>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Lega A 2013/14

Status
Zamknięty.
suchyy 562

suchyy

Użytkownik
Grissin Bon Reggio Emilia - Umana Venezia
Venezia +5,5 1.95 2/10


Cska - Neptunas / remis ✅✅
Reggiana - Venezia / 93:73✅✅
Radnicki - Cibona / 78:71 ✅✅
Zaragoza - Valladoid / 95:79 ✅✅
Canaria - Lagun Aro / 63:56 ✅✅
Anwil - Śląsk / 78:60 ✅✅
Nassjo - Norrkoping / 87:79 ✅✅


Mi osobiście pomógł blow out Reggiany w połowie 3 kwarty i w 4-tej :p
Wszedł mały rachuneczek z toto - mixa i będzie jutro na flache ???? Po tym jak przeczytałem Twój post bałem się że serio będzie close game i Venezia urwie win w końcówce.

Życzę wszystkim typerom koszykówki udanej imprezy sylwestrowej i do zobaczenia w wspólnym typowaniu za rok ???? ! Pozdro
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Pistoia - Virtus 1,87 1/10 pinnek⛔ 80-79
Nie podoba mi się sklad gospodarzy, sklad zbudowany w ten sposob, ze pieciu z USA i dalej nic. Beniaminek ma w skladzie Gibsona, Daniela, Johnsona, Wanamakera i Washingtona. Nie wyglada to jakos szczegolnie dobrze, trojka Gison Wanamaker i Washington maja dobre staty strzeleckie i to ich jakos trzyma. Daniel jest slaby, Johson solidny center.
Virtus ma lepsza druzyna chociaz poczatek ligi tego nie zapowiadał. Kilka transferow na ostatnia chwile, teraz sklad wyglada ok, to bedzie walka o play off, Pistoia walczy o utrzymanie. Zestawienie gosci:
Ware
Hardy/Imbro
Walsh
King/Gaddefors
Motum/Jordan

Ware jedynka , Imbro i Hardy to pozycje 1-2 wymiennie. Walsh brdzo wszechstronny od 2 do 4. Akurat 4-5 dobre w Virtusie. Jakby nie patrzec mocniejszy sklad gosci ale lige wloska ostatnio ciezko sie typuje, ponadto wyjazd wiec stawka naprawde symboliczna.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Jeszcze raz Venezia z handi, podobal mi sie ten mecz z Reggio Emilia, jeden szybki run zdecydowal a kto ogladal ten widzial jak mecz sie ukladal i jaki potencjal jest w zespole z Venezii. Handi 7,5 kurs 1,70 w bet365. Mocna piatka: Peric Smith Taylor Vitali Easley, z lawki Akele i Linhart. Moga z chaotyczna Roma powalczyc. Zestawienie gospodarzy niezle ale tez bez szału:
Taylor/Baron
Goss/D&#39;Ercole
Hosley
Jones
Mbakwe/Eziuwku
Niby szerszy sklad ale Goss, Eziuwku, DErcole to żadne wielkie naziwska.
Venezia+7,5 1.70 2/10 bet365✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
Milan 2.2 Marathonbet
Każdy chyba zdaję sobie sprawę jakim składem dysponuje Milan. Fakt po za domem grają fatalnie, ale pora aby wygrać na wyjeździe z kimś &quot;znaczącym&quot; w lidze. Wrócił Moss i Samardo. Gospodarze, cenię ich ale czy własna hala im pomoże? Być może, ale umówmy się , bracia Diener, Johnson, Omar i Green + Green Marques, i reszta przeciętnych, bardzo przeciętnych graczy, do tego doszedł Gordon Drew, ale ten gracz mnie nie przekonuje.
Teraz Milan : Langford, Gentile, Moss, Wallace, Lawal, Jurrels, Hacket, Samardo, Mielli, Kangur...
Staty wskazują na gospodarzy, jednak patrząc na składy widać że to Milan powinien wygrać...
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Reggio Emilia vs Varese 73-80
Reggio Emilia (-4,5)
1,53 Bet365

Gospodarz to aktualnie 7 ekipa w tabeli. Goście zajmują 13 lokatę. Reggio bilans spotkań ma 8-7. Jednak wielki ich atut to własna hala. U siebie jeszcze nie przegrali spotkania. 7 zwycięstw,a na dodatek wszystkie wygrane kilkoma punktami,nawet 20 oczkami. Widać,że u siebie są niezwykle skuteczni w ataku,a ich obrona wygląda bardzo dobrze(średnio tylko 67pkt straconych na mecz).Bez wątpienia jest to ekipa własnego parkietu. Rywalom wygrać jest tutaj nie zwykle trudno.Z kolei Varese zaledwie 6 wygranych. Z tego tylko jedno zwycięstwo na wyjeździe. Dla mnie sprawa jest oczywista i to gospodarze są zdecydowanym faworytem. Jedna z najlepszych ekip u siebie vs jedna z najgorszych na wyjeździe.
 
pan-kapusta 41

pan-kapusta

Użytkownik
Pistoia-Sassari 1.8 Marathonbet
Fajny kurs, wiadomo liga włoska mecz wyjazdowy, a tam różne cyrki też się dzieją. Zacznijmy od tego że spotykają się dwie ekipy o podobnym sposobie budowania drużyny. Czyli zagraniczni w pierwszej piątce i słabizna na ławce. Z tym że różnica jest taka że piątka Gości jest mocniejsza jak i ławka bo jest tam przynajmniej jeden klasowy zawodnik.
Gospodarze zaskakują 7-10, naprawdę jestem pełen podziwu, że takim składem udało się taki bilans osiągnąć. Ostatnio jakby forma lepsza, ale mimo wszystko mnie nie przekonują
Sassari po raz kolejny w czołówce, ostatnio dobry wyjazdowy mecz z Cantu, jednak minimalnie przegrany, a także udany rewanż z Gravelines w Eurocupie.
Piątka: Green, Diener, Thomas, Green i Gordon wygląda bardzo dobrze. na ławce: drugi z braci Dienerów, Sacchetti, Vanuzo.
Personalnie skład gości jest o niebo lepszy, napewno większe pole manewru bo ławka bogatsza. W pierwszy meczu wygrało Sassari 100-87. Ostatnio Sassari w dwóch meczach rzucało ponad 90 ptk w regulaminowym czasie. Zapowiada się ostre strzelanie, Oba zespoły powinny iść na wymianę ciosów, ale wygrać powinni goście.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
???? Montegranaro - Siena --&gt; 2 - 1,47 Milenium 1,45 bet365 ✅ 50-78
Nie śledzę za bardzo ligi włoskiej, ale gdy gra Euroligowicz z przed ostatnia drużyną w tabeli to warto na to spojrzeć tym bardziej, że kursy są powyżej 1,45. Nie wiem czy w Sienie są jakieś kontuzje czy nie, ale kurs i linia jest wg mnie taka a nie inna, bo gospodarz wygrał w swojej hali ostatnie 2 spotkania po zaciętych pojedynkach, więc pewnie morale sporo w górę, ale Siena w tabeli ligi włoskiej na razie średnio. Dzisiejsza porażka może ich zepchnąć z 4 miejsca nawet na 6. Więc jak ktoś szuka czegoś do dołożenia to myślę, że można próbować za rozsądną stawkę.
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Spotkanie: Caserta - Avellino 76-57
Typ: Caserta (-4,5)
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet365

Spotkanie bardzo ważne dla obu ekip,gdyż to są sąsiedzi w ligowej tabeli. Caserta 9,Avellino 8. Co prawda do końca sezonu zasadniczego zostalo sporo kolejek,ale w końcowej tabeli ten mecz może mieć ogromne znaczenie i decydować o awansie do rundy play-off. Caserta bilans 9/11. U siebie 6/4. Właśnie własna hala i publiczność będzie dużym atutem gospodarzy. Caserta potrafi doskonale bronić. Jeżeli chodzi o grę obronną to ta ekipa znajduje się w czubie ligowych statystyk. Właśnie mocna , agresywna defensywa może być kluczem do zdobycia niezwykle ważnych 2pkt. Zespół gości bardzo słabo radzi sobie na wyjazdach (bilans 3/7). Dużo traconych punktów i nieustabilizowana forma całego zespołu. W pierwszej rundzie Avellino wygrało u siebie 76-70. Myślę,że teraz będzie podobny wynik i tak samo góra będą gospodarze. Caserta wygrywając dzisiejsze spotkanie zrówna się punktami z rywalami. Zatem na pewno podejdą bardzo skoncentrowani i naładowani pozytywną energią.
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Cremone stać na pojedyńcze błyski ale wszystko zależy od dyspozycji nieco chimerycznych amerykanów.Taki Rich potrafi rzucić po 30pkt na mecz ale jemu bardziej odpowiada samowolka a to zapewniała liga izraelska, tam czuł się jak ryba w wodzie.W cremonie on jak reszta zawodzą, najbardziej boli nieobecność Bena Woodside&#39;a który jest cieniem gracza któy jeszcze rok temu występował w TED Ankara.
Ich dzisiejsi rywale wcale nie lepiej, jak co roku skład mocny ale ponownie zawodzą.Nie wiem co tam dokładnie nie gra bo w tym roku mniej przyglądam się Lega A ale wierze w to, że Avellino zdoła awansować w do PO i jeszcze zaskoczą swoją grą.W tym momencie na pozycjach 7-10 jest bardzo ciekawie.Ten sam bilans i każdy może praktycznie awansować dalej.Avellino na papierze wygląda zdecydowanie lepiej, przegrali ostatnie trzy mecze i dzisiaj nie powinni być moim zdaniem w roli doga.Kurs zachęca więc czemu by nie spróbować.
Avellino 2.52 Pinnacle
 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
Enel Brindisi 2.2 pinnacle✅
Sprawa wygląda tak Pistoia jak już było wielokrotnie pisane ma w składzie tylko 5-ciu grajków z Ameryki i to tyle. 3 rezerwowych rzuca przy dobrych wiatrach łacznie w meczu max 10 ptk. Bilans u siebie dobry 9-3, jednak jak zauważymy to tylko pokonywali z tych lepszych Sienę i Sassari. Brindisi to zespół podobny do Pistoi, także zbudowany na Amerykanach: James,Lewis,Snaer,Dyson,Campbell. Do tego jest Todic,Chiotti,Jackson, Zerini. A więc różnica jest taka że Brindisi oprócz pierwszej piątki ma także 4 rezerwowych,którzy coś grają. Szczególnie Todic prezentuję się bardzo dobrze, i spędza ponad 20 minut na parkecie. Brindisi na 4-tym miejscu mając taki sam bilans jak druga Siena. Ostatnio dwie porażki z Cantu i u siebie niespodziewanie z Bologną. Po dwóch porażkach pora na zwycięstwo, szykuje się dobry, ofensywny mecz, takie Europejskie NBA :cool::razz:. Kursy na pewno przesadzone.

Roma 1.8 Pinnacle⛔
Siena na wyjazdach to nie ten sam zespół. U siebie bilans 10-1, na wyjazdach 5-7, i porażki z Pistoia,Bologną,Cremoną,Brindisi,Reggiano, Milanem i Cantu. Skład jest jaki jest, każdy wie że w tym sezonie Siena to już nie ta sama Siena.
Nelson,Green,Carter,Haynes,Hunter+ niechciany kiedyś w Sienie Janning, Viggiano,Ress, Othner.
Roma była w tym dziale opisywana wielokrotnie. Skład dobry, szczególnie na obwodzie.
Goss,Baron,Hosley,doszedł ostatnio Mayo,jest jeszcze D&#39;Ercole. Pod koszem Mbakwe, Jones, Szewczyk.
Roma 6 w tabeli ale do właśnie drugiej Sieny Traci tylko 1 zwycięstwo. Skład na pewno nie jest gorszy od składu Sieny, własny gorący parkiet w Rzymie to również spory hadicap. Wiadomo mecz ryzykowny ale czuję że wygrają gospodarze.

Oba mecze dają nam razem fajne AKO, powiem tak nie zdziwię się, jeżeli oba mecze wejdą, ale także nie zdziwię się że oba okażą się totalną klapą. Szczególnie liczę na Brindisi.
 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
Roma 1.78 Marathonbet
Typ ryzykowny. 2-0 w serii i teraz dwa mecze u siebie. Widząc jednak taki kurs zastanawiałem się czy wszystko jest ok, czy nie ma kontuzji. Wchodząc na oficjalną stronę zespołu z Rzymu nie znajduje żadnych takich informacji, a więc postanowiłem zagrać. Problemem może być oczywiście rozluźnienie w szeregach zespołu z stolicy Włoch. Dwa zacięte mecze na parkecie Cantu i dwa zwycięstwa. Strefa medalowa na wyciągnięcie ręki.Roma u siebie jest bardzo groźna, do tego czysto sportowo wyglądają lepiej od rywali. Mają większą rotację, więcej wartościowych graczy.
Goss, Baron, Mayo, D&#39;Ercole, Hosley, Mbakwe,Jones, Szewczyk. Kanacevic. Cantu to Ragland, Aradori, Leunen. Jest jeszcze Jenkins, Uter czy Gentile. Moim zdaniem to za mało na Romę, która czysto sportowo wygląda lepiej niż Cantu. Nie chce mi się wierzyć w 4-0 w tej serii ale tym razem postawię na zespół lepszy czyli zespół z Rzymu. Cantu po za swoją halą już nie jest tak groźne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
Siena 1.444 Marathonbet
Skoro Reggio Emilia nie potrafiła rozstrzygnąć rywalizacji na swoją korzyść na swoim parkiecie, to moim zdaniem Siena wygra dziś i awansuje.
Fakt, Reggio Emilia w tym roku wygląda fajnie. Zespół ciągnie doświadczony James White, jest Troy Bell, Brunner, Cinciarini, doświadczony Kaukenas. Mimo to moim zdaniem Siena ma szersze pole manewru. Fakt, nie ma już w tym zespole gwiazd, ale jest za to 10-ciu solidnych zawodników, którzy są w stanie u siebie ograć każdego. Green, Carter, Haynes, Janning, Viggiano, Cournooh, Othner, Ress, Nelson, Hunter. Skład solidny, szerszy niż w zespole gości. Oglądałem parę razy Sienę i muszę przyznać że na wyjazdach nie prezentują się dobrze, ale u siebie wygląda to znacznie lepiej. Cóż liczę że własny parkiet zrobi przewagę, kibice i nie raz pewnie sędziowie będą za gospodarzamy. Siena nie po to takim składem zajmowała drugie miejsce żeby odpaść już w pierwszej rundzie play off.
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Zdecydowanie sie zgadzam. Reggina stracila wielka szanse przegrywajac u siebie ostatni mecz. Wszystko bylo w ich rekach i oddali prowadzenie a teraz decydujace spotkanie odbedzie sie w Sienie. Gospodarze mimo zawirowan ze skladem nadal dysponuja bardzo interesujaca i szeroka kadra. Trener moze sobie do woli rotowac skladem. Teraz juz 1.41 w pinnacle najwyzej i ponizej tego 1.40 juz nie ma sensu brac bo to jednak ostatni mecz i nerwy beda spore. Siena ma sezon do uratowania, 1/2 z Roma wiec moze sie okazac, ze znow zagraja w finale! ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
suchyy 562

suchyy

Użytkownik
Ress przesadził z tą paką pod koniec spotkania ???? D ktoś widział? Wariat w **uj ????
 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
no naprawdę i to w takim momencie. Niestety byłem w pracy i nie mogłem oglądać meczu ????
 
czoker 122,1K

czoker

Użytkownik
20: 30
Siena - Acea Roma
Drugi mecz półfinałowy włoskiej ekstraklasy. Pierwszy zakończył się zwycięstwem gospodarzy 75:73.
Ja dzisiaj idę w stronę ekipy z Rzymu - Siena borykała się w tym sezonie z wieloma trudnościami, zespół opuścili najlepsi zawodnicy, jednak jakoś udało im się znaleźć w półfinale.
Marquez Haynes. Eric Green, Othello Hunter i Josh Carter - na nich głównie opiera się gra gospodarzy.
Siena bardzo męczyła się w ćwierćfinale, który skończyła dopiero w decydującym, piątym meczu. Rywal był na pewno mniej wymagający od Rzymu, z którymi ściera się teraz.
W ekipe ze stolicy Włoch aż 6 zawodników zdobywa średnio 10 lub więcej punktów.
Phil Goss, Trevor Mbakwe, Quinton Hosley to kluczowi zawodnicy, oprócz tego jeszcze Jimmy Baron, Bobby Jones, Josh Mayo, a także Szymon Szewczyk.
Bardzo szeroki skład, kilku zawodników może wziąć na siebie odpowiedzialność za wynik.
W pierwszej rundzie Acea gładko ograła ekipę Cantu 3:0, będąc drużyną niżej rozstawiona.
To będzie już siódmy mecz dla zawodników Sieny w ciągu ostatnich 13 dni, przy węższej rotacji i graniu meczy co drugi dzień, może to mieć jakiś wpływ na końcowy wynik.
Potencjał obu ekip jest bardzo zbliżony, jak dla mnie zadecyduje dyspozycja dnia, a kursy na zespół gości są sporo zawyżone (wpływ na to może mieć również bilans spotkań obu ekip w tym sezonie - 4:0 dla Sieny, ale dwa ostatnie mecze kończyły się różnicą 2 i 4 punktów, jak dla mnie dzisiaj nastąpi przełamanie)
Roma win @3,05 Pinnacle 3/10
Roma +6,5 @1,763 5/10
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
P 19

pikobelo

Użytkownik
Najlepiej będzie Panie Czoker jak przestaniesz wypowiadać się na temat koszykówki. To co prezentuje Siena to o dwie klasy wyżej niż Roma. Szewczyk.. Tego pana nie da się oglądać.. Całkowicie nietrafiona analiza i typ.
I jeszcze jedno. Piszesz o potencjałach zespołów. Czy Ty naprawdę orientujesz się o czym piszesz??Wymieniasz Ghossa, który nie gra, beznadziejnych Barona, czy Jonesa. O Szewczyku już wspomniałem. Tragedia.
 
czoker 122,1K

czoker

Użytkownik
Raz odpisze na tego typu atak - oglądam ligę polską, włoską do tego Eurolige i NBA (do tego dojdą szlagiery w Turcji) i tylko te ligi staram się obstawiać. Jeżeli sprawdzisz mój temat (a to raptem 3 albo 4 kliknięcia) to zauważysz, że wychodzę na tym dosyć dobrze.
Tak się trafiło, że moje ostatnie 3 analizy w tym dziale okazały się nietrafione, mam z tego powodu spuścić głowę i płakać?
Zdanie o tym, że powinienem się przestać wypowiadać na temat koszykówki - napisane przez osobę która nie ma choćby jednej analizy na swoim koncie - czy to jest jakiś żart?
Tak, moim zdaniem potencjały obu zespołów są zbliżone i dzisiejszy pogrom tego nie zmienił. Siena trafiła 12 trójek co w dużym stopniu wpłynęło na przebieg meczu.
Jeśli masz inne zdanie to zainwestuj swoje pieniądze na gości w 3 i 4 meczu, najlepiej jakieś powiększone handi i ciesz się z zarobionej kasy (albo i nie).
Zauważyłem taką zależność - po trafionych typach jeszcze nikt nigdy nie napisał do mnie na gadu, czasami dostawałem tylko punkty reputacji. Po nietrafionych typach zdarzają się wpisy takie jak ten, ironiczne/prześmiewcze wiadomości na gg ... Dobrze, że aktualnie mam zablokowane PW bo i tam byłem atakowany.
Wszystkie typy, które podaje gram za własną kasę, jak pisze analizy to znaczy, że trochę więcej czasu poświeciłem nad danym spotkaniem.
pikobelo tobie życzę powodzenia w dalszym typowaniu i ocenianiu zespołów/typerów po jednym blowoucie.
Przepraszam za OT
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom