>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ladbrokes Masters 2022

AndrzejWariat 46,4K

AndrzejWariat

Użytkownik
Ladbrokes Masters 2022
Data:
28-30 styczeń
Ilość zawodników:
24
Obrońca tytułu:
Jonny Clayton
Format meczów:

First Round - Best of 11 legs
Second Round - Best of 19 legs
Quarter-Finals - Best of 19 legs
Semi-Finals - Best of 21 legs
Final - Best of 21 legs

ladbroke masters dart.jpg

Po losowaniu wycofało się dwóch zawodników, więc mamy małe zmiany:

Danny Noppert ------> Simon Whitlock
Nathan Aspinall -----> Devon Petersen

Do turnieju pozostały już tylko dwa dni, na forum cisza więc postanowiłem stworzyć nowy temat i zachęcić wszystkich do dzielenia się swoimi przemyśleniami na poszczególne starcia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +289
S 15,6K

sinus

Użytkownik
Witam serdecznie wszystkich sympatyków darta :)
Przed nami Masters i, choć spodziewam się niespodzianek, postanowiłem stworzyć tripelka na dziś.
Głównie kierowałem się tutaj specyfiką zawodników lub ich ostatnią formą (która wcale nie musi być tożsama ze stanem bieżącym, dlatego przestrzegam przed dużymi stawkami).


Tripel:

Dima vd Bergh @1.43
Cross więcej maksów @1.6
Chizzy więcej maksów @1.67

AKO 3.82, gram bez podatku w Totalbet

Największą zagadką wydaje mi się Chisnall, bo Bunting również potrafi w T20, liczę jednak że autmatyzm Dave'a tutaj zadecyduje i zdobędzie te 3-5 maksów przy 2-3 Buntinga.
 
Otrzymane punkty reputacji: +315
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
Witam serdecznie wszystkich sympatyków darta :)
Przed nami Masters i, choć spodziewam się niespodzianek, postanowiłem stworzyć tripelka na dziś.
Głównie kierowałem się tutaj specyfiką zawodników lub ich ostatnią formą (która wcale nie musi być tożsama ze stanem bieżącym, dlatego przestrzegam przed dużymi stawkami).


Tripel:

Dima vd Bergh @1.43
Cross więcej maksów @1.6
Chizzy więcej maksów @1.67

AKO 3.82, gram bez podatku w Totalbet

Największą zagadką wydaje mi się Chisnall, bo Bunting również potrafi w T20, liczę jednak że autmatyzm Dave'a tutaj zadecyduje i zdobędzie te 3-5 maksów przy 2-3 Buntinga.
Jeśli ostatnią formą to bardzo szkoda, że Aspinall nie zagra z Humphriesem bo kurs na tego drugiego był ok 1,9. Teraz jest to jedynie 1,2. Dzisiaj oglądać, jutro obstawiać. Ja rekreacyjnie zagrałem na Krzysztofa, szkoda tylko, że Viaplay kupiło licencję, a nie TVP :(
 
volcup 782

volcup

Użytkownik
Krzysztof powinien to dzis dźwignąc. Mimo to kurs juz na tyle spadł, ze obecnie bym wcale tego nie grał. Albo wejdzie dobrze w turniej i zagrozi kazdemu, albo od razu pozegna sie w pierwszej rundzie
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Ani nie wszedł dobrze w turniej ani nie odpadł. Te mecze Ratajski - Clemens to jakieś mecze specjalne
 
Otrzymane punkty reputacji: +72
pumaaa 6,3K

pumaaa

Użytkownik
Nie oszukujmy się Ratajski na 2 rudzie skończy przygodę z Masters z takim procentem kończących nie ma co szukać umiejętności są ale po raz kolejny głowa nie dojedzą niech podziękuje Clemensowi ze tego nie skończył bo powinien ale tez na podwójnych dramat.
 
AndrzejWariat 46,4K

AndrzejWariat

Użytkownik
Spotkanie: Devon Petersen - Luke Humphries
Typ: Najwięcej 180 - Luke Humphries
Kurs: 1.62
Bukmacher: Superbet
Analiza:

Pierwszy telewizyjny turniej w tym roku to Ladbrokes Masters. Jest to krótki turniej rozpoczynający się właśnie dzisiaj, a kończący już w niedzielę 30 stycznia. Dziś według mnie najlepszym typem na to wydarzenie będzie więcej 180 rzuconych przez Luke Humphriesa. Młody Anglik bardzo dobrze czuje się w tym elemencie gry, w niedawno rozgrywanych Mistrzostwach Świata pokazał się z bardzo dobrej strony, przy czym wyróżniał się właśnie często rzucanymi "180". W zwycięskim meczu z Dobey'em rzucił ich aż 14, a w przegranym meczu z późniejszym półfinalistą Andersonem -12. Dzisiaj format meczu jest krótszy i tyle rzutów na pewno nie zdobędzie, lecz dalej liczę na kila takich rzutów w jego wykonaniu. Dodatkowym atutem będzie występ przed własną publicznością, gdyż turniej rozgrywany jest w Anglii z udziałem kibiców. Jego rywal szybko pożegnał się z ostatnimi Mistrzostwami Świata i nie pokazał tam nic szczególnego. Nie jest słabym zawodnikiem, lecz na pewno nie należy do ścisłej czołówki darta. Uważam, że młody Anglik wygra ten mecz i rzuci kilka 180 więcej w meczu.

Dodatkowo zagrałem dzisiaj tripple:
Chisnall win (1.68)
Cullen - Gurney - over 5.5 180 (1.85)
Humphries więcej 180 (1.62)
Ako: 4.94
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +335
19nowik45 19,7K

19nowik45

Użytkownik
Panowie, piszę szybko na telefonie, bo jestem w drodze do punktu stacjonarnego xD. Osobiście zagrałem wczoraj Krzysztofa, ale po tym, co pokazał z Niemcem, nie mam pojęcia, czym kierują się bukmacherzy. Michael go zje. Gram Smith'a z handicapem -2,5 w STS po 1.80. Kurs na pewno spadnie. Kibicuję rodakowi, ale pieniądze inwestuje w Anglika. Piekny kurs, widzę value, gram bez zastanowienia.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2
U 0

Usunięty użytkownik 156243

Gość
Panowie, piszę szybko na telefonie, bo jestem w drodze do punktu stacjonarnego xD. Osobiście zagrałem wczoraj Krzysztofa, ale po tym, co pokazał z Niemcem, nie mam pojęcia, czym kierują się bukmacherzy. Michael go zje. Gram Smith'a z handicapem -2,5 w STS po 1.80. Kurs na pewno spadnie. Kibicuję rodakowi, ale pieniądze inwestuje w Anglika. Piekny kurs, widzę value, gram bez zastanowienia.
Fajne value było o 8 rano na handicap -3.5, kursy 2.25(STS) i 2.48(betfan), ale je zbiłem paroma tysiącami :p
 
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Smith - Ratajski / 1 (-2.5 180s) @2.00 8-3

Wiadomo, że Majkel to maszynka do maxów, a Krzysiu? Wręcz przeciwnie. Na ostatnie bodaj 11 meczów zaledwie raz rzucił więcej niż 2 maxy - całe 4. Przy dłuższym niż wczoraj formacie Smith myślę powinien rzucić z 5-6 maxów przynajmniej a Krzysiu nie powinien rzucić więcej jak 2-3. Wczoraj na 11 legów rzucił całe zero. Im dłuższy format będzie wg mnie tym więsze szanse Smitha aby pokonał go dobitnie w statystyce maxów. Wiadomo, że gwarancji nie ma ale po tym jak hurtowo rzucał maxy na MŚ i po tym jak Krzysiu gra ostatnio wydaje mi się, że kurs warty uwagi.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +304
AndrzejWariat 46,4K

AndrzejWariat

Użytkownik
Spotkanie: Michael Smith - Krzysztof Ratajski
Typ: Michael Smith (-2.5)
Kurs: 1.80
Bukmacher: Superbet
Analiza:

Dziś odbędzie się druga runda turnieju Ladbroke Masters rozgrywanego w Anglii. Tutaj mamy już nieco inny format niż w pierwszej rundzie, gdyż gramy do 10 wygranych legów. Michael Smith, czyli niedawno upieczony wice mistrz świata przystępuje do tego turnieju właśnie od drugiej rundy. Tutaj na nieco dłuższym dystansie uważam, że nie da większych szans naszemu rodakowi, Krzysztofowi Ratajskiemu. Rataj w pierwszej rundzie ogromnym szczęściem wygrał z Clemensem, gdzie Niemiec nie wykorzystał wielu lotek meczowych. Polak ma problem z lotkami kończącymi i uważam, że drugiej rundy z takim rywalem nie przeskoczy. Michael Smith rozegrał fantastyczne zawody na Mistrzostwach Świata, pokonał tam wielu faworytów, m.in Claytona czy Price. W finale również miał swoją szansę, gdyż do pewnego momentu prowadził z Peterem Wrightem. Przeważnie gra na bardzo wysokiej średniej, co może mu dać dużą przewagę z Ratajskim który jest słabszy w tym elemencie. W dodatku Smith na Mistrzostwach Świata był chyba najlepszym graczem jeśli chodzi o rzucone "180", więc tu też widzę dużą przewagę Anglika. Uważam, że dziś Michael Smith wysoko wygra z Ratajskim i pewnie awansuje do kolejnej rundy.

Dodatkowo gram dziś dubla:
Smith wygra + więcej 180 + najwyższy checkout (2.63)
Humphries więcej 180 (1.83)
Ako: 4.81

I jeszcze tripple:
Smith (-2.5) (1.80)
Chisnall więcej 180 (1.28)
Wright więcej 180 (1.65)
Ako: 3.80
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1007
kacper091097 198,2K

kacper091097

Użytkownik
Cullen więcej 180 + Chizzy więcej 180 + Smith [email protected] Superbet
Tak jak u dwóch pierwszych panów tak i u Smitha spokojnie można maxy grać i nie będę się powtarzał, ale Smith powinien to spokojnie wziąć. Argumenty podali chłopaki powyżej. Ja daję win, bo akurat w Superbet na to wyższy kurs. Co do dwóch pozotałych zawodników to udowodnili oni wczoraj dobrą dyspozycję na 180. Pierwszy dzień wolałem odpuścić, bo nie wiadomo było kto w jakiej dyspozycji, ale jeśli chodzi o Dave i Joe to obaj rzucali jednego maxa na 2 legi co jest wynikiem dobrym, patrząc na to, że na przeciwko stają Wade czy Anderson, którzy jakimiś fantastycznymi maxerami nie są. Oczywiście Gary miewa dobre mecze na 180, ale z Cullenem powinien przegrać, bo on jest jednym z najlepszych zawodników na świecie w tym aspekcie. Chisnall wczoraj pokazał, że coś tam gra, mimo dłuższej przerwy od poważniejszego grania, a Wade jak z maxami stoi to pamiętamy z MŚ. Długo miał problem z rzuceniem pierwszego maxa na turnieju.
 
pepeqqq 56

pepeqqq

Użytkownik
Wright więcej 180 od Whitlocka 1,65 Superbet, dla mnie kurs złoto.
Każdy widział ile "Pita" rzucał maxów na MŚ. Whitlock wczoraj mimo wygranej - 0 maxów.
Teoretycznie można by zagrać na win Crossa ale w jakiej formie jest Jose de Sousa tego nikt nie wie. Może akurat w tym turnieju odpali po ostatnich słabych występach? To samo Chizzy. Wczoraj zaprezentował się znakomicie. Ale Wade to jest Wade. Jak ma dzień konia to porzuca sobie po 100 na kolejke ale zamykać będzie wszystko 100+. Tutaj pewka więcej maxow Chizzy 1,28.
Humphries maszynka do maxów. MvG ostatnio "lata" po tarczy ale nie zapominajmy, że kto jak kto ale maxy to on rzucać umie hurtowo.

Smith win 1,33
Chizzy wiecej 180 1,28
Wright więcej 180 1,65
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
hiro 82,3K

hiro

Użytkownik
Widzę wszyscy handicapy w stronę Michaela Smitha. Wiecie jak się kończą takie masówki? ;)

Mecz meczowi nierówny, forma dnia i tak dalej. Inna mobilizacja na Clemensa, a inna na Smitha. Poza tym Masters to pierwszy turniej po Mistrzostwach Świata i wielu zawodników nie podchodzi do niego zbyt poważnie. Weźmy pod uwagę jeszcze jedno - Michael zagrał w finale MŚ 3 stycznia i wcale bym się nie zdziwił gdyby zrobił sobie dłuższą przerwę (odreagowanie stresu i te sprawy).

Z tymi wysokimi handicapami -2,5 czy -3,5 to bym się wstrzymał. Pewnie Smith wygra, ale nie spodziewam się pogromu.
 
19nowik45 19,7K

19nowik45

Użytkownik
Nie zdawałem sobie sprawy, że w Superbet kursy nie spadną, więc podjechałem jeszcze do maszynki :D.
Pierwszy mecz dzisiejszego dnia: de Sousa - Cross. Nie zdążyłem złapać po 1.80, ale mimo to, pobieram po 1.70. Może ktoś ma inne zdanie, ale moje jest takie, że Portugalczyk w obecnym czasie, na pewno nie jest w TOP10, chociaż ranking pokazuje inaczej. Rob dobrze prezentował się na Mistrzostwach Świata, jednak uległ w 1/8 Anderson'owi. Portugalczyk natomiast ostatnie mecze słabe, męczarnie z Lowe, gdzie udało mu się wygrać ze stanu 0:2, póżniej porażka z Soutar'em. Na Mistrzostwach Świata podwójne Anglika na poziomie 45%. Widziałem pierwsze spotkanie Cross'a z Dolan'em, jedyna rzecz, która mnie martwi to jego słaba skuteczność przy wyzerowaniach - 25%. To pierwsze spotkanie Portugalczyka, wydaje mi się, że Rob jest stabilniejszy. Jeżeli Anglik poprawi skuteczność, mam nadzieję, że Jose mnie nie wyjaśni ;).

Cross - 1.70
 
Ostatnia edycja:
anzelmo 135,7K

anzelmo

Użytkownik
tutaj jest szybkie granie i z tymi maksami chodzi o hendi moze byc rożnie zresztą to 1 mecz dla nie których wiec...spokojnie to powinien to ogarnąć Rataj praktycznie w ogóle nie rzuca 180 czesto schodzi na dół a Bully boy samym 140 sobie to moze szybko ustawiać gramy spokojnie Smitha 1,3 (jakies hendi w tasiemkach ) i Cross 1,62 plus Chizzego(dodatnie hendi 1,5 po 1,52 ) wczoraj super mecz Dava na razie więcej do oglądania nich do grania :p jeszcze Joe po 1,52
 
19nowik45 19,7K

19nowik45

Użytkownik
Coooooooo Joe robi z Andersonem!? Zamyka 167, aby za chwilę wyzerować 142. 75% skuteczności na podwójnych. Jak tak dalej pójdzie, skończy się to wynikiem 1:10 xD.

No i zakończyło się 1:10 :D.

Obecnie 3:1 dla Anglika, Krzysiek nic nie prezentuje.
Żałuję, że nie zagrałem za więcej tego handicap'u, to będzie bet dnia.

10:6
 
Ostatnia edycja:
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
I co sraly w gacie po 1 połowie ? :D Gratuluję wygranych. Ja niestety przez tą masówkę postawiłem jedynie na czystego Smitha po 1,3. Teraz pograne na Chisnella po kursie 1,76, bo jak ktoś już pisał coś tam rzucał w 1 meczu a Wade był zdecydowanie najsłabszy z par półfinałowych w PDC.
 
Do góry Bottom