>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Lega A 2013/14

Status
Zamknięty.
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
Milano 1.37 Marathonbet
-6.5 1.96


Kurs nie za wysoki, ale trudno się dziwić, Milan to najlepszy Włoski zespół, posiadający bardzo szeroką i wyrównaną kadrę. Najlepszy były gracz Sieny Hackett, gra w Milanie, gdzie jest zmiennikiem, to wiele nam mówi. Siena fajnie poradziła sobie z Romą, ale Rzymianie zagrali bardzo, bardzo słabo. Skład Sieny wymieniany wielokrotnie, więc nie będę wymieniał zawodników. Co się najbardziej rzuca w oczy? Moim zdaniem przewaga pod koszem Milanu. Mediolańczycy mają lepszych graczy na tej pozycji, w poprzednich meczach między tymi drużynami w tym sezonie mogliśmy to zobaczyć, gdzie Ress i Hunter poprostu nie radzili sobie z Samardo Samuelsem, a jest jeszcze Lawal i Wallace. Siena może zaskoczyć, jeżeli będą mieli swój dzień i zagrają na wysokiej skuteczności to mają szansa na przeciwstawienie się Milanowi. Jednakże to chyba u siebie na parkecie, w Mediolanie wydaję mi się że Milan zagra na 100%, a jak grają na maximum swoich możliwości mogliśmy oglądać w ostatnim meczu z Sassari. Dziwna to była seria, bo Milan dał dwa razy pokonać się u siebie. Jednak mimo wszystko uważam że Mediolańczycy odniosą u siebie dwa pewne zwycięstwa nad Sieną. Ciężko cokolwiek znaleść co przemawiało by za Sieną, dla której i tak dojście do finału to ogromny sukces, przewaga personalna zdecydowanie po stronie gospodarzy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Siena - Armani 1.83 3/10 marathon i pinnacle ✅
Teoretycznie wyglada to tak: przecietna Siena kontra wloski dream team z Mediolanu. W praktyce to jednak Siena prowadzi 3-2 w rywalizacji i meczem srodowym moga zakonczyc sezon. Siena mistrzem 2013/2014? To bylby szok. Kto sledzil rozgrywki chyba przyzna mi racje. Ciecia budzetowe, roszady w skladzie, odejscie lidera (wlansie do Milanu) a teraz jeden mecz dzieli ich od mistrzostwa. Slaby sezon rowniez w pucharach europesjkich. Niby nic nie wskazuje na Siene a wygrywaja. Teraz moga miec juz troche nerwow, wiedza, ze moga to zakonczyc i kto wie jak to na nich zadziala. Armani ma znakomity sklad i od nich tylko zalezy jak to sie skonczy. Ostatni mecz bardzo zaciety 68-72 i zdecydowaly szczegoly, teraz bedzie podobnie. Wartosc koszykarska po stronie Armani wiec ide w kierunku gosci. Armani u siebie to kursy 1,25 i sprawa nie oplacalna ale na wyjazdach te 1,83 mozna sprobowac. Tym bardziej, ze jak przegraja to zanotuja naprawde fatalny sezon i kupa kasy pojdzie....
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
czoker 122,1K

czoker

Użytkownik
Roxanne napiszę szczerze - przemyślenia mam bardzo podobne do Ciebie, jednak ....
Miałem szczęście być w zeszłym roku na jednym z półfinałowych spotkań Sieny w ich hali ...
Wygranym z Varese jednym punktem, pomimo około 15 punktów różnicy w 3 kwarcie na rzecz gości.
Wiadomo, okoliczności inne, skład inny ... Ale hala i atmosfera jaka tam panuje - niepowtarzalna. W 3 kwarcie, po jednej z niekorzystnych decyzji kilkunastu kibiców z najgłośniejszego sektora na całej hali, przebiegło, przeskakując przez barierki z sektora położonego praktycznie najwyżej do samego parkietu. Przez jakieś 3-4 akcje uderzali wszystkim co mieli pod ręką w bandy reklamowe okalające boisko.
Ochrona oczywiście nie reagowała ???? Efekt dzwiękowy - powalający + do tego reszta żywo reagujących kibiców włączyła się. Od tego momentu sędziowie zaczeli gwizdać głównie dla gospodarzy, a Ci zaczeli grać jak z nut.
Do czego dąże?
Bilety na jutrzejsze spotkanie zostały już dzisiaj wyprzedane - czyli znowu na hali będzie gorąco ....
Oprócz tego - Siena jest na skraju bankructwa i nie mają nic do stracenia, prawdopodobnie i tak nie przystąpią do następnego sezonu. W takich warunkach łatwiej o cud, a za taki należałoby uznać ich ewentualne mistrzostwo, bo tak jak napisałeś przewaga umiejętności i potencjału zdecydowanie po stronie graczy z Mediolanu ;)
I ostatnia rzecz - trenerzy. Już w zeszłym roku mój znajomy z Włoch powtarzał mi, że Bianchi (ex-Siena, teraz pierwszy trener Armani) to tylko pionek a całą robotę odwala mu Crespi (w zeszłym sezonie asystent, teraz pierwszy trener Sieny).
Póki co Crespi bije na głowę swojego rywala ... Gdyby udało mu się zdobyć mistrzostwo to naprawdę byłoby coś ;)
Ja albo odpuszczę całkowicie ten mecz albo pogram lekko w stronę Sieny - w tym momencie po prostu życzę im tego mistrzostwa
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
shuygiven 2,8K

shuygiven

Użytkownik
Podzielam poglądy. Nie chce mi się jednak wierzyć, że Siena dziś zdobędzie mistrzowski tytuł choć trzeba im przyznać, że wyjście ze stanu 0-2 na 3-2 mogło przysporzyć im skrzydeł...
Kurs na Bet365 w 3 godziny dzisiejszego ranka na zwycięstwo Mediolanu powędrował ze 1,75 i ujemnego handi na 1,90 i handi +1. Ja również pochylam się nad wygraną Armani i liczę, że kurs jeszcze wzrośnie odrobinę...
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
czoker 122,1K

czoker

Użytkownik
Gratulacje dla kolegów wyżej za typ ;)
Mecz świetny, Armani uciekło spod topora.
Janning mógł dać mistrzostwo Sienie w przedostatniej akcji meczu, jednak piłka &quot;wylała&quot; się z kosza, a po drugiej stronie Jerrells w niesamowity sposób uciszył publiczność.
Fantastyczny mecz grał Gentile, praktycznie w pojedynkę pociągnął Armani w ataku. Chłopak z rocznika 92 jest coraz wyżej w przedraftowych mockach, może pójść nawet gdzieś między 30 a 40 numerem tego niezwykle silnego draftu. Nieźle zaczął Langford, jednak jego samicowanie nie przynosiło później korzyści. Bardzo słabo Samuels, sporo błędów Lawala (ten chociaż otarł się o double-double) jednak uparte granie pod kosz w końcówce mogło się skończyć dla gości tragicznie.
Siene ciągneli Haynes i Carter, oprócz tego świetną pierwszą połowę miał Hunter ...
Tylko sześciu zawodników zapunktowało w ekipie gospodarzy i to chyba był klucz do zwycięstwa.
W siódmym meczu Armani tego już raczej nie wypuści ...
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
No i Milano jednak mistrzem. Strasznie rwany i nie równy mecz. Nie wiem jak wyglądały wcześniejsze, ale Milano wyglądało tragicznie fizycznie...Siena mijała ich właściwie na 1 koźle jak kadetów. Ewidentnie z sił już opadli, ale jakoś wyrwali to zwycięstwo bo chyba na 4 minuty do końca Siena prowadziła 6 pkt i miała piłkę w posiadaniu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
czoker 122,1K

czoker

Użytkownik
Ehhh niestety nie mogłem oglądnąć siódmego spotkania ????
Co by nie mówić to po wyniku serii, a także po wyniku i przebiegu kwartowego ostatniego spotkania Siena godnie pożegnała się z rozgrywkami. Dla niezaznajomionych z tematem - ponad 10 mln euro długu wobec urzędu podatkowego ... Prawdopodobnie przyszły sezon ten zespół rozpocznie od 4 ligi, również nie wiadomo, czy zawodnicy w tym sezonie dostali wszystkie pieniądze wynikające z kontraktów (osobiście stawiam że nie)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom