>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

La liga u BaNaNa

banan23 150

banan23

Użytkownik
▶ Valencia - Betis

▶Typ: Valencia -1 HA
▶Kurs: 1.775
▶Stawka: 10j
▶EW: 17,75j
Kursy na Valencie nie wiedzieć czemu idą w górę. Po tym jak zagrali ostatnio z Barcą nie spodziewałem się takich wzrostów na drużynę Nietoperzy. Z Betisem zagra prawdopodobnie Seydou Keita. Będzie to spore wzmocnienie drużyny Djukicia.
H2H jest bardzo korzystne dla gospodarzy. 19 wygranych, 2 remisy oraz tylko 6 porażek. W środku defensywy zobaczymy pewnie Senderosa, który zagra za zawieszonego Coste.
Betis, drużyna, która w mojej opinii nie ma już większych szans na utrzymanie się w lidze. Oczywiście to jest piłka nożna, wszystko jest możliwe, ale na prawdę ciężko wyobrazić sobie dalszą przyszłość tej drużyny w La Liga. Na wyjazdach ta drużyna spisuje się fatalnie. Tracą masę goli, taka Celta Vigo wbija im 4 gole. Owszem, wygrali ostatnio z Espanyolem i przerwali tę koszmarną passę meczów bez wygranej. Trzeba jednak zauważyć, że grali u siebie, drużyna była o wiele słabsza niżeli Valencia, poza tym świetny mecz rozegrał Ruben Castro, który jutro nie będzie miał tak łatwego zadania. Zabraknie kilku podstawowych graczy, obrońcy Paulao, 15 meczy; pomocnika Vadillo 15 meczy; pomocnika Sevilli, 12 meczy, 2 gole.
Wszystkie znaki na niebie i ziemi pokazują, że nie pytamy czy Valencia jutro wygra a pytamy ile. Wracam do H2H. Betis nigdy nie wygrał na wyjeździe z Nietoperzami, raz tylko zremisował. Na 13 meczy Valencii u siebie w/w zakład przegrałby raz. Wchodzę najwyższą stawką w ten bet, bo widzę bardzo duże prawdopodobieństwo jego wejścia.
e: 5-0, ✅✅✅✅ 7,75j
 
banan23 150

banan23

Użytkownik
▶Sevilla - FC Barcelona
▶Typ: FC Barcelona -1 HA
▶Kurs: 1.9
▶Stawka: 8j
▶EW: 15,2j
Sevilla zdecydowanie pod formą. Nie wygrali żadnego z ostatnich 4 meczy. O ile remis z Atletico na wyjeździe można uznać za duży sukces to już porażki z Malagą, Levante czy remis z Elche chwały im nie przynosi. Podopieczni Unai Emery&#39;ego zapowiadają walkę o puchary. Potrzebują punktów, lecz czy zdobędą je będąc w takiej formie z takim przeciwnikiem? Wątpię w to. Z Barcą nie zagrają: pomocnik M&#39;bia 12/1, obrońca Coke 13/2, pomocnik Marko Marin 11/0.
Dawno nie było takiego kursu na Barce w PD. Wygrana dwoma bramkami jest jak najbardziej możliwa, choć wszyscy wiemy, że będzie to jeden z najcięższych wyjazdowych meczy Blaugrany. Wagę tego spotkania rozumie Tata
&quot;To jest decydujący mecz, wyjazd do Sewilli jest bardziej istotny, niż kiedykolwiek&quot;. Ufam mu i wierzę, że przygotuje zawodników najlepiej jak tylko może do tego meczu. Barcelona nie może pozwolić sobie na kolejną stratę punktów, wie o tym Martino. Z Sevilla nie zagrają Neymar, Jordi Alba oraz Mascherano. O ile nieobecność tego drugiego może być lekkim osłabieniem to już absencja Masche nie będzie tak bardzo odczuwalna, gdyż nie jest on w najlepszej dyspozycji, co pokazał m.in w meczu z Malagą. Szczerzę liczę w tym meczu na Leo. Nie jest on w optymalnej dyspozycji po kontuzji, jednak widzę jak w każdym meczu starał się strzelić bramkę z gry, czasem nawet kosztem lepszego rozwiązania akcji. Dziś przeciwnik trudny, mecz wyjazdowy. Mam nadzieję, że Leo szczególnie zmotywuje się na to spotkanie i pokaże nam znów swoją klasę. Nie koniecznie musi to być gol, wystarczy by zagrał mecz taki jak z Levante, kiedy zaliczył 3 asysty. Może uda mu się z wolnego? Ostatnio przeszkodziła mu w tym poprzeczka.
Przewidywane składy:
Sevilla: Beto - Figueiras, Fazio, Carrico, Moreno - Iborra, Vitolo, Rakitić, Reyes - Bacca
Barcelona: Vales - Adriano, Puyol/Bartra, Pique, Alves/Montoya - Xavi, Busquets, Iniesta - Pedro, Messi, Sanchez
e: 1-4, wywołałem wilka z lasu ???? ✅✅✅ 7,2j
 
banan23 150

banan23

Użytkownik
▶ Real Sociedad - Barcelona

▶Typ: Barcelona więcej rzutów rożnych
▶Kurs: 1.83
▶Stawka: 6j
▶EW: 10,98j

Podobnie jak kolega wyżej zauważyłem tu okazję na pogranie cornerów. Sociedad nie należy do drużyn jakoś mega nabijających rzuty rożne. Są pod tym względem 12. drużyną w PD. Rzadko w całym meczu mają przewagę w tym aspekcie, chyba, że grają z jakimś ligowym średniakiem na swoim stadionie. Ostatnio u siebie z Levante wbili 7 rogów, przeciwnik 3, ale wcześniej z takimi zespołami jak Elche, Santander, Villarreal mieli mniej rzutów z rogu, a nie były to jakieś mocne zespoły, może poza tym ostatnim. Podopieczni trenera Arrasate zapowiadają walkę, bo wynik jest zbyt mały by przejść obok tego meczu obojętnie, zważając na fakt jak ciężko gra się tam Blaugranie, która ostatni raz na San Sebastian wygrała w 2007 roku. Z powyższych powodów nie polecam się pchać w granie w zwycięstwo Barcy a tym bardziej jakieś wielkie handicapy, bo może to się źle skończyć, choć równie dobrze Azulgrana może dziś zdobyć manitę i moje słowa na nic się zdadzą. Martino traktuję ten mecz poważnie, tak gdyby w pierwszym meczu padł bezbramkowy remis. Potwierdza to słowami &quot;Nie możemy dać rywalom żadnych szans&quot;.

Barca podbudowana ostatnią wygraną w ciężkim meczu z Sevillą. Neymar powoli będzie wracał do składu, dziś raczej nie zagra ale w kolejnych meczach Tata może dawać mu stopniowo trochę minut na boisku. W drużynie wszyscy cieszą się z powrotu Neya. W w/w meczu podopieczni Emery&#39;ego zdobyli 6 cornerów przy zerowej liczbie Katalończyków. Jest to trochę zaskoczenie, ale Sevilla większość z tych rożnych zdobyła w pierwszej połowie meczu, gdzie grała bardzo dobrze. W drugiej już zobaczyliśmy dobrą Barcę kontrolującą mecz. W pierwszym meczu na Camp Nou podopieczni Martino mieli 15 rzutów rożnych. Spora liczba, ale każdy wie, że Real grał całą drugą połowę w osłabieniu. Dziś na pewno nie liczę na tak duża liczbę cornerów ale myślę, że jednak to Barca znów zdobędzie ich więcej. W środku pola zagra prawdopodobnie Xavi oraz Iniesta a za nimi Buski, który nie grał w pierwszym meczu. Ta trójka może dać spokój w środku pola oraz długie utrzymywanie się przy piłce. Wiemy, że zawodnicy z numerami 8 i 6 nie palą się do szybkiego rozwiązywania akcji, gdy nie ma do tego odpowiedniej okazji, wolą wtedy wymienić kilka podań pomiędzy sobą i poczekać na jakiś błąd w ustawieniu przeciwników. Sociedad jest groźny z kontry, gdzie gdyby nie Jose w 1. meczu to właśnie goście mogliby wyjść na prowadzenie jako pierwsi.
Martino traktuję ten mecz poważnie, tak gdyby w pierwszym meczu padł bezbramkowy remis. Potwierdza to słowami &quot;Nie możemy dać rywalom żadnych szans&quot;.

Widzę szanse w tym zakładzie, kurs jak dla mnie za wysoki i trzeba spróbować.
e: 2-6 ✅✅✅ 4,98j
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
banan23 150

banan23

Użytkownik
▶ Rayo Vallecano - Sevilla

▶Typ: Ponad 3 gole HA
▶Kurs: 2.350
▶Stawka: 4j
▶EW: 9,4j

Podopieczni Paco Jemeza są w trudnej sytuacji. Mają 4 punkty straty do miejsca pozwalającego im grać dalej w najwyższej klasie rozgrywkowej. Rayo, mimo tego, że zajmuje odległą pozycję w tabeli to ich otwarta gra może się podobać. Lubią utrzymywać się przy piłce. Nawet z takim przeciwnikiem jak Barca potrafili zwyciężyć tę statystykę. W meczu z Sevilla prawdopodobnie zabraknie środkowego obrońcy Galveza (16/2), który jest kontuzjowany, choć jego powrót na boisko przewidywany jest na 2 dni przed w/w meczem, jednak wątpię, czy od razu po urazie wyjdzie on na boisko w podstawowym składzie. Rayo rozgromiło ostatnio Malagę. Cztery gole wbite drużynie, która słynie raczej z solidnej gry defensywnej robi wrażenie. Tak ważne 3 punkty dadzą impuls podopiecznym Jemeza do dalszej dobrej gry. Z Barceloną raczej punktów nie zrobią ale z drużyną z Andaluzji mogą już realnie powalczyć o komplet punktów.
Gracze Unaia Emery&#39;ego kompletnie bez formy. Ostatnie 5 meczy bez wygranej, a kolejny mecz może znów nie przynieść 3 punktów, bo Valencia gra ostatnio wyśmienicie. Brak wygranej z drużyną Nietoperzy może nawet przyczynić się do zwolnienia trenera. Ostatni mecz Sevilli z Blaugraną mógł potoczyć się zupełnie inaczej, wtedy piłkarze byliby w zupełnie innych nastrojach przystępując do meczu z Valencią. Na pochwałę zasługuje ich gra ofensywna, potrafią stwarzać wiele okazji bramkowych. Jak wcześniej wspominałem, Rakitić posyła świetne piłki w pole karne, większość z tych dośrodkowań daje dobre okazje drużynie. Gorzej jest z defensywą. Takie drużyny jak Malaga czy Levante wbijają im po 3 gole, to pokazuje słabość bloku defensywnego.
Mecze pomiędzy tymi drużynami zazwyczaj przynoszą dużo bramek. Sevilla średnio strzela 2.13 gola na mecz, a Rayo 1.33. Na 15 meczy mój zakład przegrałby tylko 4 razy. Biorąc pod uwagę fakt, że obie drużyny są usposobione ofensywnie oraz obie drużyny nie mają żelaznych defensyw ten kurs jest dla mnie za duży. Dodatkowo remis w tym pojedynku raczej nikogo nie interesuje, dlatego spodziewam się otwartego meczu i kilku goli. Kurs już spada więc kto jest zdecydowany spróbować to radzę robić to już teraz bo za kilka dni będzie już nieopłacalny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
banan23 150

banan23

Użytkownik
▶ Espanyol Barcelona - Villarreal
▶Typ: Villarreal 0 HA
▶Kurs: 1.8
▶Stawka: 6j
▶EW: 10,8j
Analiza potem. Kto ma ochotę to zagrać to radzę już teraz bo kurs zaraz poleci w dół.
 
banan23 150

banan23

Użytkownik
▶ Sevilla - Valencia

▶Typ: Valencia DNB
▶Kurs: 2.75
▶Stawka: 2j
▶EW: 5,5j

Bardzo spodobały mi się ruchy kursów w tym meczu. Duży wzrost na Valencie, trzeba z tego skorzystać.

Sevilla bedzię chciała dziś wygrać i przerwać fatalną passe 5 meczy bez wygranej, ale przeciwnik do tego jeden z najgorszych jaki mógł być. Unai Emery nie będzie mógł skorzystać z pomocnika M&#39;bia (12/1) oraz obrońcy Figueirasa (13/0). Za tego drugiego najprawdopodobniej zagra Coke. Wielka presja na trenerze, bo ewentualna porażka w tym spotkaniu może być jego ostatnią na ławce Sevilli.

Valencia ostatnimi czasy gra znakomicie. Pokonanie Barcelony na wyjeździe to nie lada wyczyn, którym pochwalić się mogą nieliczne drużyny. Ostatnio Manita u siebie z Betisem, która może dodać wiary Nietoperzom. Zagrali na prawdę dobre spotkanie. Na pochwałę z mojej strony zasługuje Vargas, Feghouli oraz Paco. Nie chodzi tu tylko o to, że są oni zdobywcami bramek, ale Ci pierwsi bardzo dobrze rozgrywali piłkę w środku pola. Feghouli popisał się kilka ładnymi zagraniami, Vargas dużo biegał, był widoczny. Paco jest zadowolony ze swojej gry w Valencii, wspominał o tym w ostatnim wywiadzie. Pewnie to on dostanie dziś kredyt zaufania od Pizziego. Valencia bez Piattiego (10/3) oraz Romeu (9/0).

H2H jest w miarę wyrównane, 15-3-14 na korzyść Andaluzyjczyków. Jak widzimy, drużyny te rzadko remisują ze sobą, więc może tu paść kilka goli, ale kursy na overy już pospadały a ja liczę, że jednak skuteczniejsza będzie drużyna gości i oni wywiozą z terenu przeciwnika komplet punktów, choć Ramon Sanchez Pizjuan to trudny teren, jednak forma obu drużyn jest zupełnie skrajna a wzrost kursu zachęca do pogrania w stronę Nietoperzy.

Prawdopodobne składy:


Sevilla: Beto, Coke, Fazio, Carriço, Alberto Moreno; Iborra, Rakitic; Vitolo, Gameiro, Reyes i Bacca


Valencia: Alves; Barragán, R. Costa, Mathieu, Bernat; Parejo, Javi Fuego; Feghouli, Vargas, Jonas i Paco Alcácer
e: 0-0, zwrot 2j
 
banan23 150

banan23

Użytkownik
▶ Betis Sevilla - Rubin Kazan

▶Typ: Rubin Kazan DNB
▶Kurs: 2.50
▶Stawka: 2j
▶EW: 5j
Rubin Kazan wygrał bardzo łatwo swoją grupę. Nie przegrał on żadnego meczu, jego bilans bramkowy 14-4. Owszem nie mieli oni wymagających rywali ale potrafili to wykorzystać i łatwo wyjść z 1. miejsca w swojej grupie. Liga rosyjska wznawia rozgrywki 8. marca. W czasie przerwy Kazan rozegrał 6 meczy towarzyskich, oto ich wyniki:
Kayserispor 0-2 Kazan
Kazan 1-1 Ludogorets
Paderborn 2-1 Kazan
Lyubimets 0-3 Kazan
Kazan 2-1 Cluj
Dnipro 1-1 Kazan
Jak więc widzimy przegrali oni tylko jeden mecz, na wyjeździe, przez karny podyktowany pod koniec spotkania. Szczególnie ten ostatni wynik pokazuje, że nie jest to słaba drużyna, nie była ona stawiana w roli faworyta a mimo to nie przegrała tego meczu.

- Celem minimum jest dla nas bramkowy remis, który postawi nas w dobrej sytuacji przed rewanżem- mówią Rosjanie.
Traktują oni raczej poważnie te rozgrywki. Obecnie w swojej lidze zajmują oni 11. pozycję. Warty podkreślenia jest fakt, że mają oni najlepszą defensywę w lidze- tylko 14 straconych goli w 19 meczach. Dodatkowo tabela pokazuje, że drużyna ta ugrała więcej punktów na wyjeździe aniżeli na własnym boisku.
Co tu dużo można pisać o Betisie. Sezon temu zajęli miejsce premiujące ich grą w LE, w tym są drużyną beznadziejną. Myślę, że nie w głowie im puchary europejskie, będą oni raczej do końca sezonu walczyć o pozostanie w PD choć ich sytuacja jest dramatyczna. Nie ma co się kompromitować w LE. W Betisie nie zagrają: lewy napastnik Cedrick (21/2), prawy obrońca Chica (17/0), bramkarz Sara (19), napastnik Vadillo (24/2), pomocnik Torres (17/1). Nie zagra więc kilku ważnych zawodników.
Bardzo ważnym aspektem popierającym mój typ jest fakt, że kibice Realu prawdopodobnie szykują bojkot i nie zamierzają przyjść na mecz ich drużyny. Wszystko przez ogromne ceny biletów- 60 euro. Kibice czują się obrażeni taką wysokością ceny wejściówek. Nie wiem kto będzie chciał płacić takie pieniądze i oglądać wg. niektórych najgorszy Betis w historii Primera Division.
Nie wiem jak słaby musi być obecnie przeciwnik żeby stawiać hiszpańską drużynę w roli faworyta, nawet na własnym boisku. Rosjanie mieli na prawdę dobry okres przygotowawczy. Ich defensywa spisuje się bardzo dobrze co pokazują liczby. Przyznam szczerze, że nie oglądałem żadnego meczu Kazania ale ten kurs na gości jest dla mnie na prawdę za duży i trzeba to zagrać za małą stawkę bo DNB wg. mnie to bardzo bezpieczna opcja. Kursy już spadają, więc kto jest zdecydowany to proszę grać. Pozdro ????
e: 1-1, zwrot 2j
 
banan23 150

banan23

Użytkownik
▶ Rayo Vallecano - Valencia

▶Typ: Valencia and BTTS

▶Kurs: 4.0
▶Stawka: 2j
▶EW: 8j
Mimo, że Rayo nie zdołało ostatnio zdobyć gola z Sevillą to myślę jednak, że uda im się to zrobić z przeciwnikiem teoretycznie silniejszym. Nadal uważam, że grają ofensywną piłkę, chcą grać do przodu i utrzymywać się przy futbolówce. W starciu z Andaluzyjczykami ta statystyka wynosiła ponad 70% na korzyść podopiecznych Paco Jemeza. W ogóle drużyna ta jest w czołówce europejskiej jeżeli chodzi o ten aspekt. Zespół Rayo bez żadnych osłabień. Z Sevillą nie bronili się zbytnio, bo rywal nawet tego nie wymagał, zagrali otwarty mecz, IMO powinni go co najmniej zremisować bo na pewno nie byli drużyną gorszą, zabrakło skuteczności, szczęścia w niektórych sytuacjach. Zobaczymy kto wyjdzie na szpicy, może swą szanse dostanie Larrivey, bo Bueno jednak nie potrafił zdobyć gola z podopiecznymi Emery&#39;ego i został zmieniony w 56. minucie.
Valencia gra skutecznie, ładnie. Wszystko za sprawą nowego trenera- Pizziego. W nowym roku ich dorobek punktowy jest znakomity, zajmują oni pod tym względem 2. miejsce tuż za Realem Madryt. Kontuzjowany jest tylko Oriol Romeu, który do gry wróci w połowie marca, ale nie jest to w sumie żadne osłabienie Nietoperzy. Myślę, że Pizzi nie zlekceważy rywala i wystawi optymalną jedenastkę z Vargasem oraz Alcacerem, gdyż obaj zawodnicy są w formie. Ostatnio z Granadą Nietoperze trochę się męczyli zdobywając gola na wagę 3 punktów w doliczonym czasie gry, jednak przez większość czasu to oni prowadzili grę. Trener wystawił chyba zbyt defensywny skład jak na takiego rywala, na szczęście w porę się zorientował zdejmując Keite, wpuszczając za niego napastnika. Dodajmy do tego Feghouliego, który potrafi rozegrać piłkę oraz solidnego Mathieu w defensywie.
Bilans H2H bardzo korzystny dla Valencii (10-1-2). U siebie Rayo jest w stanie postraszyć nawet drużynę Los Che. Na 6 meczy na własnym stadionie podopieczni Jemeza 4 razy strzelali chociaż jednego gola. Myślę, że Valencia będzie prowadzić grę i nie pozwoli sobie na stratę punktów, gdyż mają oni jeszcze realne szanse na grę w pucharach w obecnym sezonie. Liczę tu na otwarty mecz i bramkę Rayo oraz końcowy triumf Nietoperzy. Wynik może oscylować w granicy 1:2/ 1:3.
Można lekko spróbować ten zakład, bo moim zdaniem warto. Kurs już spadł do 3.75, więc radzę się śpieszyć, jeżeli ktoś się zdecyduje. Pozdro!
 
banan23 150

banan23

Użytkownik
PODSUMOWANIE LUTEGO
Ilość postawionych zakładów: 12
Ilość trafionych: 7
Ilość zwrotów: 3
Ilość nietrafionych: 2
Średni grany kurs: 2,03
Skuteczność*: 83,(33)%
Suma stawek: 68j
Suma wygranych: 101,89j

Zysk/Strata: +33,89j
Yield: 49,84%
*skuteczność kuponów nieprzegranych
Jak widzimy liczy się jakość a nie ilość. 12 przemyślanych singli przez cały miesiąc dało fajny yield. Bardzo ciężko będzie utrzymać taki zysk w dłuższym okresie czasu ale postaram się o to. Pozdro!
 
banan23 150

banan23

Użytkownik
Witam po krótkiej przerwie ???? Jest pełnoletniość, także zaczynamy grę za prawdziwe pieniądze. Podaje już typy na maj.
▶ Rayo Vallecano - Athletic Bilbao
▶Typ: BTTS &amp; over 2.5
▶Kurs: 1.9
▶Stawka: 4j
▶EW: 38j

Spróbuję ulubionego zakładu Kapszti&#39;ego ostatnimi czasy.
Rayo gra już bez presji, miejsce w środku tabeli zapewnione. Taka właśnie gra im chyba służy bo w dwóch ostatnich spotkaniach zdobyli aż po 3 gole. Nie byli to co prawda przeciwnicy z wyższej półki ale jednak, choć jak wiem Rayo zawsze gra ofensywną piłkę. Mecz z Granadą ustawiła czerwona kartka poniekąd, bo gospodarze tam mieli mnóstwo okazji na bramki i aż się nie chce wierzyć, że w statystykach liczba ich celnych strzałów wynosi 0. Tak więc defensywa podopiecznych Paco Jemeneza nadal popełnia mnóstwo błędów. Myślę, że Rayo zagra radosny, ofensywny futbol dla kibiców, którzy pojawią się wieczorem na stadionie.
Athletic niemal pewny udziału w LM. Do końca sezonu zostały 3 kolejki, wygrana w Madrycie już oficjalnie może to zapewnić. Ostatnio zagrali dobry mecz z Sevilla, głównym właśnie rywalem o 4. miejsce w PD. Defensywa Vallecano nie powinna sprawić kłopotu Baskom.
Rayo u siebie nie idzie na kompromisy, jeszcze nie zanotowało remisu. Świadczy to o ich grze, wszystko albo nic, tak będzie za pewne w w/w spotkaniu. Gospodarze powinni coś strzelić przy licznych atakach, bo wiemy, że lubią mieć piłkę w swoim posiadaniu. O gola gości się nie martwię przy takiej grze obronnej Rayo, a że jak już wspomniałem remis nie wchodzi tu w grę to na 1:1 mecz raczej się nie zakończy. Tak niskiego kursu na gości w delegacji z tym przeciwnikiem jeszcze nie było, więc nie radzę się pakować w ich wygraną, dlatego po takim samym kursie idę w zakład, że padną tu gole po obu stronach, przynajmniej 3 w całym meczu.
 
banan23 150

banan23

Użytkownik
▶ Malaga - Elche

▶Typ: Elche 0 HA
▶Kurs: 2.375
▶Stawka: 2j
▶EW: 4,75j
Elche walczy o utrzymanie, te 3 punkty dałyby im dużo nadziei na pozostanie w PD. Dwa ostatnie mecze mega trudne, Barca u siebie i Sevilla na wyjeździe, wątpię by tam coś ugrali, dlatego ten mecz praktycznie może przesądzić o ich losie w lidze. Goście będą gryźli trawę, kursy wystawione tak a nie inaczej dlatego spróbuję zaufać Elche.
Malaga pewna utrzymania, nic nie musi. Ostatnio grali dużą część meczu w przewadze z przeciętnym Getafe, jednak nie potrafili strzelić tam gola.
H2H w miarę wyrównane, 3-2 na korzyść gospodarzy. Kto się skusi na ten zakład to radzę szybko bo kursy już lecą.
 
Do góry Bottom