>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Lech Poznań - Manchester City - czwartek 4.11.2010r

Status
Zamknięty.
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik
Sam Adebayor nic nie wspomina o złej sytuacji
Jako piłkarz też nie wypowiadałbym się publicznie źle na temat kolegów i trenera. Takie rzeczy trzyma się w szatni a nie podaje do publicznej wiadomości więc nie możemy spodziewać się wyżaleń jak na spowiedzi. To są spekulacje ale w każdej informacji jest zawsze trochę prawdy.
 
D 8

dg5

Użytkownik
Glupoty piszecie z gory wiadomo ze wygra City i to zdecydowanie. Jestem kibicem elcha i im kibicuje ale to nie ta klasa zespolu.
City po ostanich porazkach bedzie chcialo cos udowodnic po 2 ja kto wygra to na 98% ma awans z 1 miejsca z grupy + sklad najmocniejszy bez Teveza.
Za Lechem stoi 43 tys jednych z najlepszych kibicow na swiecie i chec pokazania sie . Jedyne co moga osiagnac to strzelic gola w tym meczu a wynik 1X bym typowal z juve pozdro // Do jutra na BULGARSKIEJ KKS !
 
golkeepersuczi 52

golkeepersuczi

Użytkownik
Wiecie co wam powiem ?
Że po tych wszystkich przeczytanych postach mam duże wątpliwości co do wygrania meczu przez City . Za dużo osób jest przekonanych o zwycięstwie Manchesteru . I jeszcze jedno mam kuponik : Real Arsena Bayern ---&gt; 2X . I jeśli dziś te drużyny nie przegrają to jest jednoznaczne z tym że Lech jutro zdobędzie 1 punkt . Doradzał bym się tym sugerować : Albo Real Arsenal i Bayer 2X , Albo Lech 1X ... Są dwie opcje ... I jestem przekonany - Dwie na pewno nie wejdą .
 
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
Wiecie co wam powiem ?
Że po tych wszystkich przeczytanych postach mam duże wątpliwości co do wygrania meczu przez City . Za dużo osób jest przekonanych o zwycięstwie Manchesteru . I jeszcze jedno mam kuponik : Real Arsena Bayern ---&gt; 2X . I jeśli dziś te drużyny nie przegrają to jest jednoznaczne z tym że Lech jutro zdobędzie 1 punkt . Doradzał bym się tym sugerować : Albo Real Arsenal i Bayer 2X , Albo Lech 1X ... Są dwie opcje ... I jestem przekonany - Dwie na pewno nie wejdą .
Kolesiowi z ranga typer nie przystoi tak argumentować typu na Lech 1x.Fakt robi się masówka no ale zbyt duży &quot;rozpiernicz&quot; jest w Lechu żeby oni mogli coś jutro ugrać.City 3 raz z rzędu nie przegra.Remis też będzie dla nich niby dobry ale niedosyt pozostanie.Jak City pierwsze &quot;ukłuje&quot; to bedzie pozamiatane.A jak graja Angielskie drużyny w pierwszych minutach każdy wie.
Po za tym śmiech mnie ogarnia jak drużyna zwalnia przed takim meczem trenera na dodatek po dwóch wysokich wygranych a co jeszcze śmieszniejsze i kompromitujące dla Lecha to to że podobno jeszcze nie wiadomo czy mecz będzie w ogóle rozegrany.
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Kolesiowi z ranga typer nie przystoi tak argumentować typu na Lech 1x
To pokazuje po raz kolejny ze te rangi nic nie znacza. Po za tym
Albo Real Arsenal i Bayer 2X , Albo Lech 1X ... Są dwie opcje ... I jestem przekonany - Dwie na pewno nie wejdą .
Arsenal w plecy wiec jutro The Citizens izzi ????
Zarzad Lecha zrobil najgorzej jak mogl zmieniajac trenera tuz przed meczem, wyglada to tak jak by sami spodziewali sie porazki w tym meczu wiec zmiana tremera nic nie zmieni. Zaden powazny klub na dzien przed takim meczem nie zmienia trenera.
 
lukasz80 88

lukasz80

Użytkownik
Też nie rozumiem działaczy Lecha,mogli poczekać kilka tygodni do przerwy w rozgrywkach z tą zmianą trenera,do tego dochodzą te cyrki ze stadionem(osobiście nie wierzę żeby nie wydał zgody na rozegranie meczu,bo to byłby strzał do własnej bramki przed wyborami)
 
dziki_pluto 45

dziki_pluto

Użytkownik
Man City może i ma 2 porazki z rzedu,ale i tak o klase bije Lecha jezeli chodzi o poziom gry i kazdy inny wynik niz ich wygrana bedzie tu sensacja. Sa 2 obozy widze,tych co stawiaja 1x i tych czysta 2. Ja stawiam czysta 2,City nie pozwoli sobie na 3 przegrana z rzedu,jest okazja do rehabilitacji i jezeli tylko zagraja na swoim poziomie to skonczy sie 0-2 albo 1-3...
Sam dobrze zycze Lechitom,bo nasze rodzynki ale bez przesady ludzie....
I niestety czesciej juz patrze podobnie jak GolkeeperSuczi na wyniki,wszystko w naturze musi sie wyrownac,tak samo jak na gieldzie,jedne mecze wchodza,to drudzy bukom robia pieniadze... Ja stawiam jutro zdecydowanie na City.
 
B 0

blkakabelek

Użytkownik
Może lepiej zaryzykować i dać że Lech strzeli .Man. City w ostatnich meczach gra słabiej w obronie , z Arsenalem 3 bramki i z Volves 2 stracone. Kurs ze lech strzeli kurs około 1.60 lub ilosc goli w meczu over 2.5 tez wydaje mi sie dobrym pomysłem. Lech powinien cos strzelić a ostatnio obrona w Lechu w kazdym meczu traci przynajmniiej gola (nieliczą spotkania z Salzburgiem)
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Nie wierzę w zwycięstwo Lecha...Cudem będzie remis...Ale czy City po 2 kompromitujących porażkach sobie na to pozwoli ?? Nawet jeśli są jakieś niesnaski i kłótnie bądź co bądź są profesjonalistami i grając zarabiają na życie. Mancini też jutro gra o swój stołek - kupe kasy. Więc nie sądzę, żebyśmy zobaczyli jutro skłócone City. Będą chcieli wygrać. A szczerze mówiąc przyjście Bakero w takim momencie po 2 fajnych wygranych moze podzialac na zawodnikow demobilizujaco i rozkojarzyc ich...Bo mnie jako kibica ta zmiana rozkojarzyła do potęgi więc nie wiem jak piłkarze...
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Nie będę na siłę szukał niespodzianki w tym meczu. Lech po zmianie trenera nie wiadomo jak zagra. Dla mnie dużym minusem było w tym momencie zwalniać Jacka Zielińskiego. Drużyna będzie potrzebowała czasu żeby zrozumieć myśl szkoleniową Jose Bakero. Dla mnie w tym momencie może tylko namieszać w składzie, bo w końcu żadnego zawodnika tak na dobrą sprawę nie zna. Co do Man City to jest inna bajka, inny wymiar po mimo tego, że również mają kryzys w zespole. Nie ma co porównywać Premiership do naszej Ekstraklasy. Jak dla mnie drużyna Manciniego przyjedzie po pewne zwycięstwo i zapewni sobie awans do następnej rundy. Na pewno chcą udowodnić każdemu, że dwie porażki w lidze to tylko wypadek przy pracy. Mają również rewanż z Juve więc będą chcieli być spokojni o awans. Zmiana trenera w Lechu może negatywnie wpłynąć na cały zespół. Również wpływ na to spotkanie może mieć zmieniona murawa na stadionie Lecha. Drużyny które tutaj grały, bardzo narzekały na stan murawy. Salzburg może i dlatego przegrał z Lechem bo nie mógł grać swojej piłki. Teraz mają zagrać na nowej, a przy grze technicznie Manchesteru na pewno to będzie miało znaczenie. Nie spodziewam się tutaj żadnej niespodzianki, bo cud jakim był by nawet remis jest jak dla mnie niemożliwy, tak więc stawka moja wynosi na to zdarzenie 9/10 i myślcie co chcecie :wink:
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
Jestem podobnego zdanie jak kolega wyżej. Rzeczywistość jest jaka jest poziom między Angielską a Polską piłką to najmniej przepaść. W pierwszym meczu na stadionie City gołym okiem było widać dużo lepsze przygotowanie graczy Manciniego pod każdym względem szybkościowym , technicznym itd. O gościach piszę się , że są w kryzysie dziś doskonała okazja by odkupić się za ostatnie dwie porażki. Myślę , że i handicap pokryją mając takich graczy jak Adebayor czy Balotelli. Pod kątem bukmacherskim to tylko win ManCity...
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Dla mnie kluczem będzie wyłoncznie z gry Davida Silvę jesli to się uda to może jakis punkt ucułamy chodz będzie piekielnie trudno nie mam zaufania do Bakero,przychodzi w nie znane do tego przed arcy ważnym spotkaniem w LE,dla mnie to jest ogromny błąd działaczy Lecha można zwalnac trenera ale ok!! gdyby ja bym był prezesem to z pewnoscią Zielisnki stracił by posade po 6 kolejce LE oczywiscie nie zakonczone awansem,ja widać działacze lecha chcą na siłe odpaśc z rozgrywek a tak najwyrazniej będzie możemy juz zapomiec o awansie,skoczymy z czteroma punktami zdobytymi przez zespół Zielinskiego.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Też nie wierzę w Bakero i krytykuje decyzję Lecha, ale z 2 strony Bakero nie wyrzucił Zielińskiego i sam się nie zatrudnił...Trudno mieć do niego pretensje, że korzysta z szansy i przyjął propozycje Lecha...Dziwić tu się trzeba prezesom Lecha i do nich kierować pytania i pretensje...
I tak w sumie należaloby dac szanse Bakero...Bo Polonia to nienormalny klub i tam nawet Hiddink miałby problemy...Niech sie Bakero obroni albo i nie obroni wynikami...
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Znowu widzę będą masówki na rywali Lecha ;)
Osobiście nie pochwalam zmiany trenera na tym etapie. Zgodzę się również , że Bakero może mieć problem z komunikacją w drużynie , bo może nie wiedzieć na co kilku piłkarzy stać ale sądzę , że już wcześniej mógł dostać sygnały , że może taką schedę przejąć. Moim zdaniem w kontekście przyszłości Bakero może dużo dobrego dla Lecha zrobić. Ciężko będzie dobrze zacząć bo rywal przedni ale ja nie skreślam Lecha. Naszą ligę od Ligi Europy oddzielam grubą krechą i trochę pod innym kątem patrze na to spotkanie , pełen optymizmu i realnie widzę szanse Kolejorza na pkt w tym meczu.
 
K 0

krakk

Użytkownik
Widzę że na zagranicznych forach panuje raczej opinia no bet dla tego meczu.
W Polsce zdania podzielone na 1X albo 2.
Jeżeli ktoś ma już coś stawiać to lepiej na live. Zobaczymy jak zmotywowani wyjdą piłkarze. Jakie ustawienie i jaki skład MC. Co do Lecha to poważny problem z ławką rezerwowych.
Joel chory, Wichniarka już nie ma, kontuzja Drygasa i Wojtkowiaka. Wilk bez formy, chyba że ostatnio coś się zmieniło. Bakero będzie miał problem żeby coś zmienić w grze po tym jak się już rozpocznie mecz.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Znowu widzę będą masówki na rywali Lecha
Dziś bez masówki, pewnie Lech przegra lecza nie uważam że wszyscy będą to stawiali, zdecydowana większość graczy chyba odpuści sobie to spotkanie. Podzielam zdanie że zmiana trenera to był zły ruch ale słaba postawa w lidze to wymusiła i trzeba przyznać władzom Lecha, że lepiej było zmienić go przed meczem z MC (w teorii z góry przegrany), niż przed spotkaniami które Lech musi wygrywać. Dla mnie Lech strzeli dziś bramkę lecz przegra :razz:.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Dziś bez masówki,
z Twojej strony zapewne nie :razz: lecz większość patrzy na ten mecz i spodziewa się pogromu bo City ma kupe kasy i gwiazd.
Jedyne co to trzeba się zgodzić z no bet. Obie drużyny lipa ostatnio choć Lech jakby z deka się poprawił. Przy odrobinie szczęścia mają szanse na dobry wynik.
 
mateo55 0

mateo55

Użytkownik
Spotkanie: Lech - Man. City (DNB)
Typ:1
Kurs:4.05
Buk: unibet
Analiza:
Nie ukrywam, że jako kibic polskiej piłki na arenie międzynarodowej liczę dziś na niespodziankę, a czy małą czy dużą, to nie wiem zatem wspieram się DNB. Lech wygrał wysoko ostatnie swoje oba mecze, bo aż po 4:1, lecz nawet to nie wystarczyło do zachowania posady przez Jacka Zielińskiego, który już po meczu z Wisłą obiecał, że zabierze się po powrocie do domu rozpracowywaniem anglików. Szkoda, ale taka jest rzeczywistość trenera. Następcą Zielińskiego został Jose Maria Bakero, który prowadził już w naszej lidze polonię i choć jestem zwolennikiem Zielińskiego, to uważam, że Bakero nie jest złym trenerem, jednak to Zieliński miał spore już doświadczenie zdobyte z Lechem, które musiało zaprocentować, ale cóż, jego już nie ma. Zatem najważniejszymi dwoma argumentami za tym typem są dla mnie następujące sprawy: Po pierwsze, dwa przegrane ostatnie mecze przez City i kiepska atmosfera w szatni, podobno piłkarzom nie odpowiada filozofia trenera Manciniego, a w dodatku kłócą się między sobą(przykład Vicenta Kompanego). Po drugie, drużyna w której zmienia się trener często wygrywa pierwsze spotkania prezentując nową świeżość, jakby wchodzili znowu w sezon, ale czy tym razem tak będzie to zależy od tego, czy zawodnicy ucieszą się z faktu, iż nowym trenerem jest Hiszpan i pójdą dalej, czy będą rozpamiętywać Zielińskiego, nie mogąc pogodzić się z decyzją władz klubowych. Odpowiedź poznamy dziś wieczorem, zachęcam do oglądania meczu, kibicujmy naszym:spokodfhgfh:
 
djgregor 55

djgregor

Użytkownik
Jedynie co stac na dzis Lecha to remis. Nie wierze ani nie przewiduje ze Lech odniesie zwyciestwo nad MC. Co z tego ze Lech dwa ostatnie mecze wygral a MC przegral. Juz kazdy ze teraz ci sa w formie a ci bez. Czy mozemy mowic o formie Lecha ktory wygral dwa mecze z krakowskimi zespolami ktore tez nie prezentuja sie dobrze w ty sezonie. Zeby Lech nie przegral z 5-6 meczy wtedy mozna mowic o formie ale nie po dwoch, i tak samo odnosi sie MC. Nikt nie wspomina ze MC przegrywajac z Arsenalem juz w 5 minucie otrzymal czerwona kartke ale to maly pikus nic nie znaczacy. Owszem sa jakies klotnie miedzy pilkarzami i niby sadzac po prasie Manciniego nikt nie lubi ale nie wyobrazam sobie ze MC przejdzie obok tego meczu. Wystarczy porownac lawke rezerwowych MC i Lecha juz nie chodzi o fakt o wartosc, doswiadczenie, pilkarzy ale o to jak wyglada lawka Lecha. Nie ma wartosciowych zmiennikow w zespole ktory zostal mistrzem Polski i mial wreszcie awansowac do LM. W pucharach sprawdzany Wichniarek, Tshibamba, Dygas musial nawet grac a nie mial nawet zadnego wystepu w ekstraklasie co z tego ze w 1 meczu ze Sparta w miare zaprezentowal sie ale w drugim bylo widac ze jeszcze brakuje mu duzo aby grac na wyzszym poziomie Obrona teraz po kontuzjach to pozal sie boze nie ma nawet zastepst za kontuzjowanych, Atak jedynie teraz Rudnevs, Wichniar juz w rezerwie(ME) ale nic i tak nie gral, Thibamba strzelil gola ale jakos w innych meczach nie prezentuje umiejetnosci dla jakich kupil go Lech. Mikolajczach myslalem zostanie donrym zmienikiem przesuniety do ME Jedynie na pomoc nie moge nazekac jest jakas rotacja i o ile im sie chce grac to juz tak zle nie wychodzi.
Stawiam na 0-2 dla MC
 
pawoman 3

pawoman

Użytkownik
Ja tam wierze dzisiaj w nasza druzyne ..... ale osobiscie tego spotkania nie gram bo uwazam ze nie ma to sensu ... Tu moze byc wszystko .. ale zmiana trenera wplynie dobrze albo zle .. albo zmotywuje albo nie zawodnicy nie beda wiedziec co maja ze soba zrobic ..albo mozliwe ze wreszcie poczuja nad soba bata co dobrze wplynie na ich gre ... Ja wiem jedno ... City napewno dzis nie zniszczy Lecha a Lechu jakas bramke powinien łyknać .. jesli uda sie strzelic pierwsza bramke to potem mozna postraszyc kontrami jak z Juve ... gdybym musial cos postawic to tylko i wylacznie 1x .. a tym ktorzy stawiaja dzis tysiace na city zycze powodzenia ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom