>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

League of Legends - sezon 2023

A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
ULTRALIGA, 27.07 godzina 21
MECZ: IHG - AGO Rouge
TYP: o 32,5 zabójstw
KURS: 1,95
BUK: forbet
STAWKA: 10/10

Tylko czekam na takie mecze. Moim zdaniem to jest bet dnia. Ostatnia kolejka w naszej lidze. Ago na 1 miejscu, a IHG na 3. Obie drużyny zostaną na tych pozycjach i jest to mecz o pietruszkę. Ago wczoraj przegrało mecz na GG i tym samym zmarnowali szansę na perfekt split, mają teraz bilans 16-1. IHG też wczoraj przegrało i zmarnowało szanse na wyższa pozycję.
We wczorajszym meczu Ago było 26 zabójstw, a w meczu IHG 34.
Ago wczoraj wzięło do jungli Kayna czyli postać nie grywalną w profesjonalnych meczach. Dzię obie drużyny mogą sobie pozwolić na kolejne podkrętki co da dużą ilość zabójstw.

Szukałem u innych buków kursy na zabójstwa i znalazłem tylko w stsie i jeszcze jednym buku, ale po niższych kursach. Chętnie bym walnął tu linię nawet 50 no ale cóż..
Niestety nie da się pograc , nawet widze ze juz zdjeli. Wczoraj udało się pobrać 29.5 na sts. Raczej powinno być izi
 
M 12,3K

mistrzu995

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Niestety nie da się pograc , nawet widze ze juz zdjeli. Wczoraj udało się pobrać 29.5 na sts. Raczej powinno być izi

na betfun jest jeszcz o 32.5 po kursie 1,7 więc do dubla spoko

Edit: już zdjęte...
Post automatycznie złączony:

ULTRALIGA, 27.07 godzina 18
MECZ
: Komil And Friends - Forsaken
TYP: o 27,5 zabójstw
KURS: 2,05
BUK: forbet
STAWKA: 7/10

Cytat z cybersport.pl:
" Następnie na Summoner’s Rifcie pojawią się Forsaken i Komil & Friends. Niestety dla obu tych drużyn walka formalnie się już zakończyła, bo nie mają żadnych szans, by zagrać w play-offach. Komil & Friends zamyka tabelę z wynikiem 4-13, a Forsaken, choć plasuje się aktualnie na siódmej lokacie ex aequo z devils.one i Teamem ESCA Gaming, z powodu słabych wyników w drugiej części sezonu i beznadziejnych rezultatów head-to-head pożegnało się wczoraj z marzeniami o play-offach. I choć Patryk „Mystiques” Piórkowski i spółka są faworytami w tym meczu, to nawet najpewniejsze zwycięstwo im już nie pomoże."

Kolejny mecz o pietruszkę.
Typy na overy zabójstw są jeszcze na betfun-ie.


60 ZABÓJSTW!!!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1152
M 12,3K

mistrzu995

Użytkownik
ULTRALIGA, 27.07 godzina 21
MECZ: IHG - AGO Rouge
TYP: o 32,5 zabójstw
KURS: 1,95
BUK: forbet
STAWKA: 10/10

Tylko czekam na takie mecze. Moim zdaniem to jest bet dnia. Ostatnia kolejka w naszej lidze. Ago na 1 miejscu, a IHG na 3. Obie drużyny zostaną na tych pozycjach i jest to mecz o pietruszkę. Ago wczoraj przegrało mecz na GG i tym samym zmarnowali szansę na perfekt split, mają teraz bilans 16-1. IHG też wczoraj przegrało i zmarnowało szanse na wyższa pozycję.
We wczorajszym meczu Ago było 26 zabójstw, a w meczu IHG 34.
Ago wczoraj wzięło do jungli Kayna czyli postać nie grywalną w profesjonalnych meczach. Dzię obie drużyny mogą sobie pozwolić na kolejne podkrętki co da dużą ilość zabójstw.

Szukałem u innych buków kursy na zabójstwa i znalazłem tylko w stsie i jeszcze jednym buku, ale po niższych kursach. Chętnie bym walnął tu linię nawet 50 no ale cóż..

67 zabójstw!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +212
M 12,3K

mistrzu995

Użytkownik
PRIME - LIGA NIEMIECKA 18.00
MECZ: UOL Sexy Editionn - Wave esport
TYP: o 35,5 zabójstw
KURS: 2,35
BUK: LVBET
STAWKA: 9/10

Kolejny mecz o pietruszkę. Ostatnia kolejka u Niemców. UOL pierwsze miejsce w lidze i nikt ich nie wyprzedzi. Wave na 8 miejscu bez szans na play offy i spadek.


Edit: 20-6, niestety druga drużyna nie dowiozła...
 
Ostatnia edycja:
M 12,3K

mistrzu995

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
HITPOINT MASTERS - CZECHY, 18.00
MECZ: Cryptova - Dark Tigers
TYP: o 33,5 zabójstw
KURS: 1,9
BUK: BETCRIS
STAWKA: 6/10

Analogia do poprzednich typów. Cryptova tuż za play offami, ale nawet wygrana im nie pomoże, bo przegrali oba mecze na eSube, która ma jeden punkt więcej. Tygrysy ostatnie miejsce w lidze.
Obserwowałem od wczoraj ten zakład i buk wyszedł z o 29,5 na ten mecz.


Edit: 54 zabójstwa!

HITPOINT MASTERS - CZECHY, 21.00
MECZ: Team Brute - Inside Games
TYP: o 35,5 zabójstw
KURS: 1,73
BUK: BETCRIS
STAWKA: 6/10

Mecz drużyn, które nie awansowały do play offów. To samo co w poprzednich typach - mecz o nic.


Edit: 43 zabójstwa :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +965
M 12,3K

mistrzu995

Użytkownik
LEC 19:00
Mecz: SK Gaming - G2
Typ: over 27,5 zabójstw
Kurs: 2,05
Buk: unibet
Stawka: 8/10

g2.PNG


Ostatnia kolejka.
Według lol.fandom.com G2 ma zapewnione pierwsze miejsce w tym splicie. Komentatorzy też teraz potwierdzili, że zajmą pierwsze miejsce. Nie rozumiem tego bo mają tyle samo zwycięstw co MAD Lions, obie drużyny dzisiaj jeszcze grają. Widocznie są jakieś zapisy w regulaminie, których nie znam.
SK straciło szanse na awans i dla nich to mecz o nic - podobnie jak dla G2 :)

edit: 33 zabójstwa!!! :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1739
U 0

Usunięty użytkownik 173737

Gość
Nie rozumiem tego bo mają tyle samo zwycięstw co MAD Lions, obie drużyny dzisiaj jeszcze grają. Widocznie są jakieś zapisy w regulaminie, których nie znam.
SK straciło szanse na awans i dla nich to mecz o nic - podobnie jak dla G2 :)
To dlatego, że G2 wygrało spring split, a na seed w letnich playoffach wpływa ilość punktów uzyskanych w playoffach spring splitu i regularny sezon letni. MAD wiosną nie zakwalifikowało się do playoffów, dlatego nie mają żadnych punktów.
 
M 12,3K

mistrzu995

Użytkownik
To dlatego, że G2 wygrało spring split, a na seed w letnich playoffach wpływa ilość punktów uzyskanych w playoffach spring splitu i regularny sezon letni. MAD wiosną nie zakwalifikowało się do playoffów, dlatego nie mają żadnych punktów.
trochę to skomplikowane, ale rozumiem :)

w takim razie czekam na mega podkrętki od g2 :)
 
mazak24 5,7K

mazak24

Użytkownik
LPL PLAYOFFS SUMMER 2022
Mecz: LNG - Weibo Gaming 11:00
Typ: LNG @2.0 superbet edit: łatwiej niż się spodziewałem, mogło być 3-0, ale trochę throw na map3 poszedł, anyway ładnie dojeżdżali co mapkę TheShy no i Doinb diff było ewidentne:)

Powtórka meczu z poprzedniego tygodnia, gdzie w ostatniej kolejce też zmierzyli się przeciwko sobie. Wtedy udało mi się złapać fajny kurs około 3 na LNG i teraz próbuję jeszcze raz(było 2-0). LNG jest stosunkowo świeżą drużyną, której raz udało się dostać na Worldsy, gdzie w ciężkiej grupie zajęli 3 miejsce, Weibo raz prawie wygrało Worldsy rok wcześniej z praktycznie takim samym core jak mają teraz, ale kogo tak naprawdę obchodzi to co działo się x lat temu?
Jaki jest punkt zaczepienia, który po raz drugi każe mi grać w stronę LNG? Transfer z FPX potężnego zawodnika Doinb, który w pakiecie z junglerem Tarzanem tworzą tak zwany DYNAMIC DUO. Myślę, że dobra gra Tarzana wokół, który jest jednym z lepszych koreańskich junglerów w LPL poprowadzi do zwycięstwa LNG. Z drugiej strony jak wspominałem jest ten doświadczony core z MŚ2022 wzmocniony TheShy na topie(8 razy MVP w tym sezonie zasadniczym - wydaje się niesamowite, ale Doinb był 9 :D), który będzie jedną z największych przewag Weibo w tym meczu. Reasumując mecz w zasadzie 50/50, jak dla mnie ze wskazaniem na LNG 55/45 i to dlatego idę w nich kolejny raz. Polecam też łapać kursiki na live bo 1-0 w lolu nic nie znaczy przy bo5. For fun rzucę pewnie też coś na over 4.5 @2.5 edit: 3-1
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1479
G 1,5K

gaevicisti

Użytkownik
Danny nie zagra w turnieju finałowym LCS, kursy na 100T poleciały na łeb na szyję (obecnie najwyżej @1.37 w STS). Za niego wskakuje Kaori, Turek z akademii (ex Istanbul Wildcats, SuperMassive). Szczerze to Danny zagrał absolutnie tragicznie serię z TL (i aż dziw, że mając takiego statystę byli w stanie wygrać, ale trzeba przyznać, że Impact, Inspired i jojopyun się spisali), ale i tak wydaje się, że EG nie mają bez niego żadnych szans na wygranie z 100T.

Rogue - Fnatic 2 @1.54, 2 -1.5 @2.00 sts

Nie wiem, nie chcę być jakiś przesadnie pewny tych typów, ale po tym, co widziałem pod koniec splitu i w play-offach do tego momentu to trochę nie widzę szans na inny wynik. Fnatic było do bólu ch*jowe w tym splicie - to jest fakt, do tego stopnia, że realnie groził im brak awansu do PO pierwszy raz w historii organizacji. Mieli bilans 7-8 przed ostatnim tygodniem, ex-eaquo z XL i Astralis i o 2 winy gorszy niż G2, MSF, RGE i VIT. W super weeku Upset w zasadzie solo do tych play-offów ich wprowadził robiąc totalny wywóz na Zeri (mecze z Misfits i Vitality). Ale od tego momentu coś zaklikało w drużynie. Pokonanie 3:0 Misfits naprawdę robi wrażenie. Zwłaszcza, że gry 1 i 3 to były totalne stompy, w których rywale nie mieli nic do powiedzenia. Oczywiście wciąż Upset to bezapelacyjny MVP, ale cała drużyna gra dobrze. Razork robi świetną robotę przede wszystkim, podobnie Humanoid, ale to akurat wiadomo od dawna, że Marek to chyba najrówniej grający midlaner w Europie. Hyli jak to Hyli - trzyma swój poziom, czyli czasem coś odwali, potem z kolei zagra jakby miał 500iq (np. flash polymorph na Lulu z meczu z Vitality, w którym prawie przegrali, a porażka by ich wywaliła z play-offów). Nawet Wunder nie wygląda jak totalny noob ostatnio. Wreszcie wyglądają jak drużyna, chociaż oczywiście granie stale wokół bota jest bardzo widoczne. MAD też pokonali komfortowo 3:1 (acz trzeba oddać, że MAD Lions trochę zrobili przeciwieństwo zeszłego roku - wtedy grali średnio w splicie, a w play-offach uwalniała się z nich bestia, a teraz w splicie wyglądali genialnie, top2 razem z G2, a w PO kupa).

Rogue jawi się dla mnie jako drużyna bez tożsamości, bezpłciowa, miałka. Odnoszę wrażenie, że najzwyczajniej w świecie brakuje im wyraźnie jasno świecącego punktu, który mógłby ich prowadzić do wielkich rzeczy nie tylko swoją grą, ale i osobą - ot, zbieranina bardzo solidnych zawodników na każdej pozycji, gdzie w G2 mamy w zasadzie całą drużynę, w FNC jest Upset, w MAD Nisqy i Elyoya, a w Misfits Vetheo. Weszli w wiosenny split jak do siebie robiąc 9-0 w pierwszej połowie, ale głównie było to na plecach Malranga, który swoim playstylem rozmontował wszystkich. W drugiej połowie jednak drużyny już się trochę zaadaptowały i nie było tak kolorowo i zrobili bilans 5-4 (taki sam, jak G2, XL, a nawet SK, a FNC i MSF mieli bilans 7-2). W finale PO G2 ich porobiło jak chciało (jak i całą resztę z dolnej drabinki). W lato już mieli bilans 11-7 a w play-offach pokonali MAD, ale G2 znowu ich zgniotło. Kibicuję ich, uwielbiam Trymbiego, ale na ten moment już nie widzę żadnej ich przewagi poza topem może, bo jednak Odoamne jest znacznie pewniejszym wyborem od Wundera. Razork jest w świetnej formie, Humanoid jest lepszy od Larssena, a Trymbi na pewno stabilniejszy od Hyliego, ale sumarycznie bot Fnatic > bot RGE (ze względu na Upseta). Jak Fnatic zagra na swoim poziomie z ostatniego czasu, to powinni sobie luźno poradzić 3:1, a może nawet 3:0. Trochę to wszystko wygląda, jakbyśmy mieli mieć powrót do batalii G2 i FNC z prawdziwego zdarzenia.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +551
M 12,3K

mistrzu995

Użytkownik
Worldsy, 03.10.2022 r. 01:00
Mecz: Istambul - Isurus
Typ: over 29,5 zabójstw, over 36,5 zabójstw
Kurs: 1,8 i
2,65
Buk: LV bet, fuksiarz
Stawka: 10/10 i
8/10

A więc znów mega okazja! Mecz play innów na worldsach. Obie drużyny bez szans na awans i to jest mecz o honor. Już wczoraj obie drużyny zaczęły trollować. Istambul grał wczoraj z chińczykami z RNG i wzięli Garena na topa - czyli postać niegrywalną w profesjonalnej grze. Mecz zakończył się 36 zabójstwami. Z kolei Isurus również na RNG wzięło... Teemo :) - czyli postać jeszcze mniej grywalną niż Garen. Efekt 39 zabójstw.
Obie ekipy mają mecz o pietruszkę i będzie fiesta! Nie znalazłem nigdzie większych linii chociaż myślę, że skończy się coś koło 50 killi.
GORĄCO POLECAM!


31 zabójstw
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +560
Parkinson 26,8K

Parkinson

Użytkownik
MSI 03.05.2023

Golden Guardians - GAM Esports
Azja napiera strasznie na zwycięstwo gości - kursy ubite do poziomu 2.00

GAM win @2.30 - sts
GAM wygra mape @1.40 sts
 
Parkinson 26,8K

Parkinson

Użytkownik
Excel - Fnatic 2 @1.46 STS
- nie wiem skad tak duzy kurs na Fnatic... nic tylko dziekować i pobierac :cool:
Fnatic gromilo na przedsezonowych scrimach a najlepiej radzil sobie zawodnik pozyskany z naszej ultraligi.

Noah powyzej 4 zabójstw @1.58 Betclic

Dodatkowo bez wiekszej analizy polecam Heretics @ 1.80
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1347
Parkinson 26,8K

Parkinson

Użytkownik
Fnatic - G2 1 @2.60 - sts
-Fnatic w gazie, moim zdaniem maja spore szanse na wygranie splitu. Wczoraj G2 pokpiło trochę sprawe przegrywajac z Mad Lions - liczę dzisiaj na powtórke.

Dodatkowo Noah over 3.5 zabójstw @2.00 sts.
 
N 19,4K

nerfipro174

Użytkownik
League of Legends - LEC 2023 Season Finals
Team EXCEL - MAD Lions
Typ: MAD Lions
@2.44 Etoto

Szczerze mówiąc jest to bardzo trudny mecz do obstawienia, tutaj może wydarzyć się dosłownie wszystko. Z jednej strony mamy MAD Lions, które indywidualnie wygląda bardzo mocno, może z małym wyjątkiem junglera - Elyoyi, który ostatnio zalicza słabsze występy i gra bardzo pasywnie. Głównym problemem tej drużyny jest natomiast to, że w późniejszych fazach gier a zwłaszcza w walkach drużynowych dostają jakiegoś zaćmienia i potrafią się dać wyłapywać jeden za drugim i przegrać grę prowadząc przez poprzednie 20-30 minut. Z drugiej strony mamy EXCEL, które od początku tego splitu zaczęło grać bardzo dobrze, zwłaszcza jungler - Peach. On początku gra on bardzo agresywnie, tworząc ogromną presję na przeciwnikach i pozwala swojej drużynie spokojnie się snowballować. Mimo wszystko wydaje mi się, że podczas tej 4 tygodnowiej przerwy, które MAD Lions miało wyciągną oni wnioski i poprawią swoją grę w teamfigtach, a Elyoya powróci do swojej formy z początku tego roku. Tak naprawdę jest to ostatni moment, żeby się przebudzić jeśli chcą zagrać na Worldsach w tym roku i uważam, że im się to uda.
 
Otrzymane punkty reputacji: +946
shorvenek 129

shorvenek

Użytkownik
League of Legends - EMEA Masters
İstanbul Wildcats - Karmine Corp
Typ: İstanbul Wildcats
@1.51

EMEA Masters, mistrz Turcji kontra mistrz Francji, obie te drużyny były faworytami do wygrania całego turnieju ale stawią sobie czoła już w ćwierćfinale. Moim zdaniem górą będzie tutaj Wildcats które swoją grupę jak przewidywano zdominowało 6-0, Karmine Corp o mały włos prawie ze swojej grupy nie wyszedł notując wynik 3-3, dopiero wygrana dogrywka na Nativz pozwoliła im przejść dalej co jest jednym z powodów dla których sądzę, że dziś nie dadzą rady Tureckiej drużynie. Forma ekipy z Francji na tym turnieju krótko mówiąc jest chwiejna, mają słabe momenty które taka drużyna jak Wildcats powinna wykorzystywać. Oczywiście wszystko zależy od dyspozycji dnia ale na chwile obecną wszystko wskazuje, że IW jest na ten moment w lepszej formie którą powinni udowodnić oraz format BO5 który może wybaczyć ewentualne pomyłki w nawet dwóch z pięciu gier.
 
Defacto 338,7K

Defacto

Znawca - NBA
GIANTX - Team BDS
BDS wygra
kurs:1.85✅



Nowa druzyna GIANTX, ktora wczoraj jako underdog zdemolowala faworyzowane Heretics. Pierwszy sezon w LECu, z Polakiem na midzie. Mysle, ze BDS dzis wygra to spotkanie, wczoraj napedzili stracha najlepszej druzynie Europy-G2. Dzis mysle, ze doswiadczenie jak rowniez wg mnie lepsi gracze wygraja ten mecz.

Rogue - Heretics
Rogue wygra
Kurs:1,95 ❌


Wczoraj debiutancki sprawili duza niespodzianke, pokonujac Heretics. To byl prawdziwy STOMP, ktorego swiat europejskiego Lola dawno nie widzial. Rogue wczoraj przegralo, z druzyna SK. Sam gralem na SK po kursie 2,10 i chlopaki nie zawiedli. Rogue dla mnie nie jest mocne, ale co moge powiedziec o druzynie Jankosa? Chyba sa jeszcze slabsi, wg mnie powinni zmienic nazwe na Emeretics. Gracze z duzym doswiadczeniem i osiagnieciami w swiecie Lola, ale mysle ze poki co nie stanowia druzyny. Stad ide w zwyciestwo druzyny Rogue.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +80
Defacto 338,7K

Defacto

Znawca - NBA
FNC - SK
SK wygra
Kurs: 2.40 ✅



Szybko bo za wiele czasu nie mam. Juz przed startem LEca mowilem ze jak tylko SK bedzie underdogiem gram ich. Tak bylo wczoraj, i jest dzis. Druzyna niedoceniana w sumie nie wiem dlaczego. Moim zdanie po g2 to maja najlepszy botlane. Solidny Irrelevant na ktorego latwo sie nie gra, tez moim zdaniem top3 na swojej pozycjii. Nisqy wzmocnienie bardzo duze, gosc potrafi dzialac cuda, najgorzej wg mnie wyglada jgl. U FNC wiadomo, TOP 1 na gorze, jeden z lepszych o ile nie najlepszy midlaner, jgl tez wg mnie TOP 3. No i botlane, tutaj moga zagrac super mecz, ale czasami gra zbyt defensywnie. Tutaj wlasnie licze na Exakicka i Dossa, ze chlopaki wygraja linie, a wtedy bedzie latwiej wygrac gre. Trudny mecz, duzy kurs wezcie to pod uwage. Dla mnie SK ma szanse to wziac. Powodzenia
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +213
Przemkowsky. 35,5K

Przemkowsky.

Użytkownik
Forsaken - Grypciocraft
Kurs: 1.83 @ Bet365


Dziś jedyny ciekawy typ, który mogłem sprawdzić to właśnie Ultraliga. Mam mocne przeczucie, że większość składu polskiego w tej drużynie może być dużym atutem. Oba zespoły wracają po długiej przerwie w nowych składach, jednak patrząc na zaufanie jakie zawsze wkładam w zakapturzonych, myślę, że wygrają to spotkanie i naprawdę w tym sezonie będą mieć również szanse na solidne top 3, a z pewnością top 5. Jest to pierwsze spotkanie tego dnia, dziś o 18 zaczynamy. Zbyt dużo nie można powiedzieć o tym spotkaniu, jednak zobaczymy dziś pierwsze gry i będziemy mogli wyciągnąć pierwsze wrażenia oraz wyczuć drużyny, które miejmy nadzieję będą mogły nam zaprezentować dużo zabawy. Powodzeniua!

Edit:

Co to była za gra, naprawdę myślałemn, że Forsaken już może odpuścić tę grę, jednak to co zrobił RafBin na midzie, plus mocne trzymanie gry z topa po wpadkach na bocie, złoto. Takie gry z come backiem ogląda się z przyjemnością.
 
Ostatnia edycja:
Przemkowsky. 35,5K

Przemkowsky.

Użytkownik
devils.one vs Back2TheGame Outlaws
Kurs: 2.25 @ Betclic



Diabełki fajnie się pokazały w pierwszy dzień w Ultralidze, czego nie można powiedzieć o ich przeciwnikach. Przyznam szczerze, że byłem zdziwiony Karmą na midzie, ale jak to mówią: oddała. Ich przeiwnikami będą bardziej wymagający zawodnicy niż ESCA, ale myślę, że po dzisiejszym spotkaniu śmiało można powwiedzieć, że diabełki fajnie grają na mapie, strategicznie, potrafią szybko się zgrupować i oddawać jak najmniej przeciwinkowi z gry. Myślę, że gra będzie dość wyrównana początkowo, jednak mid-game będzie stanowczo po stronie faworytów, których właśnie wymieniłem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1029
Do góry Bottom