>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

La liga u BaNaNa

banan23 150

banan23

Użytkownik
Witam. Za 4 miesiące kończę 18 lat, wtedy też zacznę na poważnie zabawę z bukami. Temat ten ma za zadanie przygotowanie mnie do dojrzałej gry. Z racji tego, że interesuję się trochę hiszpańską ligą postanowiłem podawać typy tylko z niej. Zobaczymy jak na tym wyjdę. Stawkowanie jednostkowe, max 10j. Kursy z BET365. Jeszcze dziś podam pierwsze typy. Pondro!
 
banan23 150

banan23

Użytkownik
▶ Barcelona - Elche
▶Typ: Barcelona -3 HA
▶Kurs: 2.15
▶Stawka: 6j
▶EW: 12,9
Jak dla mnie trochę za duży ten kurs na 4 bramkowe zwycięstwo Barcy, które jest bardzo możliwe. Na -2 kurs jest 1,38 a na -3 już 2,15. Po kontuzji wracają powoli Alves, Valdes oraz Messi, więc atmosfera w klubie na pewno jest dobra. Alves i Messi na pewno nie zagrają, występ Valdesa jest nie do końca potwierdzony, lecz Martino raczej nie będzie ryzykował odnowienia urazu i wystawienia od razu V.V na niezbyt ciężkiego przeciwnika. Neymar powraca po jednomeczowej absencji po piątym żółtym kartoniku w sezonie. Będzie chciał się pokazać z jak najlepszej strony, to on pod nieobecność Leo jest gwiazdą Blaugrany. Na lewym skrzydle prawdopodobnie zobaczymy Jordiego Albe, który będzie podłączał się do akcji ofensywnych jak to ma w zwyczaju robić.

Przewidywany skład:
Barcelona: Pinto - Alba, Mascherano, Pique, Adriano, Iniesta, Song, Xavi, Neymar, Fabregas, Pedro
Elche: Tono - Sapunaru, Pelegrin, Botia, Albacar, Marquez, Perez, Sanchez, Gil, Boakye, Fidel
e: 4-0, ✅ 6,9j
 
banan23 150

banan23

Użytkownik
▶ Real Sociedad - Athletic Bilbao

▶Typ: Antoine Griezmann gol
▶Kurs: 2.75
▶Stawka: 4j
▶EW: 11
Tak na szybko bo zaraz mecz. Taki kurs na najlepszego strzelca klubu w derbach? Spodziewam się otwartego meczu i kilka goli w tym przynajmniej jednego strzelonego przez w/w zawodnika. Antoine ma patent na Los Leones. Strzelał im bramki w obu spotkaniach w poprzednim sezonie. Myślę, że kurs warty grania, lekko można spróbować.

e: nie trzeba było długo czekać, choć większość czasu był w ogóle nie widoczny. Ważne, że trafił. ✅✅✅ 7j
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
banan23 150

banan23

Użytkownik
▶ Real Madryt - Celta Vigo

▶Typ: Real Madryt -3 HA
▶Kurs: 2.15
▶Stawka: 4j
▶EW: 8,6

Dziś spróbuję celować również w wysoką wygraną ale Realu Madryt. Piłkarze Ancelottiego nie mogą pozwolić sobie na jakąkolwiek stratę punktów. Po wczorajszej wysokiej wygranej Blaugrany Królewscy również będą chcieli wejść dobrze w nowy rok wysoko wygrywając z słabą drużyną Celty. Co do zaoferowania będą mieli goście? Sądzę, że to co każda przeciętna drużyna przyjeżdżająca na SB, czyli obronę całym zespołem na 20 metrze. Wątpię, by Celta zdobyła jakiegoś gola, chyba, że po jakiejś kontrze, ale szczerze w to wątpię. Ancelotti wypowiadał się, że jego drużyna zamierza odnieść efektowne zwycięstwo. Sądzę, że wynik 3-0 to najmniejszy wymiar kary dla Celty. Bale prawdopodobnie zacznie na ławce ale nie przeszkodzi to w rozbiciu przeciwnika przez Królewskich.

Prawdopodobny skład:

Diego López; Dani Carvajal, Pepe, Sergio Ramos, Marcelo; Xabi Alonso, Luka Modrić; Ángel Di María/Jesé, Isco, Cristiano Ronaldo; Karim Benzema.
e: masakra, równie dobrze Real mógł to przegrać 0-3 i nie mogliby mieć pretensji do nikogo oprócz siebie. ZWROT ✅ 0j
 
banan23 150

banan23

Użytkownik
▶ Rayo Vallecano - Villarreal

▶Typ: 1. połowa Villareal -1 HA
▶Kurs: 6.25
▶Stawka: 2j
▶EW: 12,5

Taki zakładzik mi przyszedł do głowy patrząc na statystyki. W ostatnich 10 meczach Rayo straciło 20 goli w tym aż 11 w pierwszej połowie. Podopieczni Paco Jemeza jeżeli już strzelają to robią to po przerwie. Aż jedenaście z dwunastu goli dzisiejsi gospodarze strzelili w drugiej połowie meczu. Nie spodziewam się gola Rayo w pierwszej połowie. Villarreal natomiast woli strzelać gole po zmianie strony ale z takim przeciwnikiem i po takim kursie warto zaryzykować dwubramkowe prowadzenie żółtej łodzi podwodnej już do przerwy. W drużynie gospodarzy nie zagra ważny napastnik- Larrivey z powodu kontuzji. Dodatkowo po urazie wraca środkowy obrońca Ze Castro, nie wiadomo więc w jakiej dyspozycji będzie. Drużyna gości bez większych osłabień. Villarreal będzie chciał odnieść w końcu zwycięstwo po trochę słabszym okresie gry. Przeciwnik do tego idealny, albowiem drużyna Jemeza straciła już 40 goli, co jest najgorszym wynikiem w całej Primera Division.

Przewidywane składy:

Rayo: Cobeno; Martinez, Castro, Galvez, Tito; Trashorras, Saul; Perea, Bueno, Bangoura; Viera

Villarreal: Asenjo; Costa, Paulista, Musacchio, Mario; Perez, Bruno, Tigueros, Aquino; Santos, Uche
e: do przerwy 0-3, tak jak przewidywałem, Rayo lubi tracić gole w pierwszej połowie. W drugiej na pewno coś strzelą bo to oni prowadzą grę, mieli mnóstwo sytuacji ale bramkarz Nietoperzy w dobrej dyspozycji. ✅✅✅✅ 10,5j
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
banan23 150

banan23

Użytkownik
▶ Valencia - Atletico Madryt
▶Typ: BTTS
▶Kurs: 1.83
▶Stawka: 4j
▶EW: 7,32
Zapowiada nam się ciekawy mecz w CdR. Jeżeli ktoś się decyduje tu na BTTS czy overka to polecam brać póki stoi, bo niedługo polecą w dół. Nie wyobrażam tu sobie nudnego meczu.
- Myślimy już o spotkaniu pucharowym z Valencią. Każdy kto uważa, że odpuścimy sobie rozgrywki Pucharu Hiszpanii w tym sezonie, jest w błędzie- Diego Godin. Dałem to na wstępie, by nie czytać zaraz kontrargumentów, że Atletico odpuszcza to spotkanie bo w sobotę gra mecz z Barcą. Mecz ten odbywa się we wtorek o godzinie 22. Do soboty godziny 20 jest dużo czasu by bardzo dobrze się przygotować. Wracając do sedna, podam ciekawą statystykę - Valencia na 17 meczy u siebie z Atletico tylko dwa razy nie potrafiła strzelić gola.
-Musisz wygrywać mecze we wcześniejszych rundach nim dotrzesz do finału. Historia klubu zmusza nas do tego by zawsze wychodzić na boisko z myślą o zwycięstwie. Nie wiem dlaczego mielibyśmy nie wygrać, powiedział Antonio Pizzi. Valencia nie stoi z góry na straconej pozycji. Na pewno oglądali sobotni mecz Malagi z ich przyszłymi rywalami i zobaczyli jednak, że można im się przeciwstawić. Nietoperze są na pewno podbudowani wygraną z Levante. Myślę , że stać gospodarzy na co najmniej remis w tym meczu. Jeżeli strzelą gola pierwsi Atletico będzie musiało zaatakować. W przypadku przegranej mają nikłe szanse na awans, zważając na fakt, że rewanż odbywa się na trudnym terenie jakim jest Vincente Calderon. O gola gości raczej się nie martwię, bo gra tam pewien zawodnik o imieniu Diego :p Nawet jeżeli on sam go nie strzeli to pewnie coś wypracuję tak jak w meczu z Malagą. BTTS po dobrym kursie wydaje mi się tu najlepszym rozwiązaniem. Powodzenia, pondro!

Valencia:
Vicente Guaita - João Pereira, Víctor Ruiz, Jérémy Mathieu, Juan Bernat - Oriol Romeu, Dani Parejo, Federico Cartabia, Sofiane Feghouli, Pablo Piatti - Hélder Postiga
Atlético Madryt: Daniel Aranzubia - Juanfran, Toby Alderweireld, Miranda, Filipe - Gabi, Tiago, Koke, Raúl García - Adrián López, Diego Costa
SĘDZIOWIE

Carlos Clos Gómez (główny)
Javier Aguilar Rodríguez (asystent)
Luis Fernando Marco Martínez (asystent)
Óscar Herrero Arenas (techniczny)
e: 1-1 Było trochę emocji ale wszystko skończyło się tak jak miało się skończyć. ✅✅✅✅ 3,32 j
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
banan23 150

banan23

Użytkownik
▶ Barcelona - Getafe

▶Typ: Getafe więcej rzutów rożnych
▶Kurs: 8.50
▶Stawka: 2j
▶EW: 17,00

▶Typ: Getafe więcej rzutów rożnych (+4 HA)
▶Kurs: 2.20
▶Stawka: 4j
▶EW: 8,80
Ja już wybiegam trochę w przyszłość bo mam pomysł na ten mecz. W ostatnim spotkaniu pomiędzy tymi drużynami w La Liga padł ciekawy wynik ale nie bramkowy tylko dotyczący rzutów rożnych. Getafe wygrało tą statystykę 7-1, a dziś wchodzę na Bet365 , rzuty rożne w tym meczu i co widzę? Kurs 8.50 na większą liczbę rzutów rożnych wykonaną przez Getafe. Aż grzech nie zaryzykować po takim kosmicznym kursie. Teraz trochę faktów. W CdR przeciwko drużynie Getafe na pewno nie zagra najsilniejszy możliwy skład. Konkretnie udziału w tym meczu w ogóle nie wezmą Xavi, Dani Alves oraz Marc Bartra. Xavi z powodu przemęczenia, tak mi się wydaje. Zawodnik ten ma już swoje lata a gra praktycznie co mecz więc w mniej ważnym spotkaniu można dać mu odpocząć. Marc Bartra z powodów zapobiegawczych jeżeli można tak powiedzieć. W ostatnim meczu z Elche myślano, że Marc nabawił się lekkiego urazu, potem jednak okazało się, że były to zwykłe skurcze. Tata jednak zdjął środkowego obrońce a w jutrzejszym meczu da mu odpocząć. Sytuacja Daniego Alvesa podobnie jak Bartry. Wrócił on do gry po grypie, jutro nie ma sensu go jeszcze forsować. Powołani na mecz z Azulones: Valdes, Pinto, Montoya, Pique, Fabregas, Puyol, Pedro, Iniesta, Alexis, Messi, Neymar, Mascherano, Sergio, A. Song, Jordi Alba, Tello, Adriano, Sergi Roberto.
Jak wiemy Barcelonie nie zależy na cornerach w meczach, to nie ich filozofia gry. Nie przydają się one, gdyż nie mamy wysokich napastników, gole z rożnych to rzadkość, czasem w pole karne wbiegnie Pique czy Puyol ale nie często się to zdarza. Barca będzie klepała przed polem karnym, w środkowej strefie boiska. Gra bocznymi sektorami na pewno będzie, ale jeżeli chodzi o dośrodkowania to będą one szły po ziemi, dlatego zmniejsza to szansę na rzuty rożne dla Barcy. Getafe za pewne nie będzie murowało bramki. Być może zagrają coś w stylu Celty we wczorajszym meczu z Realem. Spodziewam się kilku cornerów z ich strony. Jeżeli będą atakować, to pewnie będą to ataki bokami, gdyż każdy wie, że po górnych dośrodkowaniach z boku Barcy najłatwiej da się strzelić gola. Stwarzać to będzie okazje do rożnych dla gości. Teraz trochę statystyki.
Na ostatnie 17 meczy 4 razy Getafe wygrało tą statystykę. Ktoś powie marnie, ale ja się tym nie przejmuję, bo kurs jest bardzo do grania a filozofia Taty sprawia, że Barca ma jeszcze mniej cornerów przez mniejsze posiadanie piłki. Dodatkowo jest świetny kurs na HA +4 rożne dla Getafe, który wynosi 2.20. Na 17 meczy zakład ten nie wszedł by tylko 5 razy.

Więcej rzutów rożnych- Getafe, @8.50. 2/10j
Rzuty rożne, Getafe +4 HA, @2.20 4/10j

P.S trochę się rozpisałem ale tak to jest jak gra ulubiona drużyna :grin: Mam nadzieję, że jednak to przeczytacie :razz:
e: nie tym razem, ⛔⛔⛔ 6j
 
banan23 150

banan23

Użytkownik
▶ Betis Sevilla - Athletic Bilbao

▶Typ: Athletic Bilbao -1 HA
▶Kurs: 3.1
▶Stawka: 2j
▶EW: 6,2


Przed nami kolejny mecz w Pucharze Króla. Wziąłem pod lupę spotkanie pomiędzy Betisem Sevilla a Athetic Bilbao. Betis po świetnym poprzednim sezonie w tym spisuję się bardzo słabo. Zajmuje ostaniom pozycję w lidze z 11 punktami. Tak pomyślałem, że chyba nie w głowie im jakieś puchary króla, lepiej żeby zajęli się zdobywaniem punktów w PD. Do w miarę bezpiecznej strefy tracą już 5 punktów a tu już półmetek sezonu, więc należało by zdobyć kilka oczek. Do tej fazy awansowali bo po prostu mieli zbyt słabych przeciwników by z nimi odpaść. Teraz spotykają się z Los Leones, którzy są w formie mimo niedawno przegranego meczu w lidze z Realem Sociedad. Betisowi nie pomogła zmiana trenera. Drużyna ma problem ze zdobywaniem bramek, strzelili ich tylko 15, co jest najmniejszą liczbą w lidze razem z Ossasuną oraz Granadą. Dodatkowym aspektem popierającym mój typ jest fakt, że za 4 dni Betis gra u siebie arcyważny mecz z Ossasuną, który pośrednio może przesądzić o ich dalszym losie.
Gospodarze nie skorzystają dziś na pewno z ważnych zawodników z powodu kontuzji. Są nimi Xavi Torres (pom. 10m), Damien Perquis (obrońca, 5m), Paulao (obrońca, 12m.)
Gracze z Bilbao tak jak wspomniałem są w formie mimo ostatniej porażki. Z przebiegu meczu nie zasłużyli na nią, ale taki jest sport. Ich gra może się podobać. Szybkie wymiany piłek, ładna, kombinacyjna gra. Jedynym mankamentem może być ich napastnik Aduriz, który po prostu gra słabo, ale na szczęście gole dla tej drużyny mogą zdobywać również tacy zawodnicy jak Muniain. Jego gra na San Sebastian podobała mi się. Obrona też daje radę. Los Leones mogą wystawić w miarę silny skład, gdyż ich kolejny przeciwnik nie jest zbyt mocny, mam na myśli Almerię. W drużynie wszyscy zawodnicy zdrowi.
Przewidywane składy:
Betis: Sara; Vila, Amaya, Figueras, Chica; Nono, Reyes; Sevilla, Molina, Verdu; Castro
Athletic: Iraizoz; Balenziaga, Laporte, Gurpegi, De Marcos; Rico, Iturraspe; Muniain, Herrera, Susaeta; Aduriz
e: tragedia... Kontrolować cały mecz i przegrać... Mogłem poczekać do wystawienia składów. Sola na pozycji ŚN słabo sobie radził. ⛔⛔⛔ 2j
 
banan23 150

banan23

Użytkownik
PODSUMOWANIE PO 8 TYPACH

Ilość postawionych zakładów: 8
Ilość trafionych: 5
Ilość nietrafionych: 3
Skuteczność: 62,5 %
Suma stawek: 28j
Suma wygranych: 47,72j
Zysk/Strata: +19,72j
Yeld: 70,43%✅
 
banan23 150

banan23

Użytkownik
▶ Real Sociedad - Villarreal

▶Typ: 1. połowa poniżej 1 gola HA
▶Kurs: 1.95
▶Stawka: 2j
▶EW: 3,9

e: Przepraszam Was, że typ oddany tak późno ale musiałem poczekać do wystawienia składów. Do przerwy jedna wyborna okazja bramkowa Pereiry, oprócz tego nic wielkiego się nie działo. ✅✅✅✅✅ 1,9j
 
banan23 150

banan23

Użytkownik
▶ Real Madryt - Ossasuna

▶Typ: 1. połowa Real Madryt -1 HA
▶Kurs: 1.65
▶Stawka: 6j
▶EW: 9,9

Najlepszym argumentem za tym typem jest skład Realu. Widać, że Ancelotti bierze to spotkanie na poważnie, być może chce się zrewanżować za remis w lidze. Skład prawie najmocniejszy jaki mógłby być. W Osasunie zagra rezerwowy bramkarz (2 mecze), obrońca Flano (5 meczy), pomocnik Loe (8 meczy). Reszta to piłkarze w miarę regularnie grający. Mimo to jednak myślę, że Królewscy będą chcieli rozbić rywala już w 1. połowie. Wynik 2-0 mi wystarczy. W najgorszym przypadku, gdy Osasuna będzie się dobrze bronić i podopieczni Ancelottiego strzelą tylko jednego gola będzie zwrot. Brak bramek do przerwy nie biorę pod uwagę.
e: 1-0 do przerwy, zwrot.
 
banan23 150

banan23

Użytkownik
▶ Granada - Real Valladolid

▶Typ: Poniżej 2 goli HA
▶Kurs: 2.15
▶Stawka: 4j
▶EW: 8,6

Wracamy w końcu do Primera Division. Dziś spotkanie &quot;na dole&quot; pomiędzy drużyną Granady a Realu Valladolid. Spodziewam się tu nudnego meczu, dużo kopania piłki niż rozgrywania akcji. Obie drużyny okupują dolną połowę tabeli. Zespoły te grały ze sobą dotychczas 4 razy. W 3 meczach zakład poniżej 2 goli HA nie przegrałby.

Podopieczni Lucasa Alcaraza zajmują 13. pozycję w tabeli z fatalnym dorobkiem strzeleckim. W osiemnastu spotkaniach zdołali zdobyć tylko 15 bramek. Podobnym osiągnięciem mogą &quot;pochwalić&quot; się również Real Betis oraz Osasuna. Nie spodziewam się jakiejś super gry z ich strony a to dlatego, że kontuzjowani są bardzo ważni zawodnicy, obrońca Diakhate, 14 meczy, 1 asysta; pomocnik Buonanotte, 14 meczy; napastnik Ighalo, 8 meczy, 1 gol. Dodatkowo za kartkę zawieszony jest pomocnik Yebda, 10 meczy, 1 gol. Niepewne są występy obrońcy Angulo, 15 meczy; Murillo, obrońca, 15 meczy; Rico, 15 meczy, gol i asysta. Jak więc widzimy z takich czy innych powodów nie zagrają kluczowi zawodnicy tego zespołu. Sądzę, więc, że Granada nie będzie miała dużo okazji do strzelenia bramek. Może z 3-4 strzały na bramkę rywala.

W Realu też nie dzieje się za dobrze. Drużyna znajduje się na granicy strefy spadkowej. Równie dużo kontuzji co u przeciwnika nie zachęca do grania overów. W meczu tym nie zagrają: obrońca Alcatraz, 8 meczy, gol i asysta; pomocnik Ebert, 12 meczy, 3 gole i 5 asyst. Za kartkę zawieszony jest Rubio, 14 meczy. Jak widzimy plaga kontuzji także u podopiecznych Juan&#39;a Martineza. Nie wiem, czy będzie miał kto kreować akcje. Ciężar gry na siebie pewnie weźmie Rossi.

Granada będzie chciała na pewno ten mecz wygrać, ale czy będzie ich na to stać? Ta drużyna woli grać na wyjazdach. U siebie zdobyli tylko 6 punktów, na obcym terenie ponad dwa razy tyle- 14. Valladolid za pewne nie będzie chciał przegrać tego meczu w obecnej sytuacji kadrowej. Myślę, że remis w jakimś sensie ich usatysfakcjonuje. Pewnie to Granada będzie prowadziła grę, choć nie za bardzo jej to wychodzi. Goście będą szukać swoich okazji w szybkich atakach i posyłać piłkę do bramkostrzelnego (11 goli) w tym sezonie napastnika Javiego Guerry. Uważam, że ten mecz wygra albo jedna albo druga drużyna 1-0. Zwycięzce trudno wytypować dlatego ja wybiorę inny rodzaj zakładu po dobrym kursie.
e: Gra Valladolid do przerwy to obraz nędzy i rozpaczy... ⛔⛔⛔4j
 
banan23 150

banan23

Użytkownik
▶ Atletico Madryt - FC Barcelona

▶Typ: Barcelona i over 2.5
▶Kurs: 3.4
▶Stawka: 2j
▶EW: 6,8j

Zapowiada nam się piękny mecz dzisiejszego wieczoru. Spodziewam się tu kilku goli i ładnego widowiska.
Atletico niespodziewanie zajmuje 2. miejsce w PD przed Realem Madryt. Zawdzięczają to oni jednak tylko swojej dobrej grze. Grają bardzo równo, choć nawet miewając słabsze mecze potrafią zdobyć jedną bramkę więcej od przeciwnika. Podopieczni Diego Simeone zapewne będą chcieli wygrać dzisiejszy mecz by na półmetku sezonu objąć prowadzanie w La Liga. Czeka ich dziś trudne zadanie. Kilka dni temu jednak otrzymali oni dobrą wiadomość o pozytywnym rozpatrzeniu odwołania od żółtej kartki dla Juanfrana, który dziś jak mniemam wybiegnie w podstawowej jedenastce. Trener ma powody do zadowolenia, bo w/w zawodnik to ostoja defensywy Los Rojiblancos. Drużyna wystąpi dziś prawdopodobnie bez zmagającego się z urazem Filipe Luisa, lewego obrońcy (20 meczy, 2 asysty). Może to być wzmocnienie dla prawoskrydłowego Barcy, którym będzie Alexis lub Pedro.
Barcelona jest w formie. Potwierdza to wygrana z Getafe, oraz wspaniały powrót na boisko Leo Messiego, który grając zaledwie 30 minut w ciągu 240 sekund zdołał strzelić rywalowi 2 bramki. Nikt nie wie, czy Argentyńczyk wybiegnie dziś w podstawowej jedenastce, ale jako kibic Barcy nie wyobrażam sobie innego scenariusza na tak ważny mecz. Fabregas na pozycji ŚN to nie jest to samo. Cesc powinien zagrać w pomocy. Hiszpan ma świetny okres gry. Udowadnia to licznymi asystami jak i golami. Martino zdaje sobie sprawę, że mecz ten nie jest meczem rozstrzygającym o mistrzostwie, ale nie zamierza go przegrać. Leo Messi lubi strzelać gole drużynie z Madrytu. Zdobył ich już 20. Jeżeli wybiegnie w 1. składzie to może on sam pokryć tego overa, co już raz udowodnił strzelając hattricka Atletico. Jest jeszcze jedna niewiadoma, dotycząca prawej obrony. Mam nadzieję, że wybiegnie na nią Montoya a nie Alves. Ten drugi jest bez formy. Martin zaś grał regularnie i solidnie.
Teraz trochę statystyk. Drużyny te mierzyły się ze sobą już 31 razy. Spośród 16 meczy na wyjeździe Barca wygrała 6, każdy z tych meczy zakończył się overem 2.5. Atletico u siebie strzela średnio 3,7 gola na mecz. Jest to niesamowity wynik. Barcelona na wyjeździe średnio 2,4 gola. Te liczby pokazują nam, że może tu paść hokejowy wynik, jeżeli obie drużyny zagrają otwarty futbol. Myślę jednak, że Blaugrana strzeli tego jednego gola więcej od rywala i zgarnie tak bardzo ważne 3 punkty.
e: Jednak piłkarskie szachy. ⛔⛔⛔2j
 
banan23 150

banan23

Użytkownik
▶ Athletic Bilbao - Real Betis

▶Typ: Athletic Bilbao over 2.5
▶Kurs: 2.5
▶Stawka: 2j
▶EW: 5.0
Nie wiem jakim cudem Athletic nie wygrało meczu na Benito Villamarin. Przeważali w każdym aspekcie gry, oprócz tego najważniejszego czyli liczby goli. Ze składu wypadli Muniain oraz Susaeta z powodu kontuzji. Godni powinni ich zastąpić Ibai oraz De Marcos, którzy nie mają dużo gorszych statystyk od powyższych graczy. Drużyna powinna być podbudowana rozbiciem w La Liga Almerii aż 6-1. Dwie bramki w tym meczu zdobył Ibai, który dziś zacznie mecz w wyjściowej jedenastce. Athletic musi w tym meczu strzelić co najmniej 3 gole by spokojnie myśleć o awansie. Przy wyniku 2-0 wystarczy szczęśliwa akcja Betisu, karny i jest po nich.
Betis gra fatalnie w tym sezonie. Na wyjeździe w PD zdobył tylko dwa punkty. Największym problemem tej drużyny jest zdobywanie bramek. Strzelili ich ledwo 16, czyli mniej niż jeden gol na mecz. Dziś być może zagra napastnik wypożyczony z Atletico Madryt- Leo Baptistao. Po kontuzji wraca Damien Perquis, ale raczej nie zobaczymy go dziś na boisku. Sytuacja trenera Juana Garrido w klubie jest beznadziejna. Hiszpańska prasa donosi, że może to być jego ostatni mecz w roli szkoleniowca Betisu. Podobno nie może on już nawet decydować o transferach. Dodatkowo w zespole gości zabraknie dziś podstawowych zawodników, pomocnika Verdu, 18 meczy, 3 gole; pomocnika Vadillo, 15 meczy, 2 asysty.
Suma sumarum wychodzi mi, że Athletic zdobędzie tu minimum 3 bramki. Erneste Valverde na pewno przekaże swoim piłkarzom, że żeby mieć awans w kieszeni muszą tu zdobyć co najmniej 3 gole. Może Betis zdoła zdobyć jakąś bramkę dzięki nowemu napastnikowi, ale to już nie dotyczy mojego zakładu.

⛔⛔⛔2j
 
banan23 150

banan23

Użytkownik
▶ Elche - Rayo Vallecano

▶Typ: Powyżej 3 goli HA
▶Kurs: 3.00
▶Stawka: 2j
▶EW: 6.0
Elche ostatnio zaskoczyło, remisując z Sevilla. Dzisiaj mają okazje na kolejne punkty. Wystarczy wygrać z podopiecznymi Paco Jemeza. Niby łatwe zadanie, jednak drużyna Rayo ostatnio nie traci już tak dużo bramek. Liczę, że Elche zagra ofensywny futbol, bo rywal do tego jest odpowiedni.
Rayo również pozytywnie wszystkich zaskoczyło wygrywając na wyjeździe z Getafe. Co prawda strzelili oni tylko jednego gola ale za to nie stracili żadnego. Podoba mi się ich styl gry. Może nie jest on dla nich najbardziej optymalny, bo tracą mnóstwo bramek (najwięcej w lidze), ale grają ofensywny, miły dla oka futbol.
Kurs na over 2.5 jak dla mnie za duży, ja jednak pójdę krok dalej i liczę w tym meczu na co najmniej 4 bramki. Myślę, że będzie to otwarty mecz, bo każda z drużyn może zdobyć dziś tak ważne 3 punkty.
 
banan23 150

banan23

Użytkownik
Witam po krótkiej przerwie. Musiałem sobie trochę wszystko przemyśleć. Ostatnie moje typy nie były trafne, były wręcz fatalne. Wszystko przez to, że zacząłem grać na siłę wszystko co się dało. Nie szukałem już zawyżonych kursów w które można bardziej zainwestować. Przemyślałem sprawę. Dziś rozpoczyna się nowy miesiąc i miejmy nadzieję, że przyniesie on lepszy okres gry. Przepraszam wszystkich, którzy grali moje ostatnie typy, bo wyszli oni na duży minus. Ci co grali ze mną od początku będą nieznacznie na plusie, chodzi mi jednak by oduczyć się grania na siłę. Mam nadzieję, że wraz z nowym miesiącem mi się to uda. Już niedługo kolejne bety. Pozdrawiam!
 
banan23 150

banan23

Użytkownik
▶ Celta Vigo - Athletic Bilbao

▶Typ: Athletic Bilbao 0 HA
▶Kurs: 1.7
▶Stawka: 8j
▶EW: 13,6

Celta zajmuje 11. pozycję w La Liga. Ostatnie dwa mecze udały im się. Pokonali na wyjeździe Granady, choć to zespół gospodarzy miał więcej okazji do strzelenia goli. Dwie kolejki temu pokonali Real Betis strzelając 4 gole, tracąc 2. Teraz nasuwa mi się taka myśl, skoro Betis, drużyna z prawie najgorszą ofensywą w lidze na wyjeździe mógł strzelić Celcie 2 gole to ile może strzelić Bilbao?
Podopieczni Luisa Enrique nie mogą być jeszcze pewni utrzymania w lidze, bo do 3-ego miejsca od końca tabeli tracą tylko 5 punktów. Pozyskali oni napastnika Wellitona z rosyjsiego Spartaka Moskwa. Może to być dobre wzmocnienie, gdyż Brazylijczyk w roku 2009 i 2010 strzelił kolejno 21 oraz 19 goli. Na tym etapie sezonu nie można więc jeszcze mówić o bezpieczeństwie Celty, jednak wątpię, by urwali oni punkty graczom Athleticu.
Podopieczni Ernesto Valverde grają wyśmienity sezon. Do końca sezonu jednak będą bili się o miejscu premiowane grą w LM z Villarrealem bądź też Realem Sociedad. Ostatni mecz u siebie z Realem Madryt zagrali bardzo dobrze, choć wynik 1-1 nie oddaje całkowicie tego co działo się na boisku, bo już po pierwszej połowie gospodarze powinni prowadzić, zawiodła skuteczność. Podobał mi się ich pressing. Nie pozwalali Królewskim na zbytnie rozpędzanie się, często atakowali już pod bramką rywala od razu po stracie piłki. Nie sądzę, by mieli jakiekolwiek problemy 10. lutego z Celtą. Obecnie uważam, że jest to rywal o klasę gorszy.
Taki kurs dla mnie to prezent. Gram jednak DNB, bo być może nowy nabytek będzie chciał bardzo błysnąć i może coś strzelić. Sądzę, że Valverde nie zlekceważy rywala i wystawi mocny skład, w końcu jego gracze mają jednak dużo czasu na regeneracje. Kurs na 0 HA na Bilbao już spadł do 1.6 jednak myślę, że nadal warto to zagrać.

 
banan23 150

banan23

Użytkownik
▶ Villarreal - Osasuna

▶Typ: 1. połowa poniżej 1 gola HA
▶Kurs: 2.0
▶Stawka: 4j
▶EW: 8,0j
Drużyna żółtej łodzi podwodnej niespodziewanie przegrała ostatnio z Realem Valladolid 1-0. Spora wpadka. W Villarreal nie zagrają Bruno Soriano, pomocnik, 20 meczy, 4 gole; Cani, pomocnik, 15 meczy, 2 gole. Druga linia może stracić trochę na jakości, głównie za sprawą tego drugiego gracza, który asystował przy bramkach kolegów aż 6 razy.
Myśląc o Osasunie do głowy od razu przychodzi mi under. Może dlatego, że bardzo zapamiętałem mecz Barcy właśnie z tą drużyną, gdzie padł bezbramkowy remis. Grają oni defensywny futbol szególnie na wyjazdach z drużynami teoretycznie lepszymi. Myślę, że tutaj również od początku skupią się na defensywie a w kontratakach będą liczyć na najlepszego strzelca klubu- Riere. Za kartki pauzuje obrońca Arribas, 20 meczy, jednak myślę, że Flano godnie do zastąpi.
P.S przepraszam, że analiza taka krótka, ale nie mam za bardzo czasu na dłuższe wywody.
✅✅✅ 4j
 
banan23 150

banan23

Użytkownik
▶ Leverkusen - PSG

▶Typ: PSG 0 HA
▶Kurs: 1.725
▶Stawka: 8j
▶EW: 13,8j
Trochę odbiegam od tematu ale wiadomo, to jest Liga Mistrzów, tu każdy gra na 100%. Potem uzasadnienie
 
Do góry Bottom