>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Lay the Draw

owca26 171

owca26

Użytkownik
Szumi nie ma znaczenia czy początkujący czy veteran. Też tak na początku myślałem jak Ty:&quot; nie mam kasy to zaczne z małą kwotą, będę grał agresywniej a jak wygram większą sumę to wtedy będę grał tak jak mi doradzają&quot; i co.... i traciłem cały czas moje kapitały początkowe, musiały upłynać 2 lata zanim uwierzyłem ludziom, którzy odrazu chcieli mi wytłumaczyć pewne zasady, zrozumiałem że większość ludzi właśnie dlatego przegrywa - bo nie ma wystarczjąych środków na start a chce osiągać niewiarygodne zyski. Teraz mogę sobie tylko wyobrazić jakby to było gdybym przez te 2 lata pierwsze mojej gry stosował odpowiednie zarządzanie kapitałem. Po za tym jak teraz wyrobisz sobie złe nawyki to trudniej Ci je będzie zlikwidować w przyszłości. Najciekawsze w takim podejściu jest to, że większośc mówi &quot;nie mam odpowiednij kasy na start&quot; i wpłaca jakąs tam małą sumę, grają agresywnie, przegrywają i co... po miesiącu wracają, znowu wpłacają taką samą kwotę itd pomyśl ile można zgromadzić grając rozsądnie od początku i co jakiś czas dopłacać, zwiększając tym swój kapitał.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
... Zdzisiu mecz ktory czekalem do konca to wyjatkowa sytuacja !!! ( byla czerwona kartka ) ja gram po to aby wygrac , moja gra nie ma nic wspólnego z tradingiem !!! Jezeli nazbieram odpowiedni kapital rzedu np. 50.000 f na gre to wtedy bede gral Tradingiem ! dlaczego ?? bo w tedy bedzie widac zyski nawet z jednego meczu . Jak pisalem wczesnie musze ugrac 25 f ( zysk ) dziennie azeby na koniec miesiaca miec fajny plus i tego sie trzymam . Mysle ze warto spróbowac grac ligi overowe . Jak na razie mi sie to oplaca. Piatek sie zbliza wiec trzeba juz miec na uwadze co grac. Pozdrawiam
sledze od paru dni ten temat uwaznie, bo przymierzam sie do zagrania ltd (znowu ). stad moja prosba. jak wrzucasz cos to dokoncz. to, ze nie wychodzisz i nie tniesz to twoja sprawa. tylko i wylacznie. staraj sie jednak nie zaciemniac obrazu. jak tracisz z rzedu 700 funtow np to tez wklej. bo pozniej taki jak ja widzi same griny, podjara sie ... heh. pozdro
 
szymi12 33

szymi12

Użytkownik
jak tracisz z rzedu 700 funtow np to tez wklej. bo pozniej taki jak ja widzi same griny
spoko, od poczatku miesiaca wrzucam wszystko co gram , czasami jak gram kilka rynków to wklejam tyko koncowy wynik poto azeby liczyl sie w miesiecznym rozliczeniu. Temat ten jest stanem faktycznym mojej gry .


... na dzisiaj ...

mimo czerwonej kartki nie padl gol . Strata ⛔ 200 f.
 
cock 756

cock

Użytkownik
Fajnie by było gdybyś tylko wcześniej, przed meczem pisał na jaki mecz padł wybór (i dlaczego). Screeny do niczego nie są potrzebne.
 
szymi12 33

szymi12

Użytkownik
!
Duisburg - Eintracht Frankfurt

Juz wczoram obserwowalem ruchy kursów na tym rynku . Rynek over&#39;a ciekawie spadl do poziomu 1.7 . Rynek CS 0:0 rowniez oszalal a wszysko to ( mysle ) ze mecz bedzie over 2.5 . Jak pokazuja staty w ostatnich 12 meczach wyjazdowych tylko 2 razy byl under . Sytuacja w tabeli dla gosci wyglada bardzo ciekawie , jezeli wygraja zasiada w fotelu Lidera tabeli . Gospodarze nawet jak przegraja to spotkanie to jeszcze im nic nie grozi. Oczywiscie mecz bedzie zaciety , ale jak dla mnie to mecz jednej druzyny .


... Tak to byl mecz jednej druzyny !!! 2:0

Postanowilem juz teraz zakupic :


Lay Remis - 4.10
Stawka - 121 f.
Zobowiaz.- 375.10 f.
 
szymi12 33

szymi12

Użytkownik
????
Kolejne rynki na dzisiaj które obserwuje ( jeszcze nic nie kupilem ) :

Godz. 15.00

West Brom – Blackburn ( Lay Remis – 3.75 )
Walsall - Chesterfield ( Lay Remis – 3.70 )​
 
szymi12 33

szymi12

Użytkownik
????
Witam , troszke ochlonolem po wczorajszych baletach ( urodziny ) i od razu zabieram sie do pracy na BetFair. Caly czas mecze LTD ... gram , ucze sie , wyciagam wnioski, analizuje , zainwestowalem nawet w kompa z 27&quot; monitorem . Skutki oczywiscie w dalszym ciagu niezadowalajace ( ciagle walcze ) . Postanowilem troche inaczej podejsc do gry LTD . Nie bede sie rozpisywal , ale jest to plan dlugoterminowej gry z nastawieniem na zysk. Druzyny dobralem mam nadzieje odpowiednie i tylko czekamy na rozpoczecie sezonu. Tak z grubsza mam 35 druzyn do tej metody i chcialbym wygenerowac zysk w postaci min. 22 f z jednego rynku , grajac nawet kilka rynków jednoczesnie ( latwa kalkulacja ) . Jestem równiez wyposarzony w pliki exela które chyba wszysko wyliczaja. Wszystkie analizy wywody itp. sa mego autorstwa. Mam nadzieje , ze znajdzie sie kilka osób które jeszcze w czasie gry podpowiedza co robie zle. Pozostale zasady itp pózniej. Zainteresowanych zapraszam do odwiedzania tematu ...


... moze troszke o zasadach ....

- tylko kopana
- wejscie przed meczem Lay HT X lub zaraz po rozpoczeciu ( jezeli nie pada gol to gram Lay X z powiekszona stawka , wyjscie max 85&#39; )
- zobowiazanie na rynek ok 90 f.
- min. zysk 21 f.
- rynki bede podawal wczesniej


To chyba najwazniejsze czynniki . Trzeba pamietac ze coraz wiecej osób gra i kazdy ma inne plany. Mam nadzieje ze uda sie cos ugrac z moich zalozen. Jszcze raz zapraszam do odwiedzania tematu .

P.s. mam nadzieje ze autor tematu nie bedzie mial za zle , korzystanie z jego tematu . ?!?
 
K 0

kosak

Użytkownik
Napisałeś w zasadach tylko punkty dotyczące giełdy, a co do czynników wg których będziesz dobierał mecze? Właściwie dobieraj mecze i będzie dobrze.
 
szymi12 33

szymi12

Użytkownik
Napisałeś w zasadach tylko punkty dotyczące giełdy, a co do czynników wg których będziesz dobierał mecze? Właściwie dobieraj mecze i będzie dobrze.

Tak zrobilem to celowo. Nie chce pisac w jaki sposób i jakie kryteria bralem pod uawge. Niech to pozostanie moja tajemnica. Napisze tylko ze druzyny które wybralem bede gral caly sezon . Pozdrawiam
 
K 0

kosak

Użytkownik
Tak zrobilem to celowo. Nie chce pisac w jaki sposób i jakie kryteria bralem pod uawge. Niech to pozostanie moja tajemnica. Napisze tylko ze druzyny które wybralem bede gral caly sezon . Pozdrawiam
Pamiętaj że żadna druzyna nie gra całego sezonu na takim samym poziomie i zamiast brnąć w Laya na kogoś czasem warto dać Backa
 
sewerynkg 16,2K

sewerynkg

Użytkownik
Sam testuje teraz ten system w geeks toyu na wirtualne.

Jak jakaś drużyna prowadzi do przerwy już np. 2-0 to robisz greena? Czy ryzykujesz i zostawiasz do konca meczu lub ewentualnej bramki na 2-1?
 
K 0

kosak

Użytkownik
Popularne przysłowie mówi &quot;pazerny dwa razy traci&quot; . OStatnio kolega obstawiał co prawda tenis a nie futbol , ale łącznie wsadził w rynek 100€. Po pierwszym przełamaniu mógł greenować na +50€ - doradziłem mu to , wiedziałem że jak ugra seta to kurs mocno się nie zmieni - nie posłuchał , chciał czekać na seta. Kurs po 1 secie był taki sam, więc postanowił czekać na drugiego. Mówiłem greenuj ale czekał , drugie przełamanie - green był na 94€ - odpowiedział że chce 100€ i poczeka na drugiego seta. Kurs pewnie by mocno nie skoczył jak w pierwszym secie . Potem było odłamanie i przegranie seta . Jego 94€ green zmienił się greena 5€ , czekał dalej i było przełamanie ale złamany został ten na którego obstawiał , red -14€. Czekał do końca, przegrał 100€ . Mecz Ferrer - Murray , Wimbledon , niedawno.
A czy warto czekać , czy wyjść to już indywidualna decyzja , raz warto raz nie warto. Dobrym wyjściem jest okreslenie sobie na wstępie jakim % kapitału wchodzimy w rynek, jaka jest dopuszczalna strata (ustawiamy STOP LOSS&#39;a) i z jakim zyskiem wychodzimy z rynku, co szymi mniej więcej sobie określił (może nie w % ale w dokładnych liczbach)
 
szymi12 33

szymi12

Użytkownik
????
Kosak tak dla jasnosci ,wybralem moim zdaniem najlepsze druzyny do metody LTD króre ostatnie 3 sezonów nie zanotowaly under 0.5 gola w meczu. Wiec zaczolem grzebac dalej i znalazlem druzynki które równiez traca bramki , ale i strzelaja. Jak zaczolem sprawdzac HT kazdej druzyny to okazalo sie ze 0:0 wystepuje 2-3 razy w calym sezonie wiec jeszcze nie jest zle. Zaden mecz w ciagu ostatnich 3 sezonów nie skonczyl sie wynikiem 0:0 . Mowa jest o 35 druzynach , ale wiadomo ze wszyskich nie zagram . Bede gral tylko wybrane np. 20 lub 25 w calym tygodniu. Jezeli rozbijemy to na 3 dni gry ( piatek , soboa, niedziela ) to wychodzi nam jakies 7 dryzyn dziennie. Mój plan jest ambitny ( tak mysle ) bo grajac np. 20 druzyn i kazda generuje ok. 21 f. zysku ( tak mozna ustawic BetAngel ) to tygodniowo wychodzi ok 420 f. jak pomnozysz to przez 4 tygodnie i pozniej przez 12 miesiecy to wyjdzie Ci mój plan gry na Betfair.

Wiec
- wchodzimy w rynek z kursem 2.7-2.8 ( Lay HT X ) i czekamy na 1 gola
- jezeli gol pada szybko to robimy Back z kursem 5 ( zysk ok. 21f. )
- jezeli gol pada pózniej to robimy Back z kursem 11-19 ( zysk pow. 28 f.) ... ( rynek łyka wszystko , ale trzeba pilnowac )
- jezeli wygenerujemy na 5 rynkach zysk równy graniu naszych 7 czy 8 rynkom to przestajemy grac.
- jezeli nie pada gol w HT to kupujemy Lay Remis w meczyu i ustawiamy wszystko tak aby odrobic strate z HT .

To tyle w teorii a w praktyce chce to sprawdzic i przekonac sie jak to bedzie wydladalo wiec mysle ze zobowiazania które podalem sa za duze jak na pierwsza tak dlugoterminowa próbe. Oprócz tego mam jeszcze 2 inne pomysly na gre , ale to moze w kolejnym sezonie pilkarskim ZOBACZYMY . Poki co skupiam sie na tym i pozostaje przy swoim . Problemem dla mnie jak i dla wielu graczy jest powstrzymanie sie przed graniem innych rynków poniewaz GRA KUSI ???? Co do wyjscia z rynku w moim przypatku , ja wychodze po golu , nie czekam !!!
 
A 694

addicted

Użytkownik
Wiec
- wchodzimy w rynek z kursem 2.7-2.8 ( Lay HT X ) i czekamy na 1 gola
- jezeli gol pada szybko to robimy Back z kursem 5 ( zysk ok. 21f. )
- jezeli gol pada pózniej to robimy Back z kursem 11-19 ( zysk pow. 28 f.) ... ( rynek łyka wszystko , ale trzeba pilnowac )
- jezeli wygenerujemy na 5 rynkach zysk równy graniu naszych 7 czy 8 rynkom to przestajemy grac.
- jezeli nie pada gol w HT to kupujemy Lay Remis w meczyu i ustawiamy wszystko tak aby odrobic strate z HT .
mam kilka pytan odnosnie zalozen twojego systemu:
jakie ustawiasz zobowiazanie LTD HT?
jakie ustawiasz zobowiazanie LTD przy HT 0-0?
piszesz o zobowiazaniu na rynek 90 f, rozkladasz to zobowazanie na HT i FT?
jakie zakresy kursow 1X2 i 1X2 HT uzgledniasz w swoim systemie?
jakie procent spotkan 0-0 HT konczy sie wynikiem 0-0?
ile goli w spotkaniach zakonczonych wynikiem 0-0 poda po 75-80 min?
@kosak - przypadek jaki opisales nie ma nic wspolnego z tradingiem, to bukmacherka.. :spokodfhgfh:
 
szymi12 33

szymi12

Użytkownik
mam kilka pytan odnosnie zalozen twojego systemu:

jakie ustawiasz zobowiazanie LTD HT?
jakie ustawiasz zobowiazanie LTD przy HT 0-0?
piszesz o zobowiazaniu na rynek 90 f, rozkladasz to zobowazanie na HT i FT?
jakie zakresy kursow 1X2 i 1X2 HT uzgledniasz w swoim systemie?

jakie procent spotkan 0-0 HT konczy sie wynikiem 0-0?
ile goli w spotkaniach zakonczonych wynikiem 0-0 poda po 75-80 min?

@kosak - przypadek jaki opisales nie ma nic wspolnego z tradingiem, to bukmacherka.. :spokodfhgfh:

Witam, na wstepie chcialbym zaznaczyc , ze zobowiazania grane w realu beda mniejsze. Dlaczego ?? gram 1 raz dlugoterminowa gre . Mysle ze nie ma sensu pchac sie z kasa jak cos nie jest sprawdzone.

- pisalem o zobowiazaniu 90 f. na HT. czyli 0-0 i Lay X
- zakres kursów tylko HT pomiedzy 2.7-2.9 ( Lay X ) i 3.2-3.5 ( 0-0 )
- 0-0 HT to okolo 25-29 % konczylo sie takim wynikiem z wybranych druzyn
- po 80 mi. poda ok. 9 % goli , ja wychodze w 85&#39; max .

Mam nadzieje ze jest to czytelne . Miej na uwadze ze ja dopiero zaczynam i moge jeszcze popelniac bledy. Mam nadzieje ze tak dlugi okres gry zaowocuje. Pozdrawiam
 
A 694

addicted

Użytkownik
proponuje zebys poczytal sobie informacje o LTD na roznych forach - jest tego dosyc dlugo i wydaje sie, ze nie jest to az tak dochodowa strategia jak mogloby sie wydawac.
w twojej strategi:
- na LTD HT nie masz exit strategy.. wchodzisz z betem i po golu wychodzi, nie ma gol tracisz 100% wkladu. rownie dobrze mozna grac over 0.5 HT.
- wejscie LTD FT po 0-0 HT z zamiarem odrobienie rada z LTD HT to tez troche bukmacherka, bo w 85 min juz tak na prawde nie bardzo jest co zbierac -&gt; wchodzisz LAY @2.5 a wychodzisz BACK @?
- 21f zysku z 90f zobowiazania (czy jakkolwiek nie zmienisz proporcji) to kurs ponizej 1.25. jaki kurs jest na over 0.5 HT? albo gola przed 30 min?
wydaje mi sie, ze zalozenia twoje strategii nie bardzo chronia twoj kapital.. nie wiem jakim % kapitalu planujesz przeznaczyc na jedno spotkanie w sumie, ale w przypadku porazki stracisz pewnie ok. 80%, bo wyjscie w 85 min nie powoli ci uratowac zbyt wiele.
 
szymi12 33

szymi12

Użytkownik
proponuje zebys poczytal sobie informacje o LTD na roznych forach - jest tego dosyc dlugo i wydaje sie, ze nie jest to az tak dochodowa strategia jak mogloby sie wydawac.

w twojej strategi:
- na LTD HT nie masz exit strategy.. wchodzisz z betem i po golu wychodzi, nie ma gol tracisz 100% wkladu. rownie dobrze mozna grac over 0.5 HT.
- wejscie LTD FT po 0-0 HT z zamiarem odrobienie rada z LTD HT to tez troche bukmacherka, bo w 85 min juz tak na prawde nie bardzo jest co zbierac -&gt; wchodzisz LAY @2.5 a wychodzisz BACK @?
- 21f zysku z 90f zobowiazania (czy jakkolwiek nie zmienisz proporcji) to kurs ponizej 1.25. jaki kurs jest na over 0.5 HT? albo gola przed 30 min?

wydaje mi sie, ze zalozenia twoje strategii nie bardzo chronia twoj kapital.. nie wiem jakim % kapitalu planujesz przeznaczyc na jedno spotkanie w sumie, ale w przypadku porazki stracisz pewnie ok. 80%, bo wyjscie w 85 min nie powoli ci uratowac zbyt wiele.

Cenne uwagi !!! zalozenia te nie wyssalem z palca tylko do takich wniosków doszedlem grajac juz jakis czas i bazuje na swoim doswiadczeniu. Ale wiem ze sa lepsi i warto sie uczec caly czas. wiec co wedlóg Ciebie jest dochodowe ??? na czy mozna wiecej zarobic ??? czy moze tylko obserwowac rynek i czegac az underdog strzeli ?? na to tez nie ma rególy. Teraz juz sam troche zglupialem :?
 
A 694

addicted

Użytkownik
in-play to generalnie duze zyski, ale tez duze straty.. w porownaniu do pre-play.
jest duzo strategi in-play dla tenisa, pilki i innych dyscyplin. poszukaj, ocen, potestuj..
tylko pamietaj: dobrze jest zrobic dobry interes, ale jak on jest za dobry to juz nie jest dobrze.
 
szymi12 33

szymi12

Użytkownik
in-play to generalnie duze zyski, ale tez duze straty.. w porownaniu do pre-play.
jest duzo strategi in-play dla tenisa, pilki i innych dyscyplin. poszukaj, ocen, potestuj..

tylko pamietaj: dobrze jest zrobic dobry interes, ale jak on jest za dobry to juz nie jest dobrze.

no tak racja... wiadomo nikt nie zdradzi swego środka na gre. Zastanawiam sie czy zaczynac ta zabawe poniewaz troche popsuleś moje przemyslenia. Wiesz zainwestowalem troche w min. sprzet i od kilku miesiecy siedzialem i kombinowalem jak ugrysc Ltd , wydawalo mi sie ze dopracowalem to wszysko az tu nagle ... kurde az mi sie nie chce wierzyc ze to moze nie wypalic . Poki co wstrzymuje gre az wszysko przemysle od nowa. Dzieki za odpowiedzi i podpowiedzi. Pozdrawiam
 
Do góry Bottom