>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Lega A 2013/14

Status
Zamknięty.
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik

Jutro superpuchar i pojedynek Sieny z Varese.W tym momencie w pinnacle stoi handi 5.5 co jest akceptowalne w zupełności.Siena ponownie ma problem z kasą i już przed sezonem działacze zapowiadali spore cięcia.I tak sie stało.Nie ma już mega gwiazdy nie tylko ligi w poprzednim sezonie ale i euroligi czyli Bobby Browna.Odszedł też trener Luca Banchi, Sainikidze, Kangur, Janning czy Moss.Wtedy skład był naprawdę imponujaco szeroki.Teraz sytuacja się zmieniła ale wcale nie wygląda to tak źle.Widziałem Siene podczas turnieju ktoy wygrali pokonując w finale Galate.Grają szybko i efektownie, jest kilku strzelców jak Carter czy English(nie mylić z tym bardziej znanym) ale jest też kim powalczyć pod koszem.Mimo ograniczonego budżetu udało się skompletować dobry zespół.W przeciwiństwie do Varese które miałem przyjemności oglądać podczas turnieju kwalifikacyjnego do euroligi Siena wygląda zdecydowanie lepiej.Mając takie indywidualności w zespole mimo krótkiego okresu czasu bycia razem chłopaki prezentują się bardzo dobrze.W zespole Varese doszło do kluczowych zmian co czyni tą ekipę zdecydowanie słabszym zespołem niż rok temu.Nowe nabytki nie zastąpią Mike&#39;a Greena, Brian Dunstona czy Adriana Banksa.
Siena +8
Siena(-5.5) 1.93 6/10 Pinnacle ✅
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Bologna - Sassiri 1,55 3/10⛔
Umowmy sie, ze piszemy na ten lub Bologna bo jak oni sie nazywaja to juz chyba nawet ich prezes nie wie. Kurs idzie w gore nie wiem czemu stawka wiec nie za duza.
Sklad Virtusa naprawde zalosny. Na jedynce malo doswiadczony Andjusic, na dwojce zupelnie mi nieznany 22 latek z Australii Brock Motum, na trojce slaby Shawn King, na czwrce Viktor Gaddefors sredniak i na centrze soldiny Jerome Jordan. Piatka jak na Lega A beznadziejna. Na lawce Pechacek 18 lat, Nikolic 16 lat, Krajowi Imbro Landi i Fontecchio nie znam nikogo 18-19 lat. Wzieli rowniez Amerykankow: Hardy, Walsh i Ware. Oporcz Walsha raczej slabi, Matt co chwila zmienia kluy, koles ma w glowie totalna pustke. Zakladaac ze wszyscy z USA zagraja to jest nadal 4-5 graczy na poziomie tej ligi. Ware i Hardy sciagnieci z Lega Due.

Sassiri bedzie mocne w tym sezonie: Tiener, Diener, Green, Johnson i Thomas w piatce, na lawce Vanuzzo, Green, Fernandez. Znow sklad krotki ale mocny. Omar mial dobry sezon w Rosji, jakby mieli jeszcze jednego super grajka to bylaby walka o najwyzsze cele. Przynjamniej kogos na lawce powinni jeszcze wziac, chyba, ze licza na tego utalentowanego 20latka z Danii Esbenaa Reinholta.
 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
ależ tu cichutko;d
Roma 1.91 Pinnacle
A więc tak, Roma ma mocny skład, Hosley,Taylor,Goss,Baron, czy chociażby D&#39;Ercole. wygląda to bardzo solidnie, 4 mocnych zawodników, a więc rotacja jest. Do tego Baron ostatnio zaczyna znów grać, więc jest dobrze. Gorzej wygląda sytuacja pod koszem. Mbakwe i Eziukwu to co najwyżej przeciętniacy. Jest jeszcze nasz Ignerski, który na pewno jest solidnym zawodnikiem. Jonnes kontuzjowany. Co do samych wyników to w Lidze Europejskiej bilans 2-2, ostatnio porażka z Zaragozą, ale umówmy się to było to przewidzenia, Liga Hiszpańska jest mocniejsza niż włoska ( taki Bilbao pokonuje Sassari a w lidze przegrywa z każdym). Na ligowym podwórku bilans 2-2, co by nie mówić dwie dość pechowe porażki, gdyż przegrane 2 ptk. Oba te mecze Roma mogła wygrać. Jednak Sidgass u siebie jest mocny, a Cantu to jednak ciągle solidna i groźna drużyna.
Caserta również w lidze ma bilans 2-2. Jednak oprócz meczu z Milanem nie grali z nikim groźnym. Ostatnio porazka 17 ptk z Regio Emillio. Skład dość ciekawy, a to za sprawą 5 Amerykanów. Najbardziej znanym z nich jest były zawodnik Cantu Brooks, po za tym solidnie prezentuję się Center Moore. Najgroźniejszy jednak moim zdaniem może być Chris Roberts, dlatego liczę na to że zawodnicy Romy wyłączą go z gry.
Kursy wyrównane, Roma nie wygrała od dwóch meczy w lidze. Potencjał jest większy po stronie gości. Sama czwórka zawodników obwodowych robi wrażenie, i tu jest zdecydowana przewaga gości. Hosley,Goss,Taylor i baron powinni wyłączyć z gry Robertsa. Pod koszem przewaga Gospodarzy, jednak nie tak duża, gdyż Mbakwe i Eziukwu w ataku nie prezentują się najlepiej ale w obronie potrafią poprzeszkadzać. Własna hala również na pewno pomaga gospodarzom, Ale Roma musi przerwać swoją fatalną serię. Ogólnie skład i doświadczenie po stronie Romy, większa rotacja, uważam ze dziś wygrają, kurs kusi spodziewałem się czegoś w granicy 1.6-1.7 powodzenia!
Moim skromnym zdaniem Roma gdyby miała lepszych graczy pod koszem, jeden taki transfer i spokojnie mogła by walczyć o Euroligę. A tak pewnie 3-6 miejsce. Na pewno mocniejszy jest Milan. Siena pewnie znowu zacznie grać pod koniec dobrze. Roma, Cantu, Sassami powinny walczyć o 3-cie miejsce.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Jedyne co mi chodzi dzis po glowie to wlasnie Roma. Nie do konca przekonuje to co gra zespol z Rzymu ale Caserta budowana dosc chaotycznie i jesli chodzi o sama wartosc sportowa to napewno wygladaja gorzej. Roma gra jeszcze puchary takze jest im nieco trudniej. Sklad Caserty mega przecietny. W zasadzie zgadzam sie ze wszystkim co napisal kolega wyzej, tzn. Roma ma wiekszy potencjal, lepszy sklad. Gospdoarze maja waski slad, nie graja pucharow takze da sie to ogarnac ale mnie oni nie przekonuja, Hannah ostatnio nie gral, nie wiem co z nim ale to jeszcze bardziej ich oslabia.

Roma 1,9 1/10✅
 
M 0

mankey89

Użytkownik
Sassari - Avellino
Myślę, że można w tym meczu wstrzelić się w jakiś fajny handicap bo Sassari w tym sezonie zarówno w lidze jak i w rozgrywkach europejskich na własnym parkiecie jest absolutnym dominatorem. Póki co trafiła im się tyko jedna porażka po dogrywce na siedem meczów rozgrywanych u siebie ale nie z byle kim bo z hiszpańskim Bilbao. Bardzo fajnie można też porównać formę &quot;domową&quot; i &quot;wyjazdową&quot; obu drużyn ponieważ Sassari podejmowało u siebie dotychczas te same trzy ekipy u których gościło Avellino. Na potwierdzenie powyższego:
Sassari u siebie Lega A
vs Varese 105:74 (+31)
vs Pistoia 100:87 (+13)
vs Cantu 83:69 (+14)
Avellino na wyjeździe z tymi samymi zespołami
vs Cantu 67:74 (-7)
vs Varese 68:85 (-17)
vs Pistoia 83:75 (+8)
Sassari u siebie Eurocup
vs Oldenburg 82:74 (+8)
vs Charleroi 94:78 (+16)
vs Chalone 102:87 (+15)
vs Bilbao 94:100 po dogrywce (-6)
Jak widać Sassari jest niemal absolutnym dominatorem na swoim parkiecie dodatkowo historia starć pomiedzy tymi dwoma zespołami naznaczona jest zwycięstwami gospodarzy.
Podsumowując:
Sassari - Avelino Typ: Sassari HA (-5,5) 1,90
Bet 365
Dodatkowo na dzisiejszą kolejkę:
Armani Milano vs Reggiana Typ: Armani HA (-3,5) 1,47
Bologna - Venezia Typ: Bologna HA (-1,5) 1,44
Bet 365
 
papa-smerf 107

papa-smerf

Użytkownik
Dyscyplina;Koszykówka I liga Włochy
Spotkanie;Cremona-Venezia
TYP;asian handicap (-4.5) wygrana Cremona
Kurs;2,53
Bukmacher;Bet365
Analiza;
Dziś przyjżałem sie spotkaniu lega A,jedynemu który bedzie dziś rozgrywane między ekipami Cremony i Venezia.Ta po krótce opisze w jakiej sytuacji znajduja się obecne druzyny.
Cremona zajmuję 15 miejsce w tabeli z dwoma zwyciestwami i 6 porażkami,4 porażki odniesione zostały na wyjeżdzie,dwie natomiast w domu.Porażki Cremona odnosiła z takimi zespołami jak Virtus Roma(6 miejsce) 68-78, i po dogrywce z Virtus Bologna (4 miejsce)82;87.Dwa zwycięstwa odniesli tylko w swojej hali gdzie pokonali trzecia drużyne Lega A Sassari 86:74 i zawsze mocne Cantu(5 pozycja) 98:91.
Teraz może troszke o Venezia,pozycja w tabeli 12 z 3 wygranymi i 5 porazkami,w swojej hali bilans 2W-2P,na wyjeżdzie zas 1 wygrana-3 porazki,wygrana z Virtus Bologna 80-87 ,porazki zas z Sieną (2 pozycja) 54-69,Varese( 8 pozycja)72;84
i z Cesertą 11 pozycja 84;65.
Ostatnie 5 spotkan tych drużyn w tym sezonie to 2 wygrane i 3 porazki,czyli forma praktycznie wyrównane,ostatni pojedynek Cremony oglądałem i w drugiej połowie z Avellinio gdzie gonili wynik wyglądali naprawde dobrze,licze że dzisiaj wyjda
z nastawienie aby walczyc od poczatku meczu i uciekac wynikiem rywalowi,głównym atutem Cremony bedzie ich hala ,gdzie jak pisałem wyzej gra im sie dobrze 2 wygrana i porazka po dogrywce ,z mocnymi rywalami napewno buduja,w tamtym sezonie pokonali tutaj Sienę,Sassari ulegli tylo 4 pkt liderowi koncowemu Varese .
Bilans bezposrednic spotkan w Cremonie ,to wygrane gospodarzy w 2 pojedynkach,odpowiednio 92;88 i 89;80.Licze na wgrana gospodarzy min. 5 oczkami.Powodzenia!
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Avellino 2.22 Marathonbet ⛔
Avellino cały czas szuka swojego rytmu, w poprzedniej kolejce ograli Cremona przez cały mecz kontrolując wynik.Wielkie nadzieje pokładają włodarze w tym sezonie ponieważ zbudowano zespół mocny, składający się z wielu doświadczonych graczy.Ja w zasadzie nie widzę słabych stron w zespole trenera Vitucciego.Im zwyczajnie potrzeba czasu, jeśli wszystko dobrze się ułoży to mogą być podobnym objawieniem jak rok temu Varese.
Ten mecz jest szczególny, właśnie na takich pojedynkach buduje się atmosfere w drużynie i dla mnie zdecydowanie kurs jest przesadzony.
Siena z kłopotami finansowymi, po ciężkim pojedynku euroligowym wygranym z ZG po emocjonującej końcówce.Z zespołu odszedł już Kim English, niebawem polecą kolejni zawodnicy.Do tej pory mózgiem zepołu jest wszechstronny Daniel Hackett i to na nim w zasadzie opiera się cała gra zespołu.Reszta w ogóle mnie nie przekonuje i jutro prawdopodobnie ich ligowa seria zostanie przerwana.
Do tej pory Siena słabiutko w meczach wyjazdowych, u siebie poprawnie ale kalendarz mają jak do tej pory łaskawy bo grali praktycznie z ogonem ligi.
Wow... Siena jedną kwartą demoluje gospodarzy.Przez trzy kwarty Avellino kontrolowało przebieg spotkania.
+9 przed IVQ
 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
popieram typ kolegi wyżej, Avellino ma fajny skład, do tego w tamtym roku coś koło Wielkanocy pokonali Siene u siebie, skład mieli podobny, a wiadomo co się stało z Sieną. Tam gra uzależniona jest od Hacketta, kurs fajny
Roma 1.65 bet365
Po dołączeniu Raverna Pesaro wygląda lepiej kadrowo, ale mimo wszystko dalej to poważny kandydat do spadku, szczególnie przez słabe bronienie, kadra wąska ale zawodnicy fajnie punktują,ale tracąc średnio ponad 90 ptk na mecz w Europie..Liderem drużyny jest Turner, po za tym mamy Anosike,Trassoliniego czy podstarzałego Younga, który nie radził sobie w Venezi. Pierwsza piątka całkiem całkiem, no ale ławka króciutka...
Roma to inna bajka, pomimo odejścia Ignierskiego, skład dalej jest szeroki, fajnie radzi sobie Jones, na centrze mamy Mbakwe, no a Gossa,Barona,Hosleya czy Taylora przedstawiać nie trzeba. Zresztą Romę opisywaliśmy już parę razy.
Patrząc na składy nie widzę szans dla gospodarzy, jednak własna hala robi różnice napewno, ale mimo wszystko uważam że Roma wygra, z tak słabą obroną, zawodnicy obwodowi Romy powinni sobie poradzić.
 
gregorczen 1K

gregorczen

Użytkownik
Pistoia - Varese @ 1.67 Bet365 ⛔


Krótko i szybko bo meczyk za jakieś 15-20 min: Pistoia to jak dla mnie bardzo przeciętna ekipa, która raczej na zbyt wiele nie liczy. Nie zachwycają praktycznie niczym. Od czasu do czasu zdarzają im się zwycięstwa ale ogólnie nie są zbyt groźni.
Dzisiaj zmierzą się z Varese. Drużyną, która ma na pewno wyższe cele i takie mecze powinni wygrywać. Warto dodać, że grają także w Eurocup ale nie powinni mieć większych problemów ze zmęczeniem. Oglądałem ich mecz przeciwko Pesaro i naprawdę fajnie tam to wszystko funkcjonuje. Murzyni prowadzą grę i wygląda to nieźle. Oczywiście jest jeszcze za wsześnie żeby coś ugrać np. w Eurocup ale w lidze będą chcięli powalczyć.
Jeśli zagrają swoje to moim zdaniem powinni tutaj wygrać.
 
D 0

doli_nski

Użytkownik
Można powiedzieć dużo o Varese, ale na pewno nie to, że ich gra dobrze funkcjonuje. W Eurocup siedem porażek na osiem meczów, w tym kompromitujące z Valencią na ich parkiecie i z przeżywającymi kryzys Asvelem i Paris (tutaj porażka zaledwie dwunastoma, choc w pewnym momencie było +25 dla Francuzów).
W lidze porażki z najsłabszym w lidze Montegranaro, wcześniej kompromitacja z Sassari, gdzie ci świetni Amerykanie przeszli obok meczu. Żal było na to patrzeć...
Wydaje mi się, że po porażce w eliminacjach do Euroligi coś w tym zespole stanęło, poza tym dużo mówi się o kłopotach finansowych tego klubu. Dla mnie granie na nich w tej chwili to szaleństwo.
 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
co za świństwo w meczu Bologna-Brindisi... Brindisi już nawet prowadziło..no ale cóż słabo wykonywane osobiste i sędziowie będący za gospodarzami....
Nie rozumiem braku konsekwencji w sędziowaniu, przecież jeżeli dla Bologni gwiżdże się 2+1, gdzie zawodnicy Brindisi minimalnie leciutko dotykają rywali, to czemu to nie idzie w drugą stronę?
Niesportowy faul Walsha, wiedział, a nawet nie miał prawa zgarnąć piłki a mimo to skoczył i staranował rywala.... ale nie było niesportowego
King wpada na rywala, ewidentny faul, ale sędziowie puszczają akcję,czysta pozycja, rzut za trzy dla Bologni
Masa, naprawdę masa błędów sędziów, nie wiem czy to specjalnie czy też nie, ale większość błędów na korzyść gospodarzy...szkoda mi Brindisi, zespół dobry, ale wiadomo tam gdzie sami amerykanie tam luzy w obronie, ale jeżeli w każdym meczu Bolognia będzie miała za sobą sędziów to ciężko będzie im przegrać.
 
D 0

doli_nski

Użytkownik
Zgadzam się. Fatalne sędziowanie trochę wypaczyło wynik tego meczu. Do Twoich zarzutów w stronę sędziów dodałbym też bezsensowny, idiotyczny i karygodny faul Motuma przy próbie wsadu pod koniec drugiej kwarty. Przecież to niesportowy jak się patrzy, tak samo jak w przypadku faulu Walsha.

Z drugiej strony, pomimo tych błędów arbitrów, Brindisi i tak powinno wygrać ten mecz. Na takim poziomie pudłowanie tylu wolnych, szczególnie w końcówce, jest niedopuszczalne.

Virtus ma jeden naprawdę mocny punkt, gracza, który jest jednym z najlepszych zawodników Lega A. Mowa tu oczywiście o Walshu, który po raz kolejny pokazał, że w tej, przeciętnej w tej chwili, lidze jest postacią nietuzinkową. Każda jego akcja to zagrożenie dla rywali.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Na wstępie napiszę, że ligi włoskiej nie śledzę, typ oparty na kursie i tabeli. Jeśli ktoś zna szczegóły niech napisze, ale wg mnie warte spróbowania:
???? Pesaro - Armani (HC 0/-3,5) --&gt; 2 - 1,55 Millenium ✅ 73-94 // pogromik
Ostatnie w tabeli Pesaro gra z euroligowym Armani Milano. Armani ma już pewny awans w Eurolidze wiec nie ma powodu, żeby się oszczędzać w lidze tym bardziej, że wcale za dobrze w lidze włoskiej im nie idzie. 5 zwycięstw i 4 porażki. Wygrana pozwoli im utrzymać bezpieczny dystans z czołówką. Drużyna gospodarzy natomiast gra fatalnie. Na 9 spotkań tylko 1 wygrana. Biorąc tylko te czynniki pod uwagę kurs w okolicach na zwycięstwo 1,40 nie wygląda źle. Jeśli ktoś ma jakieś informacje na temat kontuzji w Milano czy coś w tym stylu to niech napisze. O drużynie z Pesaro nie napiszę nic, bo po prostu nigdy nawet nie oglądałem tej drużyny więc nie ma sensu. Ze stawką z racji wielu nie wiadomych bez szaleństw, ale jeśli mamy do czynienia z Euroligową drużyną pewną awansu grającą z totalnym outsiderem ligi to te 1,40 bądź pomniejszone linie nie wyglądają źle.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
Milan (-1) 2.28 Marathonbet
Cantu u siebie zawsze groźne, jednak oglądałem ich mecz chociażby z Sieną i mieli więcej szczęścia niż rozumu. Ostanio mecz u siebie z Casertą i także wygrali tylko 2 ptk. Bilans u siebie 4-0, w składzie Ragland, Aradori, Jenkins, Cusin i Launen.Ławka uboga, Uter, Gentile i Jones, reszta mało wartościowi gracze. Milan znowu mocna paka, z tym że mniej amerykańskich i chimerycznych graczy. Utytułowany trener Banchi, który z Sieny zabrał ze sobą Mossa i Kangura, do dyspozycji ma także : Langforda, Gentile, Wallaca, Lawala, Jarrellsa, Haynesa, Mielliego. Napewno nie obecny będzie Samuels Samardo. Skład robi wrażenie, 10-ciu dobrych zawodników, ale tak szczerze w lidze Milan rozczarowuje, ale w Eurolidze awansowali do top 16. Oglądam jak tylko mogę ligę Włoską i powiem szczerze mnie CAntu nie przekonuje, wąski skład. Milan to inna bajka, ale na razie nie najlepiej im się wiedzie w lidze. Pora spiąć tyłki i zagrać dobry mecz na wyjeździe z drużyną z czołówki. Stawiam tutaj na drużynę lepszą personalnie, ale osiągającą słabe wyniki na wyjazdach. Obawiam się sędziowania, naprawdę oglądając tę ligę , mam wrażenie że tam w każdym meczu sędziowie idą zdecydowanie za gospodarzami, ale to już inny temat. Liczę że Cantu w końcu zostanie u siebie pokonane, dwa razy było blisko.
Do Milanu doszedł Hackett, ale co z tego? skoro oni z śmiesznym Cantu dostają baty? nie rozumiem tu niczego;D Cantu wszystko wychodzi,nawet rzuty przez ręce, śmieszne są te makarony ;D
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Montegranaro - Pistoia 1 1,50 6/10 ⛔

Mecz istotny dla drużyn z dołu tabeli. Sutor w ostatniej rundzie spotkań zaskoczył wszystkich i pokonał na wyjezdzie Enel. Mały szok. Piątka Sutora niezla, na lawce Jamie Skeen i Dmitri Lauwers. Pistoia kadrowo to dla mnie najgorszy zespół ligi. Wąski skład, brak zmienników i słabi liderzy. Cała gra to 2-3 Amerykańców i kilku parodystów koszykówki. Taktyka to same rzuty, obrona dość słaba. U siebie mają 4-1 a na wyjazdach nie istnieja. Bilans 0-6 i mnostow wysokich wtop.
 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
ta liga to jest parodia, to co tam sędziowie odgwizdują i zawsze pod gospodarzy. Oglądam mecz Varese- Bologna, i a to faul podczas zasłony, a oczywiście Bologna za trzy trafia a to znowu za mocno bronią, tylko czemu nie odgwizdują tego po stronie Gospodarzy? nie wiem skąd oni biorą takich sędziów...
Po odejściu Hacketa do Milanu Siena chyba się posypie, Milan skład miazga, Roma, Sassari, Cantu.... chyba nie będą w stanie im zagrozić. Jeżeli tym składem Milan nie wygra ligi to nie wiem....Bologna mimo wszystko gra ciekawie, szanse na PO są, największe rozczarowanie? Varese, Doszedł Banks to obwód jest ok, śmiesznie dziś wyszło bo tyle trójek przez ręce wpadło;d szczęście.... ale pod koszem nie ma nikogo, a trójki ciągle z dobrą skutecznością nie będą wchodzić. Scekic i Sakota nie ogarniają, za słabi, a Hassel sam dużo nie zdziała, chociaż dziś dobry mecz.
 
N 196

nicks

Użytkownik
Ja to na włoskiej live wszystko trafiłem 3 typy na dwa kupony i netto win 2 tysiące
W końcu włoska liga dała i łatwe wyniki
Pozdr
Na wtope Sieny 2.85 Na Venezie 1.60. Na regio emilia 1.6 + m.city 1.8
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Cremona - Varese 1.72 4/10 ✅
Ja nie rozumiem tego Varese, nie potrafia wygrac na wyjezdzie meczu w lidze a potrafili w pucharach europejskich pokonac np. Ulm na wyjezdzie gdzie Niemcy grali o liderowanie w grupie a Varese o nic. Niech oni zaczna cos bronic bo do ataku to maja wielu graczy np. Clark, Banks, Hassell, Ere, Rush, Scekic, Polonara, Sakota. Nie pojuje zemu oni przegrywaja wszystko jak leci poza swoja hala. Bilans ogolny 5-7 a 6 wtop wyjazdy. Teraz graja ze slabiutka Cremona wiec sprobuje jeszcze raz. Cremona to sklad ma dramatycznie slaby 2-10 bilans mowi wszystko. Same grajki slabe ze slabszych klubow lub lig. Powinni spasc oni albo Pesaro. Varese kadrowo klasa wyzej, tylko trzeba to udowodnic na boisku.
Varese:
Clark/De Nicolao
Banks/Mei
Ere/Rush
Polonara/Sakota
Hassell/Scekic
Cremona:
Woodside
Jackson
Rich
Kelly/Kalve
Spralija/Ndoja
Tripkovic kontuzjowany nie maja zadnych zmiennikow na wiekszosc pozycji. Woodside, Jackson i Rich grają srednio po 35 minut w kazdym meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Sassari(-2) 1.90 Bet365 ✅
Znam bardzo dobrze potencjał Sassari i nie potrafię wyobrazić sobie ich z trzema porażkami z rzędu.Dwie ciężkie przeprawy kolejno z Sieną i Romą przegrane minimalnie a jutro średniak.Mimo bardzo dobrej serii i szokującego zwycięstwa w ostatniej kolejce kiedy to podopieczni Mollina ograli mistrza na ich parkiecie 60:81 nadal twierdzę że to jest przeciętniak.Jest kilka talentów jak Hannah czy Brooks ale razi głębia składu a raczej jej brak.Taka sobie pierwsza piątka a później już nic.Stare wyjadacze z Sassari są w stanie rozstrzelać Caserte.Co nie wychodziło w poprzednich kolejkach powinno wyjść jutro.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Grissin Bon Reggio Emilia - Umana Venezia
Venezia +5,5 1.95 2/10 ⛔
Pierwsza polowa ok potem jakies cuda sie dzialy, wszystko wpadalo RE w tym jakies trojki Bella z 7 metra i Kaukenas 3+1 ale to wielki blad sedziow i odjechali.
Delikatnie, liga trudna i wyjazd. Według mnie Venezia troszke lepsza wiec to taki mecz podobnych drużyn i raczej szanse sa rowne. Mnie sie podoba bardziej sklad gosci bo maja dobra piatke Peric Smith Taylor Vitali Easley. Zmiennicy sredni tylko Linhart ok, Giachetti ostatnio klopoty ze zdrowiem, jest jeszcze Rosseli, Magro i trener ostatnio wpuszcza utalnetowanego Akele rocznik 1995. Nikt mnie nie przekona, ze Reggio Emilia ma lepsze zestawienie. Przez rozne klopoty i kontuzje sciagneli niedawno dziadka Kaukenasa.
Bell/Filloy
Cinciarini/Kaukenas
White/Antonutti
Silins
Brunner/Cervi
Nibyszerszy sklad ale jakosciowo gorzej bo Antonutti, Filloy, Cervi dosc slabbi i wogole wysokie pozycje cienkie. Silins i Brunner lubia grac dalej od kosza. Smith Easley Peric 204/206/203 cm, ogolnie wysoki sklad caly jest.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom