>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kwalifikacje do Eurobasketu 2013

Status
Zamknięty.
olo 2,2K

olo

Użytkownik




Co tu dużo pisać, kwale startują, więc temat wypada zacząć.


Liczę na pewy i dobrą dyskusje na poziomie ;)
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Islandia-Serbia
Serbia -24,5
betsson 1,87

Jutro pierwsze spotkanie eliminacji,które zapowiada się bardzo jednostronnie mimo,że w zespole Serbii nie zagra Rasic i Krstic.Serbowie mają fantastycznego trenera i bardzo wartościowy skład co pozwoli im utrzymać poziom przez całe spotkanie.
Jedynym islandzkim zawodnikiem trzymającym europejski poziom jest Stefansson grający w Zaragozie,ale on jeden na pewno nie wystarczy aby powalczyć z utytułowanymi przeciwnikami.
Ostatnie spotkania tych ekip jakie udało mi się znaleźć to: porazka Islandii z Litwą różnicą 50 oczek(no a Litwa wg mnie jest słabsza niż Serbia) i wygrana Serbów z Turkami różnicą 10 punktów.
Zapowiada się łatwe zwycięstwo Serbów
 
K 1K

komandos5

Użytkownik
No to ja moze dodam ze Serbowie rozegrali sparingi z : Bosnia +10 , Slowenia +6 , Chorwacja +16 , Wegrami +35 i wzej wspomnanymi Turkami +10 oczek , jeden z piatkowych zawodnikow Islandii gra w 3 lidze francuskiej , dwoch w szwecji jeden jest nawet tegorocznym mistrzem szwecji i jeden w rodzimej lidze Islandii ... lawka to trzecioligowiec z Hiszpanii , trzech zawodnikow z Islandii i dwoch ze Szwecji ..... potwierdzam rowniez ze przed Igrzyskami Litwa ograla w Wilnie 101-51 Islandczykow ..... Serbowie juz od wczoraj sa w Raykaviku wyladowali tam o 22 wieczorem , sa w bojowych nastrojach , podraznieni ostatnimi niepowodzeniami .... tyle ...
-22,5 jescze mozna zlapac jak sie poszpera ;)
Pozdrawiam i POWODZENIA
EDIT: Dodam jeszcze ze Islanczycy to beniaminek na tym poziomie rozgrywek ....
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Polska(-6.5) 1.95 7/10 ⛔
Nie ma co sie rozpisywać,gramy coraz lepiej.Towarzyskie spotkania wypadły in plus,widac progres i zgranie.Wydaje mi sie że z Lampe w skladzie możemy być po cichu czarnym konikiem następnego eurobasketu.Belgia dzisiaj bez Axela i Van Den Spiegela,czym mogą nast postraszyć?obwodem...i to jest niestety ich jedyny atut na dzisiaj.Jeżeli tego nie spieprzymy powinniśmy bez problemów wygrać to spotkanie.Mamy łatwa grupe a to jedyny wymagający rywal więc wierze w nich.
WSTYD!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
ekaga 238

ekaga

Użytkownik
Ktoś jest mi w stanie wytłumaczyć dlaczego tak wysoki kurs na Austrie? Cypr chyba jakąś potęgą nie jest, a meczu nie wygrali od dawien dawna...
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
nie rozumiem cię. Tutaj prosisz o wytłumaczenie wysokiego kursu na Austrię, stąd wnioskuję, że nie masz pojęcia żadnego o tych drużynach i tym meczu, po czym po 2 minutach POLECASZ ten typ w FB.. Już się dowiedziałeś? Tak szybko?
Też ten typ przykuł moją uwagę, ale ciężko znaleźć jakieś info nt tego meczu. Grają lamusy z lamusami, Austriacy teoretycznie są zdecydowanie mniejszymi lamusami i powinni to wygrać, ale jednak ciężko prorokować skoro nic się nie wie, dlatego ja bym był daleki od polecania tego meczu, aczkolwiek lekko można spróbować Austriaków.
 
shuygiven 2,8K

shuygiven

Użytkownik
Ewidentnie dobry wyjściem na to spotkanie jest granie over 143 punkta. Tytanami obrony nie jesteśmy, a te 17 oczek na kwartę jest do popełnienia zarówno u nas jak i u Belgów.
Handi -6,5 też jest interesujące. Ciekawe jak podejdą do rywalizacji Belgowie mimo absencji w swych szeregach!
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Bułgaria niby lepsza, gra u siebie, ale ostatnio dosyć słabo grają, a Szwedzi to niezła drużyna, która potrafi sprawiać niespodzianki, pomimo braku jakiś głośniejszych nazwisk w swoich szeregach (dla kibiców NBA i NCAA jednak Jerebko i Taylor anonimowi nie są), dlatego dla mnie no bet.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Również nie lekceważyłbym Szwedów. Tutaj może być podobna sytuacja jak w damskim koszu, gdzie Szwedki bardzo dobrze sobie poczynały, mimo braku jakichś wielkich gwiazd. Ot, kilka zawodniczek, które ocierały się czasem o lepsze kluby europejskie, dobry kolektyw i nawet z Hiszpankami wygrały i awans na Euro. Może aż takich sukcesów w męskim baskecie nie będzie, niemniej jednak to może być groźna ekipa.
 
ajax123 7

ajax123

Użytkownik
Heh no tak, zapewne musimy poczekać na wyniki pierwszej kolejki meczów, żeby cokolwiek zdziałać później;) Jednak na dziś zagram patriotycznie jeden mecz.
Polska-Belgia -7 Over 142.5 kurs: AKO 3.49
Analiza wyżej.
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka mężczyzn
Mecz: Cypr - Austria
Data: 15.08.2012 18:00
Typ: Austria
Kurs: 2.40
Bukmacher: Bwin
Analiza: Dzisiaj, czyli 15 sierpnia rozpoczynają się eliminacje mężczyzn do Mistrzostw Europy. Eliminacje, w których reprezentacja Polski powinna udowodnić, że grać potrafią i dzisiaj zmierzą się w jednym z dwóch najważniejszych meczach z Belgami w Ergo Arenie. Jednak nie mecz Polaków będę analizować, a starcie Austriaków na Cyprze. Kurs na Austrię bardzo duży. Nie jest to oczywiście jakaś potęga w baskecie, jednak w tym starciu nie powinni mieć żadnych problemów z wygraniem. W historii spotkań tych drużyn tylko raz w 1995 roku wugrał Cypr, a ich kolejne 4 starcia zawsze kończyły się zwcyięstwami Austrii. Dzisiaj uważam, że ta passa nie zostanie przerwana. Reprezentacja Austrii to zawodnicy w znacznej większości grający na codzień w austrackiej lidze. Nie są to znani zawodnicy, jednak lepszymi z nich są zapewne Erik Frühwirth, Benedikt Danek, Moritz Lanegger, Richard Poiger czy Davor Lamesic. nazwiska te zapewne niewiele mówią znawcom kosza, jednak mimo wszystko stawiam na nich. Austria w tym roku rozegrała 2 oficjalne mecze. Przegrała wysoko z Izraelem oraz niespodziewanie pokonała Portugalię 69:65. Cypr w tym roku nie rozegrał żadnego oficjalnego spotkania, więc niewiele można o nich powiedzieć. Należy popatrzeć jak i z kim grali poprzednio. Przegrywali z: Słowacją 85:58, Czechami 74:49 i 93:50 czy 71:43 ze Szwajcarią. Oczywiście rywalizacja pomiędzy tymi zespołami nikogo za bardzo nie interesuje ponieważ drużyny te nie powinny zagrozić faworytom tej grupy jakimi są Chorwaci, a i Węgrzy czy Ukraińcy nnie powinni mieć żadnych problemów z tymi zespołami. Bukmacherzy jednak oferują nam kursy na ten mecz i ja chcę na tym skorzystać.
 
ajax123 7

ajax123

Użytkownik
Po wczorajszym meczu nie moge nieomieszkać od napisania ogólnej analizy.
Powiem a raczej napiszę krótko: Gortat żal mi cie chłopie że musisz grać z takimi
patałachami w zespole. No dobra Koszarek ci pomagał jak mógł ale w 1,5 jeszcze nikt meczu nie wygrał;/
I tutaj muszę pogratulować reszcie zespołu która dzielnie trafiała trójki, aż zawrotne 5,6%!!! Chłopcy trafili aż 1/18 rzutów za 3 pkt. Oczywiście walkę na tablicach tez przegrali. A co na to Belgowie?? Ano punkty rozłożyły się w miarę równo na wszystkich, czyli można powiedzieć że grali zespołowo. Szacun naprawde szacun dla MARCINA który w pomeczowym wywiadzie winę za przegrany mecz wziął na siebie, chociaż nie musiał bo grał dobrze cały mecz (23 pkt 9zb 0STRAT)
Pewnie że w końcówce nie trafił 2 osobistych ale nie ma sie co oszukiwać mecz był przegrany już po 5 minutach 4 kwarty.
Gortat powiedział jedno istotne zdanie pod koniec wywiadu:
&quot;Musimy pogadać czy dalej jest sens się w to bawić..&quot;
Tak Marcin ty możesz sie bawić i szacunek dla niego że jeszcze nie przyjął obywatelstwa innego kraju, który OPŁACIŁBY mu ubezpieczenie, nie wspominając o sukcesach i forsie za gre w reprezentacji..
Kiedyś ktoś powiedział nie wiem czy w filmie czy gdzieś indziej takie zdanie:&quot;Z gówna rzeźby nie ulepisz&quot; nie muszę chyba pisać jak to rozumieć..
Polacy nie są stworzeni do żadnego sportu (no może w siatke mają swoje 5 minut).
Więc czyżby nasi &quot;rzucacze&quot; mieli pójść w ślady &quot;kopaczy&quot;??? Wszystko na to wskazuje. I dziwić się dlaczego koszykówka jest w polsce niszowym sportem...
To by było na tyle.

P.S Nie napisałem tego bo nie wszedł mi kupon i jestem rozgoryczony, bo to byłoby żenujące, poprostu analiza tego meczu myśle przyda sie innym którzy będą chcieli grać na Gortata w następnym meczu ????
Pozdro
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Oni sa tak ciency, ze jakby zebrac przypadkowych chlopakow z Bronxu to by ich ograli z handicapem 30. Poza Gortatem to jest banda amatorow. Akurat Koszarek zawiodl chyba najbardziej. Rozegranie na poziomie 2 ligi polskiej. Nikt nic nie gral w ataku, NIKT, poza punktami Marcina to policzcie ile zrobila reszta ekipy. To sa zenujacy pseudo grajkowie i zamiast lamentowac trzeba w nastepnych meczach grac przeciw. Oni sa tragiczni do potegi pod kazdym wzgledem. Jakby Koszar mial honor to by oddal kibicom kase za bilety. Wspolczuje tym co to ogladali w hali, przed tv zawsze mozna zmienic kanal.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Azerbejdżan - Bułgaria
2,14
Pinnacle
Szczerze to nie rozumiem zupełnie takich kursów i faworyzowania Azerów. Może ktoś trafił na jakieś info, które mogło to spowodować, bo mi nic nie wiadomo.
Bułgarzy są w trakcie przebudowywania reprezentacji. Nie ma starych, zasłużonych obieżyświatów Stoykova czy Evtimova. Brakuje ponadto w tych eliminacjach braci Ivanowów (Kaloyan, Dejan) i naturalizowanego Amerykanina Earla Rowlanda, w którego miejsce gra podkoszowiec, były koszykarz NBA Cedric Simmons. Liderem jest oczywiście podobnie jak przez ostatnie lata - Filip Videnov.
Bez wątpienia Bułgaria to już nie jest ta Bułgaria sprzed kilku lat, kiedy była bardzo solidnym europejskim zespołem. Dalej jednak koszykówka stoi tam na przyzwoitym poziomie, co pokazali pokonując w pierwszym meczu eliminacji groźnych Szwedów.
Na przeciwko Bułgarów staną Azerowie, którzy co rok czynią coraz większe postępy i dołączają powoli do europejskich średniaków. 3 dni temu pewnie pokonali jedną z najsłabszych ekip z Luksemburga, rozstrzygając mecz właściwie w 1 kwarcie. Ta drużyna potrafi pewnie pokonywać takie ekipy jak Białoruś czy Rumunia, co pokazali na zeszłorocznych ME dyw.B, jednak już np. od Szwedów zebrali tęgie lanie, ulegając 30, a w rewanżu blisko 70 pktami! To pokazuje, że mimo niewątpliwego progresu Azerów dalej dzieli ich przepaść pomiędzy zespołami z półki Szwedów, czyli też Bułgarami. Buki nie wiem sam dlaczego faworyzują Azerbejdżan. Wiadomo są gospodarzami, czasami różne cuda tam się dzieją, ale jednak różnica poziomu umiejętności jest naprawdę spora. Będę w szoku, jeśli Azerom udałoby się pokonać Bułgarów. Przez rok raczej nie zrobili kolejnego wielkiego kroku, co pokazali z fatalnym Luksemburgiem, z którym wygrali zdecydowanie 1 kwartę, a potem grali niemal na równo.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
A widziałeś jaki Azerowie mają skład?Dla mnie ten kurs jest adekwatny,Bulgarzy są w trakcie przebudowy tka jak napisałeś i tym momencie prezentują sie bardzo słabo.Azerowie na swoim gorącym terenie mając w składzie Charles&#39;a Davisa i dosyć solidnych podkoszowych mogą wygrać i na to raczej licze.Dla mnie ryzykiem jest stawianie na Bułgarów którzy w sparingach przed tymi eliminacjami dostawali baty dosłownie baty nawet od holendrów.Nie zapominajmy że Azerowie mają w składzie jeszcze Jaycee Carrola,Canera Medley&#39;a i Nelsona którzy raczej nie zagrają ale cały czas jest możliwość by któryś z nich dołaczył do ekipy jutro.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
z tego co czytałem, to nie ma możliwości, aby któryś z nich zagrał jutro. Sam Davis to za mało. A ci solidni podkoszowi to kto? Może ten wysoki człowiek Rindin, którego nie śmiem nazwać koszykarzem?
e: ROk temu przypomnę grali wzmocnieni Amerykaninem - Nelsonem, który wykręcał niesamowite cyferki i niby zajęli 2 miejsce w swojej grupie, ale ze Szwedami, czyli ekipą na poziomie Bułgarii, a właściwie słabszą, przegrali łącznie 100 pkt.. Teraz zamiast Nelsona jest Davis.. Wątpię, aby odwrócił sam losy meczu, ale jeżeli piszesz, że jest szansa, że ktoś z pozostałych zagra, to może warto poczekać i zagrać na live, ale to bardzo mało prawdopodobne.
 
C 9

czaron1991

Użytkownik
Zupełnie nie wiem co prezentuje sobą nasz dzisiejszy rywal?? Polacy po tej jednak troche niespodziewanej porażce z Belgami muszą to spotkanie wygrać no ale kurs 1,15 nie jest zachęcający.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom