>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Kwagga Chapmana

kwagga 5

kwagga

Użytkownik
Typ 99

:hokej: 16:15 Czechy - Niemcy
Niemcy +3,5 kurs 1,26 Bwin
8-1 wynik z handicapem (+3,5) =&gt; 8-4,5
Wszystko wskazuje na Czechów pomijając motywacje ostatni mecz grupowy, Czesi maja awans czy będzie im się chciało gromić Niemców?! Niemcy wczoraj bardzo hańbiąca porażka z obecnie średnią (do niedawna jeszcze słabiutką) Norwegią 12-3 a było w połowie drugiej kwarty 9-0 dla wikingów, moim subiektywnym zdaniem Niemcy bardzo będą chcieli powalczyć by zmazać plamę, a czy Czechom będzie się chciało?!
 
kwagga 5

kwagga

Użytkownik
Typ 100

???? 17:00 Banvitspor - Anadolu Efes
Banvitspor kurs 2,10 Ekspekt
68-66

Statystyki z typów 1-100:

piłka nożna....................9-3-2 104j
hokej............................6-4-0 -67j
tenis............................15-2-0 583j
koszykówka...................22-8-1 184j
piłka ręczna....................5-2-0 22j
siatkówka......................3-3-0 -159j
baseball........................3-0-0 123j
snooker.........................3-6-0 -506j
krykiet..........................2-1-0 104j
(Kolejno w statystykach: dyscyplina, wygrane kupony w danej dyscyplinie, przegrane kupony, zwroty. Zysk/strata finansowa z danej dyscypliny, każdy kupon za teoretyczną stawkę 100j, potrzebną do wyliczenia statystyk)

Słowo od autora: Piłka nożna, koszykówka i snooker oraz hokej to tragedia w moim typowaniu reszta może być, w siatkówce to tylko chyba pech w przyszłości powinno być lepiej. Zysk z typów nr. 1-100 prawie na zero bo co to jest +388j, wliczając że trzymam gotówkę u wielu bukmacherów jednocześnie, wynik jest prawie beznadziejny. Cel podstawowy zacząć w końcu zarabiać u buka, cel poboczny poprawić statystyki z snookera.
 
kwagga 5

kwagga

Użytkownik
Typ 101
:siata: 18-05 08:30 Rosja - Serbia
Serbia +2,5 kurs 1,60 Pinnacle
edit: Oczywiście typ to +2,5 na Serbie, a nie jak było wpisane czysty win na Serbie
Liga światowa turniej rozgrywany w Japonii, Rosja poleciała tam nie najmocniejszym składem, Serbowie powinni co najmniej jeden set ugrać.
 
kwagga 5

kwagga

Użytkownik
Typ 102 ⚽ 20:00 Alcorcon - Elche
Alcorcon DNB kurs 1,29 Bet365
3-1
Kurs spadł na łeb na szyje...
 
kwagga 5

kwagga

Użytkownik
Typ 104

:hokej: 12:00 Kanada - Słowacja
Słowacja +3,5 kurs 1,31 Bet365
3-4 wynik z handicapem (+3,5) =&gt; 3-7,5

Typ 105 ⚽ 18:00 Lyon K - Frankfurt K
powyżej 1,5 kurs 1,20 Bwin
2-0
Finał ligi Mistrzów kobiet, kurs marny, ale jak to u kobiet bramki powinny być.
 
kwagga 5

kwagga

Użytkownik
Typ 106

???? 21:00 Olympiakos Piraeus - Panathinaikos
powyżej 139,5 kurs 1,38 Bet365
zwrot (mecz przełożony, koszykarze Panathinaikos-u dostali wpiernicz od kiboli z Piraeus-u)
Obie drużyny mogą zagrać twardą obronę, ale też potrafią rzucić w jednej kwarcie po 5-6 trójek co rozrywa na ogół każdą obronę. Linia nie wysoka (35 punktów na kwartę, lub dogrywka by wszedł typ) pobieram teraz, bo wieczorem pewnie będzie już niedostępna.
 
kwagga 5

kwagga

Użytkownik
Typ 107

:hokej: 03:00 Los Angeles Kings - Phoenix Coyotes
Los Angeles Kings DNB kurs 1,50 Pinnacle
2-1
DNB bardzo rzadko występuję w hokeju na ogół rozliczają wynik po dogrywce. Los Angeles Kings powinni wygrać i to łatwo, lekko. W dwóch pierwszych meczach na wyjeździe Kigs wygrali 4-2 i 4-0 (w pierwszym meczu gol na 4-2 w ostatnich sekundach Phoenix musieli się odkryć by zawalczyć o remis i dogrywkę). Suche wyniki jak wyniki, ale statystyki strzałów na bramkę mówią dużo:
1mecz Phoenix Coyotes 27 uderzeń na bramkę --- Los Angeles Kings 48 uderzeń na bramkę
2mecz Phoenix Coyotes 24 uderzeń na bramkę --- Los Angeles Kings 40 uderzeń na bramkę
Jeżeli Kings potrafili zdominować rywala na wyjeździe to mają być gorsi u siebie?! Bardzo w to wątpię, ale to jest NHL wole nie ryzykować czystej jedynki, a dogrywka i karne to loteria.
H2H ostatnie 10 meczy choć one nie jest moim zdaniem ważne Los Angeles Kings - Phoenix Coyotes 2-5-3. Ale to jest tylko statystyka, a są kłamstwa małe, średnie i statystyka.
 
kwagga 5

kwagga

Użytkownik
Typ 101
:siata: 18-05 08:30 Rosja - Serbia
Serbia +2,5 kurs 1,60 Pinnacle
edit: Oczywiście typ to +2,5 na Serbie, a nie jak było wpisane czysty win na Serbie
Liga światowa turniej rozgrywany w Japonii, Rosja poleciała tam nie najmocniejszym składem, Serbowie powinni co najmniej jeden set ugrać.
3-2 wynik z handicapem (+2,5) =&gt; 3-4,5
Typ rozliczam przez cytat, bo początkowo wpisałem błędnie typ (zapomniałem dopisać handicapu), a nie chce było że robię kogoś w balona.
 
kwagga 5

kwagga

Użytkownik
Typ 108

???? 21-05 18:30 Asseco Prokom - Trefl Sopot
Asseco Prokom kurs 1,34 Tobet
✅
Mecz dopiero w poniedziałek, to jest Polska liga więc teoretycznie nic mnie nie zdziwi. Prokom w tym sezonie słabiutki, Trefl mocny, ale Prokom ma patent na Trefl w dotychczas rozegranych meczach bez względu na to kto był gospodarzem ZAWSZE WYGRYWAŁ PROKOM.
 
kwagga 5

kwagga

Użytkownik
Typ 109 ⚽ 20:30 Lustenau - Hartberg
powyżej 1,5 kurs 1,18 Ekspekt
0-3
Typ z kategorii ciułamy kasę u buka, chyba:grin:.
 
kwagga 5

kwagga

Użytkownik
Typ 110 :baseball: 20:20 Chicago Cubs - Chicago White Sox
poniżej 11 kurs 1,31 Bet365
2-3

MLB, derby Chicago (ciekawe że w MLB drużyny z tego samego miasta grają w różnych konfederacjach, wiec za często derbów nie ma). Ja w tym meczu widzę zwycięstwo słabszego kadrowo zespołu czyli gospodarzy i under (choć nie lubię underów, dogrywka wliczana do wyniku) Typ 111 ???? 02:00 Philadelphia 76ers - Boston Celtics
Philadelphia 76ers +5 kurs 1,30 Bet365
92-83 wynik z handicapem (+5) =&gt; 97-83
Osioł który myli się dwa razy idzie na salami. (Salami - kiełbasa robiona z mięsa osłów), po prostu nie wierze w drugą domową porażkę 76ers, handicap to dodatkowe, ale chyba niepotrzebne zabezpieczenie.
 
kwagga 5

kwagga

Użytkownik
Typ 112 ⚽ 16:00 Blackpool - West Ham
West Ham DNB kurs 1,40 Ekspekt
1-2
Trochę przysnąłem i kursy pospadały, teren neutralny finał Play Offów w Championship, inny wynik niż zwycięstwo drużyny z Londynu to będzie sensacja.
Statystyki (bez typu nr 108):
piłka nożna....................14-3-2 241j
hokej............................8-4-0 14j
tenis.............................15-2-0 583j
koszykówka...................23-8-2 214j
piłka ręczna....................5-2-0 22j
siatkówka......................4-3-0 -99j
baseball........................4-0-0 154j
snooker.........................3-6-0 -506j
krykiet..........................2-1-0 104j
(Kolejno w statystykach: dyscyplina, wygrane kupony w danej dyscyplinie, przegrane kupony, zwroty. Zysk/strata finansowa z danej dyscypliny, każdy kupon za teoretyczną stawkę 100j, potrzebną do wyliczenia statystyk)
 
kwagga 5

kwagga

Użytkownik
Typ 113 :baseball: 19:05 New York Yankees - Cincinnati Reds
New York Yankees kurs 1,66 Pinnacle
5-6
Kurs na gospodarzy rośnie, nie wiem tylko czemu typ wydaje się pewny, o ile w MLB może być coś pewnego.
edit: No i chciwy traci dwa razy, chciałem na
Yankees stawiać +1,5 w Bet365 ale wygrała zachłanność i zamiast większego zysku strata finansowa:?
 
kwagga 5

kwagga

Użytkownik
Typ 114 ???? 18:00 Zastal - Turow Zgorzelec
Turow Zgorzelec +5,5 kurs 1,80 Pinnacle
74-69 wynik z handicapem (+5,5) =&gt; 74-74,5
 
kwagga 5

kwagga

Użytkownik
Typ 117
:baseball: 01:05 New York Yankees - Kansas City Royals
New York Yankees +2,5 kurs 1,16 Bet365 3-2 wynik z handicapem (+2,5) =&gt; 5,5-2
NY Yankees gra beznadziejnie dlatego postawie na nich, ale ja szanuje swoje pieniądze Yankees-i maja ogromny potencjał, teoretycznie dwa razy większy niż Royals. I żeby nie było że jestem fanem New York Yankees dlatego na nich stawiam, bo ostatnie typy to win Jankesów, osobiście kibicuje New York Mets:grin:
 
kwagga 5

kwagga

Użytkownik
Typ 119

???? 18:30 Asseco Prokom - Trefl Sopot
Asseco Prokom kurs 1,30 Pinnacle
77-65
Parę dni tak pisałem (patrz cytat poniżej), moim zdaniem nic się nie zmieniło w ciągu tych paru dni na korzyść Trefla, ja widzę kolejne zwycięstwo Prokomu.
Typ 108

???? 21-05 18:30 Asseco Prokom - Trefl Sopot
Asseco Prokom kurs 1,34 Tobet
✅
Mecz dopiero w poniedziałek, to jest Polska liga więc teoretycznie nic mnie nie zdziwi. Prokom w tym sezonie słabiutki, Trefl mocny, ale Prokom ma patent na Trefl w dotychczas rozegranych meczach bez względu na to kto był gospodarzem ZAWSZE WYGRYWAŁ PROKOM.
 
Do góry Bottom