>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Legalność

S 245

sparks88

Użytkownik
Bogart, a co ma jedno do drugiego? Wyskakujesz z filmem, który każdy doskonale zna ;)
Każdy zdrowo myślący człowiek widzi, że w naszym kraju nie walczy się z hazardem, a lobbuje firmy z których można wziąć &quot;haracz&quot; ;)
 
bogart 14

bogart

Użytkownik
No i tu się mylisz. Ja bym powiedział &quot;w naszym kraju nie walczyŁO się z hazardem&quot;. A mówię Ci to jako prawnik, którego klientami są też ludzie &quot;podnajmujący powierzchnię pod automaty do gier&quot;. Chcesz się przekonać na własnej skórze...? Nic prostszego. Graj w sieci dalej. :mrgreen:
PS.
Co Ci po takim lobbingu &quot;krajowych&quot; buków proponujących dziadowskie stawki i zawężony rynek?
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Poblokowałeś PW, to jak mam z Tobą inaczej rozmawiać? ????
Reaguję wtedy, gdy ktoś wypisuje takie rzeczy. Rozumiem, że jesteś zwolennikiem innego ugrupowania, ale zachowaj obiektywizm. Od teorii do egzekwowania tego żałosnego prawa jest daleka droga.
Z resztą, po co ja się tu produkuję, skoro Ty zawsze wiesz wszystko najlepiej ;)
Nic nie blokowałem. Znajomi mogą wysyłać wiadomości, a reszta niestety nie ponieważ miałem dość hejtu od niektórych. To nie jest kwestia czy wiem najlepiej. Pisałem, że może się to stać, a nie, że się stanie. Ostrzegałem tylko przed konsekwencjami, a wierz mi jestem prawnikiem, mam kolegów w różnych urzędach itd, obecnie mam firmę i właściwie wszyscy widzą ci się dzieje. A do skrilla owszem polskie służby nie mają dostępu, ale wiesz jak w praktyce działa w Polsce prawo ? Słyszałeś o &quot;aresztach wydobywczych&quot; za czasów 2005-07 kiedy był PiS ? Otóż jak Cię posadzą na dołek, a potem dostaniesz miesiąc więzienia wiesz mi każdy z tych dzieciaków, którzy tu grają po godzinie wszystko by wyśpiewał. Więc całe teoretyzowanie cechujące studentów i osoby młode nie ma sensu. Zresztą i jak by się ktoś postarał ze służb i tak by umiał zgromadzić materiał dowodowy.
Ja po prostu uważam, że to ryzyko. Jak by ktoś miał mnie spytać procentowo czy widzę taką możliwość, że zaczną ścigać takie osoby to wyceniłbym to na 30% bo są też głosy z Pisu, że trzeba to uregulować, ale od strony buków, a nie graczy. Po za tym są jeszcze sądy i jak PiS nie wymieni wszystkich, a to raczej niemożliwe to sądy będą to masowo uwalać, ale po co nerwy i napięcia, ciągnące się miesiącami zmartwienie z powodu hobby jakim jest bukmacherka ? Lepiej już poświęcić te 12% i zagrać u nas, zresztą myślę, że za moment Polsce będzie taka konkurencja, że i ten podatek buki wezmą na siebie. W Totolotku powyżej 100zł i kursu 2,00 nie płacimy, w forBET w którym sam gram nie ma w ogóle podatku.
 
S 245

sparks88

Użytkownik
Dla Ciebie hobby, dla innych sposób na życie.
Chciałbym dożyć tego momentu, jak potężni bukmacherzy wydają wszelkie dane polskich użytkowników.
12%, a w niektórych przypadkach nawet 22% i to jeszcze 12% które kradzione jest ze stawki, nie od zysku.
Lubisz być okradanym? Ok. Mamy inne spojrzenie ... ale proszę, nie wrzucaj wszystkich do jednego wora, skoro nie znasz człowieka.
 
C 71

cornelius

Użytkownik
Dla Ciebie hobby, dla innych sposób na życie.
Chciałbym dożyć tego momentu, jak potężni bukmacherzy wydają wszelkie dane polskich użytkowników.
12%, a w niektórych przypadkach nawet 22% i to jeszcze 12% które kradzione jest ze stawki, nie od zysku.
Lubisz być okradanym? Ok. Mamy inne spojrzenie ... ale proszę, nie wrzucaj wszystkich do jednego wora, skoro nie znasz człowieka.
sparks ma rację, dla tych co traktują bukmacherkę jako hobby wszystko jedno gdzie grają, ale dla tych co z tego żyją już jest to kluczowe. Ja rozumiem oddać 12 czy nawet trochę więcej od wygranych, ale nie od stawki. Też wolałbym grać legalnie, ale się najnormalniej w świecie nie da przy obecnych podatkach. Jak ktoś mi powie, że zarabia grając tylko u legalnych (oczywiście nie chodzi mi o wygrane rzędu 500zł), regularnie, w długim czasie - kilka lat, to prawdopodobnie ktoś taki nie prowadzi w ogóle statystyk.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Dla Ciebie hobby, dla innych sposób na życie.
Chciałbym dożyć tego momentu, jak potężni bukmacherzy wydają wszelkie dane polskich użytkowników.
12%, a w niektórych przypadkach nawet 22% i to jeszcze 12% które kradzione jest ze stawki, nie od zysku.
Lubisz być okradanym? Ok. Mamy inne spojrzenie ... ale proszę, nie wrzucaj wszystkich do jednego wora, skoro nie znasz człowieka.
To, że ostrzegam przed pożarem nie oznacza, że chcę spłonąć ???? Ja się z tą sytuacją nie zgadzam. Wolałbym, aby był wolny rynek i każdy grał gdzie chce i nie lubię być okradany, ale po prostu ostrzegam przed konsekwencjami.
sparks ma rację, dla tych co traktują bukmacherkę jako hobby wszystko jedno gdzie grają, ale dla tych co z tego żyją już jest to kluczowe. Ja rozumiem oddać 12 czy nawet trochę więcej od wygranych, ale nie od stawki. Też wolałbym grać legalnie, ale się najnormalniej w świecie nie da przy obecnych podatkach. Jak ktoś mi powie, że zarabia grając tylko u legalnych (oczywiście nie chodzi mi o wygrane rzędu 500zł), regularnie, w długim czasie - kilka lat, to prawdopodobnie ktoś taki nie prowadzi w ogóle statystyk.
Dla nikogo nie jest wszystko jedno gdzie gra. Bo przepuścić na hobby 5k miesięcznie to też się odczuje. Rzeczywiście przejście na legalnych jest bolesne, ale pozwala jeszcze bardziej doskonalić się w bukmacherce ???? . Po prostu sobie wyobraź, że wszystkie buki na świecie mają kursy zaniżone o 12% i zamiast np (mówię przykładowo) mieć na 1x2 1,85-3,40-2,20 miałbyś 1,75-3,10-2,00 - rzuciłbyś bukmacherkę ? Myślę, że nie. Po prostu chcecie więcej zarabiać mniej ryzykując i to nie jest zarzut bo to jest normalne. Ale tak czy inaczej to przestępstwo. Na tej zasadzie też lepiej kombinować i nie odprowadzać podatku żeby więcej mieć dla siebie, a Polacy to naród wybitnie kombinatorski. I tak trochę rozumiem PiS, że chce ukrócić patologie bo tak naprawdę PO za bardzo popuściła. Jestem liberałem i uważam, że podatki powinny być minimalne, a od bukmacherki np jakiś 3% dla buków, a nie graczy czy jeszcze inne rozwiązanie, ale jeśli już są przepisy to należy je respektować.
 
cock 756

cock

Użytkownik
Chłopaki co Wam da dyskusja?

Upubliczniacie ewentualne opcje obejścia prawa.

Wybitną krótkowzroczność wykazują lobbyści i parapolitycy, którzy chcą hermetyzować polski rynek, zamiast liberalizować przepisy i bić się o nowych, bogatszych graczy w Europie i na Świecie.

Tak, jeżeli PiS czy ich następcy chce środków na 500+, leki dla seniorów itd to nie wystarczy podnieść podatki, lub wymusić, lecz jak ekonomiści starać się wygenerować obrót na niskiej marży. Jeżeli STS chce wiekszych obrotów, to to jest przyszłość. Szersza klientela ten obrót zapewni.

O dajcie parapolitycy narzędzia ludziom, którzy potrafią mnożyć, byście mieli co liczyć. STS`ie dziadek z budki nie pójdzie do internetu, ale i Anglik u ciebie nigdy nie zagra... Jeżeli cześć polskich graczy wyjdzie z sieci do was, to i tak apetyt rośnie w miarę jedzenia, a wy stawiacie sobie przed nosem mur nie widząc ani rosnących potrzeb ani nowych możliwości. Chcecie do końca zycia liczyć złotówki? A Euro nie? A funty nie?

Polska może być rajem podatkowym, tylko czy jej wolno? ;)
 
S 245

sparks88

Użytkownik
Adamo, ja po prostu jestem przeciwny przestępcom, którzy od wielu lat robią co chcą.
Ludzie chcą po prostu uczciwie zarabiać, a nie być okradanymi.
Również jestem za tym, by polski rynek bukmacherski był ROZSĄDNIE opodatkowany.
Zdumiewające, że projekt Gowina, który był naprawdę interesujący, tak szybko poległ.
 
D 40

dynioglowy

Użytkownik
Ludzie jeżeli macie otwarte konto Skrill + karte Skrill, to mozecie grac normalnie bedac na terenie polski u takich bukmacherow internetowych jakimi sa np. bet365, paddypower itp. i mozna spac spokojnie.
 
bogart 14

bogart

Użytkownik
Ludzie jeżeli macie otwarte konto Skrill + karte Skrill, to mozecie grac normalnie bedac na terenie polski u takich bukmacherow internetowych jakimi sa np. bet365, paddypower itp. i mozna spac spokojnie.
Serio? No, popatrz...
A jak dostawca twojego internetu będzie miał prawny obowiązek blokowania tych stron, to co zrobisz? ;)
 
bukmacherd 537

bukmacherd

Użytkownik
A jak dostawca twojego internetu będzie miał prawny obowiązek blokowania tych stron, to co zrobisz?
jeżeli ustawa zostanie notyfikowana to nic nam nie pomoże . Wtedy albo buk wchodzi do PL albo nie i wówczas ban dla polaków.... Jeżeli partii Gowina nie uda się przemówić im do rozsądku i nie zmienią podatku na GGR to koniec szans na jakiekolwiek zarabianie na bukmacherce w PL.... no chyba że ktoś zna kogoś kto jest wstanie zarabiać przy obecnym podatku.... ja nie znam.
 
pcsx4 340

pcsx4

Użytkownik
W jakiej wysokości ma być ten podatek nałożony na zagranicznych bukmacherów? Wątpię żeby topowe firmy zrezygnowały z rynku dochodowego w Polsce raczej zaplaca ten podatek przecież pewnie jakieś 80% graczy z polski jak nie więcej gra u zagranicznych buków, a nie w fortunach itp.

No ale nawet jakby nie zapłacili to żebym przestał grać np w całorocznym to sam bukmacher musiałby zablokować konta polskich graczy bo co z tego, ze mi stronę zablokują i nie będę mógł wejść? Dobry VPN i jade dalej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
bogart 14

bogart

Użytkownik
No ale nawet jakby nie zapłacili to żebym przestał grać np w całorocznym to sam bukmacher musiałby zablokować konta polskich graczy bo co z tego, ze mi stronę zablokują i nie będę mógł wejść? Dobry VPN i jade dalej.
Jedziesz... ale już jako przestępca i sztandarowy klient Ziobry. ;)
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Ale co kogo obchodzi co ja ze swoimi pieniedzmi robie.
Moge dac je dziwce albo spalic w piecu nikomu nic do tego
To jest wylacznie sprawa miedzy mna a bukmacherem.
Wpieprzanie sie jakiegos panstwa do dwustronnej cywilnej umowy jest nielegalne, jak chca miec pieniadze niech opodatkuja zyski bukmacherow. Ewentualnie dochody dopisuje sie do zeznania podatkowego z tym ze moga byc opodatkowane max tyle co CIT bo wiecej to nie oplaca sie grac
Nikt nie bedzie gral jak na wejsciu traci sie 10 czy 12%. Bo to nieoplacalne.
 
Do góry Bottom