>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

LEGA PALLAVOLO sezon 2013/2014 - Włochy

Status
Zamknięty.
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Superpuchar Włoch:
Macerata - Trentino 1 @ 1,49 Marathonbet / 1,42 Unibet ⛔ ???? 0-3 to pograli...
Dziwi mnie taki kurs, nie wiem czy buki ogarnęły transfery bo patrząc na kursach to chyba jednak nie. Zacznijmy od Trentino które straciło cały swój trzon zespołu, praktycznie całą 6. Odszedł Osmany, Kazijski, Stokr, Raphael i Diurić czyli wszyscy co grali w 1 składzie. Klub opuścił również libero Bari a także trener Stolcew.
Obecnie 1 szósta wygląda tak:
Suxho (P) - Sokolov (O)
Lanza (S) - Ferreira (S)
Birarelli (C) - Sole (C)
Colaci (L)
Nie wygląda sympatycznie, o ile do środka gdzie jest Sole i Bira oraz Sokolov na bombie oraz Colaci na libero przyczepić się nie można, to na najważniejszych pozycjach jest 3 komediantów, czyli rozegranie Suxo oraz para przyjmujących Lanza i Ferreira.
Macerata praktycznie utrzymała najważniejszych zawodników. Ze znaczących zawodników którzy opuścili klub to Savani oraz Travica. Z tym że za nich ściągnięto równorzędnych zawodników takich jak Baranowicz i Kurek. Do klubu dołączył też Patriarca więc na środku będzie spora rywalizacja.
Skład wygląda tak:
Baranowicz (P) - Zaytsev (O)
Kovar (S) - Parodi (S)
Podrascanin (C) - Stankovic (C)
Henno (L)
Do tego w odwodzie Kurek który może dać mocną zmianę. Dzisiaj Macerata gra ostatni sparing z Modeną i myślę że po tym meczu kursy polecą dość mocno, bo Lube ma zagrać na 100% dzisiaj i dobrze przygotować się do meczu w Superpucharze ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Nie można się nie zgodzić. Blisko 1.50 na Maceratę to duże przegięcie, bo personalnie skład mają jakąś klasę lepszy a i zgranie również doskonałe. Nic w pierwszej szóstce się nie zmieniło, oprócz przyjścia Bartka. Chociaż zobaczymy, czy od razu do pierwszego wskoczy. Osobiście myślę, że tak bo jednak Parodi był na ME w bardzo słabej formie i to grał przez pewien czas z niedoleczonym urazem, a Kovar to jednak inna półka niż Kurek.
Tak, czy siak:
Macerata (1.48) Marathon ⛔ żałosne...
i chyba nie ma innej opcji. Trento zbyt marne lewe skrzydło/para przyjmujących i mega leszcz na rozegraniu. W zasadzie Lube jako chyba jedyny klub z czołówki A1 zamiast się osłabić to się wzmocniło.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Nie wygląda sympatycznie, o ile do środka gdzie jest Sole i Bira oraz Sokolov na bombie oraz Colaci na libero przyczepić się nie można, to na najważniejszych pozycjach jest 3 komediantów, czyli rozegranie Suxo oraz para przyjmujących Lanza i Ferreira.
Komediantów ? O ile do Suhxo mogę się zgodzić to jednak Lanza i Ferreira to całkiem ciekawi zawodnicy. Ferreira mógł się podobać w poprzednim sezonie w Castellanie i w tym sezonie w Lidze Światowej gdzie był wyróżniającą się postacią u Portugalczyków. Świetne warunki fizyczne, przyjęcie nie jest jego mocną stroną, ale w ataku sobie poradzi. Lanza też sporo potrafi, ale on zazwyczaj wchodził na zmiany i ciężko go trochę ocenić.

Para przyjmujących oczywiście zdecydowanie lepsza w Mecaracie, ale nazywanie komediantami Lanzę czy Ferreirę to spora przesada.

Inną sprawą jest to, że Lanza, Ferreria i Fedrizzi (trzeci przyjmujący) to wszystko jest 1991. Nie wiem czy stawianie tylko na młodych (zdolnych, ale ciągle jednak młodych) to jest dobry pomysł.

Nie można się nie zgodzić. Blisko 1.50 na Maceratę to duże przegięcie, bo personalnie skład mają jakąś klasę lepszy a i zgranie również doskonałe. Nic w pierwszej szóstce się nie zmieniło, oprócz przyjścia Bartka. Chociaż zobaczymy, czy od razu do pierwszego wskoczy. Osobiście myślę, że tak bo jednak Parodi był na ME w bardzo słabej formie i to grał przez pewien czas z niedoleczonym urazem, a Kovar to jednak inna półka niż Kurek.
Czy zgranie będzie doskonałe to się przekonamy. Oprócz przyjścia Bartka zmieniła się też jedna, dosyć ważna pozycja. Travicę zmienił Baranowicz i ciężko powiedzieć czy będzie to zmiana na lepsze.

Do Travicy można mieć często zastrzeżenia, ale akurat pasował do stylu gry Maceraty. Baranowicz bardzo fajnie pokazał się w poprzednim sezonie w Modenie, ale dla mnie jest to jeszcze duży znak zapytania.



A co do typu to oczywiście w pełni się zgadzam. Sokołow musiałby zagrać chyba kosmos, żeby Trento wygrało Superpuchar.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Kilka słów po pierwszym spotkaniu we Włoszech.


Nie będę ukrywał, że w meczu o Superpuchar większych szans Trentino nie dawałem. Trzeba jednak uczciwie przyznać, że wszystko po stronie Trento jakoś wyglądało. Naprawdę pozytywne zaskoczenie.


Przede wszystkim Trentino zapieprzało na parkiecie. Naprawdę widać było ogromne zaangażowanie i wolę walki. Mnóstwo piłek podbitych w obronie. Suxho bez szału. Bardzo mało gry środkiem, mało piłek do Ferreiry, który przecież jest raczej ofensywnym przyjmującym. Zdecydowanie lepsza zagrywka po stronie Trento. Na początku trochę psuli, ale potem każdy zawodnik coś w tym elemencie wnosił (świetne floty Birarelliego i Burgsthalera).

Ogólnie Trento może nie będzie wyglądało tak słabo jak to sobie wszyscy wyobrażaliśmy przed sezonem. Oczywiście nie będą grać tak jak zespół Stoytcheva, ale trochę atutów mogą mieć po swojej stronie. A jeden z większych atutów Trento nazywa się Tsvetan Sokolov.


Co do Maceraty to widać, że brakuje jeszcze zgrania z Baranowiczem. Może to być trochę inna gra niż za Travicy, bo Baranowicz sporo jednak ryzykuje i improwizuje. Nie wybiera najprostszych rozwiązań i na razie to rezultatów nie przynosi. Całkiem niezły mecz Bartka Kurka, ale bardzo słaby pozostałych przyjmujących. Komicznie zagrał Parodi, Kovar również niczego nie pokazał.


Oczywiście głównymi kandydatami do wygrania A1 są Macerata i Piacenza, ale jednak Trentino bym nie skreślał. Wiem, że to był tylko jeden mecz, ale jeżeli to wszystko &quot;odpali&quot; i w dobrej formie będzie Sokolov to medal spokojnie zdobędą, a może powalczą o coś więcej.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Bre Lanutti Cuneo - Sir Safety Perugia​


Startujemy z A1.
W Cuneo sporo zmian przed sezonem. Nie ma Grbica, Mastrangelo (jego i tak nie było przez większą część poprzedniego sezonu), Sokolova, Wijsmansa i N&#39;Gapetha, więc trzon zespołu odszedł.
Za rozegranie na razie odpowiadać chyba będzie Gonzalez albo Nico Freriks. W listopadzie dołączy do zespołu Coscione. Na pozycji atakującego Antonin Rouzier, którego do Sokolova chyba nawet nie ma sensu porównywać. Ma spore możliwości, ale chyba też spory problem z głową. Na przyjęciu pewne miejsce powinien mieć Rauwerdink, który jest bardzo solidnym zawodnikiem. Obok niego Antonov albo Maurotti. Fajny środek siatki z Kohutem i De Tognim.

Perugia poprzedni sezon miała bardzo dobry. Teraz może mieć jeszcze lepszy. Spora kolonia Serbów: Atanasijevic, Mitic, Cupkovic, Vujevic (Czarnogóra, ale wiadomo o co chodzi), Petric. Ciekawe jak będzie prezentował się Atanasijevic. W poprzednim sezonie Perugii brakowało klasowego atakującego. Atanasijevic potencjał ma ogromny i może w Italii czegoś się nauczy. Petric bardzo dobry ofensywny przyjmujący. Obok niego Vujevic albo Della Lunga, którzy mają podobną charakterystykę. Środek znacznie mocniejszy niż w poprzednim sezonie (Buti i Barone powinni być podstawowymi zawodnikami). Znak zapytania przy pozycji rozgrywającego. Para Paolucci - Mitic na kolana nie rzuca.
Ogólnie Perugia w poprzednim sezonie zaskakiwała bardzo pozytywnie. Zespół w sumie bez gwiazd potrafił grać naprawdę na wysokim poziomie. Jeżeli nie zmienią swojego stylu gry to powinno to wyglądać jeszcze lepiej.
Powinien to być wyrównany mecz. Chciałem coś lekko w stronę Perugii, ale z drugiej strony oni w poprzednim sezonie świetnie grali zwłaszcza na własnym parkiecie. Cuneo to też ekipa, która własny parkiet potrafiła wykorzystać.

Typ:
Over 3.5 seta @ 1.49 Pinnacle ✅
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Cuneo - Perugia​

Początkowo miałem próbować tutaj coś w stronę gości, ale po wszystkich &quot;za i przeciw&quot; doszedłem do wniosku, że to blisko 1.70, które teraz wisi na Cuneo jest całkiem ciekawą propozycją.

Obie drużyny przed sezonem gruntownie przemeblowane, zobaczymy dużo nowych twarzy w obu zespołach. Największymi wzmocnieniami powinni być tutaj obaj atakujący, Rouzier po stronie Cuneo i Atanasijevic po stronie Perugii. Obie drużyny wydają się mieć również spory problem z rozgrywającym, Grbic przeniósł się niedawno do Zenitu a co do Perugii to oni w całej kadrze nie dysponują praktycznie żadnym większej klasy rozgrywającym. No bo jeśli u nich w pierwszym ma grać Mitic, to jednak jest to lekki problem tej drużyny.

Ogromnym atutem Cuneo jest tutaj ich własna hala. Jeśli przypomnimy sobie ich wyniki na przestrzeni lat, to na własnym boisku spisywali się o niebo lepiej niż na wyjazdach.

Powinno być zwycięstwo gospodarza.

Cuneo (1.69) Marathon ⛔

Macerata - Molfetta​

Tutaj spróbuje zagrać coś w kierunku beniaminka.

Molfetta kilka wzmocnień przed sezonem. Najważniejszym jest zakontraktowanie bardzo dobrego atakującego Giulio Sabbiego, na pewno gracz nieprzeciętny, w tamtym sezonie wygrał sporo spotkań Castellanie. W zespole zobaczymy też takie nazwiska jak: De Marchi, Mazzone, czy piekielni doświadczony Casoli. Kadra całkiem niezła.

Macerata to wiadomo, główny faworyt ligi, świetny skład z wieloma gwiazdami światowej siatkówki. Jednak ich pierwsze spotkanie w sezonie z Trentino było po prostu fatalne. Widać, że jeszcze bez formy jest Parodi, za bardzo nie ma kto mu dać zmiany, bo Kovar to nie jest gracz tej klasy. Męczą się trochę z przyjęciem, Baranowicz jeszcze nie rozumie się z kolegami.

Pewnie zobaczymy zwycięstwo Lube, ale goście powinni tutaj trochę powalczyć:

Molfetta +15.5 (1.97) Marathon ✅
 
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Perugia-Modena FT 3:2
Perugia 1.71 Marathonbet
✅
Zwycięstwo Perugi w pierwszym meczu w Cuneo raczej nie było przypadkowe, udało im się skleić całkiem solidny skład.
I tak, na ataku jest Atanasijević, wiadomo jak to on, są błędy, ale jest też sporo skończonych piłek.
Dalej, na przyjęciu ogromnie doświadczony Vujević, który w ataku dostaje piłek bardzo mało, ale trzyma w miarę solidnie przyjęcie, w parze z nim kolejny Serb, czyli Petrić z całkiem niezłą zagrywką.
Na środku gra prezentujący od wielu lat solidny poziom Buti i Barone, bardzo fajny duet, rozgrywa im czwarty z Serbów Mitić, a całość uzupełnia libero Giovi.
Na papierze wygląda to na prawdę bardzo ciekawie, u siebie mogą być groźni dla wszystkich.
Modena również ma niezły skład, Bartman na ataku to poziom zbliżony do Atanasijevicia.
Przyjmują Deroo i Quesque, i z tym przyjęciem może być czasami problem, z tym, że spory potencjał w ataku.
Środek obsadzają Beretta i Sala, Beretta ogromnie się rozwinął, nieźle czyta blok, fajnie w ataku, ale Sala jakoś mnie nie przekonuje.
Rozgrywa Kampa, czyli szału nie ma, zresztą podobnie jak w przypadku Miticia.
Spore znaczenie może mieć własna hala, zobaczymy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
akselek 552

akselek

Użytkownik
Perugia-Modena
Perugia 1.71 Marathonbet


Zwycięstwo Perugi w pierwszym meczu w Cuneo raczej nie było przypadkowe, udało im się skleić całkiem solidny skład.
I tak, na ataku jest Atanasijević, wiadomo jak to on, są błędy, ale jest też sporo skończonych piłek.
Dalej, na przyjęciu ogromnie doświadczony Vujević, który w ataku dostaje piłek bardzo mało, ale trzyma w miarę solidnie przyjęcie, w parze z nim kolejny Serb, czyli Petrić z całkiem niezłą zagrywką.
Na środku gra prezentujący od wielu lat solidny poziom Buti i Barone, bardzo fajny duet, rozgrywa im czwarty z Serbów Mitić, a całość uzupełnia libero Giovi.
Na papierze wygląda to na prawdę bardzo ciekawie, u siebie mogą być groźni dla wszystkich.
Modena również ma niezły skład, Bartman na ataku to poziom zbliżony do Atanasijevicia.
Przyjmują Deroo i Quesque, i z tym przyjęciem może być czasami problem, z tym, że spory potencjał w ataku.
Środek obsadzają Beretta i Sala, Beretta ogromnie się rozwinął, nieźle czyta blok, fajnie w ataku, ale Sala jakoś mnie nie przekonuje.
Rozgrywa Kampa, czyli szału nie ma, zresztą podobnie jak w przypadku Miticia.
Spore znaczenie może mieć własna hala, zobaczymy.
Nie wiadomo czy zagra Vujevic, w tym tygodniu umarł jego syn. W razie absencji Vujevicia do gry przewidziany jest Della Lunga.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
T 11,9K

tadzin

Użytkownik
Ja tam pogralem Modene przeciwko Perugii. Zwyciestwo Perugii przeciwko Cuneo to zadna duza niespodzianka, po prsotu aktualnie sklad Cuneo jest jaki jest, a porownywac go do zeszlorocznego nie ma sensu, bo to dwie różne druzyny. Sam mialem plan grac na Perugie bo maja calkiem ciekawy sklad (o ile Cupkovic jest na lawce badz na trybunach najlepiej), jednak buki widze poszly krok dalej i zagalopowały sie z tym niziutkim kursem an Perugie przeciwko Modenie, tak jakby juz ta Perugia byla nie wiadomo jaka potezna. Sklad ciekawy, ale Modeny rowniez ciekawy i to nawet bardziej. Stalo nawet 2.9 na Modene, ja pogralem po 2.6 bodajze przedwczoraj. Modena dalej bez Kovacevica (raczej).
///
2-3 ⛔ jak sie z prowadzenia 19-16 do konca seta robi 2 pkty.. no to rece opadaja. moglo byc latwe 2-0 w setach..

Tak wiec mamy:
Mitic-Atan-Petric-Vujevic(?)/Della Lunga-Buti-Barone-Giovi
Kampa-Bartman-Deroo-Quesque-Berreta-Sala-Manir(wow pierwszy raz slysze o tym libero ???? ).
Personalnie sklad ciekawszy Modena, jakby kursy byly chociaz 50-50 to wtedy mozna sie zastanawiac nad Perugia (bo gra u siebie).
Do tego VV+2,5 przeciko Coprze (stalo po 1.9 teraz sapdlo, ale over 160,5 dalej prawie po 2), ktorej po prostu nie idzie, przegrana z beniaminkiem, nastepnie niezle meczarnie przeciwko Bledowi w LM, różowo Copra na poczatku sezonu nie wyglada.
///
✅ VV ugralo seta raczej skonczy sie na 3-1 dla Copry
I konsekwentnie przeciwko Cuneo, Werona+1,5 2 unibet, jak juz pisalem sklad Cuneo kompletnie mnie nie przekonuje, z dawna potega nie ma ta druzyna aktualnie nic wspolnego, w tym sezonie powinni powalczyc z Modena/Perugią o miejsca 4/5.
///
✅ aktualnie werona 2-1 w setach. skonczylo sie na win werona 3-1
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Do tego VV+2,5 przeciko Coprze (stalo po 1.9 teraz sapdlo, ale over 160,5 dalej prawie po 2), ktorej po prostu nie idzie, przegrana z beniaminkiem, nastepnie niezle meczarnie przeciwko Bledowi w LM, różowo Copra na poczatku sezonu nie wyglada.
a ja tam się z tym nie zgodzę. +2.5 na Valentie bardzo ryzykowne, patrząc na ich skład personalny to złamanego grosza bym na to nie postawił. Steuerwald, Randazzo, Forni, Gavotto, Ogurcak... w zasadzie to to jest dno i 2 metry mułu, nie ma co się czarować. Do tego wygląda na to, że tutaj drużynę będzie musiał ciągnąć dziadzia Gavotto (22 punkty aż w inauguracji sezonu) no to naprawdę kolorowo nie jest.
Piacezna może i porażka w pierwszym meczu, ale raz że grali bez Zlatanova i Feia, a dwa że był to jednak wyjazd. Męczarnie z Bledem, no tutaj trochę racji, ale jednak co mieli zrobić w tym meczu to zrobili i 3 pkt zostały.
Gdyby tutaj grał ktoś inny niż Valentia to może i bym spróbował coś przeciwko Coprze, ale Vibo w tym sezonie wygląda bardzo słabo (przynajmniej personalnie, bo jak to będzie wyglądało naprawdę to zobaczymy). Nie widzę ich kompletnie na wyjeździe przeciwko rozdrażnionej Piacenzie
Piacenza -1.5 (1.40) Bwin ✅
wydaje mi się, że bezpieczna opcja. Do jutra pewnie więcej buków wystawi takie handi
 
T 11,9K

tadzin

Użytkownik
a ja tam się z tym nie zgodzę. +2.5 na Valentie bardzo ryzykowne, patrząc na ich skład personalny to złamanego grosza bym na to nie postawił. Steuerwald, Randazzo, Forni, Gavotto, Ogurcak... w zasadzie to to jest dno i 2 metry mułu, nie ma co się czarować. Do tego wygląda na to, że tutaj drużynę będzie musiał ciągnąć dziadzia Gavotto (22 punkty aż w inauguracji sezonu) no to naprawdę kolorowo nie jest.
skoro z druzynami o zdecydowanie gorszym skladzie tj beniaminek di Castello (co prawda mecz na wyjezdzie ale nie udalo sie nawet wygrac) oraz Ach Bled (u siebie w LM) nie udalo sie wygrac bez straty seta, ba przeciwko beniaminkowi nie ugrali punktu, z kolei przeciwko Bledowi jakims cudem wyratowali sie od TB, to ja sadze ze warto poghrac ze druzyna mocniejsza od powyzszych czyli VV ugra seta w Coprze (oczywiscie w Piacenzie a nie Coprze ????).
 
akselek 552

akselek

Użytkownik
skoro z druzynami o zdecydowanie gorszym skladzie tj beniaminek di Castello (co prawda mecz na wyjezdzie ale nie udalo sie nawet wygrac) oraz Ach Bled (u siebie w LM) nie udalo sie wygrac bez straty seta, ba przeciwko beniaminkowi nie ugrali punktu, z kolei przeciwko Bledowi jakims cudem wyratowali sie od TB, to ja sadze ze warto poghrac ze druzyna mocniejsza od powyzszych czyli VV ugra seta w Coprze (oczywiscie w Piacenzie a nie Coprze ????).
Jakim cudem? Cały mecz kontrolowali przebieg wydarzeń, lecz wiadomo zdarza się seria, taka jak zdarzyła się w 3, secie, gdzie z 19-16 przegrali dostając asa na koniec. W 4 secie miała miejsce podobna sytuacja, tylko tym razem Ljublana już tyle szczęścia nie miała. Wygrana aż 18 punktami rzeczywiście można nazwać cudem.
 
T 11,9K

tadzin

Użytkownik
Jakim cudem? Cały mecz kontrolowali przebieg wydarzeń, lecz wiadomo zdarza się seria, taka jak zdarzyła się w 3, secie, gdzie z 19-16 przegrali dostając asa na koniec. W 4 secie miała miejsce podobna sytuacja, tylko tym razem Ljublana już tyle szczęścia nie miała. Wygrana aż 18 punktami rzeczywiście można nazwać cudem.
tak kontrowali ze drugi set przegrali &quot;z kontroli&quot; 20-17 jakos i prawie im sie udalo zrobic to samo w czwartym gdzie tez mieli jakies 19-16 i dali sie dojechac na 20-21 i zamykajac to na 3-1 uratowali sie przed TB.
 
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
Coś tu cisza w temacie o Włoskiej Serie A, nie wiedzieć czemu. ;)
Macerata - Perugia
Bardzo fajny meczyk się zapowiada. Perugia po dwóch fajnych wynikach z Modeną i Cuneo naprawdę nie musi tu stać na straconej pozycji. Bardzo fajny skład, z Atanasijeviciem na czele, który robi przede wszystkim punkty na przyzwoitej skuteczności, czyli ze swojej fuchy się wywiązuje i jest zdecydowanym liderem swojego zespołu. Macerata po dwóch meczach do zera, ale kogo oni mieli za rywali? Beniaminka z Molfetty i Latinę, która przeszła trzęsienie ziemi na minus. Wiadomo, Lube bardzo mocne skrzydła w osobach Kurka, Kovara i Zajcewa, do tego najlepsza para środkowych w lidze, ale jak zwykle można czepiać się rozgrywającego i ci, co psioczyli na Travicę, to jeszcze za nim powinni zatęsknić, bo ja o Baranowiczu nigdy dobrego zdania nie miałem i miał nie będę. Na dodatek tak ofensywnie przysposobiony zespół jak Lube Banca może mieć problem z przyjęciem zagrywki, na dodatek sami muszą nią pokopać, co by się dobrze grało. Osobiście sądzę, że na kolejnym 3-0 dla Lube się nie skończy.
Typ: Perugia +2,5 seta @1,67 Willhill ⛔
Ravenna - Valentia
Tutaj idę w stronę gości jednak. W Ravennie jest kilka ciekawych nazwisk, ale co z tego. Co prawda kalendarz nie sprzyjał, bo było Trento i Modena, niemniej jednak więcej się spodziewałem po takich nazwiskach jak Klapwijk czy nawet na rozegraniu Toniutti. Valentia też nieźle przemeblowana, ale moim zdaniem lepiej poukładała skład. Steuerwald na sypie to zawsze jest gwarant przynajmniej próby kombinacyjnego rozegrania i niezłego rozkładu ataku, a Gavotto wraz z Ogurcakiem wiadomo, powyżej pewnego poziomu nie zagrają, ale poniżej jakiegoś też nie zejdą, więc są jakimś gwarantem, na którym można oprzeć grę. Gram na Valentię, bo kurs jest moim zdaniem wart ryzyka.
Typ: Valentia @2,10 MarathonBet ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Macerata po dwóch meczach do zera, ale kogo oni mieli za rywali? Beniaminka z Molfetty i Latinę, która przeszła trzęsienie ziemi na minus.
a Kazań to też nie rywal? bo ich też odprawili do zera. Co do typu to nie mam zdania. Uważam, że Macerata wygra to bez większych problemów, ale czy 3:0, czy 3:1 to tak 50/50. Także powodzenia
Modena - Piacenza​
Piacenza jak do tej pory zawodzi na całej linii, bardzo niska forma tej drużyny, ale po 1.70 skuszę się na nich w tym meczu.
Modena personalnie wygląda w tym sezonie bardzo przeciętnie. Drużyna budowana na takich zawodnikach jak Deroo, Quesque, Bartman, czy marny sypacz Kampa. Bez rewelacji.
Modena na pewno będzie tutaj straszyła własną halą, ale czysto siatkarsko to ja tutaj wielu argumentów za nimi nie widzę.
Tak jak mówiłem Piacenza w słabej formie na początku rozgrywek, ale po takim kursie trzeba spróbować.
Piacenza (1.70) Unibet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
a Kazań to też nie rywal? bo ich też odprawili do zera. Co do typu to nie mam zdania. Uważam, że Macerata wygra to bez większych problemów, ale czy 3:0, czy 3:1 to tak 50/50. Także powodzenia
Rozpatrywałem mecz w oparciu o ligowe podwórko, dlatego też nie wspominałem nić o Kazaniu. A Kazań to Kazań, na szybkości wymieniony sypacz, brak Werbowa spowodował braki w przyjęciu (już nie mylę z Wołkowem ???? ), generalnie zespół także z ogromną siłą ognia i tam była tylko kwestia tylko przeforsowania swoich warunków i to się Maceracie udało. Ja to tak widzę. ;)
 
B 0

bigstar

Użytkownik
Siatkarze, co myślicie o Trento -2,5? Słyszałem, że odeszło kilku kluczowych zawodników włącznie z trenerem, ale wciąż chyba dysponują siłą wystarczającą żeby z beniaminkiem wygrać gładko 3-0 we własnej hali. Na KMŚ też prezentowali niezły poziom, a w superpucharze potrafili ograć faworyzowaną Macerate 3-0. Jakieś opinie?
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Coś tu cisza w temacie o Włoskiej Serie A, nie wiedzieć czemu. ;)

Macerata - Perugia
Bardzo fajny meczyk się zapowiada. Perugia po dwóch fajnych wynikach z Modeną i Cuneo naprawdę nie musi tu stać na straconej pozycji. Bardzo fajny skład, z Atanasijeviciem na czele, który robi przede wszystkim punkty na przyzwoitej skuteczności, czyli ze swojej fuchy się wywiązuje i jest zdecydowanym liderem swojego zespołu. Macerata po dwóch meczach do zera, ale kogo oni mieli za rywali? Beniaminka z Molfetty i Latinę, która przeszła trzęsienie ziemi na minus. Wiadomo, Lube bardzo mocne skrzydła w osobach Kurka, Kovara i Zajcewa, do tego najlepsza para środkowych w lidze, ale jak zwykle można czepiać się rozgrywającego i ci, co psioczyli na Travicę, to jeszcze za nim powinni zatęsknić, bo ja o Baranowiczu nigdy dobrego zdania nie miałem i miał nie będę. Na dodatek tak ofensywnie przysposobiony zespół jak Lube Banca może mieć problem z przyjęciem zagrywki, na dodatek sami muszą nią pokopać, co by się dobrze grało. Osobiście sądzę, że na kolejnym 3-0 dla Lube się nie skończy.
Typ: Perugia +2,5 seta @1,67 Willhill

Ravenna - Valentia
Tutaj idę w stronę gości jednak. W Ravennie jest kilka ciekawych nazwisk, ale co z tego. Co prawda kalendarz nie sprzyjał, bo było Trento i Modena, niemniej jednak więcej się spodziewałem po takich nazwiskach jak Klapwijk czy nawet na rozegraniu Toniutti. Valentia też nieźle przemeblowana, ale moim zdaniem lepiej poukładała skład. Steuerwald na sypie to zawsze jest gwarant przynajmniej próby kombinacyjnego rozegrania i niezłego rozkładu ataku, a Gavotto wraz z Ogurcakiem wiadomo, powyżej pewnego poziomu nie zagrają, ale poniżej jakiegoś też nie zejdą, więc są jakimś gwarantem, na którym można oprzeć grę. Gram na Valentię, bo kurs jest moim zdaniem wart ryzyka.
Typ: Valentia @2,10 MarathonBet
Gavotto i Ogurcak spokojnie mogą zagrać dno bo z całą pewnością są to zawodnicy którzy nie gwarantują równego poziomu.

Ravenna tak jak wspomniałeś miała trudny terminarz a dzisiaj ma doskonałą okazję do przełamania. Skład mają zdecydowanie lepszy dlatego dla mnie granie Valenti po takim kursie to strata kasy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom