>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Lega Pallavolo Serie A - SuperLega 2014/2015

Status
Zamknięty.
vidiu 6

vidiu

Użytkownik
Ktoś ma jakieś info o niespodziewanych absencjach w Maceracie albo Perugi? Jeżeli bez większych osłabień można pomyśleć nad Over 179,5 pkt, 1,75. 198 pkt ✅
 
hogan 1,4K

hogan

Użytkownik
Macerata - Perugia

czekałem na info odnośnie De Cecco i nic nowego się nie dowiedziałem. jest w prawdopodobnych składach zarówno na stronie Perugii jak i ligi włoskiej, ale jest też zaznaczone, że może zagrać Paolucci, jak będzie - zobaczymy. Wiadomo, że De Cecco to klasa sama w sobie i byłaby to duża strata, ale Paolucci to też nie ogórek więc nie ma co rozpaczać. kursy jakie buki wystawiły na ten mecz to dla mnie lekkie nieporozumienie. Jaki jest powód aż takiego faworyzowania Maceraty? nie mam pojęcia. Macerata to już nie ten sam zespół co w tamtym sezonie, wyrwane zostało serce i kieł zespołu - Zajcew. Nie ma nawet co porównywać Sabbiego do Ivana, mnóstwo meczów kiedy nie szło zespołowi Lube w tamtym sezonie zostało wyciągnięte właśnie przez Zajcewa. Reszta zespołu została taka sama, Parodi, Kovar ???? i Kurek ???? na przyjęciu. Nie mam pojęcia jakim cudem Lube tak wygrywała i wygrywa dalej mecze mając tych asów. Kurek braki w przyjęciu, Kovar braki w ataku, Parodi też już jest cieniem siebie samego z przed paru lat. Henno wiadomo - klasa i tutaj jest przewaga Mace na pewno. Baranowicz ma duże wahania, raz gra dobrze, a często ma takie odpały, że ręce opadają. Dużą przewagę Mace będzie miało na środku, dwóch klasowych środkowych Stankovic i Podrascanin i jestem pewien, że będą dzisiaj dużo atakować. Perugia za to ma Atanasijevica który bije na głowę Sabbiego i to do niego będzie dzisiaj szła wielka ilość piłek, jak zawsze z resztą. Fromm z Maruottim na przyjęciu wspomagani przez Vujevica który pewnie wejdzie jakby były problemy z przyjęciem. Z tego co zauważyłem w tym sezonie, graczom Sir Safety najbardziej sprawiają problemy zagrywki flotem ???? natomiast Mace zapewne będzie pizgać zagrywką agresywną - i jeżeli im będzie siedzieć to pewnie będą problemy. Ja jednak liczę, że Kurek i Kovar dadzą swój popis autów i siatek i nie będzie aż takiego zagrożenia. Nie wiadomo czy zagra dzisiaj Buti, ale Barone też bardzo nie odstaje i liczę, że będą dzisiaj dobre pojedynki na środku, a Beretta z obojętne którym kolegą gwarantują parę bloków ;). Nie wiem czy jest sens na patrzenie na h2h, w tamtym sezonie Macerata miała Zajcewa (chociaż mimo to i tak Perugia potrafiła wygrać z nimi Puchar Włoch), w finałach ligi wygrali 3-1 gracze Lube. jak pisałem wyżej te kursy dla mnie grubo przesadzone i proponuje na dzisiaj tak:

-over 3.5 seta @1.59 Pinnacle ✅
-Perugia +1.5 seta @2.50 Pinnacle ⛔
-over 179.5 pkt @1.85 WilliamHill ✅
-Perugia win @3.84 Pinnacle, Perugia -1.5s @5.50 Marathon - ale to bez szaleństwa, dla funu
⛔
 
T 15,3K

tadzin

Użytkownik
czlowieku co ty bredzisz, jak porownywac przyjecie maceraty do perugii? parodi/kovar/kurek do tego libero henno, a po drugiej stronie mamy istnych pajacow ktorzy o przyjeciu nie maja zielonego pojecia za wyjatekim vujevica, ktory ze wzgledu na swoj wiek do ataku dostaje znikoma ilosc pilek, zarowno maruotti jak i fromm o przyjeciu maja blisko zerowe pojecie, do tego dodac tego blazna gioviego i mozna rejestrowac z wyzej wymienionej trojki objazdowy cyrk i bilety sprzedawac. przewaga maceraty na libero/przyjeciu i srodku jest wrecz druzgocaca jesli bawic sie w personalia (a ty sie w takie porownania zabawiles, no to prosze bardzo)
 
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Padova-Piacenza
Padova +2,5 1.53 Pinnacle
✅
O Padovie pisałem przed dwoma tygodniami, wtedy nie udało się, ale ciągle uważam, że jakiś tam potencjał ta drużyna ma.
Zwłaszcza Quiroga, Giannotti od jakiegoś czasu na prawym nieźle wygląda, Orduna nie jest jakimś słabiakiem na rozegraniu.
Problemem największym jest przyjęcie i tutaj zaczynają się schody, przy w miarę dobrym dograniu potrafią nieźle zagrać pierwszą akcję.
Piacenza ma prawo być zmęczona, cztery dni temu bardzo długo męczyli się ze słabiutkim Lugano w Lidze Mistrzów.
Wydawało mi się, że już wchodzą na nieco wyższy poziom, ale ten mecz w tygodniu zburzył ten obraz i ciągle wyglądają na drużynę, która może męczyć się z każdym.
Na pewno robią mniej błędów własnych, ale już skuteczność czy gra w bloku na mniej więcej zbliżonym poziomie, liczę na wyrównany mecz.
W innych meczach można jeszcze Modene spróbować, ale kursy już mocno zbite.
Macerata nie powinna stracić seta, nie zachwycają grą, ale u siebie są mocni i tyle.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
berciq89 473

berciq89

Użytkownik
Trento - Modena

Dzisiaj do PalaTrento zawita Modena z 1 straconym setem dotychczas urwanym przez Perugie. Kursy juz pozabijane na Modenę ale znając realia tej ligi, gospodarze nie są tu na straconej pozycji. Ja dzisiaj w moim odczuciu bezpiecznie idę w over 3,5 seta , ekipę Stojczeva stać na urwanie tutaj co najmniej jednego seta. Także Lube tutaj przegrywalo wygrany mecz. Nie widzi mi się dzisiaj jednostronny pojedynek na 3:0 w którąś ze stron. Idę na łatwiznę

over 3,5 1.44 Pinnacle ⛔⛔ peffka :cool:
 
dynamit 440

dynamit

Użytkownik
Padova-Piacenza
Padova +2,5 1.53 Pinnacle

O Padovie pisałem przed dwoma tygodniami, wtedy nie udało się, ale ciągle uważam, że jakiś tam potencjał ta drużyna ma.
Zwłaszcza Quiroga, Giannotti od jakiegoś czasu na prawym nieźle wygląda, Orduna nie jest jakimś słabiakiem na rozegraniu.
Problemem największym jest przyjęcie i tutaj zaczynają się schody, przy w miarę dobrym dograniu potrafią nieźle zagrać pierwszą akcję.
Piacenza ma prawo być zmęczona, cztery dni temu bardzo długo męczyli się ze słabiutkim Lugano w Lidze Mistrzów.
Wydawało mi się, że już wchodzą na nieco wyższy poziom, ale ten mecz w tygodniu zburzył ten obraz i ciągle wyglądają na drużynę, która może męczyć się z każdym.
Na pewno robią mniej błędów własnych, ale już skuteczność czy gra w bloku na mniej więcej zbliżonym poziomie, liczę na wyrównany mecz.
Zgadzam się i proponuję over 178,5 @ 1,9 ✅. Padwa początek sezonu miała okrutny - 0:12 w pierwszych czterech meczach, ale przeciwnikami byli mocarze z Wielkiej Czwórki. Później beniaminek już zawsze coś urywał.
A na to, że Piacenza jest zespołem z czołówki już nikt się nie nabierze:] Dzisiaj jest czas zarabiania na ich kryzysie:!:
 
niverx 162

niverx

Użytkownik
Trentino - Modena

Bez wątpienia hit kolejki i pierwszy poważniejszy sprawdzian dla zawodników Modeny (Piacenza nie była wymagającym rywalem w obecnej formie i składzie). Chociaż w następnych kolejkach czekają ja równie wymagający przeciwnicy jak gracze Diatecu. W piątek, mecz na własnym parkiecie z Verona a w następnej kolejce, wyjazd do obecnego mistrza Włoch - Maceraty. Fakt, wygrania 27 setów z rzędu, budzi podziw jak i pokazuje siłę rażenia czy koncentracji siatkarzy żółto-niebieskich. W składzie obecnego lidera Serie A dobrze znane nazwiska w świecie siatkówki: na rozegraniu Bruno Rezende, za przyjecie odpowiadają tacy zawodnicy jak: Nemania Petrić, Earvin N&#39;Gapeth, Uroš Kovačević i na libero Salvatore Rossini. Środkowi Matteo Piano i Pieter Verhees również zbierają dobre noty za swój wkład w sukcesy Modeny. Na tzw &#39;bombie&#39; za atak odpowiedzialny Luca Vettori! Czego chcieć więcej, jak walki o Mistrzostwo Włoch i Lige Mistrzów w przyszłym sezonie mając do dyspozycji zawodników wysokiej klasy. W statystykach odnośnie zagrywki zawodnicy Modeny notują najwyższą średnią w lidze bo 2,68 asa serwisowego na set, przy 1,52 Trentino. W ataku czy bloku obie ekipy radzą Sobie równie dobrze, natomiast w przyjęciu ekipa z Modeny popełnia najmniej błędów własnych w lidze. Nie graja żadnych europejskich pucharów, wiec skupiają się na każdym meczu w lidze, co pozwala im na większy komfort i odpoczynek, gdzie gracze Trentino w środę polecieli na wycieczke do Izraela w ramach pucharu CEV. Odnieśli łatwe zwycięstwo, wiec wątpię czy wpłynęło to na ich zmęczenie. W składzie dzisiejszych gospodarzy zobaczymy na rozegraniu Łukasza Żygadło, który za ostatni mecz zebrał najwyższe noty z wszystkich zawodników na parkiecie. W ataku Martin Nemec, który w moim odczucie jest słabszy od Włocha po drugiej stronie siatki. Przyjmujący: Matej Kazijski - 30 latek który moim zdaniem swoje najlepsze lata ma już za Sobą(chociaż notuje mecze z przyjęciem na wysokim %), dobrze znany Filippo Lanza - który odbierze dziś nagrodę MVP miesiąca listopada. Środkowi: Sebastián Solé i Emanuele Birarelli. Nie będzie dziś tak zwanych &#39;no name&#39;ów&#39; na parkiecie, zapowiada się wyrównany, ciekawy, mecz. Jeżeli Modena zagra &#39;swoje&#39;, to odniesie kolejny triumf w lidze. W mojej ocenie, maja przewage na przyjecie i w zagrywce, a ponadto popełniają stosunkowo malo błędów. Patrząc na srednią wiekową obydwu zespołów można zauważyć ze Modenie postawili na młodzież, ponieważ w Trentino: 30 letni Kazijski, Żygadło 35 lat, Birarelli 33 lata, Nemec 30 lat, natomiast Lanza z Sole po 23 i 29 letni libero o którym zapomniałem napisać - Massimo Colaci. Patrząc w jego statystyki to mogłoby go nie być na boisku :p Rezende 28 lat, Petric 27, Rossini 28, N&#39;Gapeth 23, Piano 24, Verhees 25 i Kovacevic 21 lat. Do czego dążę zwracając uwage na wiek ? spotkanie nie zapowiada się na szybki pojedynek 3:0 w którakolwiek stronę, a więc &#39;wiekowym&#39; zawodnikom Trentino może zabraknac &#39;paliwa&#39; na przestrzeni 4-5 setowego pojedynku. Ważna role odegra zagrywka i przyjecie(jak to w siatkówce :cool:) - oglądając Modene w meczu z Citta Di Castello widziałem jak swietnie spisuja sie w tych elementach. Mam nadzieje ze pokażą klasę również podczas dzisiejszego spotkania. Kursy poleciały już zdecydowanie w dół a w opinii wielu &#39;fachowców&#39; czy &#39;typerów&#39; Modena jest faworytem.
 
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Perugia-Modena
Perugia 2.0 bet365
⛔
Trzeba coś spróbować, żeby lepiej się oglądało, stawka nie za wysoka, bo może zdarzyć się wszystko.
Przede wszystkim mega pojedynek rozgrywających De Cecco (Perugia) i Bruno (Modena), w tej chwili zdecydowanie najlepsi sypacze na świecie.
Ciekawie na młotkach, Atanasijević niesamowicie się rozwinął i w tej chwili to już czołówka światowa, choć ciągle lubi bić na siłę bezmyślnie, Vettori poprawił się w tym sezonie, ale jednak Serba cenię wyżej.
Przyjęcie w Perugi Fromm i Maurotti, Niemiec trochę sztywny, ale spory potencjał w ataku, Maurotti trochę średniak, więcej powinien w przyjęciu dawać, na libero Giovi, bardzo solidny zawodnik.
Po stronie Modeny przede wszystkim N&#39;Gapeth, trochę się uspokoił, ma ogromny potencjał, zwłaszcza w grze w ataku, ale ciągle zdarzają mu się głupie błędy. Obok siebie ma któregoś z Serbów Petrić (raczej), albo Kovacević. Petrić bardziej stabilny i pewniejszy, na libero Rossini, więc bardzo dobry zawodnik.
Na środku daję znak równości, jedni i drudzy mają solidnych zawodników na swoich pozycjach.
Teraz do sedna, widziałem w całości dwa poprzednie wyjazdowe mecze Modeny i długimi momentami wyglądało to nie najlepiej, są w stanie grać mega siatkówkę dla oka z super akcjami, żeby za chwilę robić głupie błędy z przebiciami sytuacyjnych piłek w pół siatki.
Perugia u siebie bardzo mocna, gra również jeszcze nie jest idealna, ale ciężko jest wygrać w Pala Evangelisti.

Ravenna-Piacenza
Ravenna 1.9 bet365
✅
Będą spadki.
Rozgrywający Piacenzy Vermiglio odszedł do Iranu, nie zagra dzisiaj.
Zostali z jakimś Portugalczykiem, którego chyba jeszcze nie widziałem w akcji.

Takiego dubla jeszcze można spróbować
Molfetta-Milano
Molfetta 1.30
Monza-Latina
Latina 1.22
AKO 1.59 bet365
⛔
Molfetta po kilku ciekawych zmianach, ostatnio niezłe wyniki.
Latina bardzo solidnie gra w tym sezonie.
Jeśli podejdą jedni i drudzy na poważnie do meczów to powinno być ok.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
profeta 79

profeta

Użytkownik
Perugia 2,09 pinnacle
Po niesamowitym początku sezonu w grudniu Modena zwolniła. Obijanie słabeuszy przychodziło im łatwo. W meczach z czołówką na wyjeździe zabrakło życia. Porażki z Trento i z Lube. W tym sezonie we Włoszech nie ma wyraźnego faworyta do mistrzostwa, top 4 prezentuje zbliżony poziom. Decydująca jest własna hala. Perugia w tym sezonie u siebie grała z dwoma mocnymi zespołami z Halkbankiem i Trento. W obu meczach wyglądali dobrze, nadawali tempo grze. W meczu z Trento sami poprosili o porażkę. Kurs do gry dobry. W obu drużynach ma kto postraszyć na zagrywce, dzisiaj lepiej w polu serwisowym powinna wyglądać Perugia .Pozostaje tylko wykorzystać atut własnej hali i przytrzymać przyjęcie. Swoje zrobią De Cecco i Atan.
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Linia przystępna - więc myślę, że warto zaatakować bo jedna drużyna jest na fali a druga w małym dołku.​

Diatec Trentino - Calzedonia Verona​


Co prawda w sobotę będzie inny mecz, ale Verona ma potencjał, żeby z PalaTrento wywieźć nawet punkty. Goście mają serię 4 zwycięstw z rzędu w tym dwa zwycięstwa u siebie z Lube Treia oraz Piacenzą. Tutaj warto zwrócić uwagę na fakt, że Verona gra o level lepiej na swojej hali - a na wyjeździe tracą trochę tego błysku i pewności siebie. Na wyjeździe wygrywają gładko z leszczami, ale też ugrywają overy 180,5 z lepszymi ekipami takimi jak Modena (2:3) oraz Perugia (1:3) - więc moim zdaniem w Trentino, które troszkę opadło ochoty po plecaku w Finale Coppa Italia Verona ma duże szanse, żeby toczyć wyrównaną walkę z Trento na przestrzeni co najmniej 4 setów.

Trento lekki dołek, bardzo cieniuje Łukasz Żygadło i często za Niego gra ostatnio na przestrzeni setów młody Gianelli. Przegrali bardzo emocjonujący mecz w Molffetcie - który patrząc na wyniki z całego sezonu nie powinien im się trafić.

Gasparini - Coscione, Deroo - Sander, Zingel - Anzani, Pesaresi (L)
Żygadło - Nemec, Kaziyski - Lanza, Birarelli - Sole, Colaci (L)


Są przesłanki ku temu, że Verona na spokojnie przerobi w Trentino co najmniej jednego seta.

Trentino - Verona ▶ over 180,5 Marathonbet 1.92
 
Z 6

zibicojest

Użytkownik
Niestety, Trentino w dwóch pierwszych setach odskoczyło na samym początku i już później kontrowali do końca seta, trzeci set to formalność...
 
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Milano-Trentino
Trentino -2,5 1.86 Pinnacle
✅
Dawno było coś w dziale z A1, oferta przeciętna ale coś się znalazło.
Kurs całkiem fajny, myślałem, że będzie ok 1.6.
Trentino bardzo dobry sezon, może nawet lekko zaskakująca jest ich postawa.
Świetna robota Stojczeva, który bardzo dobrze poukładał wszystko.
Niesamowicie rozwinął się pod nim Lanza, w przyjęciu zawsze grał dobrze ale w tym sezonie wyraźnie poprawił zagrywkę i grę na siatce.
Ponad swój przeciętny poziom zaczął grać Nemec, fajnie kopie z zagrywki i gra na wysokiej skuteczności.
Jak zawsze solidnie gra Żygadło, miał chwilowy spadek formy i zastępował go wtedy młody Giannelli ale już na przykład ostatni mecz z Verona bardzo dobry.
Na środku mocna para Sole-Birarelli, do tego fajny libero Colaci, całość uzupełnia największa gwiazda Kazijski, który rzadko schodzi poniżej swojego poziomu.
Milano najsłabsza drużyna w lidze, seria 4 porażek.
Skład przeciętny, Veres gra nieźle ale bez szału, Bencz strasznie nierówny, Vinicius słaby w przyjęciu, para na środku ok, rozegranie bez szału i tyle.
Trentino jest drużyną o kilka klas lepszą, ogromna przewaga na zagrywce i na skrzydłach, blok również zdecydowanie na korzyść Trento, przyjęcie też i sama kultura gry zdecydowanie na ich korzyść, więc jeśli będzie chciało im się zagrać tylko trzy sety to zagrają.

Nie szukałem nic na temat osłabień, więc można poczekać do ogłoszenia składów.

Fajnie wszystko opisałeś tylko, że jak podałeś w typie Trentino gra z Milanem a w opisie meczu przedstawiłeś skład i oceniłeś zespół Monzy.
Ja w tym meczu zagrałem na +14,5 punkta dla Milanu, ich gra od początku sezonu się poprawiła. Po przyjsciu Veresha gra wygląda znacznie lepiej. Milan gra u siebie i nawet gdy Trentino wygra 3:0, wystarczy, że zawodnicy Milanu zdobędą w setach np. 20, 20 i 21 punktów, na pewno są w stanie to osiągnąć. Drugim przyjmującym w Milanie jest Horstnik, atak ciągnie Bencz. Rozgrywa Materra, parę środkowych tworzą Patriarca i de Togni natomiast na pozycji libero występuję Rizzo.
O Matko, nie wiem o czym myślałem, dzięki za zwrócenie uwagi typu, jednak nie zmieniam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
N 336

nafciarz9

Użytkownik
Milano-Trentino
Trentino -2,5 1.86 Pinnacle


Dawno było coś w dziale z A1, oferta przeciętna ale coś się znalazło.
Kurs całkiem fajny, myślałem, że będzie ok 1.6.
Trentino bardzo dobry sezon, może nawet lekko zaskakująca jest ich postawa.
Świetna robota Stojczeva, który bardzo dobrze poukładał wszystko.
Niesamowicie rozwinął się pod nim Lanza, w przyjęciu zawsze grał dobrze ale w tym sezonie wyraźnie poprawił zagrywkę i grę na siatce.
Ponad swój przeciętny poziom zaczął grać Nemec, fajnie kopie z zagrywki i gra na wysokiej skuteczności.
Jak zawsze solidnie gra Żygadło, miał chwilowy spadek formy i zastępował go wtedy młody Giannelli ale już na przykład ostatni mecz z Verona bardzo dobry.
Na środku mocna para Sole-Birarelli, do tego fajny libero Colaci, całość uzupełnia największa gwiazda Kazijski, który rzadko schodzi poniżej swojego poziomu.
Monza, najsłabsza drużyna w lidze, seria 4 porażek.
Według mnie największym problemem jest rozegranie, Jovović albo rozgrywa schematycznie albo bardzo niedokładnie, wyżej cenię umiejętności Tibertiego, który wchodząc często uspokaja grę ale Vacondio regularnie stawia na Serba.
Skrzydłowi przeciętni, często muszą naprawiać błędy rozgrywającego, nawet podoba mi się Botto, taki solidny wydaje się być, Galliani bardzo nierówny, Padura dostaje masę piłek i robi masę błędów, jeździec bez głowy, chyba pasuje do niego.
Środek Elia-Gotsev nawet niezły, raczej lepiej w ataku wyglądają niż w bloku.
Libero De Pandis dość równo grający, do niego nie mam jakichś wielkich zastrzeżeń.
Podsumowując, Trentino jest drużyną o kilka klas lepszą, ogromna przewaga na zagrywce i na skrzydłach, blok również zdecydowanie na korzyść Trento, przyjęcie też i sama kultura gry zdecydowanie na ich korzyść, więc jeśli będzie chciało im się zagrać tylko trzy sety to zagrają.


Nie szukałem nic na temat osłabień, więc można poczekać do ogłoszenia składów.
Fajnie wszystko opisałeś tylko, że jak podałeś w typie Trentino gra z Milanem a w opisie meczu przedstawiłeś skład i oceniłeś zespół Monzy.
Ja w tym meczu zagrałem na +14,5 punkta dla Milanu, ich gra od początku sezonu się poprawiła. Po przyjsciu Veresha gra wygląda znacznie lepiej. Milan gra u siebie i nawet gdy Trentino wygra 3:0, wystarczy, że zawodnicy Milanu zdobędą w setach np. 20, 20 i 21 punktów, na pewno są w stanie to osiągnąć. Drugim przyjmującym w Milanie jest Horstnik, atak ciągnie Bencz. Rozgrywa Materra, parę środkowych tworzą Patriarca i de Togni natomiast na pozycji libero występuję Rizzo.
 
berciq89 473

berciq89

Użytkownik
Po lini 14 na pewno bym tego nie ruszył , wczoraj można było łapać chodzby 16 dziś to juz ości nieopłacalne. Chodzby taka Ravenna bila Mediolan na wyjeżdzie 13 pkt a o silniejszych ekipach już nie wspomnę. Wszystko zależy od Trento jeśli im się zechce to jednego seta wygraja do 15 i będzie po typie
 
H 221

heksan

Użytkownik
Macerata vs Milano
Typ: Milano +18,5pkt✅
Kurs:1,70(Bet365)✅
Patrząc na tabelę można uznać ten typ za irracjonalny. Ale jednak mimo wszystko ma on duże szanse powodzenia. Zacznę od drużyny Milano. Dorobek punktowy w lidze słabiutki, z lepszymi drużynami przegrywają z reguły do zera ale takie handicapy potrafią pokrywać. Ostatnio przegrali z Trentino i Modeną 19 punktami także byli blisko pokrycia dzisiejszej linii. Drużyny z topu ligi mogą do meczów z Milano nie podchodzić na 100% bo wystarczy przez chwilę mocniej przycisnąć a potem już bez wysiłku utrzymać przewagę. Czy Macerata jutro będzie robiła wszystko żeby wbić w parkiet siatkarzy Milano? Bardzo w to wątpię. Po pierwsze są po meczu pucharowym z tygodnia(co prawda krótkim, dzięki Skrze). Po drugie rewanż grają na wyjeździe w czwartek i mimo porażki 0:3 u siebie na pewno broni nie składają i nie będą wszystkich sił rzucać na mecz z drużyną, która okupuje ostatnie miejsce w tabeli. Wczorajsze mecze pucharowiczów z Plus Ligi pokazały, że warto stawiać przeciwko nim( zarówno Częstochowa jak i Bielsko pokryły handicapy). Wydaje mi się, że warto spróbować jutro zagrać przeciwko Maceracie i ten handicap powinien wejść spokojnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Modena-Piacenza
Modena -2,5 Pinnacle
⛔
Modena bez pucharów, więc spokojnie mogą skupić się tylko na lidze.
Skład fajny, jeden z lepszych sypaczy na świecie Bruno, świetnie się rozumie z N&#39;Gapeth, niektóre ich akcje wyglądają kosmicznie.
Obok Francuza na przyjęciu staje Petrić, świetny sezon jak na razie, fajnie zagrywka mu leży.
Na prawym Vettori, myślałem kiedyś, że może być z niego fajny grajek ale trochę słabo się rozwijał w ostatnim czasie, choć ten sezon pozytywnie jak na razie.
Niezła trójka środkowych Verhees, Sala i Piano i bardzo dobry libero Rossini.
Piacenza wiadomo z problemami, mieli jeszcze w tygodniu mecz z Zenitem, teraz będzie rewanż i daleka podróż.
Forma przeciętna,. mecz z Zenitem jeszcze nie był tragiczny ale z Macerata czy Citta cieniutko to wyglądało.
Ciągnie to wszystko Zlatanov, trochę mu pomaga Poey ale jest strasznie nierówny, gorzej jest z drugim przyjmującym albo gra Papi, który nic już nie wnosi do ofensywy, albo Massari, który jest najwyczajniej przeciętnym zawodnikiem, dziwne, że ter Horst tak mało gra ale to nie mój problem.
Najrówniej jeszcze wygląda środek z Ostapenko, Tencati, Kohut i Alletti, przyzwoita czwórka środkowych.
Największy problem według mnie jest na rozegraniu, trochę dziura została po Vermigli, który i tak był słabym zawodnikiem, Tavares gra strasznie schematycznie i tutaj widziałbym największą przewagę Modeny, szkoda, że szans nie dostaje Meoni, chciałbym go znowu zobaczyć w akcji.
Modena ma bardzo dużo przewagę przede wszystkim tak jak pisałem na rozegraniu, dużo lepiej wygląda gra w ataku, zagrywka także na ich korzyść według mnie.
Jeśli nie będzie jakichś przestojów w grze to powinni spokojnie skończyć mecz w trzech setach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Hit 20 kolejki Lega Pallavolo. Lube Banca Marche Treia podejmuje w nowiutkiej PalaCivitaNova ekipę Diatec Trentino co w sumie daje Nam polski pojedynek na szczycie ligi włoskiej.
W przeciwieństwie od natłoku spotkań i wycieczek panujących w siatkarskiej lidze nad Wisła - Włosi powolutku i spokojnie dobijają do końca fazy zasadniczej - a więc mamy zażartą walkę o rozstawienie przed fazą play-off.

Lube ma jeden mecz mniej - także ewentualne zwycięstwo nad Trentino da kontakt do rywala na 3 punkty i realne szanse awans z trzeciego miejsca w tabeli na takie, które dałoby przewagę parkietu w ewentualnym półfinale. - Nie jest to mecz o czapkę gruszek.
Mistrz Włoch po nokaucie w dwumeczu z PGE Skrą Bełchatów ma już tylko jeden cel i głowę wolną od wszelkich alternatywnych rozgrywek. Przegrali Puchar Włoch, szybko odpadli z Ligi Mistrzów - są teraz skupieni na wypracowaniu sobie jak najlepszej pozycji startowej do obrony Scudetto.
Przy ostatnich kłopotach zdrowotnych Jiriego Kovara wyklarowała się wyjściowa szóstka, którą w ataku ciągną Giulio Sabbi oraz Bartosz Kurek.
Simone Parodi robi swoje dokładając spokojne przyjęcie zagrywki i kilka/kilkanaście punktów w meczu. Z &quot;serbskiego&quot; poziomu nie schodzą środkowi Podrascanin i Stankovic - chociaż moim zdaniem forma tego drugiego jest nieco poniżej poziomu, który powinna reprezentować drużyna Mistrza Włoch - aczkolwiek nie ma powodu aby za Niego grał ktoś z pary Alessandro Fei czy Konstantin Shumov.
Michele Baranowicz ma przebłyski solidnej gry - czasami pomaga mu doświadczony Monopoli - ale do gry Barana nie można mieć więcej zastrzeżeń. Jeżeli chodzi o libero Huberta Henno to jest to zawodnik omijany najszerszym łukiem jeżeli chodzi o zagrywkę przeciwnika - przyjmuje średnio około 3.6 zagrywki na seta - więc praktycznie większość meczu jest obserwatorem poczynań swoich kolegów.
Lube jak to Lube - lubi pograć sobie mecz na prostych nogach i zbierać się do poważnej gry w końcówkach setów - w niedzielne popołudnie będzie trzeba zagrać jeden z niewielu meczów 100% na poważnie i pokazać zarówno Trentino jak i Modenie, że Mistrz Włoch nie złożył broni w walce o obronę Scudetto.
Przedmeczowy wywiad z rozgrywającym Diatec Trentino - Łukaszem Żygadło.​

Przed sezonem większość kumatych ustawiało drużynę Radostina Stojczewa jako 4/5 w kolejce po tytuł Mistrza Włoch. Jednak ograny po całym Świecie atakujący Martin Nemec, rozgrywający Łukasz Żygadło i jak się okazało w trakcie sezonu lider drużyny Filippo Lanza stworzyło zespół, który leje przeciętniaków aż miło a z drużynami z samego topu może toczyć wyrównaną rywalizację. Ale no właśnie - teraz przyszedł czas na mecz z bardzo dobrym zespołem jakim jest Lube i w rezultacie jeden z testów próbnych jeżeli chodzi o poważne zamiary zdobycia miana najlepszej drużyny na Półwyspie Apenińskim.
Martin Nemec - przed sezonem na papierze nie bardzo pasował do reszty uznanych ogranych nazwisk będących w kadrze drużyny z Trydentu. Doświadczony atakujący, bo zwiedził takie kraje jak Turcja, Rumunia, Francja czy dwuletni pobyt w koreańskim KAL Jumbos jednak świetnie wpasował się do Trentino. Prawdziwy killer nie zwalniający ręki w ataku z solidną zagrywką i świetną jak na swoje lata dynamiką w praktyce nie jest &quot;dziurą&quot; w ataku a niektóre sety czy nawet całe spotkania rozstrzygał w tym sezonie niemalże w pojedynkę.
Troszkę już drewniany ale zawsze z klasą Matey Kaziyski, Pippo Lanza - który poczynił w tym sezonie ogromne postępy, zwinni, szybko poruszający się i tym samym pasujący do Łukasza Żygadły środkowi Sebastian Sole i Emanuele Birarelli oraz solidny libero Massimo Colaci dają zespół, który obecnie jest liderem włoskiej Lega Pallavolo. W sumie nie wiem jak można określić styl drużyny Radostina Stojczewa. O ile Lube gra może nieco topornie i bazuje na fizyczności i sile poszczególnych zawodników o tyle Trentino może pochwalić się chyba większym wachlarzem rozwiązań i wyższą kulturą gry.
Pierwsze spotkanie w PalaTrento zakończyło się wygraną gospodarzy po emocjonującym ale nie stojącym na za wysokim poziomie spotkaniu rozstrzygniętym dopiero po TB na przewagi - 16:14. W tej chwili sytuacja się odwraca - to Lube ma po swojej stronie nową halę - w której Trentino poza przedmeczowymi treningami nie miało okazji grać, lepszą formę aniżeli w trakcie dotychczasowych gier w lidze - zdrowego Bartosza Kurka i wyznaczony jeden (ostatni z trzech niezrealizowanych w tym sezonie) cel = wygranie LegaPallavolo.
Moim zdaniem Lube jest tutaj sporym faworytem. Wszystko jest po ich stronie i jeżeli w niedziele wykażą się dobrą dyspozycją w polu serwisowym mogą szybko odebrać ochotę do walki o każdą piłkę ekipie Trentino. Bilety na mecz zostały wyprzedane już w połowie tygodnia, kibice w PalaCivitanova zapewne będą kolejnym zawodnikiem Lube i pomogą im w ruszeniu po jedyne trofeum w sezonie 2014/2015.
Mecz w TV tylko i wyłącznie na antenie Rai Sport od godziny 16:30. SportKlub, który ma prawa do włoskiej LegaPallavolo odpali premierowe odtworzenie meczu w niedzielę, ale po godzinie... 22 :cool: Gustlik typuje Polskie Derby dla Bartosza Kurka i spółki ????
Lube Banca Marche Treia ▶ 1.70 Bet365 ✅
Lube Banca Marche Treia -1.5 seta ▶ 2.37 Bet365 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
P 1,8K

patced

Użytkownik
Kovar miał nie grać, gra...
Największe dziadostwo w Lube jakie do tej pory grało. Bardzo słabo się koleś spisuje i jest największym bezmózgowcem. Nie rozumie mając potencjał w postaci Kurka i Parodiego trzymania Kovara na placu bo to siatkarska kaleka.
Wobec tego leci live bet365
Trentino win @ 1,44 przy stanie 1-1 (16-19)
edit: oho przy 1-2 dla trento w 4 secie kontuzji doznał Lanza. Pozamykać... toż to 50% trento w ataku obok bomby.
edit2: jednak wrócił i od razu back w 4 secie jeszcze wydrą to w czterech.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom