, ale bez przesady, to byłaby największa sensacja tej dekady w Polskiej piłce... Już nikt nie pamięta że nie tak dawno zagrali totalną kaszane w lidze Europy, u siebie przegrywając wszystkie 3 spotkania, nie strzelając nawet gola? Legia ostatnie 4 mecze na swoim stadionie, (Arka, Zawisza, St. Patricks, GKS Bełchatów) i zero wygranych. My jesteśmy Europejskim dnem w piłce nożnej, a co niektórzy wierzą że którykolwiek z graczy Legii dorówna Celtom. Nawet jeśli totalnie zlekceważą Polaków, to i tak w rewanżu dobiją rywala. Kurs na awans Celticu i DNB w 1 meczu wygląda wręcz fantastycznie.
Można tutaj analizować to spotkanie w nieskończoność i przywoływać te patosowe teksty, &quot;kiedy jak nie teraz&quot;, &quot;tym razem rywal wydaje się do przejścia&quot;. Bzdety, które zakłamują rzeczywistość. Panowie i Panie... My jesteśmy w czarnej dupie z naszą ekstraklasą, zgadzam się z tym że Celtic nie jest najmocniejszą ekipą w obecnym stanie, ale Polskie ekipy mają problemy z amatorami, a co dopiero z silnymi, wybieganymi, dobrze wytrenowanymi profesjonalistami? Pompowanie balonika trwa w najlepsze, jeszcze 2 tygodnie temu każdy wiedział że Legia nie jest drużyną na LM, teraz widzę co niektórzy typują że strzelą Celtom 2-3 bramki u siebie. Legia od kilkunastu miesięcy nie grała z tak dobrą drużyną, a mimo to wpadek i bardzo słabych spotkań mają co nie miara.
Trener Berg nie ma większego pomysłu na grę, pół roku zgrywał defensywę z Dosa Juniorem, żeby na kluczowe mecze wystawić Astiza. Wyłączenie z gry Radovicia, co akurat dla wyspiarzy nie powinno być problemem, i co dalej Legio? Chciałbym być mile zaskoczony, ale raz że Legia nie potrafi grać ataku pozycyjnego, dwa że ma po prostu za słabych piłkarzy. A do czasu meczu, oczekują jeszcze większego pompowania balonika, jak co roku. Niestety, skończy się to bardzo szybko.

Celtic DNB 1.80
Celtic awans 1.40
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
contowsky 1,2K

contowsky

Użytkownik
Ma ktos jakies info dotyczace wystepu Kuciaka w jutrzejszym meczu?
&quot;Duszan jest zdolny do gry, mam nadzieję, że zobaczymy go na boisku&quot; - uspokoił we wtorek norweski trener Legii.

Jeżeli chodzi o dzisiejszy mecz, to całym sercem jestem za legią, jako że jest to polski zespół a mi marzy się w końcu zobaczenie polskiej drużyny w lidze mistrzów. Gdybym miał obstawiać jutrzejszy mecz, postawiłbym jednak na remis. Ale nie obstawię, jak to już ktoś tutaj powiedział w tym meczu może zdarzyć się wszystko.
 
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
Panowie, nawołuje do oddzielenia patriotycznego patosu od zwykłej bukmacherki... Ja też chciałbym Polskiej drużyny w Lidze Mistrzów, jarałbym się niesamowicie gdyby Legia awansowała, ale realia są takie że jesteśmy w dupie u murzyna z piłką nożną, przegrywamy z Estończykami, Litwinami, Słowakami, a tutaj za zwycięstwo Szkotów nad Legią i to ze zwrotem w wypadku remisu ktoś daje 1.80. I to Legii będącej w bardzo słabej formie.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Legia Warszawa v Celtic
Celtic (DNB) kurs: 1,80 buk: Bet365 ⛔
pow 2,25 goli kurs: 2,00 buk: Bet365 ✅
Graczom Legii i sztabowi powiedziałbym - koniec zabawy w piaskownicy, przyszedł czas na prawdziwą weryfikację. Legia (nie)stety trafiła na twardego przeciwnika, zespół medialny, zespół ograny w LM i nie chcę skłamać ale chyba jedyny z zeszłego sezonu, który grał w fazie grupowej. Zespół, który szczególnie z zeszłego roku pamięta jak należy uważać na wyjazdach. Mimo osłabień to nadal już półka nieosiągalna dla Legii. Jeśli Legia ich pokona i awansuje to będzie naprawdę duży sukces, ale wydaje się to mało realne. Nie zaskoczy mnie dzisiaj nawet wysoka wygrana Szkotów, ale zamiast handi wolałem pograć ich w DNB i dać over bramkowy bo jeśli Legia zagra na najwyższym poziomie może być coś jak 2:1.
Adamo muszę przyznać, że mnie dzisiaj zaskoczyłeś spodziewałem się AH -1 na Legie a tu proszę typ w stronę Celticu:grin:​
Jak się okazało, wielka szkoda, że tak nie zagrałem, a Twój prześmiewczy ton był jak się okazało nie na miejscu i to bardzo: 4:1
 
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Legia - Celtic⛔
Typ: Celtic DNB
Kurs: 1.80
Dużo już o tym spotkaniu zostało napisane i jak co roku optymizm w narodzie jest.:grin: Niestety dla wszystkich patriotów, Legia nie awansuję do dalszej fazy na 99%. Bo niby dlaczego ma awansować? Atak pozycyjny Legii jak i zresztą reszty naszych klubów czy nawet kadry wygląda następująco: kilkanaście bezsensownych podań na własnej połowie i wyjazd do przodu. Każdy zespół zagraniczny, który przyjeżdża rozegrać z nami mecz może obrać prostą taktykę, która praktycznie zawsze się sprawdza, a więc oddać piłkę naszym i czekać aż sami się pogubią.:grin: Niestety tak to wygląda na dziś, akcję naszych kopaczy są tak powolne, bez jakiegokolwiek elementu zaskoczenia, że aż zbiera się na wymioty. Celtic jeżeli chodzi o przygotowanie taktyczne i fizyczne jest zdecydowanie lepszy od Legii, jeżeli dzisiejszy mecz Legionistów będzie wyglądał tak jak zwykle to przypuszczam, że Celtic mógłby po meczu wyjść rozegrać jeszcze jakiś sparing, gdyż tempo gry Legii jest żałosne.
Adamo muszę przyznać, że mnie dzisiaj zaskoczyłeś spodziewałem się AH -1 na Legie a tu proszę typ w stronę Celticu:grin:
Nie rozumiem w ogóle ludzi, którzy pochodzą z Polski i nie życzą jak najlepiej polskiemu zespołowi w europejskich pucharach, dla mnie jest to chore,
Może jak dorośniesz to zrozumiesz.:grin: A co może jeszcze mam panów piłkarzy po stopach całować, że im się chce wyjść na te 90min. i odbębnić je jakby byli tam za karę. Zero pasji jakiegokolwiek polotu, i ta mentalność, a przegramy to przegramy i tak sianko będzie, ciągła bylejakość i nieszanowanie kibica. Na karuzeli ciągle Ci sami grajkowie, którzy grają po kilka, kilkanaście sezonów w Ekstraklasie, nie po to by się doskonalić i myśleć o grze w najlepszych klubach europejskich a żeby się tylko nachapać jak najmniejszym kosztem, czyli pozorując grę.​
 
K 0

kulczyk_reakt.

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Eliminacje LM
Spotkanie: Legia - Celtic
Typ: 1 HA -1.5
Kurs: 6.10
Buk: bet365
Godz: 20:45
Miałem poszukać czegoś egzotycznego, ale dam typ na cześć zakompleksionych kolegów typujących powyżej (baku to nie do Ciebie).
Legia ma to do siebie, że potrafi raz na jakiś czas rozegrać kosmiczny mecz. Tak było gdy eliminowali z pucharów Panathinaikos, tak było całkiem niedawno gdy wybili z głowy puchary Spartakowi Moskwa.
Berg rzeźbi niesamowicie od początku sezonu, ale jak jutro Legia wygra, będzie mu wybaczone.
To, że Legioniści grać potrafią pokazali i w rewanżu z St. Patricks (zostali zmobilizowani perspektywą obicia ładnych twarzy w razie odpadnięcia) i w meczu z Cracovią, która prowadziła od 4 minuty, a ostatecznie dostała baty. Celtic nie będzie grał w stylu &quot;obrona Częstochowy&quot; i to jest plus dla Legii, która w ataku pozycyjnym wypada średnio jak zresztą każda polska drużyna. Plus kolejny jest taki, że nie trzeba będzie piłkarzyków mobilizować, co było problemem w pierwszych meczach sezonu. I w pierwszym meczu z Irlandczykami i z Bełchatowem gwiazdy wyszły na boisko i czekały aż przeciwnik się położy, dzisiaj nic takiego nie będzie miało miejsca.
Celtic nie grał w tym sezonie jeszcze o jakąś stawkę, nie licząc spotkań z KR. Nawet rozkręcony w środku sezonu, to jest tylko europejski średniak, który przystąpi do meczu z Legią osłabiony.
Berg będzie miał do dyspozycji wszystkich, którzy ostatnio liczyli się w składzie. Gotowy do gry jest Kuciak (kontuzja okazała się mniej groźna niż to wyglądało), Żyro który mam nadzieję odnajdzie wiosenną formę, coraz lepiej wyglądają Kosecki i Jodłowiec, który w sobotę w Krakowie był najlepszy na boisku.
Podsumowując: gram sercem, nie rozumem jednak jakieś mgliste podstawy ku temu mam. Gdyby nie dowcipnisie powyżej, nie grałbym tego wcale bo wynik jutro może być każdy.
Było dać handi -2.5 i napędzać frajerów na wysoki kurs. Przejrzałem Twoje typy i do jakiego wniosku doszedłem? Otóż do takiego, że nie obstawiałeś żadnych ważnych/kluczowych/medialnych meczy, a ten mecz taki właśnie jest. Jeden poboczny typ na całe MŚ 2014? Serio? Może i jesteś specem od egzotycznych wydarzeń, ale ten mecz to Ty lepiej zostaw w spokoju. Celtic nie musi mieć wielkiego składu jak Apollon Limassol, żeby powalczyć z międzynarodową potęgą Legią, która pyka nawet wyśmienite izraelskie drużyny ????
PS. Co roku to samo, banda bezmózgich pseudofachowców z orzełkiem na piersi na koszulce kupionej na bazarze za pietnastaka świruje znawców i napędza hazardową koniunkturę. Wiem, można się porywać z motyką na księżyc i zejść z placu boju godnie, ale miejcie świadomość, że nawet jak dzisiaj Legia wygra 2 bramkami to nie awansuje do kolejnej rundy. Pewnych kluczowych faktów się nie przeskoczy, one są już od dawna zapisane w gwiazdach. Chcecie to się śmiejcie i piszcie, że przelejecie mi tysiaka na konto jak awansuje Celtic, a za tydzień wieczorkiem kasujcie treść postów - a może same się usuną? Ze wstydu.
 
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
Do tych którzy marzą by Legia awansowała do fazy Grupowej LM, przede wszystkim zadajcie sobie pytanie czy ta Legia grą zasługuje na nią?
Tu chyba pisać nie muszę, iż jeżeli z taką grą co Legia prezentuje w chwili obecnej awansowała by do fazy grupowej ( w co nie wierze) to będzie kompromitacja i to nawet kto wie czy nie historyczna. Do Fazy Grupowej nie trafia się przez przypadek kluby które wywalczyły awans w poprzednich latach coś prezentowali w tej fazie przynajmniej był ten minimalny poziom. Z cały szacunkiem ale Legia jeśli myśli iż z taką grą chcą coś zawojować w LM to znów się skończy 0 z przodu,to nawet nie jest minimum co trzeba by się przyzwoicie zaprezentować. Dlatego nawet jeśli Legia jakoś awansuje do teh fazy Gr LM to czy to tak fajnie będzie jak np będą dostawać po 5,6-0?
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Dlatego nawet jeśli Legia jakoś awansuje do teh fazy Gr LM to czy to tak fajnie będzie jak np będą dostawać po 5,6-0?
Dla budżetu Legii to na pewno. Choćby mieli mieć 0 z przodu i dostawać baty, to lepiej od takiej Barcelony dostać baty, niż w grupie Ligi Europejskiej od Apollonu np. Hajs by się zgadzał, to na pewno i wtedy to już by tylko od zarządu Legii zależało, żeby tę kasę rozdysponować w taki sposób, żeby klub się rozwijał.
Ale generalnie z tego, co tu widzę, to wiele osób chyba zapomina, że to dopiero III runda kwalifikacji, a dużo głosów, że &quot;Celtic już nie taki jak kiedyś, Legię stać na pokonanie go i wejście do LM&quot;. Spokojnie, nawet przejście Celticu tego nie gwarantuje, bo w play-offach łatwiejszego przeciwnika nie dostaną.
Jeśli miałbym coś z tego meczu grać, to najbliżej mi do undera 2,5 - Celtic nie będzie się rzucał do ataku, a Legia nie będzie mogła przebić się i skończy się zapewne jakimś 0:0/1:1/1:0/0:1.
Legia Warszawa - Celtic Glasgow under 2,5 @1,65 ónibet
 
P 29

przem_l

Użytkownik
Ja bym tej Legi tak nie skreślał. Owszem styl ich gry nie zwala z nóg, ale przeciez złego składu nie mają. Widać że z meczu na mecz jest lepiej. Celtic to nie ten celtic co kiedyś i tu chyba wszyscy sie zgodzą. Legia mimo 1-1 w pierwszym meczu z St. Patricks, to w drugim meczu juz ta wpadke naprawiła. Chciałbym tutaj przypomnieć jak w sezonie 2010/2011 Lech Poznań w karnych wyeliminował Inter Baku ( 2 runda kwal.) i każdy też pisał że kompromitacja i że nie mają sznas, ze odpadna itp. Owszem kompromitacja była z tym Interem BAku, ale z meczu na mecz było lepiej. Pożniej w grupie ligi europy wygrali 3-1 z ManC, 2-0 z red bul salzburg i 1-1 z juve i każdy sie zachwalal nad ich grą. Uważam, że nie ma co narazie skreslac Legi poczekajmy i zobaczmy co dzisiaj Legia pokaże i pozniej wyciagajmy wnioski.
 
icewarrior 41

icewarrior

Użytkownik
A ja typ z innej beczki

Mecz: Legia - Celtic
Typ: 2 drużyna strzeli bramek : 4+ (4 lub więcej)
Kurs: 22.0
Buk: Fortuna

Wszystko zostało już napisane o tym meczu , więc nie będę się rozpisywał.
Jeśli Celtic zagra dobrze , to według mnie po strzeleniu 1 lub 2 bramek , Legia powinna się podłamać i stracić kolejne bramki. Każdy scenariusz jest możliwy , ja przedstawiam ten najgorszy dla Legii. Kurs kuszący , ja osobiście gram za max 10 zł ;)
 
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
Dla budżetu Legii to na pewno. Choćby mieli mieć 0 z przodu i dostawać baty, to lepiej od takiej Barcelony dostać baty, niż w grupie Ligi Europejskiej od Apollonu np. Hajs by się zgadzał, to na pewno i wtedy to już by tylko od zarządu Legii zależało, żeby tę kasę rozdysponować w taki sposób, żeby klub się rozwijał.
Ale generalnie z tego, co tu widzę, to wiele osób chyba zapomina, że to dopiero III runda kwalifikacji, a dużo głosów, że &quot;Celtic już nie taki jak kiedyś, Legię stać na pokonanie go i wejście do LM&quot;. Spokojnie, nawet przejście Celticu tego nie gwarantuje, bo w play-offach łatwiejszego przeciwnika nie dostaną.
Jeśli miałbym coś z tego meczu grać, to najbliżej mi do undera 2,5 - Celtic nie będzie się rzucał do ataku, a Legia nie będzie mogła przebić się i skończy się zapewne jakimś 0:0/1:1/1:0/0:1.
Legia Warszawa - Celtic Glasgow under 2,5 @1,65 ónibet
Tak zgadza się ale tylko wtedy gdy Legia te pieniądze zainwestuję w drużynę a nie do kieszeni.. a znając realia to raczej to drugie niż pierwsze.
Oczywiście że lepiej by się dostali bo to zapisuje się w Historii ale też niezbyt fajnie by ona zapisała się z bilansem 0-20.
Celtic jest jak najbardziej do chapnięcia ale trzeba powalczyć, bo oni też nic nie pokazują nadzwyczajnego pokonali takich samych pół amatorów jak i Legia.
Zobaczymy pożyjemy ale nie liczcie na fajerwerki bo skończy się jak zawsze stypą.
 
haftus 140

haftus

Użytkownik
A czemu mieliby nie ugrać nawet punktu w tej fazie grupowej LM? W dobrej formie mogą powalczyć o zwycięstwo czy remis z drużyną z 3 koszyka a nawet niespodzianki zdarzają się z potęgami. Czas najwyższy na Ligę Mistrzów, choć w tym roku droga daleka.
 
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
Jeśli Legia mówi że najważniejsze żeby u siebie nie stracić bramki, to w ciągu pierwszych 20 minut coś straci ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Legia vs Celtic / Celtic wygra 1 polowe @ 3,15 [unibet] ⛔
Legia vs Celtic /
Celtic wygra 1 polowe 0:1 @ 4,5 [unibet] ⛔ zaczelo sie dobrze, a potem Rado i po zabawie ...
Wyniki pierwszych polow (PIERWSZYCH spotkan) Legii w eliminacjach do LM w sezonie 2013-2014:
II runda:
TNS vs Legia - HT/FT - 1:0/1:3
III runda:
Molde vs Legia - HT/FT - 1:0/1:1

runda PO:
Steaua vs Legia - HT/FT - 1:0/1:1
Pierwsza polowa (PIERWSZEGO meczu) Legii w eliminacjach do LM w sezonie 2014-2015:
II runda:
Legia vs St Patrics - HT/FT - 0:1/1:1
Wiem, ze niektorzy powiedza, ze w poprzednim sezonie pierwsze mecze byly rozgrywane na wyjezdzie wiec i Legii bylo trudniej. Patrzac na pierwsze polowy meczow domowych Legia nie grala w nich o wiele lepiej:
Wyniki pierwszych polow spotkan rewanzowych Legii w sezonie 2014-2015 oraz 2013-214:
II runda:
Legia vs TNS - HT/FT - 0:0/1:0
III runda:
Legia vs Molda - HT/FT - 0:0/0:0

runda PO:

Legia vs Steaua - HT/FT - 1:2/2:2
oraz obecny sezon drugi mecz (wyjazdowy z St Patrics):
II runda
St Patrics vs Legia - HT/FT - 0:1/0:5
Reasumjujac, z powodu, ze nie czuje sie za pewnie w typowaniu tego meczu zaufam statystykom i zagram na zwyciestwo Celticu do przerwy oraz doklady wynik do przerwy 0:1 dla przyjezdnych.
Ze statystyk Legii w meczach eliminacyjnych do LM wynika, ze:
W 2 na 8 spotkan Legia strzelila gola w 1 polowie - to daje nam skutecznosc 25%
W 4 pierwszych polowach PIERWSZYCH spotkan (na 4 rozegrane) Legia nie strzelila bramki - skutecznosc 100%
4 pierwsze polowy pierwszych spotkan (z 4 rozegranych) Legia przegrala - skutecznosc 100%
4 pierwsze polowy pierwszych spotkan (z 4 rozegranych) Legia przegrala 0:1 - skutecznosc 100%
____________
A dla frajdy - i moze troche z patriotycznego punktu widzenia - zagram sobie HT/FT - 2/X @ 15,5 ⛔ [betsafe] dlatego, ze 3 na 4 pierwsze mecze Legii w eliminacjach LM konczyly sie wlasnie takim pol-lamancem ???? : z TNS 0:1/3:1, z Molde 0:1/1:1, z Steaua 0:1/1:1, z St Patrics 0:1/1:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Niedobrze kiedy kompleksy biorą siłę nad rozsądkiem ???? ogladając Twój avatar [...] na Twoim miejscu nie wypowiadał bym się w ogóle na forum
Kolega miles87 przesadził bo tutaj nie jesteśmy na stadionie. Natomiast Ty przesadziłeś w odniesieniu do jego avatara.

Co do do &quot;kompleksów&quot; myślę, że nie masz racji ;)
bo kibicując 13 a de facto 14 (Mistrzostwo Ligi Polskiej z 1951 r.) krotnemu Mistrzowi Polski, raczej nie można mieć kompleksów w tym zakresie w odniesieniu do żadnego innego polskiego klubu.
Osobiście, jeśli zagram, zagram przeciwko Legii. Nie gram tylko przeciwko Polsce i Drużynie, której kibicuję w polskiej lidze.
Jeśli chodzi o sam mecz, to uważam, że Legia tego meczu nie wygra a atut własnego boiska to oprócz Kuciaka jest jedyną bronią (w tym przypadku raczej obroną) Legii. Nieprzejrzyście się wyraziłem: uważam, że jeśli Legia ma wygrać któryś z meczów w tym dwumeczu to byłoby to spotkanie dzisiejsze. Bronią jest własne boisko a pewnym punktem, bramkarz.
Samym Radovicem Legia zwycięstwa nie odniesie.
Jeśli dostanie choć jedną bombkę, to worek z bramkami się uważam, otworzy.
Nie zapomniałem bowiem: porażki z Bełchatowem, porażki (w pierwszym meczu) w 90 minutach z najprawdziwszymi a nie tylko tytularnymi kelnerami z St Patrick i tego, że w ostatnim meczu Legia była w &quot;zasięgu&quot; Cracovii choć ostatecznie wynik spotkania o tym nie świadczy.
To są wydarzenia z najświeższej, piłkarskiej historii Legii.
 
bezstronny 2K

bezstronny

Użytkownik
Już prawie 20 lat czekamy na awans naszego zespołu do LM i moim zdaniem będzie to kolejny rok kiedy się nie doczekamy. Legia nie pokazała na początku tego sezonu absolutnie nic, co mogłoby napawać optymizmem przed meczem z Celtikiem. Mecz u siebie w poprzedniej rundzie z zespołem z Irlandii był po prostu przerażający, dziury w obronie jak w zespole z A-klasy i goście raz za razem mieli groźne okazje po prostopadłych podaniach. Nie oszukujmy się nasza liga to po prostu dno, jest przepaść pomiędzy Polską a zachodem. Nie tylko w finansach inwestowanych w piłkę, ale w mentalności piłkarzy, mam tutaj na myśli gwiazdorstwo, brak zaangażowania itd. Celtic może nie jest już tym zespołem co kilka lat temu ale i tak grał w fazie grupowej 2012/13 i ma doświadczenie na arenie europejskiej. Szkoci wygrają ten mecz samą atletycznością i przygotowaniem fizycznym. Z przodu mają doświadczonych ludzi którzy wykorzystają błędy obrony Legii. Balonik jest pompowany co roku i co roku wychodzi wielka klapa. Natrafiłem ostatnio na wywiad z Lewandowskim gdzie powiedział w kontekście eliminacji i naszej grupie z Niemcami, że nie ma co się ich tak bardzo obawiać po wygranej z Brazylią 7:0, bo to też są ludzie a nie maszyny i męczyli się z Algierią. W tym momencie parsknąłem śmiechem, przecież taka Algieria złoiła by naszą reprezentację gorzej niż drużynę Korei w grupie. Piszę to aby zobrazować Polską mentalność, mówił tak jakby z Niemcami &quot;miało wygrać się samo&quot; a tymczasem trzeba wszystko wybiegać,wywalczyć tak jak to pokazywały reprezentacje Kostaryki czy Kolumbii. Po raz kolejny powtórzę, światowy futbol się od nas oddala, pokazał to tegoroczny Mundial i Liga Mistrzów gdzie poziom był fantastyczny, Legia już dzisiaj zaprzepaści szansę na awans, Berg to nie jest trener który potrafiłby wziąć piłkarzy &quot;za mordę&quot;, oni nie walczą na boisku do upadłego tak jak wyspiarze, ich gra wygląda kiepsko, szykuje się kolejny rok tak zwanego eurowp******u. Celtikowi odpadł rywal w lidze w postaci Rangersów, tak więc priorytetem są puchary i myślę że dzisiaj Legia nie będzie dla nich przeszkodą.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom