>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Ladbrokes Masters 2022

ziroxxx 779,2K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Chisnall - Smith over 12,5 180-tek @ 1.91 Unibet

Obaj to maszynki do 180-tek. Jak któryś z nich szybko nie zakończy meczu co się na to nie zapowiada to powinniśmy zobaczyć minimum 13 maxów. Liczę na jednego maxa na lega. Linia wysoka, ale warta pogrania.

Price- Clayton over 16,5 lega @ 1.63 Unibet

Asekuracyjnie gram, że będzie minimum 17 legów. Starcie dla mnie tak 55/45 na korzyść Price, ale widzę w tym meczu wyrównany pojedynek, który szybko się nie skończy.

MVG - Cullen
Cullen handi +3,5 @ 1.40 Unibet
Cullen handi +2,5 @ 1.70 Unibet


To co wczoraj zagrał MVG z Humpriesem to szok. Jak Humpries tego nie wygrał to ja nie wiem. Prawie pod każdym względem Humpries był lepszy od MVG, który duble kończył z średnią 27,78%. Wiadomo, że dziś może się poprawić i zagrać znacznie lepiej. Choć nie sądzę, że można zagrać gorzej niż wczoraj. Cullen natomiast co wczoraj zagrał z Andersonem to tylko bić brawa. Wygrana 10:1, średnia 106,30 a duble na poziomie 76,92%. Patrząc na wczorajsze starcia obu panów to dziś granie w kierunku Cullena ma jak najbardziej sens. Każde handi w kierunku Cullena dziś do gry. W ostatnich 8 starciach pomiędzy zawodnikami ani razu MVG nie wygrał przewagą co najmniej 4 legów/setów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +392
AndrzejWariat 46,4K

AndrzejWariat

Użytkownik
Dziś w sesji popołudniowej moim zdaniem zobaczymy bardzo wyrównane starcia, popieram typy kolegi wyżej ⬆. Zdziwiony jestem kursami na spotkanie van Gerwen - Cullen (1.47 - 2.70) i zastanawiam się czy po takim kursie nie zaryzykować na Cullena. Bardzo fajną opcją dla mniej odważnych są handicapy podane przez ziroxxx. Na superbecie handicap (2.5) po kursie 1.90.

Ja od siebie dorzucam mój typ na spotkanie:

Whitlock - da Sousa - da Sousa więcej 180 (1.75)

Whitlock gra na tym turnieju bardzo dobrze, jest jednym z większych zaskoczeń choć wczoraj spodziewałem się wyrównanej walki a nawet jego zwycięstwa z Wrightem. Dwukrotnie już grałem ten sam typ przeciwko Whitlockowi i dwa razy skutecznie, choć z przewagą zaledwie jednego rzutu i dużymi nerwami. Dziś po raz trzeci zagram ten sam typ licząc na powodzenie. Da Sousa jest całkiem niezły w tym elemencie, wczoraj rzucił 6 maxów co jak na pierwsze spotkanie w turnieju jest dobrym wynikiem. Na ostatnich Mistrzostwach Świata mimo odpadnięcia już po 2 rundach występów również rzucił przyzwoitą liczbę maxów i dziś liczę, że w tym elemencie gry będzie lepszy od Australijczyka.
 
Ostatnia edycja:
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
Chisnall - Smith over 12,5 180-tek @ 1.91 Unibet

Obaj to maszynki do 180-tek. Jak któryś z nich szybko nie zakończy meczu co się na to nie zapowiada to powinniśmy zobaczyć minimum 13 maxów. Liczę na jednego maxa na lega. Linia wysoka, ale warta pogrania.

Price- Clayton over 16,5 lega @ 1.63 Unibet

Asekuracyjnie gram, że będzie minimum 17 legów. Starcie dla mnie tak 55/45 na korzyść Price, ale widzę w tym meczu wyrównany pojedynek, który szybko się nie skończy.

MVG - Cullen
Cullen handi +3,5 @ 1.40 Unibet
Cullen handi +2,5 @ 1.70 Unibet


To co wczoraj zagrał MVG z Humpriesem to szok. Jak Humpries tego nie wygrał to ja nie wiem. Prawie pod każdym względem Humpries był lepszy od MVG, który duble kończył z średnią 27,78%. Wiadomo, że dziś może się poprawić i zagrać znacznie lepiej. Choć nie sądzę, że można zagrać gorzej niż wczoraj. Cullen natomiast co wczoraj zagrał z Andersonem to tylko bić brawa. Wygrana 10:1, średnia 106,30 a duble na poziomie 76,92%. Patrząc na wczorajsze starcia obu panów to dziś granie w kierunku Cullena ma jak najbardziej sens. Każde handi w kierunku Cullena dziś do gry. W ostatnich 8 starciach pomiędzy zawodnikami ani razu MVG nie wygrał przewagą co najmniej 4 legów/setów.
Popieram typ na over 12,5 180. Linia faktycznie może duża, ale przy zaciętym pojedynku tj 10-8 lub nawet 10-6 jest duża szansa, że to siądzie.
 
pumaaa 6,3K

pumaaa

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+3
Typy ode mnie na darta jak by ktoś był zainteresowany

Chisnall - Smith over 12.5 180tek @1.90

Obaj panowie potrafią rzucać maxy Smith na mistrzostwach świata rzucał ich na potęgę i wielu mówiło że jest maszynka do rzucania maxow w tym turnieju już rzucił w pierwszym meczu 8 na 16 legow więc wynik niezly jego przeciwnik we wczorajszym meczu 9 maxow w 14 legach wiec maxy też potrafi rzucać liczę na wyrównane spotkanie i łatwe pokrycie overa

Price - Clayton over 16.5 lega @1.80

Mysle że najbardziej wyrównany mecz z dzisiejszych ćwierćfinałów wczoraj obaj panowie zagrali wyrównane mecze że swoimi przeciwnikami ostatni bezpośredni pojedynek na Grand Slamie skończył się 16:12 grali do 31 legow a po 19 legach był wynik 11:8 więc bardzo blisko siebie tak jak pisałem najbardziej wyrównany mecz dziś i wątpię żeby któryś z zawodników łatwo go wziął liczę na dużą ilość legow

Van Gerwen - Cullen handi +3.5 Cullen @1.55

Cullen zaczął sezon bardzo dobrze 2 wygrane na początek Mastera z Gunrney no i wczoraj bardzo łatwe i szybkie zwycięstwo z Andersonem na średniej aż 106.30 i 76% kończących więc jest to imponujący wynik Van Gerven zagrał jak narazie tylko jeden mecz i tak naprawdę nic w nim nie pokazał tylko 27% na dublach i średniej meczowej 91.54. Więc może podziękować tylko Humphriesowi że nie skończył tego spotkania bo miał na to szanse. Jak dla mnie na tą chwilę Cullen lepiej się prezentuje ale gram bezpiecznie handi +3.5 dla bardziej odważnych można spróbować czysty win cullena :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1339
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
MvG usunięty z oferty sts. Odwołane spotkanie? Sorki. Już przywrócili


Żeby nie było off topic

Whitclock under 4,5 max + Cullen więcej maksow


Simon gra dobrze ale nie błyszczy w maksach. Liczę że podtrzyma ten trend. Co do Cullena - jest to gracz którego zbytnio nie kocham, bo potrafi przejść obok meczu. Jednak liczę że dzisiaj zaprezentuje to co gral wczoraj
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
ziroxxx 779,2K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Clayton - Chisnall, over 12,5 180-tek @ 2.32 Unibet
Analiza:
Jak Chizzy to atakuje maxy. Myślę, że wraz z Claytonem są w stanie pokryć linie 13 maxów. Jak Clayton, który ładnie odbrobił straty z Pricem szybko meczu nie zamknie to zobaczymy wiele maxów w półfinale. Linia i kurs adekwatny do ryzyka
 
Ostatnia edycja:
19nowik45 19,7K

19nowik45

Użytkownik
MvG, zawsze będę Ci kibicował, ale przy takiej dyspozycji Cullen'a żal nie pograć Anglika.
Handicap'y w jego stronę jak najbardziej do gry, jednak ja widzę jego zwycięstwo.
Dawno nie widziałem tak słabego Michael'a, myślę, że drugi raz nie zagra tak słabo, jak wczoraj, ale to nie wystarczy.
0:2 w plecy, Cullen zaczął fatalnie, ale i tak jest to w stanie wziąć.
Biorę Anglika po 4.50, widzę mega value.
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
AndrzejWariat 46,4K

AndrzejWariat

Użytkownik
No i mamy przed sobą już półfinały w sesji wieczornej. Dzisiejszy mój tripple....
Chisnnal - Smith - over 12.5 180tek
Whitlock - de Sousa - De Sousa więcej 180
Van Gerwen - Cullen - Cullen win

........ nie zakończył się niestety pomyślnie. Szkoda, bo wpadł fajny kurs na Cullena (2.70) no ale nie łamiemy się, ten turniej przyniósł mi duży zarobek, więc straty nie ma.

Moje przemyślenia na półfinały:

Clayton - Chisnall - over 11.5 180 tek (1.80) - Uważam, że jeśli chodzi o zwycięzcę tego pojedynku to Clayton nie bez powodu jest faworytem i sam skłaniałbym się ku jemu zwycięstwu, jednak pójdę w tym spotkaniu w over 180. 12 takich rzutów to myślę, że linia jak najbardziej do zrobienia. Spodziewam się około 7-8 180 Chisnalla i przynajmniej 5 180 od Claytona.

De Sousa - Cullen - over 18.5 legów (1.80) - tutaj możemy zobaczyć bardzo wyrównany pojedynek, Cullen o ile w meczu z Gurneyem i Andersonem wyglądał bardzo dobrze, tak w dzisiejszym pojedynku jakby było trochę słabiej. De Sousa z kolei dzisiaj wyróżniał się świetną skutecznością na podwójnych i pokonał Whitlocka. Uważam, że obaj zawodnicy są w dobrej dyspozycji na tym turnieju i dadzą dobre i wyrównane widowisko.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +14
pumaaa 6,3K

pumaaa

Użytkownik
Kolejne typy ode mnie :)

Clayton - Chisnall - over 6.5 180-tek Chisnalla @2

Długo myślałem na co postawić w tym meczu z początku chciałem dać handi +2.5 na Chisnalla później over 11.5 180-tek w meczu aż w końcu padło na sam over 180 Chisnalla. W ćwierćfinałach gramy do 11 wygranych legów wiec zawodnicy maja teoretycznie więcej gry żeby rzucać 180 no chyba ze będzie jednostronny mecz. Chisnall już w tym turnieju pokazał ze potrafi rzucać maxy 3 z Buntingiem ale to tylko w 6 rozegranych legach, 9 maxów z Wade i 7 maxów w meczu dzisiejszym ze smithem. Tak jak pisałem wyżej myślałem nad overem 11.5 lotek w całym meczu ale jak narazie według mnie Clayton na początku sezonu nie zachwyca 180-tkami dziś tylko 5 i wczoraj też 5 w bardzo wyrównanych meczach. Mam nadzieje ze Chisnell stanie na wysokości zadania i rzuci trochę tych maxów.


De Sousa - Cullen - over 18.5 legów @1.90

Idę w tym meczu w over legów obaj zawodnicy weszli w nowy sezon bardzo dobrymi meczami tak jak pisałem we wcześniejszej analizie Cullen wygrał 2 pierwsze mecze całkowicie bez problemów i z dobrymi średnimi a dziś rozprawił się z Van Gerwen i w kolejnym meczu pokazał bardzo dobre kończące na poziomie 43%. Po drugiej stronie De Sousa który tez ładnie zaczął sezon wygrana z Crossen a dzisiaj z Whitlockiem na tak samo dobrych średnich kończących z Crossem 43% i z Whitlockiem 62%. Oby Panowie dzisiaj dobrze rzucali i na dystansie i na kończących to mecz potrwa długo.

Powodzenia i Zieloności.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +293
19nowik45 19,7K

19nowik45

Użytkownik
Myślałem, że kursy będą 50/50, ale bukmacherzy faworyzują Cullen'a.
Dizzy bardziej mnie przekonał po dzisiejszych półfinałach.
Chisnall - 2.00
Mam nadzieję, że będzie dobrze ;).
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
G 965

gugu

Użytkownik
Dokładnie tak samo to widzę, Chisnall @1.9 LvBet

niestety, gonił, gonił i nie dogonił, kto by się tego spodziewał przed turniejem, brawo Joe!
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom