>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

LEGA PALLAVOLO sezon 2008/2009 - Włochy

Status
Zamknięty.
pge 0

pge

Użytkownik
Modena : Cuneo typ 2

Cuneo ma wysoką formę, potwierdza ją wygrywając łącznie w CEV i lidze
włoskiej ponad 10 razy z rzędu. Przed tygodniem Piacenza grała z Modeną i wygrała 3:1 ... a Cuneo ograło Piacenze 3:0. Drużyna gospodarzy jest
średnia, a goście są faworytem do zajęcia wysokiego miejsca w serie A.

Pineto : Trentino typ 2

Trentino przegrało mecz z Maceratą 3:0 i straciło pozycję przodownika.
Spadło na trzecie miejsce. Nie może pozwolić sobie na kolejne klęski, musi
wygrywać. Pineto nie jest silną drużyną, a Trentino jest jak najbardziej
dlatego uważam, że Trentino wygra. Patrząc na papiery, zdecydowaną
przewagę mają gracze klubu mistrza Włoch, poza tym o wiele lepiej grają.

Verona : Macerata typ 2

Macerata miała spadek formy. Teraz powrócili do dobrej gry, wygrali z Trentino 3:0 w poprzedniej kolejce. Są mocniejsi od swoich rywali.
Uważam, że Macerata ma większe aspiracje od Verony, która jest
średnim zespołem.
 
akselek 552

akselek

Użytkownik

Spotkanie: Copra Piacenza - Yoga Volley Forli
Typ: Under 160.5 133 pkt. ✅
Kurs: 1.70
Bukmacher: Betsafe

O godzinie 18:00 w Piacenzy tamtejsza Copra podejmie jedną z najsłabszych drużyn w lidze Yoga Forli. Piacenza po 18 seriach gier plasuje się na 4 pozycji w tabeli. Gospodarze na swoim koncie mają trzy wygrane z rzędu odpowiednio w Lidze Mistrzów z Piet Zoomers D Apeldoorn 3:2, następnie w lidze z Trenkwalder Modena 3:1 i kolejny raz w Lidze Mistrzów z Paris Volley 3:1. Na zwrócenie wielkiej uwagi zasługuje fakt o wygranej 3:0 zespołu Copry, która miała miejsce bardzo dawno temu, bo aż 7 grudnia 2008 roku, kiedy to podopieczni Angelo Lorenzettiego pokonali bez straty seta beniaminka tegorocznych rozgrywek - Stamplast Martina Franca Taranto. Od tamtej pory w przypadku wygranej Piacenzy decydowały cztery bądź pięć setów, głęboko jestem przekonany, że w spotkaniu z Yoga Forli to nastąpi. W zespole Piacenzy w ataku brylują Leonel Marshall wspólnie z Hristo Zlatanovem, który gdy ma &#39;swój dzień&#39; jest nie do zatrzymania. Obydwaj panowie zdobyli łącznie w osiemnastu spotkaniach 496 punktów w ataku, na zagrywce także obaj panowie są najmocniejszymi punktami drużyny Marshall zaserwował 20 asów, natomiast Zlatanov 24. W przyjęciu znakomicie się spisuje Gianluca Durante - z drugim wynikiem przyjmowanych piłek w całej lidze. Do tego wszystkiego dochodzi fakt dobrej gry blokiem dwóch kolejnych zawodników, a mianowicie chodzi tutaj o Michala Raka - 37 bloków i Novice Bjelice - 35 punktów zdobytych blokiem. Goście są zespołem nieobliczalnym, ponieważ potrafią sprawić &#39;psikusa&#39; teoretycznie lepszym od siebie. Na przestrzeni ostatnich tygodni takie sytuacje miały miejsce, a było to m.in. wygrane z Banca Lannutti Cuneo 3:1, Trenkwalder Modena 3:1, czy z Sisley Treviso 3:1. Właśnie z Sisley&#39;em Yoga Forli wygrała poraz ostatni, a było to 3 stycznia. Od tamyej pory siatkarze Yogi przegrali odpowiednio z: Rpa Luigibacchi It Perugia 1:3, Framasil Pineto 2:3 i Acqua Paradiso Gabeca Montichiari 2:3. W żadnym elemencie gry Yoga Forle nie dorównuje ekipie Piacenzy, co według mnie poprowadzi ich do porażki w stosunku 0:3, ponieważ Piacenza dawno nie wygrała 3:0, a jednocześnie Yoga Forli dawno nie przegrała 0:3, ale każda seria się kiedyś kończy i sądzę, że dzisiaj tak się stanie.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
:siata:MARMI LANZA VERONA – LUBE BANCA MARCHE MACERATA
Typ : 2
Kurs : 1,50
Unibet ⛔3:2​


O ostatnich problemach Maceraty pisałem przy okazji meczu z Trento więc dużo się nie będe powtarzal Mecz na szcycei udało im sie wygrac gładko 3:0 z odwiecznym rywalem. Passe zwycięstw kontynuowali przy okazji meczów Champions League z Crveną Zvezdą Belgrad gdzie wygrali 3:1. Może słów kilka o gospodarzach tego meczu. Niemiec Frank Dehne bez wątpienia zna zawodników Maceraty wkońcu występował w tym klubie i ten okres swojej kariery uznaje za najlepszy. Teraz jednak gra w Weronie i dla nich gra najlepiej jak potrafi. Trzeba zauwazyc dobrą dyspozycje gospodarzy na zagrywce. Szczególnie Lasko i Bontje się tutaj wyróżniają mając na koncie ponad 25 punktowych zagrywek. Razem cały zespół do tej pory punktował zagrywka 101 razy. Pod tym względem gracze Maceraty wyglądają bladziej, &quot;tylko&quot; 77pkt tym elementem. A indywidualnie zawodnikiem który nie odstaje jest Igor Omrcen - 27asów. Innego typu elemnty siatkarskiego rzemiosła raczej wyrównane choć znalazło by się zawsze dużo czynników które przemawiaja za Maceratą, moim faworytem w tym meczu. Pierwszy mecz pomiędzy zespołami w tym sezonie na własnym terenie wygrała Macerata 3:0, a w całej historii wzajemnych potyczek których było 9 Świderski i jego koledzy wygrywali 7 krotnie przy 2 zwycięstwach Werony. Gospodarze mają mniej znanych siatkarzy, chociaż kilku jest naprawde świetnych, jednak przy graczach Maceraty wyglądają blado. Z całym szacunkiem dla nich ale Świderski, Martino, Vermiglio czy Podraścanin dzisiaj będą górą moim zdaniem;) Co tu dużo ukrywac licze na podtrzymanie zwycięskiej passy Maceraty i kolejne drguie z rzędu zwycięstwo w lidze w ich wykonaniu;)


Zagrywka to groźna broń gospodarzy.​



Zapraszam do dyskusji na temat dzisiejszych spotkań ;)
 
pge 0

pge

Użytkownik
Modena : Cuneo typ 2
2:3 ✅


Pineto : Trentino typ 2 0:3 ✅


Verona : Macerata typ 2 3:2 ⛔
Cuneo fatalnie zagrało w pierwszych odsłonach meczu. Przegrywali 0 do 2
Kędzierzyn - Warszawa. Pokazali klase i brawo.

Trentino, wygrało lekko, łatwo i przyjemnie. W pierwszym secie kontrolowali
wszystko, w drugim kompletnie &quot;pobili&quot; rywali, w trzecim była walka wyrównana, jednak Trentino w odpowiednim momencie przyspieszyło.

Macerata ... Jak mówi mój najlepszy Przyjaciel, którego pozdrawiam to
&quot;j...any Materac&quot;. W ostatnim czasie, trzy razy zagrałem na Macerate i trzy razy przegrała ;/ Po meczu z Trentino wygranym 3 do 0 spodziewałem się
dobrej postawy zespołu gości. Pierwszego seta Macerata wygrała do 20, w drugim w ogole nie walczyli, w trzecim wygrywali 20:15 i przegrali do 21. W czwartym wygrali. W piątym prowadzili, mieli przewage, jednak od momentu 10 punktow, Verona odskoczyla im. Więcej na nich nie postawie,
chyba że będą grali dobrze.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Podsumowanie 19 kolejki ????
Wyniki :


Za Nami kolejna ciekawa i obfiująca w niespodzianki kolejka. Największym zaskoczeniem moim i nie tylko zdaniem jest wpadka Maceraty która po zwyciestwie w meczu na szczycie z Trento nie dała tym razem rady Marmi Lanzi Werona. W tym meczu zagrał Sebastian Świderski i zdobył 19ptk dla swojego zespołu ze skutecznością 47% w ataku oraz 1pkt z zagrywki i blokiem. Przyjęcie zaprezentował na poziomie 50%. Element który przechylł szale na korzyśc gospodarzy był chyba blok. To własnie 18 skutezcnych bloków przy zaledwie 7 Maceraty dało dużą przewage punktową. Klub w którym występują inni Polacy Trento pokonało 3:0 Framatsil Pineto. Żygadło pojawił się w 2 secie na zagrywke a Michał Winiarski wogóle nie zagrał w tym meczu. Liderem nadal pozostaje zespół CUneo który niemiłosiernie męczył się w Modenie z tamtejszym Trankweldorem. Tym razem bez większych problemów wygrywali swoje mecze : Montichiari i Piacenza.

Tabela :


W najbliższy weekend czeka nas nie tak jak zwykle kolejka ligowa lecz mecze w Coppa Italia;) Oto jak wyglądają pary meczów ćwierćfinałowych i drabinka :


W tym temacie będziemy zajmowac się także tymi meczami w Copa Italia tak więc już teraz zapraszam do udzielania się w temacie i pisania swoich typów z analizami i prowadzenia dyskusji ;)
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Dzisiaj przed nami dwa spotkania w Coppa Italia. Pierwszy mecz o 18:00 Macerata-Valentia i buki wyraźnie faworyzują Macerate dając kurs 1,22 na ich zwycięstwo co w moim odczuciu nie jest wcale takie pewne zważywszy na ostatnią dyspozycje tego zespołu. Co prawda nie sądze aby obrońca trofeum odpadł w 1/4 ale wszystko się może zdarzyc a kurs nie wart ryzyka i horrou jak w meczu z Marmi Lanzi Werona podczas ostatniego weekendu w lidze. Macerata z dzisiejszym rywaem jeszcze nie miała okazji rywalizowac w meczu o Puchar Włoch, ale w rozgrywkach Serie A i owszem. Spotkali się do tej pory 11 razy z czego Macerata zwyciężyła 8krotnie. O wiele ciekawszym meczem i wyrównanym zapowiada się spotkanie Trento z Sisleyem Treviso;)

:siata:Itas Diatec Trentino-Sisley Treviso
Typ : 2
Kurs : 2,50
bet365✅2:3​


Oba zespoły grały ze sobą wiele razy. Statystyka wzajemnych gier przemawia na korzysc Sisleya. Są to 19 zwycięswt i 5 porażek na 24mecze. Dzisiaj więc będziemy świadkami kolejnego ciekawego sądze meczu. W poprzednich turniejach o Puchar Włoch spotykali się także w 1/4 w sezonie 2005/05 Sisley wygrał 3-0 , a w zesponie 2007/08 3-1. Zespół Trento w ostatnim czasie wiele podróżówal. Najpierw podróż do Ljublany na mecze LM z Bledem w którym o dziwo trener Stoychew desygnował do gry najlepszych graczy, Trento wygrało 3:1. Potem w lidze wyjazd do Pineto i wygrana 3:0 bez Michała Winiarskiego który miał grype , ale na dzisiejszy mecz ma już wrócic do gry. Ciężko powiedziec czy czasem zmęczenie w dzisijeszym meczu nie da znac o sobie. Trento gra często dwa mecze w tygodniu. Sadze że takie nadmierne eksploatowanie musi się kiedyś zemścic i czemu właśnie nie bedzie to w dzisiejszym meczu. Rywal naprawde wymagający. Przecież Sisley w ostatnich latach grał na wielkim poziomie. Był w Final Four Champions League czy zdobywał mistrzostwa Włoch. W składzie nadal posiada wielu dobrych graczy.
Trento do tej pory zagrał 10 meczy w Final Eight Coppa Italia i zdołał wygrac zaledwie 2 mecze w tych rozgrywkach! Debiut miał miejsce w sezonie 2000/01. Sisley ostatnio prezentuje się całkiem przyzwoicie zwyciężając w trzech kolejnych meczach z Modeną, Padwą i Martiną Francą. Pomiędzy rozgrywkami ligowymi udało się dwukrotnie ograc także Ukraiński Lokomotiw Charków po 3:0.
Prawdopodobne wyjściowe składy wg strony Trentino :
▶ Trentino : Della Lunga (Winiarski), Kaziyski, Grbic, Birarelli, Visotto, Riad, Bari na libero.

▶ Sisley : Ricardo, Fei , Cisolla, Papi, Gustavo ,Hübner, Farina libero.

Biorąc pod uwage historie występów i nie najlepsze mecze wzajemne z Sisleyem , do tego osłabiony Winiarski który jak widzimy może zacząc mecz na ławce i nie będize w pełni sił. Podróże w ostatnim czasie, brak okazji na zregenerowanie sił, do tego dobra dyspozycja rywala może spowodowac że będziemy świadkami niespodzianki. Tylko czy zwycięstwo Treviso będzie wogóle niespodzianką to ja bym się upierał ;) Dla mnie ten typ i kurs jest bardzo kuszący na zwycięstwo Sisleya. Napewno rozgrywki te potraktują bardzo poważnie, w pucharach nie grają w tym sezonie w LM , w lidze będą mieli ciężko w play-offach bo w tabeli są lekko mówiąc za czołówką tak więc przed nimi wielka szansa a rywala juz wielokrotnie ogrywali w swojej historii więc pora na powtórke ;) Poczatek meczu o godzinie 20.30.


Tak cieszących się zawodników Sisleya chciałbym zobaczec po dzisiejszym meczu ;)
 
pge 0

pge

Użytkownik
Na początku chciałem zagrać system 3/4 na puchar Włoch, aczkolwiek
po głębszej zadumie doszedłem do wniosku, że dwa mecze sobie podaruje.
Mam tutaj na myśli, Macerate, która gra z Valentią. Macerata w pucharach
gra zawsze dobrze, a ich rywal wymagający nie jest. Jednak kurs jest
słaby, a dodatkowko straciłem do nich zaufanie ... Przypomne, 3 razy
na nich ostatnio postawiłem i 3 razy mi popsuli szyki. Dlatego na nich nie
postawie szybko ... a na pewno nie za słaby kurs.

Trentino : Treviso Pierwsza mysl to zwycieztwo Trentino, jednak po analizie
uznalem, ze wskazanie zwyciezcy rowne jest rzutowi moneta. Drużyna Winiarskiego, co prawda zajmuje zdecydowanie wyższe miejsce od Treviso, jednak oba zespoly maja duze aspiracje, chca bowiem wygrac puchar Włoch. Poza tym Treviso od meczu z Modeną (wygrany 3:0) odzyskało powera i gra dobrze. Bilans meczy miedzy tymi druzynami jest korzystny dla Treviso, trzeba rowniez zwrocic uwage, ze pare miesiecy temu, kiedy Trentino wygrywało prawie kazdy mecz, a Treviso przegrywalo czesto ... doszlo do pojedynku miedzy owymi zespolami, wowczas Treviso okazalo sie lepsze, wygralo 3:1. Co prawda Trentino niby jest bardziej zmeczone wystepami w LM, jednak mysle iz to nie bedzie mialo jakiegokolwiek znaczenia, gdyz poprzez gre w LM sa przyzwyczajeni do gry w tygodniu. Poza tym liga włoska jest kontynuowana od 8 lutego, to moga zagrac na 100%. Patrząc na składy, to wyglada wyrowanie


Przyjmujacy Winiarski, Kazinski ✅ VS Cisola, Pappi ⛔
Atakujacy Visotto VS Fei ✅ ⛔
Libero Bari VS Farina ✅ ✅
Rozgrywający Grbic VS Ricardo ⛔ ✅
Środkowi Birarelli, Riad VS Gustavo, Hübner ⛔ ✅

Przyjmujących lepszych posiada druzyna Trentino. Cisola i Pappi sa juz
troche starzy i najlepsze lata maja za soba. Visotto jest przyszloscia
Brazyli, a Fer juz nie straszy jak kiedys. Libero ... tutaj w miare rowno.
Rozgrywajacy Grbic jest bdb rozgrywajacym, jednak Ricardo jest lepszy.
Na poczatku styl Brazylijczyka nie odpowiadal jego kolegom z zespolu, jednakze teraz juz jest ok. Srodek, Trentino ma niezlych graczy wystepujacych na owej pozycji jednak Treviso ma pare najlepsza na Świecie.
Poza tym Gustavo jest bardzo zgrany z rozgrywającym i ciężko będzie zablokować jego 3 metrowe ataki od siatki.


Jutro gra Cuneo z Veroną i Piacenza z Montichiari.

Cuneo : Verona typ 1

Te druzyny jakis czas temu ze soba graly, wowczas Cuneo zwyciezylo 3:1.
W pierwszym secie wprawdzie przegrali, jednak kolejne sety nalezaly juz do nich ... rozbili Verone. W ostatniej kolejce serie A, Cuneo miało problemy, wygrali z Modeną 3:2, przegrywając już 0:2. Mimo słabej gry w pierwszych setach udowodnili, że są mocną drużyną, gdyż wygrać 2 sety i decydujący 5
to jednak wyczyn. Pokazali klase i tym samym zrobili na mnie lepsze wrazenie niz gdyby wygrali 3:0. Verona ostatnio grala z Macerata, ktora pokonala
3:2, jednak Macerata grajac na swoim poziomie, wygrala pewnie z nimi, poza tym mecz mogl zakonczyc sie 3:1 - w trzecim secie bylo 20:15 dla Maceraty.
Cuneo jest silne i Verona nie powinna byc wielka trudnoscia do pokonania.

Piacenza : Montichiari typ 1

Zespol z Piacenzy, ostatnio gra dobrze, wiekszosc meczy wygrywa, a w ostatnim czasie musial uznac wyzszosc jedynie Cuneo. Montichiari ostatnio
pokazuje powera, wygrywa mecze i na pewno bedzie chcialo pokonac
Piacenze. Jednak wiadomo, gdy spotykaja sie dwie druzyny, a kazda z nich jest zmobilizowana to wygra ta, ktora ma wiekszy potencjal, a moc jest za
Piacenza. To jakby o utrzymanie grala Skra z Olsztynem. Skra mocny zespol grajaca z dobrym Azs, wiadomo kazdy bedzie walczyl, jednak Bełchatów
jest mocniejszy i pokona Olsztyn. Tak samo jutro będzie z Piacenzą i Montichiari, każda z tych ekip będzie chciała odnieść zwycięstwo i zrobi
wszystko aby tego dokonać, aczkolwiek wygra ta druzyna o wiekszych mozliwosciach - Piacenza.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Podsumowanie 1/4 finałów Coppa Italia
Za Nami mecze 1/4 finału Pucharu Włoch zatem oto jak wyglądały wyniki :


Na inauguracje obrońca tytułu Macerata pewnie pokonała Valentie. Polski akcent w tym meczu czyli występ Sebastiana Świderskiego który zagrał dobre spotkanie. Polski przyjmujący zdobył 10pkt ze skutezcnością 57% w ataku i 83% pozytywnego przyjęcia. MVP tego spotkania wybrano Igora Omrcena który dla Maceraty zdobył 15pkt. Mecz w zasadzie bez większej historii;) Pewny awans obrońcy trofeum do 1/2


Mecz Copry z Montichiari był zacięty ale w decydujących momentach to Piacenza okazywała się lepsza i w końcówkach przechylała szale na swoją korzysc wygrywając 3:0. Graczem meczu wybrano Leona Marshalla. Czynnikiem który zdecydował o zwycięstwie w tym meczu był blok. Copra zanotowała 11 skutecznych przy zaledwie 4 rywala.


Najbardziej trzymający w napięciu mecz. Sam fakt że musiał byc toczony tie break oddaje dramaturgie tego spotkania a jeśli dodamy jeszcze że poszczególne sety kończyły się na przewagi to widac że emocji nie brakowało. Dramatyczna pogoń w każdym z setów Trento za Sisleyem nie zawsze okazywala się skuteczna ale wiele razy się udawało odrabiac strate 3-4pkt do rywala. Ojcem zwycięstwa Sisleya można powiedziec że był Alessandro Fei zdobywca 32pkt przy skutezcnosci 62% w ataku. Z polskich akcentów w tym mecu należy odnotowac występ Michała Winiarskiego który zdobył 19pkt dla swojego zespołu z 67% skutecznością w ataku i bardzo dobrym procencie na przyjęciu. Żygadło w tym mezcu nie wystąpił. A więc Mistrz Włoch za burtą, ale do tej pory Trento jeszcze nic wielkiego w historii nie osiągneło w Coppa Italia wygrywając tam zaledwie 2 mecze .


W ostatnim z meczów 1/4 raczej bez większych problemów awansował lider Serie A Cuneo. Werona nie zagrała już tak dobrze jak w meczu z Maceratą w ostatniej kolejce ligowej i słabo prezentowała się jak i na zagrywce tak i w ataku z marną skutezcnością 40%! Cuneo wypunktowało ich także mocną zagrywką którą zdobyli 10pkt. Najwięcej pkt dla zwycięzców zdobył Wijsmans 22pkt.

Pary 1/2 finału Coppa Italia :​

Lube Banca Macerata - Copra Piacenza
Sisley Treviso-Bre Banca Cuneo​


Półfinały zostaną rozegrane 31 stycznia w sobote.


Oto walczą siatkarze na parkiecie( Oczywiście bez tej blondynki ;))​


Zapraszam do pisania swoich propozycji z typami na temat tych meczów ;)
 
pge 0

pge

Użytkownik
Baaaardzo trudno wskazać faworytów w tych półfinałach. Macerata zawsze
dobrze gra w pucharze, na pewno będzie grała na wysokim poziomie, a potencjał
mają duży. Jednak Copra Piacenza nie jest słabą drużyną, zespół ten jest vice mistrzem
Włoch i chce walczyć o wysokie lokaty w pucharze i lidze oraz LM. Więc naprawde
trudno wskazać tu zwycięzcę.

Cuneo i Treviso. Przodownik ligi włoskiej, który w ostatnim czasie wygrywa każdy mecz, bdb forma. Są naprawde nieźli. Ich rywalem jest Sisley Treviso, który nie może jak dotąd
uznać sezonu za udany. Przegrywali dużo spotkań z teorytycznie słabszymi, ale
obecnie złapali formę, grają dobrze i od meczu z Modeną nie schodzą pokonani z boiska.
Treviso ma duży potecjał, jednak Cuneo również ... oba zespoły chcą zdobyć puchar
i medal mistrzostw Włoch.

Ja chciałbym finał Piacenza : Cuneo, ale czy tak będzie ? ???? Uważam, że lepiej nie grać
na te mecze, gdyż to jest jak rzut monetą, albo ruletka.
 
asus2008 0

asus2008

Użytkownik
Puchar dla Maceraty!

Zespół Sebastiana Świderskiego pokonał w finale pucharu Włoch Bre Bance Lannutti Cuneo 3-1 (25-21, 15-25, 25-20, 25-23).

Jestem zadowolony z wygranej Lube, ale zawiodłem się na Itasie, który odpadł już w półfinale. Jak widać polskie zespoły rządzą w serie A.

 
pge 0

pge

Użytkownik
Lubie Świderskiego, jednak wolałem aby to Cuneo zdobyło puchar. W półfinale byłem
za Coprą, która niestety przegrała 1:3.

asus2008, ja także jestem zdziwniony słabą postawą mistrza Włoch, który odpadł
już w ćwierć finale.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Lubie Świderskiego, jednak wolałem aby to Cuneo zdobyło puchar. W półfinale byłem
za Coprą, która niestety przegrała 1:3.

asus2008, ja także jestem zdziwniony słabą postawą mistrza Włoch, który odpadł
już w ćwierć finale.

A ja tam jestem poniekąd zadowolony;) Przewidzialem porażke Trento w 1/4 , ale chcialem bardziej Piacenze w finale no ale skoro Seba znowu zdobył Coppa Italia to trzeba się cieszyc.
Jutro byc moze zrobie małe podsumowanie tych rozgrywek. POzdro
 
pge 0

pge

Użytkownik
Cuneo : Macerata typ 1 3:2 ✅

Gospodarze u siebie nie przegrali żadnego spotkania, starcili tylko 4 sety,
są w bdb formie, mieli fantastyczną serię zwycięstw, którą &quot;zepsuli&quot;
gracze z Maceraty. To, że u siebie wygrali jak dotąd każdy mecz, nie
oznacza, że passa może zostać przerwana ... to tak jak seria zwycięstw, którą Macerata im zastopowała. Obie drużyny mają duży potencjał, ale
większy jednak rywale Cuneo, mimo to u siebie Cuneo gra znacznie
lepiej niż na boisku neutralnym bądź na wyjazdach, a poza tym
Świderski powiedział &quot;Spotkanie z Cuneo potraktujemy bardziej ulgowo skupiając się przede wszystkim na pucharach europejskich.&quot; to oznacza
jedno, Cuneo grające na maksa, a Macerata średnio i jak dla mnie
gospodarze wygrają.

Perugia : Piacenza typ 2 0:3 ⛔

Piacenza jest w bdb formie, przegrała ostatnio tylko z Maceratą, Perugia
wygrała z rzędu troche więcej od rywali, mimo to wierze w drużyne gości.
Przeglądając włoskie strony, dowiedziałem się, że Bravo dzisiaj nie zagra, a Zlathanov i Marshall mają lekkie urazy, ale nie przeszkadza
im to w grze. Perugia może ostatnio wygrywała wszystko, ale ten rozdział
może się dzisiaj zakończyć. Goście mają większy potencjał od gospodarzy i jak zagrają na dobrym poziomie, to wygrają.

Forli : Taranto typ 2 2:3 ✅

Coś jak mecz Olsztyn Rzeszów, tylko że we Włoszech, a drużyny nie
są w czołówce ???? i Martina nie jest doceniana, dlatego kurs wg mnie
przeszacowany. Forli zajmuje dalekie miejsce w tabeli i to samo Franca.
Potencjał mają większy goście, do tego czytając wywiady gracze z Taranto chcą bardzo wygrać ten mecz i kolejne.


Pineto : Montichiari typ 2 2:3 ✅

Montichiari jest dobrym zespołem, zajmuje wysoką pozycję, ale myślę
że chcą zająć jeszcze wyższą, muszą zdobywać punkty, a Pineto jest
słabsze, mimo że będą chcieli zwyciężyć, to Montichiari nie odpuści
także będą chcieli wygrać, a że są mocniejsi to wierzę iż odniosą
zwycięstwo.


Trentino : Modena typ 1 3:0 ✅

Mistrz Włoch poległ w pucharze, stracili również przodownictwo w lidze,
teraz muszą wygrywać, a Modena jest do ogrania. Dlatego uważam, że
Trentino wygra z rywalem, tym bardziej że będą chcieli jak najszybciej
skoncentrować się na lm - to mi przypomina Skre i Delecte.


Tonno Calipo : Treviso typ 2 2:3 ✅

Fei dzisiaj nie zagra, a jak wiadomo zdobywa on bardzo dużo pkt dla
Sisleya, mimo to wierze że wygrają gdyż Valentia jakaś mocna nie jest,
więc mimo abstynencji dwóch zawodników pewnie wygrają, poza tym
ostatnio mieli ładną serię wygranych ... została wprawdzie &quot;rozwalona&quot;
niemniej myślę, że będą grali dobrze i mecz zakończy się wygraną
Sisleya Treviso.



Padova: Verona typ 2 2:3 ✅

Padova gra słabo, zajmuja najdelikatniej mówiąc słabe miejsce w
tabeli, Verona jest lepsza, do tego ważne są dla nich punkty, a z kim
mają wygrywać jak nie Padową.



System 7/6 - 5 zł na bloki łącznie 35 zł, wygrana ewentualna 465,00 zł, gdy wejdzie 6 z 7 w zależności, kto poległ od 50 do 80, bukmacher
FORTUNA
 
D 0

duch1988

Użytkownik
Zgodzę się co do pierwszego typu. Cuneo w rewelacyjnej formie, natomiast Macerata ostatnio trochę spuściła z tonu. Lider tabeli za pewne będzie chciał podtrzymać rewelacyjną serię bez porażki przed własną publicznością tym bardziej, że playoff już blisko, a pierwsze miejsce po rundzie zasadniczej gwarantuje grę z teoretycznie najsłabszym rywalem.
Perugia może i ma ostatnio najlepszy bilans zwycięstw z całej ligi, ale gdy popatrzymy na ostatnich rywali gospodarzy to nie dziwi ten fakt. Copra natomiast jest to najwyższa światowa półka i zapewne dziś pokaże Perugii miejsce w szeregu.
Trentino to dzisiejszy pewniaczek, ale kurs 1.20 nie zbyt zachęca do grania na tą drużynę, No chyba, że do podbicia AKO.
Reszty meczów nie ruszam bo mogą wyjść drobne wałki ???? Szczególnie uważałbym na grę przeciwko Valentii na ich terenie. W takich spotkaniach potrafią zaskakiwać wszystkich. Dwukrotnie już trafiłem ich po kursach 4.20 i 3 z hakiem.
 
T 2

thmx

Forum VIP
Mam kilka pytań odnośnie kończącego się pomału sezonu.
Czy do A2 spadają automatycznie ostatnie 2 zespoły?
Z tego co się orientuję to z A2 automatycznie wchodzi nr.1 - natomiast zespoły 2-9 grają chyba między sobą baraże i co dalej?
Grają jeszcze z 13 drużyną A1 czy automatycznie wchodzą do elity?

Jest to dla mnie o tyle ważne, że nie wiem jak &quot;podejść&quot; do dzisiejszego meczu. Na Veronę jest bardzo ładny kursik i jak wyżej ktoś napisał goście powinni &quot;spokojnie&quot; go wygrać, bo Padova praktycznie nie ma już szans na pozostanie w lidze. Obecnie mają serie 6x LOST i nasuwa się pytanie czy już sobie odpuścili?
Jedynym mankamentem jest fakt, że jest to dziś jedyny mecz w Campeonato A1 i to mnie trochę martwi ;)
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS

:siata:Copra Piacenza-Itas Trentino
Typ : 2
Kurs : 1,90
bet365✅0:3​


Pojedynek na szczycie w Lega Pallavolo. Oba zespoły sa w jakże odmiennych nastrojach po meczach w środku tygodnia w Champions League. Trento pewnie wywiozło 3:0 z Mallorci natomiast Piacenza sprawiła zawód po całości ulegając 2:3 AZSowi Częstochowa. Nikt przed meczem nie przypuszczał że może do tego dojsc. Jednak brak Zlatanova dał o sobie znac i Copra nie poradziła sobie. W lidze teraz czeka ich mecz z bardzo wymagającym rywalem który na papierze jest wielokrotnie silniejszy od akademików spod Jasnej Góry. OStatnio widac że po słabszym okresie jaki był pod koniec starego roku 2008 kiedy Trento zanotowało 2 porazki raczej nie ma już śladu. W obecnym 2009r w lidze rozegrali 6 spotkań i 5 wygrali ulegając jedynie Maceracie. Ponadto w LM radzą sobie dobrze.
Piacenza przed meczem z Częstochową przegrała także mecz ligowy z Perugią 0:3. Patrząc na wszystkie rozgrywki w których grali ostatnim czasie mają passe 3 porażek z rzędu bo do wyżej dwóch wymienionych dochodzi jeszcze porażka 1:3 w Coppa Italia z Maceratą. Poandto w zespole są problemy z kontuzjami. Ciągle niedysponowany jest lider zespołu Hristo Zlatanov, który w głównej mierze decyduje o grze zespołu i jest niesamowitą siłą zaczynają od zagrywki na ataku kończąc ;) Obok niego nie zagrają Juan Paolo Bravo i Guillermo Falasca. Do dyspozycji powinien już byc za to Marshall. Zlatanova będzie starał się zastąpic młody Michele Grassano który już w meczu z Częstochową zdobył 17pkt a we wczesniejszym meczu z Perugią 9pkt nawet dobrze prezentując się w przyjęciu i nie najgorzej w ataku. W zespole Trento nie ma żadnych osłabień i Stoyczev ma wszystkich do dyspozycji.
Jeżeli chodzi o historie wzajemych meczy to oba kluby spotkały się ze sobą 21 razy z czego 11 razy wygrało Trento a 10 Copra. Ostatni mecz w tym sezonie wygrało Trento 3-0 (25-15, 25-20, 40-38 ). Teraz biorąc pod uwage fakt że Copra nie ma najlepszej formy i może sobie nie poradzic z absencją Zlatanova , skupiając swoją większą uwage wokół rewanżowego meczu w środe na Jasnej Górze, Trento ma ten handicap że ma zaliczke 3-0 z 1 meczu i w perspektywie mecz rewanżowy u siebie a wiec moze swoje siły rzucic wszystkie na ten mecz i potwierdzic dominacje w lidze;)
Oto przewidywane składy na ten mecz :

▶ COPRA PIACENZA : Meoni na rozegraiu ,Pampel w ataku, Marshall i Grassano przyjęcie, Bjelica i Rak na środku, Durante libero.

▶ TRENTO : Grbic rozegranie, Vissotto atak, Kaziyski i Winiarski przyjęccie, Birarelli i Piscopo na środku, Bari libero.​


Licze że zespół Michała Winiarskiego podobnie jak Polacy z Częstochowy okaże się lepszy od Copy ;)



Zapraszam do pisania analiz i prowadzenia dyskusji ;)
 
pge 0

pge

Użytkownik
Piacenza : Trentino typ 2 0:3 ✅

Szlagiel kolejki serie A. Powracający na fotel lidera Trentino zmierzy się
z czwartą w tabeli Coprą. Patrząc na postawe obu tych drużyn zdecydowanie lepsze wrażenie robią na mnie podopieczni Stoyczeva. Trentino w 1 rundzie
wygrało z Coprą 3 do 0, a teraz liczę że odniosą podobny sukces w postaci
zwycięstwa 3:0 bądź 3:1. Piacenza po słabszym początku sezonu, w listopadzie złapała odpowiedni rytm, który trwał do pucharu Włoch, a później gdzieś on &quot;wyparował&quot;. Trentino jest lepszym teamem od Copry, która
na dodatek gra w osłabieniu - brak Zlatanova i Brava.
Marshall jeszcze pewnie nie zagra na 100% swoich umiejętności, a to
zwiększa wyraźnie szanse gości na odniesienie jakże istotnego dla nich
zwycięstwa. Trentino walczy o punkty, Copra na pewno również, aczkolwiek
zespół Winiarskiego i Żygadły ma dobrą sytuację w LM, a najbliższy mecz
odbędzie się w Trentino, na dodatek rywal jest zdecydowanie słabszy dlatego drużyna ta może pokusić się o grę na 100%, zaś Copra nie jest pewna awansu, a wyeliminowanie w tej fazie LM będzie dla drugiej drużyny Europy poważnym &quot;ciosem w plecy&quot;. Pewnie to spowoduje, iż zawodnicy Copry
mogą się oszczędzać. Co prawda Itas gra na wyjeździe, lecz nie zmienia
to faktu, że są mocniejsi. Poza tym Częstochowa pokazała, iż na boisku
Copry można wygrywać z gospodarzem. Perugia w tamtym tygodniu
pokonała naszpikowaną światowej klasy zawodnikami drużynę z Piacenzy
i wierzę, że Trentino również wygra z Coprą.
 
asus2008 0

asus2008

Użytkownik
Kupon kombinacyjny:

mecz - Bre Banca Lannutti Cuneo - Yoga Volley Forli
typ - 1

mecz - Lube Banca Marche Macerata - Antonveneta Padova
typ - 1

mecz - Copra Piacenza - Trentino Volley
typ - 2

kurs - 2,12​



Pierwsze dwa mecze to raczej pewniaki, zarówno Cuneo jak i Macerata walczą o Mistrzostwo, a mecze z ostanimi drużynami ligi, u siebie to łatwa szansa do zdobycie punktów. W europejskich pucharach obie drużyny wygrały
3-0 i żaden z zawodników nie powinien być zmęczony. Padova i Forli, przygotowują się już do walki o utrzymanie, więc raczej nie będą tu walczyć na 100%.

Trzeci mecz jest zdecydowanie trudniejszy, obie drużyny walczą o medale, ale są w zupełnie innych nastrojach. Piacenza przegrała w lidze z Perugią 0-3, a w LM u siebie przegrali z młodym teamem z Częstochowy. Na dodatek w drużynie gospodaży znów najprawdopodobniej nie zagra Zlatanov, a okazało się to być dużym osłabieniem w ostatnim meczu. Trentino poradziło sobie lepiej w LM i z pewnścią odczuwa mniejsze zmęczenie, nikt nie jest kontuzjowany, w LM mają już praktycznie zapewniny awans do 1/4, więc w meczu z trudnym rywalem (mimo osłabień Copra to jednak 4 drużyna ligi) będą chcieli zdobyć dużo punktów.



licze na niezawodnego w ostatnich meczach Viscoto, atakującego Itasu.
 
pge 0

pge

Użytkownik
Modena : Pineto typ 1 3:0 ✅

Gospodarze plasują się dopiero na 10 miejscu w tabeli, co jest dla ich
kibiców wielkim zawodem. Drużynę tę bowiem stać na zdecydowanie
wyższą pozycję. Teraz przed zawodnikami Modeny nastał czas
motywacji, gdyż chcą koniecznie zająć miejsce w pierwszej 8.
Aby to osiągnąć nie mogą już pozwolić sobie na odpuszczanie, brak
walki i wszelkiego rodzaju nonszalancję. Modena gra dzisiaj z Pineto,
a zawodnicy drużyny gospodarzy zapowiadają walkę. W I rundzie
Pineto na własnym parkiecie pokonało Modenę 3:0, ale teraz
wynik powinien być taki sam, z tą różnicą iż na drugą stronę.
Wprawdzie Pineto wygrało z Modeną, ale każdy mecz to inna historia,
poza tym porażka ta wynikała ze słabej gry, a teraz zespół ten
będzie chciał zagrać na 100%, a potencjał mają większy od rywali.
Gracze Endres Murilo, David Lee czy Marek Siebeck są znane większości
sympatyków siatkówki. Modena posiada lepszy skład, a dodając do tego
wolę walki, mają duże szanse na sukces.


Proponuje jeszcze na podbicie AKO mecz Cuneo : Forli i Macerata : Padova
oczywiście na 1. Cuneo jest w wyśmienitej dyspozycji, a Forli nie jest
zbyt wymagającym rywalem, wiadomo że wygra drużyna lepsza, a taką
jest niewątpliwie ekipa gospodarzy, która chce zająć wysoką pozycję
przed play ofami (ma szansę zająć I miejsce). Cuneo ma pewną sytuację
w pucharach, a ważna też jest dla nich liga, dlatego zagrają na dobrym
poziomie i wygrają.

Macerata gra z jedną z najsłabszych drużyn. Zespół Świderskiego również
chce zająć wysokie miejsce przed play offami, a ma pewną sytuację w LM,
dlatego zagra na 100%, a są mocniejsi od drużyny gości i wierzę, że
Macerata wygra.

Cuneo : Forli typ 1 3:1 ✅
Macerata : Padova typ 1 3:0 ✅
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Z meczów najbliższej kolejki która rozegrana zostanie dzisiejszego wieczoru najbardziej opłacalnym typem wydaje mi się ten który opisałem już wczoraj czyli zwycięstwo Trentino w meczu z Piacenzą która nie ma najlepszego okresu za sobą i zmaga się z problemami. Ten fakt sądze że Trento powinno wykorzystac i raczej warto zwrócic uwagę na ten typ;) Niestety nie mam czasu na dokładną analize więc może być troche chaotycznie napisane … wybaczcie;)Byc może jeszcze później dodam jakieś propozycje ale nic nie obiecuje.

VS

:siata: BRE BANCA LANNUTTI CUNEO – YOGA FORLI
Typ : poniżej 137,5pkt
Kurs : 2,02
Unibet⛔192pkt

Patrząc na inne mecze to nie powinny zawiesc Cuneo i Macerata jednak kursy rzędu 1,05 i 1,07 nijak mają się do tego aby je dac na swoich kuponach chociaz nie widze przeciwwskazań za tym że faworyci zawiodą. Cuneo ma za sobą serie 12 zwycięstw z rzędu i ta dobra passa raczej nie zostanie zażegnana w meczu z Forli które powalczyło w meczu u siebie z Cuneo i wygrało 3:1 zatem pora na rewanż, Po za tym mecze domowe to dla Cuneo same zwycięstwa, a rywal z Forle także w historii nie ma najlepszej z dzisiejszym rywalem. Oba kluby stoczyły 7 pojedynków z czego 5 kończyło się zwycięstwem dzisiejszych gospodarzy. Sądze że można w tym meczu próbowac nawet grac typ na handicap w strone gospodarzy którzy jak już wspomniałem nie przegrywają meczów u siebie a Yoga ostatnio gra fatalnie, w ogóle cały sezon jest słaby w ich wykonaniu. Ja jednak wybrałem typ że zakończy się w trzech setach ten mecz i będzie okraszony duża przewagą gospodarzy.


Zapraszam do pisania swoich analiz i prowadzenia dyskusji ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom