>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Kwagga Chapmana

kwagga 5

kwagga

Użytkownik
Typ 45

▶ 13:30 Neil Robertson- Peter Ebdon (snooker)
Neil Robertson kurs 1,44 Bet365

Typ 46
???? 08:30 NZ Breakers - Townsville
powyżej 152,5 kurs 1,40 Bet365
82-99
Ostatnio u mnie coś słabsza skuteczność jeżeli chodzi o typy podane na forum, jeżeli nie wejdą podane wyżej typy zrobię sobie dłuższą przerwę od podawania tu typów.
 
kwagga 5

kwagga

Użytkownik
Typ 46

???? 20:45 Olympiakos Piraeus – Siena
Olympiakos Piraeus kurs 1,45 Tobet
No jeszcze wpłaciłem pieniążki do Tobet, według zasady im więcej buków w „stajni” tym lepiej. A co do meczu dla mnie drużyna Grecka dużo lepsza, boje się zawsze jeżeli chodzi o Olympiakos Piraeus jedynie o ich psychikę i czy nie staną czasie gry.
 
kwagga 5

kwagga

Użytkownik
Typ 49 :baseball: 17:05 Boston Red Sox - Tampa Bay Rays
Boston Red Sox +2,5 kurs 1,29 Bet365 0-1 wynik z handicapem (+2,5) =&gt; 2,5-1
Czwarty mecz pod rząd obu drużyn, trzy poprzednie wygrał Boston, więc wszystko wskazuje na zwycięstwo Tampa Bay, bo bardzo rzadko zespoły przegrywają w MLB w serii 4mecze z jednym zespołem. Sporty amerykańskie są nieprzewidywalne więc obstawiam na odwrót niż teoretycznie powinno być jeżeli człowiek kierowałby się logiką.
 
kwagga 5

kwagga

Użytkownik
Typ 50
:hokej: 16:30 Korea Południowa - Litwa
Korea Południowa kurs 1,25 Unibet
3-0
Suche wyniki, bardziej by wskazywały na Litwę. Kolega Odi twierdzi że Korea Południowa jest mocna w tym sezonie, chyba że wie co pisze. Na Litwie sportem narodowym jest koszykówka, a hokej tak samo jak u nas jest sportem niszowym, Litwa to malutki kraj i pewnie za dużo hokeistów nie mają.
Statystyki:
piłka nożna....................8-1-1 266j
hokej............................5-3-0 -50j
tenis.............................4-0-0 178j
koszykówka...................14-4-1 151j
piłka ręczna...................2-1-0 -20j
siatkówka......................1-0-0 45j
baseball........................2-0-0 107j
snooker........................1-2-0 -156j
(Kolejno w statystykach: dyscyplina, wygrane kupony w danej dyscyplinie, przegrane kupony, zwroty. Zysk/strata finansowa z danej dyscypliny, każdy kupon za teoretyczną stawkę 100j, potrzebną do wyliczenia statystyk)
 
kwagga 5

kwagga

Użytkownik
Typ 51
???? 04:30 Golden State Warriors - San Antonio Spurs
Warriors +17 kurs 1,33 Bet365
99-120 wynik z handicapem (+17) =&gt; 116-120
Ja się na koszu znam słabo, na NBA jeszcze gorzej, ale z punktu bukmacherskiego typ bardzo mi się podoba. Końcówka sezonu zasadniczego, San Antonio Spurs ma play-offy z pierwszego lub drugiego miejsca, Golden State Warriors też o nic nie walczą zresztą jak zwykle. Warriors ostatnie mecze kiepskie, H2H też nie napawa optymizmem, ale czy będzie się chciało San Antonio wyżynać żyły by zmasakrować rywala w jego hali gdy już za rogiem poważne mecze w walce o mistrzostwo?! Moim subiektywnym zdaniem nie, pewnie goście wygrają, ale w pogrom jakoś mi ciężko uwierzyć. Nie sprawdzałem nawet absencji w obu zespołach, chodzi mi w tym typie o motywacje, a moim zdaniem będzie większa u gospodarzy.
 
kwagga 5

kwagga

Użytkownik
Typ 52

???? 10:00 Spartak Primorje - CSKA Moscow
Spartak Primorje +17 kurs 1,91 Pinnacle
⛔
Typ taki jak powyżej uważam, że CSKA nie będzie się chciało, w weekend finał Euroligi.
 
kwagga 5

kwagga

Użytkownik
Typ 53

:siata: 18:00 Bełchatów - Rzeszow
Bełchatów kurs 1,28 Pinnacle
1-3
Bełchatów musi kiedyś stracić mistrzostwo na rzec innego zespołu, ale Resovia gra w tym sezonie bez ładu i pomysłu, a mieli by wygrać pierwszy mecz na wyjeździe?! Ja to już obstawiłem wczoraj wieczorem, dziś wieczorem kurs pewnie będzie w granicach 1,15- 1,20.
 
kwagga 5

kwagga

Użytkownik
Typ 55

⚽ 20:45 Chelsea - Barcelona
Barcelona wygra do zera - NIE kurs 1,38 Bwin
1-0

Typ 56

:siata: 18:00 Bełchatów - Rzeszów
Bełchatów kurs 1,36 Pinnacle
1-3

Typ 57

???? 12:15 Tipsarevic J. (Srb) - Montanes A. (Esp)
Tipsarevic J. (Srb) kurs 1,40 Pinnacle
2-0
 
kwagga 5

kwagga

Użytkownik
Typ 58

???? 17:00 Bhupathi M. / Bopanna R. - Troicki V. / Wawrinka S.
Bhupathi M. / Bopanna R. kurs 1,66 Bet365
0-2

Typ 59

???? 10:30 Tomic B. (Aus) - Dolgopolov A. (Ukr)
Dolgopolov A. (Ukr) kurs 1,45 Ekspekt
2-1

Typ 60

???? 17:30 Lokomotiv Kuban - Petersburg
Lokomotiv Kuban kurs 1,55 Ekspekt
71-57
 
kwagga 5

kwagga

Użytkownik
Typ 61

???? 10:30 Nishikori K. (Jpn) - Nishikori K. (Jpn)
Nishikori K. (Jpn) +1,5 kurs 1,75 Pinnacle
1-2 wynik z handicapem (+1,5) =&gt; 2,5-2

Typ 62

???? 13:00 Bryan B. / Bryan M. - Murray A. / Murray J.
Bryan B. / Bryan M. kurs 1,30 Ekspekt
2-0
 
kwagga 5

kwagga

Użytkownik
Typ 64

:hokej: 20:00 Polska - Australia
poniżej 11,5 kurs 1,83 Bet365
5-3
Statystyki:
piłka nożna....................9-1-1 304j
hokej............................6-3-0 33j
tenis.............................8-1-0 268j
koszykówka...................17-6-1 72j
piłka ręczna...................2-1-0 -20j
siatkówka......................1-2-0 -155j
baseball........................2-0-0 107j
snooker.........................1-2-0 -156j
(Kolejno w statystykach: dyscyplina, wygrane kupony w danej dyscyplinie, przegrane kupony, zwroty. Zysk/strata finansowa z danej dyscypliny, każdy kupon za teoretyczną stawkę 100j, potrzebną do wyliczenia statystyk)
 
kwagga 5

kwagga

Użytkownik
Typ 65
:siata ???? 21-04) 18:00 Resovia Rzeszów – SKRA Bełchatów
Resovia Rzeszów kurs 2,00 Tobet
Dwa razy grałem w tym finale na Skrę i dwa razy straciłem sporo gotówki, za trzecim razem próbuje na Resovie. To co grał Bełchatów w przyjęciu to momentami przypominało paraolimpiadę, rozumiem siatkarze z Bełchatowa mogli mieć jeden słaby dzień, ale dwa razy z rzędu grać padake w przyjęciu?! Wniosek dla mnie może być tylko jeden nie doceniam potencjału Resovii pewnie jak większość ludzi w Polsce, kurs kuszący i rośnie na gospodarzy.
 
kwagga 5

kwagga

Użytkownik
Typ 66

▶ (21-04) 10:00 John Higgins - Liang Wenbo (snooker)
John Higgins kurs 1,25 Tobet
W tym typie mi się bardzo nie podoba że idzie masówka, to na ogół źle się kończy.
Typ 67

▶ (22-04) 10:00 Stephen Maguire - Luca Brecel (snooker)
Stephen Maguire kurs 1,25 Tobet
L. Brecel-a słabo kojarzę jest chyba młodym Belgiem.
 
kwagga 5

kwagga

Użytkownik
Typ 68 ▶ (21-04) 18:00 Koper - Atletico Madrid (piłka ręczna) Atletico Madrid kurs 1,31 Ekspekt
Co tu dużo pisać drużyna z Hiszpanii jest co najmniej dwie klasy lepsza jak im będzie się chciało to wygrają co najmniej paroma bramkami, nie wysilając się zbytnio. Tylko czy im się będzie chciało to jest pytanie, rewanż mają u siebie.
 
kwagga 5

kwagga

Użytkownik
Typ 70

???? 13:15 Djokovic N. (Srb) - Berdych T. (Cze)
Djokovic N. (Srb) kurs 1,30 Pinnacle
2-1
Kurs nędzny na Serba, przy tak wysokiej formie Czecha, ale moim subiektywnym zdaniem powinno być łatwo, lekko i przyjemnie. Bardzo bym się zdziwił gdyby Djokovic przegrał.
 
Do góry Bottom