>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

LEGA PALLAVOLO sezon 2013/2014 - Włochy

Status
Zamknięty.
andvari1x2 1K

andvari1x2

Użytkownik
.
Trentino Volley - Lube Banca Marche Macerata
Trentino @ 2,44 MarathonBet ⛔ 1:3

Mecz na szczycie w lidze włoskiej zapowiada się bardzo ciekawie. Oba zespoły są w formie. Odzwierciedlają to dobre wyniki w europejskich pucharach jak i rodzimej lidze.
Według bukmacherów faworytem jest zespół Kurka. Drużyny spotkały się już w tym sezonie. W meczu o Superpuchar Włoch górą byli zawodnicy Serniottiego - wynik 3:0. Trento będzie we własnej hali gdzie nie zwykli przegrywać. Może podobać się gra nowych graczy Sole i Ferreiry, którzy dobrze wkomponowali się do zespołu. Sokołow i Bira to klasa sama w sobie. Dwóch rozgrywających o podobnym potencjale trzyma przyzwoity poziom. Kurs 2,44 na Trentino kusi chociażby za minimalną stawkę.
e// Nie wiem czy już ktoś o tym wspominał. W tym sezonie we włoskiej lidze jest tylko jedna przerwa techniczna w secie, przy 12 punkcie. Suma sumarum myślę, że to dobry pomysł. Powinno to zwiększyć płynność gry.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Trentino - Macerata​
Kursy na Maceratę już trochę poleciały, ale Marathon trzyma jeszcze całkiem fajne 1.60 i wygląda to całkiem przyzwoicie.
Macerata po niemrawym początku sezonu, już chyba na coraz lepszych obrotach. W A1 komplet punktów, w LM trzy zwycięstwa, z czego dwa z europejskimi gigantami Kazaniem i Novosibirskiem. Coraz lepiej z kolegami rozumie się Baranowicz i to jest klucz, gra bardzo dużo środkiem i jego współpraca z Serbami wygląda naprawdę dobrze. Kurek również wkomponował się dobrze i zaliczył już kilka świetnych spotkań. Na ataku oczywiście swoje robi Zajcew. Ogromnym atutem Lube jest też na pewno doskonały libero Henno, jeden z najlepiej przyjmujących zawodników świata.
Trentino w obecnym składzie pewnego poziomu nie przeskoczy i gra w tym sezonie przeciętnie. W rozgrywkach ligowych jak na razie mieli do obicia dwóch outsiderów, ale w spotkaniach z mocniejszymi rywalami widać ich braki. W meczu LM z Berlinem byli o włos od 1:2 w setach, w spotkaniach KMŚ grali bardzo przeciętnie dostając baty od takich ekip jak np. UPCN, nie wspominając o Novosibirsku. Zdecydowanie za dużo leży na barkach Sokolova, jeśli jemu przytrafi się słabsze spotkanie to mają w zasadzie koniec, bo nie ma tam zawodnika, który pociągnąłby gre za niego. Lanza daje sporo w ataku, ale często męczy się w przyjęciu, Ferreira jest zawodnikiem co najwyżej przeciętnym i nie gwarantuje żadnej jakości. Suxho na swoim przeciętnym/słabym poziomie sypy.
Mało jest tutaj argumentów za Trentino, poza tym, że grają na własnej hali to w zasadzie nic nie wskazuje na to, że jutro mogą wygrać. Obie ekipy już się raz spotkały w tym sezonie, ale to był pierwszy poważny sprawdzian dla Baranowicza i Kurka, teraz gra obu wygląda zupełnie inaczej, zgranie jest już dużo lepsze i jutro powinno być zwycięstwo.
Macerata (1.60) Marathon ✅ nawet drukarka nie pomogła
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Citta Di Castello - Modena 2 ⛔ 3-2 komedianci ????
Molfetta - Cuneo 2 ⛔ 3-0 tylko tyle ????
ako:2,06
(grane wczoraj) ⛔
Betsafe

Modena ostatnio porażka po dobrym meczu z Piacenzą. Skład mają bardzo silny i dla mnie to jest drużyna na medal w Lega Pallavolo. Niezłe skrzydła czyli Bartman, Deroo Sam i Quesque. Kampa poniżej jakiegoś poziomu nie schodzi jeśli mówimy o rozegraniu. Na środku perspektywiczny i dobrze grający w reprezentacji Włoch Beretta oraz doświadczony Sala. Manir to spora firma jeśli chodzi o libero. Gospodarze to tylko Fromm oraz Van Walle a to nie są zawodnicy na poziomie graczy z Modeny.
Cuneo też bazuje mocnych skrzydłach. Rauwerdink nie do wyjęcia w drużynie jeśli chodzi o przyjęcie, partnerem na przyjęciu jest albo Antonow albo Maurotti, ale raczej ten drugi. Gonzalez gra dość szybko i nawet kombinacyjnie. Rouzier na ataku to taka cipka ale swoje robi. Kohut i de Tongi na środku to też gwarancja jakości. Cuneo może nie gra na początku sezonu rewelacyjnie ale po meczu z Latiną wygranym 3-0 zebrali niezłe recenzje. Molfetta słabiutka tylko Sabbi prezentuje jakiś tam poziom reszta bardzo słaba. Nie ten level co Cuneo. Nie ta kultura gry.
Obie drużyny z takimi ogórkami muszą jechać po 3-0.
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Diatec Trentino - Cucine Lube Banca Marche Macerata​


Starcie na szczycie w A1.
Przed sezonem wydawać się mogło, że Trento nie będzie już takie mocne, ale jak na razie wygląda to naprawdę ciekawie. Była spora obawa przede wszystkim o przyjęcie i rozegranie. Dla Lanzy i Ferreiry to tak naprawdę pierwszy sezon na takim poziomie w klubie, który o coś jednak walczy. Radzą sobie jednak dobrze. Jakoś nigdy Suxho na rozegraniu mnie nie zachwycał, ale też gra kombinacyjnie, szybko i nie ma grania tylko do Sokołowa. Mocny środek siatki, dobry libero i świetny atakujący jakim jest Sokołow. Dobrze funkcjonuje gra w relacji blok-obrona.
Macerata dokonała dwóch ważnych zmian. Savaniego zastąpiono Kurkiem i jak na razie jest to świetny ruch. Nie jestem wielkim fanem Kurka, ale obiektywnie trzeba stwierdzić, że gra naprawdę świetnie i chyba włoska A1 mu przypasowała. Druga zmiana to Baranowicz za Travicę. Pierwsze mecze może nie były najlepsze, ale widać, że Baranowicz ma spory potencjał. Gra nieszablonowo, fajnie współpracuje ze środkowymi. Nie rozumiem trochę narzekań na jego grę (chociaż sam za nim nie przepadam, ale gra dobrze, więc nie ma się do czego przyczepić). Świetny środek siatki, który jest naprawdę mocnym punktem Maceraty od kilku lat. O libero Henno niczego chyba pisać nie trzeba. Zajcew jak to Zajcew. Zmiana pozycji na atak wyszła mu chyba na dobre. Parodi chyba cały czas kontuzjowany (złamany palec ?), więc będzie grał Kovar.
Obie ekipy już się raz spotkały w tym sezonie, ale to był pierwszy poważny sprawdzian dla Baranowicza i Kurka, teraz gra obu wygląda zupełnie inaczej, zgranie jest już dużo lepsze i jutro powinno być zwycięstwo.
Co do typu to każdy ma swoje zdanie, ale argumentacja średnia. Był to pierwszy poważny sprawdzian dla Baranowicza i Kurka, ale tak samo było przecież w Trento. Suxho czy Ferreira (można też zaliczyć Lanze, bo wcześniej w pierwszym składzie w ważnych spotkaniach nie grał) też grali swój pierwszy oficjalny mecz dla Trento.

Co do samego meczu zapowiada się świetne widowisko. Pamiętam, że przed Superpucharem typowałem Maceratę, ale teraz gdy widziałem trochę spotkań Trento ciężko już jest wskazać zwycięzcę. Trento gra u siebie (spory atut), obie drużyny są w całkiem dobrej dyspozycji, więc można spodziewać się ciekawego widowiska.
Stawiam na Trento, bo według mnie jest lekkie value.

Typ:
Trentino @ 2.45 Unibet ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Co do typu to każdy ma swoje zdanie, ale argumentacja średnia. Był to pierwszy poważny sprawdzian dla Baranowicza i Kurka, ale tak samo było przecież w Trento. Suxho czy Ferreira (można też zaliczyć Lanze, bo wcześniej w pierwszym składzie w ważnych spotkaniach nie grał) też grali swój pierwszy oficjalny mecz dla Trento.
Podkreśliłem tylko, że Baranowicz zagrał naprawdę słabo w pierwszym spotkaniu z Trento, tak samo Kurek, a teraz grają poprawnie i świetnie wkomponowali się w zespół. Co mnie tutaj obchodzi Suxho i Ferreira? oni zagrali dobrze, widocznie potrzebowali mniej czasu na aklimatyzacje w nowej drużynie.
obie drużyny są w całkiem dobrej dyspozycji, więc można spodziewać się ciekawego widowiska.
Trentino nie jest w żadnej dobrej dyspozycji, po prostu w ostatnim czasie nie mieli rywala na poziomie. Arkas prezentuje się dramatycznie, a w lidze mieli jedynie Ravenne i Molfette. Jedynym w miarę poważnym przeciwnikiem w ostatnich tygodniach był Berlin, z którym toczyli równe boje. Wcześniej równe boje z UPCN na KMŚ, baty od Novosibirska, czy znowu na inauguracje rozgrywek męki z Irańskim Kalehem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Nietypowo, bo w Środę, rusza kolejna kolejka A1.
Perugia - Piacenza​
Bardzo podoba mi się ten kurs na Copre. Perugia nie zachwyca mnie, ani swoim składem, ani tym bardziej swoją grą.
Piacenza po niemrawym początku sezonu, zaczyna prezentować się trochę lepiej. Wygrana na wyjeździe z Modeną, ostatnio zbili gładko Ravenne. W drużynie jak zwykle niesamowitą robotę robi De Cecco, który razem z Feiem i Simonem, tworzą naprawdę genialny środek siatki. Skrzydła nie prezentują się już tak wybornie, ale również trzymają poziom. Papi bardzo odstaje w ataku i to jest momentami problem, ale za to nadrabia pewnym przyjęciem. Ostatni kilka naprawdę dobrych występów Kaliberdy.
Perugia do tej pory 3 wygrane spotkania (wszystkie po tb) i gładkie baty od Maceraty. Ich kadra kompletnie do mnie nie przemawia. Zespół tworzony na graczach rodem z Bałkanów. Najlepiej punktującym zawodnikiem zespołu Atanasijevic. Za rozegranie odpowiada Mitic, który sypaczem jest przeciętnym i z pewnością od swojego vis a vis w jutrzejszym meczu, może się co najwyżej sporo nauczyć.
Perugia ma własną halę i to jest jakiś tam atut, nawet spory, ale czysto siatkarsko to oni nie mają żadnego startu do Piacenzy.
Piacenza (1.55) Marathon ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Macerata-Citta di Castello FT 3:0
Poniżej 160,5 1.72 Marathonbet✅


Macerata straciła swojego pierwszego seta, choć osobiście myślałem, że mogą stracić nieco więcej, jak dla mnie taki wynik w Trentiono pokazuje ich ogromną siłę.
Wszystko może się tutaj rozbić o kwestię motywacji graczy Maceraty, jeśli zagrają na sto procent możliwości, to myślę, że będzie szybkie 3:0.
W Trentino kolejny znakomity mecz skrzydłowych, nawet Kovar dawał radę, była moc na zagrywce, choć sporo zepsutych, ale coś za coś.
Baranowicz sporo gra ze środkowymi i to wygląda na prawdę dobrze, jedyna rzecz której można się ewentualnie przyczepić to przyjęcie.
Citta jak na razie na wyjeździe zagrała raz i bardzo łatwo przegrała z nie najmocniejszą Molfettą.
Skład bardzo przeciętny, rozgrywa doświadczony Corvetta, szału nie ma, sporo na skrzydła do Fromma i Van Walle, Dolfo raczej nie jest pewną opcją w ataku.
W sumie niezła para środkowych Rossi-Piano, ale może za rzadko wykorzystywani w ataku.
Zagrywka na pewno nie jest ich najmocniejszym atutem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
:siata: Latina - Molfetta 2 @ 2.28
Dziś postanowiłem zagrać siatkę. Powyższe spotkanie wydaje mi się ku temu bardzo dobre. Goście po 4 meczach mają co prawda tylko dwa zwycięstwa ale należy podkreślić, że porażek doznali z nie lada przeciwnikami, bo z Trentino i Maceratą. Gospodarze natomiast zebrali 3x w czapę i poza Maceratą z samymi lamusami obecnego sezonu. Wszystko po 3-0. Czy przełamią się dziś? Nie sądzę, kursy na gości są zacne i ja skorzystam.
 
K 128

konju1

Użytkownik
:siata: Latina - Molfetta 2 @ 2.28
Dziś postanowiłem zagrać siatkę. Powyższe spotkanie wydaje mi się ku temu bardzo dobre. Goście po 4 meczach mają co prawda tylko dwa zwycięstwa ale należy podkreślić, że porażek doznali z nie lada przeciwnikami, bo z Trentino i Maceratą. Gospodarze natomiast zebrali 3x w czapę i poza Maceratą z samymi lamusami obecnego sezonu. Wszystko po 3-0. Czy przełamią się dziś? Nie sądzę, kursy na gości są zacne i ja skorzystam.
Jedyną ,,analizą&quot; są tu słowa ,,nie sądzę&quot;. Przekonujące aż za bardzo chyba :grin:
 
T 15,2K

tadzin

Użytkownik
Gospodarze natomiast zebrali 3x w czapę i poza Maceratą z samymi lamusami obecnego sezonu.
Cuneo to lamusy? ogolnie wszystko to jedno wielkie naciąganie w tej &quot;analizie&quot;. Molfetta dwa razy wygrala u siebie, przeciwko wlasnie Cuneo oraz Citta Di Castello, tak wiec mozna z pewnoscia powiedziec ze u siebei czuja sie bardzo dobrze. Mecz przeciwko Latinie wyjazdowy, ktora trzeba przyznac zawodzi w tym sezonie. Patrzac na sklady oraz aktualna dyspozycje, chyba tez zaryzykuje Molfette po takim kursie, jednak powyzsza &quot;analiza&quot; jest smutna.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Latina - Molfetta
Ja niemam rozeznania na temat skladow ale biorac to czysto analitycznie to zwrocilem najpierw uwage na outrights po to aby miec rozeznanie i pierwszy argument to to ze latina jest owiele wyzej walce o mistrzostwo wloch;
Latina 59.00
Molfetta 188.55
Drugi argument to taki ze na trzy przegrane mecze jeden usiebie i dwa na wyjedzie ,przegrala usiebie po dobrym meczu po walce na przewagi z Macareta z jednym faworytow ligi do mistrzostwa a na wyjedzie przegrana Cueno 3-0 tez z wysoko notowana druzyna i z niewiele znaczaca Vibo Valentine w tamtym sezonie dosyc usibeie grali 7-4 bilans u siebie(wiem ze to sezon temu bylo) .
Pozatym zasugerowalem sie tez ludzmi typujacymi na jednej ze stron 21 na 22 na latine a kursy tez spadly na gospodarza
Sadze ze Latina bedzie bardzo zmotywowana aby wygrac , fakt ze Molfeta wygrala usiebie Cueno ale tez przegrwala z silniejszymi po 3-0 na wyjezdzie niemajac porazek nawet na przewagi
Wiec ja bym sie upiera na Latine ale to tylko takie szukanie argumentow po statystykach.
No ale czyms przy wyborze typy tzrba sie sugerowac, przepraszam za pisowownie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Modena VS Vobo Valentine
Podobnie jest w tym przypadku Modena po trzech przegranych podrzad i to 2-3 z druzynami wysoko cenionymi ,Perugia(w) lub Piacenza gdzie prowadzili 2-1 a 4 set przegrali 30-32 podejma Valentine ktora mimo zajmujacej obecnie dobrej pozycji jak na ta druzyne to wyniki dosc przecietne, wygrana z Verona lub przegrana Ravenna ktora Modena pokonala dosc pewnie. Mimo ze kurs mizerny a i tak spadl to napewno Modena bedzie tez zdeterminowana aby wygrac po trzech przegranych
Modena @ 1,28 ✅
Latina @ 1,62 ✅

 
M 41

mrzoob

Użytkownik
Witam. Co sądzicie o meczu Cuneo- Trentino? Cuneo jakoś niemrawie zaczęło sezon, chyba są bez formy, z kolei Trento mimo iż skład się posypał to grają całkiem niezłe.
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Witam. Co sądzicie o meczu Cuneo- Trentino? Cuneo jakoś niemrawie zaczęło sezon, chyba są bez formy, z kolei Trento mimo iż skład się posypał to grają całkiem niezłe.
A w Cuneo to się skład nie posypał jeszcze bardziej ? Trentino chociaż ma Sokolova który take mecz wygrywać może w pojedynke. A Cuneo w zasadzie nie ma żadnego pewnego punktu odniesienia. O ileCuneo nie dozna jakiegoś olśnienia lub Trentino nie zejdzie na psy to goście powinni to wygrać.
 
M 41

mrzoob

Użytkownik
W cuneo również mocno posypał się skład. Zmiennicy to już nie ta klasa. Widziałem ostatni mecz trento z maceratą i moim zdaniem sprawili bardzo dobre wrażenie. Mimo iż skład się zmienił to chyba takim stałym i mocnym ich punktem jest zagrywka. Podsumowując również skłaniam się za trento w dzisiejszym meczu.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Cuneo - Trentino​

Typowanie tego spotkanie do najłatwiejszych rzeczy z pewnością nie należy, ale po tak dużym wzroście kursu na Cuneo, myślę, że można zagrać coś w ich kierunku.

Obie drużyny w kompletnie zmienionych składach w porównaniu z poprzednimi latami. To już nie będzie mecz na szczycie, jak już przyzwyczailiśmy się mówić na spotkania Cuneo z Trento.

Cuneo gra naprawdę przeciętnie na początku tego sezonu, ale też warto zauważyć, że dwie z trzech porażek to spotkania wyjazdowe, gdzie ta drużyna nie grała dobrze nawet w swoich najlepszych latach.

Patrząc czysto kadrowo to Lannutti wcale wiele nie odstają od drużyny z Trydentu, a jeśli już to minimalnie. Największą różnicę robi na pewno pozycja atakującego, gdzie Sokolov jest zawodnikiem wyraźnie lepszym od Rouziera (chociaż wiadomo, że Francuz również potrafi sporo). Ale już para przyjmujących myślę, że na dosyć podobnym poziomie. Rauwerdink i Maruotti na papierze wyglądają nieźle, na pewno nie słabiej od Lanzy i Ferreiry. Środek siatki po obu stronach całkiem dobry, myślę, że jednak tutaj Trentino ma lekką przewagę.

Ogólnie myślę, że można spodziewać się spotkania dosyć wyrównanego. Może i Trentino ma obecnie minimalnie większy potencjał, ale własna hala Cuneo zrobi swoje na pewno.

Cuneo +5 (1.97) Marathon ⛔
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Ja się nie zgadzam z tym co napisał DawidBarca. Moim zdaniem nie ma sensu grać coś w stronę Cuneo bo oni są po prostu słabi w tym roku. Zespół kompletnie bez formy, kadrowo niby fajnie pięknie a w praniu wychodzi co innego. 3 porażki i zaledwie 1 wygrana z najgorszą w lidze Latiną chluby temu zespołowi nie przynosi. Na dodatek w ostatniej chwili z zespołu ulotnił się Grbić i to już był przysłowiowi gwóźdź do trumny dla tego zasłużonego zespołu. Cuneo zawsze słynęło z mocnej zagrywki którą punktowali w tym momencie takowej w tej drużynie nie ma. Trentino z Maceratą oprócz pierwszego no i 4 seta grało bardzo dobrze, momentami byli dużo lepsi niż Macerata, zespół ciekawy z potężnym liderem Sokolovem. Para przyjmujących w której widocznie rolę defensywnego przyjmującego pełni Lanza i wywiązuje się z tej roli bardzo dobrze. Ferreira dobra opcja do ataku, do tego dużo gry dobrym środkiem jak jest przyjęcie. Colaci jest kotem w obronie i zespół może wyprowadzać sporo kontr. Dla mnie Trentino jest faworytem ale zgapiłem się i nie złapałem wyjściowego kursu @1,7 a po obecnym i po takich spadkach nie zagram, być może coś na livę ale tylko w stronę drużyny z Trydentu.
 
S 269

sztywny

Użytkownik
Panowie jak myślicie warto jutro grać coś w stronę Latiny ?? Trento bez Birarelliego i Lanzy , którzy są na Turnieju Mistrzów .
 
ivvan 2,8K

ivvan

Użytkownik
Raczej nie warto Latina posypała się kadrowo po tamtym sezonie ;). Sam Sokołov może wygrać ten mecz za 3. Ale szczerze nie widzę na to zdarzenie ani kursów ani na rozpisce też go nie widać więc nie wiem skąd to pytanie. Czy taki mecz wgl ma jutro być ;P?
 
T 15,2K

tadzin

Użytkownik
za lanze wejdzie fredrizzi, jakas dziura to on nie jest, na kms jak gral to sie fajnie pokazal, za bira burgsthaler tez jakiej tragedii nie ma. trento u siebie a latina to dno, latina na wyjazdach to dno dna.. latina przy jakims ogromnym farcie moze ugrac seta
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom