>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Lega Pallavolo Serie A - SuperLega 2014/2015

Status
Zamknięty.
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Sir Safety Perugia - Cucine Lube Banca Marche Treia​

Zdecydowanie najciekawsze spotkanie tej kolejki A1. Transmisja na Rai Sport 1 o godzinie 17:00.
Obie druzyny pozegnaly sie juz z Liga Mistrzow i obie zostaly wyeliminowane przez Skre Belchatow. Perugia pozostawila po sobie lepsze wrazenie (wiecej tez ugrala), ale z drugiej strony pokazala tez swoja slabosc. Ale o tym za chwile.
Mysle, ze bardzo wazna informacja w kontekscie tego spotkania jest to, ze podstawowy rozgrywajacy Lube Michele Baranowicz nie zagra do konca sezonu (przynajmniej takie pojawily sie informacje). Mistrz Italii chce w zastepstwie sciagnac Davide Saitte, ktory rozgrywa naprawde dobry sezon we francuskiej Tuluzie. To juz jednak taka informacja na przyszlosc dla zainteresowanych.
Lube wedlug mnie nie gra na miare mozliwosci i cos czuje, ze spora w tym &quot;zasluga&quot; coraz czesciej krytykowanego trenera Alberto Giulianiego. Czesto stosuje dziwne zmiany (ktore zazwyczaj sa nietrafione), trzyma czasami tego Kovara chociaz ciezko sie na niego patrzy. Naprawde dziwne i niezrozumiale momentami sa ruchy Giulianiego.
Zastepca Baranowicza bedzie doswiadczony Monopoli. Solidny zmiennik, ale nic poza tym i zdecydowanie nie jest to poziom, ktory gwarantowal Michele.
Co do Perugii to w rewanzowym spotkaniu ze Skra pokazali jednak swoja ulomnosc. Wiadomo, ze czasami Fromm i Atanasijevic zagraja na tej 60% skutecznosci w ataku, ale takie dni to za czesto sie zdarzac nie beda. A jak nie idzie to przydalby sie jakis plan zastepczy. Mecz ze Skra pokazal, ze takiego planu nie ma (inna sprawa, ze ten mecz przegrali naprawde frajersko). Nie rozumiem sciagania De Cecco, z ktorego w Perugii zrobiono zwyklego wystawiacza.
Podsumowujac. Kurs na Perugie wedlug mnie warty ryzyka. Perugia pomimo tego, ze gra jednowymiarowo to jednak u siebie jest bardzo, bardzo mocna. I ten styl tak naprawde na wiekszosc druzyn wystarcza. Ciekawe tez jak w dluzszym wymiarze zaprezentuje sie Monopoli, ktory w sumie wielu okazji do gry (dluzszych niz chwilowa zmiana) to nie mial w tym sezonie.
Zespoly w A1 juz sie oczywiscie spotkaly w tym sezonie. Mecz zakonczyl sie wygrana Lube 3:1 (23:25, 25:23, 26:24, 27:25), ale byl strasznie wyrownany. Po stronie Perugii brakowalo wtedy De Cecco, w podstawowym skladzie gral Maruotti (bardzo dobry mecz w jego wykonaniu), ale ostatnio w LM brakowalo go w meczowym skladzie. Tylko krociutki epizod zaliczyl w tamtym spotkaniu Bartek Kurek.
Warto wspomniec (juz na przyszlosc), ze na faze PlayOff do Perugii dolaczy Matthew Anderson.

Typ:
Sir Safety Perugia @ 1.90 Bet365 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
P 1,8K

patced

Użytkownik
Nie ma opcji by Perugia tutaj wygrała. Pisze live bo brak DNTB ale oni zwiesili głowy po tym pierwszym secie gdy mieli już na widelcu Pucerate ale się obsrali w końcówce. Perugia jak ze Skrą gdy dostali z dużej przewagi seta w plecy nie podnosi sie. Może Matt coś zmieni póki co sam Atan to mało.
Live
Pucerata 3-0
2,50
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
gystlik 14,5K

gystlik

Użytkownik
Parmareggio Modena - Energy T.I. Diatec Trentino​

Króciutko bo zabity jestem po tygodniu. 3 kolejki do końca fazy zasadniczej - a więc nie mam mowy o pajacowaniu. Modena trochę pod presją i z możliwością sprawdzenia się na tle solidnych drużyn bo trzy ostatnie kolejki grają z Trentino, Veroną oraz Lube.
Jeżeli wygrają za 3 punkty z Trentino w sobotę, będą mieli co najmniej 3 punkty przewagi nad Lube i 4 punkty nad Trentino i o wiele spokojniejszą głowę. Mają siłę bo nie grali w europejskich pucharach, mają zdrowie - bo raczej nikt nie narzeka i wszyscy są gotowi do gry. U siebie Modena w tym sezonie nie przegrała - 10 zwycięstw z czego zdobyte 29 punktów, czyli grali TB z Veroną, kiedy ze stanu 1:2 drużynę wyciągnął rezerwowy atakujący - Alberto Casadei - MVP tamtego spotkania.
I co tam jeszcze? Dziwi mnie kurs swoją drogą. Rozumiem, Trentino jest w formie, gra swoje, łyka leszczy jak leci - ale jak przychodzi co do czego to topowymi drużynami już tak kolorowo nie jest. Co prawda Modena przegrała w PalaTrento 0:3 - ale teraz grają u siebie, mecz jest o dużą stawkę, jest zdrowie i humor.
W międzyczasie Modena grała też z Trentino w finale Coppa Italia na neutralnym terenie w Bolonii, gdzie kurs na Rezende i spółkę oscylował w okolicy 1.50. Zjedli wtedy Trento 3:1 dominując od początku do końca w wygrywanych przez siebie setach - przegrywając końcówkę III partii po dwóch asach Mateja Kaziyskiego.
Więcej mi się pisać nie chce. Hit kolejki we Włoszech. Mecz na Rai Sport o 17:30 w sobotę - kto akurat nie ma co ze sobą zrobić w tej okolicy - to naprawdę polecam bo to będzie siatkówka na wysokim poziomie.
Parmaregiio Modena ▶ 1.70 Bet365 ⛔
Parmaregiio Modena -1.5 seta ▶ 2.37 Bet365 ⛔
Duch Modeny z ostatnich sezonów wiecznie żywy...
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Perugia-Citta di Castello
Perugia -2,5 1.65 Pinnacle
✅
Perugia musi spinać poślady, żeby nie wypaść z 4, więc jest o co grać według mnie.
Gra oparta na Atanasijeviciu, czasami Fromm się włączy, Vujević niestety nie jest już opcją w ataku ale trzyma przyjęcie.
Zabito w tej drużynie kreatywność de Cecco, który ograniczył się do grania prawe-lewe, środka bardzo mało, z resztą nie ma tam zawodników wybitnie grających w ofensywie.
Citta słabiutka, nie ma co ukrywać, ostatnio porażka z również niezbyt mocnym Milano, a w sumie już 7 porażek z rzędu.
Sporo tam zależy od przyjmującego Randazzo, jeden z nielicznych pozytywów w tej drużynie. Jeszcze środkowy Agintis wygląda jako tako. No i może Della Lunga, choć jednak więcej od niego wymagałbym jak od tak doświadczonego gracza.
Spora różnica na rozegraniu i na prawym przede wszystkim.
Nie wiem dlaczego nie grał ostatnio Marić ale zastępujący go Teppan wypadł słabo.
Nie przepadam za stylem gry Perugi ale z tak słabo grającym przeciwnikiem powinni skończyć mecz w 3 setach.

Padova-Latina
Latina 1.79 Pinnacle
✅
Dobry kurs.
Latina w sumie sytuacja klarowna w tabeli już ale myślę, że nie będę się opieprzać, bo i bardzo nie powinni być zmęczeni.
Sezon w ich wykonaniu bardzo solidny jak na razie.
Dobry sezon grają Starović i Urnault, swoje na zagrywce potrafi włączyć Skrimov, na ławce jest jeszcze Rauwerdink bardzo solidny.
Dobry rozgrywający Sotille i mający świetny sezon środkowy van de Voorde.
Skład bez gwiazd ale solidny niezwykle.
Padova strasznie nierówna, sporo prostych błędów.
Podoba mi się tam Quiroga ale i jemu brakuje stabilizacji w grze.
Latina na pewno z lepszą zagrywką, przyjęcie i blok także, jeśli nie odpuszczą to powinno być ok.
Płasko.
Milano-Piacenza
Milano 2.07 Pinnacle
⛔
W tygodniu właściciel klubu ogłosił odejście z Piacenzy, więc przyszłość to jedna wielka niewiadoma.
Cały sezon mieli pod górkę i chyba chcieliby już go skończyć.
Chodziły nawet słuchy, że niekoniecznie zależało im na awansie do PO.
Milano słabe ale ostatnio zwycięstwo z Citta.
W sumie nieźle gra atakujący Bencz, środkowy de Togni jakoś tam wygląda, Vinicius na przyjęciu czasami też potrafi nieźle pograć.
Normalnie nie grałbym takiego meczu ale kurs ok, forma Piacenzy równie tragiczna jak Milano, porażka z Padova u siebie.
Lekko.
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Perugia-Verona
Perugia -1,5 1.7 WilliamHill
⛔
O Perugii pisałem tutaj.
Miał być Anderson na PO ale się rozmyślił i ma już wolne, więc zostają z Vujeviciem i Frommem na przyjęciu.
Gra prosta ale skrzydła na tyle mocne, że wystarcza na robienie niezłych wyników. U sibie solidnie, przegrywali tylko z czołówką.
Verona to przede wszystkim świetny przyjmujący Sander, do tego mający czasami problemy z przyjęciem Deroo i solidny choć chimeryczny Gasparini na prawym.
Na środku warto zwrócić uwagę na Anzaniego, dobry sezon, obok Ziengel, solidny gracz.
Rozgrywa Coscione, przyzwoity wystawiacz ale bez wirtuozerii, tu spora przewaga Perugii.
Jak popatrzyłem na ich poprzednie mecze wyjazdowe to z mocniejszymi drużynami bardzo przeciętnie im szło, w tym sezonie w Pala Evangelisti grali między sobą dwukrotnie i dwukrotnie wygrała Perugia 3-0 i 3-1.
Stawka płaska
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom